Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
17. čer 2009

Lajci - a co jsi dělala v Polsku, jen výletek?? Jsi fakt jak moje mamina, ta zná každou telenovelu a dokola se na to dívá. 😀 😀 😀 😀 Já mám je ,, růžovku ,, ale začíná se to tam mísit jako v Merlose Place 😀 😵 .
Fandro - nesílí, jsou tam, ale pořád jen takové slabé, asi to ještě příjde. Doufám, jinak je domaluju!!!! 😀 😀 😀
Pokud bude krev OK, tak bych asi na nemocenskou taky šla, ale zatím nechci plašit. Říkala jsem si, že to zvládnu a zvládám, i když se mi fakt nechce, ale doma se zase nudím, tak nevím, já nevím co chci. 😀 😉
Koczurko - jak pokračuješ s mimiskem, stále jen kojení a odpočinek? No a kdy můžeš s Honzíkem na prochajdu?

ili5
17. čer 2009

Tak mám školu za sebou, ještě 2 roky. Mám 3 dvojky na vízo, tak super!!!
jsem na nemocenské od únnora 😀 . V práci jsou změny, hrůza a děs, tak jsem šla na lístek, chtěla jsem odejít, nebo otěhotnět a na mateřskou, snad vedení do té doby vymění, myslím náměstkyní s auditorkou, pitky jak svět a vrátím se jinak budu doma. Kolegině už dala taky výpověď sama, když vládnou 2 pitky v přechodu, tak to je hned poznat. I tak bych nezvládala, souseda, škola, 2 byty uklízet, Avon, atd. Mě ten den tak uteče, že je furt večer 😀
Koczi na nás prdí jak má miminko, ale my budem to samé, nebojte!!!§

lajcikova
17. čer 2009

no to je hezke že budete na nsa prdět 😠 ja si tu jako mužu psat klido sama 😀 sem zvykla.
mě ta vaha stoji se na to vys.... 😠 asi pujdu někde do koncentraku 😝 tam to pujde samo.dneska byla v aha holka co zhubla 57kg za 9měsicu,byla v jakemsi taboře ja tam chci tááááááááááááááky 🙄 už mi z toho fakt jako je....

v polsku sem se divala jak mati se segrou nakupovali 😝 byli jak ti duchodci 😝 koupily malemu kolo a na dalši tržnici ho chtěl,a oni mu ho nedali tak mi jako urval značku 😠 super chlapec,řikam že je to terminator.už ho nevezmu ani na dvur.ještě na mě ajko flustl a řekl mi "blba"mam to ale hodneho synovce 😀

michule
autor
17. čer 2009

Lajci - já tu poslední dobou nakukuji často, ale zdá se mi, že jsem u sama. Takže sem tam položím nějakou otázku, ale odpovědi se dočkám až za dlouho 😀 😀 😀 . 😵 😵 😵 To je bezva hošík, malý terorista 😀 😀 , ale i za takového stojí bojovat. No ne? Taky se chystám na kukačku do Polska, chci si koupit rohový proutěný koš, jeden už mám, chybí mu kámoš 😀 😀 . Počkej, vždycky to pár dnů stojí a pak se to zase urychlí, buď statečnááááá.
Ili - ty děláš prvák, nebo to máš na 4 roky? A co je to za obor ( možná jsi to tady už psala, ale já pomalu dementním, takže nevím ) ? 3 Dvojky jo? Tak to jsi velký šprt, to já nikdy neměla!!

lajcikova
17. čer 2009

no ja sem tak často nekoukam jen když sem doma.
jo maš pravdu stoji to i za takoveho čerta 🙂 je to muj milaček a on to vi tak toho zneuživa 😀
no snad se ta vaha jako pohne nebo mě fakt jebne ☹ dneska sem se divala na ulici tak sem si zase pořvala ☹ uplně muj přiběh,taky sme toho chlapa nemohla ani citit ☹ už je to ale lepši 😀 i když občas........... 😝

michule
autor
17. čer 2009

Jo já se taky dívala, normálně ulici nesleduji, ale dnes už asi hoďku a půl ležím s noťasem v peřinách a sleduji TV a koníka. No a řvala jsm jak želva, bylo mi ji tak líto. Věřím, že to takhle probíhá, i když oni za nic nemůžou, ale ty nervy jsou jak guma od praku 😒 .

koczurka
17. čer 2009

Ahoj holky!

Mám malého u prsu a píšu druhou rukou. 😀 Já si prostě poradím,maniak. 😀
Dneska jsme byly vyřizovat porodné a pojišťovnu,jsem měla strach že Honzík bude křičet a nakonec to všechno prospal zlato moje.
Michul,ty se máš v posteli s noťasem.Už ti to taky za pár měsíců skončí. 😉
Lajci,príma synovec. 😀 😀
Ili,ty jsi vážně šprt co?Nebo to je těma taháčkama? 😀 😉

ili5
17. čer 2009

Holky, já z toho 1. ročníku nevím nic, nebýt taháků a chytré hlavy co sedí přede mnou, tak vyletím. Je nás v aule 87 žáků, tak opsat není problém, horší ta matura pak 😀 . Pak zjjistí, že jsem dutá. Jestli projdou ty státní matury, tak jsem vedle jak ta jedle.
koczi, Ty stíháš vše, super. Jdu na telku, bude Mahulena za chvíli, tak dobrou noc

evkaa25
18. čer 2009

Ahojky kočky 🙂
Koczi,ty jsi ale šikulka....psát a u toho kojit Honzíka 🙂 Jsi holt šikovná mamina.Jééééé,že to krásně zní: "mamina"!!! 😀
Ili a ty jsi šikovná studentka.Stíhat školu,rodinu,práci a ještě toho tvého souseda.Hmmm.Mně už by se do školy nechtělo... 😅
Lajci,na žádný koncentrák nepomíšlej.Každý jsme nějaký a já věřím,že si to miminko vybojuješ at už stokilová,nebo šedesátikilová!! 🙂
Michul a kdy jdeš vlastně na krev??
A kdy má Peti tu laparku??
Si to nějak všechno po té dovolené pletu... 😕

koczurka
18. čer 2009

Ahoj holky!!

Teda vy jste ale ukecané dneska. 😀
Já teď mám chvilku tak jsem přišla kuknout. 😉
Dneska bylo suprovně venku,jsem byla sama s malým na prochajdě a v obchodě.No můžu říct že jsem KO.ještě asi nemám tolik síly. 😝 Už jsem na sebe zlá že jsem jak mátoha. 😠
Ili, jo jo to znám,taky jsem spoléhala na chytré kolemsedící. 😀
Evko,jinak bych se tu moc nedostala kdybych to tak nevymyslela. 😀 Mamina je krásné to máš pravdu,ale nějak si to ještě neuvědomuju. 🙂 Ty jsi se po dovči ještě neaklimatizovala že? 😀 😉
Jinak všechny zdravím... 😵

michule
autor
18. čer 2009

Ahoj holky. Je pravda, že to tady opravdu žije 😉 . Všem pěkný večer.
Evi - na krev jdu v pondělí 22.6.
Koczurko - takže už byla prochajda!! No super. Jo musíš pomalu, ono se to nezdá, ale celkově je to tělíčko vyčerpané a než si zvykne na ten frmol kolem miminka, tak už zas budeš chodit s Honzulou na písek 😀 😀 . Jinak jsi dobrá, u kojení zvládáš vše, tak koj častěji a piš!!!!! 😵 😵 😵 😵
Ili - a co to je za obor a večerní nebo dálkové? Takže od září jsi mazák, no super. To my s Mimcem to máme za sebou, byla to fuška, ale stálo to za to. 😎 Zvládneš to, při miminku to bude trochu zápřah, já jsem taky tu školu chtěla dělat při mateřské, ale bohužel mi to nevyšlo, takže se to teď musí vše zlomit!!! 😀 😀
Lajci - neumřela jsi někde hlady??? 😀

michule
autor
19. čer 2009

Ahoj holky, chtěla jsem vás všechny pozdravit v tom krásném lijáku a dostat nás z třetí pozice, my si ji přece nezasloužíme, takže pojďme pro to něco udělat 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!! Jsem v práci a už se těším, že začne za pár hodin můj milovaný víííííííkend. Co máte v plánu???

ili5
19. čer 2009

Ahojky, už u nás svítí sluníčko, je to aprílové počasí. Podnikání management. Nejhorší bude matura, má být státní, tak za 2 roky mě to asi nemine, jestli do vlády nedají někoho chytrého, který ví, že je toto pič...jak vrata. Snad studenti budou stávkovat a obhájí to.
Jinak mám tu zácpu hrom. Už dala zas čípek, i když mi zakázal čípky i laktulosu, tak dala i laktulosu i magnosovt a activii, prostě nic.
Víkend budu doma a trochu se hrnu na úklid bytečku.

ili5
19. čer 2009

Ostudy, na třetí straně? Pěkný večer, ežím u telky a čučím. 😉

michule
autor
19. čer 2009

😀 😎 Ostudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No jo Ili - je to tak, hrozné ostudy. Holky už asi víkendují, takže jsme na to samotné. Proč ti zakázali tu lactulosu a čípky? A co máš jako dělat??

larri
19. čer 2009

holky,hezky vecer..
ja zacala spinit a test negativni.Pri me smule se mi zitra rozjede mrcha a jsem v pr.... ☹

michule
autor
19. čer 2009

Lari - to ne, to mě moc mrzí. Nikdy nevím co na to říct, je to hnus, to debilní čekání a pak zklamání. Ty jsi dnes 12 den od ET, že? Myslíš, že je to definitivní??

larri
19. čer 2009

jeste nevim,holky z nasi diskuse tvrdi,ze nemam testovat,ale cekat,jestli se rozjede mrcha.Pokud bych jenom spinila,tak to pry nevadi.JEDNA TO TAKY TAK MELA A BYLA TEHOTNA.Muze se pry embryo uhnizdovat nebo to jedno vzdalo,ale nevim,nevim.
Ani se mi nechce zitra probudit.Davala jsem si utros a zjistila jsem to.Byl to sok.
Drahy tomu neveri,dokud to nedostanu uplne.

michule
autor
19. čer 2009

Lari - myslím, že si počkáme na tu krev a budeme klidnější. Já třeba vždy čekala až na krev, proto nedělám nikdy z ničeho závěry. Dnes jsem třeba testila, byly dvě úplně nádherné čárky, ale teď mě tak děsně bolí břicho, úplně jako při mrše. Tak ležím a čekám, že to přejde. No nevím, co se má stát to se bohel stane.

larri
19. čer 2009

Michulko,dekuji a ty se drz.Ja tomu ted dost verila a bala se testovat,tak jsem to chtela nechat na nedeli.Ale to spineni mne rozhodilo.
Bud at se mrcha rozjede nebo mi da pokoj. 😠

smilers
19. čer 2009

larri dokud to nemas potvrzene z krve a nebo se ti to nerozjede, sance porad je 😉 drzim moc palce

koczurka
21. čer 2009

Ahoj holky!!!
Teda tady to jede v plném proudu. 😀 😀 😀
Copak děláte při neděli?Já opět kojím. 😀 😉
Michul,na zítra držím vše co mám. 😉 Už se moc těším na tvé zprávičky. 😵

koczurka
21. čer 2009

Teda jedeš tam zítra že jo? 😨 😕

ili5
21. čer 2009

Michul, zítra štěstíčko na HCG, jsem zvědavá kolik to bude, jestli dvojky?
Lari, to je mi moc líto, kolikáte IVF to bylo? Příště asi velké dávky, ať už to výjde!!! 😉
Koczi, dobře, že máš mléko a nemusíš v noci vstávat a vařit sunar. Jinak je Ti lépe po porodu? Bylas nastřihnutá, sešívali Tě? Tak jak budeš mít volněji, tak se zase ozvi, jak roste malej a papa dobře? V noci spinká, nebo bantuje?
Ostatním přeji krásnou neděli, i když deštivou, papa

michule
autor
21. čer 2009

Ahoj holky. Právě, že to tady vůbec nežije a tudíž není co psát a komu, kde jste pořád zalezlééééé 😖 ????
Koczurko - Ili - moc děkuji, fakt to budu potřebovat. Jsem taky zvědavá a nervózní, ale více se asi dozvíme až za dalších 14 dní, teda pokud bude krev pozitivní. Takže nebudu předcházet. Hned až dojedu, píšu vám, pokud tu někdo bude!!!!! 😀 😀 😀 😀
Ili - jak se cítíš? Už nějaké těhu příznaky???
Koczurko - jaký je malý a pořád asi papá když se nemůžeš dostat od kojení, že??? 😀 😀 😀

koczurka
21. čer 2009

Ahojky!
Jo jo pořád papá,teď jsme okoupaní a zase papáme. 😅 Dneska v noci jsme byli skoro celou noc vzhůru. 😝 Tak se snažím ho udržet co nejdýl vzhůru ať v noci trochu spí,ale nevím jestly to je k něčemu. 😀
Ili,bohužel přikrmovat musíme,malý je jedlík. 😒 Jinak je mi lépa díky.Nastřihnutá jsem asi byla protože mně dost dlouho šili.Taky mi bylo hodně špatně po porodu,nemohli mi naměřit tlak a ztratila jsem hodně krve,takže do dneška mi každý říká že nemám barvu.Dali mi železo.
Michul,předcházet nebudem,jen potichounku. 😉 Já tu určo kukat budu zítra. 😉

fandra
21. čer 2009

Ahoj holky.
Michul, tak na zítra Ti moc držím pěstičky, pak hned písni, jak jsi dopadla.
Jinak já jsem dneska 21 den po ET, ale už skoro od počátku mě trápí pobolívání podbřišku, jako kdybych měla každou chvilkou dostat MS. Pokaždé, když jdu na WC, koukám na toaleťák a pak s úlevou odcházím 😕 Pro jistotu jsme s manžou dělali kontrolní testík a čárky jsou obě stejné. I když to nic nemusí znamenat, kontrolní UTZ budeme mít až 2.7. Do té doby se zblázním 😠 Ta doba nám připadá nekonečná, a to jsme si mysleli, že už jsme zvyklí čekat.
Michul, co Ty a Tvé těhotenské příznaky? Máš už nějaké?
A Ili, Ty?

michule
autor
21. čer 2009

Koczurko - bobku, ty musíš být utahaná, no jen ať nemá malý převrácené dny. To by bylo fakt blbé, ale hlavně, že je zdravý. No a s tím porodem, jak to vždycky slyším nebo čtu, vzpomenu si na to své šití, to byl hnus nad hnusy. Nebolel mě porod, 3 hod. kontrakce a malý byl na světě, takže úplně v pohodě, ale pak, jak mě šili, asi mi to musel ten MUDr. trochu znepříjemnit. Ale na tyhle věci se hned zapomene a bude to jen .... kdysy dávno.... 😀 😀 😀 Takže přikrmuješ, kolik tak zbaští otesánek malý??? 😀 😀
Fandro - já se přesně tak sleduji, i v průběhu dne, běžím na WC a zjišťuji. No a nesmí se nikdo divit, je to naprosto přirozené. Takže ty jdeš 2.7, to je kolikátý den od krve? No a ještě jsi nenapsala kolik jsi měla mimisku zavedených a jestli máš nějaké sněhuláky??? Jinak já jsem během dne nepoužitelná, lehnu a spím, ráno klasika, 5 hod. vzhůru a budím všechny kolem sebe. Prsa pnou šíleně a to břicho, tak to fakt nechápu, co to je? Je to normální? Takový balon. Ještě, že jsem celý život nosila volné tuniky a šatovky, protože bych se do ničeho nenarvala.

lajcikova
22. čer 2009

hezke rano 🙂
koukam že ste toho moc nenakecali 😀 takže sem o nic nepřišla.

marcelko na dnešek ti držim moc moc pěstičky 😵 a doufam že tam budeš mit ty dvojky 😝 si to aspon užiješ,i se segrou 😀
nic jdu chrnět,ty nočni 😝 ale ma to pizitivum mam 3,2kg dole,a to mam ještě pulku platička me drogy 😀

ili5
22. čer 2009

Ahoj v deštivém počasíčku. Lajci, tak to jedešč pěkně s váhou dolů, za chvíli tvigi 😀 . Jen tak dál a ivf je na cestě, držím pěsti ať vydržíš!!!!
Koczi, já měla vnítřní i venkovní stehy, dodnes je nahmatám na hrázi, hlavně jak jsem uchozená a jak mám menzes, tak je cítím a jsou stehy zduřelé, to je 17 let a furt jdou cítit. Nastřihnutí v ten moment byl fajn, teplo. úleva, pak to šllo rychle. a šití jsem moc nevnímala, trvalo dlouho, ale mi to opíchal a já byla tak unavená a radovala se s miminka, že jsem to přestala vnímat. Utrápený tvoreček. Už to nejhorší máš za sebou, nyní jen radosti...
michul, tak co je s tebou, že nepíšeš, kolik HCG, vypadá to na dvojičky,? Bereš už nemocenskou, nebo se budeš stále trápit v práci?
Já jsem hrozně na smrt unavená, ten gekl je svinstvo. Dojeli jsme ze šopinpark a jsem totálka. Jdu si zavést gel a lehnout. Jsem zvědavá na michul, tak zde čučím. Michul, fandro, pijete kávu jak jse unavené?