Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
22. kvě 2009

AHOJKY!

Monali,určitě tam bude ve středu,musíííí!!!Budu ti strašně moc držet pěsti. 😉
Michul,tak konečně máš zase svůj klid.Není nad to se vyspat ve své posteli že? 😅
Lajci,zlato moje prosím tě nemůžeš se podívat do karet jestly budu ještě dlouho čekat než porodím? 😀 A jestly bude porod v poho nebo těžší? 😀 Já už se z toho totiž za chvilku zblázním,mám děsný strach. 🙄
A jak se ti jinak líbí doma?Ještě se nenudíš?

gab123
22. kvě 2009

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla četla jsem pár stránek zpět podle tabulky jsem byla hned v obraze!
ili moc gratuluju k dvoum // doufám,že ti to dobře dopadne!
i holky vám ostatním co čekáte a doufám,že dočkáte!

já měla srdíčko už 7tt+3,ale může být i dýl...
mi se zátím máme dobře bříško už vykukuje nic jsem nepřibrala asi jen půl kg.V pondělí jdu k nám do plzně na genetiku tak se rozhodne co a jak zatím vypadá vše o.k

koczurko ty už to máš za pár co záda jak zvládají?mě zatím dobrý,ale chodím 2x do měsíce na masáž!

lajcikova
22. kvě 2009

evičko porodiš neboj ale musiš vydržet 😵
mam nervozitu ze zutřka snad to nevzdaji ☹ a zvyši mi aspon davky.nic holky sem us egry tak končim zitra večer dam echo jak sem dopadla ju?zatim páčko 😉

koczurka
22. kvě 2009

Lajci,tak doufám že nám tu zítra napíšeš jen dobré zprávičky. 😉 Je to furt dokola,ale držím pěstičky.
Tak já teda vydržím no. 😠

koczurka
22. kvě 2009

Gab,to máš fajn že jsi ještě nepřibrala,ale časem. 😉 A jak ti je?Máš nějaké chutě?
Moje záda jsou docela v pohodě,jen nohy a kolena mně víc trápí. 😒 Jsem na ně už asi moc těžká. 😀

gabka14
22. kvě 2009

Ahoj holky,

Koczurko děkuji za pěstičky. A co ty, už se Ti to krátí, co?

Michul, já taky doufám, že se začne více bát, ale tady ta nehoda nebyla jeho vina, zavinil to řidič toho auta,Danek měl přednost a ten řidič mu ji nedal. Ale jeho chyba byla to, že neměl přilbu.To máš pravdu o té bezmoci, nejhorší bezmoc jsem pociťoval, když byl na ARU napojenýna přístroje,už nikdy nic podobného nechci zažít a ani to nepřeju nikomu jinému. Zítra jde možná na víkend na dovolenku domů, jestli to primářka dovolí, tak doufám, že jo, moc ho chci už mít doma.

petista
22. kvě 2009

ahoj všechny, přeji příjemný víkend.
Ili, tak potichounku gratuluju, vypadá to dobře, takže průběžně referuj
Moni, taky jsem se mrkla do dalších diskuzí a srdíčko ještě být nemusí 😉 navíc jaké matka taká Katka 😉
Michul, taky jsem z pera měla strach a je fajn, že je to úplně v pohodě.
Lajci, tak zítra pozdravuj Dostála 😉
Gab, ahojík, my se ještě neznáme, držím pěsti 😉
Koczi, Honzula je spokojenou u mamky, tak se dřží zuby nehty 😉

koczurka
22. kvě 2009

Gabi,jo jo už se mi to krátí. 😵 Snad ti mladého pustí zítra domů a bude vám fajn. 😉
Petis,já si taky říkám že se mu u mně moc líbí a je spokojený jinak to není možné.Drží se tam jak klíšťátko. 😀
A co ty jak se máš?V práci v pohodě?

petista
22. kvě 2009

v práci v pohodě, práce hromada 😀
Zítra snad budou už konečně dodělávat pergolu, dlažbu, odkládací stolek, který chceme udělat ze zbytku kuchyňské desky, tak uvidíme 😉 Ještě se vyměním v tabulce, aŤ je přehled

petista
22. kvě 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:.
Evka
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula,mrazáčci žádní, krev 13.5 negativní, 19.6. naplánovaná laparo a hysteroskopie ve FN OL, pak asi Františkovy Lázně a pak další - 3. pokus

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku

Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl, 2O.5 Pregnyl, Menopur, Dexamed ( a fraxiparin na ředění krve ), po OPU Prednison

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.-zatím není vidět embryjko, 22.5. UTZ je vidět embryjko, ale zatím bez srdíčka, další UTZ 27.5 tam se rozhodne
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.

ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5 krev 25.5. 20.5 //

TĚHULKY

Koczurka(9června,bude to chlapeček)

MAMINKY

lajcikova
23. kvě 2009

čauky
tak sem zpatky,kontrola total na hovno,reakce prej žadna,mam tam cosi kolem 7mm,což je prej malo ☹ ve středu znovu,davky mi nezvyšila,ale prej jestli mi je v středu zvyši tak si mam prej nachystat prachy,což sem ji řekla že to nehrozi,je to stejne jak při tom 1ivf,spousta doplatku a hovno z toho ☹ takže pokud to ve středu nebude aspon trochu o.k tak to zastavim.byla tam oborna,přijemna jak.... 😠 když sem ji řekla proč mi ty davky nezvyši jako už dnes tak ona je prej doktorka aja mam poslouchat.tak sem ji řekla že ona je možna doktorka ale ja znam sve tělo lip.
18června jden na poradnu k dostalovi tak se domluvim na darovane.
nic jdu spat,radši to všechno zaspim 😢

petista
23. kvě 2009

Lajci, dobrou ...
🤐

kacza.b
23. kvě 2009

lajci 😔 co na to napsat..... dosla mi slova.

ili5
23. kvě 2009

ahojky, gbko, ahoooooj, to je děs jak se ti daří, hlavně, že to dobře dopadlo. Ty děcka nás zničí, už aby jim bylo alespoň 30, že?
Lajči, neskusíš ten nový car v OL, unika? Moc si ho na diskuzi chválí.
Holky jdu v pondělí na krev, jak bude ppozitivní, tak musím tam pak ještě jet na UZ, nebo už můžu říct, že nechci a jít ke svému gyn? Je to daleko a moc se mi tam nechce zbytečně jezdit a sedět, než na mně dojde řada. Koklikrát se tam ještě musí, asi nejlíp to ví Koczi, co?

kacza.b
23. kvě 2009

ili to je v olomouci zase nejaky novy CAR?

ili5
23. kvě 2009

To je Unika Brno, ale mají pobočku novou v OL, prý velice dobrou. Nové koště dobře mete!!!

lajcikova
23. kvě 2009

ili diky ale unicu fakt néééééééééééééééé ☹ zvažuju machače ted sem mu napsala imail,vlasntně sem mu vše překopčila ze zprav ated si počkam na jeho nazor.fakt mi přijde divne že mi každej nacpe jen fostimon,to opravdu neni nic jineho než tohle?jinak machače znam pravě z unici,s kama utek a ja snim.

ili5
23. kvě 2009

Lajci, však ho myslím, je přece v OL unice, nebo se to jmenuje jinak? Ale myslela jsem jeho Macháče, si ho dost lidí pochvaluje, je 2-3 x v Ol v týdnu. Zbytečně Ti dávají malé dávky a zbytečně ti to leze do peněz, které Ti proplácí pojišťovna a až je budeš potřebovat na větší dávky, tak si to budeš muset platit sama. Se divím, že to tak dělá, když ví, že je to pro Tebe málo. Nevím, no.

larri
23. kvě 2009

Lajci ja teda nevim jaky mas problem,ale ja mela pri 1.ivf fostimon,ale nedozravaji mi vajicka,tak ted jsem dostala merional.Zatim jeste nestimuluji,takze nevim.
Nemas to jednoduche,vzdycky,kdyz te ctu,tak jsi nastvana a bezmocna,je mi to moc lito.

lajcikova
23. kvě 2009

ne ili machač je v reprofitu,jen nevim kolik těch fostimonu proplaci pojištovna?ve fertasu to bylo 30ks,tady netušim ale asi moc ne když oborna zase mlela o penězich.to jich budu mit v utery 9ks,tak nevim jako no....je mi z toho divně,ale co mam dělat. ☹ holky jdu na televizi.tak se mějte

ili5
23. kvě 2009

Aha reprofit, jsem to zpletla 😀 . lajci a nepočítá se to dohromady kolik zpotřebuješ léku hrazených pojišťovnou, ať jsi kde jsi? Ta bezmoc je strašná, vím jak Ti je.
Já mám zase strach, že se mi to nepovede a krev nebude ok. 14 let marného čekání každý měsíc po měsíci čekat jestli dorazí mrcha. Pak zjistit, že jsme oba plonkoví.....
Ještěže ta medicína je u nás tak dopředu.

lajcikova
23. kvě 2009

lari nechci vypadat jak debil kterej se lituje ☹ to fakt ne vim že sou na to lidi daleko huř než ja,jen mě ta bezmoc fakt svira a nevim jak ven,mě nikdy nikdo nic jineho než fostimon nedal ☹

ili v těch papirech je že fostimon se nemusi žadat na pojištovnu,a ja nestimuluju na ivf ale na ivi,ale asi nebude ani jedno ☹ a při tom 2ivf sem nestimulovala byli to darovane.jinak ja čekam 10let a nemam nic aspon to jedno kdybych měla....... 😔

ili5
23. kvě 2009

Lajci, je to hrozné, ta bezmoc je nejhorší. ty darované vajíčka stojí kolik, těch 15 000 jak tam píšou? To je mazec + ¨další výkony, člověk se vyciniá z peněz, nic si v mládí neužije všë investuje do mimi a nakkonec je vyčerpaný, bez peněz, bez mládí, zapšklý....

larri
23. kvě 2009

lajci ja to nemyslela tak,ze se litujes nepravem.Ja bych ti rada pomohla,ale mam problemy sama otehotnet,takze vim o cem mluvis.
Ted jsem to psala na jine diskusi,kdybych vas mela kde ubytovat,tak vam doporucim v Praze Apolinare.Neplatila jsem tady ani korunu,takze mam plus v tom,ze nemusim myslet na to,kde vzit penize.Je to sproste,ze se vydelava na takovych vecech,ale narkomani maji vse zadara.

smilers
23. kvě 2009

Ahojky, ivco holka drz se, moc drzim palce at uz se na vas konecne usmeje stesti i kdyz to ted zrovna nevypada, ale nadeje porad jeste zustava, i kdyz nekdy v te nejtezsi chvilce s ena ni proste nejde upinat 😒

ili5
24. kvě 2009

Larri, no ve fakultce Ol bych taky nic neplatila, je to tam taky zdarma, jen se doplácí za nadstandarty. Nebo chceš říct, že tam se za ICSI, AH neplatí taky nic? Toto přece pojišťovna neproplácí. Jinak jsem taky za léky, vše co hradí pojišťovna neplatila nic, jako to dělají v soukromých carech.
Nezdá se mi, že by nadstandarty hradili ze své kapsy. 😒

larri
24. kvě 2009

Za ICSI SE PLATI 5100 a za KET 2400.Tohle mi rekla doktorka pri prvni konzultaci.CAR plati za za pipety a veci okolo ICSI 4800.To mi rekla jina doktorka ted,protoze to budeme mozna potrebovat,tak se mi jakoby omlouvala proc to stoji tolik.

larri
24. kvě 2009

Tak mi ili rekni,za co platila sestrenice v Ostrave za dve IVF 70 000.

ili5
24. kvě 2009

Mluvím o státní nemocnici FA Olomouc platím ICSI 16 kusů 9 000 kč, AH 3 000, KRYO 2 000 to je 14 000. Kdybych neměla tyto 3 nadstandarty, tak neplatím nic. Takže mám šek na 14 000 kč a toť vše.
O Ostravě mi nemluv, tam jsem byla na 1:IVF a za toto samé, míň vajuch ICSI jen 10 a platila jsem tam 26 500. Takže státní tě neškubou, soukromníkům platíš jen když tam vlezeš, už bych tam nikdy nešla!!!!
Jinak se platí ICSI ve FA kolik ti jich oplodní, já chtěla všechny, proto 9 000. Takže vidíš rozdíl jak sviňa.
Kdyby můj chlap neměl blbé spermie, jen 5%, tak bych neplatila nic.

lajcikova
24. kvě 2009

smil dik 😒 z jednoho se jakžtak vyhrabu a s druhym musim bojovat,uvidim co ve středu,pokud to bude blbe tak si dam odpich od doktoru aspon do konce leta 😖
jo ili těch 15tisic je za hubičku,v jinych centrech je to i 60tisic,jen otazka jak to tam trva dlouho,ve fertasu to bylo kolem 5m,ěsicu což šlo.