Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
24. čer 2009

ahojík všem
Evi, jsem domluvená s doktorem, že podáme žádost v tom týdnu po 6.7. pak ještě podám upřesnění. Jinak jsem někde četla, že přes léto dávají v lázních přednost samoplátcům, takže spíš tak počítám, že nejdřív přes pojišťovnu pojedem tak v září, ale uvidíme. Určitě taky záleží na pojišťovně, já jsem u Metal - Aliance, ale třeba aspoň na dva týdny bychom tam mohly být spolu, to pak ještě vyzjistíme u pojišťovny.
Tak jsem zvědavá, co mi zítra Dostál řekne, řešili jsme s mým gyndošem ten pokles děložní sliznice mezi posledním UTZ před OPu a při ET a on říkal, že to rozhodně není dobře a je třeba to řešit, tak uvidíme, budu muset na Dostála zatlačit, ať se k tomu pořádně vyjádří, protože když jsme se o tom naposledy bavili, tak to zahrál do autu, ale měla jsem pocit ne že by to řešit nechtěl, ale spíš že to prostě ( ačkoliv se to stalo o při 1. iVF) zasklili a já si na to bohužel vzpoměla až se to stalo znova, předtím mě to nenapadlo.
Lucaa, ahoj, my se ještě neznáme, vidíme, že toho za sebou nemáš taky zrovna málo, tak držím pěsti ...

gabka14
24. čer 2009

Ahojky holky!!! 🙂 🙂 😉

Michulko velká gratulace!!!!! 😉 😵 😵 😉

Tak já si ještě chvilku odpočinu a pak bych se na to měla taky vrhnout! Ať Vás holky doženu. 😀 😀 😀 Zítra se chystám na gyndu, něco se ve mně děje a nevím co! 😀 Minulý týden mi skončily menzes, ale třetí den po nich jsem začala trochu špinit, bolí mně v podbříšku, jako bych je měla teprve dostat a prsa citlivé. Mám menzes pravidelné, prsa mně vždycky bolí týden před nima, a jak mrcha dorazí, tak to přejde. Ale tentokrát ne,začaly mně bolet týden před menzes, pak celý týden, co jsem to měla a trvá to doteď. A je to už týden, co mi skončily.Tak nevím, co to je. Ale vím, že se mi to nelíbí!!!! 😀 😀 😀

lucaaa
24. čer 2009

Děkuji holky za přivitani
Ja taky furt polehavam protože jsem zrovna minulý týden byla na laparoskolii ale už mě to nebavi a těšim se přišti týden do prace.

petista
24. čer 2009

ahojík Lucaa, já taky polehávám po laparce, já jsem byla v pátek a ty? Taky se těším na příští týden do práce, i když už teď od počítače domu tak trochu pracuju. A co výsledky ?

lucaaa
24. čer 2009

Ja jsem byla v utery byla si taky fn olomouc? Vysledky zatim moc nevim pruchodna jsu ale mam endošku asi 3stupně ale to už vim z prvni laparky. Ale hlavně jsem šla protože mi brali jakysi vzorky na genetiku a ty budou až za dva nebo tři měsice. A to se teprve dozvim ortel. Dostal ma podezřeni že moje vajička nejdou oplodnit tak uvidim modlim se at je to ok

petista
24. čer 2009

jojo, já jsem taky FN OLomouc a tam jsem byla i na operaci. Já jsem měla jen malý nález endošky a tu odstranili stejně jako srůsty. Průchodné vejcovody jsou, ale jen pod tlakem, takže přiroz. těhu nevylučují, ale je ztížené. Jinak rovněž chodím k Dostálovi, mám za sebou asi 6x IUI a 2x IVF, poslední v květnu. Laparka bylo poslední vyšetření, co nám chybělo, jinak už máme vše, HP, genetiku, imunologii, laparku, prostě vše co v současné době jde, všechny výsledky jsou OK, jen u mě tedy ty vejcovody částečně průchodné a ještě mám sníženou činnost štítné žlázy, ale ta je upravená práškama. Zítra jsem objednaná na konzultaci s dr. Dostálovi, tak uvidíme. Ještě chci jet do lázní, ať mám pocit, že jsem udělela vše, co bylo možné, nicméně jsem moc ráda, že ten kolotoč vyšetření mám za sebou. Na ty výsledky ti Lucaa držím pěsti ... 😉
Teď si půjdu ještě na chvilku lehnout, mám pocit, že jsem v poho, ale jak vstanu a chvilku něco dělám, tak na mě hned padne únava. tak pá zítra

larri
24. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem si po kazdodennim zvraceni udelala vcera zase test.Poprve v zivote jsem videla // carky.Dneska jsem sla na krev a hcg 147.Tak uvidime co se bude dit dale.

Necetla jsem vas,prisla jsem zrovna z prace,tak doufam,ze je vse v poradku,tak jak ma.

astraka
24. čer 2009

Ahoj děvčata.Taky jezdim do FN Olomouc k Dostalovi.Mam za sebou 2xIVF neuspěšné.A tak by mě zajimalo,protože nemám za sebou laparku jestli ti to Petisto dr. nabídl sám od sebe a nebo jsi si o to řekla sama.Já se te laparky nějak bojím,proto jsem si o ni neřekla.Je to stejný jako při odběru vajiček,že tě uspí a probudiš se na pokoji,prý s tebe trči hadičky na krev nebo co.předem děkuji za odpověd.

michule
autor
24. čer 2009

Gabi - děkuji, že se tu taky ukážeš?? Co Danek, jak se mu daří? Zítra ať ti dopadne gynda dobře, protože nás opravdu musíš dohnat!!!!!!! A 😵 😵 😵 A co pořád děláš, pracuješ??
Astrako - vítáme tě. Všechny IVF jsi absolvovala ve FN Olomouci?
Lari - to je moc skvělé a to jsem tě sledovala ve tvé diskusi a tam jsi psala, že jsi to dostala. To je skvělá zpráva a moc ti přeji. Hlavně ať ti to dobře dopadne, budu na tebe myslet.

larri
24. čer 2009

michulko,ja to dostala,ale protoze mi bylo kazde rano zle,tak jsem vcera testovala.No a dneska mi to potvrdila krev,ted jenom,aby se hcg zvysovalo.

Ty se taky drz,myslim na tebe. 😉

fandra
24. čer 2009

Larri taky ti moc přeji ať se ti zvyšuje hcg a je vše tak jak má být.

ili5
24. čer 2009

Ahoj babky, teda vy jste se zde rozjely!!! Gabko, možná budeš těhu a nemusíš jít na iVf a dohnalas nás už nyní. Moc bych Ti to přála!!§Po tom všem cos prožila, jak je Danečkovi, určio už běhá po venku....
larri, tak tys byla dnes na HCG? Super, gratuluji potichonku, tos dnes 14 dní po ET? Kdx jdeš na srdíčko? Vidíte holky zázraky se dějí!!!
Astraka, vítej mezi náma, kdo se k nám přidá nyní nelituje, protože se tady ve velkém těhotní, tak honem, honem. Napiš nám něco o sobě, v čem máš problém, jestli jsi byla stále ve Fkulte atd.
Prádýlko mi na balkoně zmoklo, chvíli sluníčko, pak zas slejvák, už je to děs, prázdniny začínají a venku tak hnusně.

larri
24. čer 2009

Gabi,mela si jine starosti,tak si mozna otehotnela ani nevis jak.
Ted zjistis,ze jsi tehotna,Danecek se ti uzdravuje.Co vic si prat,smuly bylo dost,tak ted jenom radost.

Ili,jsem dneska 17den,vcera byl pozitivni testik,tak jsem sla na krev.

lajcikova
24. čer 2009

ahoj všem.lari moc gratuluju,sem tě četla a myslela si že je to konec,ale ted se ukazalo pravidlo že ne vžd když se krvaci tak je to konec 😉 moc ti držim pěstičky aby to dopadlo o.k.

michule
autor
24. čer 2009

Lari - to jsou stejně věci, že? Tak nejdříve ta blbá mrcha straší a pak tohle, no každopádně kdy jdeš do svého CARu? A přeji ti, ať máš stále vyšší hCG. 😵 Takže tobě je určitě zle z těhu, to je jasné. Mě je zle jen z hladu 😀 😀 , ale to mi bylo vždy, takže jen jím a jím, zrovna jsem se vrátila z obchodu a nakoupila si samé dobroty.
Ili - já vůbec nemám odvahu věšet to ven, vždyť to tam dneska je jak u blbých na dvorku. 😀

ili5
24. čer 2009

Lari, tys ale byla na krev po ET, nE? Tak to znamená, že jsi nezapadla po ET, ale přirozeně? Bylas po 14 dnech po Et na hcg se mě zdá?!
Michul, mě je zle jak delší dobu nejím, tak mám žaludek na vodě, jak po flámu. Musím stále něco mít v puse, každou hodinu, jinak mi začne být zle. Hlava mě bolí i dnes, ale to ty nervy, zubař... Bublaninku jsem dělala v sobotu s třešinkaama, se mi povedla po delší době 😀 . Jsem si koupila v Tescu brutvanku větší, ak se krásně nadula, prostě Prima vařečka 😝 😀

katrin111
24. čer 2009

ahoj ili nechces se zitra rano stavit na pokec a na kafco???????????

katrin111
24. čer 2009

samik bude ve skolce a chlop v robote

michule
autor
24. čer 2009

Ivi - ahoj, jak bylo v práci???
Ili - mě se ta moje taky hodně povedla, mlaďoch chodí po bytě a ječí, že tak dobrá nebyla nikdy. No jo, musel vypeckovat třešně, tak proto mu tak chutnáááá!!! 😀 😀 😀 Přesně tak s tím jídlem to mám já. Jenže mám silné obavy, že se neunesu. Já mám pořád to břicho tak nafouklé, že se mi doma oba smějou a říkají mi Válečku 😒 a právem. 😀

gabka14
24. čer 2009

Michul - jo Danek je už super, asi je takový bojovník po mamince 😀 😀 😀 Léky pořád bere,bude kontrolovaný asi dva roky na neurologii kvůli tomu otoku na mozku,ale jinak mám z něho moc dobrý pocit....a hlavně teď si vůbec neužije ani prázdniny, všechny akce si musel zrušit, ještě nesmí být moc aktivní a občas trochu odpočívat 🙂 A bude chudák i kvůli mně, mám teď o něj větší strach...už tak jsem byla v tom hrozná, ale teď budu ještě horší 😀 😀 😀 Jo s tím dohnáním se budu snažit 😵 😵 😵 Teď nepracuji, ale jsem ve fázi hledání, už mně doma přestává bavit.

Ili - to s tím těhotenstvím, no nevím, to se mi moc nezdá....to by se musel fakt stát zázrak 🙂 😉 . Si myslím, že už jsem si jeden zázrak vybrala a to, že je tu Danek s náma. Ale ještě jeden by bodl. 😀 😀 😀

Larri - jo smůly bylo dost a doufám, že teď už budou jen šťastné chvilky. Jo myšlenkyjsem měla úplně jinde, ale moc tomu nevěřím, že bych byla těhotná. Měla jsem menzes a docela silné, to špinění a to ostatní přišlo až potom.Možná, jestli mi třeba nepraskla cysta nebo tak podobně, ale u toho by mně zas asi nebolely prsa. No nevím, uvidím, co mi zítra poví. 🙂 😉

evkaa25
24. čer 2009

ahojky holky.
Jste se tady pěkně rozjeli.
Lari velká gratulace ke //.Budu držet palce,aby bylo všechno jak má.
Gabi zítra se ozvi,co ti poví doktor.Určitě máš smůlu na dlouho vybranou a ted přijde jen to dobré!! 🙂
Michul,nevíš něco o Koczurce a Honzíkovi?Má dneska bobek svátek. 😉
Peti,tak zítra napiš,co ti řekl Dostál.Já zavolám do Fertasu první týden v červenci a to by bylo,aby jsme se netrefili,aby jsme tam byli alespon na chvilku spolu.Už se těším,jak si pořádně zarelaxujem.A já se pak vrhnu do dalšího-snad už posledního-IVF!! 🙂 Tady to běkně těhotní,tak snad se štěstí usměje i na nás...........MUSÍ
Ili ze zubaře mám já vždycky nervy,ale co se dá dělat.Holt se tam musí.
Všechny zdravím a ted jdu na telku...

petista
24. čer 2009

Astraka, ahojky, u mě ta laparka byla indikovaná tím, že při HSG - to je rentgen na průchodnost vejcovodů ( mimochodem hodně nepříjemný a pro mě horší než laparka), se jim nezobrazil jeden vejcovod, tak proto. Jinak jak už jsem psala - laparka v pohodě, jak jsem se probudila, tam mě vůbec nic nebolelo, byla jsem tedy na JIP - to dávají automaticky, taky jsem měla cévku ( to taky dělají automaticky), tu mi ale zaváděli v anestezii a oddělání cévky bylo v pohodě. Jinak ze mě žádná hadička netrčela, jen ti dávají kapačky s výživou a antibiotiky. Musím ale fakt říct, že to bylo úplně v pohodě, i když předtím jsem se hodně bála. Nojo, po bitvě každý generál, navíc když to dopadlo relativně dobře. Ale ani po všech těch vyšetřeních vlastně nevíme, proč nám to zatím ani přes 2 IVF nevyšlo.
Larri, gratuluju 😀
Michul, tak to máš dobrý, já jsem si teĎ vypeckovávala sama třešně, žádnej puboš v dohledu, kterej by to udělal není 😀
Jinak všecky zdravím

ili5
24. čer 2009

Petist, ty hadičky z těla při laparce myslí si cévka na hnis a jedna je na moč. po každé ze mě z každé strany trčela s pytlíkem u postelse. Na moč je v poho jak vytahují a ta na hnis z břicha, jak kdo to cítí a jak kdy. Po slepákiu jsem myslela, že zkkočím z kůže jak mi ji vytahovali, asi už byla srostlá v těle, měla jsem ji dost dlouho, jelikož jsem dost hnisala. Ale takové laparky jako cysty, endoška, průchodnost to jew v poho, to na druhý nebo třetí den vyndají, tak to nemá čas srůst. Mě po poslední laparce praskl steh v pupku, to bylo jak na jatkách v noci. tak mě šil znova, to bylo pro mě hrozné, měla jsem v noci závaží na břichu jestli to přejde, ale marně, ale umrtvil to , tak jen ten strach do rána byl strašný, jak by mě řezal za živa 😀 . Je to vše o psychice. 😅

astraka
24. čer 2009

Dík za odpověd.Všechno jsem absolvovala ve FN OL.Ili škoda že jsem vas neoběvila dřív,když se tu u vas tak těhulí.Mám za sebou už 2IVF no spíš ho dokončuji.....//čárky se neukázaly dorazila mrcha sic na kontrolu jdu až v pondělí,ale vím že je to ☹ ☹ ☹ tak snad nepřinesu smůlu.

monali
25. čer 2009

dobré ráno, 😉 jenom vás narychlo zdravím z práce. Čtu vás poctivě, ale nemám moc co psát. Tak jenom
ať víte že tady pořád jsem.

Peti, fajn, že už máš laparku za sebou. a v poho. A chtěla jsem se zeptat, potřebuju na imuno do Plzně
doporučení od Dostála nebo se můžu objednat rovnou sama? Dostál sice říkal, že u nás to není nutné,
když tak až by se nepovedly ty 2KETy na které máme mražáčky, ale když mám teď skoro 3měsíce čas,
tak jsem uvažovala, že bychom si to nechali udělat už teď. Kdyby už něco měli najít tak radši před KET.

Larri moc gratuluju, a ať je všechno dál jak má být.
Astraka - vítám tě u nás, a smůlu určitě nepřineseš.
Ostatní narychlo zdravím, a běžím zase něco dělat. 🙂

larri
25. čer 2009

dobre ranko,
ili,s nekym si mne pletes.ja byla na krev vcera poprve.Zacala jsem 12den po ET spinit a test byl negativni.Pak jsem zacala krvacet,jenomze i zvracet.16 den jsem si udelala test a byl pozitivni,tak jsem sla vcera na krev.
V utery jdu na utz,tak se dozvim vic.

michule
autor
25. čer 2009

Ahoj holky, pěkné ráno a den, doufám, že bude dnes bez kapek 😀 . Chtěla jsem vám něco napsat. V pondělí, jak jsem čekala na krev, tak jsem si koupila Blesk pro ženy a tam psali takové zajimavosti typu: Kombinace teplého a slunečného počasí zlepšuje náladu a vyplavuje hormony štěstí. Svědčí o tom i průzkum úspěšnosti umělého oplodnění. V létě ženy nepotřebuji tak vysoké dávky hormonů jako v zimě a otěhotněly mnohem snadněji než v chladných měsících. To byla jen taková malá vsuvka. Hlavně pro Evču a pro Peťu, které pojedou v létě do lázní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.
Pak jsem otočila stránku a psala tam paní co má holky dvojčata. Jaké jsou výhody a nevýhody dvojčat. No a světe div se, na přední straně ještě nápis Náhradní matka, o tom, že oficiálně se to nestává, ale děje se to. To bylo dost zajímavé, protože píšou: Pokud se totiž náhradní matka rozhodne, že dítě genetickým rodičům nepředá, nikdo ji k tomu nemůže přinutit. Neskutečná náhoda, já nervózně čekající na krev a píšou články, jako kdy vědělii co se děje. 😀
Gabi - to si piš, že jste bojovníci, všichni!!! Myslím na tebe jak dneska dopadneš u MUDr a držím palce.
Evi - včera jsem Koczurce psala, že ji všichni zdravíme, celý koníček a Honzulkovi posílají koníkové tety pusenky, ale nepíše, snad je vše OK a uvidíme, však ona se ozve.
Ili - já jsem vůbec neměla takový dramatický průběh laparky. Byla jsem jen ,, jipce ,, ale neměla jsem ani cévku. Úplná pohoda. Ty jsi takový borok, ty máš všechno tak nějak stížené, že? 😵
Astrako - četla jsi LAri? Vidíš, te taky dorazila, ale krev je krev, zatím to nevzdávej, i když asi všichni myslíme na nejhorší a počkej si na pondělí. Máš nějaké sněhuláčky?
Moni - vím, že ses ptala Peti, ale my byli taky v Plzni a doporučení jsme měli. Musí být. Jak je v práci? To se mi to dovolije když mám dovolenou, že?? 😀

michule
autor
25. čer 2009

Tak holky nejčerstvější zprávy od Koczurky. Honzíkovi přišli na zánět močových cest, má antibiotika a domů pojedou možná až v úterý. Teď držme palečky, takové mimisko a už antibiotika, že? Tak hlavně ať je vše v pořádku.

smilers
25. čer 2009

larri, gratulace, vidis, sem ti rikala, ze neni nic ztraceno 😵 😉

astraka
25. čer 2009

všechny zdravím a dík za milé přivitání.Lari jsem četla 😉 🙂 ,ale myslím že ☹ ☹ no uvidíme.Když jsem byla na ET tak to ještě dr nevěděla nevypadalo to slibně a kdyby byli tak bych si před tím nechala udělat laparku.