Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

fandra
22. čer 2009

Ili kafe jsem přestala pít asi před 2 měsíci a teď si dám sem tam bezkofeinové.Ty piješ kafe?Jinak dnes jsem šla ke svoji gynďařce,kvůli tomu pobolívání bodbřišku a všechno je v pořádku.Ty bolesti jsou prý běžné.Jinak na ultrazvuku byla vidět jedná pěkná fazolka.Teď už jen toho 2.7 čekám na srdíčko,tak snad to bude v pořádku.Michul tak kolik máš hcg?Nám zaváděli 2 blastocysty.Mražáčky nemáme.

michule
autor
22. čer 2009

Ahoj holky. No trvala mi ta cesta dneska déle, musela jsem jet vyřídit do konce měsíce dovolenou a od 1.7 nemocenskou, ale tu mi už vypíše má gynekoložka, alespoň tak mi to dnes řekl Dostál, ať to zbytečně nepřevádíme, takže sluníčka - i nám to vyšlo - už mám prvni slzy za sebou a to když jsem viděla první čárky. Dnes opět slzy_ hCG 1516_, a třetí snad příjdou na ultrazvuku, který mám za strašně dlouho, až 9.7, to mě snad šlak trefí, další nervy a čekání, jen věřím ve vše dobré. Moc vám děkuji za palečky a všem přeji tento pocit, moc!!!! Nafasovala jsem dávky kyseliny listové, utroše a Prednisonu a nezbytného Fraxiparinu a budu ládovat. 😉
Ili - kafe piju jako Fandra, bez kofejnové a to už od první injekce, já totiž nejsem moc kávová, takže mi ani nechybí. Ty jsi z toho gelu fakt tak unavená??? Je to jiné než utroš?
Lajci - teda ty jsi dobrá, ať tě poznáme až budeme pořádat srazík!!!! 😀 😀 😀 😀 A ségra dneska ta byla šílaná, ale měla by radost z každého miminka, prostě si to užívá se mnou. Jen musíme doufat!!!!!
Fandro - takže jedno mimisko je jisté, to je skvělé, fakt!!! A to je asi ještě brzy na srdíčko, že? Neboj, ty už to nemáš zas za tak dlouho, já ještě 7 dní po tobě, to je hrozné to čekání. A je fajn, že jsi OK, taky bych si to šla raději potvrdit k MUDr. jistota je jistota a nic se tím nezanedbá.
Koczurko - tak co miláček, uondala jsi ho pořádně a spinkal celou noc??? 😵

lajcikova
22. čer 2009

marci tak gratuluju,to budou dvojky jak vyšite,jen nevim proč ti neudělal jako ult.už dnes když maš tak vysoke hcg 😕 si zajdi ke sve gyn.třeba přišti tyden a nemusiš tak dlouho čekat,ja to taky tak dělala 😉 hned sem byla klidnějši.
no stou vahou nevim,bohužel nemužu do sebe nic dostat,takže nevim,nutim se snist aspon něco ale moc mi to nejde 😒 jen nechci jojo efekt.

fandra
22. čer 2009

Michul tak grtuluji!!!!Do toho ultrazvuku to musíme nějak vydržet.To jsi udělala dobře s tou nemocenskou, aspoň budeš v relativním klidku.Ja to udělala stejně,dobrala dovču a od 1.6 nemocenskou.Co se týče toho fraxiparinu tak mám břicho pěkně dopíchané a některá místa mne na dotek bolí.Píchám ho večer.Ty pícháš kde a kdy?

ili5
22. čer 2009

Ahoj michul, ty joooo, tak já měla HCG vysoké a jedno velké mimi, tak ty budeš mít nejmíň 2 obry, moooooc gratuluji, super. Asi jsme moc dopované těma hormonama, tak máme tak velké mimi pak. ty budeš mít určo 2 velké, uvidíš. Jinak lajci, na HCg to nezaleží, srdíčka by ještě nebily, jen tečka by šla vidět. Jedna vedle z diskuze šla taky dříve na UZ, měla křeče a nešlo nic moc vidět a čeká dvojčata jednovaječné. A bala na ET ve sejný den jak já, taky někdo šťastný ve stejný den. Hold musíš počkat, ale čekačka je teda douhá!
Fandro, jak dlouho jsi po ET? Kolikátý den?

fandra
22. čer 2009

Ili na et jsem byla 1.6.Jinak ano na hcg nezáleží,srdíčko jde vidět nejdříve v 6 týdnu.Jak se cítíš?

lajcikova
22. čer 2009

ili ja sem to taky tak myslela že by věděla kolik jich čeka,je mi jasne že srdičko nebude.

ili5
22. čer 2009

lajci, no to nejde taky vidět, je to ještě v te fazolce jedne, než se to rozpojí. Jí to nešlo vidět, že jsou dva, až v tom 6 tt.
Ale to uteče jako všechno. Venku je tak hnusně, že se nic nechce dělat. V IKEA byla dočista hovno, výprodej, ale žádná nebyla, zs to samé, ani nic co by zaujalo, zbytečně jsme tam jeli.

michule
autor
22. čer 2009

😀 Moc vám sluníčka děkuji.
Ili - dva obry říkáš, jo? 😀 To je jedno, hlavně ať jsou zdravé. S dvojčátkama je sice trochu problém, při té mé trombofílii je rizikové jedno miminko, natož dvě, to bdu pod kontrolou celou dobu. Ale jak říkám, jsme na to připraveni. Čekačka teď bude o nervy, no co naděláme. 14 dní se nehnu a budu dělat ze sebe strašně rozežranou babu 😀 😀 😀 😀 .
Lajci - neboj, pomalu, ale jistě, to půjde a hlavně se držet, protože tě pak čeká nádherný pocit s pozitivníma zprávama, neříkám, že hubená, ale těhotná a pak zase ty kila zpět, no neustálý kolotoč. Asi by mi UV neudělal, ale ze 4 co jsme byly na punkci a na ET to nevyšlo jen jedné, bylo mi to moc líto. My se radovaly jako hrom a ona bobek se byla objednat na KET. No a ta jedna kočka se Dostála ptala, jak dlouho je asi těhotná on na to, že to vychází na 4+1, tak jsem se smála, protože za normální situace o tom žena ještě ani neví a my víme, kdy jsme otěhotnely a taky s KÝM 😀 😀 😀 😀 .
Fandro - ty máš taky Leidenskou mutaci?? Já si píchám Fraxiparin od 5tého dne stimulky, no a asi to bude po celou dobu. Kdo je tvůj hematolog? Já mám MUDr. Lhoťanovou v mediacentru v Porubě. No a píchám taky do břicha. Začátek byly ruky, ale bolelo to a ten špíček je celkem fajn, ale jsem sama malinká modřinka, takže vypadám úchvatně. Vpichy mě nebolí, jen včera a až do dnešního rána, asi jsem se špatně strefila.

lajcikova
22. čer 2009

no marci nevim jestli budu štastna ale snad teda aspon ne obezni ale jen s nadvahou.to je život že to každemu nevyjde. ☹ člověk mini usud měni.jinak je dobre vědět jak dlouho a teda hlavně s kym že? 😀 😀 😀 jdu na televizi mam ulici.telenovely sem viděla 😀 tak ještě tu ulici.bych si měla s tvoji mamkou o čem povidat.musi mit radost že?si ji dovedu představit 😀

michule
autor
22. čer 2009

Lajci - tak s maminou by sis určitě pokecala, zrovna jsem se k ní stavovala když jsem jela z Olmíku, měla pro nás třešně na bublaninu a co myslíš, že dělala? No dívala se na telenovelu a jako, že se mnou mluví, ale ona poslouchala a sledovala děj a pak mi kývala a ani nevěděla čemu, no katastrofa. Prostě my ji při této zábavě nemůžeme rušit, pak je celá rozdivočelá. No a radost měla, ale jak říkám, jsme všichni velicí realisté a radovat jako naplno se začneme až po UV. Jediné co si z těch cest se mnou pamatuje je, že ještě není zdaleka vyhráno a pořád počítá, kdy asi vyhráno bude. No to je celá ona.

lajcikova
22. čer 2009

jo tak to určo koukala na markyzu na čistou lasku 😀 taky mě nesmi nikdo rušit 😠 uplně ji chapu. 😀 tak ji pozdravuj,škoda že sem to nedotahla do konce ☹ no ale co už nadělam.............tak dobrou

monali
23. čer 2009

dobré ráno kočky, 😉
i když teda je pěkně hnusně. Tak vás zdravím už zase jako pracující, od včera chodím už zase do práce, nechala
jsem si ukončit nemocenskou, co taky doma. Už to byla nuda.
Asi týden jsem si dala od koníka pauzu, jako že to bude lepší, ale stejně jsem pořád myslela na to , co je
u vás nového a jak se máte. Koukám tady samé dobré zprávy.

Michul, moc gratuluju, je to super určitě to budou ty dvojčátka, tak jen hezky odpočívej, ať všechno doma
dělají chlapi.
Koczurko, teprve teď jsem si prohlížela fotky, Honzík je moc krásný, hotový andílek, i když už je asi zase
o něco větší, když mu tak chutná.
Lajci, fajn že se držíš
Ili, miminko je teda fakt pěkný cvalda, jenom ať dál hezky roste.
Fandro, taky gratuluji, a dovedu si představit to čekání, hrůza - ale výsledek bude určitě stát za to .
Evko, Peti, - zdravím a co je u vás nového? Peti už jsi byla na té llaparce, nebo se teprve chystáš?

tak a teď se už zase musím vrátit k práci, takže papa

michule
autor
23. čer 2009

Ahoj holky, přji pěkný den no i když pořád lije, ale to my asi neovlivníme.
Moni - ahoj!!!! Tak jak je v práci, jak tě uvítali? Moc děkuji za grtulaci a kluci se starat musí, no hlavně ,, velký brácha ,, 😀 😀 😀 . Je teď se mnou doma a tak nezbytnosti udělá za mě, bohužel to šílené žehlení neudělá nikdo, takže jsem teď opět dožehlila.
Jinka mám všem vzkázat veliký pozdrav od Koczurky. Psala mi už včera, že je s malým v nemocnici, že má bobek nějakou infekci v moči. Nasadili mu antibiotika pro jistotu a zítra z moči zjistí co dál. Tak jsem vám to tedy chtěla vyřídit. Ať víte, že by bobek napsala, ale nemá jak. Je to, ale trápení, co naděláme. Hlavně ať je Honzulka v pořádku a zase doma ve svém pelíšku.
Lajci - asi jo, já nevím, nedívám se na to, ale asi začnu. Když jsem byla těhotná s mladým, tak v té době v TV běželo - Tak jde čas. Už jsem chodila po mateřské do práce a běželo to pořád. No a tak mám pod termínem telenovela zafixované - roky čučení na Tv 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pozdravila jsem ji a měla radost, přeje pevné nervy a nikdy se nevzdávat ( to se ji řekne, když rodila co 3 roky a úplně v poho, že!!! 😉 😀 😵 )
No a úplně jsem zapoměla, že Peťka měla jít na tu laparku. Peti - tak se pak ozvi a držíme pěstičky k super pozitivním výsledkům.

lajcikova
23. čer 2009

ahojik
marci tak evičku s malym pozdravuj,at sou brzy doma a v pořadku 😉

jo ja mam nervy obalene asi tukem 😀 snažim se to brat s nadhledem ikdyž někdy.............. ☹
jinak hlasim z me puvodni vahy 111,7kgmam k dnešnimu dni 107,2 😝 doufam že do zaři budu mit kolem 90kg a pak se mužou všichni těšit.by ste nevěřily jaky je to hnaci motor-ta arogance dostala 😠 mě tak namichnul,že nemam ani slov.a sem na něj teda připravena.hlavně se připravim psychicky,a na každou navštěvu si budu brat manžu i do ordinace 😠 odhodim ostych,ale nebudu na něj sama. 😠
nic jdu na sve oblibene telenovely tak zatim pak zase juknu 😀

lucaaa
23. čer 2009

Ahoj Lajcikova
dnes jsem si taky koupila Lindaxu tak ju od zitřka začnu zobat chtěla bych zhubnou deset kilo ale nevim jestli ju mužu brat když se snažime o mimi. Ty ju bereš i pres to že se snažite? Ale už se snažime 4 roky takže si myslim že jeden měsic mě nezabije.

ili5
23. čer 2009

Vítám monali, tak už pracuješ. Kdy se budeš chystt na ket?
Koczi se teda nedaří, říkala, že malý celouu noc nespal,, tak měl asi už problémy. Snad to nebude nic vážného a brzo je pustí.
Michul, ty se oopatruj. Já jsem furt unavená, dnes jsem celý den prospala, už mě to nebaví, motá v hlavě, jsem jak po flámu, ale nevím jak dlouho to bude trvat.

petista
23. čer 2009

ahoj,všechny zdravím, včera mě pustili z nemocnice... a vidím ... Michul, gratuluji, podle Hcg bych to taky tipla na dvojky 😉
Operace dopadla vcelku dobře, děloha a vaječníky jsou výborné, odstranili jen drobné srůsty a malé ložisko endošky. Vejcovody jsou taky průchodné, ale jen pod tlakem, takže závěr, že přiroz. těhu je možné, ale tato možnost mírně snížená. Narkóza v pohodě, už odpoledne jsem se cítila dobře. Nic mě nebolelo a nebolí, sestřičky odmítaly pochopit, že nepotřebuju nic proti bolesti a pořád se mě ptaly, byly mooc hodné. No a v pá mám rande s Dostálem, tak uvidíme, co vymyslíme. Jinak jsem domluvená s gyndošem, že mi napíše ty lázně v červenci po svátcích, takže Eviiiiiii, jsi tu? Ať to synchronizujeme ... 😉 Zítra jdu tahat stehy a příští týden asi do práce... Což je fajn 🙂 Hlavně jsem měla strach, že mě doktor nepustí na vodu na konci července a říkal, že v poho, tak jsem ráda.

Lajci, tak Dostál nakonec docílil co chtěl ...a 4,5 kg dole, to je slušné, držím pěsti.
Tak zatím pá, jdu se natáhnout, sice mě nic nebolí, ale je fakt, že jsem asi 1/4 hodiny vyklízela tašku z nemocnice a jsem unavená, jak kdybych ušla 20 km, přece jen to tělo dostalo trochu zabrat ...
Ahoj ahoj

lajcikova
23. čer 2009

ahoj peti,tak to dopadlo dobře.nevim jestli dostal dosahl sveho,ale tak mě strašně nasral tim že když zhubnu tak budu reagovat,že si řikam že mu dokažu že nema pravdu 😠

lucaa,ja ted fakt neřešim těhotenstvi,nechavam to plynout,akdyby nahodou tak bych to stejně riskla,oni sice řikaji že muže byt plod poškozenej,ale žadne studie nejsou potvrzene,takže je to nazor lekařu.jinak mě to vychazi zhruba za měsic kolem 9kilo,ale každy reaguje uplně jinak.někdo neraguje na meridi,jiny zase na lindaxu.mužu se zeptat kolik stoji lindaxa na měsic?ja platila 419kč.

fandra
23. čer 2009

Ahoj.Monali díky moc.Tobě taky přeji hodně úspěchů do dalšího pokusu.Michul ne leidenskou mutaci nemám,jen mthfr tak mi pro jistotu dali ten fraxoš.Jinak chodím taky k Lhoťanové.

michule
autor
23. čer 2009

Peti - tak to je super. Takže žádná překážka v přirozeném snažilkování není. Já vím, že to zní jak scifi, ale nikdy nemůžeme o této šanci přestat uvažovat. Já když jsem byla po laparce, tak za mnou přišel MUDr a řekl, že se mám do toho hned pustit. Jenže to ještě zdaleka nikdo netušil, že jsem alergická na spermošky. Tak ještě ať ti vyjdou ty lázně a máš to v kapse. Každopádně dej pak vědět jaké bylo rande s Dostálem. 😀 😀
Fandro - a byla jsi teď někdy u ní nebo se tam chystáš? Já jsem si zrovna zjišťovala kdy má ordinační dny a asi bych tam měla zajít a začít se ptát co dál. Asi to nebudeme mít úplně jednoduché, ale nesmím myslet na špatné věci a věřit, že ten fraksoš nám pomůže. No uvidím, ve čtvrtek tam budu volat. Jo a jinak taky píchám jen večer.
Lari - ten bude čeučet až se tam objevíš o několi kilogramů k nepoznání. To jsem zvědavá co se bude dít dál. Myslím, že se ledy pohnou. Na kdy to máš ty plánované rande s Dostálem??

ili5
23. čer 2009

Ahoj, task nevíš michul něco konkrétního o koczurce?
Jinak lázně musí být fajn, to Ti moc přeji peti, užiješ si precedur, jééé, bych jela hned.
Za chvíli je zahrada, tak se chystám na telku. Dnes tac bude z pout Morávková. se divím, že ji PRIMa pustila na NOVU. Kdyby to bylo naoopak, tak nova je bezcitná a nesmějí jiní hrát na jimých programech. Prima je velmi toleramtní. I ji víc sledujji, má lepší programy, teda kromě zahrady.
Michul, jak se ítíš? mě bolí hlava, ale asi, že včera byl můj den, měla jsem to dostat, tak jsem četla, že v tyto dny se máme šetřit, tělo se brání, 3 dny je mi fakt zle.

michule
autor
23. čer 2009

Ili - děkuji, cítím se dobře, protože pořád ležím a odpoledne spím. Taky pořád jím. No a já třeba vůbec nevím kdy bych to měla dostat. Poslední MS jsem měla 3.5 a pak mi zastavili funkci vaječníku, pak stimulace, pak ET, no já to prostě ani nedovedu spočítat. Měla jsem to jak kdy, někdy 28den, někdy až 34 den, takže v tom mám teď binec, jedno vím určitě, že to dostat nechci až do března, takže ani nevzpomínám!!!! Jinak mě když chytne migréna, tak se snažím moc a moc pít, mám to teď odzkoušené a nedá se nic jiného dělat.
Taky jsem zvědavá na ordinaci, to bude mazec!!!! Taky se opatruj a Koczurka když mi napíše, hned podám info, nechci ji otravovat, už tak si myslím, že ji z toho není nejlépe. Však ona se ozve a pak já tady. 😀 😎

lucaaa
23. čer 2009

Ja jsem na neschopence tak mi ju kupovala mamina a řikala že platila 350kč zatim jsem si ju nechala napsat na jeden měsic uvidim co bude a když tak si zase koupim

evkaa25
23. čer 2009

ahojky všichni
zdravím Monali,to je dobře,že už jsi zase mezi námi.Já jsem si taky kolikrát říkala,že si dám od Koníka pauzu,ale....................JE TO FAKT ZÁVISLOST!! 😀 😀 😀
Peti,čekala jsem,kdy se ozveš.To je fajn,že laparka dopadla ok.Takže kdy přesně zažádáš o ty lázně?Já jsem domluvená ve Fertimedu,že tam mám zavolat a oni mi o ty lázně zažádají.Snad když zažádáme stejně,tak nám to nějak vyjde.Jen nevím,jestli to taky neovlivnuje pojištovna,nebo tak.......U které poj. jsi?Já u Hutnické!! 🙂
Lajci věřím,že vztek na Dostála tě žene dál s tím hubnutím.Já to mám taky tak.Když mně někdo opravdově naštve,tak bojuju,abych dokkázala,že na to mám. 😉
Michul.Fandro gratuluju.Hlavně se ted šetřete!!
Ili a jak je tobě?
Na Koczurku a Honzíka budu myslet.Snad bude vše v pořádku.
Jo a taky mezi náma vítám luccu.Lucco,můžu se zeptat,co máš všechno za sebou??

lucaaa
23. čer 2009

ja mam za sebou už hodně asi tak 7xIUI 1xIVF a dvakrat laparoskopie

evkaa25
23. čer 2009

Luco,máš toho za sebou dost.
Já se ted chystám na 3 IVF,ale ještě před tím chci s Peti do lázní. 🙂
Holky,zajímalo by mně,když si začátkem července zažádáme,za jak dlouho nás asi vezmou?Myslím,že asi v létě tam jezdí víc lidí,než v zimně....tak to asi bude chvilku trvat 😕

evkaa25
23. čer 2009

vidím,že tu už jsem sama,nějak nemám spaní......
Tak všem krásné sny.... 🙂

ili5
24. čer 2009

Ahojky , tak mi včera updl kus zubuu, stolička 6, tak jse šla do zubaře, injekci mi nemohl dát, ale byl jemný, ani jsem to necítila. Mimi mi bere vápník, tak mám v průkazce razítko zubaře 😀 . prý ať se ještě příjdu podívat měsíc před poridem, že se ty zuby dost kazí v těhu.
Michul, to bylo tvé 3 IVF? a druhé v OL? Nebo první v OL? Už mi to nějak vypadlo. Já si jdu zavést gel a počkám na seriálek. Návrat do ráje. JSi pamatuji jak jsem to žrala jako děcko na Poláku, ty hadry, prostředí, joooo za totáče, to byl seriál 😀 . nyní mi připadá najivní, ale ráda si povzpomínám. Začínám být sentimentální 😀 😀 😀

michule
autor
24. čer 2009

Ahoj holky, všem pěkný den, i když je neustále tak hnusně.
Posunu nás ze třetí strany. Koczurka nepsala, takže nemám žádné zprávy co je Honzíkem. Taky vítám Lucu. 😵
Evi - děkuji. A s tou pojišťovnou nemám žádné zkušenosti. Jen u nás v práci jeden pán žádal o lázně a čekal necelé 2 měsíce, to jediné vím, ale není to asi pravidlem.
Upekla jsem třešňovou bublaninu a to byl dnes můj vrcholný počin, jinak neustále ležím, válím, se, jím a přepínám TV, je to jako kdybych měla nějakou infekci!!!!! 😀 😀 😀 😀