Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
27. kvě 2009

ili dik ja sem vděčna panu bohu a nevim komu ještě i za to jedno,jen aby v něm bylo vajičko a klaplo to.klido i čtyřčata,sice bych asi byla vdova jelikož muj manžel by spachal sebevraždu 😀

smilers
27. kvě 2009

ivco to by bylo super ne😀

michul je me to moc lito 😒

lajcikova
27. kvě 2009

ne míííííííííšo to neni michul ale monali 😀 taky maš v tom zmatek,je nas moc no.... 😅

koczurka
27. kvě 2009

Lajči,to by můj určitě taky spáchal sebevraždu. 😀 😀 😀
Ili,ty jak dlouho ještě budeš chodit do školy?

koczurka
27. kvě 2009

😀 ale my víme o kom je řeč že? 😉

lajcikova
27. kvě 2009

ili ja počitam s dvojčaty 😉 manžuv otec je s dvojčat a nikdo je ještě nema,takže je budu mit ja a basta 😵 i kartařka mi předpověděla na tenhle rok otěhu a ditka maj byt dvě.jen teda nevim kdy to bude doufam že ne v prosinci ☹

koczurka
27. kvě 2009

No nic jdu si udělat véču. 😉 😵

koczurka
27. kvě 2009

Lajci,fakt jo?Tak to je super. 😉 😵 Já jsem tomu taky nevěřila a vyšlo to.Jen jsem se tomu smála a říkala si ,,já jo?".Mně řekla že budu mít jedno což chci mít. 😉

lajcikova
27. kvě 2009

ja sem ted sežrala vajičkovy salat,a musela sem si uvařit zel.vyvar chut jak blazen 😀
jo ještě mi dostal řikal že je divne že sem v sobotu měla sliznice jen 5mm,a dneska 9,3mmtak sem řekla že piju kontryhel,tak mě pochvalil,no aspon něco že?

koczurka
27. kvě 2009

Vajíčkový salát je výborný,já ho miluju.Chuť je chuť že?Já je nějak neovládám. 😀 Já si dám vysočinku salám s chlebem a kedlubnem.
Já jsem taky pila kontryhel,po OPU jsem ho hlavně pila a měla jsem sliznici nějak 12mm.No vidíš to tak tě pochválil. 😉

smilers
27. kvě 2009

ivco no u me je to uz rodicovska demence😀😀 tak jeste jednou michul se omlouvam a monali je mi to lito

koczurka
27. kvě 2009

Teď pro změnu piju čaj z listů maliníku,prý to pomáhá nějak při porodu či co.Doporučila mi to i kámoška.Ale je pěkně hnusný. 😝 Kontryhel mi aspoň chutnal.

lajcikova
27. kvě 2009

jen doufam že nechytnu salmonelu,salaty nejim ale ted žeru na co přijdu,jinak těch sve těžce zhozene kila ma zase zpět,injekce asi pusobi na moji vahu
😠

michule
autor
27. kvě 2009

Moni - je mi to moc líto. Taky jsem to brala jako hotovku, prostě mimčo a hotovo, jenže bohužel, život si s námi hraje a ne zrovna moc pěknou hru. Máš sněhuláčky, takže se máš na co těšit. 😉
Lajči - bude to, neboj nic, víš přeci, že karty nelžou. V pondělí bude folík velký jak golfový míček a vzhůru do plodění 😀 😀 😀. Jo - taky bych brala víc dětí, jenže se bojím o totéž, drahého bych ovšem zabila já. Je pořád v práci a to by dobře nedopadlo. 😀 😀 😀 😀 😀
Smil - 😀 já být v roli maminy 3 holek, tak se mi pletou i písmenka na klávasnici. Takže máš na to nárok. 😀 😀
Ili - tvé pocity se školou mám v živé paměti. Já to dokonce rozebírala s profesorama, proč a nač se učít to a tamto. Nepochodila jsem a maturovat jsem musela aniž bych přišla na odpověď. Takže jména ti dělají problémy, jo 😀 😀 ???? Tak to neřeš. Jinka píchám ráno Puregon 15O, Menopur 1OO, večer fraxiparin. 24 hod a 12 hod před OPU já i drahý injekci Dexamedu ( je využíván pro silný protizánětlivý účinek ) a samozřejmě Pregnyl.
Holky nepište o tom jídle!!!! Já mám hrozné chutě, doma prázdno, kobylky vše vyjedli. Můžeme rozebírat třeba barvy. 😀 😀 😀 😀 😀

lajcikova
27. kvě 2009

michul 😀 tak barvy jo:no to asi neklapne,sem najivně jela k mati na oběd a ona vařila jen polivku a ještě kterou nejim 😠 -kminovou-fuj 😝
tak sem se nažrala dnes u segry měla kotletu-ušlo to 😅

lajcikova
27. kvě 2009

holky valim na tel,manža mě vyhazuje 😠 chci svuj pc 😠 ještě že jde rano do pryč 😀 bude celej jen muj(ten pc)tak dobrou 😵

koczurka
27. kvě 2009

Lajci, 😀 ,kmínovou taky nemám ráda.
Kukáte někdo na poštu pro tebe?

koczurka
27. kvě 2009

Tak papa..zítra jdu jen ráno na poradnu a pak jsem tu tak si písnem ju? 😉

petista
27. kvě 2009

ahoj, jen v rychlosti zdravím, ještě tak trochu doma pracuju, jelikož bez práce nejsou koláče - ale to bych těch koláčů už musela mít asi milion.
Tak jenom zkrátka - Moni, moc jsem na tebe dneska myslela 😔 Jen jsem se chtěla zeptat, bavila ses s Dostálem o příčině? Dělali ti imuno?
Michul, Lajci, tak Ko dobrý ... držím všechny pěsti co mám
Ili, myslím, že jsem ještě nestihla pogratulovat, podle Hcg to vypadá na dvojičky 🙂
Koczi, teď pár dnů má být docela zima, tak ti bude fajn a než bude teplo, tak třeba už nebudes 2v1 😉
tak zatím pá, o víkendu snad bude víc času. Jen jsem ještě z víc stran slyšela, že dr. Dzvinčuk je výborný operatér, tak to snad bude dobré ... 😵

michule
autor
27. kvě 2009

Lajči - ty mě, ale zlobíš 😀 😀 I za kmínovu bych skákala jak pes. Jsem lína vstát od PC, udělat si něco na chuť, nechce se mi ani pro pití. A ti dva co tu jsou, mě míjí a nevšímají si mě. Ale pozor, mám u postele krásný růžový krém!!!!! ( jo a taky ibalgin na záda, snad mi pomůže 😉 . Takže nakonec jsi zakotvila u segry na oběd? Já dneska moc nejedla, ale teď nevím co bych...... 😠

michule
autor
27. kvě 2009

Peti - díky. Budeme to asi hooooodně potřebovat. 😉 😀
Koczurko - já kukám na Primu, Pošta by mě dnes zničila. Vždycky u toho bečím jak želva.

lajcikova
28. kvě 2009

bre ranko
vidim že si tu jako pišu sama,no neva ja si vystačim 😀 vubec nevim co vařit,v lednici nic,auto nejede tak asi pojdu,nuž co neuškodi mi to 😀 ale mam chut na něco dobreho 😠 asi si zase uvařim polivku mam na ni zase chut.

ili5
28. kvě 2009

Ahojky, kkoczi poslední 3 měsíce před porodem se má pít kontryhel a maliník dokupy, ulehčuje porod. Sbíráme s mamkou knihy o bylinách, hlavně ty staré, tak jsem to yčetla. Po et v žádném případě kontryhel, prokrvuje dělohu hodně a mohlo by plod vypudit.
Myslíte, že toho 11.6 jak bude UZ v pořádku mi dají už i těhotenskou průkazku? Nebo až můj obvoďák?

koczurka
28. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem zpátky z poradny,dneska tam bylo lidí. 😠 Ale byla jsem tam naposled,v pondělí už se jdu zaregistrovat do porodnice a už budu chodit na kontroly jen tam,budu tam chodit co druhý den ale co už.
Lajci,já jsen dneska taky dostala chuť na polívku a tak dělám na oběd vuřtguláš,mám na něj strašnou chuť. 😝 Dám si k tomu bochník chleba a budu spokojená. 😀 😀 😉
Ili,jestly už bude vidět srdíčko na UTZ tak ti dají těhu průkajdu a pošlou ke tvému gynekologovi. 😉 Aspoň u mně to tak bylo.

ili5
28. kvě 2009

Koczi, to je super s Tebou, takže od pondělka můžem očekávat každým dnem miminko Honzíčka. Kde budeš rodit, vybíralas něco komfortnějšího, obešlas pár porodnic, nebo v místě bydliště? V OV je to nádherné, švagrovka si to tam vybrala a jela tam, stálo to za to. pokoj pro sebe i s manželem, nádhera, žádné špitalské prostředí. Myslím, že já v KA asi nechci rodit, tak asi taky uteču někam do OV.
tak myslíš, že průkajdu mi dají hned po UZ? Kéž by to bylo vše dobré, se tam bojím!! Volala tchýně, že ji to manža už řek, tak začli předělávat zahradu, aby mohlo mimi tam lítat. no komedie děsná. Ještěže bydlí daleko od nás, tak se to dá vydržet. 😀 . Prý už to tam ví celá dědina. Plotkora 😀
Bojím se, aby jsme to nezakřikli, tak jsem to ještě nechtěla nikomu říkat. Můj otec to neví, jen mamka.

lajcikova
28. kvě 2009

buřt gulaš taky mužu 😝 ja sem nakone udělala zapečene brambory s mletym masem 🙂 se zase nažeru.zitra budu dělat šlehačkovou buchtu,je to hrozně dobre,na těsto se nasype kokos,a horka buchta se polije šlehačkou-prostě raj,to je lepši než sex 😀

ili to maš dobre když to vi už pulka republiky 😀 tchyně sou na zabiti 😠 obzvlašt ta moje 🙄

koczurka
28. kvě 2009

Mňam Lajci ty zase děláš chutě.Musíš mi tu hodit ten receptík na tu buchtu,si udělám slast aspoň takovou když nemůžu tu pravou. 😀 😀 😀 Prosím až budeš mít chvilku tak mi napiš receptík,děkuju. 😉 😵 Já jsem včera pekla taky buchtu s jahodama a tvarohem. 😝 Je to spíš jak zákusek,ještě mám v lednici půl plechu.Jsme to ale šikovné hospodyňky. 😀 😉
Ili,to už očekávám teď každou chvilku a pořád nic. 😠 No kdo si počká ten se dočká že? 😀 Já jsem to řekla že jsem těhu jen pár blízkým lidem a zbytku až ve čtvrtém měsíci,taky jsem se bála.Ale rodina to vědět může ne? 😉
Jinak o tchýni mi ani nemluvte,to teprve bude.Já jsem už teď na nervy jak jí řeknu že až bude prcek doma tak je tady s jejím pejskem nepustím.To se určitě urazí a já budu u ní kráva která to moc prožívá. 😀 Ale je mi to jedno,nechci mít doma žádné bacily a už vůbec ne chlupy.

koczurka
28. kvě 2009

Až bude Honzulka starší tak klidně,ale dokud je mimi tak ať se na mně nezlobí.Nepotřebuju aby chytil hned nějakou alergii.Bavila jsem se o tom se sousedkou zdravotnicí a ta mi hned řekla že ze začátku pes nemá u mimíska co dělat.

ili5
28. kvě 2009

No já to nikomu neřekla, jen mamka o tom věděla a dcera. další se to dozvěděli od kámošky z koníka.... Jak se říká, když to ví jeden, je to tajemství, když dva, tak už je to veřejné tajemství 😀
Lajci, ta buchta je výborná, taky ji dělám, kupuji si recepty taková malinká knížečka, myslím 5 korun a jsou tam fakt bezva recepty, to je jeden z nich. vycházé jednou měsíčně. Jednoduché, levné, výborné recepty i rady, cena suprová.

lajcikova
28. kvě 2009

přesně ili mam to z toho "pošli recept"stoji to 5,90kč a mam všechny dily
ted mi psal drahy že mu volal děda že si am dojet pro 5tisic kdyby nam prej chyběli penize na ponděli 😕 😵 je to zlatej děda ještě že ho zdenek ma.tak pujdu zase klidnějši kdybych musela dokupovat injekce.

koczi ten recept ma pujčenej segra večer mi ho vrati tak t ho pisnu,je fakt božskej nejlepši je horkej 😝 ale pak to naduti 😲 ale stoji to za to.