Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
16. zář 2009

Holky, zkouším si podkládat záda, jsem si na 100% jistá, že to jsou záda. Normálně mě bolí kostrč tak jako by mě někdo nakopal. Prostě mám skřípnutý nerv a pokud jsem donedávna tvrdila, že bych si prst do zadku na narovnání kostrče nikdy nenechala dát, tak teď se na to dokonce těším. Musím jen zavolat kamarádce, ta tuto metodu dělá a já se už nemůžu dočkat. Každý večer mi maže záda ibalginovou mastí drahý a pomůže vždy jen na tu noc. Prostě stařenka, co dodat.
Jinak sluníčka změna. Já pro vás dojedu na Svinov. Drahý auto sice potřebuje, ale jelikož to máme od bytu kousek, tak stačí, když mi zavolá a já mu ho zase hodím. No a zpět by vás už hodila Mimco. Mimco zatím může dojet později, i když já mám vycházky taky od 14h, ale tak to nevadí. Takže jsme domluvené, ve 14h na Svinově!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo a Mimco - je to Avion v Zábřehu, pojedeš po rudné a krásně tě to dovede až k Hypce. Nemáš kde zabloudit.

mimco
16. zář 2009

Toš to máte řéct, že to je Avion, tam jsem jako doma 🙂 .
Po dálnici za 10 minut. Takže dorazím přímo tam.
Evi, tak jak se domluvíme, kde tě mám nabrat. Dostaneš se nějak ke mně, nebo mám pro tebe skočit?

evkaa25
16. zář 2009

Michule,já ti dám stařena 😠 Jsi v nejlepších letech a hlavně ani na svoje léta nevypadáš!! 😵
Tak se hlavně dej do pátku do kupy.Už se na srazík fakt těším.
Takže už jsem taky pochopila,že to je Hypernova v šopingu,netrefila bych tam však ani autem,ani busem 😅
Mimco,vypadá to,že budu v pátek už od rána v Ov u ségry.Dneska jsem jí to už slíbila,takže dojedu na ten Svinov.Takže díky za nabídku a uvidíme se v té Hypernově. 🙂 Už se těším,až uvidím maminku,co se jí v bříšku zabydleli dvojčátka. 😀
Dlouho tu nebyla Monali,doufám,že na srazík taky dorazí.Škoda,že nemůže Peti a Lili.Ili,ty doufám taky dorazíš. 😉

koczurka
16. zář 2009

Mimco,móóóóóóóóóóóóóóóóc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😵 Mám obrovskou radost.
Michul,mně taky od včerejška tak bolí v kříži že to je děs.Mám taky podezření na skřípnutý nerv,mám co dělat abych zvedla malého. 😝 Snad to brzo povolí,ani brufen si nemůžu vzít.Doufám že už je ti líp a kámoška ti přišla pomoct.
Honzíček už spinká tak jdu do sprchy a do hajan ať si ty záda trochu uleví.
Pá holky....

evkaa25
17. zář 2009

Ahojky všem 🙂
Jsem se právě vrátila z návštěvy u kámošky z práce.Se nestačím divit,co se v práci děje.Ještě,že tam nejsem. 😅
Koczurko,tak tebe taky bolí záda.To chce pořádnou masáž od miláčka 😀 Možná by to pomohlo. 😅
Za chvilku přijede manža z práce,tak musím jít vařit.Doufám,že až tu večer přijdu,tak si nebudu zase psát sama se sebou. 😉 No uvidíme..........

lilienka
17. zář 2009

ahojky holky
evi neboj-nejsi tu sama 😉 Tak jsem vás chtěla překvapit,že za váma dojedu-chtěla jsem si vzít dnes noční,jako že v pátek budu mít volno,ale hodinu před koncem šichty nám ji zrušili a dali nám ji na pátek v noci-no "náááádhera" 😒 Tak nic no.Jinak nic nového.Mrchu čekám každou chvíli(jsem opět a zase jak magor doufala"co kdyby",ale večer už jsem věděla stopro že opět houby.Ani nevím proč mě to tak vzalo-asi erupce na slunci či co.
Ale jednu dobrou zprávu jsem dnes dostala-segra si našla konečně práci 🙂 ted jen at se ji tam líbí.A koupila jsem neteři povlečení s koněm,tak doufám,že se ji to bude líbit.Mi na záda pomáhá sedění na gym.balonu.Jen tak pro informaci.Hej mi se chce tááák spát-to není možné.Asi se natáhnu na houpačku a budu se huždat 😀 Holky mi máme v práci nové chlapy(no chlapy-takoví lachtani,to svět neviděl 😀 )a ten jeden tak smrdíííí,to je hnus.On kolem projde a já cítím,jak mi naskakuje husí kůže na zádech.Brrr.A mladý kluk to je-má kolem 27.To nechápu.A je divný.Je furt ticho,tak jsem jako hodila do větru otázku jestli se kouká na superstar a on hned-jako když práskne bičem-nedívám se na superstár,ulici ani ordinaci.Jsem na něho čuměla a vnitřně jsem se smála a říkala si"ty debile" 😀 Tak jako povýšeně,že jen slaboduší lidé na to koukají.A jsou líní jak veš.Ani jednomu se nechtělo na přesčas(ten smraďoch prý-já budu v lese-no a?jako.c c c)To nám to dali za pomocníky teda.Hlavně,že zaučené holky dali pryč.Ale patří jim to těm nahoře-aspon uvidí,jak ženské umí máknout a chlapi sedí na prdeli.Ale stejně s tím nic neudělají.Jsem se nějak rozepsala,co? 🙂 Škoda,že mi ten zítřek nevýjde 😖 jsem vás chtěla opravdu překvapit.Avion znám,tak bych jen brnkla kde sedíte.Tak teda už končím a ještě sem nakouknu. 🙂 (ted tu přijela k sousedovi dcééééra-štěstí,že je manža v práci-ona je celkem kus jako a je milá a chytrá(bude z ní prej práááávnička-to mi předhazuje soused furt-aby se neposral cip) a hlavně není sprostá.To já jak se na sebe ted tak koukám-mám na sobě oranž.špinavé tepláky(od psa ťapy 😀 ) tričko polité čajem-to mě žduch zase pes 😀 😀 ,a mikinu z roku 1-2 😀 😀 😀 no K R A S A V I C E a jsu sprostá jak dlaždič "ideáááální žena" 😀 ) Tác a ted už opravdu musím končit 🙂 ta zatím pampalala

monali
17. zář 2009

ahoj, všechny na rychlo zdravím,
zítra se srazíkem počítám, akorát dojdu později, končím kolem 15.30 tak do 16 bych mohla dorazit,

Mimco, moc gratuluju a držím palce ať to jsou ty dvojčátka 🙂
Michul, posílám ti do IP můj mobil, pošli mi prosím na sebe číslo, ať vás pak najdu, já se v Avionu vždycky
ztratím ☹ 😠 když bude nejhůř, vyzvednete mě venku? 😀

zatím pa

evkaa25
17. zář 2009

Čauky kočky,tak jsem tu zas. 🙂
Dneska se tu neobjevila Michul,tak doufám,že to nesouvisí s těma bolestma,co mněla včera.
Monali,to víš,že tě když tak vyzvednem venku. 😉 Už se těším.
Lili,ty ji teda číslo.S tím sousedem a jeho dcerou to musí být zážitek. 😀 Když tak popisuješ,co máš na sobě,tak jsem koukla na sebe a nejsem na tom o moc líp. 😀 😅
A s tím novým "smradlvým" kolegou,to je teda síla.Ale já znám taky takové exempláře.Neni moc horších věcí na světě,než zanedbaná ženská,nebo zanedbaný chlap. 😒
To že ségra našla práci,je super.Hrozná škoda ale je,že ti to překvápko na zítra nevyjde. ☹
Koczurko a jak to vypadá s tebou?Těším se na Honzuláka,tak snad budeš mít to autíčko. 🙂
Lajci tu taky nebyla,ale slíbila,že dorazí.Tak snad se tam všechny najdem 😀

koczurka
17. zář 2009

Ahoj holky!!!

Tak já hlásím že zítra na srazík nepříjdu protože jsem nakonec dneska ráno musela s těma zádama na obstřik,bolesti jak prase. 😝 Večer jsem malého nemohla ani z postýlky zvednout. 🙄 Můj neurolog mi chtěl dát číslo na nějakého ruse,že prý mně napraví,ale že to bolí,protože mám nějak vykřivené v bedrech o 1cm.Tak to jsem zamítla,tak jsem fásla rehabky.Trošku se mi ulevilo,ale žádná sláva.Na daší obstřik jdu v pondělí.Moc mně to mrzí,tak jsem se na vás těšila. 😔 Užíjte si to zítra.Tak příště.
Pá holky a foťte a pak hoďte fotky. 😉

lilienka
17. zář 2009

jo jo foťte 🙂
bolesti jsou svina 😒 tak at se vám marodům se zády uleví
já jdu hajati(4:40 vstávám 😖 😖 😖 ) dobrou

mimco
17. zář 2009

Ahoj Koczurko,
tak ten rus je 100% masér od nás z hotelu, on začíná být dost vyhlášený.
Je to lékař a fakt hodně lidem pomohl, i mému manželovi.
Klidně to zkus, on ti žádnou bolest nezpůsobí. Jestli chceš, pošlu ti číslo do IP.

koczurka
18. zář 2009

Ahoj Mimco!

Tak jestly budeš tak hodná a pošleš mi ho?On je jako že rusák jo?A fakt to nebolí?Díky.Pa

koczurka
18. zář 2009

Jo a kolik tak bere za to? 😨 😉

lajcikova
18. zář 2009

ahojik

holky ja nevim jestli mam jet,přijde mi že nas tam bude malo,a ani koczi nejde ☹ no nevim,ještě se rozmyslim mam ještě čas.asi 3hodky 😀 a vubec nevim jak se dostanu zpatky na nadr,ja ostravu fakt neznam. ☹ tam mě vezme michul ale zpatky?no nevim.................. 😕

monali
18. zář 2009

Lajci, neboj
zpátky tě vezme asi mimco, aspoň tak jsem to pochopila, a nebo pojedeš se mnou tramvajkou, já jezdím
přes nádraží, klidně tě doveduaž k vlaku 🙂
Přece mě tam s těma těhulema nenecháš samotnou 😠
Když tak ještě pouvažuj, zatím pa, ale byla by to škoda

michule
autor
18. zář 2009

Ahoj holky, nebyla jsem tu včera, jelikož jsem fakt bolavá, ale snad to nějak zvládnu když jsme všechny tak natěšené. Popravdě na tom nejsem nejlépe, od včera se opět ohlásily nevolnosti, ale jak říkám, slib je slib. Pokud se holky domluvíme, že to platí 100%, potřebuji to fakt vědět. Nadruhé straně, pokud máme být 3, tak je to sice fajn se vidět, ale taky se můžeme domluvit na jindy.
Dejte co nejdříve vědět, moc díky a zatím se loučím z poloprázdného bytu. 😀

koczurka
18. zář 2009

Holky,ani nevíte jak mně to mrzí že nemůžu. 😢 Ale mám co dělat ho zvládnout doma.Doufám že mně to brzy přejde.Příště určitě příjdu. 😉
Michul,tebe ještě trápí ty záda?A ta tvá známá ti nepomohla?

mimco
18. zář 2009

Koczi, máš to v IP.
No holky já teď taky nevím jestli to neodložit, když i Michul není dobře, než aby ses tam trápila.
Myslím, že je to teď asi na tobě, tak to rozsekni. Však není všem dnům konec.
A nevíte co Ili?

lajcikova
18. zář 2009

holky takže asi nic,moni přece tam nebudem jen tři,to je blbost,jen nevim jak dat vědět evce?že to tedy pada?
michul myslim že neni rozumne riskovat jen k vuli tomu že si dala slib? 😕 holky je pul dvanacte a ja bych tedy měla za hodku jet na vlak,tak to potřebuju vědět.
co vim tak ili asi taky nic,maji ji malovat ten byt ne?

zatim by tam byla jen monali,evka,mimco,a ja,a když nejde ani michul což samo chapu tak ja nejedu též.myslim že bude rozumne to odložit,aby sme tam byli všichni?

monali
18. zář 2009

tak nevím, taky bych asi byla pro - odložit to.
Když nás bude málo tak to nebude ono, a abyste se zbytečně mordovaly, když vám není dobře,..
a ani tam nebude Honzulka na pokoukání,
souhlasím s mimcem - Michul rozhodni, ale rychle, ať Lajci zbytečně nejede takovou dálku.,
a má kdo dát vědět Evce, ta už je někde v OV u sestry, ne?

lajcikova
18. zář 2009

napišu michul sms,že se to odklada. 😉

lajcikova
18. zář 2009

už sme ji poslal tu sms,jen nevim co stou evkou?nemate někdo tel:?ja ne ☹

monali
18. zář 2009

já na Evku bohužel taky nemám telefon, a navíc v ty 2 ještě budu v práci, takže se ani na to nádraží
nedostanu abych ji tam odchytla. ☹

evkaa25
18. zář 2009

Ahojte holky.
Jsem u ségry a něco mě osvítilo a koukla jsem tady na diskuzi. 🙂
Je to fakt škoda,že se srazík ruší,ale snad se domluvíme na nějaký jiný brzský termín.Tak já siv tedy udělám odpoledne se ségrama a dětma. 😉
Zatím pa pa

lajcikova
18. zář 2009

evi no super,aspon to viš 😉 takže přiště v plnem počtu 🙂

koczurka
18. zář 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak to je smůla že jsme se nakonec nesešly. ☹ Ale příště to určitě výjde,nevěšte hlavu. 😉 Už teď se moc těším. 😵
Michul,ať se ti co nejdřív uleví.Až ti bude líp tak písni.
Lajci,jak ty zvládáš vyšší funkci?Já bych si zvykla rychle. 😀 😀
Mimco,díky moc za info,jestly se mi to nespraví tak mu určitě brnknu.Jak se cítíš mamino? 😉 Doma je dobře že?
😵
Lili,z tebe už je taky dobrá spisovatelka. 😀 😀

koczurka
18. zář 2009

Jo Michul,byla jsi někde u dr. s těma zádama??? 😕 😨

mimco
18. zář 2009

Tak se zdá, že je zase po všem 😢 .
Od rána bolesti jako na menstruaci, ale to jsem byla ještě klidná, to na začátku bývá.
Odpoledne jsem si lehla do postele, protože se to zhoršilo, no a jak jsem vstala tak jsem to cítila.
Začala jsem krvácet a hodně, hnus samé kusy.
Teď si naivně namlouvám, že to třeba bylo jen jedno a jedno miminko je v pořádku, ale stejně vím, že je to nesmysl.
Zítra ráno zavolám do Olomouce co a jak dál, asi tam budem muset jet dřív než jsme měli v plánu.
Něco je prostě ve mě špatně, něco, na co se ještě nepřišlo. Začínám mít pocit, že je to beznadějné.
Všechno to vypadalo tak krásně a zase se to tak pos....

lilienka
18. zář 2009

mimco ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ drž se

michule
autor
18. zář 2009

Krásný večer holky. Jste fakt sluníčka ohleduplné!!!!!!! Ráno klasické nevolnosti, točení hlavy a zvracení. Byla tu i mamka navařit na zítřek pro malíře. Jsem prostě nechopná, ale léčím se 😀 . Zítra příjde na pomoc taky rodina, takže si myslím, že si lehnu a z pohovky budu dirigovat ostatní.
Mimco - to nééééééééééééé. Jsem smutná s tebou, třeba tam jedno miminko bude, naděje......však víš.
Koczurko - kámoška nebyla 3 dny k dostižení a dnes mě hcytla i krční páteř, no nebudu mít ani tu druhou půlku těhotenství v poho. Ty záda to je tak kurevská bolest. Já obstřiky nemůžu, ne teď, už jich mám za sebou 11. Drž se s malým, to je taky nad vůli člověka v takovém stavu, že?
Lajci a Moňul - jste moc hodné a děkuji vám za pochopení.
Evi - určitě se sejdeme všechny a zbytek holek budou těhulky taky, takže jen vydržet. Jak bylo se sestrana???
Lili - to jak jsi včera psala, to bylo vtipné a i já mám velice vkusné plyšové zelené tepláky a tričko, které už dávno mám malé, ale je tak moc oblíbené, že jsem jak vzducholoď.
Krásný večer všem a brzy se uvidíme, moc v to věřím.