Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
13. čer 2009

Ahooooooooj Koczurko - vítáme tě doma... 😀 a Honzuláka taky. Jen koj, koj, koj....ať je z něj chlap jak hora. Doma je doma, že?? A nezapomeň, až budeš mít čas, dát fotečky malého do alba. Budu se nad něma zase rozplývat. 😀 😀

koczurka
13. čer 2009

Ajooooj!
Jo,jo určo dám.
Holky moc vám všem děkuji za podporu. 😵 😵

ili5
13. čer 2009

Koczurko ahooooojky zlatíčko, moc blahopřeji k miminku a fotečky dej!!!
Jak jsem tam měla v té porodnici. Jak budeš mít časík na nás a Honzík bude spinkat, tak vše napiš jak to probíhalo, jse tady moc zvědavé. Nezapomeň do OL poslat fotečku pochlubit se§ 😉

lajcikova
13. čer 2009

ahojik
koczi tak vitejte doma 😵

marcelko ja to věděla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mam obrovskou radost,super to budou ty dvojky 😀

koczurka
13. čer 2009

Tak jsem šoupla do alba pár fotek. 😉

koczurka
13. čer 2009

Jinak porod byl neskutěčně hrozný a dlouhý. 😝 Už nikdy rodit nechci.Až bude víc času tak poreferuju. 😉

smilers
13. čer 2009

kocz malej je uzasnej 😵

asmeena
13. čer 2009

koczur: máš krásné zlatíčko a porod už máš za sebou a už máte broučka doma a to je hlavní. 😉
Holky, i nám všem přeji ať už se na nás usměje štěstí, a nějaké to miminko se uhnízdí i u nás v bříškách.

michule
autor
14. čer 2009

Ahoj holky. Všem krásnou sluníčkovou neděli. 😀 😉
Koczurko - to je prostě nádhera. On nemá chybu. Fotky jsou to úžasné, úplně slzím, jsem blbá z těch hormonu. No nemám co napsat, čumím, bečím!!!!
Ivetko - děkuji, fakt se nebudeme ještě radovat. Je to sice pěkný pocit, ale zůstanu nohama na zemi. A dvojky - to je naprosto jedno. Jen ať jsou!!! 😵 😵 😵 Jak válčíš s meridii?? Nějaká změna a jak v práci??

lajcikova
14. čer 2009

hezkou neděli

koczi ten malej je zlatej 😵 a porod radši nevykladej,ja si jako najivně myslim že to neni takova hruza 😀 tak mě u toho prosim nech 😝

michul no valčim jak to jde,mam cca 1,5kg dole za necelych 5dni 😝 no uvidime jak to pujde dal.a neboj budou,a kolik je to dni od pregnylu?co sis ho pichla?ale to je už dlouho že?

michule
autor
14. čer 2009

Lajci - já to taky počítala, nejen ten pregnyl, ale jestli třeba nevytváří nějaký hormon ten Prednison. Ale asi ne, no jsem fakt zblblá. Pregnyl jsem měla 31.5 a dnes je to 14 dní. Tak nevím. Je to možné, proto nejásám. Četla jem sice, že se drží v těle asi 10 dnů, ale možné je fakt všechno. Jinak dnes jsem netestila, zítra. Jsem jak na jehlách.
Jinak to je pěkné 1,5kg dole. Nesmíš moc rychle hubnout, jojo efekt je svině. Já to dobře znám 😀 . Jsi šikulka drž se. A jak v práci?

larri
14. čer 2009

dobre rano holky

koczurko,jeste jednou blahopreji ke krasnemu,malemu Honzikovi.Je nadherny a ty si silna maminka,ktera nas tady povzbuzuje a dava nadeji,ze se taky vsechny dockame.

lajci,videla jsem fotky z vaseho sraziku,hrozne ti to s miminky slusi a ver,ze takhle budes jednou chovat i to svoje.Bohuzel je to beh na dlouhou trat,ale zvladneme to vsechny a pak si budeme navzajem uazovat fotky a psat,jak nam pekne papa,kaka....

smilers,holky jsou teda uz velke,ale taky krasne.U vas je to trojita radost,ale nedovedu si predstavit tu praci okolo.Ale vidim,ze ti manzel hodne pomaha,coz se jen tak nevidi.

mimco
14. čer 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem tady jenom tak sporadicky, ale sleduju Vás.
Ili, moc gratuluju, drž se a opatruj se!
Michlul, tobě držím moc palce, určitě to vyjde, to nebude pragnyl 😉 .
Koczi, Honzík je nádherný 😵 . Moc si to užívejte, je to fakt zázrak, až mi ukápla slza u těch fotek 😵 .

smilers
14. čer 2009

Ahojky🙂
larri jj rostou jako z vody, ivca muze vypravet😀 jj manzel je super, jinak ivca to s detmi umi a taky ji to moc slusi, dokonce i nase kika neprotestovalal, coz se divim🙂

lajcikova
14. čer 2009

smil to je teda poklona,ale ja sem fakt natrenovana z domu,malej ma 2,5roku a neteř 4,5.takže praxe d malinka 😀 ja řikala že bych brala klido i ty trojky je to zahul ale krasnej.lepši mit tři než nemit nic ☹

no lari tak si mě viděla v me moji krase 😠 sem jak pecival obecny hlavně ty koz........... 😠 chi plastiku a hned 😀

jo michulko tak to už teda neni pregnyl,na to zapomen 😝 seš jasna a ja ti to moc přeju 😵 jinak sme segře řikala že maš doma taky berana jen o 15let staršiho 😀 sem ji připravila na to jake to jsou hodne děti 😎 tak už ho taky preventivně lepa 😀 a v praci zatim klid.jo a kdy jdeš na krev?

holky jdu se nachystat do prace ted budu mit dva dny denni12 😝 a vikend nočni-mě asi picne 🙄

michule
autor
14. čer 2009

Ahoj holky, pěkný večer a zbytek neděle. 😀
Lajci - smil měla pravdu, taky jsem se dívala na ty fotky a jsi pro mimino jako stvořená 😀 😀 . Takže jsi v jednom kole. No jo, kdžyž pracovat se musí, ale mě po te dovolené to sice do práce hnalo, teď ovšem naprosta lenora a nejraději bych si vzala dovču zase. Jo a zase beran...tvrdohlavec jeden 😵
Mimco - děkuji za palečky, fakt je budu potřebovat. Stejně tak jak je vždy držím já, teď budu potřebovat palečky vaše. Taky jsi asi pořád v práci, že?? 😉

lilienka
14. čer 2009

ahoj Koci-malý je nádherný-až mi vyhrkly slzy 🙂 Konečně jedna z nás to"dotáhla"do konce. 😉

michule
autor
15. čer 2009

Ahoj holky. Tak opět třetí stránka. Tady to vázne, no, ale chápu, že nemáme čas. 😒 Dnes je venku strašně. Bolí mě hlava a prášek si vzít nemůžu. Koník nešel, sledovala jsem to poctivě a teď když jde tak pusto prázdno. No musím si vystačit sama.
Koczurko - už jsi aklimatizovaná a co miláček??
Ili - jak je těhulko?

evkaa25
15. čer 2009

Ahoooooooooooooojky všichni!!!
Tady se to jen hemží pozitivníma zprávama!!Koczurko moc gratuluju k Honzíkovi 🙂 K tomu není co dodat..........
Ili tobě gratuluju k těhu průkazce,musí to být super!!No a Michul.....držím pěstičky!!
Lajci jsi velká bojovnice.Muselo to být hrozné,když se k tobě v doktor tak zachoval.Ale nevzdávej to! 😠
Jinak já jsem si užila úžasnou dovolenou.Mněli jsme se jako v ráji.Ale ted už je tady zase krutá realita.Práce,spousta starostí a samozřejmně mi hned po příjezdu domů dorazila mrcha.Takže zázrak se zatím nekoná. ☹
A co ty Lili,máš něco v plánu?Nebo dáváš od snažilkování pauzu??

michule
autor
15. čer 2009

Ahoj Evi - takže dovolená úžasná? No tak to ti naprosto věřím a trochu i závidím ( 😵 ), takový relax potřebujeme jako sůl. Už jsi naběhla i do pracovního procesu nebo ještě pauzuješ? S tou debilní mrchou mě to mrzí, my se taky vždycky na dovči snažili, každýýýýý den a když TO došlo, tak jsem nechápala proč se to daří v jiném prostředí jiným a my můžem denně a nic. 😉 No jo, máme my to, ale starosti. Za pěstičky děkuji.
Jsi jako afričanka opálená??? 😀 😀 😀 😀

lilienka
15. čer 2009

evi vítej doma.NO já mám za sebou ket,ale nevyšlo to 😢 nechtěla jsem nic psát at to nezakřiknu a stejně kulový.Dnes jsem 15tý den a dělala jsem si test a nic no.Jsem to ořvala a myslím,že jsem byla blízko toho,jak psala onehdá Lajči s tím autem.Ale musím být silná holt.Už jaksik nemám nervy a ani duševní sílu na další pokus a vlastně ani peníze,tak se pomalu ale jiste smiřuju s tím,že budem jen2 a banda psů.Byla jsem ve Zlíně a dali mi 2 zmrzlinky.Nejvíc jsem vlastně vyloženě nasraná jen kvůli toho,že já jsem tomu ted opravdu věřila a neúspěch jsem si nepřipouštěla.Opravdu.No holt-ten život je pěkně zkur....Ve čtvrtek jdu na krev,ale vážně tomu už nedávám žádnou naději.Do práce se vůbec netěším-pohledy a řeči neřeším-jsem celkem ostré povahy(vid lajči 😉 ),tak jsem schopná je poslat do pryč(aspon to,co?) tác-tot asi vše

lajcikova
15. čer 2009

ahojik

evi ja ti zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,bylo tam asi horko co? 😝

lili to mě mrzi,ale pokud nekrvaciš je naděje 😕 a stou silou to fakt chapu ☹ ja sem takova že se otřepu a jdu dal,teda se snažim.ikdyž v te fn sem asi na to nevypadala.no je to za mnou,ted to neřešim chci zhubout a pak se uvidi,bud pujdu na truc za dostalem abych mu dokazala že neměl pravdu 😠 ,nebo pujdu do darovanych.ještě nevim ted to necham tak.vypada to že nam tchanovci zaplati vikend v chorvatsku,tak aspon trochu relax.no ještě to je v jednani.

marci ty chodiš do prace?ja myslela že maš neschopenku 😕 no to je fuk hlavně aby to klaplo.
dlouho sem tu neviděla monču?asi nemam chut ja to chapu 😔

larri
15. čer 2009

Holky,aby jste vedely,ze zazraky se deji,tak holcina z jedne diskuse sla do nemocnice,mela hyperstimulak.Ale ivf nevyslo,nemela ani ET.Ted,kdyz je v nemocnici,tak ji z krve zjistili,ze je tehotna.
No neni to zazrak?

evkaa25
15. čer 2009

Larri,tak to zní opravdu jako zázrak.Pěkně se to čte,ale já už na zízrak čekala tolikrát,že už si je radši moc nepřipouštím.Každopádně té holce moc závidím a samozřejmně jí to taky přeju. 😉
Jinak opálená jsem a to je u mně co říct.Jsem jinak bílá jak ředitelka vápenky.Přece jen tam bylo dost horko.O půl noci 36 stupnů.Ale dalo se to.U moře,nebo u bazénu bylo příjemně.
Michul já pracuju už od minulého úterý.Vrátili jsme se v pondělí večer a hned jsem musela do práce.Byla jsem ráda,že mi vůbec dali tak nečekaně dovolenou.V pondělí jsem to nahlásila a ve čtvrtek jsme už letěli.Byl to LAST MINUTE,jak má být. 😀
Lili moc mně mrzí,že tozase nevyšlo.Jsme tady všechny na jedné lodi,takže chápu,jak ti je.Můj manžel už to říká dlouho,že skončíme my dva s 10 psi.I když psi jsou moje velká láska,tak musíme bojovat,aby to tak nedopadlo.Drž se...!!
A co Koci?Určitě máš hodně běhání kolem prcka.Tak jak budeš mít chvilku,tak se ozvi,jak to zvládáš.
Všechny zdravím 🙂

fandra
15. čer 2009

Ahojte holky.Zdravím všechny po delší odmlce.Koczurce dodatečně gratuluji k malému Honzíkovi.Ostatním čekatelkám držím pěstičky.Chci Vám holky napsat, že se nám podařil 2. pokus ivf.Dnes nám na krvi oznámili že jsem těhotná-hcg 691.Ted už jen čekám na uz za 14 dní.Tak to vypadá, že nastala těhu vlna a my Ostravačky postupně těhotníme a to ve fn Olomouc.Tak se všechny držte a ať nám všem to vyjde.

michule
autor
15. čer 2009

Evi - to jsem netušila, že už jste doma tak dlouho, taky jsi tu nebyla, tak proto. Last minute je stejně to nejlepší. Levné to je a my jsme schopni se zbalit za 10 minut. Tak jaké čekání a plánování.
Lari - to je skvělé, ale moc dobře tomu nerozumím ( myslím tomu, že měla IVF, ET ne a pak byla těhu, jak jako? ) Každopádně je to jedno. Tady vidíme, že se zázraky dít musí, že jsou. Jen se musí občas stavit i k nám na návštěvu 😀 😀 .
Lajci - jo, celou dobu dělám, vím, že je důležitá pohoda, ale penízky taky, ale samozřejmě, že pokud bude zle, tak mažu na nemocenskou, ale zatím budu makat dokud to půjde. Ale mám hodně dovolené, takže si můžu vybrat kdy budu chtít. Vzala jsi to za skvělý konec. Jen mu ukaž, že to jde a že třeba neměl pravdu. Ten by kukal.
Lili - já to chápu, že jsi to nechtěla psát. Sice jsme tady všechny na stejné lodi, ale já se tak sekla v říjnu a ukázala se až za 6 měsíců, takže mám co říkat. Je mi to líto, fakt moc. Vždy naděje z krve je, ale nebudu psát zbytečné blbiny. A můžu se zeptat, ty jsi měla které IVF? Já vím, že jsi psala KET ve Zlíně. Tam jsi přešla nebo už odzačátku? Moc budu mylset ve čtvrtek na tebe.

michule
autor
15. čer 2009

Fnadro - moc tě zdravím a moc moc gratuluji. Taky tajnůstkářka??? 😀 😀 😀 To jsme se museli míjet. A teď těch nekonečných 14 dní, že? Vydrž a opatruj se. Kéž by nás ta vlna postilhla všechny, to by bylo největší štěstí. 😵 😵

lilienka
15. čer 2009

já měla1 icsi ve fertimedu,1 ve zlíně a ted ten ket zlín.My můžem jen to icsi-mám jen 1vejc.a neprůchodný k tomu a manža je na tom v bleděmodrém(jsme se hledali až jsme se našli 😀 )Já jsem testovala postupně 4x a ani jeden nevyšel.Takže vadnýma testama to teda není.A čápi pěkně kecají-jen at víte.Nám nad barákem letos přeletělo kolem 5ti čápů.Hovno čápi-svině to jsou ulhané 😉

fandra
15. čer 2009

Jo Michule asi dvakrát jsem tě tam viděla,jednou jsi tam byla s Lajči a Monali.Je stejně zajímavé, že jsme se po všech těch vyšetření a zhruba po devíti měsících opět sešly u dalšího pokusu.Jo těch 14 dní bude nekonečných, ale my jsme ostatně zvyklí čekat a to pořád na něco.A jak pokračuješ ty?Čarečky na testu sílí?

michule
autor
15. čer 2009

Já jsem tě nikdy neviděla, asi proto, že nevím jak vypadáš 😀 . A proč jsi se k nám nepřihlásila?? Je to šílené, jsme tu, stará garda a ne jen nám, ale všem to vyjde. Moc v to věřím. Čárečky jsou tam kde mají být. Moc nesílí, jsou každý den o něco silnější, ale tlustice ještě zdaleka ne. Pořád se kontroluji a když mě někde píchne, hned si lehám. Jsem magor. Dělám na rehábce, takže každou chvilku někde vyvalenáááá. 😀 😀