Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
4. zář 2009

Thy jo,to už se mi dlouho nepovedlo abych tady pokeckala s váma dalo by se říct online. 😀

koczurka
4. zář 2009

No to jo,to si říkám taky že začnu kupovat už v létě a prdlajs. 😀 I když nějakou tu drobnost už mám a taky pár nápadů na dárek.

monali
4. zář 2009

To je fakt, mě taky ne, já kouknu ráno v práci, to se tady ještě spí a potom většinou až v noci, to se tady
už zase spí 😀 každopádně je to moc fajn

koczurka
4. zář 2009

To je. 😵 A to ty bydlíš kousek ode mně a ani se nepotkáme,to je divné že?

monali
4. zář 2009

Nápady na dárky mi chybí total, a hlavně letos mě vůbec nic nenapadá pro manžu. A to má ještě v říjnu
narozky - 35. A to jsem v háji úplně. Kromě toho, že mi nadiktovat celý seznam co by chtěl 😀 chce
ještě i nějaké překvapení. No co já vím, napadla mě plastelina - to by překvapený až až 😀

koczurka
4. zář 2009

No jo už je mi to jasné proč,protože jsi věčně v práci. 😀

monali
4. zář 2009

Už jsem se kolikrát rozhlížela jestli třeba nebudeš někdě kolem duhy s kočárkem, ale zatím nic, asi budu muset
chodit kousek výš směrem k Olympii 🙂

koczurka
4. zář 2009

To je dobrý nápad s tou plastelínou,to by kukal.
Můj drahý má na mikuláše taky 35let a já hned v lednu 30! 😝
Na vánoce nevím co mu koupím,jsem ztracena.

koczurka
4. zář 2009

Já právě chodím hlavně kolem duhy. 😀 Moje cesta vede vždycky tím směrem.

monali
4. zář 2009

No právě a čím víc se snažím něco vymyslet, tím je to horší, mám úplně prázdnou hlavu. 😒
Ale snad mě něco cvrnkne cestou do čela - jenom doufám, že to nebude nějaký rozjetý náklaďák 😀

monali
4. zář 2009

Asi se hold budeme muset domluvit na nějakém čase a datume - abysme se "jako náhodou" potkaly 🙂

koczurka
4. zář 2009

😀 😀 ty jsi.

koczurka
4. zář 2009

Tak jo... 🙂 .Tak se náhodou potkáme.

koczurka
4. zář 2009

Díváš se na novu?

monali
4. zář 2009

to bude fajn, jestli bude příští týden hezky můžem to zkusit, ale nebývám doma dřív jak kolem půl 5. Jste
ještě s Honzíkem v tu dobu venku? Jé, jestli se to povede budu se moct na srazu chlubit, že jsem
první kdo viděl Honzíka naživo 😀

koczurka
4. zář 2009

Jasně že jsme v tu dobu venku,to by bylo fajn. 🙂 Tak jak budeš mít čas tak písni,já mám čas pořád.

koczurka
4. zář 2009

Tak já budu doufat že bude hezky a že se uvidíme a pokecáme. 😉

monali
4. zář 2009

Super tak to určitě písnu a domluvíme se. 😉
Před chvíli tu nějaká holčina založila nové téma, že má jedno dítko a o druhé se snaží a nejde jim to . Tak jsem
napsala, že jí držím palce, ale přitom jsem měla chuť napsat, ať je ráda, že má aspoň to jedno. Co já bych
za to dala ☹ Ale každý ve své situaci na to kouká jinak.

koczurka
4. zář 2009

To je pravda že na to každý kouká jinak.Nebuď smutná,taky budeš mít neboj. 😉 A budem spolu chodit na prochajdy,vždycky na tebe cinknu a vyrazíme. 😵

monali
4. zář 2009

Tak jo už aby to bylo 🙂
Ale pro dnešek se už rozloučím, už tady usínám, díky za pokec a dobrou 🙂

koczurka
4. zář 2009

já taky díky...zrovna jsem ti chtěla písnout že se loučím.Papa

michule
autor
5. zář 2009

😀 Ahoj holky. No já teda čučím. Vy jste fakt kecaly on line 😀 😀 😀 . No já vás dočetla, ale včera jsem měla návštěvu, dlouhou. To jsou ty návštěvy, které neví kdy odejít. No a pak jsem usla jako špalek.
Jsem pro. Tesco v Porubě - tak tam moc možnosti nemáme, kde sednout. MC Donald v Porubě, může být a já bych byla pro Hypernovu. Je tam více možnosti kde sednout. Jinak já jsem dnes v práci z drahým, tak píšu z kanclu. Oběd nám udělají kuchaři, to bych asi nestihla chodit o víkendech do práce a ještě vařit a pak půjdu spát. Jsem znavená, moc jsem toho nenaspala.
Koczurko - ty nesmíš chybět, já se strašně těším na Honuláka. Já ho chci ,, pomojat ,, takže dojet musíš.
Evi - v hypce se asi moc po těhu věcech nepodíváš, je to tam drahé, to by musely nastat do týdne slevy a pak bych to proletěla s tebou. 😀 😀 ( Budeme měřit břuška, tak se nachystej !!!!)
Moni - tož tak to jsem se nasmála, takže mám takové břuško jaké jsem měla jo? Ale já chodila cvičit a měla ho jak valchu 😀 😀 😀 😀 . No a s tou kočkou, co založila nové téma, víš, já i Ili už ty ratolesti taky máme a když mi někdo řekl, ať neplaším, že už jedno mám tak jsem ho chtěla poslat do p*de**. Chápu stesk těch, které miminko nemají, ale já po 17 ti letech toužila zase a drahý chtěl taky to své. Ono se to může zdát divné, ale i muži mají stestk po dítěti, když ho nemají. Ale je to jen můj názor. Já mám kamarádku, která má 3 letého Kubíka a brečí, že se jí nedaří druhé. TAk ano, toto je na průplesk. Vždyť toto dítko ještě tu maminku potřebuje v plné palbě. Ale je tu jedno téma, které mě přivádí do vývrtky a to se jmenuje - chtěla bych holčičku!! Chápu, že když mají doma 3 kluky, chtějí holku, ale měly by si přečíst témata o neplodnosti, to by jim bylo úplně jedno, jestli mají pytlíka nebo berušku 😀 , že?
Lajci - ty babo jedna 😀 😀 😀. Nepřehlednutelná jo, ale co když se nenajdeme!!! TAkže já s Koczrkou máme telefony na sebe, ale dáme si asi sraz na Svinově, tam se pozbíráme do aut a pojedeme. Jen musíme dát vědět holkám, které za náma přijedou po práci ať ví kde jsme. Každopádně se těším.
Ili - tobě popíšeme zase cestu na Svinov, tam si tě přebereme a už bloudit nebudeš. 😀
A co holky - mimco, petista, lili, fandra a gabca?????? Přijedete????? Bylo by moc faj, kdyby jsme se sešly všechny, babinec šílený. 😵 🤐

lilienka
5. zář 2009

ahojky holky
no já nevím jestli budu moc-sice bych měla mít ranní,ale je možné,že budu mít noc. 😒 radši nic neslibuju.Jinak jsem měla včera lítačku po dr.ráno zubař a pak hned gynda(takže sama lahoda 🙂 )ale dozvěděla jsem se celkem povzbudivou zprávu-jsem se ptala,že mám ted jako už 3tí pokus a co pak?a on mi řekl,že pak se to dá s tabletkama,že sice ty vajíčka nejsou jak s injekcema,ale že i tak se může stát zázrak 🙂 že má ted 2 co tak otěhotněly.Celkem jsem si oddechla.Prý to stojí něco kolem 10 000,což je sice hodně,ale zase to není 70 000 jak by mě to pravděpodobně stálo s inj.Aspon něco,že?JInak já už mám první ván.dárek 😀 koupila jsem knížku pro mladší neteř.Ta je šílenec do koní,tak jsem jí koupila příběhy o koních.Jinak já se zrovinka láduju špagetama s ml.masem(to bych mohla klído 2x denně 🙂 )a až přijede segra tak jedem do aquaparku do bohumína-ještě jsme tam nebyly,tak uvidíme.Manža je už 3 dny neskutečně nabručený a já ani nevím proč 😒 se se mnou nebaví a přitom jsem si 100%jistá,že já jsem mu nic neudělala.Tak ho nechávám doma a dám si oraz 🙂
Lajči nebud pesimista-nezůstanem snažilkama 😉

lajcikova
5. zář 2009

ahojik

lili to budeš mit kdyby ti to nevyšlo asi nativ že?je to jak klasicke ivf jen bez injekci,ale u mě nehrozi ja nereaguju na nic.

michul ja tel.na petku,lili,a koczurka ma na mě.tak ti pošlu sve do IP.dojedu autem na svinov,dal mě musite navest 😀 měla bych byt sama,pokud mi nevlepi nake to ditko zase 🙄 😀 takže 100%tři mužu vzti do auta.

sem doma sama,tedy mam tu neteř a konečně dodělavam oběd(mame mrkev) 😝

lilienka
5. zář 2009

tak jsem doma.Jako-nic moc teda.Ten náš tady je o dost lepší.
Jo jo nějak tak to dr říkal-nativ.

michule
autor
6. zář 2009

Ahoj holky. Moc vás zdravím opět z práce. Už máme s drahým vše hotovo a tak si lebedím u PC. Včera když jsem došla z práce domů, tak jsem spala až do Asterixe a pak jsem ani toho neviděla. No a dnes to vidím stejně. Nejsem zvyklá tak brzy vstávat a pracovat už vůbec ne 😀 .
Lajci - jak sis užila s malou?? Chlust bacila!!!!!!!!!
Lili - a jak bylo v aqvaparku?? Jednou mi jedna holka z Ostravy psala o Nativech. Jsou taky velmi spolehlivé a navíc nejsou tak zatěžující pro tělo. Takže není možné, že to prostě nevyjde. Už mě to se*e za vás. 😀 Chlust bacila!!!!!!

lajcikova
6. zář 2009

ahojik ☹
dneska nemam svuj den dneska je to 7let co umřel otec,a ještě nam segra starši oznamila že je asi těhu 😢 dalši chudak na obzoru.a mě se nechyta nic......................... 😔

michule
autor
7. zář 2009

Ahoj holky a hezké dopoledne. Já jsem sama, konečně šel mladý do školy. No i když teď se začnu asi bez něho nudit. Chci nás posunout z třetí strany a všechny pozdravit.
Lajci - tak takové dyn fakt stojí za prd. No, ale jsi statečná a bojovat tady umíme. 😵 🤐
Tak napište a netrucujte 😀 😀 😀 😀 tady, jasné? V jiných diskuzís se to hýbe, všechny mám přečtené a tady nikdo.
Mimco - dnes jsi 5 dne po KETu, kdy začneš testit? To zas budou nervy, že? Ale máš všech mých 40 😀 palečků.
Moni - tyk ty už taky začínáš s přípravou, že?
Moc vám holky držím palečky a do jedné vám to ze srdce přeji.

gabka14
7. zář 2009

Ahoj holky!!!!!!!!!!
Tak po dlouhé době jsem opět zde. 😀 Bylo na mně teď toho opravdu moc.Samé běhání po doktorech, policejtech, za advokátkou a tak podobně. Mladý už je na tom dobře, ale toho běhání teď kolem toho bylo....no děs. 😀 😖 Občas jsem tu nakoukla a přečetla si, co je nového, ale přiznám se, že ne všechno 😀 😀 Za chvilku zase utíkám do práce, tak snad večer nebudu moc unavená a kouknu tu.Zatím pá 😎

michule
autor
7. zář 2009

Gabi - moc tě vítám a je strašně fajn, že je Danek v pohodě. Musela to být neskutečna honička - co honička - maratón po doktorech. Hlavně, že jsi v psychické pohodičce. Určitě se tady ukaž. Plánujeme srazík, bylo by moc fajn, kdybychom se zase viděly.
Jinak holky, musím vám poslat všem svou pozitivní energii. Jsem tak plná radosti a štěstí, že jen těžko o tom můžu mluvit. Výsledky screeningu v II trimesrtu dopadly Výýýýborně!!!!! Volal mi genetik a na žádnou plodovku nemusím. Miminko je v pořádku!!!!! 😵 Dále jsem se objednala na 4D ultrazvuk do Havířova na 22.9. toto vše tam dělají: ( 4D záznam + trojrozměrné fotografie 1000,- Kč. V ceně je 4D záznam vyšetření plodu (cca 10 minut videozáznamu včetně videokazety, CD nebo DVD) + 1 černobílá fotografie (termosnímek) vytištěná + uložení 10 fotografií v digitální kvalitě (JPEG) na disketě nebo USB flash disku ). Našla jsem si to na netu a strašně se na tvářičku rybičky těším. Drahý byl naprosto nadšený, že to musíme udělat. No a aby toho nebylo málo, tak běžím k mamce na oběd a na ten se taky těším. Doufám, že toto mé dnešní štěstí nebude vykoupeno něčím zlým, že to prostě potrvá. A toto přeji všem tady. Tak pěkné poledne a večer kouknu. 😀