Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
28. srp 2009

Já jsme pro 19. 9........ 😀 😀

koczurka
28. srp 2009

AHOJ VŠEM!!!

Michul,to jsem se zas nachlamala u tvého příspěvku. 😀 😀 😀 Ty jsi fakt exot. 😉
Teda srazík domlouváte teď na konci léta.To já s malým těžko můžu někam do knajpy. 😒 😢 Tak rády bych vás viděla vy těhule. 😵

koczurka
28. srp 2009

Samozřejmě Vás ostatní bych taky ráda viděla....jsem to blbě napsala. 😖 😎
Zatím pa,jdu s malým ven a večer kuknu.

mimco
28. srp 2009

Zdravíím 😵 ,
po ketu ještě nemám, bude ve středu.
Jestli bude sraz, ráda přijedu, jestli to klapne budu na nemocenské.
V opačném případě mám 19. 9. ranní, pokud by to nešlo přehodit, přijela bych až na večer.
Michul, ty si číslo 😵 .

michule
autor
28. srp 2009

Ahoj vy dvě nezbednice!!!!!!!!!!!! No málem jsem upalda ze židle. Normálně jsem si přes drahého vybojovala místo, sedla mu na klín a řekla, já prostě musím napsat. 😀 No nemám slov. Zato drahý ano, ale neposlouchám ho.
Mimco - na středu ti posíláámmmm miliony, triliony a biliony bacilků, tfujjjjjjj, chllusttttttttt, práskkkkkk. Budu držet všech 20 prstíku a rybičku poprosím o totéž. Klapne to a proto přijedeš normálně. Žádný spěch po nebo do práce.
Koczurko - neboj nic, my bychom do hospůdky nešly, zůstaneme u zahrádky a tam chodíš, navíc má být krásné září, takže s Honzulákem tam prostě přijít musíš. Co sis jako myslela, že budeš stepovat před knajpou a my budeme drbat uvnitř? No jo, ty ženské na mateřské, že? 😀 😀 😀 😀 😀
Všem krásný večer.

evkaa25
28. srp 2009

Ahojky mimco. 🙂
Ve středu ti budu taky držet všechny palečky,které mám!!!!Musí to vyjít!!
Monali a kdy jdeš na KETík ty???
Koczurko,přesně jak píše Michul.Myslím,že v září bude pěkně a srazík bude někde na zahrádce. 🙂 doufám,že se nás sejde co nejvíc. 🙂 A Honzík tam NESMÍ chybět!! 🙂
Moc by mně zajímalo,jak se mněla v lázních Peti a ona ne a ne napsat..............

koczurka
28. srp 2009

Ahojky!!!

Tak to je fajn,doufám že fakt bude pěkně a sejdu se s Váma. 😉 😵
Mimco,taky budu držet pěsti a Honzulák taky. 😉
Jinak Honzulák zase ještě nemá dobrou tu moč ☹ ,tak nás přednostně objednali na pondělí na nefrologii(to je dětská urologie) a tam nás budou vyšetřovat.Už mám fakt z toho nervy na pochodu.Asi to má po mně,se mnou prý mamka taky lítala po doktorech s ledvinama hned od narození.Měla jsem něco s ledvinama tak asi to má bobek taky.Snad to už bude brzy dobré,ach jo.
No nic jdu do hajan,dobrou papa.

evkaa25
29. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Nevím,jak u vás,ale tady od rána leje jako z konve. ☹
Mněli jsme tu dneska mít pivní slavnosti,ale asi to bude zrušené.No a já jdu večer na zapíjení svatby,tak už jsem zvědavá......
No ale má ten déšt jednu výhodu.Manžel byl v práci a přijeli kvůli dešti domů.On z toho nadšený není,jelikož honí termín,ale já jsem ráda,že nebudu sama. 😉
Koczi,tak to je mi líto,že má Honzík pořád problémy.Ale všichni víme,že je to bojovník,on to zvládne. 🙂
Jdu dělat oběd,tak zatím pa pa

petista
29. srp 2009

Ahoj holky, tak zdravím po dlouhé době původně krásně z lázní zrelaxovaná, pak nemocná a nyní se zotavující a upracovaná. Prolítla jsem poslední dvě stránky, těhulím přeju ať se pěkně těhulkují a ostatním ať brzo těhulkují s nimi. Lázně byly senzační, měsíc dovolené, relaxu, výletů, kaváren apod. Měla jsem ubytování v krásném 4*hotelu propojeném s aquaparkem, jídlo naprosto senzační, naštěstí jsme dost sportovali, tak to není vidět na postavě. Každý den tak 5 procedur, masáže koupele apod. Odpoledne výlety, kavárny, večer kino, koncerty, prostě náročný program 😀 Personál velmi příjemný. Jen z počátku jsem měla velký šok, než jsem jela, tak jsem byla přesvědčená, že ve Františkách bude samá baba 20-40, přišla jsem na večeři a tam věkový průměr tak 75, většina němečtí důchodci a pár českých dědků a babek na pojišťovnu, večer město vylidněné, tak jsem měla depku, co tam budu měsíc dělat, a nakonec se nás v mém hotelu sešlo asi 6 holek, všechno moc fajn baby, jinak opravdu jen samí důchodci, a navíc dědci strašně otravní, takoví přestárlí lázeňstí seladoni, kteří však mají svá dobrá léta již hodně za sebou. Musím však říct, že lázně jsou sexem opravdu nabité, dělají to asi ty minerálky a procedury. Dědky je ttřeba téměř odhánět vidlemi, není možno večer chodit nikde sama, minimálně ve třech, to se útoky již dají dobře odrážet. Po lázních jsem byla krásně zrelaxovaná, pak byl ale v práci šílenej šrumec a tělo to tak úplně nezvládlo, takže jsem onemocněla, přitom musela chodit do práce, docela sranda.

petista
29. srp 2009

Teď se chystám na doktorskou práci, takže nebudu mít moc času, ale příležitostně se na vás kouknu a napíšu, co je nového, jinak mimčo necháváme na přírodě a pokud si neporadí, tak budu řešit co dál až příští rok, tento rok mám doktorů celkem plné zuby. Navíc po lázních a laparce se šance na přiroz. těhu má zvyšovat, tak uvidíme. Pápá mám vás moc ráda

evkaa25
29. srp 2009

Peti aaaaaahhhhhhhhooooooojjjjjjjjj!!!!!! 😀 😀
To jsem ráda,že ses nám konečně ozvala.Mysleli jsme si,že máš hodně práce a ty zatím do toho ještě onemocněla ☹ Snad už jsi úplně ok 🙂
Tak to je super,že sis lázně užila. 🙂 Sexem nabité lázně,to zní fakt dobře. 😀 Podle toho co píšeš-kina,kavárny-to muselo být fajn.A co ty procedury??Jaké jsi tam podstupovala??
A co manžel,byl tam někdy za tebou??Třeba už máš mimíska v bříšku..........Neni to možné???Moc bych ti to přála.Ostatně jako všem snažilkám tady!!!!
A s tou pauzou jsi se určitě rozhodla dobře. 🙂 Po lázních a laparce.....To by bylo,aby nebylo!! 😀

ili5
30. srp 2009

Zdravím všechny,
mimco, no to jsou fajn zprávičky, ve středu budu na Tě myslet, myslím, že se to tady těhulí, takže budeš další na řadě!!!! Na sraz určitě dojdi!
Koczi, co ten HOnzula s tou močí furt má? Vždyť už to měl dobré, že? Snad si to špatné vybere jako mimi a pak už bude jen zdravučký!!§
Petist, to tammuselo být nádherné: já ještě nikdy v lázních nebyla, jen se podívat jako výlet v Luhačovicích jako dítě s babičkou. Taky bych někdy chtěla jet na takový relax. Na jakou doktorskou práci se chystáš, co to je?
JInak u nás je krásně, včero lilo celý den, tak jsem jela do Skonta, koupila skříň do dětského, krásný botník, vysoký a celý skleněný, vypadá dlouhá tenlá nudle a je to na 20 párů bot. Komodu jsem nesehnala, jelikož nebyla stejné barvy jako skříŇ.
Dnes se mi nějak nechce nic dělat, posnídala jsem a nemám se k ničemu. Asi ještě se natáhnu na chvíli.
🙂

lilienka
30. srp 2009

ahojky holky
já v to září asi nebudu moct 😖 máme tu samé narozeniny,pak jedem na vodu a možná už ke konci začnu stimulku(možná-ještě si nejsem jistá,je to poslední pokus a pak už mi zbývá jen ten provaz na větvi)
Peti-já jsem si představila jak se tam bráníš před těma dědouškama-já si myslím,že by je i facka zabila-v tom starším věku jsou křehcí 😀 Včera jsem oslavovali konec prázdnin,bylo super,akorát že pršelo no.A dnes jak naschvál krásně.c c c.Byl tu i bratranec s malou-holky,mi se zdá,že se jí to zhoršuje... ☹ manža si s ní hrál-kouleli si s balonkem(seděli oba na zemi) a jí podjela ručička,tak se vybulila na dece,ale už se neumí sama ani posadit.Mi se chtělo tak brečet-ona je tak nádherná a chytrá!Proč to tak je?Proč ona?Ale nosili jsme ji na zahradu(mezi přestávkami deště)a ona se strašně smála psům jak se honí.To bylo super 🙂 tak zatím-jen co skončí formule,tak se jedem projet na kole 🙂

evkaa25
31. srp 2009

Ahojky všichni 🙂
Ili,tak koukám,že už zařizuješ dětský pokoj. 🙂 a co na to tvá starší dcera?Budou mít pokojík společně,že?!
Lili to je mi líto,že bratrancově dceři se to zhoršuje.Co na to říct......Nikdo nevíme proč se to a ono stane zrovna nám.Někdy je to opravdu smutné,ale je třeba se s tím poprat!
Je škoda,že nemůžeš dorazit na srazík.Ráda bych tě viděla.Ale je super,že jdeš znovu do boje.Budu držet všechno co mám!!! 🙂
Holky já byla v sobotu na zapíjení svobody a normálně jsem dorazila domů až o půl třetí.Samozřejmně jsem nepila ani nepařila,ale fakt jsem se bavila.Naše nevěsta byla jak bomba a ostatní holky taky dost rozjeté a já je z povzdálí sledovala střízlivá a byla to fakt sranda.Bodet by ne,když tam byla:jedna holka rozvedená-jak urvaná z řetězu!!Jedna holka,co přítele poslala na chatu péct placky-jak urvaná z řetězu!!Další holce manžel hlídal poprvé dítě-jak urvaná z řetězu.No a budoucí nevěsta,co zapíjí svobodu!!Nebylo nás moc,ale fakt to stálo za to!!

michule
autor
31. srp 2009

Ahoj holky. Všechny zdravím po víkednu. Byl pestrý a začínám si myslet, že už se nikdy nudit nebudu. Mladý dorazil špinavý a s aroma jako z hnoje. Dnes má z toho paření teplotu a průjem. Takže zatímco já si dávala donosu halušky ze slaninou, anglickou a zelím, on se na mě díval a jedl rohlík s banánem. Řekla jsem mu, že pokud chce i nadále odjíždět a vracet se v takovém stavu, tak budu dělat jen jeho oblíbené jídla a on bude prosit a spitovat dne, kdy se téměř otrávil. Právě jsem se vrátila od MUDr hematoložky, potěšila mě, řekla, že jsem úplně v poho, teda ne já, ale výsledky a jen mi chybí železo a tak mi předepsala 2 veliké balení, 1 ráno a 1 večer, to samozřejmě způsobuje zácpu, takže pokud jsem teď nechodila na Wc, tak dnešním dnem jsem skončila úplně. Ve čtvrek jdu na poradnu, strašně se těším a doufám, že bude ultrazvuk, nutně musím vidět rybičku. 😀 😀
Evi - to je masakr, když vidíš okolo sebe ty lidičky jak se mění, že? Je to přinejmenším sranda, ale když si představím, že se tak často měním i já, tak přirovnání, že lidé jsou podobní opicím, obzvlášť když na ně ta opice leze, je naprostoo trefné. 😀 😀
Lili - snad to vyjde aspoň na chvilku. Pokud budeš po ET, tak je jasné, že asi ne, ale pakliže budeš mít volněji, tak na chviličku by jsi mohla. Ještě jsem tě neviděla. Bylo by to moc fajn, kdyby jsme se setkaly všechny. Snad to vyjde. Budu se těšit. S malou je to hrozné, to je neštěstí. Oni to nevěděli ještě před narozením? Ptám se proto, že nám na genetice, jednu z možných nemoci, dělali testy právě na cystickou fibrózu. Dopadli naštěstí negativně. Ale příroda je nevyzpytatelná.
Ili - takže pomalinku začínáš? No skvělé. Já se taky těším. Mám na 14.9 domluvené malovaní pokojíčku, kamarád nám dělá ( teprve začne ) postýlku s komodou, je to sestava dohromady, viděla jsem to na netu, nakreslila a návrh mu předala. Ale nějak na to nespěcháme, na druhé straně se může stát cokoli, třeba špitál a pak je asi po nákupech a zařizování. To, ale klepu na dřevo. Noc takového se nestane.
Koczurko - přeji rychle a kompletní uzdravení Honzuláka. Boroček malý, to jsou, ale pitmé starosti. Jinak fotky jsou skvělé, strašně moc roste. Nechápu. 😀
Peti - moc tě vítám zpět. Nasmála jsem se těm nažhaveným kmetům. To jsou paprďáci staří, oni si chcou ještě něco dokázat, tak zkouší u koho to projde. No a měli smůlu. Jinak z tvých popisků muselo být fakt skvělé. To ti moc přeji. Teď už to prostě musí vyjít i bez MUDr. Věřím v to.
Mimco - jak se připravuješ na miminka???? A budeš brát nemocenksou? Celou středu na tebe budu myslet a snad se nám tady zase rozepíšeš.

ili5
31. srp 2009

Ahoj všichni, já dnes uklízím pokoj, vyhodily jsme s NIKi 5 pytlů věcí, plyšáky, hadry, ze školy sešity, prostě nechápu jak se to tady všechno vlezlo. A ještě toho zbylo dost 😀 . Nějaké plyšály jsem nechala vyprala a už se suší za uši na balkoně. Musím to vyklidit, koupila jsem skříň, starý nábytek dávám pryč, tak abychom pak tojho neměli moc. J8 budu malovat hned jak dojdou na ty okna, nevím kdy to bude. Takže musím ještě koberec do obyváku koupit, zatím jsem nic nevybrala.
Michul, tu postýlku jsem viděla u nás v nábytku, je super a roste s dítětem, je tam komoda a posunuje se jak dítě roste, super postel. Já sháním vozík na kolečkách, kdyby jste věděli o něčem, ak pište. J8 jdu do poradny v pondělí a další pondělí do OL.
Malý dost kope, on asi nespí nikdy, v noci, večer, ve dne, bojím se, že s takovou až se narodí nebude spát a já se v noci nevyspím. U holky jsem toto neměla, pohyby byly jen málokdy, většinou až ke konci a to takové otírání packou, která šla vidět, ale toto ne. Snad se vybouří teď a po narození bude spáč velký!!!! 🙂

lilienka
31. srp 2009

ahojky
michul,nevěděli nic.ty normální a běžné testy,prý nejsou na to,aby takovou nemoc odhalili(prý to je drahé....za to ted je to opravdu levné 😖 )ale ted už jsou pod dohledem všichni-i my.V naší rodině se nikdy nic neobjevilo-jakákoliv forma postižení,tak asi nebyl důvod něco hledat.
Pokusím se přijít,ale radši nic neslibuju.tak zatím pa

evkaa25
31. srp 2009

Holky dneska jsem byla v práci odnést lístek na peníze.Jsem tak v šoku,že málem ani z rozčilení nemůžu psát.Ale vám to napsat musím.Jsem se dočkala ocenění za 5letou práci pro firmu.
Šéf mi řekl,že jsem ho hrozně zklamala,na firmu prý jsem se vykašlala ze dne na den!Jsem nezodpovědný zamněstnanec.Ani už nevím,co všechno mi to řekl.Jsem byla úplně v šoku a asi hodinu jsem neumněla zastavit pláč.Do toho ty hormony......
Ještě že mám dobré kolegyně,které mi řekli at se na něj vykašlu.......ale ono to úplně nejde.Já vždycky pro firmu dělala první poslední!!!
No a nakonec řekl,že mi to těhotenství přeje.....
Co k tomu dodat.Až ted zjištuju jak hrozný je to debil.....

lilienka
31. srp 2009

kretén 🙄

lajcikova
31. srp 2009

ahoj zdravim po delši odmlce 😒
byli nějake problemy takže sem měla zakazane chodit na kona od manži ☹ a je fakt že je mi lepe ale stejně sme myslela na to co je tu noveho 😉

ja toho 19.9 asi taky nebudu moct,kdyby to bylo v patek 18.9tak jo ale v sobotu nevim. 😔
tak sem vas zase viděla tak ja zase nakouknu dobrou noc 🙂

evkaa25
31. srp 2009

Holky dneska absolutně neumím usnout,tak jsem se po delším převalování v posteli rozhodla jít na chvilku na PC. 😅
Vám řeknu,že mně dneska ten šéf rozhodil pořádně.A pěkně mně z toho rozbolela hlava.Myslela jsem,že to zaspím a nic.Tak snad brzy usnu. 😖
Lajci,mi taky někdy říkával manža,že bych nemněla koníka číst atd.Ale zjistil,že to u mně neklapne 😀 Hrozně by mi chybělo nevědět jak se máte a tak...... 🙂
Co se mně týče,tak by srazík mohl být klidně i v pátek.18.9.Ale nevím,jak ostatní...
Ili to musí být nádhera cítit miminko jak kope. 🙂
Michul je to fakt sranda sledovat střízlivýma očima,jak se opilí lidi baví. 😀 Alespon vidím,jak vypadám já,když si dám trochu "do klobouku" 😀 😅
No nic jdu si vypít čaj/i když asi ted budu lítat celou noc na záchod/a pak se pokusím jít spát.Tak pa zítra.......

michule
autor
1. zář 2009

Ahoj holky. Tak budeme mít krásný parný den a já si to užívám s mladým. Tak jak jsem se tu včera rozepsala, že je mladý s horečkama a průjmeme a zvracením, tak jsme skončili na pohotovosti a hned brzy ráno u dětské MUDr. Má šílenou virózu a já jen doufám, že to nezasáhne mě a miminko. Nikdy jsem neviděla na teploměru 40,6 st. A to my máme od včerejšího večera. Nespala jsem ani chvilku, ale to je daň za ty naše miláčky. Zábaly, studené sprchy, desinfekce, cola a černý čaj. pořád dokola. Takže já se prostě nebudu už nikdy nudit. ☹
Evi - to je debil. Napadá mě šíleně moc sprostých slov. To, ale nemůžu ani vyslovit. Vím, jak mě to vždycky mrzí. Pro práci jsem obětovala jsem tolik a oni to takhle oplácí. Já jsem ani paragrafy na mladého neměla, vždy mi tu chodila mamča a i ke mě měla teď šéfka blbé připomínky. No tak na to se jim z vysoka vy...u. Buď v klidu, my to potřebujeme a nemělo ( i když se to stává ) by nás nic rozhodit.
Lajci - já jsem si pár měsíců dala pokoj od koníka. Je to potřeba. A ani jsem nenakoukla. Ale pak jsem zase chtěla, měla jsem potřebu se opět svěřit dušičkám, které to chápou. Ale odpočinula jsem si. Je to důležité a i mě drahý pochválil, že jsem to přežila. Takže já to chápu a schvaluji. Mimco si taky dává oraz a možná to ani nevíme, ale třeba to potřebovala i Gabča a Fandra. Jinak za mě ten srazík může být taky v pátek. Jde jen o holky, které mají ranní.
Lili - já vím, že pokud je v rodině vše OK, tak není důvod pátrat, ale má i drahého rodina má spousu nemocí, které jsem museli hlásit ještě před IVF. Dědeček - tatínek od mamky měl roštěp horního rtu. Můj taťka zemřel velice brzy na zástavu srdce, takže srdíčko bude pro nás taky důležité. A synovec od drahého má nejtěžší formu hemofilie. Má sestra 11 samovolných potratů. Můj bratranec dětskou mozkovou obrnu. Prostě bezva rodinka, jsme pod drobnohledem a pokud bude něco zlé, musím racionálně zakročit. Takže si držme palce co to jde.
Ili - no to jsou ti kloučci. Přesně takhle divoce mě kopal malý. To bolelo jako hrom. Pak byl taky živé hyperaktivní miminko. Ale je to krásný pocit. Já si lehnu a dám di ruky na bříško a čekám. No ještě na nic, je brzy, ale sem tam nějaká bublinka ( střeva to nejsou, ty se mi ani nehnou 😀 😀 😀 ), ale na opravdové pohyby se strašně moc těším. Já se těším i na tu poradnu čtvrteční. Pokaždé mám strach, ať je vše v pořádku. No musí. A ty už př. týden jedeš do OL na ten screening v II. trimestru, že? To je ten veliký UV?

dajamal
1. zář 2009

Holčiny, prosím prosím napište mi, jak často se jezdí do FN na kontroly, budu mít sice nativ, ale těch kontrol budou chtít asi stejně. ☹

A které dny tam bude muset i manžel? Na OPu, to je mi jasné, ale chtějí po něm i nějaké odběry?

A kdyby se našla dobrá dušička, která by mi popsala, jak probíhá OPU - myslím tím, v kolik se začíná, jak dlouho se leží, v kolik budu moci odejít a tak... takové ty praktické rady.

MOC DĚKUJI.

evkaa25
1. zář 2009

Ahojky všem 🙂
Dajamal,já ti neporadím,chodila jsem do Fertimedu.Ale určitě jak tuzabruslí holky z FN,tak ti pisnou 🙂
Michul,doufám,že viroza dá tvojemu pubušovi co nejdřív pokoj.To si příště chudák asi hodně rozmyslí,než pojede někam na víkend. 😅
Já jsem dneska opravdu nemohla vůbec spát.Pořádně jsem usla až v devět dopoledne ☹ a spala jsem doted.Říkám si,že se nesmím nervovat,ale někdy to fakt nejde.Dneska už je to teda o 100procent lepší,ale stejně se necítím moc dobře.Manža se mně ráno zhrozil.Jsem bledá,kruhy pod očima jak vrata. 😖 Dneska asi lehnu k telce a nebudu nic dělat. 😉
Tak alespon vidím,jak si cenili mé práce po pěti letech práce.Třikrát týdně vstávání ve dvě ráno a šestnáctihodinnové šichty.Nervování se se zákazníkama,deně celé dny v dodávce.Dva dny co jsem bývala na firmně jsem dělala v lednici.Když jsem šla na IVF hlásila jsem to 2 měsíce dopředu,kvůli náhrady za mně.A on mi ted,když se mi po třech letech povede otěhotnět nečekaně,řekne,že jsem si dovolila moc odejít na nemocenskou ze dne na den. 😠 Že to byl ode mně podraz na firmu 😠 No kašlu na něj!!!!Je to fakt kretén!!A doufám,že ho 4 roky minimálně neuvidím.Co 4.Nejlíp 8 😀 Kdyby to šlo!! 😀
Jo michul,těch nemocí kolem tebe je opravdu nespočet.Je dobře,že tě tvůj dr hlídá.Já pořád rozvažuju,jestli jít na ten screening za 1000kč.Začínám ale zastávat názor,že ty penízky bych radši investovala třeba do výbavičky pro prdolu. 🙂 Že kdyb nebylo něco v pořádku,zjistili by to při těch triple testech.A já jsem přsvědčena,že mojemiminko je v pořádku. 🙂 Moc tomu věřím!

michule
autor
1. zář 2009

Ahoj Dajo - tak jen ve zkratce. Do Ol jezdíš 1x max 2x do týdne na ultrazvuky. Nevím jak to je u Nativu, ale je to určitě podobné. Záleží na tom, jek tvé tělo reaguje na léčbu, dle toho si tě pak MUDr pozývá na kontrolu. A jezdíš tam do té doby, než máš buď to zralé a dostatečně velké folíky, popř. hezky narostlou sliznici.
Můj drahý tam jel pouze na OPU, to mu v ten den i krev brali.
Na OPU jsem měla přijít kolem 7.30 - 7.45h. Podle toho kolik vás na zákrok je, jdeš na řadu. Samotný zákrok trvá cca 20min a ležet musíš 2 hod. To tě pak kontroluje sestřička, měří tlak atd. Košilku mají ve fakultce svou, jen ponožky si vem, mě je vždy zima na nohy. Jinak není nic co by jsi měla vědět. Jen se ozvi pokud budeš mít bolesti. Já si pro injekci musela oči vybrečet, ale nakonec mi ji dali.
Doufám, že jsem ti aspoň trochu pomohla. A přeji hodně štěstí. Ty teprve začínáš se stimulaci nebo už jdeš na OPU?

michule
autor
1. zář 2009

Evi - 100% jsou všechny naše miminka v pořádku. O tom ani nepřemýšlej. A máš pravdu. Počkej do tripltestů a budeš chytřejší. Každá korunka dobrá. No a pakliže by byla nějaká pochybnost, určitě neváhej a nepřemýšlej nad penězma. Ty budou, ale co naše děti!!!!!!!!!!!!! 😀 😀
Jinak mladý je na tom čím dál hůř, byla jsem znovu u naši MUDr a řekla, že pokud to nepřejde, tak šupky do nemocnice. TAkže balada. Taky se musím jít natáhnout, ať jsem čilá na večer. JInak to nezvládnu.
A s tou prací, hovado obyčejné, nevděčné. A uvidíš, že jak se teď tělo načne, tak budeš rodit co 9 měsíců 😀 😀 a na toho vola, co je nad tebou, zapomeneš. A můžeš mu ještě provokativně chodit ukazovat děti - ,, jé šéfe, dívejte, zase další švišť, co vy na to? A jak to zvládáte beze mě? ,, No a je to 😀 😀 😀 😀 😀 .

dajamal
1. zář 2009

Michule, díky. Měla bych začít stimulaci, čekám zítra nebo zítra MS, takže ještě tento týden bych mohla začít.

Ještě dvě otázečky - bývá tam ve čtvrtek Dostál nebo Oborná? A děsím se toho ultrazv. 2. den cyklu - sákriš, jak to udělat 😨 ?

lajcikova
1. zář 2009

ahojik

evi maš pravdu že sem potřebovala odraz,bohužel sem o to zase přišla ☹ ☹ ☹ proto sem tu nebyla,nemam ani chut žit.je to nespravedlive,jenom tentokrat sme to dotahla jen do 4tt 😢 vubec to nechapu,když se to konečně povedlo po 11letech normalně tak to zkonči jako vždycky................ 😔 😔 😔 nechtěla sem to tady vubec psat,ale michul mi jaksi vnukla tu myšlenku že je lepči se vykecat.jen prosim žadne litovani to snašim ještě huř.doma krize jak chcete,dokonce opravdu zvažuju ten rozchod,zdenek o tom nechce ani slyšet,ale ja to citim jinak.sem k ničemu a nevidim duvod proč by tim měl trpět on.když je v pořadku a muže si najit ženu ktera mu do ditě donosi a do konce ne jen do 4tt.

s tim srazem se domluvte ale ja bohužel v sobotu nemužu,akdyž tak příště 😉

michule
autor
1. zář 2009

Dajo - já řešila přesně to. Víš jak mě bylo hamba. S mrchol vylést na kozu. No hrůza děs. Z kabinky jsem šla krůčkem a s vlhkým kapesníkem mezi nohama. Navíc jsem tam měla 1 medika a 1 medičku. No slast. Byl tam tehdy Dostál a sám mi řekl, že ví, že je to pro mě asi nepříjemné, ale že to musí být. Pak jsem se těšila do kabinky na tu pitomou vložku 😀 😀 😀 😀 . Je to nepříjemné, ale už jsme to zažily všechny. Takže žádné obavy. No a já pokud si dobře vzpomínám ( o prázdninách to měli jinak ) tak MUDr Oborná tam je út. čt. ( Nebo naopak? ) To se musejí přidat holky, já jsem to asi zapoměla.
Lajci - tak jo, žádné litování. Jenom to, že je to nespravedlivé a ,že si to tady nikdo, ani jedná holka na koníku nezaslouží. Jsi rozrušená a proto tak reaguješ na manžela. To je úplně normální. Kdyby jsi žila s mamkou, tak jsi zlá na ní. A on tě miluje a rozhodně tohle nechce slyšet. Je to fakt hnus co se stalo, nadruhou stranu když se to jednou povedlo, kde je napsáno, že se to nepovede znovu? Co na to řekl MUDr???

lajcikova
1. zář 2009

neřekl nic jen že se to stava no..... 😔 a to je už jedno ted,opět do roka a do dne ☹ přesně 5.9to bude rok co sme šla na ET. ☹ osud jak vyšitej