Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
11. kvě 2009

Ahoj Princ,
jaké budeš chtít metody,nebo ti i pak doporučí co by jste měly,se říká až po OPU,podle kvality spermií a vajíček.Myslím že v ten den OPU.Kdy jsem začla stimulovat to už fakt nevím,záleží estly vás nepošle na nějaké další vyšetření nebo tak.Ale neboj určitě to bude brzo. 😉 Přeju hodně štěstí. 😵

mimco
11. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím z práce, fakt paráda 😒.
Petis, je mi to moc líto.
Ili, ty mysli pozitivně, já jsem se tentokrát naprosto dojebala (omlouvám se za výraz) sama a to není dobré. Hlavu vzhůru a hodně štěstí, držím palce.
Ráno mi volala kamarádka, že čeká mimčo, ona poslední 2 týdny začala pít pivo, které nikdy nepila a nikomu to nepřišlo divné 😵. Bylo to roztomilé, volala, že na testu má slabší druhou čárku, co má jako dělat, že tam píšou, že má být stejně silná jako ta kontrolní,ona tomu nemohla uvěřit. Mi to připadá jako naprostý zázrak,když někdo přirozeně otěhotní, aniž by to nějak cíleně řešil a snažil se. Je to nádhera, zavidím, ale v dobrém 😵.

mimco
11. kvě 2009

16. 5. mám noční, dělám od 19:00, tak snad stihnu alespoň kousek srazu.

monali
11. kvě 2009

ahoj holky, o víkendu jsem se sem nějak nedostala, pořád jsme někde lítali.

Koczurko, - no absenci mám, jenže o víkendu zasedne PC manžel, tak nemám mocšancí se sem dostat a taky
mu přeju ať si to užije,když je přes týden pořád vpráci. 🙂
Peti, je mi to líto, ani nevím co moc napsat abych tě nějak podpořila nebo potěšila, hlavně je správné, že
nehážeš flintu do žita a už přemýšlíš co dál.
Mimco, fajn že přijdeš na sraz, i kdyby jenom na chviličku.
Lajci, někde jsem tady četla , že se ti na sraz nechce. To nemyslíš vážně 😠 pokud budeš mít čas určitě
dojeď, a klidně s námi řeš špatné i dobré. Moc se na tebe těším.
Michul, já to tak mám vždycky, když si něco jenom trošku naplánuju, tak to dopadne úplně jinak. A co chlapi
pošmákli si na zelíčku?
Ili, dneska máš ten ET že, tak držím palce ať ti dají ty nejsilnější bojovníčky. až budeš doma tak dej vědět.

monali
11. kvě 2009

a ještě pro jistotu

Sraz je teda teď v sobotu 16.5., ve 14.00 na Svinově tak jako minule?

koczurka
11. kvě 2009

Ahojky!
Mimco,však sraz začíná ve 14h tak to určitě pokeckáme. 😉
Monali,jo srazík je na Svinově ve 14h.Zase před nádrem u vodotrisku jo?Teď už určite bude fachčit. 😀

koczurka
11. kvě 2009

To je ale najednou počasíčko co?A to jsme chtěly jít s drahým na procházku. 😠

koczurka
11. kvě 2009

Tak holky kde jste v takovém počasí? 😕

mimco
11. kvě 2009

No přeci v práci 😝. Už se těším domů, mám hlad a chce se mi spát. Usla jsem až ve tři ráno, asi nervozita z návratu do práce.
Jak se cítíš???

koczurka
11. kvě 2009

Ahoj Mimco,
aha tak v práci.A kdy končíš?Máš hlad a chce se ti spát?Tak už běž domů. 😉 Já se cítím fajn díky.Už se těším na sobotu až vás uvidím. 😉

mimco
11. kvě 2009

Dělám do sedmi, dneska se to šíleně táhne 😝

michule
autor
11. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím z šíleného dne.
Takže začnu hned srazem, příjdu 100%, jen nebudu mít auto, drahý ho potřebuje, jelikož má pracovní víkend. Takže holky co dojedou autem, tak musí vyzvednout holky, co jsou mimo OV. Budu čekat na Svinově ve 14.hod.
Už se moc těším na drbací kroužek. 😀 A Mimco - hlavně přijeď, nevadí ( teda jako vadí ), že musíš na noční, ale hlavně přijeď!!!!! 😀 Jinak v práci to je vždy úmorné, hlavní je si zase navyknout. To bude taky důvod toho, že teď nemocenskou nechci. Vezmu si po ET jen pár dnů dovolenou a pak šup do práce. Těžce se mi pak po tak dlouhé nemocenské jde pracovat. ☹ A ty pohledy a ty otázky!!! Ne - hrůza. Jinak noc jsem měla taky hrůzostrašnou, potím se jako kdyby mě někdo slil kýblem vody, nespím, mám hlad, pak je mi zle, protože jsem přežraná, dotoho jsem začala lehce špinit, asi po té injekci a ráno vstávám a třepu se zimou. Bože já ten svůj opravdový přechod asi nerozdýchám. Návaly valké jako kráva. No mazec, ale už mě život více baví, protože bude sraz!!!! 😀 😀 😀
Ili - vůbec jsi se neozvala, tak co kolik máš mimisku u sebe a kolik v mrazáčku a jak se cítíš???
Monali - s tím PC to znám. Kluci neustále hrají hry a já se dostala na koníka jen vyjímečně a tak se drahy ( asi ) naštval a na Valentýna mi koupil ,, noťáska ". Samozřejmě, že brblal, že každé holce stačí čokoláda a já že musím mít něco navíc, ale teď je rád, když si ducne a hraje v leže karty ( teda pokud zrovna nehraju nebo nepíšu na koníka já 😀 !)
Koczurko - počasí jako malované. Hlavně si dej pozor, protože se říká, když je dlouho vedro a pak zapší a ještě tak moc, že se začíná rodit 😀!!! Fakt, to je dané a proč to tak je, to nevím 😀 😀. Vzpoměla jsem si na Gabku - kdyby nás náhodou četla, tak by se k nám mohla přidat, že?? Taky fajn holka. Takže Gabi - kdyby náhodou , tak přijeď!!!! Jinak já jsem zrovna v těch největších kroupách stála u pizzerie a psala na výlohy lihovýma fixama. Ale asi jen 5 minut, pak mi to začalo bušit do zad a utekla jsem jak zajíc. Mladý dojel domů jako kdyby měl trénink v oblečení a tak sušíme věci kde se dá. Bezva rodina.

sonka.77
11. kvě 2009

Ahoj holky, prosím poradíte? Musím se před OPU a ET dole oholit? Díky.

michule
autor
11. kvě 2009

Koczurko - nová fotka v albumu, nádhera!!! Takový pupík, ježiš ten je krásně veliký, to není možné. 😀 😀 😀

koczurka
11. kvě 2009

Á Michul,
to je dobře že příjdeš na 100%.Ale přijď před vlakové nádraží,je tam takový vodotrisk. 😉 Ať nestojíš někde nahoře jak hydrant. 😀 Čtu že máš príma stavy,to je děs že?Je to mazec.Ty jsi dostala notebook jo?Teda ty jsi musela být ale hodná tyjo.Taky jsem to slyšela že se při bouřkách více rodí,ale na mně to neplatí,ani to se mnou nehlo. 😀 Dala jsem další foto no,díky Michul. 😉
Gabka by se mohla přidat no.
A Lajci doufám nakonec dojde,žádné špatné nálady a přijď ju? 😉
Na Ili jsem taky myslela,asi leží v postýlce.
Sonka,já myslím že ne.Já se holím pořád takže jsem se neptala.

lajcikova
11. kvě 2009

koczi je mi llito ale ja fakt nedojedu,od zitra se zaviram v baraku a nevim kdy vylezu,jestli vubec ☹ tak se moc nezlobte,ale zitra mam blbej den měla sem mit termin,vim sem blazen ale.....pro mě to bylo duležite a nemam nic,ani tu posranou naděj.
tak si to užite,tentokrat beze mě ☹

petista
11. kvě 2009

Ahoj holky, moc děkuju, jsem strašně ráda, že to tady může probrat s někým, kdo vím, o čem jde řeč. Poučená jsem to kromě mých rodičů nikomu neřekla a i tak, když jsem jim to volala, tak to byl mazec, všechno se mi to nějak rozleželo a pěkně jsem si zabulela do polštáře. Taky jsem chvilku koketovala s myšlenkou, že na srazík nepřijedu, ale zase bych vás moc ráda viděla a to nakonec zvítězilo, takže v 14.00 na nádraží Svinov budu, i kdyby trakaře padaly. Lajci, škoda, těšila jsem se, že zase spolu pojedem. Ale chápu to, mě rozhodilo jen to, že se nechytly, moc si nedovedu představit, že bych měla poz. TT, začala se šíleně těšit a pak nic, asi bych se zbláznila.
Ili asi leží a odpočívá, pak určo dá zprávu.
Michul, ty stavy musí být docela hrozné, ale zase dobrá zpráva je, že reaguješ, lepší, než kdyby to s tebou nic nedělalo.
Sonko, já jsem se pro jistotu oholila, i když mi o tom nikdy nic neříkali.
Princ, pokud se s nimi domluvíš na stimulce, tak rovnou nafasuješ všechny léky

koczurka
11. kvě 2009

Lajciiiiiiiiii,
to mi ani neříkej sakra.Blázen nejsi,je jasné že to na tebe padne.Ale zkus to aspoň,však ještě uvidíš že? 😉 Navíc jsi mi říkala že musím dojít že máš pro mně nějakou novinku nebo zprávu či co,už si to nepamatuju.

petista
11. kvě 2009

JInak se rozhoduje, jestli nezměním CAR, ne proto, že bych vůči FN měla nějaké závažné výhrady, ale spíše pro pocit. Už 2x to ve FN bylo marné a kdybych tam šla na 3. pokus, tak bych tomu už moc nevěřila a spíš bych si říkala, že bude všechno stejné jako předchohí dva. Dr. Machače z Reprofitu všichni chválí, tak se k němu objednám na nezávaznou konzultaci a uvidíme, rozhodně se mi líbilo, že na můj mail ze včerejška hned odepsal. Na laparku se netěším, ale na lázně docela jo. Nechcete jet některá se mnou?

koczurka
11. kvě 2009

Petis,
to jsem ráda že příjdeš,fakt.Už jsem měla strach že se nás moc nesejde.Trakaře doufám padat nebudou. 😀 😀 Budu se na vás moc těšit. 😉

petista
11. kvě 2009

Lajci, s tou novinkou v Reprofitu jsi mě potěšila, jinak jsem rozhodnutá, že to budu zkoušet aspoň do 40, jednou to vyjít musí 🙂 Jen jsem na jejich webovkách nikde nenašla, co všechno dělají za metody, budu se muset lépe podívat. Ale to bude aktuální až po laparce a lázních.

koczurka
11. kvě 2009

To jsem nevěděla že uvažuješ o změně CAR. 😕 Ale chápu to po tom jak jsi to napsala.Psychika dělá svoje to je jasné.

petista
11. kvě 2009

Koczi, já jsem nezmar a hlavně se na vás mooooc těším

petista
11. kvě 2009

tak nějak jste mi přirostly k srdíčku 🙂

koczurka
11. kvě 2009

To jsme rádi 😉 😵 .A vy mi úplně,není den abych tu nenakoukla. 😉 Jsem závislá. 😀 😀

petista
11. kvě 2009

Já taky 😀

koczurka
11. kvě 2009

Petis,to teda jsi nezmar a je super že to nevzdáváš. 😉 Jednou to výjde a ty to víš že jo? 😵 Jinak by jsi nebyla takový nezmar.

koczurka
11. kvě 2009

Já jsem si taky vždycky říkala,,vždyť to není možné že se to jednou nepovede".Podvědomě jsem tomu moc věřila.A to byl asi můj hnací motor.

petista
11. kvě 2009

Když já když nedostanu úplně přes držku, tak zkouším, zkouším, zkouším... 🙂

petista
11. kvě 2009

Koczi, a to mimi vůbec ty bouřky nevadily?