Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
27. kvě 2009

Lajci, Michul a Monali ať Vám vše dneska dobře dopadne!!! 🙂

ili5
27. kvě 2009

No, já blbec zapomněla na hpolky Michul a Monali, držím pěsti!!!!
Dnes budou samé dobré zprávy!§ Jdu si dělat tahák, dnes zas píšem z ekonomiky, ať už jsou prázdniny. mě pomáhá asi k otěhotnění stres a shon, jinak si to neumím představit. 😀

gabka14
27. kvě 2009

Já ti je teda připomněla. 🙂 Tak taháček, jo? 😀 😀 😀

ili5
27. kvě 2009

Určitě je tam moc lidí, holky alespoń pokecají. Ve 2 jedu do školy, tak snad se ukážou do té doby.

gabka14
27. kvě 2009

No nevím, jestli to do 2 stihnou 😒

gabka14
27. kvě 2009

Já jedu ve 2 za Dankem do nemocnice. Už se těším, až ho zas uvidím, je den ode dne lepší. Takže si to taky přečtu, jak holky dopadly, až večer.

koczurka
27. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Taky si myslím že dojedou později.
Gabi,to jsem ráda že je synátor lepší.Už to bude jenom lepší. 😉
Ili,dočkáš se prázdnin neboj,už jsou za dveřma. 😀

koczurka
27. kvě 2009

To máme dneska počasíčko co?Mně to teda strašně vyhovuje,lépe se dýchá a nenatíkají mi tolik nohy a ruce. 😀 Co dneska kuchtíte?Já bramborovou kaši a filetky obalené. 😵

ili5
27. kvě 2009

Gabko, je dobře, že je mu lépe. Mladý čověk se spíše ze zranění vylíže, než starý kmet. Za chvoli ho budeš mít doma, uteče to.
Počasí je děs, u vás v OV taky leje? U nás akorát přestalo, ale je zima. Nevím co si obleču, nic na sebe nenarvu, mám děsně t o břicho spuchlé.Jde mi to od boku. Mám v pase 93 cm, měla jsem 72 cm, takže myslím, že to není normální a to měřím přes pupek, spodek je ještě horší. Mamka říkala, že to vypadá tak na 6 měsíc.

lajcikova
27. kvě 2009

ahoj holky

sem prvni zpatky 🙂 byli sme tam s michul asi klem 7.30,a začali až v 9hodin 😠 tak sme s marcelkou aspon pokecali,teda i s jeji mamčou 😀 😀 😀 super dama.
monču sme taky potkali ale jak dopadla už nevim ještě čekala,když mi sme už šli pryč.

jinak ja sem dopadla nasledovně-pravy vaječnik-PCO tudiž nic,a levy je tam 1folik asi 11mm,a spousta kolem 6mm,no sme vděčna aspon za ten jeden.zvyšil mi davky na dvě ampule deně,a v ponděli mam přijit znovu.tak snad to bude už lepši.jinak sem ještě nedoplacela,tak snad to nebude potřeba.
jo a děkuju za ty slopva podpory,no snad mi svita aspon ta náděj.

jo ili omlouvam se ja ti ještě ani nepogratulovala k mimču,sem to nějak zazdila 😔 promin.

doufam že monča pisne a bude mit jen dobre zpravy,ale mě přišla jak těhule,měla uplně jiny obličej, 😵 tak tfujtfjutfuj.

ili5
27. kvě 2009

Lajci, supeeeeer, gratuluji moc. Asi jsis to vynadávala, tak se nad tebou všichni svatí slitovali!!!!! Držím pěsti na ppondělí, a´t už se něco pořádného děle!!!!

ili5
27. kvě 2009

Tak nechceš raději IVF? Je to jistější, ne? ICsi

lajcikova
27. kvě 2009

nene ili na ivf je to malo,vem si že třeba v tom foliku nic nebude a je pokus v haji.takže jen ivi,vejcovody mam o.k. tak snad to klapne.asi sem si to fakt vyřvala,od soboty sem ani nic jineho nedělala. ☹ ted je mi fajn,a taky mě rozptylila marcelka s jeji mamčou,dobra psycho terapie 😀

koczurka
27. kvě 2009

Lajci,tak to mám obrovskou radost. 😉 Tak ať to v pondělí je ještě lepší než dneska. 😉
Michul je pozitivní člověk že? 😀
Taky si myslím že je Monča těhule. 😵
Za chvilku se určo ozve i Michul.

smilers
27. kvě 2009

ivco to vypada dobre, drzim pesti 😉

ili5
27. kvě 2009

Monali je určo, jak jsem už psala kluci se těžko zabydlují, takže kluk jako buk.
Já si už mažu břicho, se mi začlo loupat, rozdíl 21 cm je poznat, bojím se aby mi nepopraskalo, tak furt mažu. Snad už to splaskne, je to přece dlouho 6.5 jsem byla na OPU. Při 1.IVF jsem nic takového neměla.

lajcikova
27. kvě 2009

jo evi michul je fajn,klido to mohlo byt i delšiiii ta navštěva v tom olmiku 😀

ili ty jo jako fakt 21cm????tak to je mazec tos byla jak v patem měsici ne? 😀

ili5
27. kvě 2009

No právě, že jsem to neřekla jak jsem tam byla, byl tam Dostál a já raději mlčím, tak jsem to zapomněla ukázat, nemůžu v noci stále spát, ta bolest břicha, nemůžu spát na boku, ale já na zádech spát neumím, tak se trápím na boku, skkoro na břichu, spíše na břichu 😀 . A ta zácpa, ten práše mi nezabírá, tak dávám každý den čípek, jinak nic. 😒

koczurka
27. kvě 2009

Tak Monča pořád nikde.Bože jsem napnutá jak struna. 😨

lajcikova
27. kvě 2009

monča už musi byt doma 😕 snad to bylo o.k?????moni tak co?napiš

marcelka je už taky určo doma a sere na nas 😠 dostane 😀

michule
autor
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Moc zdravím všechny a Ivču obzvlášť. Taková malá drbárna to dneska byla. Je fakt, že když se tam aspoň dva lidičkové znají, tak to utíká a bereš to tak, že problém máme všechny a ne jen ty sama. No a Lajči, tady když píše tak je bobek smutná a špatná z té celé situace, ale jinak holky, taková fajn baba, až jsem byla překvapená, jak si lidi můžou sednout. Tak a dost chvály 😀 😀 😀 ( jinak mamka se taky celkem bavila, hlavně že jsme si rozuměly, no ne? 😀 😎 😀 😀 ). ( Zítra se Ivi poptám na ty recepty šéfky a pošlu ti je, v pondělí pokud se uvidíme, můžeš donést vzoreček - jo???? 😀 😀 😀 😀 )
Monali je kde? Moc jsme na ni myslely, jenže přijela fakt pozdě a čekat jsme nemohly.
Iil - já ti věřím, že máš tolik cm, já jsem taky bolavá a narostlá. 100% vím, že ty hormony udělaly své. Ale ty už teď na to máš právo, tak si hezky užívej přibírání. 😉 🙂
Koczurko - je fajn, že není takové vedro, nám to leze na nervy a tebe to musí zmáhat jako hrom, ale už můžeš stříhat těhu metr, máš to za pááááár. 😀 😀 😀
Gabi - tak jak je na tom mlaďošek???
Já jsem byla ještě v práci, až teď jsem se vrátila, dočetla vás a rychle píšu ( ještě jsem musela vyhnat od PC drahouška ). Mám asi 11 folíku od 10 do 13 mm. Ptal se mě Dostal jestli nechci nemocenskou, no to bych sice v mém stavu brala, ale řekla jsem, že ne, že to vydržím. Vyfasovala jsem ještě Puregon a zvýšil mi dávkování ze 100 na 150 jednotek. Vše je v pohodě a v sobotu na ultrazvuk. Říkala jsem mu o bolestech, ale prý na ně zatím nemám nárok, že folíky jsou malé, nicméně jsem mu řekla, že budu muset zobnout brufen, protože když začne bolet břicho, záda a do toho migréna tak je po mě. Řekl, že do punkce můžu, po ET už nic. Tak jsem byla tak šťastná, že mě všechno přestalo bolet. Tak to je vše. Ještě kouknu, teď se jdu věnovat svačinkám.

michule
autor
27. kvě 2009

Lajči - nekakám na vás, tu jsem, ale já FURT musím psát slohovky, jako kdyby to nešlo říct v jedné větě a beztak jsem neřekla všechno..... 😀 😀 😀

monali
27. kvě 2009

ahoj, tak už se taky hlásím.
Na UTZ jsem šla až jako poslední, nechala jsem všechny jít před sebou, i když jsme vlastně úplně jako poslední
přijeli tak to asi bylo i spravedlivé.
No zázrak se nekonal , takže verdikt je missed abort= zamlklé těhotenství. Ještě mi dneska vzali krev na HCG
pak mi budou dělat odběry ještě v pondělí, aby se potvrdilo, že HCG klesá a hhed mi naplánoval i revizi. Chtěl
to hned na to pondělí ve FN, ale domluvili jsme se že si to nechám udělat u nás v Ostravě. Tak se půjdu v
pátek domluvit se svým doktorem.

Děkuju že jste mi držely palce, ale od počátku bylo jasné, že něco není jak má, tak radši, že to skončilo teď
než třeba za 2 měsíce.
Naštěstí máme mražáčky, takže zase něco ušetříme a pújdeme na KET, jak nejdřív to bude možné.

lajcikova
27. kvě 2009

moni ☹ ☹ ☹ ☹ ja nevim co řict,moc sme tomu věřila 😢 .....drž se

ili5
27. kvě 2009

Holky, vy si tu píšete jmény a já pak tápu o kom vlastně píšete. Vy se znáte ze srazu, ale já jen podle ikonek, tk nejsem pak v obraze. 😀
Monali, je mi to líto, fakt jsem myslela, že je to v poho, přece HCG jsi měla velké, myslím kolem 160, pokud se nepletu? A na tom Uz viděl 100%, že nic tam není, nebo je ještě v pondělí šance? Nějak se mi tomu nechce věřit. ☹ Revize je co, vyčištění?
Michul, to je pěkná úrodička, co ještě k tomu pícháš, Já měla od začátku Puregon 150, pak omylem mi píchly 300, do toho ještě Menopur a Orgalutan, prostě nářez. Pak mám břucho jak bublina. V sobotu už budou obří vajucha a o počtu nemluvně! Super.

lajcikova
27. kvě 2009

ili tak ja ti vysvětlim ty jmena ju? 😀

koczi-je eva
lajči-je ivet
monali-je monika
petista-je petka
michul-je marcelka
evka-je myslimtaky eva 😕
gabka-nevim 😀
lilienka-je lucka
jo a ještě smil-ta je míša 😀
a jestli sem někdo ještě chodi tak se omlouvam 😉

jinak s tou mončou ja to taky moc nechapu,měla tam pludek,nekrvaci,kruci tak proč?????je mi z toho na nic ☹ neni to fer,nema žadne ditko tak aspon to jedno ji mohlo byt dopřano 😢

koczurka
27. kvě 2009

Monali, ☹ 🙄 ☹ .Tak jsem doufala a věřila,je mi to moc líto.
Michul,to je fakt pěkná úrodička.Jen tak dále. 😉

koczurka
27. kvě 2009

Jojo taky mi je z toho smutno,fakt. 😢 Taky to nechápu.Já vám to všem tak moc přeju,kdybych to mohla ovlivnit. 🙄

koczurka
27. kvě 2009

gabka je Gabka
evka je Evka
😉

ili5
27. kvě 2009

No, raději ale pište ty z ikonky, mám je zafixované a nechci házet do hlavy další jména, mám te´d samé zkoušky, už tak tam házím samé pič... a myslím, že už se mi tam nic nevleze. Dokonce mi vypínají běžné věci z hlavy, třeba heslo na mejl atd. Kuří se mi z hlavy, jak je nabitá kravinami, které v běžném životě neuplatním. Kvadratické rovnice určitě nebudu potřebovat nikdy 😀 Nebo kolik měl Karel IV manželek a plotky jak spolu žili a jak často se hádali mě určo nezajímá, je to hustý.
Lajci, určitě ti další vajucha porostou do obřích rozměrů a budou to dvojčátka jak vyšité. Je nyní plodné období.
Jak jsem byla na krvi, tak tam dokonce byli Větnamci, si představte, že i jim se nedaří množit, děs. A byli pozitivní taky. Začíná vlna těhulek!!! 🙂