Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
14. srp 2009

Ili to aby ses tam na tom baráku skoro bála,když tam tak řádí cigoši.Je to fakt síla.Nikdo s nima nic nesvede. 🙄
My jsme mněli letos jablek hrozně málo.Holt už máme moc starou jablon.No a pak máme zasazenou broskev.Máme ji 2 roky a letos jsme zklidili celé 2 broskve 😀 😀 .Pak tak stejně starou merunku,ta ještě neplodila a pak mám taky 2roky starou hruškojablon.Ta plodila minulý rok a hruškojablka jsou fakt úžasné.Koupila jsem ji ve výprodeji na Floře Olomouc a nelituju.Má zvláštní žluté plody,které vypadají spíš jak jablko,ale chutnají tak půl na půl s hruškou 😵 Už se těším,až bude pořádně plodit.Mnam!!
Dneska mně manža tahá,abych se s ním šla podívat k nám na karneval.Holky já jsem tak líná.Vůbec se mi nechce,ale asi na chvilku půjdu.Je pravda,že ted pořád sedíme doma.A to jsme většinou bývali na všech zdejších akcích.
a co plánujete vy na víkend?

evkaa25
14. srp 2009

ak vidím,že už si asi užíváte víkendu. 🙂
Já jsem nakonec na karneval nešla,ale vyslala jsem tam manžu se ségrou.No a já ted nemůžu usnout a v telce nic zajímavého. ☹
Jsem zvědavá v kolik se vrátí.Myslím,že zítřejší výlet na hřiby je ohrožen.co se dá dělat.
Jdu si udělat čaj a zahájit druhý pokus o usnutí.Všem dobrou noc........

monali
14. srp 2009

ahoj, moc všechny zdravím, pár dní jsem tu nebyla a teď nestíhám dočítat. Šéf mi toho v práci navalil tolik,
jako bych byla pryč půl roku a ne týden, 😠 tak jsem vůbec nestíhala.

Teď už jsme sbaliení a ráno vyrážíme na dovču. bereme sebou noťas tak snad tam bude připojení a budu
vás moct v klidu dočíst. A pokud neumřu někde v půlce kopce tak se určitě ozvu. 😀

Zatím pa

michule
autor
15. srp 2009

Ahoj holky, všem krásný víkend. Za chvilku odjíždím za kamarády do Slatiny, jedu tam už na oběd, pak celý den na zahrádce, no už se těším na tu změnu. NAvíc mají zvěřinec, 3 pejsky, kočky kde se podíváš, králíky, slepice, holuby, takže to bude rozmarná letní sobota 😎 😀. Večer kouknu, dočtu a napíšu zážitky.
Moni - užij krásnou dovolenou, odpočívej a neumírej, máš nanučky a ti tě čekají. Jinak taky posílám OBROVSKÉHO BACILA - CHLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTT, protože co kdyby náhodou se lezení po kopcích změnilo ve snažení ve srubu 😀 😀 😀 😀 nebo třeba na těch kopcích. Každopádně užívej a pokud bude připojení piš o těch krásách v našem kraji.
Evi - tak to já znám. Už druhý den jsem sama, i v noci. No nic moc pocit, to spaní taky nic moc, je to trochu nepříjemné, i když někdy jsem sama velice ráda. No a rybičku jsme fakt museli budit. Ta si tam vegetila a házela na nás bobek. Každá holka píše jak mimisek mával a ta moje rybka jako by si řekla ,, no to určitě, teď na povel se vzbudím a budu jak opice v ZOO panáčkovat, tak to na vás prdííííííím ,, 😀 😀 😀 😀 Takže takový hezký zážitek. A neboj, už mimisek porostl a bude nádherně vidět na fotečce. Možná se pohne a zamává. No a ve středu se dovíš přesně který tt jsi, že? Ježiš já jsem na tebe taky zvědavá a doufám, že dáš ,, fazolku ,, do albumu????!!!!!!!!!!! Musíme se podívat komu je podobný???!!!!! 😵 😀
Lajci - skvělé fotky. No a synovec je rošťák od pohledu. V každém oku 10 čertů. A můžu ti říct, že ,, kokotík ,, se líbí i mě. To si asi zakóduju do slovníku a už to pojede.
Lili - já vím taky o prstíkové metodě své. To je překvapení když se tak začneš vrtat a zjišťovat kde je asi čípek. Pak taky ten přiblblý pohled a reakce od drahého. I my jsem zkoušeli všechno možné a mít tak prsty aspoň 20 čísel tak není možné, že se neoplodním 😀 😀 😀 😀 😀 No nepovedlo se, ale musíme zkusit všechno.
KOczurko - tak už víme s Ili jak jsi se cítila. Já jsem tu asi v té chvíli nechodila a nezažívala s tebou ty starosti, ale už vím jak jsi musela být nešťastná anetrpělivá. Hlavní je, že jsi to zvládla a že malý velký muž je zdravý.
Ili - tak ty jsi byla taky sama? No a už se NIkča vráti a budeš mít veselo. Aspoň zapomeneš na chvilku na starosti. To je naprostý fakt, že když je člověk sám, tak pořád přemýšlí nad věcma, které se ti v hlavě přetáčí jak kazeta. Kdy se máš dovědět výsledek te krve z toho 16 tt? To jsou klasické 2 trimestrální tripl testy, tam se objeví taky dost. Držím palečky ať je vše jak má, ostatně ty si držíme od počátku stimulace a budeme si je držet až k porodu. 😉

lajcikova
15. srp 2009

čauky

koukam že dneska tu budu asi jen ja 😠 včera se hřibky nekonaly,segře zdechlo auto tak sme ji musely tahnout domu 😠 a ten krypl si jako dneska normallně jede.no nekleplo by vas?a dneska to nehrozi jelikož muj drahy si šel s tetinkem na fušku ke svemu bratrovi-no fušku spiš milodar.přece jim nebudou platit když je to v rodině?jiank si na nas švagrovka nevzpomene ale jak jde o praci za darmo to už nas znaji 😠 🙄 ale když je vul.....tak at si maka,se nebudu rozčilovat.

asi nikdo nic ani nevařite že?a ja nemam inspiraci,ale vidim to na mrkev a brambor,nebo pojedu k mati 😀 tam to je bez prace 😅 nic jdu doprat tu halůdu,nějak se z toho nemužu vyhrabat 😝

moni a kam ste jeli?pak pisni a uživej,ja sedim doma,to je tedy dovolena,měli sme je t na tu bystřičku ajedem do.......tak podej info jak bylo.

koczurka
15. srp 2009

AHOJ HOLKY!!!

Michul,tak jak dneska bylo s kamarády?Určitě suprovně že,počasí krásné.Tak jste budili mimíska v bříšku jo?Taky mi na genetice v Olmíku museli budit mimíska,ale nepodařilo se a tak jsem se musela jít projít po chodbě a prý mimíska probudí něco sladkého tak jsem si dala horkou čokoládu.No a zabralo to. 😀 Pak i jak byl mimís větší tak pokaždé jak jsem si dala něco sladkého tak začal kopat a hemžit se v bříšku. 😵Jinak to teda pěkně letí Michul,13tt!!!To je šílené,za chvilku budeš rodit.Už máš vybraný kočárek nebo aspoň představu?S tou plodovkou to bylo opravdu náročné na nervy,čekala jsem pak na výsledky tři týdny. 😠 To čekání bylo nekonečnééé.Myslela jsem že to budou mé nejkrásnější vánoce a byly to akorát nervy.Ale tyto vánoce už budou ty nejkrásnější. 😵
Lajci,to je fakt pech s tím autinem. 😒 Můj drahý je taky takové jelito,ale s tím nic neuděláme.
Já jsem dneska dělala čínu s hranolkama.A na zítra nevím co bude.Už mně to nebaví pořád vymýšlet co vařit. 😠
Monali,krásnou dovolenou přeju. 😉
Všechny vás moc zdravím...papapapa

lajcikova
15. srp 2009

tak mame tichou domacnost ☹ prej prace na tři hodky dojel až odpoledne,tak sem chytla nerva a řekla mu co si myslim,už dlouho,asi 11let 😠 došlo i na muj potrat,no hruza,sem myslela že mu zabalim a vylifruju ho ven.ted chodi jak mlsnej pes kolem mě at si trhne 😠 tak rozčilena sme dlouho nebyla,cele odpoledne sem brečela,sem mu řekla ještě jednou tak podam žadost o rozvod,je mi to uplně fuk,vždyt nas nic ani nespojuje jen dluhy 😢 jak se bliži ten debilni den te revize tak mam čimdal větši depresi,a on ještě doliva do ohně.snad mě to přejde i když fakt nevim.
nic jdu se vyspat at mě ten nerv přejde,tak dobrou

evkaa25
16. srp 2009

Ahojky všem.
Na hřibách jsme včera nakonec byli. 🙂 Manža dorazil z karnevalu o půl noci,tak mi fakt udělal radost.Říkal,že ho to beze mně nebavilio 😀
No ale každopádně jsme nic nenašli.Byli jsme v Jeseníkách a nic.No hrůza.Jsme z toho byli špatní.Ale pak nám lidi z Bruntálu řekli,že tam ted prostě hřiby nerostou,jelikož tam je pořád chladno.Tak snad to nebylo jeń naší slepotou. 😅
No tak jsme si zajeli,když už jsme tam byli na Malou Morávku na borůvkové hody.MNAM!!Jsme si domů nakoupili borůvkové koláčky,borůvkové košíčky,zákusky,knedlíky a taky čerstvé borůvky.Stály 50kč za litr,takže super.
No takže tak k mému výletu na houby. 🙂
Moni užij si dovču.Vypadá to,že počasí by vám mnělo vyjít pěkné.A kam že jste to jeli??
Michul,já už se středy nemůžu dočkat.To víš,že se budu snažit dát fotečku do alba,ale já jsem přes PC fakt nemehlo,tak nevím,nevím.Když tak mi tu některá písnete návod 😕 😅
No a na to tt jsem taky zvědavá.Mněla bych být ve středu 8-9tt.Uvidíme podle velikosti drobka. 🙂
Koczurko letos budete mít určitě jedny z nejkrásnějších vánoc.S Honzíkem pod stromečkem.I když to ještě nebude asi moc vnímat.Ale časem je to to nejkrásnější,jak se děti před stromečkem rozzáří. 🙂
Jo holky a můj drahý s těma fuškama za dsrmo je úplně stejný.Kdyby jste věděli,kolikrát jsme se kvůli tomu pohádali............................On celý víkend v prdeli a pak přinesl domů např litr slivovice,místo peněz.... 😒 No jo no.Jsou holt moc hodní a neumí to odmítnout.
Ale položme si otázku.Nemáme je rády právě pro to,že jsou takoví??? 😉

lajcikova
16. srp 2009

teda takova dochazka 😀 ale komu by se chtělo lapět doma když je teplo že? 🙂

evi krasnej vylet ja miluju okoli male moravky 😵 jezdila sem tam na hotel kamzik na brigady,a pochazim kousek od rýmařova takže znam velmi dobře.
a stim hadanim mě ani tak nenasralo že byl v čudu ale že neumi ani poslat blbou sms,to mě vytači.jinak naš rozhovor je na urovni-tam je jidlo,atd. 😠 sem tvrdohlavec takže mě to bude tak ještě tyden držet.

jinak sem vařila plněne zelne listy 😝 a naši měly hody ,tak sem povozila maleho koupila sem mu rybyčky do vody.a ted si jdu konečně chvily lehnout.

evkaa25
16. srp 2009

Tak jsem tu zas.
Byli jsme s manžou na návštěvě u kámošů a až ted jsme se dostali domů.Uff 😝 Jsem docela grogy.Od čtvrtka bych mněla hlídat ségře děti.Poprvé co je budu mít na starosti sama,tak se trošku bojím,ale snad to všechno zvládnu. 🙂 Je třeba trénovat. 😀
Lajci ty pocházíš z Bruntálska?A jak jsi se dostala do Přerova?Přivdala ses tam za manželem,nebo jste se tam odstěhovali s rodinou?
Já jsem poslední půl rok dovážela květiny právě do Krnova,Bruntálu a okolí.Takže to tam taky docela znám. 😉
Já jsem taky tvrdá hlava,ale je pravda,že většinou mně naše hádky strašně mrzí,tak do manži pořád ryju,ryju,tvrdím si své a nakonec najdem nějaký kompromis.Teda většinou.Vždycky to nejde a to se spolu taky umíme pár dní nebavit. 😖
Naposledy jsme se zhádali kvůli sexu.Holky já co jsem otěhotněla,nemám vůbec chut na sex. 😒 Chudák manža se pořád tak snaží a já nic.Mám k tomu spíš odpor.Blbý,co?! 😕 No snad to brzy přejde......

ili5
16. srp 2009

Ahoj kočky, tak jsem dorazila z chalupy. Od včera jsem se opalovala, jsem hnědá krásně, jen ze předu, vzadu jak vápenka 😀
Niki mi dovezla hřiby, už rostou i podpučky, tak jsem hned vařila omáčku a zrovna ji baštím a dočítám vás. A borůvky, tak jsem je uvařila ve vodě a mám šťávičku na pití. Jinak je nemusím. Zbytek namrazím na buchtu.
Se mi zdá, že krize rodinná je tady u kažfého skoro, není to nakažlivé? 😀
Michul, mi tripltest v OL brali ne v 16tt ale ve 14 tt. Tasy u nás v 16+0 tt dle Ol a dle mojeho gyn.15+4. Tak za 14 dní budu mít tyto výsledky, jsem zvědavá o kolik se budou lišit.
Evjko, já taky sex moc nyní nee, ale u nás to nikdy neřešíme. Jak se druhému nechce, tak se nenutíme, jsou i jiné metody, udělej mu striptýz a bude mít radost a musí mu to stačit, možná Tě pak nažhaví on 😅
Jdu si přidat omáčky a pak nyny, bolí mě hlava ze slunka asi. Jsem to přehnala.Dobrou noc.

koczurka
16. srp 2009

AHOJ DĚVČÁTKA!!!

To bylo dneska zase ale horko. 😝 Já to slunko letos nějak nemusím.
Michul,ty jsi u těch kamarádů zůstala že jses ještě neozvala? 😀
Evko,z toho si nic nedělej,my jsme taky řešily sex v těhu.Ale jak píše Ili,jsou i jiné metody než přímo sex a vydržel to skoro celé těhu. 😉 😎 My jsme to věčně měli zakázené nebo omezené od doktora tak nic jiného ani nezbývalo,ale mně to nevadilo protože jsem měla strach a navíc ani ta chuť nebyla. 😀 Zato teď už to pěkně doháníme. 😀 😵 Hřibky nerostou no to je děs letos.Tak teď máte doma aspoň borůvkové hody. 😀
Ili,to obdivuju jak se někdo dokáže vyrochnit na slunko a opalovat se,já bych chcípla. 😝 A opatrně s tím sluníčkem. 😉
Jdu do hajan tak dobrou...pa.

koczurka
16. srp 2009

Jo a holky už máte vymyšlené přibližně jména pro své dětičky??? 😨 😉

evkaa25
17. srp 2009

Dobré ranko všem 🙂
Koczi a Ili,tak jsem ráda,že nejsem sama,kdo nemá v těhu chut na sex.Neni to tak,že by mně manža nutil,ale moc se snaží a mně to prostě jde na nervy. 😅 Vím,že jsou i jiné metody,ale já jsem momentálně naprosto frigidní 😀 Snad to brzy přejde......
Já se sice nevydržím opalovat dlouho,ale s dobrou knížkou na lehátku něco vydržím.Mám ale ted docela strach z ostrého sluníčka.Takže jsem opravdu jak ředitelka vápenky.
Koczurko nějaké jména se samozřejmně honí hlavou,ale já jsem si řekla,že tyhle věci budu řešit až později.Ted ještě pořád mám hrozný strach,aby bylo vše ok.Někdy mám hrozné sny,že se vrscím do práce a tak...... ☹ Děs.Snažím se myslet pozitivně.Určitě to bude lepší po středeční kontrole u dr.Dlouho jsem hold drobka neviděla a to mně dělá nejistou.
Holky tak já dneska budu vařit knedlíky plněné uzeným se zelím.K tomu cibulku,tu já ráda a je to! 😀

ili5
17. srp 2009

Ahojky, to jsou zase pařáky dnes. Já dnes měla ještě omáčku hřibovou a bramborky a čočkovou polévku jsem vařila.
V Lomné rostou hřiby a v Mostech taky dokonce i podbučky. Začly letos dříve. Je to obdoí kdy jsou a místa kde rostou a pak zas týden nic. Je suco dost, ale tam pršelo v noci a přes den vedro, tak ideál pro hřibečky.
Dnes mi došel dopis z OV tak tripletesty taky dopadly blbě, ale hned tam píšou, že v 90% jsou tyto výsledky pozitivní a nenutí mne jít na amnio. kde ve většině případů se toto vyvrátí.Záleží pouze na mne a je to jen doporučení. Takže bych se jim na to mohla.... A ještě k tomu když ve 20TT se to ukáže na UZ v OL jestli je menťas nebo ne. Takže 3 týdny počkám a pak se uvidí, asi bych si to nechala vzít, kdyby se to prokázalo, neměla bych na to nervy, trápila se celý život.
Viděli jste zprávy, tam měli douna doma 4letého a nervově to nezvládali, tak ho zabili a sebe taky. Asi bych taky tak dopadla, není to nic s medem sama být na toto.

evkaa25
17. srp 2009

Ili,tak to je mi líto.Musí ti být hrozně,ale nemysli hned na to nejhorší.Třeba se ukáže,že to neni nic vážného.
a co partner,ještě furt zlobí,nebo se snaží sekat latinu? 😀
Tu hřibovou omáčku bych si dala hrozně ráda s tebou.Ale já ji nemám z čeho udělat,jelikož jsme nic nenašli.
😅
A tu trochu co jsme našli jsme dali ségře,jelikož jsme navnadili její dcerku Elišku,že přivezeme hříbky a bude smaženice.Tak jsme jí je dali,aby nebyla chuděrka zklamaná. 😉
Před chvilkou jsem koukla na teplomněr a ukazuje venku ve stínu 36 stupnů.To je síla.A já musím odpoledne s pejskem a taky do obchodu.Vůůůůůůůůůůbec se mi nechce vystrkovat nos,ale co se dá dělat.Manža dělá na stavbě,tak ten bude dneska asi chudák pěkně ugrilovaný,z toho horka......

evkaa25
17. srp 2009

Jak tak koukám,tak jsem tu zase sama 🙂
Venku se pěkně zvedá vítr a zatahuje se.Tak jsem zvědavá,jestli bude pršet.Ale každopádně se líp dýchá. 😵
Michl se nám asi zapomněla u známých.Lajci a Monali užívají dovču.Nebo Lajci už pracuje?Lili ta maká určitě.
Ili tak jsme tu asi samy........... 😉
No nic,jdu něco dělat,kouknu na vás večer 🙂

lilienka
17. srp 2009

ahojky
jo jo evi-makám o dušu 🙂 ted mám noční,tak jsem jak pytlem praštěná.Dnes se tu ke mě stavila moje nejlepší kámoška-na dovče se začali snažit o mimi.Tak jsem jí řekla,že jí to moc přeju,aby zapadla-abych měla proč jí závidět 🙂 nemá to doma vůbec lehké,tak aspon at v tom se jí daří.Tady byl taky hic a vítr ted teda pekelný.A asi příjdou s vodou-mohlo by pršet ráno at se mi dobře spinká.
Ili-tak nevím jak reagovat... 😒 snad pomůže,že ti tady všechny přejem jen to nejlepší(všechny všem 😉)

evkaa25
17. srp 2009

Ahoj Lili,tak konečně někdo.
Ty děláš noční,jo?!Chudáčku,asi nic příjemného.Ale asi nejsou v noci žádné kontroly od mistrů a tak,že?Záleží jestli děláš v hodinovce,nebo na normy.....
Já kdysi dělala chvilku jako dělnice.Šila jsem pytle.Velkoobjemové vaky.Hrozná,těžká a špatně placená práce.Ale noční byli celkem pohoda.I když jsme byli placení v normně,nemnělo význam dělat víc kusů,než byla norma.A já byla oproti ostatním babám podstatně mladší,tak jsem docela stíhala a pak jsem se flákala 😀
Za chvilku by mi mněli dorazit kámoši z práce na pokec.Tak jsem zvědavá,co v práci nového a tak........

michule
autor
18. srp 2009

Ahoj holky. Moc všechny zdravím a musím všem doručit pozdrav od Mimco. Psaly jsme si a určitě až se na to bude cítit tak napíše. Jinak jestli to můžu napsat : začala brát Divinu a vrcholí příprava na Ketík. Takže určitě budu psát za nás všechny - Mimco držíme všechny palečky co tady máme a přejeme ať tě co nejdříve zasáhne ta naše vlna těhu. 😀 😀
Jinak já se v sobotu vrátila pozdě, pak ještě balila mlaďocha na chajdu. V neděli jsem od rána jela na hory, trochu se nadýchat vzduchu. Včera jsem byla u švadlenky, ta mi opravuje věci a šije náplet na kalhoty, ať můžu chodit pohodlně. Pak jsem byla v tom elektru, zvednout jim mandle, jelikolž lednička pořád v nedohlednu ( dnes od 10 - 16 je dovezou ). Pak vyřídit STK a emise. Pak v práci za šéfkou a holkama, večer sednout na džus a u bráchy. Takže dnes jsem od 4h vzhůru, vůbec nemůžu spát, tak jsem se rozhodla konečně napsat.Nenudím se. Čtu , že se tady pořád vaří a když se tu tak hřibuje, tak si dnes koupím žampionky a obalím si je a usmažím. To bude dobrota. 😉
Evi - už zítra uvidíš mimisko. No já to do alba taky nejsem tak moc schopná dávat. Takže teď zrovna je mlaďoch pryč, musím počkat až dojede a dá mi tam novou fotečku rybičky. Vyfocenou už ji mám, teď jen nebýt kopyto. Jenže to já jsem, ještě, že umím psát. 😀 Teto, od kdy hídáš ty neteřinky? Ježiš to budeš mít o zábavu postaráno. to je super. Od bráchy Johanka má 4 roky a je to pěkný záhul se ji věnovat na plno. Jde to, ale ty buď hlavně opatrná!!!!!!!!! To je skvělá příprava.
Lili - tak teď jsi v tom zase sama. Monča odjela na dovču a jediný makajíci jsi tady ty. Tak hodně sil. 😀 😀 😀
Koczurko - jména 😀 😀 😀 😀 . To se dříve pobijeme!!!! Hádáme se u každého jména. Jsme na to 3 a všichni do toho musíme mluvit. Já stále doufám, že něco definitivního příjde včas. Jinak budu mít rybičku beze jména. A to myslím naprosto vážně. My se ještě nezhodli na jediném. No co toto je za partu, to nevím!!!
Ili - ty mě nepřestaneš šokovat. Tak jsi jak uhel. Já letos bílá královna. A to jsi nečetla o tom, že není vůbec vhodné vystavovat tělo takový teplotám, že se nesmímě přehřívat!!!! Jsi teda statečná a odvážná. Jinak s tou krvi mě to mrzi a moc věřím, že to dopadne dobře. Normálně se teď zaměřuji na holky, co už mají děti a 4 znám co musely jít na plodovku. No já se v tomto stavu ocitnu za necelé 3 týdny. Držím moc palečky. Mimisko musí být zravé a čile jako rybka.
Lajci - jak doma?? všude je něco. Já to někdy taky vzdávám. nemám sílu bojovat. Drž se a dodovoluj si to statečně a šťastně. 😀 😀 😀 😀
Hezký den, má být dnes do 27st. poslouchám od 6h snídani, tak to vím a ještě se za váma stavím. 😵

lajcikova
18. srp 2009

hezke dopoleden
včera sem psala přispěvek a on tu neni 😕 😠 debilni kun

my byli včera celje den na plumlově,je to tam bída,skoro žadny lid,ještě nas tam chytla i bouřka 😠 no ale ticha domacnost už neni.
byli sme i nakoupališti v neděli tak sme jako by sme byli na hawaji 😎

evi ja pochazim 15km od břidlične-z huzove,a manža je z troubek tak sem šla za nim,no a ma cela rodina za mnou-hold zavislaci 😀

n¨konečně sme se doma normalně bavily,a domluvily se že se objednam na listopad do reprofitu na posledni ivf,když tedy zareaguju a když ne tak pujdem do darovanych do fertasu(k vuli penězum)v reprofitu to stoji 93tisic 😝 a ve fertasu 20tis.a když nic tak na to serem a zustavame bezdětni jelikož na adopci nemame podminky.je to hold čista reallita,a bohužel nezbyde než se stim smiřit. ☹
dneska dělam zapečenej patizon tak jdu na něj 😉

evkaa25
18. srp 2009

Ahojky kočeny 🙂
Michul,tak koukám,že jsi pořád v jednom kole. 🙂 Mně to čeká od čtvrtku.Budu hlídat ty ségřiné kačaby. 😀 Elišce budou v říjnu tři roky a Adélka slavila 1 rok ted v srpnu.
Elišku myslím zvládnu bez problému.Jsme velké kámošky.Samozřejmně se jí musím pořád věnovat a hrát si s ní.Trošku mám obavy,jestli poznám,kdy se chce Adélce spát,kdy má hlad a tak.Ale je třeba trénovat. 😀 😀
Taky myslím,že odpoledne se bude stavovat mamka-jejich babička-takže je taky ohlídá,kdybych si potřebovala oddychnout.Ale já myslím,že si to pořádně užijem. 😎
Moc od nás pozdrav Mimco.Budu držet palečky na KETík.
Lajci do Břidličné jsem taky jezdila.To teda koukám,že se celá tvá rodina přestěhovala z rodného kraje.To jsou teda opravdoví závisláci 🙂
Takže ted se budeš připravovat na listopad.Ono to zase uběhne jak voda.Kéž by ti to vyšlo..
Kéž by vám to všem tady vyšlo..

michule
autor
18. srp 2009

Tak jsem tady zase. Už mám uklízeno, vypráno i vyžehleno. Byla jsem nakoupit. Nabarvila jsem si obočí a už čekám jen na lednici. Prostě mám dnes ze sebe radost 😀 😀 😀 😀 😀 ( Jako kdo jiný než my samé nás pochválí??? )
Na oběd žampionky nebudou, v Hrušce je neměli a tak se chystám na placky. Ježiš mě co přešly nevolnosti ( a že byly řádné ) tak jen jím, musím to asi za těch 10 týdnu dohnat. Takže vorváněk!!!
Evi - jasně, že to poznáš a zvládneš levou zadní!! 😀 😀 budeš se sice ohánět, ale pokud máš takovou mamču jako já, tak máš postaráno 😵 . S Eliškou to bude hračka no a Aďa bude zaltíčko. Je to taková malá antikoncepce, tak jsem vždycky říkala Johance. 😀 😀 😀 😀 No a jak jsi na tom? Ještě tak vyspáváš? Já jsem si myslela, že prospím dny, ael najednou taková energie, že bych mohla opět rozdávat, navíc když je ti fakt dobře, to je paráda. A Mimco určitě pozdravím, jen co se spojíme. Děkuji. Měla by nás následovat a za ní zbytek. Navíc zítra se z lázní vrací Peťka. Snad hned napíše.
Lajci - proč si myslíš, že nemáte vhodné podmínky na adopci? Asi máš na mysli peníze, že? Ale stejně si myslím, že listopad bude úspěšný. Opravdu upřímně to přeji všem zdejším čekankám. 😀

lajcikova
18. srp 2009

no marci neni to jen o penězich,hraje tam vice faktoru.hlavně bytove podminky a trvaly pobyt na MU,to myslim že bude asi velky problem.ještě se na to musim zeptat.ale to je uplně ta posledni možnost.
a připravovat se nijak nebudu bud a nebo......
už mam ten patyzon hotovej a voni to užasně----dá si někdo?????????????? 😝 😝 😝

evi no šla za mnou mamka s otcem a se segrou,a nakonec uplně všichni.tedy bracha s druhou segrou. 😎 😎 😎 s už by sme se nevrtaily neni o co stat-hlsvně ty zimi-brrrrrrrrrrrrrrrrrr 😖

michule
autor
18. srp 2009

Ivet - je mi to jasné. My se o tom doma taky bavili, ale drahý má na to jiný názor a navíc nejsme manželé. Jednou se vezmeme, ale to bude sňatek z rozumu ( důchody 😀 ). Jinak já bych si patizon dala, nedráždi nás. 😉

lajcikova
18. srp 2009

jenže ja sem nasrana sama na sebe atd.kur...jini to maj jednoduche a ja to musim vždcky s obklikou a ještě to nevyjde 😠 😒 jo tak my manžele sme ale to je tak všechno,zbytek nesplnujem ani kdybysme se posr.....nic jdu obědvat mam hlad že už nevidim. 😀

evkaa25
18. srp 2009

Lajci,já bych si taky dala patizon.Sem s ním 😀
Budu dneska dělat kuřecí řízky.Dlouho jsem nemněla řízky a dneska mám na něj chut.
Obědvat budu ale až tak kolem jedné,jelikož i dneska jsem vstávala až o půl deváté 😀Ale už je to lepší.Byly dny,kdy jsem vyspávala i do jedenácti 😅
Michul,ty teda jedeš s tím úklidem.Já jsem dělala větší úklid minulý čtvrtek.To mně to tak nějak chytlo a dala jsem celý byt do pucu.Jen to žehlení ne a ne vyžehlit 😝 Ale dneska už to přijde!!Musí!! 😀
Na petku už jsem taky moc zvědavá.Snad co nejdřív pisne.....
Lajci my jsme doma taky probírali adopci.Ale jen tak okrajově.Byli jsme rozhodnuti bojovat o mimi do mých třiceti.Pak bych asi určitě zkusila zažádat o adopci.Mám kamarádku,co má adoptovanou holčičku z Klokánka.Má ji od malička a je úplně úžasná.A ta moje kamarádka je hrozně štastná.Úplně se zmněnila. 🙂

ili5
18. srp 2009

Ahojky, tak u nás je taky pařál. jsem vyprala i u sousseda, tak mám 2 balkony plného prádla. Já vařila chlupaté KNd se zelím.
Evko, Ty máš odvahu, těhu ze začátku a starqt se o tak malé děti. To budeš muset tahat tu malou, abys o to nepřišla! Já osobně bych to neriskla.
LAjci, takže ses rozhodla pro jiný CAR než OL? Moc držím pěsti, určo to výjde. Dopuj se už nějakýma vitamínama a různýma svinstvama kdo co poradí jak já a není možná!!!§
Mimco, tak to je paráda další kočena co bude nás následovat. Ještě Gabka, ta taky nedává o sobě vědět jestli jde.
Jména pro mimi nevím, ale líbí se mi Patrik a příjmení taky P, tak by měl iniciály PP. Na holku Eliška, Lili. Zítra mám holičku objednanou, tak se nechám sestříhat, nějak mi rosou rychle vlasy a pak se nabarvit, už to mám hrozné. Niki si nechává melír, tak se přivtěřím na stříhání a mamka taky zítra dojde na stříhání. Má narozeniny, tak jsem dnes vyslala bráchu, ať zajde z práce koupit digi foťák. Oni totiž mají ještě starý a furt a všechno fotí a pak jak to nechají vyvolat, tak polovina je na prd, tak se ji to bude hodit.

evkaa25
18. srp 2009

Holky ted jsem byla na prochajdě s pejskem a našla jsem tři krásné hříbky za 10 minut.Tak jsem se nasmála,že v Jeseníkách nic a u nás u rybníka to šlo samo 😀
Ili,nemyslím si,že pro mně bude hlídání holek jakkoli nebezpečné.Elišku není třeba vůbec nosit a Adélka si lozí většinu dne po čtyřech a hraje si se vším možným.Jde o to ji nakrmit,přebalit,dát spát do postýlky a vozit v kočárku.U ničezo z těhle činností neni třeba se s ní natahovat.Vím,že se nesmím přetahovat.Navíc odpoledne mi bude chodit pomáhat mamka.A dokonce jsem se dneska domluvila s druhou ségrou,že přijede,abych na to nebyla sama.Tak že se budem moct u holek střídat a odpočívat. 🙂
Jinak u nás se ted pěkně zatáhlo a myslím,že nás čeká pořádná bouřka.No uvidíme........

evkaa25
18. srp 2009

Jo Ili,navíc bydlíme v baráku s manželovými rodiči,takže kdyby byl nějaký problém,nebo když nebudu chtít Adélkú zvedat,obrátím se na ně.Večer na koupání budu mít doma manžu.On je na to jak dělaný.Holky už koupal hodněkrát a taky trenink mu jen prospěje 😀 No a kdybych mněla pocit,že to ani tak nezvládám,nebo že mi to ubližuje,tak by si moje mamka vzala dovolenou.Mám to jištěné ze všech stran.Nehodlámnijak riskovat!!!