Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
11. kvě 2009

To je správné,to ti schvaluju. 😉 Jde vidět že jsi silná osobnost. 😵

koczurka
11. kvě 2009

Ne,nevadily.Jen mi bylo před tou bouřkou trochu slabo,špatně.Asi tlak či co. 😀

petista
11. kvě 2009

Tak to Honzík bude pěknej oraz, ale to je dobře, to se teď cení. 🙂 Jinak posezení už je skoro hotové, ještě příští týden dlažbu a můžeme udělat grilování, tedy jestli by se vám chtělo do Olmika?

koczurka
11. kvě 2009

Jo,jo bude to nebojsa. 😀 Jéé posezení se chýlí ke konci,no paráda.Já bych klidně přijela hned ty jo. 😅

koczurka
11. kvě 2009

Já miluju grilování a sezení venku a popíjení dobrého vínečka.Bože to zní jak pohádka. 😀 😀 😀

michule
autor
11. kvě 2009

Peti - jsi skvělá, to od někud znám 😀 😀 ??? Jsi bojovnice a to se cení. A kdyby jsi neměla hosty na posezení, tak přijedeme!!!!!! Celá parta 😀 😀
Koczurko - ty se těšíš na vínko, že?? Tak víš co, já si teď na srazu dám za tebe a ty na tom příštím zase za mě - nás!!!!! JO??? POHÁDKOVÁ PŘEDSTAVA 😀 😀 😀

koczurka
11. kvě 2009

Michul,to je nápad.Tak platí,ty teď za nás a já příště za vás. 😉 😀 A tak to bude. 😉

michule
autor
11. kvě 2009

No to si piš, že ano!!!! Navíc nebudu řídit, takže si to užiju a ty se pak budeš pyšnít s kočárkem, ale zase budeš moci pít a my naopak. Jinak nám na Zábřehu nefungují televize, někde to bouchlo a tak teď čučím aspoň na koníka. Po spánku ani památka a drahý už spí, co mám jako dělat?? 😀 😀 😀

koczurka
11. kvě 2009

Vám nejde televize?Teda to je hnus.Ještě že je ten net že?Drahý už spí?Ten musel být ale unavený.No nevím kdy si dám něco alko,jestly budu kojit tak asi ještě dlouho ne.No ale já to nějak přežiju. 😀

michule
autor
11. kvě 2009

To víš, že přežiješ, to jsou tak krásné okamžiky, že na pití by pomyslel jen málokdo. A drahý? No ten je unavený pořád. Lehne a než mu dám pusana tak je mrtvý brouk. Mladý je vedle v pokoji a slyším jen, jak bouchá do klávesnice. No my jsme dvojka. Jinak od středy do středy tady máme návštěvu z Kanady, je to výměnný pobyt palvců, takže budu mít doma dva 17ti leté puboše, už se těším, ještě, že jim nebudu moc rozumět. Mladý je v klidu, spikuje jak o závod, ale já jsem na tom s anglinou mizerně, to se zase ukážu. Takže předpremiéra na druhé miminko 😀 😀 😀 . Aspoň vypadneme z toho stereotipu. A tv pořád nejde. Já se zase nemůžu vynadívat na ten tvůj pupík. To normálně není ani možné...... 🙂 😉

petista
11. kvě 2009

Koczi, to tvoje bříško je fakt nádherné.
Jinak Koczi, s tím vínečkem a grilovaním jsme na to stejně. A všechny vás na léto zvu, viděla bych to tak, že na srazíku domluvíme termín grilování 🙂 😉
Koczi, a můžu si i já dát za tebe? Michul, vidím to na nějakou dobrou lahvinku, což?

koczurka
11. kvě 2009

Jsem si byla dát spšku.Ty jsi apač,můj pupík je obří že?Taky si říkám že to není možné. 😀 To budete mít doma zpestření. 😀 Zas pak pojede mladý tam že to tak chodí?No já anglicky rozumím pár slovíček a to jsem se učila 4roky. 😎 Tak já už půjdu pomalu do hajan,měj se krásně a opatruj se.Dobrou...zase brzy tady...papa.

petista
11. kvě 2009

dobrou

koczurka
12. kvě 2009

ČUSÍK HOLKY!!!

Petis,to je teda výzva. 😕 😵 Si piš že si můžeš dát za mně,příště já za tebe. 😉

ili5
12. kvě 2009

Ahoj kočky, Tak včera to dopadlo dobře.Zavedli mi 2 blastocyty, 4 kousky zamrazila. Nechala 3 kusy v neděli a vybrala 2 pěkné. Prý jsou moc hezká, hlavně to jedno. uvidíme jestli se chytne. Ta cesta je hrozná, snad se nevysypaly. Dnes jsem už uvařila polévku, nebudu ležet a myslet na to. Zítra škola, tak se jdu učit.
Všem krásný den. 🙂

koczurka
12. kvě 2009

Ili,
tak to je super...držím pěsti. 😉 Určitě se nevysypaly,nám embryoložka říkala že embrya nevypadávají.Tak se neboj,určitě se drží zuby,nehty. 😉

koczurka
12. kvě 2009

Jo holky,já nakonec nebudu mít v sobotu auto,drahý taky pracuje. 😠 No ještě uvidím.No možná poprosím nakonec Mimco. 😉 Zpátky už pro mně přijede drahý jen cestu tam.Jestly ne tak dojedu rovnou do té Poruby k tomu Boombay,ale na Svinov bych to nedala je to pak do kopce. 😀 😀 😀

ili5
12. kvě 2009

Konečně jsem viděla jak vypadá dr. Svobodová, někdo tady psal, že dr. Březinová je ta mladší, ale není. Svobodová má tak kol. 30 je mlaďoučká a dr. Březinová je už starší.
Na sraz bych chtěla moc jít, ale nevím jak mi bude, mám furt to břicho nafouklé a v noci nespím, jak jsem v klidu, tak bolesti, nesmím ležet. Trpím na zácpy, tak mi dr. napsala magnosolv a čípky, tak jsem to včera zhltla a nic, dnes už ráno zase a podařilo se, bez léku bych se zas trápila. 😀

monali
12. kvě 2009

ahojky,
teda tady se to plánuje, grilování, vínečko, lahvinky 😀 Určitě se přidávám

Jinak dneska jsem si byla v práci pro výplatu (díky nemocenské děs a hrůza 😠 ) a podívat se co je nového.
A musím říct, že je to tam jako obvykle o ničem, šéf dělá zmatky a chaos kde se dá a v čem se dá. Vůbec
se mi zpátky nechce, už se začínám modlit aby na tom UTZ bylo všechno v poho a já jsem zpátky do práce
nějaké 3 roky nemusela. 😒

Ili , no super tak už jste vkupě, a určitě tak zůstanete.
Koczurko, a kde je prosím přesně ta Bombay?

michule
autor
12. kvě 2009

Ahoj holky. 😉
Monali - neboj nic, práce tě opravdu čeká až za 3 roky 😀 😀 😀 . A kdy jdeš vlastně na ultrazvuk? Bombay je naproti MC Donaldu v Porubě. Je to bar na rohu. Je tam veliký nápis, takže to najdeš.
Ili - ty jsi nás, ale nechala potrápit. To se dělá? 😀 😀 Skvělá zráva. Buď opatrná, ať zmákneš zkoušky a doufám, že příjdeš na sraz!!!! Snad už ti bude lépe. Vdržať!!!!!!! 😀 😎
Koczurko - klidně přijeď až do Bombaye, je nám jasné, že se teď už sotva koulíš. 😀
Peti - na nějakou dobrou láhvinku, klidně i dvě 😀 😀 😀 😀 😀 .
Jen bych chtěla vědět, kdo přijede na ten Svinov, ať se tam neženeme všechny?? Protože drahý mě tam klidně hodí, ale jen ať vím na koho čekat. No a Mimco může dojet klidně taky přímo do Bombaye, pokud ví kde to je. 😎

petista
12. kvě 2009

jááááá přijedu na Svinov 😀
Ili, tak to super, blastocysty - to je prý nejlepší, tak držím všechny pěsti co mám 😉
Monali, kdy jdeš na UTZ? A k vínečku se ale nepřidáváš 😝 škoda, že já jo, ale zase ráda s Michul zapiju naše seznámení. Už holky ani nevím, kdo vlastně všechno bude, 😅

petista
12. kvě 2009

jinak na zítřek se vůbec netěším, doufám, že bude mít dr. Dostál aspoň trochu času, abychom se domluvili na té laparce a lázních, no když čas mít nebude, domluvím se se svým gyndošem, ten je úžasnej a čas na mě má vždycky

evkaa25
12. kvě 2009

Ahojky všichni!! 🙂
Hele tak já určitě dorazím taky na Svinov.Nevím,kde přesně je Bombaii,ale na Svinově rozhodně budu ve 14.00.
Jinak Peti,já bych taky chtěla do lázní.Sice jsem chtěla blízko do Klimkovic,ale kdybych věděla,že se tam alespon na chvilku potkáme,třeba ve Františkách,tak bych rozhodně jela!! 🙂Bylo by to super,kdyby jsme jeli spolu......no ne?!
Moc se na vás všechny na srazík těšííííííííím!! 😀

petista
13. kvě 2009

Evko, tak co to domluvit tak, abysme jeli spolu? Možná by to šlo časově naplánovat, aspoň abysme dávali současně žádost na pojišťovnu, pak by byla velká šance, že se potkáme, u které jsi? Já u Metalky.
Jinak už mám po odběrech, výsledky budou o půl dvanácté, rovnou jsem se ptala sestřičky, jestli na mě dr. Dostál bude mít chvilku čas, a prý né, protože má naplánovaných moc poraden. To je s prominutím na h..., když ani člověku neřeknou, v čem by mohl být problém a co dál 😠 Ale řekla mi, že laparku by stejně dělal můj gyndoš, který ve FN operuje, takže se asi budu domlouvat přímo s ním. A u lázní se prý nějak změnily předpisy, tak uvidíme. Možná to dopadne tak, že můj gyndař mě udělá laparku, napíše lázně a pak půjdu rovnou do Reprofitu, psala mi nějaká holka, že jsou tam objednací doby asi 14 dnů, což je proti FN - 3 měsíce, obrovský rozdíl. Takže CAR FN by byl nakonce úplně mimo. Ale zase si říkám, že kdybych tam šla na 3. IVF, že už by si snad všechno hlídali. nevím, nevím ...

michule
autor
13. kvě 2009

Ahojk holky. 😀
Evi a Peti - budu čekat na Svinově ve 14 hod. No a pak půjdeme drbat a na tu dobrou láhvinku, ju? 😀 😎
Peti - je to fakt binec, že si nenajdou čas, přitom je to dost důležité a nějaké to slovo pochopení by taky asi neublížilo, že? Každopádně si mylím, že si 3ti ,, ivko ,, snad pohlídají, jak u mě, tak u tebe a u všech posledních pokusů. Pak už tu vinu nemám na koho hodit i když na Gyncentrum v OV asi nezapomenu nikdy a jen lituji, že jsem tam zbytečně promarnila 2 pokusy. A holky ty lázně, to musí být pořádná peckya. Slyšela jsem jen samou chválu na Františka. Dělají průplachy minerálkou a pak se to plodí. No já bych to viděla tak, že se přidávám na pokoj!!!!! 😀 😀 😀 😀 Sice bych ještě potřebovala, aby drahému udělali taky nějaké průplachy a ať se ty slepé náboje změní v ostré 😀 😀 😀, ale to nevím kam bych ho měla poslat. 😎
Tak já si jedu za chvilku na nádraží pro Kanaďana a večer kuknu. Držte palce ať mu rozumím aspoň pozdrav a pak už budou ruky nohy na řadě. 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
13. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Petis,asi pořád ještě čekáš na výsledky že?Snad se domluvíš pak se svým gynekologem na té lapárce a zároveň i lázních. 😉 To bude takový príma relax a pak hurá zpátky do boje. 😉
Michul,ty už máš Kanaďana doma,jak jste se domluvily? 😀 Tys to určo zvládla.A co jsi mu ukuchtila na jídlo?Kdo ví jestly mu české jídlo bude chutnat že? 😉
Evko,to je super že dojdeš.Jses dlouho neozvala čéče. 😉
Lili ta už na nás úplně prdí. 😀
A Monali tu jak nevzpomenem tak ani nepísne,zlobítko. 😠 😀

ili5
13. kvě 2009

Ahojky, tak se chystám do školy, 2 hod. psala taháky, matiku asi nedám, snad tam bude někdo chytřejší než já a poradí 😀 .
Michul jaký kanaďan, to je kdo?
Petist, takovou dálku se plahočíš k nim, víš, že zbytečně a on si nevyhradí 10 min. na vlídné slovo. Nemám k tomu co říct. Si představte, že já byla v pondělí na Et, dr. Oborná měla dovolenou a přišla protože to slíbila své pacientce a zašla pro mne a říkala sestrám, že sice má dovolenku, ale mě si udělá sama, když jsem její pacientka. To teda obdivuji, mít dovolenou a dojít a zdržet se se mnou, noc hodná. Pak za mnou došla na pokoj v civilu, popřála moc štěstíčka, podala ruku a šla se dovolenkovat. To už se ani nikde nevidí, co? A dr. Březinová měla volno do pondělí a volala mi, že se v neděli na ně půjde podívat do špitálu, že bude v OL a dá vědět. Zamrazila mi zmrzlíky a další nechala v misce a šla domů. Ony jsou prostě super, v osobním volnu, to jen ve filmu. Jsem moc ráda, že jsem našla odvahu a přešla k ní.
Petist, hned napiš jaks dopadla a jak ses rozhodla, třeba přejdi jen k dr. Oborné, je fakt výborná a udělá si vždy čas. 🙂

ili5
13. kvě 2009

Ještě jsem si vzpomněla, manža jak byl v místnosti aby nabral vzorek na oplodnění, tak referoval, že tam mají časopisy, které ho spíše odpuzovaly než vzrušovaly 😀 . Baby chlupatice, říkal sám bobr, odpuzující pohled a oni se pak diví, že mám střeliva jen 410 000 v 1 ml. 😀 . Asi to maj z roku 1980 😀 😀 😀

michule
autor
13. kvě 2009

Ili - 😀 😀 😀 😀 . Máš pravdu, můj drahý to říkal taky. A ještě tam mají to vkusné gumové lehátko, asi na příjemnější atmosféru. Boroci naši, ale víš co, my trpíme více, tak ať jsou rádi, že tam mají aspoň bobříky a ne třeba časák s chlapama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Jinak Oborná je tada kapacita. To se musí uznat, je dobrá!!
Takže je to klučina z Kanady, je mu 17 let a bude u nás do 19.5 ( ráno ve 2 odjíždí,musím ho hodit na nádraží, pak hned jedu do Ol, to bude bezva den 😠 ). Je to výměnný pobyt, takže mladý příští rok jede tam. Přijelo jich 11 a jsou tak různě po rodinách. A domluva - připitomělý úsměv!! Já chci něco říct a začnu koktat. Pak šeptám a ve finále řvu na mladého, ať mu to jde přeložit. 😀 😀 😀 Já mu rozumím vše, ale on mi asi ne - chudák. On mi poděkuje THANKS, já mu řeknu není zač, no jsem úplně mimo, holky, já jsem snad nikdy do školy nechodila, pitomec nejapný. Ale mám nápad, dám si víno a pak prolomím ledy a půjde mi to jako po másle. Ale to mám jako do úterka pít???
No a Koczurko - nevařila jsem, musela jsem zjistit co jí, takže jsme ho pozvali na oběd, dal si pizzu, večer s něma skočím do obchodu, ať si vybere co chce. Už vidím jak bych mu navařil třeba segoš a on by se osypal. No tak jsem to raději neriskovala a šla na špacír. Teď jsou na tréninku a večer mu chce mladý ukázat centrum. Stejně se tady budou chodit jen vyspat, ale je to fajn změna!!! Tak to jsou mé poznatky z prvního dne a o dalších vás budu informovat postupně.

koczurka
13. kvě 2009

Michul,
vyčerpávající odpověď. 😀 Tak pak nám povykládáš co mu chutná a co né. 😀 S tím vínkem si nedělej hlavu a klidně si dej.Možná to fakt pomůže a budeš mluvit anglicky jak po másle. 😉 😀 Tak pak písni další zážitky.