Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
11. zář 2009

mimco mocmoc gratuluju tedy zatim potichu 😉 maš uplně stejny nazor jak ja ja budu taky klidně blit 24hodin deně a rodit budu klidně i měsic jen at už nejsme sami,leze nam to pěkně na nervy,myslim že pokud brzo něco nebude tak je naše manželstvi ohrožene a to opravdu bez prdele,věčně se hadame nemužem se ani vidět atd.......... 😔 jak tohle dopadne????

ili davej si prosimtě pozor,jinak takovy personal žeru 😠 bych chtěla vidět ji kdyby tam ležela.....krava 😠
holky jdu se chystat na nočni tož zdarec a hezkej vikend 😉

ili5
12. zář 2009

Ahoj, tak to je super, že jste srazík odložily. V pátek dojde malíř. Tak napiište kdy se to má konat, snad budu mít byt v pořádku a můžu jet.
U nás je hnusně, bude pršet, chtěla jsem jet odpoledne na chatu, ale uvidím jestli nebude lít.

evkaa25
13. zář 2009

Ahojte všichni 🙂
Koukám,že si všechny užíváte víkendu.Já taky.V pátek u mě spala kámoška ze střední a včera jsme byli na svatbě.Moc krásná svatba,jsem byla úplně dojatá. 🙂
Mimco,já jsem na začátku těhotenství nemněla žádné příznaky.Snad jen nalitá prsa,jinak nic.Hlavně se opatruj,myslím,že je to na dobré cestě.Kdy že jdeš na krev???

lilienka
13. zář 2009

ahojky holky
tak jsme byli včera sjíždět řeku-bylo to úplně božííííííííííí.Jsem si to užila 100%.Byli jsme poprvé a musím říct,že né naposled 🙂 opravdu-perfektní zážitek.Jinak jsem jela do nemocnice na hematolog.vyšetření(jsem tam nejprve volala,a oni prý,že tam mám přijet) no a ti hotentoti mě jen objednali...jsem tam zbytečně jela 😒 a zase abych měsíc čekala-to už je fakt na nervy.Dnes se mi zdálo,že čekám trojčata 😀 😀 😀 😀 výýýborný sen.Akorát kdyby to byla skutečnost,tak jsem štastně zděšená 😉
Jinak já těhotenské příznaky mám pokaždé tak asi týden před mrchou-je mi zle,chce se mi furt brečet,mám citlivý čich atd.takže já to asi budu mít těžké na rozpoznání jestli jo nebo ne 😒 🙂

koczurka
13. zář 2009

AHOJ HOLKY!!!

Moc vás všechny zdravím.
Mimčo,moc držím pěstičky ať je vše úplně v pořádku a ať čárečky jen sílí. 😉
Ili,já jsem z tebe hotová.Fakt se šetři,mysli víc na sabe a mimi.
Lili,to jsem taky jednou chtěla sjet řeku,snad se mi to ještě v životě splní.Musí to být super.Sny máš parádní,to je dobré znamení. 😉
Evko,svatby jsou krásné a ty jsi s těma hormonama 😀 ....si tě dokážu představit,kapesník a jedem že?. 😀
Lajci,partnerská krize řádí čas od času všude.Je to takové utužování vztahu. 😉 Určitě to dopadne dobře. 😉
Jinak my jsme dnaska byli na vítání občánků,bylo to moc fajn.Honzík dostal takovou fajn hračku a památníček.Hodím fotku do alba.Budeme mít i dvd,točil to tam takový pán a stojí to 300kč.Oni vydělávají fakt na všem,dvacetiminutový záznam.Ale tak co,vzpomínka na celý život. 😉 😵 V pátek jsme byli na poradně a vážíme už 6900g.S tou močí to dopadlo tak že jsme museli jít na cévkování,božatko moje,ale byl statečný. Musela jsem ho držet jak mu to dělali,no slza mi ukápla. 😢 Zítra budou výsledky a snad budou dobré a dají mu už pokoj.
Jinak srazík už se nám blíží,kde a v kolik teda ten sraz? 😨

michule
autor
14. zář 2009

Ahoj holky. Všechny zdravím po víkendu a hlásím, že bylo famózně. Srandy kopec, smála jsem se tak, že si znovu obnovuji břišní svaly a holky prohlásily, že to moje miminko se narodí a jako jediné se bude řehtat po porodu 😀 😀 😀 😀 . No klečela jsem na zemi a smála se vtípkům jako vůl. Počasí sice hrozné, ale nebyli jsme doma a to je důležité. Taky jsem dneska dospávala a vstávala až v 9h. a to není u mě normální.
Mimco - obrovská gratulace. Ve středu budu držet palečky na vysokánské Hcg. Takže vlna rozjetá jako blázen a to je moc dobře. 😉
Koczurko - malý velký muž je úžasňák. V těch džínách vypadá skvělé, vysmáté sluníčko. A to cévkování, no bobek malý, tak mu ublížovat. Statečný chlapík. Až bude starší, tak to bude horší. 😀 - známe chlapy, že?
Lili - hned nalistuj snář, to snad musí něco znamenat, trojčata - 😀 uf. Řeka musela být parádní. Já jsem nedávno potkala známou a ta mi řekla, že každým rokem i s dětma ( jako myslím celá tlupa ) jezdí sjíždět řeku, že to je paráda a děcka jsou nadšené, jenže bylo jedno pravidlo a to, že dětí museli chodit do školy, že s malýma se to nedá. Takže ji to už 2 roky vychází. 😀 😀 A buď v klidu, to jsou přesně ty stavy - před mrchou, v těhotenství a myslím, že i v přechodu, takže těch slz se jen tak nezbavíme. 😀 😀 😀 😀
Lajci - já to chápu. Není to tak dávno co jsem psala, že náš vztah zachrání snad jen miminko. Postupně se stává, že na to ta ženská myslí čím dál více a chudák chlap, ten to vždycky vyžere. Ale pomoci si musíme samy. Je to tak těžké spolu žít, ale jaké by bylo spolu nežít? No tragédie. Takže zatni zuby a bojuj. Jednou to sluníčko vyleze. CHLLLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀
Evi - staršně obdivuji jak se lidé musejí starat o takové výstavní psy. To je strašně moc práce. Shánět Trixince ženicha to musí zabrat spoustu času. Nebo máte mezi sebou kontakty? No a musí s tím vším souhlasit i druhý majitel, nebo je rád, že pejskovi ,, uleví ,, 😀? Ne - já se tomu fakt nesměju, ale vůbec v tom neumím chodit a nevyznám se v tom. Jak bych jenom poznala, že začíná hárat? To já bych určitě propásla.Teď, když jsme byli na Hartě, tak tam byli 4 rybáři a já se jich půl dne na všechno ptala, nevím jestli byli ze mě na nervy, ale odpovídali celkem pohotově a já zjistila, že jít na ryby není jen tak, je k tomu potřeba tolik ,, ingrediencí ,, peněz a kořalky, že jen silné povahy přežijou 😀 😀 😀 😀 lov. Ale byla to zajímavá exkurze a ve finále jsem řekla, že to si raději koupím - pecku - kočárek, jelikož vybavení na ryby vyjde fakt draho. Proto se ptám, protože každý koníček něco stojí.
Ili - opravdu moc mě mrzí co se u tebe děje a přeji ti, ať se to všechno otočí. Ta nemocnice musí být neskutečný bordel a vyhýbej se ji co může. Já bych si i v takových bolestech asi vybrala kam chci jet, jenže chápu, že do Ostravy to bylo daleko. Boroku, buď statečná. No a nebyla bych to já, kdybych si tak trochu nerýpla a nenapsala, že pokud se vrátíš na reverz z nemocnice, měla by jsi odpočívat a doslova a dopísmene se vy**at na všechny v okolí. To jediné na tobě nechápu a nepochopím. Já si ani nemyslím, že bych byla sobec, ale roky se snažíme o miminko a tudíž se svět, chtě nechtě musí točit kolem mě. Však se naskáčeme až až kolem drobků. No, ale je to fakt tvá věc a neber mě prosím špatně. No a sraz jsi vymyslela taky ty, takže pokud ti bude dobře, vyzvedáváme tě na Svinově!!!!!!!!!!!!!
Pokud holky chcete jiný termím, dejte vědět, já jsem na nemocenské a nic mě nehoní a můžu opravdu kdykoli, ale domluvme se 😉 😀 Jinak je to tedy v pátek 18.9 ve 14h na Svinově a pak asi směr Zábřeh - Hypernova, je to tak???

evkaa25
14. zář 2009

Ahojky všem 🙂
Potvrzuju:sraz na Svinově pátek 18.9 ve 14 hod!!Doufám,že se nás sejde co nejvíc. 🙂
Mimco držím pořád palečky a určitě se ozvi,jak dopadla krev.Určitě už bude krásná hodnota HCG 🙂
Mimco,nevzpomínám si,jestli si psala,že pojedeš na srazík už na tu 14 hod,nebo později.A jestli náhodou nepojedeš třeba autem.Že bych se k tobě vetřela.Ale samozřejmě můžu jet i busem,to jen,kdybys náhodou jela autem z Hlučína. 😉
Koczi,Honzík je statečný chlapík.Cévkování-to zní hrozně.Už se moc těším až Honzíka v pátek uvidím. 🙂 A vítání občánků muselo být super.Pravda,že se vydělává kolem maminek a miminek na všem,ale zase to DVD budeš mít už napořád.
Lili už ses dívala do snáře,co znamenal ten tvůj sen o trojčatech?Píšeš,že tě zase čeká měsíční čekání.To je fakt na nervy,že?Já se vždycky před IVF těšila a nemohla se dočkat.Ale neboj ono to uběhne jak voda.....
Michul s tím háráním mívám problém i já.Ale pozná se to tak,že začíná vrčet na psy a ti jí neustále otravují.Ze začátku hárání feny nechcou "DÁT"a pak přijde 5-7dní kdy jsou naprosto naddržené a nabízejí se každému. 😀 Ocásek na stranu a čekají. 😀 😀
Já mám taky vždycky strach,že to nepoznám dostatečně včas,ale ted to vypadá,že to byl planý poplach a že mám ještě trochu času na hledání ženicha. 🙂
Jinak co se týče výsdtav,tak jsou lidi,co to hodně žerou a jezdí skoro na každou a tak.A zbírají tituly.To já jedu letos jen na jednu.Můj pejsek je hlavně můj miláček a výstavy jsou dobré na oživení,taky se tam setkávám s chovateli stejného plemene a to je fajn.Někteří jsou tedy hrozní a chovají se jako naše konkurence,ale já to tak nebru.Já zastávám názor,že šampion výstavy jede domů vždy v mém autě.Protože pro mně je Trixinka šampion at už se porotci líbí,nebo ne.
No a samozřejmně výstavy stojí dost peněz.A vůbec kolem pejsků je to na dlouhé vyprávění. 🙂 Jsem se zas rozepsala 😅
Holky k tomu srazíku.Kdo tedy přijede už na Svinov a kdo později???Já 100% budu ve 14:00 na Svinově!!!

mimco
14. zář 2009

Ahoj holky,
moc dík za podporu, no uvidíme co ve středu.
Evi, se srazem počítám, takže pokud se něco nepo...., určit+ě pojedu a samo, že tě vezmu, to bychom se ještě domluvily. Když se neco stane, určitě ti dám vědět.
Holky, mám celkem nechutný dotaz, ale vrtá mi to hlavou a nikde jsem o tom nic nenašla.
Brala jste některé Crinone místo utroše?? Já jenom, že ze mě občas vypadne takový sražený kus jako tvaroh to vypadá a já nevím jestli je to v pořádku, omlouvám se za dost intimní dotaz, ale fakt mám ze všeho strach.

ili5
14. zář 2009

Ahoj kočky, tak Uz vyšel dobře, musela jsem akorát podepsat reverz, že odmítám amniocentezu. Jinak rozměry v poho, vše se zdá dobré.
Ten sraz je v pátek, že? V pátek asi dojde maolíř, ještě dojde ve čtvrtek se domluvit, tak uvidíme. Zítra dojdou na okna, tak jak malíř vymyslí jiný trmín, tak jedu samo.
Mimco, já brala utroš a po krvi mi dali crinone, protože zrovna byl výpadek v česku a Utroš nikde nebyl. Ten tvaroh je normální u toho a strrašně ale strašně velká únava, jsem myslela, že usnu na dobro. Jsem začla i pít kávu, ale nějak to vydržíš. Moc Ti přeji štěstí ve středu, ať je velké HCG!!!!!
Tak se loučím, jdem uklidit PC, ať se nám zítra na něj nepráší, tak se ozvu zítra večer, nebo ve středu po škole. PAPA

michule
autor
14. zář 2009

Ahoj holky.
Mimco - to je v poho, jaké nechutné dotazy!!!! To je prostě náš úděl. Samé vaginální léky a krémy a jak pak máme mít klid. Já teď beru na pročištění gelové vaginální tablety a asi tak do 15 minut po zavedení jsme mastní všichni 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Takže mě to možná čistí, ale spodní prádlo a prostěradlo nevyčistí nikdo.
😀 😀 😀
Evi - i tak to musí zabrat dsot času, ale jistě to stojí za to. Srazík beru v potaz a budu tam.
Ili - jen ti chci napsat, žei mě příjde v sobotu malíř a vše si musím přichystat v pátek. Ale jelikož jsme domluvené, nechci to rušit. Navíc já se musím přizpůsobit mu, ne on mi, takže to byla akce - hurá - já jsem s tím vůbec nepočítala. Jinak k mimisku ti blahopřeji, hlavně, že je vše v pořádku.

lilienka
14. zář 2009

ahojky holky
Ili to je fajn,že je vše ok 🙂 Mimco-taky držím pěsti(-štěstí 😉 )
tak jsem koukla na snář a bylo tam toto:vidět sebe těhotnou znamená pro vdanou ženu možnost porodit dvojčata..Pro svobodnou dívku tento sen je výstrahou před jejím milím.Je nečestný.. Trojčata znamenají úspěch ve věcech v kterých si člověk nebyl jistý,pro svobodnou dívku milenecký rozčarování v lásce. tak uvidíme,uvidíme,uvidíme
Jinak se mi udělal opět a zase opar 😒 až mě z toho bolí půl obličeje a jsem teda dost uťapkaná(to mi tak dělá,no).
jo a dnes jsem našla rozžvýkané diop.brýle od tatky...-to pes(jen tak pro srozuměnou...)jsem nevěděla jestli se mám smát nebo brečet.Už opravdu nevím co s ní.Příjde mi co nevidět mrcha,tak jsem nějak melancholická či co 😒
KOukáme s manžou na superstar-hej to není možné,jací existují lidé 😀 😀 😀 😀 některé bych hned po odchodu chytala do pastí a zavírala do klecí at se vzpamatujou 😀 jo Ili-já si myslím,že vyloženě hazarduješ s miminkem...opravdu se šetři.Tak brou holky

evkaa25
15. zář 2009

Ahojky holky 🙂
Dneska je venku příšerná zima.Se mi vůbec nechce vylézat z bytu. 😒
Včera jsme byli s manžou a pejskem na procházce v lese a našli jsme spoustu hřibů.Fakt paráda.Už jsem se bála,že letos žádné houby nenasuším,ale včera to stálo za to. 🙂
Taky jsem byla včera v práci a říkám si,že už tam jezdit nebudu.Radši se budu scházet s kolegy někde jinde.Ten můj šéf je fakt děsný.Už jsem tu psala,že je na mně naštvaný,že jsem ze dne na den šla na nemocenskou.By mně fakt zajímalo,co by udělal on,kdyby na mimčo čekal 3 roky.Pořát si říkám,že na něj kašlu,ale já jsem ten typ,co to neumí hodit za hlavu.Nenapadlo by mně,že se po pěti letecgh práce ve firmě dočkám takového přístupu. ☹
Lili,tak podle toho snáře těžko říct,co tě čeká.Že by ty dvojčata. 😀
Jinak tvůj pejsek musí být pěkné kvítko.Jak je starý?
Jo a co srazík?Přijedeš????
Ili,Michul,tak koukám,že obě malujete.Já bych toho měla doma tolik udělat,ale mně se tak nechce........
Mimco,zítra budu čekat na zprávu,jak dopadla krev.
Jinak já jdu zítra taky k dr.Už se těším,že uvidím drobka a doufám,že bude vše ok.
Ted jdu vařit oběd,tak se zatím loučím.........

michule
autor
15. zář 2009

Ahoj holky. Byla jsem za holkama v práci a balila pár věcí. Kolegyni jsem dala svou židli, ale řekla jsem ji, ať se moc nezabydluje, že 3 roky uběhnou jako voda. Tak mi bylo trochu smutno, přeci jen jsem v práci trávila hodně času a teď se jen flákám. 😀 No a pak jsem jela do OBI, koupila barvy a přkrásné nálepky na stěnu rybiček ( dětský mořský svět ). Je jich asi 29 ks a stálo to 499,- Neodolala jsem tomu, i když jsem nejdříve myslela, že si to budu kreslit sama, ale až uvidíte fotky ( dám je tu hned po vymalování ) tak mě pochopíte. 😀
Lili - to není o čem mluvit, to jsou jasné dvojčátka. Včera jsem se zrovna zamyslela ( vyjímečně ), že v naší diskuzi dvojčátka nečeká zatím nikdo ( teda počkáme si na Mimco 😀 ), ale teď to vyjde 100% tobě. No to je paráda. 😀 😀 Mě se zdal sen, že držím své miminko v náručí a psalo se ve snáři - dítě v náruči nositi, holčičku poroditi 😀 😀 😀. Takže ten snář prostě nemůže lhát. 😎 JInak váš domácí mazlík to musí být parádička. 😀 😀 😀 😀 Superstár - no coment. Řekla jsem svému mladému ( který by tam nikdy nešel ), že bych mu při odchodu do Superstár musela rozbít hubu, než zažít takovou ostudu. Jsem ráda, že je normální a zpívat umí maximálně ten šílený, sprostý a nepochopitelný rap. Ti lidé nemají žádnou soudnost, vždyť dobrá půlka jsou ,, lajdáci na hlavu ,, že je vůbec registruji??? Nechápu, ale já miluji CITRÓNA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michule
autor
15. zář 2009

Ještě jsem chtěla napsat Evči - na zítřek moc držím palečky a zkus dát taky fotečku ,, beránka ,,. To malování - no mě se do toho vůbec nechce, ale situace je katastrofální a volá o pomoc. Těším se, až to zase bude krásné a voňavé, bez prachu a čisťounké. Ale ten úklid po malbě, no to bude náročné. Mamča mi příjde pomoci, vždyť se tak těší na dalšího vnuka, že ji to nedá a ještě udělá králíka. 😀 😀 😀 😀 😀

lajcikova
15. zář 2009

ahojik všem

holky takže hlasim že v patek dorazim do svinova(BOHUŽEL VLAKEM)v 13.50.tak vas tam počkam.marci budeš m+ě muset vzit autičkem apon k te hyperce 😉

jinak mě se zdava o dvojčatech a trojčatech často,asi 20krat tydně 😀 ted se mi zdalo že sem měla osmerčata 🙄 už mi patřičně jebka v hlavě 😀
jinak mam novinu sme byla v praci povyšena na zastup vedouciho 🙂 od 1.10 se začinam zaučovat.chodim do angličtiny,sme se nechala přeřadit mezi voly 😀 oni byli už na konci a ja nejsem ještě ani na začatku. 😝
řikam že nebudu bohata ale budu vzdělana,ještě zvažuju dalši školu,ale chtěla bych statni,a normal od znovu nakej obor,ale dalkově,musim se podivat na net.
jdu dodělat oběd,a zitra zase do rachoty 😠 ja chci taky vegetit,a ne se honit v praci.

lilienka
15. zář 2009

ahojky holky
pes je starý tak nějak kolem roku(nevím to přesně-v útulku říkali,že má asi tak 5-6 měsíců jak jsem ji brala a máme ji už 7m(toto běžííííííí).Dnes vyjímečně nic nepotrhala(ale ještě není večer 🙂 )Na sraz nedorazím-v sobotu mám přesčas,tak to bych asi nedala 😒 snad jindy holt(opět a zase)
Od rána mi děsně píská v uchu-humus fialový 😖 O malování mi ani nemluvte,než jsme se nastěhovali,tak jsme malovali týden v kusu.Si na to vzpomenu a chce se mi zvracet.Já už chci taky zařizovat pokojíček.Zatím tam mám jeh holé stěny a postel.Jo a ratanové křeslo takové dlouhé(nemáte někdo zajem koupit? 😉)je super,ale jaksik je i na nic 😀 jsem ho koupila manžovi k narozkám(stálo 3000!)a on jak ho doma uviděl mi řek:já už ho ale nechciiiii.No není k "sežrání"??? 😠 ale sedí se na něm dobře. 🙂
lajči gratuluji k povýšení 🙂 já jsem taky zástupce mistra,ale je to spíše na obtíž než k užitku.A dnes jsem se tak nasrala v práci.Už chci vypadnout.
jo citron-ten je nejlepší.Jsem zaslechla mou 8mi letou neteř jak si zpívá:svět se zdá být kyselý nemám šmrnc a nejsem veselý 😀 (tak nějak) a já furt-odkud to znám a vono to suuuperstáááár 😀
Dnes mi konečně došly trička co jsem objednala neteřím k narozkám-té starší s obrázkem vlčáka a té mladší s koněma.Ty dve jsou úplně zblázněné do zvířat.Tak jsem z nich natěšená- z těch triček 🙂Tot můj dnešní den 🙂tak zatím pampalala a pěkný zbytek dne děvčata.

schlossina
15. zář 2009

ahoj holky - nezlobte se,že se vám tady vnucuji ☹ zadala jsem si téma OSTAVSKE GYNCENTRUM a co o něm víte....nějaká dobrá dušička mě nasměrovala na vás,tak prosím napište co můžete....Chodím k Čermákovi cca 1 rok - mám za sebou IUI 4X,IVF - neúspěšné a ted čekám na výsledky Ketu....Prosím napište

evkaa25
15. zář 2009

Holky,včera jsem tu psala,že jsme byli v lese a nazbírali spoustu hříbků.Viděli jsme tam včera srnku,byla hrozně blízko a vůbec neutíkala.Já jelikož mám loveckého psa,tak jsem se starala,aby ji pes neviděl a neublížil jí.Psa jsem stihla odchytnout a srnka pořád stála a koukala na mně.Říkala jsem si,že je asi nemocná,ale že může být z nás třeba jen v šoku. 😒
No a dneska jsme tam zase vyrazili na hříbky.Zase jsme jich našli docela dost,ale představte si,že ta srnka byla na stejném místě,ale mrtvá. ☹ ☹ ☹ Jsem z toho nějaká špatná a do toho ty hormony.Vím,že je to příroda,ale pohled to byl fakt k pláči.Bojím se,že se mi o ní bude zdát.Ty velké černé oči.......
Omlouvám se,že to tu píšu,ale nějak na to nemůžu přestat myslet. ☹
Lili,to je škoda,že nedorazíš na srazík.Ale je jasné,že jakož to pracující to nemáš tak jednoduché jko my ,co jsme doma.
Ani jsem nepostřehla,že máš pejska z útulku.Pamatuju si,jak jsi psala,že ti pejsek umřel.Pejsci z útulku bývají strašně vděční.Znám to,my doma chovali pejska z útulku a jednoho,co jsme našli na ulici.Jsou to miláčci!! 🙂
Lajci gratuluju k povíšení.To už je za poslední dobu podruhé,že? 😕 🙂
ichul,pokusím se po zítřku založit si to album.Já ale nemám doma pomocníka jako ty/synátora/,tak nevím nevím. 😅
Úklid po malování ti fakt nezávidím,ale alespon pokecáte s mamčou a tak. 🙂 A doma to bude jen zářit. 🙂
Schlossino,já jsem podstoupila v Ov 1 IVF a 1 KET.Neúspěšně.Už bych se tam nevrátila.Jsou však i holky,co tam jsou spokojené.Když si zkusíš pročíst začátek téhle diskuze,určitě tam najdeš naše názory na Gyncentrum.
Podle mně je to tam především o penězích.Jsou strašně drazí.Já jsem tam mněla vždycky pocit,že mi dr nic nevysvětlil a jako začátečnice jsem pořádně nevěděla,na co se ptát.Chodila jsem taky k Čermákovi a nikdy v životě už bych k němu nešla.Působil na mně jako arogantní člověk, jeho UTZ trvala tak 2 minuty a byl dosti necitlivý.A to si myslím,že nejsem žádná fajnovka.Při první návštěvě u něj nám v podstatě jen řekl,že problém je v manželovi,IUI nám proto neudělá,takže jdem do IVF.Tak že si máme na příští návštěvu přinést 23 000kč.To si pamatuju,že jsme byli s manželem jako opaření........ 😒
Jednu dobu jim hodně pacientek uteklo,tak třeba se to tam zlepšilo.Možná i Čermák zmněnil přístup,nevím......Já když jsem odcházela a chtěla svoji dokumentaci,byli velice nepříjemní a dokumentaci mi nedali.Dodnes ji nemám a vlastně dosti pochybuju o tom,co mám v papírech napsané.Nikdy jsem od nich nedostala do ruky nějakou zprávu o tom,co jsme podstupovali.Nevěřím jim!!!
Každopádně tobě přeju,aby ti KETík vyšel a pak třeba pisni,jak jsi dopadla. 🙂
Mimco,na tebe budu zítra moc moc myslet,tak pak pisni,jak jsi dopadla!! 🙂
Ted už jdu chrnět,tak se loučím,pa pa

koczurka
16. zář 2009

AHOJ HOLKY!!!

Moc se omlouvám že tu moc nepíšu.Poslední dobou jsem nějaká lenivá na internet,ale čtu vás poctivě. 😉
S pátečním srazíkem to vidím ohroženě,nebudu mít asi auto a bez auta by to Honzík tu cestu busem nedal.Tak kdyby začal být moc nevrlí tak bych sedla do auta a byla bych doma cuby dup.No uvidíme jak to drahý stihne. 😉
Lajci,gratuluji k povýšení,šikulka.
Mimco,na tebe moc myslím a věřím že bude vše OK. 😉
Michul,ty taky maluješ?Já bych taky potřebovala předsíň vymalovat,ale nejsou lidi(drahý je malíř 😀 😀 😀 ),však to znáte kovářova kobyla chodí bosa. 😅
Evko,to se budu těšit na fotečku miminka,musíš to album zvládnout.S tou srnkou to je smutné. ☹
Tak holky opatrujte se a svoje miminka taky.
Zatím papa...

evkaa25
16. zář 2009

Ahojky holky 🙂
Tak už jsem z poradny doma.Byla to nádhera. 🙂 Miminko má 7,3 cm a pěkně se tam vrtělo.Dokonce nám i zamávalo.Jsem z toho celá v tranzu.Měla jsem co dělat,abych se tam nerozbrečela. 😀 Srdíčko bije jak má.Na ručičkách už šly vidět prstíky.No nádhera...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale musím vás zklamat fotečku nemám.Manžel tam byl se mnou a jsme z toho byli úplně hotoví.Nechám si ji udělat až příště,za tři týdny jdu znova.Dr říkala,že kdyby jsme mněli dneska foták,že jsme si mohli vyfotit monitor.To nás ale nenapadlo.Důležité je,že jsme viděli miminko já a manžel.Fotečka u mojí dr stojí 200kč a kdybych ji nechala dělat při každé kontrole,tak bych se nedoplatila.Za tři týdny bude drobek zase větší a alespon ho lépe uvidíte. 😀
Takže to jsou zprávy ode mne.Čekám ted,co napíše mimco.
Koczur,to by mně strašně mrzelo,kdybys s Honzulkou nedorazila na srazík.Doufám,že ti to nakonec nějak vyjde. 🙂

ili5
16. zář 2009

ahoj, evko, super macek. 🙂 200 za obyč fotku? Ta baba je vydřiduch, však 3D foto stojí 100 a jak je to rozdíl. V olomouci chtějí za obyč 50 kč, u mojeho dr. nic. Co doktor to jiný hamoun 😀
schlos, jsem Ti psala do IP.
Michul, tobě malujou až v sobotu, tak nevidím důvod najít na srazík, ale když mě bude malovat v pátek, tak bych ho těžko tady mohla nechat samotného 😀 . A přikrývat budu taky až v pátek všechno, nebo na postelích spíme, na telku díváme, tak to musím připravit než dojde.
Okna vypadají supr, jen mám zničený koberec v pokoji, to celé nepřikryli, tak je od cementu, hnus, v obyváku mi nevadí, tam chci nový, ale ten pokoj, jsem to přez hodinu vysávala a stejně je škaredý. Dnes musím ještě stěnu vydrhnout, včera jsem byla už vykončená, že jsem zašla na pivko, podívala na zahradsu a v momentě usla. Tak dnes to musím dodělat, nebo dojdou kupci v 17 hod na tu stěnu a já fičím ve 2 do školy. Takže zítra ahoj, nebo večer, záleží v kolik dojedu. 🙂

ili5
16. zář 2009

Mimco, Tobě na dnešek držím pěstičky a hned podej hlášení jak dopadla krev a kokik bylo HCG. 😉

evkaa25
16. zář 2009

Ili,no jo s tím placením,je to všude jiné.Ale je zase pravda,že z přístupu mojí doktorky mám fakt dobrý pocit.Vyhovuje mi a mněla jsem docela problém tady u nás sehnat dobrou dr.Za fotečku 200kč je dost,proto se mnou jezdí manža.Je živnostník,tak to má v pohodě. 🙂 Ale samozřejmně nějaké fotečky budu chtít,tak je pak určo dám do toho alba. 🙂
Mimco,jsem tady hrozně netrpělivá a doufám,že vše je jak má. 🙂 Držím palečky..............

mimco
16. zář 2009

Tak jsem zpět holky, držení palců určitě pomohlo a já moc děkuju 🙂 .
HCG 4714!!!, to si nedělám prdel. Paní doktorka Březinová mi už na chodbě hlásila, že to vypadá na dvojčátka 😵 .
No uvidíme jak to půjde dál, další kontrola je 1. 10. a do té doby se může stát hodně věcí.
Měla jsem dost pernou noc, kolem tří jsem šla na záchod a na papíře krev a pak mě do rána dost bolelo břicho, takže panika, strach a prořvaná noc.
Od rána teda ani kapička, Dostál a Březinová mě celkem uklidnili, že se to prý stává. No doufám, že tohle byl poslední takovýhle šok.
Jinak na srez se těším, zrovna mi šel manža opláchnout auto, ať nejedu opět jako čuně.
Evi, já mám vycházky od 14:00, takže přijedu později, pokud ti to nevadí ráda tě vezmu.
Blbý dotaz, kde ten sraz vlastně je?

evkaa25
16. zář 2009

Mimco,tak to je SUPER!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Moc gratuluju k té krásné hodnotě!!4714 to je teda nářez!!!A že by dvojčata?!?!?! 😀 Jejda,to by byla paráda.Dvojité štěstíčko v bříšku!!Jsem za tebe hrozně štastná!!
To vůbec neva,že bys jela později.Já možná pojedu do Ov už od rána.Pozvala mně ségra,tak se ještě ozvu.Každopádně super,že když tak můžu jet s tebou.
Srazík je na Svinově a pak se pojede někde do Hypernovy. 🙂

mimco
16. zář 2009

Dík moc Evi, určitě dej vědět.
Já právě na ten svinov asi nepojedu, jela bych rovnou na místo. Kdo ví v kolik bych na svinov dorazila, tak nechci, aby se na mě čekalo.

michule
autor
16. zář 2009

Ahoj holky, teď jen stručně, jelikož mi není na dvakrát. Mám křeče v podbříšku a asi to mám od páteře, protože se nemůžu moc pohybovat. Chodím, ale je to jak na jehlách. Mám to od rána a nevím jestli mám čekat až to přejde nebo se odhodlat a mazat někam na prohlídku. No uvidím, zalehnu a budu chytřejší. Taky se může roztahovat děloha, ovšem to je píchání jako hrom. Fuj!!!
Mimco - obrovská gratulace. Jasné dvojčátka, to je jasné, někdo musel být v diskuzi první. 😀
Evi - nádherný pocit vidět miminko, já se zase strašně těším na úterý a 200,- to je hnus. To bych raději nosila foťák sebou.
Koczurko - nevadí, - já mám opět stejný problém!!!!!! Drahý auto potřebuje, má pracovní víkend a já sice bydlím 10 minut tramvaji od Hypernovy, ale teď musíme dát holky dohormady, pokud to zvládnou bez naší pomoci na Svinově!!!
Takže víme, že do Svinova přijede Lajci, Evka a Mimco? Mimco - trefíš do Hypernovy v Zábřehu? Já doufám, že se nic nevysmolí a že srazík vyjde, dnes by to totiž zrovna pro mě bylo třeba velmi ohroženo.
Ili - je jasné, že ho tam nemůžeš nechat samotného, ale tak nějak jsem to čekala, to už je s tebou 3 sraz. 😉
Lajci - veliká gratulace ty jedná velká paní vedoucí. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimco
16. zář 2009

Michul, na nic nečekej a upaluj na pohotovost! Nemusí to nic být, ale raději přijet 2x zbytečně. Aspoň budeš mít klid.
Vůbec netuším, kde je v zábřehu Hypernova, kouknu na net na mapu, snad se zorientuju.

mimco
16. zář 2009

Je to Hypernova v Avionu???

evkaa25
16. zář 2009

Michul,tak zkus ležet a jestli to nepovolí,tak si radši zajed na tu pohotovost.Musíš sama vědět,jak moc tě to bolí.
Mně dost často píchá v podbřišku,hlavně po ránu,nebo když prudce vstanu.Dr mi to vysvětlila,že je to právě tím,jak se děloha roztahuje.
Holky já taky nevím,která Hypernova to je.Sama bych tam asi netrefila.