Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
1. zář 2009

Lajci to je mi líto.Je to tak nespravedlivé! ☹ Ale povedlo se to přirozeně a to je podle mně taky pokrok!!
Myslím,že to,že myslíš na rozchod je jen reakce tvých pocuchaných nervíků.Musí to být těžké,ale manžel tě má moc rád a vždycky je lepší,když jsou na to dva!! 😵
Michul ten nápad s tím předváděním dětí šéfovi se mi moc zalíbil!!Určitě to tak budu dělat..... 😀
Jdu udělat pozdní oběd a pak zase nakouknu.....

fandra
1. zář 2009

Čau holky.Začala jsem 17 tt.Sice před 3 týdny jsem byla na týden v nemocnici,ale už je snad vše v pořádku.Měla jsem hematom za placentou, ale vstřebal se.Mám za sebou už 2 skríningy a oba vyšly výborně.Ten první 1:1400 a druhý ve spojení s tím prvním 1:720,tak nás p. doktorka pochvalila.Jinak mi gynekolog říkal že to nejspíš bude kluk, tak jsme s manžou moc rádi.Michul tak hlavně opatrně,ať to od syna nechytneš.Všechny ostatní zdravím.

evkaa25
1. zář 2009

ahojky Fandro 🙂
Píšeš,že sis poležela týden v nemocnici.Důležité je,že je vše v pořádku.
Chystáme 18.9 nebo19.9 srazík v Ov.Nechceš se přidat??
Jo a ještě se chci zeptat,jestli si něco za ty screeningy platila.Po mně chce dr za ten první 1000kč,tak právě zvažuju zda na něho jít,nebo ne....

ili5
1. zář 2009

Ahoj, michul, co je to s mladým, taková pařba a teď místo školy toto? Jak se tak mohl nakazit? Vysoké horečky teda, ale určo je z nejhoršího venku a už jen bude lépe. A co to je, chřipka? Hlavně že to není zápal mozkových blan, to bývají takové horečky. Držím pěsti, pak dej vědět co a jak.
Lajci, tak Ty jsi byla těhu? Vidíš, jde to i přirozeně, Dostál strašně zhubnout, netvoří se vajíčka a ono to jde i bez něj. Chtělo by to spíše zjistit příčinu potracení, bylas na genetice a imunu? Myslím, že jsi určo na dobré cestě, drž se hlavně a nevzdávej to. Buď ráda, že máš chlapa takového jakého máš, pár dní po rozchodu by Ti bylo snad dobře, ale pak by to na Tě spadlo a zbláznila by ses. Vím o čem mluvím!!! Takže se dej dokupy, napiš kdy Ti vyhovuje sraz a jedem se pobavit!!!
Jinak zdravím novou tvář! Já nebyla 2. den menzes na UZ, ale asi jim stačily výsledky z Ostravy. Partner nedával ani vzorek spermatu na kontrolu, stačili jim ty výsledky z OV. Takovou hrůzu by stejně nějak nevylepšily 😀 Já dostala injekce a čekala až dostanu menzes a pak píchala a dopovala se vším co kdo poradil a 8 den jela na UZ, pak za dva dny znova a už pak šla za 3 dny na OPU. Pak jsem si volala p. Březinové jak jsou na tom a domluvily jsme se na 5denní kultivaci, protože spermie děsné, tak je lepší počkat 5 dní. Mě nejvíc vyhovovala Oborná a embrioložka určitě Březinová, na tu teda není, ta si zaslouží obrovský dárkový balík. Pořád na ni myslím, je to zlatý člověk.

fandra
1. zář 2009

Ahoj Evko.Ja měla oba zadarmo,protože moje dr. ma na to certifikát,jinak vím že se platí kolem 1000kčDíky za pozvání.Oba ty skríningy se doplňují a jejích úspěšnost je skoro stoprocentní.Díky za pozvání na srazík,ještě uvidím.

lajcikova
2. zář 2009

ili ja nevěděla vubec že jsem těhotna,až sem dostala křeče,tak že sem nemohla chodit tak sem jela na pohotovost a tam mi řekli že jsem nejspiš potratila,pichli mi jakousi injekci a šla sem domu.na štěsti sem nemusela na revizi takže nemusim čekat 3-6měsicu po zakroku jako minule.17.9mam jit na kontrolu.
ten sraz už 100%vim že v sobotu nemužu,ale v patek bych mohla,ale nemusite se přizpusobovat jen k vuli mě,klidně dojedu třeba příště.

tak hezkej den......... 😉

evkaa25
2. zář 2009

ahojky všem 🙂
Fandro,tak to máš super,žes to mněla zadarmo.Je to asi jak kde,nevím,podle čeho se řídí....A hlavní je,že ti to dopadlo dobře! 🙂
Ili kdy jedeš do Ol?Myslím,že už to má být ted někdy,že?!
Lajci to jsou tedy šoky!Ale zase je to poprvé,co jsi otěhotněla přirozeně!A to přece taky něco znamená. 🙂
Michul a Ili vy už jste tady psali,že vás trápí zácpa.Tak mně to začlo tenhle týden.Je to šílené.Vůbec se nevyprazdnuju a chodím jak balon. 😠 Nepomáhají ani švestky ani jiné sušené ovoce.
Taky mám trochu bílý výtok.Ale našla jsem si na netu,že je to normální.Mněla jste to taky některá?
Dlouho tu nebyla Koczurka.Snad se Honzíkovi ta moč jen lepší.
Michul a co Mirek?jak je na tom??
Dneska jde na věc Mimco.Od rána na ni myslím a držím palečky!!!!!!!Posílám těhu bacil TTTFFFUUUJJJ!!!!!!!!! 🙂

michule
autor
2. zář 2009

Ahoj holky. Dnes je už fajn, jsem vyspaná dosyta. Ani čůrání mě nevzbudilo, jinak chodím i 3x za noc. Takže už jsem opět pilná včelka, mám navařeno, vyžehleno, vypráno to propocené povlečení a po obědě hodím ouško 😀 😀 😀 😀 😀 .
Fandro - zdravím tě. Ještě, že to dopadlo tak dobře. Zajímalo by mě, z čeho se ty hematony tvoří. Oni jsou prý v těhu naprosto běžné. Jen, že ti na něj přišli až v II trimestru, že? Většinou jsou viditelné hned na začátku těhu. No to je úplně jedno. Hlavně, že jsi v pohodě a mimnko taky. Takže asi další chlap v diskuzi, jo? No já jsem zvědavá na tu naši rybku, třeba to zlomím a bude to ta cácorka. 😀 I když je to úplně jedno.
Evi - to je hrozné ta zácpa. Já jsem teď ještě vyfasovala to železo a to už nepůjdu vůbec na WC. A taky se mi díky tomu nafukuje břuško, takže proto vypadám jako v 6 měsíci. Mě nepomáha nic. Teď ještě zkusím activie na 10 dnů, hned zrána a uvidím. A co tvoje bříško, už se nafukuje, už miminko roste?? Jinak já mám gynekologické problémy od začátku. Výtok je naprosto běžný, nic si z toho nedělej. Je to jen otravné a protivné, ale my už jsme si prošly vším, takže to je maličkost. No a mlaďoch včera kolem 15h se začal konečně potit. Měli jsme oba radost, jelikož ty horečky jsem v životě nezažila a už měla téměř namířeno do nemocnice. Potil se do večera, pak už teplota 37,5st. To jsem slavila jako Nový rok. V noci moc nespal a jediné co ho trápí jsou šílené bolesti břicha a opakované průjmy. Volala jsem MUDr a říkala, že mám zdvojnásobit léky a že by to už dnes mělo pomalu ustupovat. Je sice ještě v peřinách, zakroucený jak plod, ale už komunikuje. Výsledky stěrů budou v pátek, takže doufám že to byla jen dietní chyba a únava. ( Takže on smolí borák 2x do hodiny a my se tak trápíme a jdeme jednou za 3 dny, tak sakra kde je ta spravedlnost???? 😀 😀 😀 😀 ) A děkuji za optání.
Mimco - tak co a jak a klik miminek????? Moc, strašně moc držím palečky a posílám taky obrovský bacil TTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJ. .
Ili - to bylo mé první jestli to není zápal mozkových blan!!! Já to jako dítě taky měla. Ale hlavou ohnul nádherně a i MUDr ho hned prozkoumala. Verdikt mi řekne v pátek. Bůh-ví, co se na te HArtě dělo ( já po tom ani nepátrám ). Jedno vím, taška, ve které měl jídlo byla po 4 dnech plesnivá a oblečení jsem házala do pračky s rouškou. Naložila jsem mu ve čtvrtek maso a on ten magor mi řekl, že ho jedli až sobotu. On má se žaludkem neskutečné problémy. Ležel 2 na infekčním, ale nedá si nikdy říct. Čím starší ty děcka jsou, tím naše řeči mají na praku. Dneska se už žene do školy. Ale to mu u mě neprojde. No a co Nikča ve škole? Je ve druháku, že? Prosím tě, já jsem z tvého psaní pochopila, že jsi momentálně sama? To je mi líto. 🤐
Lajci - vím, že jsi něco psala ohledně těch trombóz. Nemůže být příčina tady? Potraty z nedostatečné dokrvenosti vzhledem k trombózám jsou nejčastější. Takhle to měla vždy i má sestra. Až dopadla bobek tak, že má kousek jednoho vaječníku a jinak prázdno.
Taky doufám, že je Honzík v pohodě. Koczurka by mi snad napsala SMS kdyby byla v nemocnici. Tak držím palečky a snad vše dobře dopadne.

michule
autor
2. zář 2009

ježiš to je horzné, že je nenapíšu jeden dva řádky, to je hnus, no mě by se to číst nechtělo. Polepším se. Bude to vypadat asi takhle: F,I,K,M,E,L,P,M - AHOJ.

evkaa25
2. zář 2009

Michul,ty ses minula povoláním.Byla bys dobrá spisovatelka románů. 😀
Ta zácpa je fakt velice nepříjemná.O bříšku mi ani nemluv.Jsem nafouknutá jak balon.Před chvíli jsem se vrátila od tamíka.Chtěla jsem si koupit nějaké volné kalhoty,jelikož ty co jsem v nich do nedávna chodila už mně pěkně stahujou a jsou dost nepohodlné.Je pro mně utrpení někam jít,jelikož nemám v čem 😒 A to vážně.Jestli to tak půjde dál,budu na konci těhulení jak tank.Ale co na tom.Pro miminko všechno na světě!!! 🙂
každopádně jsem nic nekoupila.Nic tam nebylo,tak budu muset zajet někde,kde je víc obchodů.My tu v našem malém městečku máme právě jen toho jednoho tamíka. 😅
Tak jsem ráda,že ten výtok neni nic špatného. 😉 Jsem holt těhu poprvé,tak jsem ráda,že vás tu mám.Že si navzájem poradíme. 🙂
To je dobře,že už je Mirkovi líp a že teplota klesla.40 horečky si neumim ani představit.Já většinou horečku nemívám ani když jsem nemocná 🙂
Jo a je to teda pěkné číslo,přivézt plesnivou tašku s jídlem 😝 😀 Se s ním asi nenudíš,co?! 🙂

lajcikova
2. zář 2009

michulko trombozy mam v pořadku prostě se bunky nesmichaly jak měli ☹ ted mi volala nej kamoška z prace že už dneska nejde na nočni že je těhu ☹ kurv.........moc ji to přeju čekali dlouho taky jednou potratila,tak sme mohli těhulovat spolu,no ja zustanu v praci nakonec sama,všichni odejdou na mateřskou a ja tam budu kysnout dal.................. 😔 to je pech.

monča se už asi taky bude chystat na ket,ja tu budu fakt sama,když si to promitnu,lili pujde taky na stimulku.no a ja pujdu tak do prd.............peta ta to ted neřeši.no jdu se radši chystat do prace,chytam depku 😢 tak klidnou noc damy 😉

ili5
2. zář 2009

Ahojek, tak jsem darazila ze školy, už to začíná.
Michul, tak to je fajn, že mladý je v pořádku. Vím, že spěchá do školy, ta moje Nikol je děs, ta nezamešká nikdy žádnou hodinku, šprt! 😀 Bojí se aby to pak dohnala, tak raději ani nemaroduje 😀 Ale je to dobře, lepší než kdyby ji to nebavilo a nosila špatné známky, nebo se někde flákala, jsem tomu moc ráda. Takže máš taky pohodového kloučka to je mooooooc dobře!!!!
Evko, já chodím pořád s vložkou slipovou, je to normální, prý je to sliznice. J8 větrám akorát v noci, bez. 😀
Lajci, vím, že to musí být těžké když kolem Tebe těhotní známí a Ty pořád čekáš, ale dočkáš se, podívej na mne já se dočkala po 14 letech. Na jkaždého dojde a hlavně tady na naši diskuzi, takže brzy budeš na řadě, už vás moc není co čekajVYDRŽ!!§
screning je zadara když Ti dá gyndař žádanku, když je podezření, nebo věk nad 35 let. Je to zbytečné, stejně berou v 2. trimwstru tripltesty obvodní, to dělj každému, takže by to zjistili. Vidíš mě vyšly testy blbě a seru jim na plodovku i když to mám grátis, nebo zbytečně stresujou když to ve 20 tt poznaj na UZ, je to na 98% jak plodovka tak ten UZ. Jestli jsi mladá, tak proč zbytečně rizkovat potrat a pak zjistit, že to bylo zbytečné, no mě by asi mrdlo!!
Niki mi udělala tousty, tak jdu papat pokud to mám teplé. PAPA

koczurka
3. zář 2009

AHOJ HOLKY!!!

Zdravím vás po dlouhé době,ale pořád někde lítám a pak nestíhám. 😀
Evko,já měla taky výtok celé těhu,ale řekla jsem to doktorovi a ten mi řekl že pokud mně to neobtěžuje jako jestly mně to nesvědí,nepálí tak je to v pořádku.Ale radši jsem mu to řekla,člověk nikdy neví.
Michul,tvé příspěvky jsou pořád naprosto šílené,jsi dobrá písařka. 😀 Já bych tak dlouhý příspěvek psala celý den. 😀 Teda chudák tvůj syn,božatko bůhví z čeho to měl. 😕 To máš pravdu že bych ti napsala sms kdyby se něco dělo. 😉 Co bříško roste?Za chviličku rybičku ucítíš. 😉
Lajci,taky si myslím že se dočkáš,já tomu věřím. 😉 Nedeprimuj se a mysli na to že se to jednou povede. 😉 Ale jinak vím přesně jak se cítíš,taky v práci holky těhotněli a já pořád nic,viděla jsem to se mnou taky černě.Ale v koutku duše jsem věřila že spravedlnost musí trochu existovat.
Ili,zase opět škola co?Kde jsou ty fotky co jsi slibovala že nám tu dáš? 😀
Mimco,držím pěsti štěstí i s Honzulákem!!! 😵
Fandro,gratuluju k chlapečkovi,to je super!
Jinak my s tou močí ještě nic nevíme,včera jsem vezla moč na tu urologii tak se uvidí jak dopadne.Dali mi nějaké speciální zkumavky a z toho to je prý přesnější ty výsledky a taky nejsou náchylné na bacily.Příští týden ještě jednou moč a pak další týden taky,z toho se pak zhodnotí výsledek.Takže zase to hnusné čekání. 😠
Tak se zatím mějte holky...večer kuknu.

evkaa25
3. zář 2009

Dobré ranko všem 🙂
Ili já si právě taky říkám,že musím věřit,že miminko je v naprostém pořádku!A že pár týdnů po tom dělají triple testy,které by nějakou vadu zjistily.No ještě nejsem rozhodnuta,ještě mám týden čas,ale spíš si penízky ušetřím na výbavičku a počkám na ty triple testy.Já bych ty peníze do toho klidně dala,kdybych mněla posit,že je to nezbytné,ale říkám si,že jsem pod dohledem doktora a kdyby bylo něco v nepořádku,tak až pak bych to řešila.
Za chvilku se chystám do Hlučína do pořádné drogerky a taky juknout na nějaké to volnější oblečení,tak snad něco seženu. 🙂 Všem pěkný den........

ili5
3. zář 2009

Evko, mě tam dr poslal na 1. trimestr screming a ono už to nešlo udělat, takže dělal tripletesty 2. trimes, je to stejné, dozví se to taky. Takže počkám rději na UZ ve 20 tt a je to 98% jak ta plodovka, takže na co rizkovat. Já věřím, že to bude OK, u nás v rodině žádnej menťas není a partnera taky ne, takže ty jejich výpočty jen člověka stresujou. Být těhule ještě jednou, tak bych na to určo nešla. Sousedka šla na plodovku 2x, jednou ji to nějak nevyšlo a po druhé dobré, nakonec má zdravou holčinu. Takže jak to sleduju je to zas nějaká moda aby měli body. 2x na plodovku bych teda nešla. Byla v OV

evkaa25
3. zář 2009

Ili a kdy jedeš na ten UTZ?A co čkola?Tě teda obdivuju,co všechno zvládáš.....Klobouk dolů! 🙂
Já už normálně nevím,co mám každý den vařit.Dneska jsem dělala kuřecí řízky a brambory.A co zítra fakt nevím.Hodte nějaký tip.... 😀
No a o víkendu to mám vyřešené,jelikož jedeme na Víkend s Irským terierem.To je pejsek co máme a pojedeme tam už potřetí.Je to v Nové Vsi u Rýmařova.Lajci to tam určo bude znát. 😀
Setkávají se tam jednou ročně lidi,co mají pejska rasy Irský terier.Je to super.Už se fakt těším.Někteří mají třeba hned 3 irčany a celkově tam bývá mezi 60-80 lidmi a kolem 30-40 pejsků.No prostě úžasné!!! 🙂
Koczur,je to nepříjemné pořád čekat na výsledky,zvlášt když se to nelepší.Tak budu držet palce ,aby ted už výsledky byly v pořádku!
A co Honzík?Kolikrát tě budí v noci na kojení?Nechá tě vyspat?

monali
3. zář 2009

ahojky, všechny zdravím, ale jenom nakukuju 😉
Nevím co se stalo, ale poslední dobou nějak nemám náladu, vůbec na nic a ani na koníka. ☹
Jinak ale na vás myslím a držím palce ať je všechno u všech už jenom dobré a lepší.

toho 19.9. na srazík nebudu moct - tchyně slaví narozky - a z toho se nevykecám, i když podle mě bych
se s váma pobavila líp 🙂 . V ten pátek bych asi mohla, ale odpoledně hned z práce, ale ¨nevím jistě,
jak budu stíhat, když tak se uvidíme někdy jindy.

zatím pa

michule
autor
3. zář 2009

Ahoj holky. Zdravím všechny. Dnes honička a až teď jsem se zastavila. TAkže ráno poradna. Vše v pohodě, 3kg nahoře, nízký tlak, na výtok mám co druhý den zavádět na noc čípky a rybička - no kdo si myslel, že se jen tak dovím co to vlasntě v tom břušku za druh rybičky mám, je na omylu stejně jako já najivka. Neukáže se a proč jako. No nevadí. 1.10 se to už dovím na 100% jinak si ten ultrazvuk udělám sama. Je jen trošku drobnější, ale to můj drahý drahý taky. O mě se to teď zrovna říct nedá. Škoda. Hodím fotku břuška a prosím žádné otázky 😀 😀 😀 to je realita. 😉
Tak a ještě mi brali krev a posílají ji na genetiku. Příští týden mi bude genetik volat a uvidíme co dále. Řekla jsem sestřičce, ať do rohu žádanky napíše IVF, tak mi to řekl genetik ať to uděláme a ona ta koza roztržitá píše do rohu žádanky HIV. No smály jsme se jak blbé, ani krev mi chvíli vzít nemoha. No a to není vše. Cestou domů mi volala paní z hygieny. A co myslíte? No kontrolní stěry od mladého jsou bakterie typu salmonely, přesněji kampilobakrerie ( nevím co to je, tak pardón ), ale vím přesně, že je to ze špatně ugrilovaného masa. A jsme doma. Takže nakažlivé - pokud se s ním nemazlím, nechystá mi jídlo atd., to není. Musím to povlečení jen znovu vyvařit, po každém WC desinfekce, ale to já dělám od začátku, mě nikdo nemůže překvapit. Dále kliky a světla osavuji a pokud chcete přijít na návštěvu, tak ve skafandru a s rouškou. Je to tu jak na bazénu, aspoň si mladý připadá jako na tréninku. Do školy nesmí a dieta pokračuje.
Dnes mi byl brácha ( má firmu ), umýt okna. Dělala jsem kuřecí naložené řízky, salát, bramborky, malakov a ještě jsem přihodila nanukáč. Mladý chodil a nadával. Nevím proč, měl výborné suché brambory. Za to by děti v Africe dali život. A ti naši jsou rozmazleni. 😀 😀 😀 😀
Koczurko - já bych tak chtěla napsat jen krátce, ale já jsem strašná Keliška. Jinka malý na te poslední fitce úžasný. Vypadá tak na půl roku, ale když ho držíš, tak je to drobeček. Moč bude určo dobrá, musí, máš přece krásné miminko a tak musí být i zdravé. A neflákej to tady a piš více, jasné? 😀
Evi - tak to budeš mít skvělý víkend. Fakt. Já zase půjdu s drahým do práce, ale snad příští víkend už užiju pořádného víkendu mimo domov. Až půjdeš na poradnu, tal si o ty čípky řekni. I když mě je v I trimestru nechtěla dát a dala mi je až teď. Ale tobě se to nějak za chvilku bude lámat do II trimestru, že? S těma hadrama je to blbé. Já jsem náhodou koupila v Kiku ( to je nějaký levný obchod u nás u Kauflandu ) těhu 3/4 kalhoty, za 145 kč. Jsou skvělé a nemůžu je sundat. Jinak co jsem se dívala na těhu věci - nikdy. Prasata, chcou na nás tak vydělávat. To je až nelidské. Za normální džíny, když bych byla ,, jako šlank ,, dám i dva tisíce, to neřeším ( teda někdy ), ale za těhu - nikdy. Moje mamina mi dala větší kalhoty a já je zanesla ke své švadlence a ta mi na ně našila úplet. Ten stál 60kč a práce asi 150kč, takže mám kalhoty ( a dobré Kenwelo ) za 210kč, a to je slušné. 😀 Že? 😀 😀 😀 😀 Už jsi něco sehnala?
Mimco - tak se ozvi. Jsem zvědavá a ne jen já. Odpočíváš? A pícháš taky fraxiparin? Držím palečky.
Ili - tak to máš mladou zodpovědnou. On sice mladý řve, že nemůže do školy, teď, když už mu nic není, ale v půlce roku tam nejde. A já pak vyřizuji s profesorkou omluvy. Takže on je bezva a neřeší, že něco zmešká. Vždyť ten blázen má jen jeden sešit a péro, ve kterém má zabitý 100 hřebík a když jsem se ho ptala na co to tam má, tak mi říká, že těžší péra jsou lepší 😀 😀 😀 😀 😀, myslíš, že je normální?
LAjci - já přesně vím co prožíváš. A myslím, že to ví každá z nás. A ne jen v práci to těhotnělo, ale téměř všechny to známe. A já jen říkala, my nechceme, my už jedno máme. No hrozné výmluvy. Teď se sousedky baví, protože říkají - odříkaného chleba největší krajíc. 😀 😀 😀 Samozřejmě neví, že miminko je IVF. Držím palečky a neztrácej víru. Naděje umírá............... však víš.

lajcikova
3. zář 2009

ahojky,zdravim po nočni 😝 sem jak debil 🙄
holky prosim začněte se vyjadřovat k tomu srazu,jestli mužete v ten patek?ja bych mohla,i monča myslim i evka psala že jo,a zbytek????klidně si mylsim že by to mohlo byt až kolem 15-15.30,at stihnou holky z odpoledni.ja pojedu asi autem takže je mi to jedno.jen nevim jak budu bloudit 😎 ostrava je pro mě jak amerika 😠

tak ja se jdu chystat zitra juknu-jo a DĚKUJU ŽE VAS MÁM 😔

mimco
3. zář 2009

Ahojky,
tak se hlásím, já jsem zmatkař a zblblá z hormpnů, KET byl dneska, já jsem minulý týden psala, že 2. 9., no jsem mimo.
Mám u sebe 2 blastocisty, prý krásné, děloha byla taky krásně nachystaná, teď už budu jenom doufat.
Nemocenskou jsem si tentokrát nebrala, teď mám dovolenou, ale v úterý jdu do práce. Když ale vyjde krev pozitivně, okamžitě beru nemocenskou.
Jinak ze mě bude teta, teda doufám, ségra byla včera u doktorky a je 6tt a krásnějí blikalo srdíčko 😵 😵.
Jestli to klapne i nám, naši se zblázní 😵

evkaa25
3. zář 2009

Tak jsem z pátky z procházky. 🙂
Na nákupech jsem nakonec nebyla,jelikož můj miláček má zíta volno od 10hod dopoledne,tak říkal,že zajedem někam spolu.Tak snad něco koupím.Potřebuju si taky koupit nějaký ten krém na strie.Myslím,že mám nejvyšší čas.Bříško nafouklé,prsa nateklé....
Michul,to máš super ty těhu kalhoty po mamce.Já jsem taky dostala od ségry jedny těhu rifle,ale já jsem podstatně vyšší,než ona,tak je budu muset zkusit nějak nadstavit,nebo tak. 😉
Jinak musímm podotknout,že je to fakt síla,kolik ty těhotenské věci stojí. 😠 Oni ví,že každá maminka chce být krásná a tak ty penízky prostě obětuje pokud je má.No snad seženu něco v normně. 🙂
Takže co ten sraz?Přesuneme ho na 18.9!!!To bude moct i Monali a Lajci.
Čím víc nás bude,tím líp.Už se na vás všechny moc těším!!
Michul,ty už za necelý měsíc budeš vědět,co je rybička zač!!To to ale letí!Hlavně na sebe dávej ted pozor,když pečuješ o staršího synátora.
Monali,je fajn,žes na nás koukla i když nemáš ted náladu.Snad se uvidíme na srazíku.

michule
autor
3. zář 2009

Evi - krémik si určitě kup, já jsem si v DM koupila olej a ten stál 49kč. Je výborný a mažu a mažu, prsa taky, ale ty už bohužel po prvním těhu nezachráním 😀 . Je veliký výběr, už načínám 3 krém, já se mažu i když se nudím 😀 . Jinak ty kalhoty, pokud nosíš kozačky, tak na zimu budou skvělé. Ono i kdybych chtěla honit parádu, tak to asi s těma kilama navíc nepůjde a zimu si nedovadu vůbec představit.
Mimco - tak se strašně moc opatruj a pokud to je tak jak píšeš, vše nádhera, tak se tentokrát 100% zadaří.
Lajci - Monali - já jsem taky klidně pro 18. 9. Nemám problém, hlavně ať se všechny slezeme.

ili5
3. zář 2009

Ahoj, michul, kampilobakter jsem měla loni v květnu z kebabu. Je to nedoděláné kuřecí maso, jen z kuřecího. Taky mi volala hygiena, nebo se osobně nedozvonila, Jedla jsem ho poprvé a naposled. A to jsem ještě 1 den byla s tím v práci. Hrůza, léčila jsem se přez měsíc, protože výtěry byly stále pozitivní, mi dr řekl, že s tím za svou 20 letou praxi nesetkal aby to měl někdo tak dlouho. jedla jsem jen antibiotika. dupa tak bolela, že jsem se nemohla utřít, hned do sprchy vlažná voda, ani utřít ručníkem, sednout..... Hemeroidy mi z toho vylezly na 5 cm a pak ještě další měsíc jsem měla krev ve stolici, jsem myslela že to bude můj konec. Fuj. Niki to jí stále skoro každý den, jak jji vidím, už ani u tamanů si nedávám nudle s kuřecím masem, jen s tou omáčkou baz masa. Jsem vyléčena na celý život. A neboj, nechytneš to, u nás to nikdo nechytl, pak už jsem chodila všude, nikoho nenakazila. Ručník každý svůj, to máme stále, normál hygiena jak dělám. držím moc pěsti, vím jak mu je, boroček.
Jedu do OL 14.9. a 7.9 jdu do poradny.
S tím srazem v pátek je super, já můžu, mohly bychom dříve? Než dojedu tam, kol. 14? A vyzvedne mě někdo u nějaké zastávky, jinak já moc bloudím 😀
Mimco ahoooooj, moc gratuluju a jsi na řadě!!!§ Víš jak se tu nyní daří!! Mimco, ty mražáčky máš z OL, nebo ještě z OV? jsi jich měla spoustu tehda-. Držím pěsti mooooc.
evko, já slyšela, že krém na strie by neměly užívat těhule. J8 mažu vazelínou, tělový krév olivový, mléko tělové, to střídám, nevím co pomůže, tak každý den něco jiného. U nIki jsem nepraskla ani čárečku ato jsem se moc nemazala, jen jak jsem si vzpomněla 😀 Ale nyní poctivě, takové břicho jsem totiž měla jak jsem šla rodit 😀 ještě 9 cm.

michule
autor
3. zář 2009

Ili - on už to před 2lety měl. Tehdy jsme měli s drahým fakt problém, on provozní 4 restaurací a já v lékařství, to jsme chodili na výtěry i my. Ale teď ti řeknu, že to nebylo kuřecí, ale vepřové - krkovička a plecko. Jsem mu to nakládala a on si to prý na tom grilu hlídal. To bych chtěla tedy vidět. Zítra u MUDr se snad dovíme proč má neustále tak veliký chlap nějaký problém. Žaludek pitomý. No a ohledně těch krému, jsou speciálni pro těhotné, ne vždy ty nejvíc drahé jsou OK. Ale určitě pomůžou. Moc dělá i elasticída pokožky. Můžeš se mazat celé těhu a ve finále ti kůže tak praskne, že to až bolí. Mě tak popraskaly prsa. A to jsem se celou dobu mazala. A navíc několikkrát denně. Takže je to prevence, ale zbytek už za nás udělají geny. Když máš prsa sotva 2 a rodit jdeš s 5, tak se to musí někde odrazit. TY změny v těle jsou šílené. Třeba dnes na poradně byla paní, ta jde v prosinci rodit a já měla větší břuško než ona. Takvoý bobek, pak hlásila sestra její váhu a já byla pod lavici. Ona měla 53 kg, nechápu, to jsem neměla nikdy, já jsem měla rovnou 57kg, no a i to je už dávno. 😀

lajcikova
4. zář 2009

dobre ranko

teda ja se nestačila divit co se tu večer dělo,holky z car apolinař .tam to tedy vřelo,asi negativni energie.mylsim kdyby byli v ringu bylo by to ještě velmi zajimave 😀 ale z druhe starny je to smutne že sme vlastně všichni na jende lodi,at jedna tak nebo druha jinak,ale všichni mame stejny problem nemužem otěhotnět a oni se tam, hadaj jestli je brzo testovat 5den od et,nebo ktery lek je lepši jestli fostimon(no mou duvěru tedy nema)nebo puregon...........,ted se tam uraži jake sou husy..........no hnus ještě že tady je klideček.

jinak tedy :sraz dne 18.9 kolem 14hodiny-asi zase svinov že?
učast přislibily:lajčikova,michul,ili,evka.monali?

mimco držim ti moc moc všechno co mam at ti ket klapne 😉

evkaa25
4. zář 2009

Dobré dopoledne.Právě se chystám na nákupy,ale ještě jsem nakoukla. 🙂
S těma striema je to asi hodně individuální.Jedna ségra na to kašlala,nemazala se ničím a strie nikde.Starší ségra poctivě mazala a má strie na prsou.Tak uvidíme,co my,ale pro miminko všechno!
Jsem nevěděla,že krém na strie nemůžou těhule.Zeptám se asi v lékárně,co mi doporučí.
Asi budu muset přestat studovat těhotenství na netu,jelikož včera jsem třeba večeřela rohlík s játrovkou a pak jsem se dočetla na netu-úplnou náhodou-že těhule by nemněly játru.Že to škodí miminku. 😒
Nic musím letět,tak pak kuknuvečer........pa pa

mispurka
4. zář 2009

Hezký den. Včera jsem se poprvé přihlásila do diskuze, ale asi jsem netrefila tu pravou 🙂 Vezmete mě mezi sebe? Letos mi bude 30 a snažíme se 2,5 roku. FN je naše první CAR.Jak jsem se dívala, jste většinou z Ostravy, to já z OL a v úterý jsem byla poprvé na konzultaci ve FN Olomouc. Chodíte tam některá z vás? Co jsem se tak dívala ,už Vás hodně čeká miminko, tak všem moc gratuluju 🙂

mispurka
4. zář 2009

Ještě chci upřesnit mou blbou otázku, jestli některá z vás chodí do OL 🙂 to je jasný,že? Už z nadpisu diskuze,když jste přešly z OV 🙂 spíš jsem myslela která chodíte přímo do FN a jste ve fázi "snažilka" jako teď já. Po chvilkách se prokousávám různýma diskuzema, ale jsou všechny tak rozjetý, že nevím, jak se mezi Vás dostat, když jsem teprve na začátku....Taky jsem si až teď všimla těch vašich zkratek snž a tt (jsem fakt blesk 😀 ), tak už budu zhruba vědět, v jaké jste fázi.....

lajcikova
4. zář 2009

ahoj mispurko,klidně se k nam přidej,sem si všimla že si psala na diskuzi fn věk nad 30let,no tam moc nechodime,sme rodaci od sud 😀
je pravda že je tu hodně holek co se jim to konečně podařilo,a jsou po letech marneho čekani těhulky.dokonce tu už mame maleho šampiona-honzulku,je to naš zatim jediny chlap(a dalši je na cestě od ili 😵 )
ale neboj sme tu i nějake snažilky,asi tři? 😀 a v zaři jde monali na ket,mimco byla včera.takže tu zustanem jen ja ,lilinka no a ted ty-takže vitej mezi snažilky.jinak my se snažime přes deset let-viz.me album.
chystame sraz takže jestli chceš tak se klido přidej,ja sem z hranic na moravě.tak bych tě přibrala kdybys chtěla.
zbytek ti napišoun holky

evkaa25
4. zář 2009

Ahojky kočeny. 🙂
Tak jsem z nákupů doma.Těch peněz utracených,no hrůza.Ale na oblečení jsem si nic nekoupila.Byli jsme se totiž podívat v Ov.Otvíral se tam Globus a bylo tam strašně moc lidí a to já nemám ráda.Tak mně to tak vysílilo,že pak už jsme jeli domů. 🙂
No ale na ty strie jsem si koupila v DM olejíček a 49 a krémík stejné značky za 39kč.Tělové mléko používám běžně,tak myslím,že když to všechno zkombinuju,tak to snad trošku pomůže.Jinak tam byli ty olejíčky i za 350kč.Ale myslím,že tu psala Michul,že má taky ten levný olejíček,tak já ho taky vyzkouším.
Jo a v tom Globuse jsem si vyplnila takový leták do mimi klubu Globus.Spočívá to v tom,že vám dají kartu a na té pak máte nějaké slevy na miminkovské a maminkovské věci.No ale udělala jsem si pěkný trapas,protože jsem ten leták vyplnila a dala jim ho na informace.A za chvilku mně vyvolávali přes celý Globus,že se zákaznice Eva V........ má dostavit na informace. 😀 😀 Jsem já to ale exot,co?!?
Mispurko vítej mezi námi.Já jsem chodila nejdřív do Gyncentra v Ov a pak do Fertasu v Ol.No a nakonec se nám to povedlo přirozeně.Budu držet palečky,aby ti to brzy vyšlo. 🙂