Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
28. kvě 2009

A co Evka, ta už asi leží a kouká na hvězdy v Egyptě. Tak hlavně ať jim ta dovolená vyjde.

lajcikova
28. kvě 2009

no moni ja myslim že by tě měli poslat na imuno 😒 snad nebudeš muset na revizi,nebo si tamna tom ult. ted neco měla?protože top hcg bylo fakt nizke.to je hrozne je mi z toho na nic. ☹ ja sem to u toho ivf měla taky,ale nebyli to moje vajička takže netušim co se tam odehralo ☹ jojo partner je duležitej,ja kolikrat pocit že toho mojeho to asi ani nezajima ☹ nemluvi o tom jen minimalně,ani po tom potratu nemluvil aspon kdyby řekl je mi to lito ale nic vubec nic.a pak když to na mě všechno dolehne tak mu to vpalim a on je z toho špatnej. ☹ tak bud rada že ten tvuj o tom mluvi.
ja mam pozitivni testy schovane jaksi nemužu ☹ moni netrap se prosim tě,chce to všechno čas,ten to zahoji 😢 držim ti moc palce i pěsti,a ted si už nech zavest tři,je tam větši šance

koczurka
29. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem nás našla až na třetí stránce. 😨 Co děláte v takovém nečase?Já čučím na telku a nudím se.Teď si dělám oběd,smažáček a hranolky,mňam.
Monali,drž se.Určitě to chce čas a taky pořádně se vybrečet ať to jde ven.Kdy tak plánujete Ket?
Lajci,jaká byla buchta včera?Co dneska kuchtíš?A ani jsi nenapsala jestly už jsi dělala ten chleba? 😨

monali
29. kvě 2009

ahoj,
tak jsem dorazila od svého gyndaře. Ještě mi taky pro jistotu dělal UTZ, no ale nic, je tam jenom gestační váček
a v něm malilinkatý flíček, ještě menší než před týdnem, takže i on uznal, že to zastavilo a nevyvíjí se to. Já
jsem teda ani nečekala něco jiného, šla jsem se s ním už přímo domluvit na revizi. Ještě jsem se ptala jestli to
třeba neodkrvácí a neodejde samo jako při prvním, ale říkal že ne , že se to musí vyčistit.
Mám domluvený termín na středu, u nás v OV v nemocnici.

Lajci,Koczurko - další postup teprve budeme probírat s Dostálem v pondělí, když tam pojedu tak doufám, že bude mít čas a náladu, a rovnou se ho zeptám, kdy může být KET, že bych se hned objednala do poradny, počítám, že dřív jak v srpnu to asi nebude, ale při tom návalu co tam mají, aby ještě vůbec měli volno.

Jo a koupila jsem si dneska hermelím a už jsem ho skoro celý sežrala 😀 a jenom tak, ani rohlík jsem si k tomu
nevzala 😀

lenkacar
29. kvě 2009

moni je to hnus,koukám na tebe jak ti to celé dopadlo a vidim že teda nic moc,revize tě nemine 😒

monali
29. kvě 2009

ahoj leni, zrovna se to chystám popsat do FN Olomouc nad 30 🙂

lajcikova
29. kvě 2009

AHOJIK

moni tak to budeš muset vydržet min 3měsice od revize ☹do dalšiho ketu,ale aspon budeš mit čas na to imuno.a taky psychika se ustali.moc na tebe myslim 😒

koczi ja dneska nevařila,mamka mi dovezla oběd,jak nedělni měla sem knedlik maso a zeli 😝ted sem sežrala makovou buchtu teda kupovanou ale taky dobrou 😀
jo ten chleba sem pekla a byl super.

ja mam poradnu 18června u dostala,tak doufam že tam pojedu už těhu,ale....člověk nikdy nevi že?co se muže stat.segra řikala že si všichni o mě už v praci vykladaj že sem těhu a takove keci,že za ni každej chodi co a jak 😠fakt drbarna,se nedivim že?300ženskych na jedne směně je znat.

gab123
29. kvě 2009

Ahoj holky vůbec jsem se sem celý týden nedostala.Byli jsme v pondělí na genetice.Udělali nám nějaký lepší ultrazvuk mimísek je zatím zdravýi až prý o 3 dny větší to je jak baštim tolik vytamínů.Měřili nám za hlavičkou nějakou šířku šterbiny ta byla pod 3mm.Lošan říkal,že vypadá vše v pohodě,ale musím stejně na plodovou vodu,aby jsme se ujistili,že je vše o.k.Jdu za 14 dní.Jsme rádi,že je vše v pohodě tak doufám,že to bude i tak dál 🙂

monali to je mi líto,ale já jak 2x potratila přišli ina to že ze 40% se odpuzují vajíčka od spermií,a pak jsem měla na děložním čípku bacil,který způsobuje neplodnost.Vajíčko se chytne,ale neudrží.
udělali nám kompletní vyšetření imunologie,hematologie,ale ty jistě máš nějaké vyšetření.

Myslím,že než se chodí na ivf měli by udělat všechny komp.vyšetření,aby se to nestávalo.
Nakonec jsem otěh.ani nevím jak 😉Brala jsem utrouš,nyní ještě beru prednison a ředí mi krev anipirinem a moc vitamínů

michule
autor
29. kvě 2009

Ahoj holky. Víííííkeeeend. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Asi se raduju sama. No nevadí. 😉
Mám vše koupeno na šlehačkové řezy, na vaření a jsem taky připravena na to, že tady zase budete psát recepty. Tak se čiňte. 😀 😀 😀 Zítra ráno jdu na ultrazvuk a pak hned napíšu, doufám, že už bude v pondělí OPU, jinak musím zákonitě prasknout.
Moni - já se tak dívám na tvoje písmenka a musím ti říct, že jsi hodně moc 😉 statečná. Já vím, že ani nic jiného nezbývá, ale zvládly jsme už toho fakt hodně a nevím sama kolik toho ještě při tom svém optimismu vydržím. Myslím si, že teď před 3tim pokusem tě stejně pošlou do Plzně na imunologii, možná ale taky ne, protože sněhuláčci se zavrtají. 😅 😀 Každopádně hodně štěstí na pondělí a na středeční revizi, ať se brzo začnete snažit.
Koczurko - tak jak zaháníš nudu, ještě pořád telka?? Je tam fakt hnusně a má tak být celý týden, přibal si sebou do porodnice rukavice a čepici 😀 , no není to sranda. 😀 😀 😀
Lajči - a 300 bab ti přijde gratulovat k těhulkování, to bude masakr. 😉 😎 😀 Dovedeš si to představit?

lajcikova
29. kvě 2009

michul 😀 😀 to si teda nedovedu představit 😠 sou to klepny 😝 ja zitra vařit nebudu ještě mame jatrovou majdu,manža se tvařil divně ale to je i jedno at ji to co je. 😀

monali
30. kvě 2009

dobré ráno,
i když u nás je teda hnusně - leje a je zima. Chtěli jsme jet k našim na zahradu, ale takhle se budeme muset
válet doma 😀
Jinak dneska k obědu budeme mít smažáček, hranolky, tatarku. Včera to měla myslím Koczurka a tak nás
nalákala. 🙂 Pak ještě zplácám nějakou buchtu, ať si ten náš život trošku osladíme.

Michul tak co na UTZ, doufám , že v sobotu tam nebývá tolik lidí jako přes týden
Gab, gratuluju a určitě bude všechno v pořádku.
Lajci, taky bych chtěla vidět, kdyby těch 300 bab k vám přišlo najednou 😀
Koczurko, a co máte v plánu - já to vidím na tu telku.

lajcikova
30. kvě 2009

čauky
tady lije jak z konve,kosa brrrrrrrrrrrrrr 🙄 to zase bude den.

michul tak co???????????????????,,,to musi byt uroda co?sem zvědava na tu moji jako v ponděli. ☹

manžilek mi včera koupil nove autoradio,tak mi ho šel zapojit,konečně mam na cd. 😀 to bude jizda 😅

lajcikova
30. kvě 2009

teda on si šel koupit telefon,ale nesli sme si autoradio,jen přece me potřeby sou přednějši že? 😀 tak mu zustala ta stara nokia,z roku raz dva. 😎 ale ja mam to co sem chtěla. 😵

koczurka
30. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Michul,tak co kdy bude Opu?Snad už v pondělí,určitě jich tam máš už dost. 😉 Jsem zvědavá na tvoje zprávy. 😵
Monali,jo jo smažáček jsem měla včera.Jinak já v plánu nemám nic kromě té telky. 😀 Jo vlastně až příjde drahý z práce tak musíme zajet nakoupit.
Já jsem se dneska nechala inspirovat od Lajci,dělám játrovou omajdu s rýží a kyselým okurkem,mňam.
Lajci,to máš hodného manžu že si odepřel telefon a koupil ti rádio. 😉 Můj je ale taky takové zlato.Všechno pro mě a na sebe myslí až někde v dálce. 😀 Mám kámošku která to má právě naopak,to je hnus. 😒
Gab,určitě bude vše v pořádku.Na plodovce jsem byla taky.Určitě to bude dobré,je dobré mít jistotu z té plodovky,aspoň budeš vědět na sto procent co čekáte. 😉 Tak se opatruj.

lajcikova
30. kvě 2009

jo je hodnej ale ten jeho tel.no hruza 😀 aspon nebude lovit žensky natel. 😀 tak sem nakonec stejně vařila,zdenek dal jakože omylem psovi ty jatra 😠 tak sem musela udělat aspon hovězi jako znojemskou,s kndelou.tak se cpe 😠 tak bude i na zitra,sem toho udělal jaksi moc 😝
marcelka asi ještě nedorazila,je tam fakt hnusně tak opatrně.

michule
autor
30. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím všechny.
Cesty byly prázdné a tak se jelo celkem fajn až na ten šílený déšť. Jela jsem zase s mamčou, ta taky měla navařeno a tak jsem i po obědě ( vy mě nebudete pořád provokovat 😀 😀 😀 😀 ). Měla jsem řízek, ale naložený před usmažením v česneku, tak to bylo dobré jako hrom a nové bramborky s pažitkou. Už se, ale chystám vařit na zítřek a taky péct řezy, už se jich nemůžu dočkat.
No a teď k ultrazvuku, nikdo tam nebyl, fakt nikdo. Ani sestry. Myslela jsem, že ani nikdo neordinuje. Pak přišla Mgr. myslela jsem si, že je to sestra a tak mě Dostál patřičně upozornil, ať si nepletu pojem s průjmem ( to neřek, ale myslel si to 😀 ). TAk jsem se omluvila a řekla, že na vizitku nevidím. Čekala jsem 15 min v kabince, měli nějaké problémy v mé dokumentaci a pak UV a 12 folíku, téměř všechny 18mm. Zítra 20.30 pregnyl, v pondělí v 8h ráno a ve 20h večer Dexamed a v úterý OPU. Dvě veliké kuličky na zavádění do pochvy, jo a ještě zítra musím na pohotovost na odběr krve. Mám to tučným písmem všechno napsané, protože určitě bych na něco zapoměla. Holky toho je tolik, že mám hlavu jak kološtěstí 😀 😀 😀 😀 .
Lajči - v pondělí tam budeš mít 100% aspoň jeden výstavní folík. Uvidíš. Ale my se neuvidíme. Musíme si počkat na sraz. 😀 A s tím rádiem jsem se pobavila. Nám totiž teď dvakrát po sobě vykradi auto a vždycky nám vzali rádio, tak opatrně, lidi jsou hrozné k....A teď tam vozím na baterky přenosné, hnusné, staré, ani anténu to nemá, jen šumí a mamka ho celou cestu drží v ruce a nadává. A s tou játrovkou to určo bylo naschvál, že on chtěl něco jiného??? 😀 😀 😀 😀
Monali - jakou buchtu děláš? Piš, já se totiž nemusím ani dívat do receptů jak se tady pořád vaří. 😀 😀 Venku se vyčasuje, možná to bude ještě na zahrádku!!!!! My nemáme kde jezdit, jediné mé výlety jsou do Olmíku, skvělé!!!! 😉 😀
Koczurko - ty jsi taky šílená kuchařinka. Ale, že je to fajn, když tady někdo napíše co dělá? Já se kuknu i na Babicu, ale teď fakt nemusím, stačí si otevřít ,, koně ,,. 😀 😀 Dneska jak jsem čekala na doktora, tak přišla paní na příjem, rodila. Tak jsem na tebe myslela, že už to máš fakt za pár. 😀 😉

ili5
30. kvě 2009

Ahojte v deštivém dnu. u nás teda neprší, ale je 8 stupňů, zima brrrr.
Lajci, vidím, že dědové peníze na léky jsou už ve tvém autě 😀 .
Michul asi ještě čeká, napřed dělají zákroky, t, kET atd a pak teprv Uz. Ale je tam klid přes víkend, to jj.
Jámám děsné kreče v bachoru od včera, dávám furt čípky, po nich zas křečm v noci hlavně a večer. Bachoro mám stále velké. Furt si říkám, že tam zavolám, ale co mi řeknou, ať dojedu. Je to daleko a nechci zbytečně plašit.

ili5
30. kvě 2009

Michul, super úrodička a velké vajucha teda! S tou krví je to sranda, mě oborná zas říkala, že je nové nařízení14 dní, že krev na infekt se musí brát až při OPU obou partnerů. Tak mě brali před narkozou a mého drahouška nechal Dostál bez odběrů. říkal, že ho nebudou trápit. Tak mu nebral vůbec. To se zase nelíbilo dr. Oborné, a hlavně Březinové, protože říkala, že kdyby něco v krvi bylo, tak musí dát embrijka do izolace. Slyšela jsem to jak jsem ležela po OPU. Se mi zdá, že ten Dostál nějak moc šetří, tak nechce nic dělat navíc pokud nemusí. Byla jsem u něj nyní na krvi a divil se proč mi Oborná napsala prášek na zácpu a že si o něj mám říct svému obvodnímu, ať mi ho napíše raději on. Tak podobně to bude iu stou krví, ty musíš na pohotovost a já u OPU a kdyby tam byla Oborná tak drahému taky vemou, ale bohužel teď nevíme jestli měl vše v poho. Snad jj.

lajcikova
30. kvě 2009

ili to jsou penize co nam dali na vic,tak sme je z užitkovali že? 😀

michul ty si jak spisovatelka,simtě 😀 😀 😀 ses spletla povolanim.škoda že se neuvidime,to mě mrzi no snad bude naky sraz.jinak s tim autem no doufam žemi ho teda nešlohnou,sice stalo jen 1100kč ale je mojeeeeeeeeeeeeee 😝 a hlavně nove.kur...to by mě nasralo,no je tam odimatelny panel tak snad je to odradi.už sme ztahla asi 10cd,sem jak debil-no vlastně ja sem debil 🙄
a stou omačkou maš pravdu,je to chlap mlsnej,jen sladke by žral.
jinak bych chtěla vidět mamku jak drži to radio 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudak ty ju ale trapiš.
doufam že aspon to jedno dorostlo,fakt mi z toho začina hrabat,ale co mě štve že mě zase začinaji bolet nohy,snad se mi zase nerozjiždi trombofolie,to by byl problem a dost velkej. 😔 se ho musim v pon.zeptat.aby mi dal anopirin.
ja tam pravidelně potkava žensky co jdou rodit a ja jen tiše zavidim 😔 ja chci taky zvracet,rodit kurva ja se těšim 😅

michule
autor
30. kvě 2009

LAjči - já se z tebe po....smolím 😀 😀 😀 😀 .Ani nevíš jak moc a ze srdce ti přeji ty těhotenské nevolnosti. A velké, ať si je užiješ 😀 😀 😀 😀 . Naše ostravské zloděje neodradilo nic, ani kdyby tam byl pitbul na zadní sedačce. Kradli a určitě se u toho dobře bavili. No a s tou trombofílii, ty si nepícháš fraxiparin nebo clexane?? To je zajímavé, protože já ano, od 5tého dne stimulace. Musím si ředit krev, tak mu to hned řekni v pondělí, ať se něco nezanedbá!!!!! ( Já se vždycky rozepíšu a pak až to odešlu, se dívám na tu slohovku a jsem hotová. Když tak to nečti, stejně asi píšu o ničem, ale baví mě to!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )
Ili - mi taky s tou krvi říkala Oborná něco jiného, takže sama jsem čučela, že musím zítra, pak to sebou donest 2.6 a drahý bude mít krev ráno kolem 7.30 v den OPU. Já nevím co to je za novinky. Ale když to musí být, tak to neřeším.

lajcikova
30. kvě 2009

ja ti to taky přeju,at maš ty dvojky co chceš,teda ja je chci taky 😀 se pak potkame v parku.ne nepicham si nic,ja měla ty vysledky v normě jen kdybych byla těhu tak tam musim jit,ale ty nohy mě fakt boli,ani schody nemužu vyjit.no v ponděli mu to řeknu.a jake krvi to tu mluvite?šak předoperačni už maš ne?nak to nechapu.no to je jedno to se mě stejně netyka.budu vědčna aspon za to ivi,ale přiště chci gonal a ne ten fostimon 😝 už to fakt boli.
koczi taky sme dneska na tebe myslela že po přištim vikendu už budeš mit doma mimčo 😵 takže na dalšim srazu už s kočarkem,a my všichni doufam s břichem,no ja budu jak slon obecny s tou mou vahou a co ještě přiberu ,tak doufam že nebudem bourat futra 😀 😝 no ale i kdyby,hlavně když budem mit to mimo. 😔 i dvětři,mě je to fuk.
michul ted mě napadlo že budeš mit možna i mrazačky že?to ti přeju jen kdyby nahodou viš? 😀 ale myslim že podvojčatech už žadne ditka chtit nebudeš. 😀 chudak tvoje mamča.ale mamka mi včera řika že se těši až pujde malej od segry do školky že si trochu odpočine no tak sme ji teda s usměvem řekla at si necha zdat,že bude muset hlidat ty naše,protože budu muset do prace. 😀 byla velmi štastna. 🤐 ale at si to užije ne?takova profi chuva se hodi vždycky.
jejda sem toho napsal nak moc,už sem jak ta michul 😀
moni my se zitra uvidime že?když jdeš na tu krev 😉

michule
autor
30. kvě 2009

Lajči - a pak, že jsem já spisovatelka 😀 , vidíš jak ti to jde. Jinak mě je jedno jestli jedno nebo dvě, já jsem říkala, že to přeji drahému. Ten by se zbláznil, dvě buchtičky, dvoje boty, dvoje šaty...všechno po dvakrát, hned by se mu ty našetřené prašule rozkutáleli a byl by v háji. Říkal, že koupí jen jedny boty a ven budou chodit na střídačku 😀 😀 😀 😀 . Tak to mu přeji, ale nám všem taky. Ať to jsou třeba dva pytlíky 😀 ( ti by chodili naboso ) 😀 😀 . Jinak mám hotové řezy a vypadají úžasně a jen co to trochu vychladne, pustím se do nich. V celém bytě voní kokos, jako na vánoce. To byl Ivi skvělý typ. Jinak ta krev se dělá ohledně infekce. I když docela dobře nechápu, proč jsem musela mít předoperační a i kdybych měla infekci, tak to mám donést v den punkce a jak rychle mi asi v laboratoři zjistí, že mám infekci??? No nesmím nad tím přemýšlet.
A s váhou ohledně těhu si nedělej starosti. Já při prvním přibrala 25kg a bylo mi to jedno. Je pravda, že při druhém mi to taky může zůsat. Tak to je jedno, budeme se válet a pak budeme důležité. No ne? Jo a Ivi - s monali se uvidíte v pondělí, zítra je neděle, ale to nevadí, tady aspoň vidím, že se máš dobře a dny neřešíš, že??? 😀 😀 😀

lajcikova
30. kvě 2009

😀 ty jiö ja mam neděli 🙄 sem fakt jedla,řikam že mi ty hormony misto do břicha lezou do mozku. 😅
dneska sem našla na netu jakousi tabulku kolik bych měla přibrat.no vyšlo mitam vzhledem k mym špekum jen 0-7kg.to teda asi fakt nehrozi 😀
tvuj manžel bude mit jedny boty ale bude,ten muj prej spacha sebevraždu pokusd jich bude nak moc 😀 at si to užije.sem mu dneska řikala že hi ö ještě budu potřebovat asi přišti tyden,no a pak muže teda skočit z mostu.naky ten duchodek dostanu,děti sirotči atd. 😀 😀 😀 tak sem dostala polštařem po hlavě.pak že ja ho tyram. 😠

ili5
30. kvě 2009

Lajci, jsi jak já. Jsem říkala drahému, ať dává do OPU na sebe pozor při jízdě autem atd, pak mě ještě zavést na ET a pak ať se nešetří nijak zvlášť, siročí by bodlo. 😀
Michul, tak schválně mi pak napiš jak půjdeš na OPU a bude tam Dostál, jestli manžovi veme tu krev. Hlavně, že je to povinné a on mu ji nevzal. Tak by mě zajímalo jestli dopadneš stejně. Ale jestli budeš mít Obornpou, tak ta určitě vše udělá jak má. Hlavně, že to musí mít vše podložené v kartě, tak si tam asi pak něco dopíšou. 😀 Mě mordovali před narkozou, praskají mi žíly, tak jsem si napřed vytrpěla než mě napíchla do zprávné žíly, pak odběr a pak konečně nyny.
Koczurko, tak v pondělí jdeš do porodnice na kontrolu, možná si tě už tam nechají. A pro jakou porodnici ses nakonec rozhodla?

koczurka
30. kvě 2009

AHOJKY!!!

Holky vy jste spisovatelky,slohovka hadra. 😀 😀
Michul,tak super v úterý.Pěkná úrodička,to se nedivím že už jsi máš břicho nafouklé.Budu podvědomě s Tebou a neboj určitě břicho nebude bolet jak v OV.Ti říkám já jsem šla po Opu rovnou do lesa kuknout na hřiby a pak na oběd do restaurace. 😵 Dneska mi děláš chuť ty s tou buchtou. 😠
Lajci,to není jisté že po příštím víkendu budu mít mimčo u sebe,můžou mně nechat přenášet.No budu doufat že ne. 😉
Ili,já jsem se rozhodla pro porodnici v Ostravě-Fifejdách.

kopa
30. kvě 2009

Ahoj holky,omlouvám se,že Vám sem lezu 😅
Lajcíková ahoj,přijd k nám do témátku Zamlklý potrat aneb jak se z nás stávají těhulky... 😵 Dlouho jsi se neozvala,jak se ti daří???

ili5
30. kvě 2009

Ahojky, tak jsem si pospala. beru gel místo Utrogestan od včera a pořád jen spím a ty křeče co mám v břichu, tak jsem se dívala a je to tam ve vedlejších účincích. Zlatý Utroš.
Jinak já po OPu měla děsný bolesti, nemohla ze špitálu dojít do lékárny a auta. A jak jsem vstala z postele tak jsem krvácela. Od OPU mám bolesti. Při 1 IVF mi nic nebylo, ani nevěděla že byla na nějakém opu. Asi hodně vajuch, nebo rozpíchané vaječníky, nevím. Nemůžu doteď ležet na levém boku. Asi zítra zavolám, že mám stále bolesti a břicho přes 20 cm větší, jestli si mám zajít tady na pobvod, nebo do Ol se mi moc nechce.

michule
autor
30. kvě 2009

Koczurko - a můžu ti říct, že ta buchta nemá chybu. Normálně jsem byla zvědavá jak to může chutnat a jsem překvapená. Prostě slast. Ta šlehačka se tam vpije a s tím kokosem je to bašta. 😀 😀 A proč zrovna Fifky? Jinak samozřejmě, že dám po OPU hned vědět. Já vždycky měla moc folíku a jsem celkem ráda, že jich je teď tak akorát, třeba budou kvalitnější ( to určitě budou!!!! ) a taky nebudou takové bolesti jako vždy. Už se těším až mi trochu klesne to panďerko, nějak se to tam natahuje a skřípl se mi nerv na bederní páteři a jsem fakt jak žebrák. Už ať jsou venku. No a pak už ať jsou zase u mě 😀 😀 😀 😀 😀 .
Ili - to je fakt dost těch 20cm, zkus si raději zavolat ať něco nezanedbáš. Třeba ti řeknou, že je to běžné, ale ty křeče asi zas tak běžné být nemají. Myslíš si, že na to má vliv ten gel? To se mi nezdá!!! Ale možné je všechno. No každopádně musíme toho tolik vydržet, já nevím jestli by to naši drazí vydrželi???!!!! 😀 😎
Lajči - 7 kg to zvládnu do 3tiho měsíce, co pak?? 😀 😀 😀 😀

ili5
30. kvě 2009

Holky, jste mi udělaly chu´t na ty řezy šlehajdové. Já mám dnes žravou, já už toho snědla, dělala si vločkovou polévku a celý hrnec snědla sama, 2 hermelíny u telky jen tak bez ničeho, vždy sním jeden, ale dva?! aby toho nebylo málo tak jesm sí dělala vlaštovčí hnízdo. Je to velmi chutné, dělala jsem to dcerce jak byla menší.
RECEPT: do hrnku srřídavě dáte šunku, sýr, šunku, sýr až je plný hrníček, pak rozšleháte vajíčkok, vlejete, hlavně do boků vidličkou roztáhnout, ať pěkně po celém obvodu se vleje, ať pak jde dobře vyklopit. Pak dáme do hrnce s vodou(dopoloviny hrnku stačí) přiklopi t a vařit asi 20 min od zevretí. Pak vyklo¨pit na talířek. Moc výborné, samo, že to jím bez ničeho, žádné pečivo, nic. Jako skoro vše. Výborné.

lajcikova
30. kvě 2009

tak mam zažitek dne,jeli sme z bystřice z benzinky(prvni přijemna věc je že tam otevřeli OMV)a ta duležitějši je že nam zastavil na cestě čap a koukal na nas a my na něj jak volove 😀 ale než sem vytahla fotak tak byl fuč.krasne znameni otazka jestli se splni ☹

ili ten recept zni dobře zkusim 😝
jinak ja po 1ifv,a me opu jela za pul hodky domu,měla sme to bez narkozy 😝 hrdinka,diky už nikdy vice,naštěsti mi odsavali jen jeden vaječnik,druhx neragoval jako ted,jen si to hoši otočily ted mi reaguje levy.ale na opu to určo nebude,vidim to tak na ivi-a to možna 😒

michul ty si ale mužeš dovolit přibrat i 30kilo s tou tvou muši vahou,ne jak ja slon obecny. 😀 budu muset držet dietu i v těhu,abych oblikla asopon nake elastaky od vietnamcu 😝