Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
30. kvě 2009

ted sme četla že umřel valda matuška-škoda ☹ 😢 měla sem ho rada. 😔 to je ale život.

michule
autor
30. kvě 2009

Ili - to jsem ještě nedělala, ale znám to. Dělala to kolegyně v práci a moc si to chválila. Jen si dopřávej, ty můžeš a dokonce musíš.
Lajči - to si piš, že to bylo znamení. On vám dokonce přišel naproti, tak to by bylo, aby to neby. 😀 😀 😀 😀 Jinak já o tvou váhu nemám obavy, ty máš veliké jen prsa a v těhu to bude dvojnásobek 😀 😀 😀 😀 , budeš šílená kojna 😀 😎 😉 .

koczurka
31. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Přeju krásnou neděli.
Přišla jsem vám tu udělat zas trošku chutě. 😀 Honzův taťka měl narozky tak jsme ho pozvali na oběd a co je víc svátečního za jídlo než řízeček a bramborový salát.Tak se zase nacpu.
Lajci,to je věc s tím čápem 😨 ,to je znamení jak vyšité.Zítra budou určitě folíci jak víno. 😉
O přibírání mi nemluvte,já už se za chvilku neunesu. 😀

lajcikova
31. kvě 2009

ahoj koczi
ja tlačim polevke,mam je rada no...zdenek doji tu majdu a ja mam chut na brambor a vaj.omeletu 😝 tak brambory se mi už vaři.
no s tim čapem nevim,lini nam zase krakali vrany u baraku a za tyden nam volali že maji tu darkyni,no snad to bude dobre,nic mě opět neboli tak nevim,nevim 😔

koczurka
31. kvě 2009

Lajci,
to je jasné znamení.Určitě tam něco bude,musí. 😉 Na zítra držím pěsti jak nejvíc to půjde. 😵
Vaječná omeleta je dobrota,vůbec vejce jsou boží na jakýkoliv způsob. 😅 😝
Co máte dneska v plánu?

lajcikova
31. kvě 2009

ty jo ja pišu fakt jak ten debil,ještě že to nečtou naše učitelky z češtiny 😝 by je kleplo.a to sem měla za dva,no nevim teda za co,asi za slohovky,a basně to mi šlo. 😀
michul se zase flaka,ja si tu jako pišu sama,no neva.doufam že tam zitra něco bude,nechce se mi na nočni 😔 ale nic jineho by mi asi nezbylo.radši se smiřuju s tim že jdu zitra na nočni.už mam zase tu depku.každeho boli břicho při stimulce a mě nic,bych dotoho kopla 😠 ☹

michule
autor
31. kvě 2009

Ahoj holky. To máme zase hnusně při neděli, že? 😉
Lajci - neflákám se, já jsem dovařila a hned šla ke kámošce na krev, tam jsem zdrbla hodinu a teď si vás čtu. No nic moc jste nenapsaly. Tedy vy to flákáte. Na žádnou noční nepůjdeš, neboj. 😉 🙂 A břuško tě nebolí proto, protože čáp se kuknul a viděl, že jedno asi bude stačit, takže ten jeden folík ve velikosti mexického dolaru tě bolet nemůže 😀 😀 😀 😀 .
Koczurko - já dneska opět odpočívám, fakt se mi nechce ani ven s tím břuchem. Večer musím k ségře a ta mi jen píchne 2 injekce puregonu, to bude můj celonedělní zážitek. No a vařila jsem knedlo vepřo zelo. Moc dobré, možná to zelí na ten pupek nebyl dobrý nápad. No a teď ještě ke všemu drahý usnul a mladý je na brigádě a já se unudím. Asi půjdu žehlit, i když tato zábava mi moc štěstí napřináší.

lajcikova
31. kvě 2009

ja chci taky knedlo zelo,ale měla sem ho v patek od maminky,jen trochu připalila zeli ale to mi vubec nevadilo 😝
no doufam že aspon to jedno dorostlo.no radši si beru prachy 😢 radši bych je utratila,ale zase pujdou na dobrou věc.
jinak sem četla v tině,že ve fertasu maji spermobanku,tak sem řekla drahemu at mě jako dneska nese....že už ti chlapi nejsou zase tek potřebni 😀 že mi je jedno co mi tam střiknou 😀 on je prej ale original-no to je.... 😀 😝 dneska mě ani to pichnuti nebolelo,zato včera ☹ sem myslela že pojdu,musel mi to pichnout na třikrat.
ted sme dojedli pizu,teda mraženou ale ušla,ja měla dva kousky a zdenek 5kousku 😠 ja zase přiberu 4kila a on dvě zhodi 😀
evka se určo vali v egyptě,ja chi táááááááááááky vidět to moooooooooooře.no tak zase nic,nechcete mě některa pozvat na dovču?nejsem naročna 😎 stači mi to moře a ubytovani.no tak nic to byl jen navrh.
jinak je dneska ten muj chlap nakej hodnej,vyčistil koberec,uklidil mi auti,no jestli si mysli že něco bude?tak to ma smulu 😀 😀 😀 sem mu řikala že ted budem mit planovany sex,prej si připada jak robot. 🤐
je tu pěkna zima,jak na podzim-brrrrrrrrr,snad se už vyjasni,tohle počasi fakt nemusim 😝
jdu na telku je tam laska z pasaže,hrajou tam naši pisen-ZTRATY A NALEZY,tu mužem oba.tak pak zase juknu.

ili5
31. kvě 2009

Ahojky, Lajci, zítra budu na Tě myslet od rána!!
Michul, 2 injekce Puregonu nemusíš, mě to smíchala dohromady a natáhla do jedné stříkačky, a bodla, je to bolestivá injekce, fuuuuj. 2 bych nedala, br. velká jehla, musí hluboko, píchla mi to dr. na demnou co bydlí. neboj, to přežiješ. Dnes v telce v 20 zas hovno. Ty neděle jsou jak za komančů, ještě chybí nedělní chvilka poezie, inscenace trapné už dávaj, tak jen to tam ještě šoupnout a ....
jsem se přežrala, na to buchtu čokoládovou s dírama, dcera pekla, mňamky. Teď mám chuť na salát, vajíčko na tvrdo, rajčata, cibulku zelenou a tatarku. Pak se divím, že mám takový břuch. Jsem dnes volala do OL, ale nikdo tam nebyl, uvidím jak budu mít bolesti i zítra tak zavolám.
Všem krásnou neděli a na zítra Lajci a monali taky myslím jede, tak se holky držte a hnedle pište. papa 😉

michule
autor
31. kvě 2009

Ili - ve 20h je Romám pro ženy od Viewegha, ten nemá chybu, já jsem ho viděla moc krát a už se zase těším 😀 😀 😀 😀 .( Třeba mám jiný vkus ) Myslíš, že stačí ty dvě tablety smíchyt s jedním fízákem, jo? Tak jo, je to lepší. A nestraš mě, už tak jsem hotová z těch dávek 😀 😀 😀 😀 . A jinak co si já pamatuji, tak při těch dvou pokusech jsem si Puregon píchala normálně do břicha, to mi říkál náš milovaný Čermák. Tak teď raději poslechnu lékaře ve FN.
Lajči - taky držím na zítřek palečky, jen ať tam je a je velký!!!!! 😀

ili5
31. kvě 2009

Mě ji píchla doktorka do dupy a smíchala to obě vody do jedné stříkačky, zelená jehla a pomalinku píchala, nebo je to olejovka. Neboj, je to podobné jak tetanovka.
Román pro ženy teda jde, myslela jsem, že zas inscenace jak minulý týden ze Zedníčkem, to bylo co? 😀 Těším se na Suchánka a Gencra, to se směju na celý byt jak vyšinutá, škoda, že je to tak krátké.
Joooo, v pátek v poledne na ČT 1, byl náš kámoš dobrý Čermák, pořad sama doma. Mi psala SMS kámoška zapni si jedničku je tam.

michule
autor
31. kvě 2009

Tak to jsi mě fakt uklidnila 😀 😀 😀 😀 . Jak tetanovka, ještě, že ta je jen co 10let. Dívala jsi se na něho? já ho nemůžu ani slyšet 🤐

ili5
31. kvě 2009

Mlel zas píč.... prý se to většinou povede v 70-80 % na pátý pokus určitě. U něj až nahrabou a pak se uvidí....

dajamal
31. kvě 2009

Ahoj, našla by se prosím tady dobrá duše, která mi popíše, jak se dostaneme do FN ? Pojedeme od Ostravy, tak nevím, kde z dálnice sjet a pak kde nejlépe zaparkovat. Dívala jsem se na mapku fakultky, tak CAR je asi v budově gynek. a porod. kliniky? A kde tam tu ambulanci najdu? A kde se vyšetřuje SPG?

Ptám se jak pako, já vím, ale my máme fakt štěstí (speciálně když jsme jezdili do Fert.) při cestě na bouračky a zpoždění, tak ať to nemusím pak ve stresu ještě hledat.
Díky moc.

michule
autor
31. kvě 2009

Dajamal - hledala jsem stránku kde to všechno popisujeme, ale nenašla jsem to. Tak ti to napíšu úplně jednoduše, protože to je opravdu snadná cesta ( já jen jednou bloudila 😀 ). Jedeš celou cestu po dálnici a až se dostaneš do Ol tak odbočíš z dálnice na OLOMOUC CENTRUM - LUTÍN. Jsou tam velikánské cedule, nemineš to ( mě se to podařilo ). No a pak jedeš ( asi 1 min ) než uvidíš vysokou reklamu na OBI je to vlevo a je tam benzínka a velké nákupní centrum. Přejedeš dva semafoy a pak asi druhá ulice opět vlevo. Je to mezi barákama, to už se zeptáš, je to kousek. Jinak spermiogram a veškeré vyšetření se dělá přímo v přízemí kde je taky CAR. Parkuji mimo nemocnice, na parkovištích mezi barákama, protože za tu čekací dobu bych se nedoplatila při odjezdu. Kidně se ptej, jsme tu od toho. Ty jsi byla ve Ferťasu?

lajcikova
31. kvě 2009

dajanko sjedete z dalnice směrem do centra,je to takova cesta kde se to rozdvojuje na jedna vede na brno,tam neeeeeeeee,druha vede na centrum,tam sjedete dojedete na křižovatku tam do leva,pak přes kruhovy objezd rovně,potom na křižovatce po hlavni tedy do prava,no pak už dojedete na křižovatku a tu projedete rovně,a stale rovně,navede vas to rovnou do arealu fn.a jak vjedet do arealu tak se date hned za tou budkou kde si vezmete park.listek,tak se date do leva,pojedete do kopce a po prave starně uvidiš dole budovu to je ta gynda.zaparkujete kousek na hoře od te budovy,a vratite se do te budovy a jak tam vejdeš tak hned do prava,a jsou to asi třeti dveře,hned naproti takovym skleněnym.ale je tam takove okynko a tam ti řeknou kam si maš sednout.no snad si to pochopila ja totiž pišu jak dement,ale olomouc znam dobře 😀

lajcikova
31. kvě 2009

michul vidim že sme to vysvětlila každa po svem 😀 no snad to chudak pochopi,jo jinak přestup z fertasu ti schvaluji už sem taky nechtěla sponzorovat sobkove veterany 😠

lajcikova
31. kvě 2009

ja mam doma 3injekce puregonu tak snad je do mě pak nenarvou 😝 sou jako pěkně hnusne 🙄

dajamal
31. kvě 2009

Díky, já si pročtu 5x a pochopím 😉 Snad 😉

michule
autor
31. kvě 2009

Lajci - fakt každá po svém, ale každá dobře. Jinak injekce mám za sebou, natáhla jsem to jedné stříkačky a přemýšlela, jestli si to nemám píchnout sama, no nakonec jsem to segře svěřila. Myslím, že ti je určitě narvou taky 😀 😀 , nesmíš trhat partu.

ili5
1. čer 2009

Ahojky holky, michul s tím parkováním máš pravdu, já vždy platila jak za ružoky. Pak jsem si všimla, že 1 vjezd je na lístek a hned druhý je bez placení, tam vjedeš, ale je tam hrozně moc aut na parkování. Jak jedeš brzo ráno tak se vlezeš, jinak musíš hledat, ale hned před špitálem je taky parkoviště a vždy 1 místečko najdeš. V tom špitálu je ale tak málo místo, že bych tam nezaparkovala, jedno nalepené na druhém. Chce to fakt profi řidiče. Hold chlapi to maj v krvi.
Jinak kde jste, čekám na dobré zprávičky, honem, honem.

katrin111
1. čer 2009

ahoj ili,tak co jak je mamino????????????????tak tripply mi dopadly negativni tak jsem stastna jak blecha!!!!!!!!!!!!

ili5
1. čer 2009

Super, katrin, co to je tripply a kde jsi byla v Ov s tím? To ti napichovali plodovou vodu?

katrin111
1. čer 2009

to je na ten down syndrom rozstep patere.nn normalne u sve dr.mi vzali krev a je to ok jinak kdyby to bylo spatne tak bych musela jit na plodovku...............

koczurka
1. čer 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem přišla ze zápisu z porodnice.Všechno je v pořádku,malý už váží 3400g. 😨 Dr. co mně tam vyšetřovala potřebovala nahmatat čípek,že prý ho mám daleko tak mně pěkně potrápila,bylo to docela nepříjemné.Na další kontrolu jdu příští pondělí.Toť vše u mně nového.
Teď se cpu vychladlým melounem,mňam ten je dobrý,měla jsem žízeň a to je na to jak dělané.
Takže čekám taky na zprávy od holek... 😵 .
Ili,co ty jak se cítíš?

ili5
1. čer 2009

Koczi, super, takže Honzík je pěkný macek a ještě poroste!! jaký je meloun, chtěla jsem taky už koupit, ale říkala jsem si, že bude ještě jak okurka. Nyní je vše tak posunuté, žádné jaro, že už i to ovoce letní je dopředu 😒
Holky ještě nedorazily, asi moc lidí po víkendu. U nás neprší, ale je zima, musím se dnes vydat na poštu, k vůli souseda, poslala jsem mu šek a prý to bankovní číslo už neexistuje, tak tam musím zajít. Furt někam lítám mu něco vyřizovat. 😠

koczurka
1. čer 2009

Ili,meloun je výborný. 😝 Není sice ještě tak sladký jak v létě,ale je dobrý.
U nás taky neprší,ale je chladněji.Nemáš to jednoduché se sousedem co?
Jdu se natáhnout a pak snad už tu holky písnou.
Zatím... 🙂

lajcikova
1. čer 2009

ahoj

takže ko.dopadla tak jak sem předpokladala,nic tam neni ani to jedno co tam bylo ☹ dostal mě vyřadil z jejich evidence zrušil mi poradnua řekl že mam dojit až budu mit o 25kg min.když sem mu řekla at mi teda napiše aspon meridi,tak mi řekl že napsat leky umi každej že to mam dokazat sama,dal plno jakysis letaku,to je vše a ještě mi samozřejmě nezapoměl připomenout že mi dali takove drahe leky a ja na ně neraguju ☹ tak sme dopadla,super připadam si jak nějakej trortl ktery nestoji za nic,a neni to jen pocit je to fakt.
nejlepši bylo že sme tam jela s kamoškou ta šla na krev a je těhu(což ji moooc pžeju),a mě odfakoval jak hadr na koštěti.

jo moni promin,se ti moc omlouvam,sem tě měla podpořit a nakonec sem se tam rozbulela jak male děcko ☹ tak se nezlob,asi sis myslela že sem blazen,ale tentokrat sem to neudržela.asi si i tvuj manža myslel že sem cvok,ale jak řekl někdo se musi pořad trapit a jiny to macoby dup.
ted se tu nějakou dobu neukažu,sory ale nemam silu,kdybych nevezla tu kamošku tak sem to vpalila do prvniho stromu,a bylo mi to fakt jedno ☹

ili5
1. čer 2009

lajci, to je strašné, nevím co k tomu říct. nechtěla nys ještě přejít k Oborné, jsem už psala, že je opatrný něco napsat. Myslím, že kila v tom moc roli nehrají, anevím nevidím do toho tolik. A co Ti napsal ten doktor co jsi mu mejlovala. Zkusila bych to určo u někoho jinýho. Játaky s radostí od něj přešla a jsem zpokojená. Nevzdávej to a rtozhoď sítě jinde. Určitě se tady ukaž, rády Tě vidíme a čteme. Drž se holka zaltá.

michule
autor
1. čer 2009

Lajci - naprosto souhlasím s ILI. Nevzdávej se a zkus toho Dr. Macháče v Reprofitu. Určitě tě neodbyde něčím takovým. Ani nevím jestli má na to vůbec právo. ( Ke mě byl taky v sobotu velmi odměřený, nepíšu to tady, aby jsme se zbytečně nedohadovaly kdo je lepší, ale já jsem vždycky tak uctivá, na nic neptám, všemu rozumím, tak nevím co mu vadí. Pak vylezu z ordinace a jsem blbá jak necky, protože jsem se nechtěla nebo zapoměla zeptat 😒 ). Já moc dobře vím, jak těžké je zhubnout 10kg a 25 to musí být na palici. Vždyť to chce hubnout pod dohledem odborníka, mít osobního trenéra. To nechápu. Nechápu proč by to mělo být ovlivněn kilama? A co když to zhubneš a budeš i tak na léčbu reagovat špatně, co ti řekne potom?? Nevěš prosím tě hlavu, ty nervy jsou velké a musíme toho hodně vydržet. 😨 Jo? Drž se.
Ili - co je to platit ja za ružoky? Já vím, že vy v karviné máte taky svůj dialekt, ale je to dobré slovo 😀 ( pokud to není překlep 😀 😀 😀 )
Koczurko- na jednom tématu byla holčina 39tt a dneska měla nástup do nemocnice na vyvolávačku. Třeba se už pomalu otvírala a bez kontrakcí, ale ty jsi pořád v klidu a to je skvělé. I když kdyby jsi rodila v Porubě, tak to máš za rohem, kdežto Fifky jsou dál, proč jsi se vlastně rozhodla pro ně? Taky jsem už viděla v Kaufu meloun, asi do něj brzy taky vletím.
Jinak všechny moc zdravím, ani jsem to nenapsala na začátek, jelikož mi bylo hned smutno z Lajci. 😀 😀
Už to začíná, je mi parádně blbě, strašně se těším na punkci, a injekce, které jsem píchala ráno bolely jak prase, dokonce i drahého a to nás večer čeká další, břicho jak terč, dupu jak terč, nohy taky, já jsem sama modřina. 😒 😉