Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
7. zář 2009

Ahojky všichni 🙂
Tak jsem z víkendu zpátky,měla jsem se fakt krásně.Jen tam bylo docela zima,ale hlavně že nepršelo.
Ahojky Gabi,bylo by fajn,kdybys přišla na srazík. 🙂 Už se na vás všechny moc moc těším.
Za chvilku jdu ke kámošce na pokec,tak spíš pisnu večer.Jen jsem vás chtěla pozdravit!
Michul,to je skvělé,že rybička je naprosto v pořádku.Gratuluju!!

gabka14
7. zář 2009

Holky a na kdy plánujete srazík? Taky bych Vás ráda znovu viděla 😀 A taky bych ráda poznala ty, které ještě osobně neznám.

evkaa25
7. zář 2009

Gabko srazík bude v pátek 18,9 ve 14 hodin v Ov,ale spoustaholek dorazí později po práci.
Bylo by super,kdybys dorazila. 🙂

koczurka
7. zář 2009

AHOJ HOLKY!!!

Michul,moc gratuluju k tomu že je mimísek v pořádku,ale to bylo přece jasné. 😉 😵 Úplně z toho jak píšeš tak cítím tu pozitivní energii a jsem ráda že jsi tak šťastná a spokojená. 😉 Jaký byl oběd u mamči?Co jsi měla dobrého?Jo a s tím srazíkem s tou hypernovou je to moc dobrý nápad!!!Taky mně to napadlo.
Gabi,zdravím po dlouhé době,je fajn že jsi se ukázala.Na srazíku bych tě taky moc ráda viděla. 🙂

michule
autor
8. zář 2009

Ahoj holky, krásné dopoledne a den všem. Tak já už mám zase vše hotovo, od včera máme z bytu a v bytě blázinec, tak se snažím to dávat dohromady. No a teď vyrážím s kámoškou na nákup. Večer kuknu a budu doufat, že tu těch písmenek bude více.
Koczurko - děkuji. Jsem fakt šťastná a stále to trvá. Ty to chápeš, přesně tak jsi se asi cítila po plodovce. Takže jsem v euforii a navíc jsem si řekla, že pokud bude po testech vše OK, tak začnu nakupovat - lehce 😀 . No a tak se fakt chystám jen zlehounka, jelikož neutrálních věcí moc nechci. Snad se toho 22.9 dovím více a žačnu s barvičkama. Mamina vaří skvělé. Navíc mi všude chutná, hlavně, že to nemusím vařit já!!!! Dělala ameriky a místo soli měla přímo koření na ameriky a játru, fakt jsem se opět tak nafoukla, že mi pukaly šaty 😀 😀 😀 .
Evi - taky děkuji a tobě přeji taky takové zprávy a zdravého a čiloučkého beránka. 😀
Gabi - fakt bychom měly všechny radost kdyby jsi došla. Dáme si sraz na Svinově a pak hromadně pojedeme do Hypky.
No a to je asi vše. Mimco - dnes 6 den - držím palečky a napiš. Zbytek pracantů moc zdravím 😀 😀 😀 😀 .

mimco
8. zář 2009

Michul zdravím,
já jsem taky v práci, skončila mi dovča, ale doufám, že na sraz dorazím během vycházek na nemocenské 😵 .
A gratuluju k výsledkům, je to super 😵 .
Já se omlouvám, moc sem nechodím, láká mě to něco napsat a já to nechci zakřiknout 😉 .
Gabi, super, že je mladý v pořádky, hlavně, že to dobře dopadlo 🙂 .

dajamal
8. zář 2009

Ahoj, nevíte, jak dlouho doporučejí ve Fn pauzu po laparoskopii? Čeká mě to příští týden, když jsem se ptala Oborné, tak říkala, že tam pauza ani být nemusí, což se mi nezdá. Budu mít výkon na vaječníku, tak se mi nezdá, že by hned bylo rozumné stimulovat. Ne že bych nechtěla, Dostál mě tak trochu nas...al, a vše se mi posunulo o zbytečné 3 měsíce 😠

Dostála se ptát zatím nechci, musela bych tam telefonovat, tak počkám až po laparce. A Oborná mi odpověděla toto, ale bylo to řečeno v dost nepřehledné situaci v ordinaci, tak kdoví, jestli mě správně pochopila...

PS. Taky vás tak štve, že když jdete na ultraz. k jednomu doktorovi, tak vás pošle s problémem do poradny k svému (Dostalovi) doktorovi? Za pár týdnů? To nemůže vyřešit jeden doktor? Ach jo.

mimco
8. zář 2009

Dajamal, bohužel neporadím, nemám zkušenost, snad ostatní holky 😉 .

Teď si vzpomínám, že se mě myslím Monali ptala na léky při tomhle Ketu.
Opožděně, ale přece (od 1 dne cyklu):
3x 1 divina
2x 1 divigel (maže se na podbříšek) - nevím jesli ho budeš muset mít i ty, mě totiž před jarním ET nenarostla sliznice
A pak před KETem gel na zavádění myslím Crinone, nebo tak nějak 1x denně
1DC byl 11. 8. a KET byl až 3. 9., takže KET byl až 24DC.
Proběhla jen 1 kontrola a to po 14 dnech braní léků.
Ještě beru další léky, ale to už mám speciál pro mě.
Nemusíš to mít stejně, já měla 1 KET jinačí, kontroly 2 a na růst endometria jen DIVINU.
Snad jsem to napsala srozumitelně 😉 .

petista
8. zář 2009

Ahojík, jste někdo online? Škoda že máte sraz v pá, to nemám šanci zvládnout, i kdybych se rozkrájela. Tak si to pěkně užijte. Já už jsem konečně zdravá, zato to nachlazení chytl manža, takže se zase v noci nevyspím, protože teď pro změnu kucká on. Jinak jsem dneska naštvaná, v práci je toho strašně moc a lidi jsou na sebe hnusní 😒 I když kdyby nebyli, tak bych neměla práci, že 😀
Jinak pro Dajamal, já jsem po laparce se cítila už 3 den zcela OK, takže žádnou pauzu jsme neměli, naopak tady holky říkají, že jak to laparce prošŤárají, tak je větší šance, takže jsme se snažili...Hned další měsíc jsem jela do lázní - úžasné - doporučuji všem, co ještě čekají. No a teď se v práci můžu zbláznit... 😀

dajamal
8. zář 2009

Ahoj, díky za odpovědi. Mě jde o to, že nejdu na diagnostickou laparku, ale už operační, mám cysty, takže se předpokládá, že mi vaječník s cystama důkladně proštourají, možná skončím s polovinou vaječníku, možná mi ho vezmou celý. Pokud by žádná pauza nemusela být, tak by to znamenalo, že za nějaké tři týdny po lapar. už začnu stimulaci - zhojí se ten vaječník??

Jinak závidám Petisto, žes byla fit už 3.den, já při minulé laparce chytla zánět do rány a celkově se jim laparka nevyvedla, byla jsem hodně pohmoždná, takže se ten zánět dal čekat. Chodila jsem měsíc v předklonu, stříkal ze mě bordel z rány... a 5 cm díry v pupku.. 😉

Ale to jsem odbočila, pokud se ozve ještě některá po laaprce, budu ráda. Díky.

lajcikova
8. zář 2009

ja byla taky na laparce ke to tedy už skoro 6let,ale šla jsem za tři dny domu a večer sem běhala jak srnka,ale ty maš jiny problem držim ti palce 😉

michule
autor
8. zář 2009

Ahoj holky.
Dajamal - asi ti ani já neporadím. Já byla na laparce v květnu a na KET mě vzali až v srpnu. To vše, ale bylo v OV a tam měli přes prázdniny dovolenou, takže si myslím, že by třeba ani pauza nemusela být. No ale jak píše Lajci, tak máš jiný výkon. Mě tam pouze koukli a toť vše.
Mimco - chápu a i nadále držím palečky. 😉
Lajci - taky asi pořád v práci, že?
No a kde máme dneska Evču a ILI??
Každopádně krásný večer všem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasule
9. zář 2009

Ahoj Holky 🙂 ,chtěla jsem se Vás jen zeptat...chodím do FN OL a zítra jdu na OPU,za jak dlouho Vás pustili domů?Docela spěchám!!!!

evkaa25
9. zář 2009

Ahojky holky 🙂
Jsem ted nějak pořád v jednom kole,tak nestíhám psát.Mám ted takové příjemné starosti s pejskem.Chci aby mněla letos štěnata.Vypadalo to,že bude hárat tak v listopadu,tak jsem si pořád říkala je čas s papírováním a běháním okolo toho.No a ted to vypadá,že bude hárat už ted někdy,podle chování,tak se snažím všechno kolem toho zařídit.Psa na nakrytí máme vybraného,ale musí nám to schválit poradce chovu.Musím poslat kopie všech hodnocení z výstav atd. atd.No jo,holt pejsci s rodokmenem 😀
Dneska jsem měla volat na gyndu,jestli chci,nebo nechci ten screening ale nejde se jim tam dovolat.Tak nevím.Asi to budu ještě zkoušet,ale jsou tam jen do dvou.Rozhodla jsem se,že na ten screening nepůjdu.Docela mi to utíká,tak myslím,že se ani nenaděju a už tu bude vyšetření 2 trimestru.
Dasule,já jsem chodila do Fertasu,tak ti neporadím.
Peti,to je hrozná škoda,že na srazík nedorazíš.Pro pracující je pátek určitě blbý.Moc ráda bych tě viděla.Těšila jsem se,že nám vylíčíš podrobněji ty lázně.Hlavně ty procedury jaké tam byly.Jsem já to ale zvědavec,co?! 😅
Mimco držím všechny palečky,co mám!!!!! 🙂
Všechny ostatní jen ve stručnosti zdravím.Jdu vařit.........

lilienka
9. zář 2009

ahojky holky
tak hlásím,že nic nového 😀 Ted mám noční,tak jsem taková nějaká uondaná(jako vždy 🙂 )
Evi štěstí,že jsem měla jen samé nepapíráče 🙂 já bych asi nechtěla,aby moje fenka měla štěnata-jako nejsem proti tomu,ale nikdy nevíš do jakých ruk se dostanou(viz můj soused 😠 -ten má zahradu velkou jak kráva a psa v kotci non stop-ten jak ji pustí,tak to je fakt svátek)a to najdeš mnohem horší případy. A nadává ji hnup.a přitom je tak milá(ji tajně dávám semtam piškoty přes plot-sousedí přímo vedle naší terasy 🙂 )Já jdu v pátek na -ták a ted nevím jak se tomu nadává 😀 (no jsem ťulpas)-no prostě na nějaké vyšetření proč to nejde 😀
dnes je krásně co?Akorát večer a ráno jak jedu domu je kosa jak byk.Ale ted je pohoda-svítičko sluní a moje larva uřvaná leží pod rybízem a je spokojená 🙂
tak zatím pampalala a pěkný zbytek dne holky 🙂

evkaa25
9. zář 2009

Holky ty hormony se mnou fakt dělají svoje.Zjistila jsem,že pejska,kterého jsem si vybrala k nakrytí mojí feny nemůžu mít,jelikož jeho předci měli nějakou psí nemoc.A to já nehodlám riskovat.Každopádně jsem to pořádně obrečela.Pejsek se mi moc líbil.Už jsem se viděla,jak se starám o štěnátka,jak mi to časově pěkně vychází.Štěnátka by byla v lednu rozdaná a v březnu miminko..................
Lili někteří lidi jsou hovada!Nevím,na co si pořizujou zvířata,at už psy,kočky,koně.A to stejné je to s dětmi.Pořád ve zprávách vidíme příklady týrání a nechápeme to.To prostě normální člověk nemůže pochopit.Ale to pro mně neni důvod,proč nemít štěnátka.Navíc já si chci jedno štěně nechat.A chci aby to byl potomek mojí Trixinky.Časem asi dopadnu,jako moje teta a budu mít chovnou stnici.Ne na výdělek,ale pro radost.Ono,já bych ty pejsky prodávala jak moje teta-za náklady,které do toho dáš.A vzhledem k tomu,že za ty psy majitelé platí a pro pejsky si jezdí osobně za chovatelem-tedy za mnou,tak je jasné,že kdyby se mi někdo nezdál,tak mu pejska nedám!
Ty utýrané pejsky mívají většinou lidi,co k psovi přijdou,neví jak,nebo takoví lidi,co chou psa na hlídání,přivážou ho k boudě a tím to pro ně hasne.Je to děs.Takové lidi bych zavírala stejně,jako ty psy.Ale konec už.......
Manžel ted kouká na fotbal a já se pekelně nudím.Asi si zajedu zaplavat na bazén.Ráda plavu a četla jsem,že se to kolem 3 měsíce pro těhulky doporučuje. 🙂

evkaa25
10. zář 2009

Dobré pozdní ranko všem 🙂
Představte si,že včera jsem nakonec vyrazila na ten bazén do Kravař a on je celý tento týden zavřený.Asi ho čistí,tak neni v provozu.Včera opravdu nebyl můj den. ☹
Poslední dobou se to tady pěkně fláká 😀 Holky kde jste kdo??

lajcikova
10. zář 2009

ahoj všem

všechny vas zdravim nak nemam čas dočitat,snažim se co nejvic makat at nemyslim na blbosti 😎 jinak v praci taky pěkna ponorka,jo jinak od příštiho tydne začinam chodit do anličtiny,neumim ani slovo,tak když nebudu matka tak budu aspon vzdělana 🤐 plati to zaměstn.tak toho využiju,ale haluz je že mě nechaly dělat test z angličtiny,tak sme myslela že mě daji mezi ty největši blbce a ono ja měla z těch 80toazek 68dobře 😀 no střilela sem to dobře.tak mě šouply mezi pokročile začatečniky 😝 😀 se tam jako pobavi.

nic jedem do přerova do michalova do parku tak mizim tak zatim se mějte. 😉

mispurka
10. zář 2009

I já přeji hezký den.
Už jsem tu pár dní nebyla, ale opožděně díky všem za přivítání🙂. Nedostanu se na diskuzi každý den a pak ani nestíhám všechno dočíst. Nejsem moc v obraze co se každé z Vás mezitím přihodilo, ale budu se snažit to dohnat. Každopádně u nás se nic nového neděje - až 15.září si mám volat na výsledky kultivace a krve. Tak že zatím doma pohoda a klasická honička v práci. Víc to začnu řešit až začnu brát nějaký doping a začnou do mě šťourat a vrtat 🙂 Pak budou mé příspěvky uričitě četnější a záživnější 🙂......

lilienka
10. zář 2009

hej lajči-dobrýýýý 😀

evkaa25
10. zář 2009

Lajci,to je fajn,že vám zaměstnavatel platí jazykové kurzy.Já budu letos taky chodit do angliny,ale až od října.Do mírně pokročilých.Mám sice pocit,že si po prázdninách nic nepamatuju,ale snad se mi podaří aktivovat mozek a rozpomenu se. 😀
Mispurku,tak budu držet palce,aby krev dopadla dobře a abys brzy mohla začít bojovat! 🙂
Jsem dneska nějak unavená,tak už jdu do postýlky..........

adrim
10. zář 2009

Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli tu je někdo kdo chodí do Fertimedu do Polanky nad Odrou? Děkuji 😉

monali
11. zář 2009

dobré ráno všem 😉 moc zdravím, jsem tu jenom na skok, nějak nestíhám.
Dneska jsem v práci jenom chvilku, kolem poledne odjíždíme na Slovensko do Tater, tak snad
se ten víkend povede, protože počasí nehlásí nic moc, tak uvidíme.
zatím pa

lajcikova
11. zář 2009

bre rano 😀

lili ale ja ale fakt neumim nic anglicky tak možna uvařit anglicky čaj. 😀

,ispurko to my tu chapem že tu enmužeš byt každej den,a čekani ti uteče neboj 😉

moni vem mě sebou do tater,ja budu hodna,ani nebudete o mě vědět,to ja mam celej vikend nočni brrrrrrrrrrrrrr 😝

jdu pect hrab.řezy 😉 da si někdo-michul???????????????? 😎

michule
autor
11. zář 2009

Ahoj holky. Moc vás zdravím a chci popřát krásný víkend. My zachvilinku odjíždíme na Hartu, moc a moc se těším, ale bohužel si myslím, že počasí bude proti nám. Chci vám napsat jeden moc krásný poznatek z rána - sprchuji se a zpívám si, jak jinak, když ve vaně je nejlepší akustika. A když se postavím a chci se utírát tak rybička začala bušit!!!!! Kopala vždycky když jsem zpívala, tak nevím jestli se ji to líbí nebo naopak 😀 😀 😀 😀 😀 Mě se to rozhodně líbilo.
Moni - tak přeji krásný víkend a snad NÁM nebude pršet.
Lajci - skvělé, já maturovala z angliny a víš co umím, že??? 😀 😀 😀 😀 Je to skvělý zúůsob jak se odreagovat od blbosti. Mě ty 4 roky školy tak pomohly, že jsem neměla zájem o nic, ani o plození. 😀 😀 😀
Mispurko - taky máš mé palečky ať vše dopadne výborně.
Ili - co je s tebou, ani jedno písmenko, doufám, že jsi v pohodě????
Mimco - ty nás neskutečně napínáš. A pokud už skoro slavíš čárečky a my to nevíme, tak ti to na srazu dáme sežrat!!! 😀 😀 😀 😀
Evi - jak to teda bude s fenečkou? To se musí najít nový ženich? Já nevím, to musí být stranšě složité nějakého sehnat, ne? Ale jsou to pěkné starosti. Každopádně jsem se začetla a říkala si, že to je fakt člen rodiny a nemůžeš ho zanedbávat. A s tou anglinou obdivuji všechny. Jste fakt dobré.
Zbytek holek - Lili, Koczurka, Gabča - všem krásný víkend a doufám, že sluníčkový!!!!!!

ili5
11. zář 2009

Ahojky holky, omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale byla jsem ve špitálu. Mám takové křeče v prqavo podbříšku a tvrdne mi děloha, takže jsem byla na kapačkách a píchali Algifen od bolesti. Už jsem musela jít dom, škola atd, tak jsem jim řekla, že podepíšu reverz, tak mě nakonec asistent pustil. Ale nemůžu se ani pohnout, chodím jak mátoha, v noci hrůza, ale zpátky tam nejdu. Tady v KA je asi nejhorší špitál, jsem si tu užila. Neměli nadstanmdart prázný, tak jsem poprvé ležela na klasice a ten rozdíl je hnus. Co se týče sester, to bych musela popsat, neuvěřitelné.... Dokonce je to na jednom patře ženské a porodní, tak na porodním neměli místo, tak je šupaly ty maminky s miminkama na ženské oddělení, a to dr,. říkal, že 90% je tam se zánětama, že je to vždy v září po létě klasika. Já taky na pokoji ležela s maminkou co se vrátila po porodu tam rodila, měla zánět dělohy, zánět žil a kloubů, tak měla u sebe mimi 2 týdny staré a já s něma na pokoji. To jsdem fakt nezažila, jedna se ženskýma problémama a druhá rodička s miminkem na jednom oddělení a dokonce na pokoji. Takže už jsem rozhodnuta a určo v KA nerodím.
Praskají mi žíly, tak mě začla ve 4 hod spuchat ruka, tést krev mimo kapačku, tak jsem prosiula sestru až bude mít čas jestli by mi to nesundala a ona začla po mě řvát, že ji od 14 hod. každý otravuje, zvoní furt telefon, ať ji dáme všichni pokoj. Tak jsem chtěla počkat na noční službu, ale nevyydržela a sswestra z porodního z jipky mi to nakonec sundala. Vedle mamimce napichovala 4x žílu, samo, že se netrefila, tak volala sestru z jipky z porodního, ta na poprvé. A to bych mohla tady sepisovat.... Začla řvát, však si stěžujte a písemně, mě je to jedno... Pak mi donesla prášek večer a neřekla, že je vaginální 😀 . Prostě hnus za hnusem. Každý nadává na Havířov, tak jestli je to tam stejné, nebo horší, tak už je konec světa fakt....
JInak co s tím srazem, já se tak těšila, ale setva se belhám. A to hned jela do školy, peru už 6 várku. Se budete na mě zlobit, já to tady zhubukuju a nakonec zas nemůžu. V úterý dojdou na okna a v pátek malovat, tak se musím dát dokupy trochu. Určo ještě bude nějaký než bude zima venku, žejo?

mimco
11. zář 2009

Proboha Ili, co to čtu, buď opatrná, určitě ti řekli, že namáš nic dělat!!!
Ta nemocnice je pěkný hnus, to ti povím, taková kráva sestra.
Fakt nemůžeš na chvíli vypnout? Nikdo ti nepomůže? Já bych se na nějaké prádlo vykašlala, hlavní je zdraví miminka a tvoje. Ale asi nemám co kecat, viz níže.
Tak já už nebudu napínat. Mám pozitivní testíky, dnešní už je skoro stejně silná jako kontrolní.
Jenže, já kráva jsem měla jenom dovolenou a vrátila se do práce. Ze středy na čtvrtek jsem měla noční.
Včera mi bylo celý den blbě, bolelo mě břicho a přišlo i malé špinění. Dneska jsem měla jít na ranní 12-ku, ale už jsem zůstala doma. Snad to nic nebude, já jsem to jakoby měla včera dneska dostat, tak snad je to tím a přejde to.
Jestli se to zase pose... asi mě klepene. Ve středu jedu na krev, tak uvidíme.

ili5
11. zář 2009

Mimco, čtu tvoji zprávu a začla jsem tleskat, že pejsek vyletěl z lůžka se lekl bobek malý, je tu klid, nic mi nehraje a najednou tleskot 😀 . Ze mě chytne tiky 😀 . To je super, se nám tady fakt daří, takže další kluk na cestě, paráda.... Doufám, že jsi šla na nemocenskou, to není sranda, ráno vstávat brzo a trajdat někde, pěkně doma, venku už je zima, ať nenachladneš.... Mám RADOST VELKOU:
JInak mi nemá kdo pomoct, NIkol hned ve dvveřích, kdy budeš prát? SOused taky natěšený, koš plný, bordel, prachu...Asi nebudu mít čas ani umřít.
Musím ještě koupit koberec do obyváku.
Máte ten srazík dnes? Škoda, že nemůžu,, bych hnedle jela. V pondělí jedu do OL, tak snad toho downova syndra vyloučí, nebo se mi fakt v poslední době jen sere. Je to asi daň za úspěšný IVF. 😒

evkaa25
11. zář 2009

Ahojky všem.
Mimco,to je úúúúúúžžžžaaaaasssssnnnnnéééééééééééééééé.Moc držím palečky,aby bylo vše ok,ale dvě čárky se nedělají jen tak.Takže těhule jak vyšitá!!!!!! 🙂 Hlavně se pořádně opatruj a na práci se vykašli!!
Ili,to je hrůza,co píšeš o té nemocnici.A z čeho ty bolesti vznikly tak najednou?Řekli ti?Myslím,že by ses měla víc šetřit.Škola,rodina,soused a do toho těhulkování,to moc nejde dohromady.Nikol by ti určitě pomohla,ne?!
Michul,takže první kopance!!To je super!!Rybička bude asi pořádný divočák! 😀
Adrim,já jsem chodila do Fertasu do Olmíku.V Polance jsem byla jen jednou,jelikož jsem u HZP a v Polance s nima nemají smlouvu,tak mě to tam stálo dost peněz a dr Holub podle mně nic moc.........
Monali a Michul si budou užívat víkend.Počasí nevypadá zrovna ideálně,ale hlavně že vypadnete ze stereotipu a odreagujete se. 🙂 Já jdu zítra na svatbu kamarádce,tak snad alespon nebude pršet. 😉
Pejskovi ted hledám nového nápadníka,ale neni to jednoduché.Jeden se mi zamlouvá z Brna.Asi se s jeho páníčkama zkusím domluvit,jelikož jedu do Brna v říjnu na výstavu s pejskem.No každopádně se bojím,že jestli Trixinka začne hárat ted někdy,tak už to nestihnu zařídit. ☹ A pak bude hárat zase za rok a to už bude na světě prdola,tak nevím,jestli bych se do toho pak pouštěla.Ale bude mně hrozně mrzet,když nám to ted nevyjde.Michul,máš pravdu.Trixinka je jako naše první dítě! 😀 Ona byla kolikrát důvod,když jsme řešili naši neplodnost,který nás držel nad vodou.A to bez nadsázky.Dává nám spoustu radosti!!!
Jo Ili srazík je až příští pátek.Uvidíš,jak ti bude,třeba bys mohla přijít!!

mimco
11. zář 2009

Děkuju moc holky, já se chci taky radovat, ale mám obrovský strach, jediné co mi připadá pozitivní je, že mi je pár dní šoufl od žaludku, jenom dneska zatím nic, tak čekám 🙂. Nikdy by mě nanapadlo, že budu mít radost z toho, že se mi chce zvracet.
Já si pořád tak říkám, že bych dala cokoliv za to, aby to tentokrát dopadlo dobře a to trápení konečně skončilo, klidně budu týden rodit v bolestech dvojčata, jen ať máme konečně doma to zlatíčko nebo klidne dvě 😵.