Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
17. črc 2009

Lajci, gratuluji k povýšení. a po kolik jdou už okurky v Po? Já kupovala po 15 a velké 😠
Myslím, že doktorů je dost, tento názor od liki slyším poprvé. Na jiných diskuzích přecházejí a nikdo nic neříkal. No možná fakt ojediněle někde, zrovna smůla. Já měla donedávna dokonce 3 karty založené u gynďařů, dodnes jsem u dvou 😀 . A zubaře taky dvě registrace, k jednomu chodím čistit zuby a na malé kazy a k druhému vyhllášenému na větší zákroky atd. Tak to nějak neřeším 😀

evkaa25
17. črc 2009

Holky no já doufám,že mně ta gyndařka,ke které chci vezme.Ono to tady neni tak jsédnoduché.Ne v každé vesnici je gyndař,ale dejme tomu v každé druhé.Ale otázka je jaký gyndař!!!!!!!!
Oni tady ti doktoři-a je to jedno jestli gyndař,obvodní,zubař atd. těží z toho,že jsou na vesnici a nemají moc konkurenci.Většině lidí se nechce jezdit do Ov,nebo do Opavy.Já mám obvodní,zubařku i kožní doktorku v Ostravě.A tady samozřejmně taky jsou tihle doktoři.Ale to je fakt na dlouhé vyprávění.
Jen takový příklad:Moje 45letá kolegyně z práce začla ze dne na den hubnout.Za týden shodila 5kg.Vše co snědla vyzvracela.Zašla k naší obvodačce a ta jí týden dopovala nesmyslnně ibuprofenama a řekla jí,že když neumí jíst,tak at jí piškoty.Žádné vyšetření,prostě nic.A tahle má kolegyně přešla k jinému dr. do Ov a ten jí hned zjistil rakovinu žaludku ve středě těžkém stádiu ☹
Holky vy všechny zavařujete okurky?Já na tohle nikdy nemněla čas,ale kdybych jich ted mněla větší spotřebu 😀 tak si určo taky nějaké zavařím........ 😀

michule
autor
17. črc 2009

Ahoj holky. Je tak hnusně, že se mi nechce ani dýchat. 😀
Evi - musíš si vybrat dobrého MUDr. souhlasím s tebou. Je fajn, že dnes máme svobodnou volbu. Taky jsem mohla jít k naprosté špičce, ale nechtělo se mi a nechce se mi dojíždět. Tak chodím k nám na náměstí asi 10 min od baráku. Je to sice taky už starší lékařský kousek, ale stále ji věřím ( třeba po pondělku budu mluvit jinak, už jsem u ní nebyla díky CAR 3 roky - kdyby nežila tak mi to sestra asi řekne, že? 😀 😀 😀 ) Kamarádka chodí k soukromé a to je mazec - zavedení karty 1500,- každý UV 200,- a zrcádka 70,-. Je to asi fajn, ale opravdu bych si místo kočáru nechala ve sklepě drahým sestavit peřiňák na kolečkách. 😀 😀 😀 😀 Jinak Evi - já nezavařuji, dělám to jen s mamkou a nebaví mě to. Ovocné kompoty nikdo z nás nejí a okurky jen Znojemské. Ale holkám šikulkám dávám palec nahoru 😵.
Ili - asi bychom vycestovali pouze poblíž Ostravice a na borůvky. Ale kdoví jestli. Drahý přišel z práce, praštil sebou do postele, vykládám mu co bych si asi tak dala a když jsem po třetím vysněném chodu zařvala, spal. Takže se nemám s kým domlouvat. Jen doufám, že nebude chrnět do zítřka, se strašně nudííííííííím.
Lajci - boroku, ty jsi v Polsku taky často, že? A kde jezdíte? No a v tom dnešním grilu!!! To ti fakt nezávidím. Noční snad budeš mít příjemnou, mají přijít deště a ochlazení - huráááááá.
Lili - tak co s načatou dovolenou, co plánujete? Změna prostředí k tulení v letních měsících je velmi vhodná!!! ( Já jsem jela až do Chorvatska za snažením a vracela jsem se s mrchou, ale co když ...... ) 😀
Peti - měj se tam krásně, pohodově a dávej vědět čím procházíš. Na franťulu sahej co to půjde a piš. Jo a s tím zvracenm si vzpomínám. No a mám to tady, bože to je fakt krásné období. Venku 32 st., co sním jde ven, když mám konečně hlad, tak to doma nemám. No neboj, taky tě to čeká a přeju ti to!!!!! 😀 😀

lilienka
17. črc 2009

ahojky
Ili já bydlím prakticky v předměstí(dá se to tak nazvat)jsem cca5km od opavy.Dr tu máme celkem taky dost,ale ti dobří jsou už plní no.Můj první gynd.byl fajn,ale pokud byl nějaký problém...ani mi neuměl vysvětlit co mi je-a to mě operoval... A jít k "normálnímu" gyndaři....to je jak z louže pod okap.Však víš ne?Na dovču ještě nevím.Měli jsme jet se znamýma autem do chorvatska,ale naši budou tou dobou pryč,tak se nemá kdo postarat o psa.Vyšlo by to taktak-jen o 1 den.No uvidíme uvidíme uvidíme.Plánujem ještě se segrou navštívit ten dinopark v ov-prý je největší u nás.Hej,normálně jsem zjistila,že neumí můj pes asi plavat 😀 U vody bylo hafo lidí,ale bylo fajn.Akorát nejvíc mě tam štval jeden pár s děckem-měli takového pěkného menšího pejska,ale jak ti se k němu chovali!Jsem myslela,že jim půjdu všem 3 střelit.Kreténům.Ho vzali a vyhodili do vzduchu a ten pes asi po 6 m spadl do vody.Jak ten měl strach,božatko.A pak ho to děcko vzalo a normálně ho topilo a ti cipi se smáli.Ták a jsem zase nasraná.No musím říct,že jsem to dostatečně nahlas kometovala a čekala jsem,jestli to ještě 1 udělají,tak jim jdu fláknout,protože domluvou u takových-nejde napsat lidí-stupiditů nic člověk nesvede.Tož-měla jsem v sobě pivo,tak kuráž jsem měla 🙂
Tady všichni zavařujou...jsem ostuda,ale já nezavařím nic-max.udělám kompot z jablek 🙂 jsem lenivá holt no 😅

koczurka
17. črc 2009

AHOJ HOLČENKY!!!

Díky za chválu malého,ale nedávám tu fotky proto aby jste to pořád chválili,ale ať vidíte jak rosteme a přibíráme. 😉 Ale jste milé. 🙂
Lajci,to je dobře že máš povýšení a lepší práci,ono se hned jinak dělá že? 😵
Michul,snad vám počasí bude přát a užijete príma výlet.Aspoň ti nebude vedro,hlavně ať neprší a bude fajn. 😵
Evko,snad tě ta gyndařka příjme,nevidím důvod proč by ne.Pokud nemá plno tak si myslím že tě vezme.
Lili,to je síla s tím psíkem,lidi jsou někteří debilní,chudák pes. 😠
Ili,ty to máš pozichrované u těch doktorů co?Kdyby náhodou jeden vypadl tak máš jistý záskok co? 😀
Petis,ty si to móóóóóóc hezky užíj v lázních a toho pindíka nenápadně urvi a dovez ho sebou ať si holky šáhnou osobně. 😉 😀 😀 😀
Jinak my jsme dneska s malým byly na výletě a byl zase zlatý,skoro pořád spinkal.Jen se teď bojím ať spí v noci. 😒 Přinejhorším budu mít probdělou noc,když tak tu písnu. 😅
Taky jsem dneska volala na výsledky moči kterou jsme dávali a není to úplně ideální tak máme zase antibiotika na týden na přeléčení. ☹ Pak zas moč a doufám že to už bude dobrý.
Přeju všem krásný víkend... 😵

ili5
18. črc 2009

Ahoj koczi, malý je opravdu nádherný, měla bys někde poslat fotky na reklamu, třeba na přesnídávku.... Mrzí mě, že je malý furt nemocný, snaf si to vybere hned z kraje a pak bude zdravý celý život. Z čeho se to u takového bobka dělá?
Jinak jsem zavedla čípek a čekám, po 3 dnech se zas vyprázdním a zhubnu ze 3 kila. 😀 Už se budu dnes balit zítra fičím. Ale to žehlení mám stále na sedačce, kupa jak chalupa, hrůůůůůza.

lajcikova
18. črc 2009

bre rano,teda pro mě 😝
vy ste toho zase nakecaly 😠 vyždycky když tu nejsem že? 😀 😠 ale neva ja si tu klido pokecam sama. 😝
zase opět neprši,horko jak ve chlivě,ani spat se neda.no ještě dvě a dalši až v záááááááááááři 😎

lil měla si jim nakopat prdel za toho psa 😠 kur...ja tohle nesnašim.bych vihodila je do vzduchu 😠 už sem zase nasrana 🙄 lidi debilni.to naš pes se malip než ja 😀 až někdy moc.

peti toho frantu urvi to je dobrej napad,a my si ho osahame 😀 chudak frantik.

nic jdu si ještě lehnout zitra zase pisnu 😉

michule
autor
18. črc 2009

Ahoj holky. Takže jsem doma a víte co? Můj drahý, jak tak včera padl a spal, tak se z toho vyklubala teplota 38st. a tak jsem celou noc běhala s mokrýma hadrama a s paralenama. Dnes je to o něco málo lepší, ale teploty jsou pořád. Uvařila jsem vývar, ale moc mu nejede. No a tak to je můj perfo víkend, na to jsem se celou dobu těšila. 😀 😀 😀 😀 😀 To má z toho, že nepije v těch vedrech a navíc klimatizace v auě udělá své. Jen doufám, že se z toho nevyklube nic horšího, to ho pak ještě můžu poblit. 😒 😎
Lajci - já tu jsem. I když odcházím taky do postele a vyvolávám déšť. Větřík se trochu probral aspoň něco.
Lili - to jsou svině. No být tam moje ségra, ta je normálně napadne, ona je tak trochu neurotik, vždyť už jsem to tu psala. Psy v jejím životě znamenají strašně moc, ale toto by nedopadlo dobře. Já ji to ani nemůžu říct, ona by po tom začala pátrat. No nechápu, proč si takové svině pořizují zvířata. Jestli chceš, tak můj mladý naučí tvého psa plavat!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vždyť je to palvec, tak to snad dokáže, no ne??? 😀 😀 😀 😀 😀 Od ségry Eliska viděla letos poprvé vodu a normálně se rozběhla a sama tam skočila. To jsem viděla poprvé v životě. Je to francouzský buldoček, takže to byl malý šok. No snad vám to nějak vyjde s tou dovolenou.
Ili - taky čipkuju. Ale nic moc, musím se zeptat na tento ,, smolící ,, problém MUDr. snad to vyřeší za mě. A přrji ti, ať ti ty hory vyjdou, ne tak jako u nás, ale zase zdraví je důležitější ( musím si to takhle říkat, jinka bych na něho měla nervy a myslela si, že to udělal naschvál. )
Koczurko - tak my ti to už psát nebudeme když nechceš 😀 😀 😀 . Ale já to budu chtít číst až tu budu dávat fotky, to si nemysli. Hlavně ať mu ty léky už zaberou, protože když se takové miminko začne dopovat lékama už teď, tak to jen tak neskončí. Mladý měl od 6ti týdnu pichané ouška a problémy má dodnes ( slyší jen to co chce. 😀 😀 ) Takže brzké totální uzdravení. Ježiš a zapoměla jsem ti napsat, že malý je strašně krásnýýýýýýý. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
19. črc 2009

Ahojky holky 🙂
Tak jak užíváte neděle?
Já tu mám celý víkend na takových malých prázdninách ségru s jejima holkama.Nechávám ségru si co nejvíc užívat a já s Kájou hlídáme holky.Je to ale záhul.To vám řeknu 😀 😀Eliška bude mít 3 roky,to už je šikovná slečna a Adélkybude mít teprve rok.Je to batole,ale musí se furt hlídat.V minutě se dobatolí z kuchyně do obýváku.Mám je tu hrozně ráda.Už se těším až tak budu hlídat svoje mimčo 😉
Lili já být svědkem toho,co ty,tak se do těch lidí asi pustím.Asi budu v tomhle jak Michulina segra.Já to,když někdo ubližuje zvířatům,které se nemůžou bránit nemůžu strávit. 😠Už jednou jsem pár pejsků zachránila,ale je smutné,že nemůžem zachránit všechny. ☹
Např. když u nás na cestě auto srazilo pejska-bněco jak dalmatina-tak jsem tam běžela,vzala ho,protože ještě žil a nesla jsem ho k naši veterinářce.A lidi,co tomu přihlíželi:"Proč na něj šahá?Vždyt je od krve." a tak podobně.
Peti,ta už je určo v lázních.Doufám,že už je přilepená na tom frantíkovi 😀 😀
Za chvilku mi přijde rodina.Teprve budem oslavovat moje narozky.Musím se na něco vymlu´vit,proč nebudu pít.Ale koupila jsem si nealko pivka,tak budu pít je.Třeba si nikd ničeho nevšimne.Chci to říct rodině až to budu mít 100% jisté.
Tak zatím čauky........

lilienka
19. črc 2009

evi-já jsem jednou jela i s vlaštovkou na veterinu-migla sebou do skla a neuměla lítat.Si naši klepali na čelo,ale oni mě znají 😉 U nás dnes spala moje mladší neteř(je jí 7).Je to takový andělský dáblík 🙂 no a zjistila jsem,že moje starší neteř je asi svatá-ta mladší totiž křičí ze spaní....jsem se vůbec nevyspala-první 2 hodky se ve spaní protahovala s typic.zvuky 😀 a pak najednou né ne NÉÉÉ já nechcííííííí-jsem se zlekla jak byk no a po zbytek noci se zas protahovala 😀 sranda no 🙂 Zlatý můj manža-ten se"jen"ve spaní oblíká(většinou zimní bundu-že by chtěl na hory???) 😀

michule
autor
20. črc 2009

Ahoj holky. 😎 Tak jsem dnes byla u své MUDr. jsem mile překvapená, věnovala se mi 25 minut. Dostala jsem krásnou fotečku mimiska a vypsala mi i těhu průkajdu. Miminko bylo krásné, ručkou pohlo a já zas bečela. Jsme dnes 8+3 a miminko měří 17mm. Zkoušela jsem si založit album, ale nechápu, proč můj foťák dělá tak obrovské fotky a v koníkovském albu je kapacita sotva 700 kb. Takže to vypadá, že si budu muset půjčit foťák od našich. Škoda. Na další kontrolu jdu hned v pondělí, to bude teprve ta první poradna a tak zjistím jak jsem na tom s váhou.
Evi - tak jak bylo včera, poznal někdo něco nebo ticho po pěšině?? A byla jsi dnes na krev?
Lili - vesele noci. Já ti něco povím. Můj drahý hral celý život profi fotbal a když ho začal v noci hrát, byla jsem dokopaná jak balón. Mladý plave a tomu zase ty rukou v noci jedou znak. Spát s něma oběma, tak jsem ráno na chiře. 😀 😀 😀 😀 😀
Peti - už vegetíš, že? A víš co, urvi ho i s kulkama. Když už, tak už!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michule
autor
20. črc 2009

Tak jsem to zkusila a fotky jsou pouze z telefonu, bude to odpovídat kvalitě .. Nic moc ..

lajcikova
20. črc 2009

ahojik

michulko krasna fotečka 😵 a ted bys mi teda mohla naprskat nake ty bacily těhu 😎 jo a nediv se že se ti věnovala tak dlouho,šak už nejsi nejmladši 😀 🤐si představ až tam pujdu ja zasloužila padesatnice-to tam budu dva dny 😀 😎

peti jo vem ho i s kulkama at nic nechybi 😀

evi tak co bylas na te krvi?sem nervozni už i za tebe.

jinak ja dneska z nočni jela rovnou k zubařce,sem si před měsicem vyrvala zub,no a jak si se mi tma udělalo cosi z dasni,takže mi to musela umrtvit a ustřihnout,a vyrvat zbytek zubu a kořen,sem myslela že pojdu ikdyž sem to necitila,ale vyjimečně sem tam sebou nesekla 😝 .a za tyden znovu,ještě tam mam jeden a tři vrtani ☹ ještě že sem posnidala až ted jim konečně teple jidlo 😠 takže sem hovno spala,ale už to ma za sebou,už mi nezabiralo nic žadne narkotika.ted mě to už neboli.nic jdu lehnout tak hezky večer

monali
20. črc 2009

ahojky nebo teď spíše dobrou nouc 🙂

Michul, vaše rybička je nádherná - celá maminka 😀 hlavně,že je všechno OK
Lajci- se zubama je to vždycky trápení, snad tě nebudou moc mordovat 😉
jinak zdravím a dobrou

koczurka
20. črc 2009

AHOJKY VŠEM!!!

Tak jsem po delší době tady. 😅 No co vám budu vykládat,jsem v jednom kole,večer jak Honzík usne tak doháním domácí práce a spol. 😝
Michul,moc gratuluju k těhu průkajdě a taky máš pěkné albíčko. 😉 Krásná rybička. 😵 S těma fotkyma je to blbé no,já je taky musím vždycky nejdřív zmenšit.A už je ti lépe?
Evko,tak jak jsi dopadla?Proč nám tu nepíšeš? 😕
Lajci,to ti teda nezávidím s tím zubem thy jo boroku.To muselo bolet jak šlak. 😖
Lili,to protahování ve spánku tvé neteřinky to dělá i náš Honzík.Já jsem poprvé kukala co pořád dělá v té postýlce za zvuky. 😀 😀 Dělá to většinou k ránu.A s tím oblíkáním to myslíš vážně že si manža blíká bundu? 😨 😀
Ili,taky doufám že si to Honzík už vybral s tím maroděním a teď už bude jen zdravučký. 😵 S tou fotkou to je dobrý nápad,dělal by výbornou reklamu na papání,je to totiž můj jedlík buclatý. 😀 😉
Tak pa holky jdu do hajn ať se trošku prospím,malý usnul v deset tak snad mně nechá se trochu vyspat.
Papa zase brzy ..... 😵

evkaa25
21. črc 2009

Ahojky holky 🙂
Včera jsem se neozvala,jelikož jsem strávila celý den v posteli.Hrozně mně bolel žaludek.V neděli jsme s rodinou slávili moje narozky a asi jsem se přejedla,nebo co já vím...... 😒 Celý den jsem nic nejedla a jen jsem spala.Takže jsem na té krvi nebyla.
Ale dneska jsem hned ráno volala té nové gynekoložce a ukecala jsem ji,že mně vezme už dneska. 🙂 Jdu tam na půl desáté,tak jak dorazim domů,hned se ozvu.Holky kéž by mi potvrdila těhotenství a něco by šlo třeba vidět i na UTZ......................................
Michul,máš super album,tak se budu těšit,jak budou fotečky přibývat.Tvůj puboš je fakt kořen.To od něj musíš pubertačky odhánět,ne?! 😀
Koczi,tak ty po nocích děláš domácí práce,jo?!Ale t jsi šikulka,určo všechno zvládneš 😎
Lajci,zubař to je opravdu velká nepříjemnost asi pro 3/4 populace 😀 Já bych taky mněla jít.Bolí mně jedna stolička,ale.....ještě nebolí asi tak moc,abych se rozhoupala 😒
Lili já jsem byla námněsíčná jako malá.Chodila jsem dokonce na balkon a nevěděla o om.Ale jak stárnu,tak už se to naštěstí neprojevuje. 😅
Monali a jak ty válčíš v práci?Kdy máš dovču??
Nic holky ozvu se až dorazím od dr.

lajcikova
21. črc 2009

čauvec 😀
tak dneska mě to teda boli,včera ještě pusobila ta injekce 😠

evi tak cooooooooooo????

sem mluvila s petkou a řikala že každy den osahava frantu 😀 ja ji tááááááááák zavidim 😎

evkaa25
21. črc 2009

Čauky kočeny. 🙂
Tak jsem právě přijela od dr.TĚHOTENSTVÍ POTVRZENO!!!!! 🙂 Jsem tak štastná.Na UTZ byl zatí vidět "jen" gestační váček,nebo tak nějak to říkala.Ale byl tam.Dr říkala,že to vypadá tak na pátý týden.Na další kontrolu jdu příští středu.Pak tam dr. dva týdny nebude.Taky mi prodali v ordinaci vytamíny-GRAVITAL.Doted jsem brala jen kys.listovou.
Michul,Ili,jaké berete vy vitamíny?
Lajci,Peti moc pozdravuj,jesti s ní budeš ještě mluvit. 🙂 Dík za držení pěstí a doufám,že tě zoubek přestane co nejdřív bolet.
Jo holky já na té gyndě potkala strašně moc známých.Přímo v ordinaci se mnou byla těhotná kamarádka a hleděla na mně jak tele na nová vrata.Já pak šla na řadu.Když jsem byla hotovátak jsem mněla na mobilu hrozně hezkou zprávu od té kamarádky,že mi to moc přeje a drží pěsti.Bylo to hrozně milé.Ale oávám se,aby to zítra nevěděla celá dědina. 🤐 No uvidím...

michule
autor
21. črc 2009

Ahoj holky. 😀 Do teď jsme měli odstávku elektriky a tak jsem odmrazila ledničku, bohužel, to jsem musela. Pak mi mladý vykládall o včerejším kině, byl na HArry Potter a pak jmse si četli. Když to pustili, tak jsem se rychle rozutekli do pokoju a už o sobě zase nevíme.
Evi - no skvělééééééééééééé. To je prostě pecka. Moc ti gratuluji a moc ti to přeji. Ještě když je to přirozené a ne s pomoci MUDr tak to je opravdu zázrak. Třeba ti bylo už normálně nevolno. Mě to přesně začalo od 5 týdne. Jinak zatím pořád beru jen kyselinu listovou, nechci a nesmím ani nic do toho míchat díky te me krvi, ale v pondělí se doptám co můžu zobat. Nechci brát nic o čem by MUDr nevěděla. Takže teď 14 dní pauza a pak už dostaneš taky fotku. To bude krása. Takoví mimiskové krásní. Takže ještě nemáš termín, ale asi to vypadá na březen - duben. Takže beránek nebo býček!!!!! To už doma beránka máme, rybičku zatím ne. 😀 A mladému tu pochvalu ani říct nemůžu, on má totiž sebevědomí za tři. On by mi řekl - to vím, ne!!! Opatruj se.
Lajci - boroku, ty to taky nemáš jednoduché, pořád se u tebe něco děje. Tak víš co - já ti teď tak chlustnu toho bacila až ti to zaprasí display. ( Který smejlík je ten těhotenský ? ) Chci plivat a nevím jak. No to se dříve dočkáš toho frantíka od Peti. 😀 😀
Moni - ahoj. Děkuji - pořád se na ni dívám a nevěřím. To je taky vlastně takový zázrak. No ale trochu mě pořád rybka trápí. Nevím co se ji pořád nelíbí. Takové dobroty ji dávám a ona prostě nechce. 😀 Jak je v práci? Na prd co. Ale víš co, už se ti to krátí a čeká na tebe Ketík a nanučky. Takže aspoň něco super extra pozitivního.
Koczurko - prosím tě, jak ty fotky mám jako zmenšit? A to jako jde? Já mám testíky nafocené, sebe a drahého u splavu a nemůžu tam dát nic. Jinak malý je fakt jak reklama na přesnídávku. Úplně bych se mu do těch líček zakousla. 😀 😀

lajcikova
21. črc 2009

evi suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper 😀 😵 ja chci taky,jedu taky na dovču sice jen do madarska ale třeba..... 😔

michul jen mi je flustni 😀 je mi jedno jak.
už sem musela sežrat ibalgin kterej teda nejim ale bolest je k.... 😠

jo a ted vas trochu naseru-peču boruvkovou bublaninu-da si někdo????? 😝 od segry tchyně nasbirala za tyden 70kg boruvek 😝 tak ted jime zase jen boruvky.

chci se zeptat myslite že muže byt ovu 21DC?sem měla to.... 😀 a rano sem zašpinila tak nevim teda no...co to jako bylo 😕 asi haluz 😀

monali
21. črc 2009

Evi, tak to je prostě nááááááááááádhera. Ještě jednou gratuluju. Dovču máme naplánovanou na konec srpna.

Michul v prácí to je jak píšeš na prd 😝 . Málo objednávek, šéf naštvaný nebo na infakt 😠 , kolegyně nemocná.
A teď ještě ty vedra, to bude k nevydržení 😝 Je a teď mě napadlo,že vlastně tu dovču nemám nahlášenou.
Naplánovali jsme ji když jsem byla doma.Ach jo to budu muset hned zítra říct, doufám, že šéf nebude mít zrovna
svůj den.

Lajči tak já si teda bublaninu dám klidně pošli i půl plechu, u nás se to zbaští 😀 No nikdy nevíš, třeba se v
Maďarsku zadaří, kéž by, Co? A s tou ovulkou netuším, jsem total bezovulační ☹ Když budeš mluvit
s Petkou tak ji pozdravuj

Koczur pořád v jednom kole, a co přítel pomáhá?

evkaa25
22. črc 2009

Ahojky kočeny 🙂
Dneska je tady pusto prázdno,koukám 😖 Taky je u vás dneska tak horko??
Michul,ty myslíš,že už bych mohla za dva týdny dostat fotečku? 😀 To by bylo super.Jdu na kontrolu za týden,tak to ještě určo ne,ale pak půjdu asi za dva další,takže ode dneška 3týdny.
Manžel už vyzvídá,kdy bude první fotečka.Byl by nejradši,kdyby mu dr. dala fotečku i toho gestačního váčku 😀 😀
Moni,tak snad vám vyjde v srpnu počasí a dovču si parádně užijete.Snad nebude dělat šéf žádné caviky....
Lajci já bych si taky dala tu tvoji bublaninu.No nic,asi si budu muset nějakou udělat.
Nevím,jestli ten můj žaludek má něco společného s těhu příznaky,ale je pravda,že mně nějak zlobí.Ale na druhou stranu mám furt hlad,tak se snažím jíst co nejmín,ale pravidelně.Jím asi co dvě hodky 😅
Vypadá to,že Ili si víkend prodloužila,že se tu ještě neukázala.Snad si to užívá.
Jo Michul,termín mi ještě neřekli,ale myslím,že by to mněl být březen.Tak uvidíme 🙂

lajcikova
22. črc 2009

ahojik ja měla deni takže sem nepsala 😉

to zkouknite je to nadhera

https://www.youtube.com/watch?v=SZLaZyMpfUI
evkaa25
22. črc 2009

Lajci,ty děti jsou fakt úžasné 🙂 🙂

koczurka
22. črc 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Tak mám konečně chvilku,ufff. 😝
Evko,móóóóóóóóóóóóc gratuluju!!! 😵 😵 😵 😵 Už se těším na fotečku.
Lajci,bublaninu bych si dala mňamky,nějak teď nemám čas péct.
Monali,přítel pomáhá ale jen maličko je pořád v práci. 😠
Michul,jde to zmenšit,já si tu fotku otevřu a tam je možnost opravit obrázek a tak dám oříznout obrázek a tím to zmenším.Těžko se to vysvětluje.Tvůj synátor to určitě bude umět ne?Nebo klidně mi je pošli na meila a já ti je zmenším a pošlu zpět. 😉
No nic holky jdu se navečeřet...drahý dělal pizzu...a pak šup do hajan.Tak dobrou.¨
Papa

koczurka
22. črc 2009

Jé Michul tak jsem kukla do tvého alba a už to tam máš. 😀 😀 😀 Moc hezké,sluší vám to tam. 😉

michule
autor
23. črc 2009

Ahoj holky, zdravím všechny, už ta víheň tady začíná, takže se musím ukýt někam do bunkru. 😀 😀 😀 😀
Koczurko - Děkuji. Já jsem do mladého pořád bušila, že to není možné, že nám to nepůjde a jeho ješitnost to nezvládla a nakonec na to přišel. Úplně se povznesl. Je to hacker. Takže se teď upsal na celou těhotenskou dobu. Je šílený, řekla jsem mu, že mi bude fotit pupek a on - no to ne, proč já? Ale jinak je v poho. Co pořád děláš v těch parnech?
Evi - já si 100% myslím, že už fotečku dostaneš, vždyť kolem 6 týdne jsme všechny byly na UV a už bylo vše krásně vidět. Musíš taky upozornit, jako já. Já jsem fakt vlezla do ordinace a už jsem řvala, že nutně potřebuji fotečku. A dala mi ji. Sice prašulky si nachystám vždy když budu žádat o fotku, ale mi je to jedno, to je prostě povinost. Já jsem taky ze začátku plácala páte přes deváte, asi kolem toho 5 týdne a pak to začalo. 😀 A trvá to stále. Teď zase od pondělka je to horší. Kluci jsou fakt chudáci, oni přede nmou nesní vůbec jíst. Já si připadám s tím čichem jak služební pes na Mošnově. Cítím všechno a není to zrovna dar. No patří to k tomu, ale údajně ještě 3 týdny a mělo by to přejít, tak jsem zvědavá. 😀 Jinak Ili myslím psala, že jede na celý týden na hory, to já jsem měla jet jen na víkend a ne hnít doma 😀 😀 😀 😀.
Lajci - děti úžasné. Zase jsem bečela. To je něco pro mě. Co zuby? A jak jsi psala o te bublanině, tak mamina mi ten den donesla a taky borůvkovou, takže jste na stejné pečící vlně. Jo a chlustáááááááááám ti milion bacilkůůůůůůůůůůůů. 😝 😝 😝
Moni - to je jasné, je okurková sezóna. Nikomu se moc nedaří. Můj drahý má pod sebou 4 hospody a šéf nadává, že jsou mizerné tržby. Ale to je přeci jasné, kdo by chodil ve 30st. do hospody, že? Takže ti šéfové jsou hrklí jako hrom. Ta moje šéfka se neustále ptá moje kolegyně kdy už příjdu do práce nebo kdy budu vědět, že do práce nepříjdu. Taky je na hlavu. A kam se chystáte na dovču a na kdy ti vychází Ketík, ať se tě pořád neptám??? 😀
Všechny ostatní holky zdravím a Lajci, pozdrav taky Peťu ode mě.

evkaa25
23. črc 2009

Dobré pozdní ranko všem 🙂
Michul s tím čuchacím psem jsem na tom stejně.Je to šílené.Nedávno mi připadalo,že nám smrdí koberec v obýváku,tak jsem ho celý vytepovala.Manžel si jen klepal na hlavu. 😀
Tak to já ten příští týden budu taky řvát o fotečku.... 😎
Michul a u vás už to všichni ví,že těhulinkujete?A v práci to taky ví?My právě s manžou se chystáme to pomalinku říct rodině.I když jsem chtěla počkat,než uvidím srdíčko.Zatím jsem viděla jen ten gestační váček.A byl nádhernýýýýýýýýýýýýýýýý.Můj!!!!! 😀

michule
autor
23. črc 2009

Evi - ví to skoro všichni, holky v práci sice ještě před pár lidma mlží, protože do 12 týdne zbýva ještě pár kroků, ale můžu ti říct, že sousedka mi nedávno řekla, ježiš ty nějak přibíráš, co se děje, že ty jsi těhotná? Mám pupík, je to sice ještě z těch hormonů, ale prsa mám nalité jak dojnička. Takže lidi to poznávají, tím pádem nemusím nic říkat. Ale rodina to věděla hned, všichni drželi palce a tak to museli vědět. Ostatním jsme to řekli po srdíčku. Náááááádhernýýýýýýpocit, Evi já vím. To je neuvěřitelné štěstí. Teď jsem ze všech sil uvařila a odutíkala z kuchyně, i s tím mám problém. Fakt chci ať je to za mnou, jinak ti moji chlapi budou průhlední. A taky si klepou na hlavu, je to všude stejné. 😀 😀 😀 😀 Doufám, že taky budeš mít fotečku v albu?????? Já bečím při každém prohlížení.

monali
23. črc 2009

ahojky všem 🙂
Michul, Evi vy se máte,že jste doma. To vedro se nedá vydržet, už tady v práci skoro umírám 😝 a když
si představím plnou tramvaj a autobus cestou domů - je to hnus.

No tak o dovolenou jsem si ještě neřekla, - jsem tragéd, ale šéf měl pořád horší a horší náladu, tak
jsem to neriskovala. Chystáme se 15.8. jet do Hřenska- Českosaské švýcarsko. takže hory a skalní města
na týden, tak snad to vyjde.

KET by měl proběhnout někdy koncem září, začátkem října podle toho jak mi bude vycházet MS a to zatím
nedokážu odhadnout, protože šestinedělí už mám za sebou a MS pořád nikde. I když já ji bez injekcí většinou
nemívám, tak budu muset k Dr. a musím si to vypočítat, aby to bylo co nejdříve v září a přitom mi to nezasáhlo
do dovolené. Tabletky mi Dostál napsal, když jsem byla naposled v Olomouci, tak tam aspoň nemusím
mezitím jezdit.

A co vlastně Mimčo, už se nám tady dlouho neozvala, ta by měla mít KET ještě přede mnou?