Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
28. črc 2009

😀 ahojky 😀
tys mě zase pobavila 😀 tak my jedem na last minute do egypta(tam mě to sice moc netáhne,ale manža chce být prostě u moře,tak holt bude)byl to jediný volný zájezd(nebo co to je 😅 )na ten termín.Dřív nemůžem,protože naše vyzvedáváme z letiště a později zas já nemám dovču-už tak ji přetáhnu.
Jinak jsem ještě někdy holky četla,že na zácpu pomáhají suš.švestky-nebo merunky-ted nevím.Existují vůbec sušené švestky?To musí divně vypadat 😀 Mi osobně ted pomáhají normální merunky-to pak člověk jde rád na onu místnost 😀 za zkoušku nic nedáte a výborně to chutná.Akorát se jich musí pojíst hodně no 😅 hej jako já chci taky bacilyyyyyyyy(ták holky-a povinně všechny těhu:raz,dva,tři-mířit a páááál 😀 )ještě se chci zeptat-nemáte strach chodit tak dlouho když jste těhu?Já po transf.jsem poctivě týden ležela a pak pěkně pomaloučku a v klidečku chodila na procházky(a stejně mi to bylo na ho...).já bych měla strach,že se něco "pokazí",i když je mi jasné,že sedět se taky nedá furt.Ted se mi honí takové divné myšlenky-mám ted poslední pokus a co pak??? Co budu dělat jak to nevýjde? Kdo ví kolik to pak bude stát...Stejně to nechápu-na takové pobudy se prachy dávají a na takovou důležitou věc ne.Na slovensku mají hrazené 6 pokusů-asi se nechám převést na slov.pojištovnu 🙂 tááác a mám to 😎 za chvilinku přifrčí segra s neteřama a jejich ratlíkem(ta by mě ted uškrtila,kdyby věděla jak píšu o jejich bišonkovi 😀 ),no aspon se nebudu nudit.tak teda to je pro tuto chvíli asi vše 🙂 pěkný den holky 🙂

ili5
28. črc 2009

Ahoj kočky, teda tolik napsáno, super....
Lili, já taky po 1. IVf ležela , zvednutpé nohy a nic. Nyní po 2. IVf jsem jela autem do školy za 2 dny a hned fungovala jak normálně. Četla jsem, ž e je lepší prokrvovat dělohu a ležen ji škodí po IVf, tak jsem to vzala doslovně. Bylo zkouškové období, takže nervy, do toho soused, vaření, uteklo to rchle a vyšlo. jak se leží a furt na to mysdlí, tak psichyka udělá hodně. Takže tělo nemělo čas miminko vypudit, nebo jsem ho zaměstnávala jinýma věcma 😀 . Kdy se chystáš na IVF? A ke komu chodíš k Dostálovi neb Oborné?
Michul, nech si napsat na zácpu ten Magnosovt je to pro těhotné a mě zabíral jak jsem ho brala 2x denně a nyní jednou, tak nic. Nic se nedoplácí je ne recept. Jinak ty švestky jím a nic a meruňky sušené zbožňuji, vše sušené, papája atd, kupuji to na váhu ve zdravé výživě, je to zdravé, dobré, ale na kaku nezabírá u mě. Kupovala jsem to Nikči jak byla malá místo bombonu, sladké to je a zdravé.
Jdu vařit, mám polévku s nudlama a křenovou omáčku s bramborem a vařeným jazykem 😀 . To jsou chutě, co? 😝

michule
autor
28. črc 2009

Ili - nechám si to napsat, musím zkusit všechno. Už jsem si to napsala do tel.abych to nespletla u MUDr. Já vařila sýrovou polévku se smetanou. Talíř mám v sobě a jdu pro další. Nemůžu jíst druhé jídlo, jsem jen na polévkách a minulý týden si myslel mlaďoch, že nejsem normální. Uvařila jsem zeleninovou polévku a nadruhé hrachovou pol. Jenže já mám fakt chuť jen na polévky. Zbytek nemůžu ani cítit. Jinak to sušené ovoce, to já nemůžu. Musela bych si to sama doma usušit. Jsem bláznivá, ale já musím vědět jak se to dělá a že tam nejsou slupky a pecky a že je to umyté. To jsem měla vždy, takže se mnou je to těžké. Od malá jsem tak blbá. Ili - posílej těm holkám taky bacilky, já na to nestačím sama!!!!! 😀 😀 😀 😀
Lili - úplně stejně jsem k tomu poslednímu IVF přistoupila i já. Jeden ET a druhý den procházka po Hlučíně na štěrkovně. Sice jsem našlapovala opatrně jak to jen šlo, jako kdybych měka v botě hřebíky, ale říkala jsem si, buď a nebo. Neměla jsem na výběr. Poslední pokus a na další bychom asi nešli. Prosím tě, vy máte hotovou imunologii? Já se ptám proto, že já ji naprosto věřím. MUDr Ulčová v Plzni nám opravdu přišla na problém a ten se, jak se zdá vyřešil. Vyžádej si. Máš poslední poku s a teď to prostě musí vyjít, je ti to jasné!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTFFFFUUUJJJJJ - ten byl co? No vlastně počkej, Evka se vrátila z Egyptu a byla těhulka, že tam taky panuje těhu vlana?? Takže se tam místo opalování ( trapného 😀 😀 😀 ) pěkně k sobě tulte, dělejte námluvní tance a vrkejte co to dá. Ještě ti do toho všeho plivneme do kufru a jsi tam kde chceš být 😀 😀 😀 . Jen ať je ti zle, jen ať bliješ a všechno ti smrdí, to přeji já a to máš za tu Egyptovskou provokaci. 😀

alex001
28. črc 2009

michule: můžu se zeptat jak to chodí na imunologii v Plzni - jak to probíhá? Moc děkuju

michule
autor
28. črc 2009

Ahoj Alex - zavoláš, objednají tě zhruba v půlce tvého cyklu, aby mohla MUDr nabrat ovulační hlen ( já měla ten měsíc zrovna anovulaci, ale to vůbec nevadí stejně s tím nic nenadělají. ) Jste tam dva dny, jeden den vyšetří tebe a vezme krev, druhý den vyšetří manžela - tedy musí odevzdat spermiogam. Obě tyto vyšetření jsou ve dvou nemocnicích, ale chodit po Plzni je pohádka, jako doma a MUDr vám dá mapku, my jezdili tamní tramvají, jeli jsme tam vlakem. No a za měsíc tam jedete na otočku pro výsledky. Je to šílená cesta, ale věř, že se to vyplatí. Tam s váma MUDr rozebere co dál, prostě sepíše takový návod, jak postupovat při IVF a co je vlastně příčinou těch nezdarů. Musíte si tam zařídit ubytování, ale to jsou fakt malé věci. Vzpomínám na to jako teď, my tam byli v těch největších mrazech, fuj.
Stejně tak mi nedávno o imunologii vše říkala Mimco. 😵

evkaa25
28. črc 2009

ahojky holky 🙂
Konečně je tu zase živo. 🙂 🙂
Lili v Egyptě jsme byli s manželem 2x a je to pro nás už láska na celý život.Vlastně jezdíme na dovču jen do Egypta a jednou jsme byli v Bulharsku.Jedete do Hurghady,nebo do Sharm el sheik?Nebo ještě někde jinde?Jestli do Sharmu,tak tam si určo vemte sebou šnorchly.Je to něco neuvěřitelného,co se dá vidět pod ladinou moře.......Akorát v srpnu tam určo budou šíííílené vedra.Tak pořádný opalovací krém sebou. 🙂
Já jsem po prvním IVF taky poctivě ležela.Skoro celý týden.Po KETu potom jsem ležela tři dny a pak normálka.U druhého IVF už jsem to tak moc nebrala.Četla jsem někde přesně to,co tu píše Ili.Že by mněl člověk spíš fungovat normálně.No vidíš.Nepovedlo se to tak ani tak.
Myslím,že nám právě hodně pomohla ta letošní naprosto neplánovaná dovča v Egyptě.Asi jsme si tam fakt odpočali a věřím,že to mnělo svůj podíl na tom našem zázraku!Já ani manža skoro 3roky nekouříme a v tom Egyptě jsme skoro každý večer vyhulovali vodní dýmku.Občas i normální cigára.Prostě jsme se fakt tam na všechno vykašlali.Žádný stres.Večer drinky a vodní dýmka.....No prostě ádný zdravý styl života.Žádné zvedání noh po sexíku.Řekli jsme si,že na mimčo opravdu do září nebudem myslet.Pak že lázně a pak 3 IVF.A byl to samozřejmně pro nás krásný šok,když na testu byly //. 🙂

alex001
28. črc 2009

michule: moc děkuju, měla bys třeba i typ na ubytování? Já myslela, že nám výsledky řeknou hned - fakt se na ně měsíc čeká? A pomohlo vám tohle vyšetření? Jinak samozdřejmě gratuluji k mimískovi a přeju hodně štěstíčka a at je vše jak má být!!! 😉

evkaa25
28. črc 2009

Jo Michul,to víš,že se mi z té mojí fenečky včera natahovalo. 😒 Opravdu to bylo,jako bych mněla na vodítku ne psa,ale chcíplou rybu....Samozřejmně koupal manžel.Já bych ji asi poblinkala a navíc je dost těžká,tak by mi manža ani nedovolil,ji dát do vany.On se o mně bobek tak pěkně stará 🙂
No doufám,že mi zítra dr opravdu udělá fotečku.Hlavně aby bylo vše ok.Snažím se tím nezabývat,ale člověk má asi pořád strach...Nebo alespon já jsem taková vyplašená.Kolikrát se přistihnu,jak si hladím bříško.Občas si i s prdolou i vykládám. 😅
Venku se nám pěkně zatahuje,tak doufám,že nebude pršet.Čekám na 15hod,jak mi začínají vycházky,abych mohla jít s pejskem na prochajdu.Snad dneska ryby mine velkým obloukem. 😀

michule
autor
28. črc 2009

Alex - Moc děkuji za gratulaci a vám přeji taky brzy mimiska v bříšku. Na netu si najdeš ubytování jaké chceš, víš co, my měli něco strašného. Ani na to nemůžu myslet. Na obrázcích to vypadalo celkem fajn i finančně, ale realita byla hnus 1stupně. Prosím tě, najeď si na ubytování Plzeň, někde poblíž Plzeň Bory, je tam toho víc, ale ten náš Penzion nedoporučuji, ale klidně ti dám na ně adresu. No tam ti MUDr Ulčová dá hned termín, kdy si máte přijet pro výsledky. No fakt se čeká měsíc, ale víš jak to utíká, to zvládneš. Když jsme tam pak přijeli, čekali jsme asi hodinu a pak po 15 minutách šli opět na nádraži. probrala s náma vše a ať si hlavně dáváme pozor, jestli nám dávají ty správné léky nebo injekce ať si své bráníme, ale MUDr Oborná v OL je tak poctivá, že by nám nic jiného nedala. Takže si myslím, že nám osobně ta imunologie pomohla nejvíc, vlastně je to jen díky tomu, že nám přesně napsala co a jak, že i drahý si píchal injekce no a dopadlo to takhle krásně. Já vím, že tam byly holky Mimco a Peťka a, že by možná psaly jinak, ale ještě i naše těla jsou každé jiné. Takže neváhej a vzhůru do Plzně. Už vám dali doporučení?
Evi - hlavně opatrně kolem vody. 😀 😀 😀 To je jasné, že nám ti naši drahoušci musí pomáhat, oni jsou z toho úplně posmolení. 😀 😀 😀 A jen se hlaď a opatruj se a vykládej s mimiskem. Já s tou svou rybičkou pořád mluvím a říkám jí, proč mě tak zlobí, proč už teď nechce nic papat. No to prostě musíš!!! neboj, všechno dobře dopadne, musí. A ještě všechna ta vyšetření, no musíme myslet jen pozitivně!!!!!!!!!!!!

alex001
28. črc 2009

michule: opravdu moc děkuju za info 🙂
jj doporučení už máme, ale musíme ještě vydržet mám za sebou dost smutné období a tělo se musí dát do pořádku...

ili5
28. črc 2009

Michul, to sušené ovoce můžeš klidně koupit, je totiž bez slupek, oloupané, vysušené, takže bez obav.... Já suším doma jablka, hrušky, jsou moc dobré, na vánoce to chroupem. A švestky mi moc nechutnají, ale na zácpu zkoušela, marně. Nejvíc mi chutná papája, je slaďoučká, suprová.

lajcikova
28. črc 2009

ahoj,zdravim po nočni 😝 🙄 ale v neděli končim a huráááááááááááááááááá dovča 😎 -je michul promin ty musiš byt doma 😀

lili si to teda užite v tom egyptě---a dalši těhu vlna na cestě 😉

jinak sme musely v neděli akutně na slovensko,neteř kopl kun byla v bezvědomi,musely ji transportovat letecky do bratislavy na ARO,měla poptrhane jatra a asi ji budou muset vzit ledvinu ☹ -ma 10let.takže obdobi na nic.potřebovala krev a od nich nikdo nevyhovoval,tak sme musely jet taky.takže na konec ja a segra sme byli darci,klido bych ji dala i srdce kdyby to pomohlo ☹ byla 20minut v bezvědomi,a měla vnitřni krvaceni.ted se čeka co ta ledvina jestli byla jen stlačena a bude fungovat nebo ji budopu muset operovat. ☹ .

evi ja myslela že jdeš dnes k doktorovi tak sem letěla co noveho,no počkam do zitra 😎 a pak flustat ja o život -si nemysly že si to nechaš pro sebe 😀 my chcem taky.

jinak sem pěkně spalena sme byli na koupališti,zdenula je hnědej,a ja červena 😠 to neni spravedlive.
nic holky jdu se chystat,takže zitra zase pisnu-zatim pááááááááááááá 😵

ili5
28. črc 2009

lajci, jaks e sere, ak se sere. Snad bude v pořádku, mladé ělo se lépe vylíže ze zranění, ale trauma bude mít na celý život, bobek... Já koně nesnáššm, když hraje nějaký film o koních, nebo pořad, tak to přepínám, mám to od mala a Niki taky, žádné zvíře mi nevadí, krom koně, br.
Bacily plivu na zbytek holek co ještě nejsou na stejné lodi, tak flustttt a honem k nám.... 🙂

evkaa25
28. črc 2009

Tak už jsem z procházky doma.Pejsek to naštěstí zvládl bez újmy na kožíšku 😀 😀
Lajci,doufám,že se tvá neteř uzdraví.Doktoři v dnešní době ž mají spoustu možností.Budu držet palce.
To je od tebe hezké,´žes na mně dneska myslela.Zítra se tu určitě hned ozvu a budu flusat jak o závod 😀 😀

michule
autor
28. črc 2009

Lajci - šílené. Taky přeji ať je na tom bobek lépe a ať nedojde ke komplikacím. Jo jinka omluva přijata, jen si jeď taky, já pomalu začínám bláznit z toho bytu. Nejsem člověk co by mohl 9 měsíců ležet, vůbec nevím a netuším co mám dělat, zvlášť když nic moc dělat nemůžu. Ale ty si dovču taky užij. Přeju vám to všem, ale nejsem nadšená.
Ili - no ty jsi šiková s těma bacilama. Já to ovoce prostě nesním, už jsem to zloušela a ani to nepokoušu. Neprocedím to mezi zubama. Musím si to sama usušit, ale jen jabka, nic jiného nejím. Pak jen čerstvé a tvrdé ovoce.
Evi- šikulky, obě dvě!!!!! Ráno budu čekat na tvé zprávy. Stejně nemám nic jiného na práci. 😀
Alex - četla jsem si albumek a moc, opravdu moc mě to mrzí. Já když si teď něco takového přečtu, tak hned bečím jako koza. Včera ve Víkendu byli ty děti z Afriky a já jsem měla mokrý polštář. Bečím tajně, kluci se mi pořád smějou. Teď to vyjde. Už budete mít vše podchyceno a bude to OK.
Koczurko - tak už jsi nebezpečně krásná???? A jak bojovala mamča s malým???
Přeju všem krásný večer. Ráno hned píšu, nemám sice co a o čem, ale když napíšete vy, tak budu reagovat. 😀

lilienka
28. črc 2009

ahojky
teda,to je zase nálet písmen 🙂 Evi jedem do hurghady-či jak se tomu nadává(to neumím ani přečíst 😀 ).máme to allinclusive,tak jsem zvědavá.Nedávno jsem právě přemýšlela,že my oba jakžtakž zdraví,celkem sportovní a myslím,že žijeme i zdravě(nekouříme a jelikož manža skoro ani nepije a mě nebaví pít sama,tak jsme skoro abstinenti 😀 ) a nedaří se nám.A známí,co když jsou pohromadě tak vypadají srandovně(on suchý jak vidle a ona přesný opak-sumo hadr a ti si 1 vrzli a mají kluka-to by mě fakt nasralo,kór že ji moc nemusím 😀 )Asi začnu kouřit a pít.Imunologii ještě nemáme-já mám za sebou 2x laparku,genetiku(máme v rodině holčičku co má tu svalovou atrofii ☹ ) .Musím si o tom promluvit s dr.Na IVF bych měla jít někdy v září a asi pojedu zase do Zlína.Předtím jsme byli ve Fert.ale tam dělají ten icsi jen na 6 vajíčkách a ve Zlíně na všech.Jen mě celkem štve,že se tam leží jen hodku po transf.Mi osobně to připadá málo.Ve fert.jsem tam ležela celé odpol.a chytlo se to.
Lajči-to je mi líto s tou neteří-já vím jaké to je bát se o blízké.To je mimochodem nejhorší pocit co znám-strach o někoho koho máte rádi.
Ili ty nemáš ráda koně???tý jo.Já kdysi jezdila a i když mám ted z nich strach-nebo spíše respekt,tak není nad to když obejmeš takového koníka kolem krku-nádherný pocit.Jak jsem byla anglii,tak jsem si tam ochočila poníka-jak mě viděla,tak hned ke mě utíkala(pořád vidím tu střapatou bílou hřívu jak se třepe 😀 )pokaždé dostala nějaké koki.

ili5
28. črc 2009

u našich mají sousedi 2 koně, chodí přes jejich zahradu domů, tak vozí děcka nebo táta se sveze 😀 , no já ne, já k nim ani nejdu, pošlu jim suché pečivo, mrkev, toť vše.
Lili, tak tys byla úspěšná po IVF? Co se stalo, žes o to přišla, nějak nejsem v obraze, tak jestli neva, tak napiš znova. Jinač jdu zítra na krev na lačno, tak se tam asi zřigám, jak ráno nepojím, tak mi je pak dost zle. Budu spěchat a hned si tam koupím koláč.
Michul, já taky bych nemohla jet ležet, už chodím doma s metrem a vymýšlím přestavbu bytu. už sem nafotila děcký nábytek a dávám do Avíza zítra a chci okno a malovat a velkou skříň a obyvák taky okno , malovat a pak se uvidí, hlavně koberec do obýváku, nějak mám vyvinutý čuch a smrdí mi jak ....... 😀
Tak odkládám každou kačku, zítra se stavím ze špitálu na to okno. Je tam polská firma a mají nejlevnější okna, tak tam už asi po 6 zajdu, možná zas slevnili 😀 . chodím tam už rok. Snad si mě nepamatuje.
Prodávají nám byty, tak musím do pátku zaplatit 5 000 a poslat jim papíry, pak zbytek, to jsou pálky, teda, ale co naděláme.

koczurka
28. črc 2009

AHOJ HOLKY!!!

Thy jo vy jste ale upsané zase. 😵 To je dobře samozřejmě.
Tak to Honzulka dneska zvládl úplně perfektně bez maminky,celou dobu spinkal.Moje mamka s ním byla venku a to on může. 😵 Já jsem šla k té holičce na 13h a došla jsem k mamce v 16,30h,se divím že to Honzík vydržel bez mlíčka. 😕 Seděla jsem u té holičky jak na jehlách,to byla nejdelší doba bez Honzíka od porodu. 😝
Tak ještě nějaké to kilčo dát dolů a jsem spokojená. : 😎 -D 😀
Lajci,to je mi líto co se stalo. 😔
Michul,to mi taky dělalo velký problém se omezovat v pohybu v těhu.Ale co by jsme nevydrželi pro mrňousky že? 😉
Lili,určitě to tentokrát výjde,musí. 😉 😵 Těhu bacilky ti tu holky prskají tak to by balo aby to nebylo. 😉
Evko,co ty ještě vychrupkáváš do 12h?
Nic musím jít vyžehlit plínky,už nemám pro Honzíka žádnou plínu pod hlavičku.Pak ještě kuknu.

ili5
28. črc 2009

Ahoj koczi, žehlení plínek mě moc bavilo, jsem taky žehlila večer u telky a ty malinečké věci se dělají skvěle. Už se na to těším!! Jak dopadly testy Honzíkovi, je to v pořádku? To dnes teda prospal půl dne, snad v noci bude taky. A přikrmuješ, nebo stále kojíš? Moje švagrovka kojila do 3 letech, měla probllém ji vysvětlit, že už je velká a nehodí se to hlavně na veřejnosti vytahovat bandasku z podprdy 😀 .
Bude za chvíli Top stár, tak se loučím a dobrou všem.

lilienka
28. črc 2009

mě se chytl hned první pokus,ale po 4týdnech jsem začala špinit a šlo to do pryč ☹ nevím proč.Čím víc mám o tom informací a hlavně času,tak jsem tím víc nervozní a vím co všechno se může stát.Poprvé jsem byla úplně v pohodě-však všechny víme co to je poprvé-člověk je vykulený z toho všeho 🙂 nejhorší je,že vím,že normálně nemůžu otěhotnět a stejne pořád doufám a právě mě štvou ty stupidní JEN 3 pokusy.

evkaa25
28. črc 2009

Lili je to těžký boj o miminko.Víme to tady všechny. 😒 Ale musíš tomu alespon trošku věřit.Vstřebávat hlavně ty optimistické příběhy.Já jsem byla z toho třetího pokusu taky strašně nervozní.Byli jsme rozhodnuti,že pokud 3 IVF nevyjde,tak že zkusíme spermie manžela namíchat se spermiema dárce.A byl to kupodivu manžel,který s tím návrhem přišel.Byli jsme z toho oba dost špatní a on v tom viděl řešení.Já jsem chtěla bojovat dál.A pořád jsem si předkládala lidi-známé i tady z koníka-kterým se to podařilo na 3IVF a na 4 IVF.Znám docela dost lidí,kterým to vyšlo až na počtvrté.
Koczi ano já pořád prospávám celé dopoledne 😅 A večer pak nemůžu samozřejmně spát. 😖 Mám to celé popletené 😀
Ale ráno mně většino bolí žaludek,tak se mi z té postele nechce.Během dne to většinou přejde.Naštěstí nezvracím.Ale nevolnosti už jsou tady. 😵
Koczi,takže kolik kilo máš navíc po porodu?Mojí ségře,která rodila v únoru se nějak nedaří shodit.Je tak trochu pořád jak balon,ale samozřejmně je to jedno.tojí to za to 🙂
Ili já jsem nový koberec do obýváku kupovala s manželem v sobotu.Pořád mi připadalo,že nějak moc smrdí.I po vytepování. 😀 Byl teda už dost starý,flekatý a místy i popálený,tak jsme si pořídili nový.Aby miminko přišlo do čistého. 🙂
Jo Michul,jsem říkala manžovi co ho čeká.Že ty vaříš jako hlavní jídlo polívku a před tím ještě polívku. 😀 😀 😀Jeho výraz jsem ti mněla vyfotit a poslat.To vyděšení stálo opravdu za to. 😀
Tak už radši snad abych končila a šla chrupat.Myslím,že zítra nebudu tak dlouho vyspávat,jelikož už se nemůžu dočkat k paní doktorce na prdolu,co ho nosím v bříšku.Pak se hned ozvu.Jdu tam ale až odpoledne,tak spíše k večeru.Pa a dobrou noc všem......

ili5
29. črc 2009

Ahoj kočeny, tak na krev jsem nešla. V noci jsem nespala, drahý došel až v 1, tak jsem měla nervy, že nespala celou noc a ráno myslela, že hlava praskne, půjdu zítra a pak do toho OL. Musím si už konečně nějak vyjasnit ten vztah a kopnout ho už do řiti, furt ho vyhodím a zas ho beru zpátky, už jsme tím směšní každému 😀 .
Musím ho nějak donutit na léčení ale kde se chodí a jak, o tom nikde nepíšou tak jak pak člověk může něco podniknout? Kdyby jste o něčem věděli, tak napište.

lajcikova
29. črc 2009

bre ranko
ste toho zase nakecaly 😝

holky diky za tu podporu,snad to pomuže dneska tam budu volat.oni ty koně maji doma,a on asi bohužel za to mohla sama.maji tři koně a dva se pasly a ten třeti chtěl taky ale ona ho nechtěla pustit tak ji kopl.ještě že tam měla 6leteho brašku kterej věděl že ma volat o pomoc. ☹ ještě došla sama domu,jelikož vnitřni zraněni neni vidět,ale pak už to byla rychlost.doktor řikal přijit odvě hodky později tak už tu neni ☹ ale diky bohu za to jak to dopadlo.

evi tááááááááááááááááák co?????

ili tady je těžke něco radit.jen moc dobře vim jake to je mit doma alkoholika-jako ditě to nikomu nepřeju ☹ mamka litovala že nebyla schopna odejit,ale asi je to těžke,nemužu posoudit muj nepije tak nevim.ale vim jak ti je,a to lečeni musi podstoupit dobrovolně,jinak ho tam nikdo nedonuti.držim ti palečky 😔

ili5
29. črc 2009

Lajci, on teda alkoholik není, ale něco horšího gembler, tak mu stačí dát si 3 piva a už má nutkání přejít vedle do herny. Má výplatu každý týden, ak to musí vše nechat ve stykaču. Jdu za ním aby mi něco dal, jak dojdu později, mám smůlu. Má týdně tak 12-14 000 a vše prohraje, pak si půjčí a furt dokola. Co my mohli mít už za ty prachy co má a ještě má prachy bokem, tak by byla vila vystavěná za ty roky, ale bohužel.

lilienka
29. črc 2009

ili,teda to ti nezávidím.Rady se dávají snadno a dobře,ale skutečnost je bohužel jiná.Já jsem sice takový prudas a pokaždé říkám,jak bych s tím či oným zatočila,ale povídali že mu hráli...Já akorát tak umím řvát a nejdu daleko pro ránu(naštěstí s mužem jsem to nepotřebovala.V tomdle je svatý,Ale má jiné chyby-a kdo né,že).Myslím ale že v každém větším městě by měli mít nějakou tu pomoc ne?V nejhorším případě se svěř lékaři a ten už by ti měl nějak poradit,ne?Tolik peněz utratit!tý jo.Já osobně bych asi od něj utekla,protože i kdyby šel na léčení,kde máš tu jistotu,že se to zase nezpustí?Neznám tvoji rod.situaci-já bych měla třeba zastání jak u našich tak i u segry popř.i u tety(děkuji bohu za mou rodinu),tak se mi to píše lehce.Je zvláštní,že vlastně takový člověk neví,že je závislý-at už se jedná o automaty nebo o pití či drogy.Mělo by se to u vás ale vyřešit jednou pro vždy at víš na čem jsi a máš už pořádný klid na koblížka v bříšku.Hlavně ted musíš myslet na sebe a dceru(y),co je pro vás to nejlepší.Bud prostě sobec na něj.Jestli se mnou holčiny nesouhlasíte,tak mě prosím nekamenujte 😅 to je jen můj názor a jak už se znám,tak se hodně pletu...

ili5
29. črc 2009

lili, tak to já jsem taky pruďas jak hrom, furt ho vyhazuji, balím věci, řvu, praštím lampou po hlavě..... On jen mlčí a říká Ano paní šéfová máte pravdu a to mě točí ještě víc. Co se týče jako táta je výborný, Nikol od mala furt někam bral, bazém, ZOO, malá ses v něm viděla, k našim se chová stejně, pomůže, zajede, přiveze, na baráku jim zrobí, jak má u sebe prachy, tak kupuje nesmysly i našim, houpačku, je to jedno co hlavně aby to mohll utratit. Buď prohrát, nebo utrtit za něco, jak říká mě ty peníze tlačí v kapse. Nikdy neušetřil ani týden peníze. Jak vyšňupe doma něco, vše sebere a utratí. Musím peníze odvážet k našim schovat aby neviděl, jinak konec.
Jsem si předloni našla jiného, chodila s ním půl roku i začla bydlet, hned byli u moře, ale byl tak nezproblémový a muchy poserte mě, jen přikyvoval na vše, takové dítě, že jsem byla za začátku nadšená, pak mi to začínalo vadit, že ho mám za zadkem furt, jak jsem někam šla 20x volal, psal a nakonec se z něho vyklubalo že hraje ruletu ve velkém, vysraný na korunu.....
Takže z bláta do louže. Takže jsem se vrátila zpátky, nebo prosil, sliboval, že se změní, zhubl 25 kilo, játra špatná, tak mi ho bylo líto no a vylízal se zz toho a je to stejné. Nikdy se chlap nezmění jak slibuje, nikdy. Ale už jsem si zvykla na ten život, musím se hlavně spoléhat na sebe.

evkaa25
29. črc 2009

Ili,jak to tak čtu,tak ´ten tvůj je opravdu pěkné kvítko!!!!!!!!!
Myslím,že já bych tohe nesnesla,ale jak už tu někdo psal,nemůžu to posoudit,když v tom nežiju.
Mám jednu pravdu dobrou kámošku,která má manžela největšího kreténa co znám.Alkoholik,gembler,nerobiš a ještě k tomu ji podvádí a mlátí!!A tahle moje kamarádka má takový strach ze samoty-přitom je to pěkná 33letá ženská-že s nim pořád žije.Mají spolu tři krásné děti,kteří jsou chudáci.Barák dostala ona od svých rodičů.Ted je na něj vypsaná exekuce,samozřejmně kvůli němu.Před rokem se sice právě kvůli dluhům,co ji udělal nechala rozvézt,le žije s ním dál.Ona dělá se mnou v práci.To znamená cca 220hodin mněsíčně a k tomu maká po o víkendu nocích jako barmanka u nás v jedné knajpě. ☹ Je to fakt smutné.Kolikrát se mi z toho chce brečet,ale ona prostě ne a ne ho kopnout do prdele.Párkrát ho sice vyhodila,ale vždycky vzala nazpět.Mohla bych o nich psát donekonečna.Jsou takový pro mně dstrašující případ,ale co naděláme. 😒
No a ted vámnapíšu o mé dnešní návštěvě dr.Jsem se tak těšila,že jsem neumněla ani dospat.A nebo už jsem fakt přespaná 😀 😀
Náš drobek má 4mm. 🙂 Na UTZ byl vidět žloutkový váček,ze kterého se prý vyživuje a pak taková 4mm tečka a to byl on!!! 🙂
Srdeční akce byla vidět zatím jen slabě.Obrazovka se tak nějak vlnila. 😉 Dr říkala,že to odpovídá 6tt.Že vše vypadá v pořádku. 🙂
Holky těhuky kdy vy jste viděli poprvé zřetelně srdečbí akci?Kolik mněl v té době drobek mm??
No na další ko jdu za dvatýdny a to už prý dostanu i průkajdu. 🙂
Jo ještě jsem si na doporučení michul poprosila o fotečku.Dr se mi smála,že má teprve 4mm,ale já jsem hned oponovala,že už je to pořádný macek!!!No ne?!? 😀 Takže fotečku mám.Stála mně 200kč,ale to vůbec neva.Jsou na ní dvě tečky. 🙂 Jedno je ten žloutkový váček a druhá tečka je náš drobek. 🙂
Takže tak to nějak probíhalo a ted už plivu bacily na všechny holky tady,Všem bych vám to ze srdce přála!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michule
autor
29. črc 2009

Ahoj holky. Moc zdravím, ráno jsem vylezla z bytu a vrátila se až teď. Byla jsem se projít za holkama v práci a pak na dobrotku do MC Donaldu a teď mi drahý přinesl pizzu a řeknu vám, že dnes vyskočil pupík na max velikost. No jasně, že je to tím jídlem, ale jsem dnes spokojená, ani zle mi není, prostě fajn den. A to nebývá tak často.
No a to je tak o mě, už jsem se dost nachvástala. 😀 😀 😀
Lili - já si úplně vzpomínám na tvůj začátek. Nedávno jsem se tak nudila, že jsem prolistovala celou diskuzi od začátku a opět jsem u toho slzela. No to myslím naprosto vážně, je mi to tak líto, ale opravdu to teď při tom posledním pokusu vyjde. A proč jsi se vlastně rozhodla přejít do Zlína??? A zastávám stejný názor, ale nikdy nevíme jak bychom se zachovaly my? Takže nesoudím, ale je to na vraždu. Každopádně ti to teď dopadne. Prostě tomu musíš věřit, tedy pokud se opravdu nezadaří v nebo po Egyptu. Normálně si vem rady Evči k sobě a pěkně vegetujte a na nic nemysleta a psychika se musí otočit o 1OO%.
Koczurko - takže super, Honzulák je pašák a ty krasavice. No a kolik kg ti ještě chybí??? Určitě nic, vždyť na těch fotkách vypadáš úžasně.
Evi - myslím na tebe a hned se ozvi.

lilienka
29. črc 2009

ili a není ti bez chlapa líp????Sice píšeš,že asi jako člověk špatný není,ale co když se něco pokazí a budete potřebovat peníze?Pomůže?Zajistí? nevím nevím holka 😒

lilienka
29. črc 2009

michul já ted chodím k dr co má smlouvu se zlínem,Tak do zlína jsem jela jen na punkci a pak na transfér.Dr i sestřičky jsou tam hodné a ceny jsou stejné jak ve fertasu....ted při posledním pokusu jsem si byla 100% jistá že to výjde,prostě jsem to vnitřně cítila...asi jsem vnitřně jak nevycentrovaná 😀 Zrovinka před chvilkou jsem se s manžou bavili,že budem na dovolené chlastat co to dá 😀