Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
19. zář 2009

AHOJKY!!!

Mimco,co říct...snad to bude dobré.Drž se.
Michul,to je pekelná bolest co ty záda!Je to fakt mazec starat se s takovýma bolestma o malého,naštěstí je přes víkend drahý doma tak se postará,ale co zas pak přes týden.Teď šel drahý s malým nakoupit.Modlím se aby to brzy přešlo. 😠 Ještě že máme tu rodinu která pomůže co?U vás se božatko ještě maluje.Tak ať ti to tam pěkně vymalujou,dáváš si nějakou barevnou malbu?
Jinak zdravím všechny.
Jo chtěla jsem poprosit o hlas jestly se vám líbí Honzula....nejlepší ohodnocení je 10.http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9222
Papa zatím...

lajcikova
19. zář 2009

ahojik

mimco...držim ti vše co mam 😔 ☹ ☹ ☹ snad to bude o.k 😔

koczi už sem hlasovala 😵

michul i k nam bys te mohli přijit vymalovat,nam se ale tááááááááák nachce.

dneska sme měli činu a ryži 😝 sem se nažrala jak to prase.

jinak kdosi se tu ptal na ten zastup,no makam jako každej jinej,jen když ma jedna z nich dovču tak zaskočim,nebo když nestihaji.tot ma velka funkce 😀 takže žadne flakani 😠

lilienka
19. zář 2009

hlásím,že jsem hlasovala 😀

evkaa25
19. zář 2009

Ahojky.
Taky jsem poslala Honzulkovi 10. 😀 Je úžasný.
Mimco,úplně mě mrazí,když čtu tvůj příspěvek.Na to se nedá nic napsat,jen,že na tebe moc myslím.
Koczi a Michl,snad se vám se zády brzy uleví.
Jinak včera jsem si to se ségrama opravdu užila a sozvěděla jsem se překvapení.Mladší ségra čeká miminko!!Termín má v dubnu,takže měsíc po mně. 🙂 Je to neplánovaně.Ségra holt je z těch ženských o které se chlap otře a bum bác,je to tam!!
Nasmáli jsme se tomu,že mi ségra dala nějaké její těhu oblečení a já jí ho ted zas vrátím.Budu si tedy muset nějaké koupit,což samozřejmně vůbec neva. 🙂

lajcikova
19. zář 2009

evi se mate cela rodinka se rozrustate,to u nas se všichni množi jen mě se to vyhyba 😒 holt krypl je krypl,anic se na tom nezměni.

holky nevite co to mimco???moc na ni myslim.............. 😔

nic jdu dokoukat beverly hils na markyze 😀

koczurka
19. zář 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Děkujem moc za hlasy. 😉
Taky moc myslím na Mimco. 😔
Lajci,nejsi žádný krypl,nerozčiluj mně. 😠 Ti říkám že se to jednou povede,tomu věř. 😉 To jsou nové díly beverly? 😨
Evko,tak to je fajn že to budete mít zároveň,aspoň budeš mít s kým kočárkovat a tak. 😉
Holky jsem teď dopekla tu šlehačkovou buchtu(nebo ty rafaelo řezy či jak se tomu nadává). 😝 Je to mňamka,ale je to stráááášně tlusté. 😀 😀 Jdu do toho. 😉
Zatím...

lilienka
19. zář 2009

ahojky holky
tak další den za náma 🙂 jsme byli u tchýně-měla narozky-jsem se nažrala vyloženě,že ted se jen kulám 😀 za chvilinku mi tu příjde spát neteř,tak už se těším 🙂
lajči???Zatni zuby a bojuj sakra(chápu,že na to není pokaždé síla,ale...).Tys aspon otěh.normálně-o tom se mi může jen zdát.Máš tam tu šanci.A tvrdím to co koci-věřím,že se ti to podaří jednou až do konce 😉
Evi-super(tiše vám oběma závidím-ale v dobrém 😉 )
no nic jdu na tv.Pěkný večer přeji
(mimčo drž se)

lajcikova
19. zář 2009

jo jsou nove dily beverly hils 😵 a ja na tom ujiždim.

kurv.........mě to tak všechno sere že bych radši ani nebyla, ☹ jenže jestli to bylo těhu nebo ne mi nikdo neřekl,jen mi řekly že sme asi potratila pichli injekci a vyhodily,ani krev nevzaly,možna to byla jen zpožděna ms,jinak i kdyby to bylo těhu to budu jako zase čekat 10let než se mi to povede????????? 😒 tak to fakt ne.
jsem tak jebla že použivame i ochranu,ted nechci ani slyšet o těhu,seru na to....asi pusobim jak debil ale ted to tak citim.koupila sem si jeřeb ptači a ještě chci macu bio,pak uvidime...........

šlehačkovou buchtu bych si dala,ja si koupila zase ty recepty za těch 6kč a je tam recept na jablečnou bublaninu,takže zitra bude 😝
nic jdu do sprchy a asi na tel.dneska sme šli pěšky k segře 4km a oni nebyli doma 😠 tak zase 4km zpatky,nohy mam až tam....... 😝

lajcikova
20. zář 2009

breeeeeeeee ranko,tak sem skončila v noci na pohotovosti,myslela sem že přišla ma posledni hodina 😒 bolelo mě na hrudi a mezi lopatkami,MM myslel že mam infarkt,tak mě odvez do špitalu,udělaly mi EKG.ten byl o.k.,jen tlek sme měla vyšši,ale to od bolesti,a zavěr že sme měla skřiplej nerv v krčni pateři,dostala sem injekce,leky a šla dome.tak sme ve dvě rano dolezli,a ja usla až ve tři,dneska je mi lepe,snad to vydrži.ta bolest byla šílena 😠

jdu se chystat,tchyně ma narozky takže žranica 😝 večer pisnu

koczurka
20. zář 2009

AHOJKY VŠEM!!!

Lajci,co to tady čtu?Další lazar se zády?Co se to děje sakra? 😨 Taky bych šla někde na oslavu,pořádně se přežrat. 😀 😀 Už jsme dlouho nikde neslavily. 😠 Tak si to užij a pak písni co jste měli dobrého k snědku. 😉

lilienka
20. zář 2009

ahoj holky
to tu je sam nerv 😀 jinak dnes se mi už konečně přihlásila mrcha(a že se přihlásila pořádně teda 😖 )venku je hic jak blázen-jsem věšela prádlo a spotila jsem se jak čuník.Včera jsem narazila na tn.cz na video,jak nějaký chovatel týral psa-natočila ho jedna paní.Holky,já to mám furt před očima a to jsem viděla cca5vteřin...já ho dostat do ruky kripla! Bych ho vykastrovala za živa a ještě bych mu to narvala do pysku kokotovi.Jsem se zas rozpálila do běla.Já nechápu kde se to v těch lidech bere????proč to dělají? Měl něme.ovčáka a dal mu nějaký ten elek.obojek a držel tlačítko zajebanec!Jak ten pejsek plakal!!! Už mi zas lezou slzy do očí. At mi někdo vysvětlí,proč to ti lidi dělají? Já depnu nechtíc psovi na nohu a div mu za to nesnenu modré z nebe.No nic jdu vařit.Musím přijít na jiné myšlenky.Tak zatím ahojky

michule
autor
20. zář 2009

Ahoj holky. Moc vás zdravím, nebýt zad, napíšu - plná elánu a energie a taky radosti, že mám hotovo. Byla to fuška dirigovat miláčky. Mamča mi vše zakazovala, drahý mě vyháněl a říkal, že se všude jen pletu a tak jsem seděla na primalexu a bavila malíře. Pokojíček je citronový a už tam plují i rybičky a čekají na rybičku a kuchyň je jarní zeleň, prostě uklidňujíci. Je to parádní, čisté a voňavé, přesně tak jak jsem chtěla. Další dva pokoje se namuluji až budu bez ,, baťůžku ,, jelikož je to dřina 😀 😀 😀 😀 😀 . No a záda - spala jsem do 1.55 a usla 3.40, nadávala jsem a procházela se po bytě jak stařena. Jen až bude náš neurolog v práci, tak se objednávám, protože jinak přestanu chodit. Vlastně při chůzi to ani tak necítím, ale když si sednu, tak se horko těžko stavím. No jo, to je úděl těhulek, které si nesmí dát ani víno ( normálně bych se tak zpumprlíkovala, že by bolesti přešly ihned) , ani prášek. Tak a za chvilku vyrážím za drahým do práce a dám si pořádný oběd, protože malíř byl obrovský guliver a celý maminčin segoš sežral a se na něj dívala a slintala jak pes. A to byl hrnec jak pro závodní jídelnu. 😀
Koczurko - hlasovala jsem pro toho tvojeho smíška a není možné, že nějaký ten sladký věnec nevyhraje 😀 😀 😀 . A co tvoje záda? To je nějaký syndrom tady v naší diskuzi nebo co jako?? 😀
Lajci - no to je peklo, co? Takže i já byla vzhůra zároveň s tebou a trpěla s tebou. Dej se brzy dokupy a ať je ti už jen a jen lépe. A u tchýně se pěkně nacpi a odpočívej. 😵
Evi - skvělé, že i ségra. To je úžasné, fakt budete spolu kočárkovat. Jo a dám ti dobrého typa!!!!!! Všechny věci ségře vrať, protože já jsem narazila na sekáč pro těhulky, je to v cenrtu OV na ,, Kuřím Rynku,, Půjdeš podloubím, je to tak špatně značené tam, ale má to název na reklamě - DVOJČÁTKA. Kromě toho, že tam jsou miminkovské věci daleko levnější ( nové!!! ), tak je tam sekáč pro dvojčátka, vše po páru ( skvělé!! ) no a v další místnosti jsou jak použité věci pro ,, břucháčky,, tak nové. Koupila jsem si tam džíny, sice nebyly zas tak moc levné, to jen ať víš a nepřekvapí tě to, ale nebylo to za plnou palbu 😀 . No a pak tam bylo i nové triko z dl. rukávem, to stálo 150,- a ryfle 647,- no a až to vynosíš, tak to tam zase můžeš zanést a až se to prodá, tak ti zavolají a dají ti penízky. Musíš hrabat a zkoušet, ale stojí to za to. 😎
Lili - je strašně fajn jak povzbuzuješ Lajci, že se ji to podaří a já to samozřejmě přeji moc a moc všem, ale tobě se to taky podaří, jen se neboj. Vidíš, segra našla práci a teď jsi na řadě ty. Raději budu poctivě plivat - toho není nikdy dost - tak TFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUJJJJ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 bacily.
Mimco - moc na tebe myslím a držím palečky. 🤐

evkaa25
20. zář 2009

Ahojky holky 🙂
Byli jsme dneska na hřibách a byla to paráda.Rostou!!Ale to čištění a krájení ted..... 😖
Michul,to víš,že jsem ségře oblečení vrátila. 🙂 Už se docela těším,jak si nakoupím svoje.Dík za ten typ toho polosekáče.Mně už ho doporučovala ségra.Já jsem se tam vydala s manžou ted v sobotu,ale oni tam v sobotu nejsou.Tak se tam vydám někdy přes týden. 😀
Lili já taky nechápu kde se to v lidech bere.Nechápu,jak někdo může ublížit zvířeti a radši na to ani nemysllím,vždycky to hrozně obrečím.A člověk jako my je k tomu tak bezmocný....Kdyby alespon soudy dali větší tresty,když to někomu prokážou.Ale vždyt většinou jen dostanou pokutu,maximálně podmínku.Je to zoufalé.Jako by zvířata nemněly cit. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Lajci,taky se přidávám k přání brzského uzdravení.A Beverlly Hills jsem žrala jako pubertačka.Určitě by mně to chytlo,tak budu muset taky někdy na tu Markýzu nakouknout. 😀 Kdy že to hraje??
Koczi a co tvoje zádíčka?Už je to lepší???

lajcikova
20. zář 2009

čauky
tak sme zpět a je večer a už zase trpim 😠 ,ještě mě boli zase ten dalši polozub,takže zitra jde ven,no sem zvědava jak dam nočni 😝 sem jak hypochondr,jinak ty leky sou dobre chce se mi poé nich spát ☹ takže si je zitra na nočni vzit nemužu,to sme zvědava jak to přežiju.
michul tak sme trpěly spolu,ti řikam sme jaksi propojene-to je znameni 😀 no ale už by sme se mohli propojit i těmi břuchy 😎 teda ja ho mam velkej i bez těhu 😝 😅

evi to beverli jede v sobotu v 16.25 na MARKIZE 😉 žeru to jako za mlada.
jinak sem patřičně přežrana 😝 ještě sme se stavovali k mamce tak mě narvala lečem 🤐 kurv.....ja už na tu vahu ani radši nelezu 😨

jinak musim pochvalit manžela tak vyhukaneho sem ho viděla na posled před rokem když mě vezl na tu revizi ☹ asi měl fakt strach,no ale upřimně ja taky 😖 sem nemohla vubec popadnout dech,šla do mdlob,super stav,tak jestli takhle vypada smrt,tak at si ještě na dlouho odtahne 😠 ,
nic jdu do vany,nadupu se leky,a jdu na superstar.
lili neboj tobě se to povede taky,maš obrovskou vyhodu že reaguješ i na blbej clostilbelgyt 😉 což ja si mužu nechat zdat 😒 ale dotahnem to do konce.
holky co ta mimco,michul ty maš tel?na ni ne?mrzi mě to za ni ☹ ☹ ☹ ☹

michule
autor
20. zář 2009

Krásný večer holky. Tak jsem si dnešní den užila, oběd byl skvělý, drahý se chová taky skvělé a mladý je v pohodě, protože byl se svou holkou na pouti a vystřelil ji růži a tudíž si nezpůsobil ostudu. V Ikei a va Skontu jsme koupili pár doplňků a hezky se nám to hnízdo rýsuje. 😀
Lajci - takže ještě i zub. Ježiš tyjsi lazar, boroku. Ten tvůj chlap si užije. Ten můj, když vidí jak se kroutím, tak vždycky řekne ,, jedeme ,,? No jenže teď nejedeme. V úterý příjde ta kamarádka a začneme se cvičením. Říkala, že to chápe jak mě to bolí, že vazy v pánvi jsou volnější a proto se to tam blokuje. Těším swe na ni jak malá. Tak se dej taky dokupy. Jo a k tomu břušku taky dojede, neboj nic. My už budeme lítat s kočárama a ty budeš těhotnět, nebo to příjde ještě dříve. Věřím tomu. No a na Karol jsem tel. měla, ale jak mi mladý smazal paměťovku, tak nemám spoustu čísel. Musím ji napsat do IP.
Evi - tak jsi o tom seku věděla a nic jsi tu neřekla, jo??? No 😀 teda. Kde chodíte na hřiby? Já bych si tak dala hříbajdu. No nic, nechám si zdát, na večer se stejně jíst nemá ( akorát pro mě to neplatí 😀 😀 ).

evkaa25
20. zář 2009

Michul,mně o tom sekáči řekla ségra,když jsem u ní byla v pátek/místo srazu/.Takže mně omlouvá to,že to vím chvilku a ještě jsem tam nebyla,jelikož v sobotu mají zavřeno.Jakmile bych ho ozkoušela,tak bych tady pisla. 😀 😀 😀 😀 😀
Taky tu dlouho nebyla Ili.Nevíte o ní někdo něco??

evkaa25
21. zář 2009

Dobré ranko 🙂
dneska se mi vůbec nechtělo vstávat.Ale o víkendu jsme pořád někde lítali a doma mám docela slušný bordel.Tak mně dneska čeká gruntování. 😒
Se ségrou je to fajn,ale vozit spolu nebudeme,jelikož ségra bydlí v Ov a já 25km od Ov.
Popravdě nemám žádnou bližší kamarádku,co by čekala mimčo.Tak budu asi vozit sama.Ale to je fuk.Hlavně že nám to vyšlo. 🙂

ili5
21. zář 2009

Ahojky holky, narychlo jsem to tady přeletěla, nečetla ale všechno, Koczi, máš hlas pro Honzíčka od nás.
Mimco, velká gratulace, ale pak čtu krvácenéí a pak nevím jaks nakonec dopadla, SNAD JE VŠE V POŘÁDKU, NAPIŠ JAK SE CÍTÍŠ A JAK TO VYPADÁ, BYLAS V ol? Co Ti řekli?
Co ten sraz, byly jste? Já nepůjdu nikdy michul má pravdu, protože já jsem v jednom kole, stávám v 7. zalehávám ve20 grogy.
Malíř nakonec došel ve čvrtek, kokot mi to zdělil ve středu večer, narychlo vymaloval, vypadl, natřel to jen jednou, prý jsou to lepší barvy, takže v pátek po uschnutí, stěny prosvitají, není to dotřené, prskance mi nedodělal, díry mi nezaspároval, to jste ještě neviděli. DFošli kupci pro nábytek a ptali se kdo to dělal, že by jim nedali ani kačku. On ani lepidlo hrubou vrstvu neseškrábal, jen to přetřel, takže to vypadá hůř než předtím, kolem oken, vyhryzené zdi, prý to nejde, díry taky nejde zalepit prý. Takže jsem čekala pátek říkal, že dojde znova vymalovat, dnes je pondělí nedošel, já byt rozdělaný, bordel jak hrom, vše uprostřed, věci narvané v šatně.... Takže jsem posnídala, kukla na vás a jdu malovat, aspoň kolem oken a dodělávky u stropu, kde je to nejhorší, ještěže mi nechal barvu. Kurva já mám těhotenství jak cyp. Ještěže mi mamka pomohla s oknama , tak je zasral, že jsme 2 hod umývali jedno okno. Obložení v chodbě taky mám, mamka strop, já zbytek, tak ještě natřu topení, koberc e koupit, snad to stihnu do porodu, mě už to fakt nebaví. Se mi fakt všechno sere na hlavu.
A to včera soused, že jsem dlouho nepekla, že by si dal tu žlutou buchtu, tak jsem jak pit... večer pekla pro panočka buchtu. 😀
Jinak jsem si aspoň odskočila z bordelu v sobotu do Polska s našima, na kočáry mrknout. Líbí se mi TAKO, stojí 8 000 i s dešníkem, fusák 600 a povlečení k tomu 400, takže 9 000 se vším. Není to taková hrůza, na PC 22 000. Takže už mám asi vybráno. Jen doufám, že sponzor tchýně si to nerozmyslelw a nebude jí to připadat moc. 🙂

michule
autor
21. zář 2009

Ahoj holky a krásné dopoledne. Já nic nemusím, protože mám vše hotovo, jen žehlení mě nemine, ale to až večer, až doschne prádlo. No a volal mi brácha, že zajdeme do Ikei na oběd, tak jsem opět zbavená povinnosti vařit - hurááá. A dál - zítra jdu na ultrazvuk, 1.10 mám poradnu a 6.10 jdu na srdíčko, jsem natěšená jak malá puberťačka, nemůžu se dočkat na rybku. 😀 😀
Evi - jasně, já jsem to stejně myslela jen z legrace. Hlavně se moc nepředři a opatrně!!!! To já mám v okolí asi 5 holek s kterýma můžu vozit. Takže nuda mě nečeká, hlavně se těším na obvyklou ranní kávu a sedánky, tak tomu bylo i u mladého, prostě paráda. Uvidíme jestli se bude historie opakovat. 😀
Lili - ani jsem na ten tvůj příspěvek nereagovala, lidi jsou hrozné hovada a není k tomu týrání co dodtat, já zastávám názor - oko za oko, zub za zub - ten člověk by si to obsral ( pardon ) stejně jako to zvíře. A nedívej se na takové věci, mě to taky točí a jen se zbytečně rozčilujeme. 😠
Ili - nemám co dodat. Znáš přísloví ,, na posraného i hajzl spadne ,,? No tak nějak mi to sedí na tebe. Nechodíš ty náhodou te smůle naproti? 😀 😀 To není nic ve zlém, jen vždycky kroutím hlavou co člověka může všechno potkat. Měla by jsi ležet, hladit si bříško, mít někoho, kdo tě bude hýčkat a to ty děláš pro ostatní, no já bych se na to mohla vybodnout. No, ale někdy to asi nejde. 😀
Moc myslím na Mimco. Držím neustále všechny palečky.
Moňul - jak jsi na tom ty???? Taky držím palečky. 😀

mimco
21. zář 2009

Tak jsem zpět, jen je mě o dva míň 😢 .
Takže co se stalo. V pátek jsem dost krvácela a měla jsem křeče, jak jsem psala.
V Olomouci mi už na krvi říkali, že se to po KETu stát může ať nestresuju předčasně.
Stejně mi to nedalo a v sobotu ráno jsem volala Dr. Březinové, ta teda ať jedeme na pohotovost, i když je mi dobře, pro jistotu.
Na fakultce byl fajn doktor, vyšetřil mě, pak dělal UTZ, byly tam dvě dutinky, vše se zdálo celkem dobré, jen jedna byla menší. Vzal mi krev na HCG, tak jsme čekali, ale to už jsem byla klidná, HCG bylo 9100, takže se krásně od středy zdvojnásobilo. Takže mě poslal domů, že kdyby něco, mám hned přijet.
Doma jsem si šťastná vybalila věci co jsem měla pro jistotu sebou, lehla si a nanovo začaly křeče, co bylo dál si domyslíte ☹ .
Takže jsem si opět zbalila věci a ani né za hodinu mě ten samý pan doktor znova vyšetřoval a to už tak optimistický nebyl a nechal si mě tam.
Nakonec to dopadlo tak, že se brala zase krev včera ráno, že se rozhodně co dál. HCG samo kleslo, i když jsem pořád doufala. Takže revize, moje třetí v pořadí. Před hodinou jsem dorazila domů.
Pořád tomu nevěřím, snažím se na to nemyslet, ale ty pohledy od manžela, který si to dává za vinu, jsou strašné.
Moc Vám děkuji, že jste na mě myslely.
Škoda, že já musím vždycky přinést do radostné atmosféry blbé zprávy.

michule
autor
21. zář 2009

Ahoj Mimco - ne vždy ty naše palce štěstí pomůžou a mě je to upřímně strašně moc líto. Ne že není na to co napsat, je, ale nechci být sprostá. Jen by mě velice zajímalo, mě jak mě, ale asi vás nejvíce, proč nemáš problém otěhotnět, ale proč a v čem je ten obrovský problém to miminko donosit? Dnes už víme, že máme trombofilní stavy a že jsme kryté fraxiparinem, to se kdysi nevědělo a tak má sestra dopadla tak jak dopadla. Už máte i po imunologii v Plzni, tak sakra práce kde se nachází ten problém? Já vím, že to jsou otázky do prázdná, ale snad se brzy najdou odpovědi. Chci jen napsat, že jsem si před posledním IVFkem 100% věřila, že tentokrát to miminko musí vyjít. Plané a blbé slova, vím. Máš poslední hrazený pokus a věřím, že do něj půjdeš s plným nasazením a se šťastným koncem. Teď ti bacilky posílat nebudu, jediné co ti na dálku poslat můžu, je energie a síla na pozitivní myšlení.

mimco
21. zář 2009

Ahoj Michul,
klidně jsi mohla být sprostá, mě taky jiné slova nenapadají.
Teď jsem zvědavá, co se bude dít v Olomouci.
Jediné co mě zaráží je to, že každý ten potrat byl jiný, tenhle byl dost krutý.
Teď jsem si pečlivě pročetla zprávu z nemocnice, já jsem věděla přesně, kdy ty mimča odešly a teď se mi to potvrdilo ze zprávy, ten doktor co mě příjmal mi dal 1 denní naději, i když věděl, že je po všem.
Zpráva z histologie se mi moc nelíbí, to budu chtít objasnit a vysvětlit.
Mě už napadá, že buď mám něco s dělohou a budu muset na laparoskopii a nebo se potvrdilo tvrzení Dr. z Imunologie, že má manžel tak špatné spermie, že by děti byly postižené a proto se jich moje tělo zbavuje.
Jestli to tak je se nezjistí dokud nezkusíme dárce a o tom manža ještě nedávno nechtěl ani slyšet. Třeba teď změní názor. Jinak už fakt nevím. Máme ještě 4 mrazáčky.
Zítra musím zavolat Dr. Březinové a oznámit ji tuhle novinu, vůbec se mi nechce. Nechce se mi vlastně vůbec nic, stačí když si představím, že musím zase do práce a zase vystát ty pohledy a blbé kecy od lidí, co o tom ví hovno, jako ve stylu, ty se na to moc upínáš a nemysli tak na to. Úplně se mi zvedá žaludek. On to totiž tentokrát krom dvou nejvyšších lidí neměl nikdo vědět a stejně se to rozkecalo.

evkaa25
22. zář 2009

Ahojte holky. 🙂
Včera jsem dělala důkladný úklid celého bytu a večer jsem padla únavou. 😒 Tak jsem už ani nenakoukla.
Mimco,to je hrozné,co píšeš.Je mi to moc líto. ☹ Je to strašně nespravedlivé!!!
Musí to být pro tebe i pro manžela strašně těžké.S tím návratem do práce ti naprosto rozumím. 😒 Ty pohledy a přesně jak píšeš,blbé kecy............Budu na tebe myslet!
Ili,cos to mněla proboha za malíře?To byl nějaký známý,nebo to byl malíř normálně z nějaké firmy?To si přece nemůže nikdo dovolit,takhle to odflinknout.Já bych určitě nezaplatila celou částku,jaká byla domluvená.Je dobře,že ti pomáhá alespon mamka.A co přítel?Ještě zlobí,nebo ted seká dobrotu?? 🙂
Lajci,tak to se budu těšit v sobotu na Markizu. 😀 Jako za mlada. 😀 😀

lilienka
22. zář 2009

ahojky holky
mimco-je mi to upřímně moc líto ☹ ☹ co my si musíme všechno vytrpět...U nás v práci byla holka a ta měla za sebou taky 3-4 potraty-neměla problém zapadnout,ale udržet to.Jednou-to byla myslím něco kolem 3měsíce to malé z ní vypadlo celé! Jak vykládala jak ho držela v ruce------no comment.Ted má už tříletou holčičku. Já vím,že momentálně tydle moje písmenka vyzněly do prázdna,ale věř,že nejsi v tom sama,aspon takhle máš pár kamarádek které s tebou drží. Vydrž to božatko.

ili5
22. zář 2009

Mimco, to je hrozné, jen mi neleze do hlavy, proč si Tě tam dr. nenechal hned jaks přijela poprvé a poslal Tě dom s křečema a krvácením 😒 .
Mimco, to máš mražáčky ještě z OV, nebo už z Olomouce? Jestli to nebude tím, jak říkala, Březinová, že to neumí mrazit v OV a žádné se nám to nechytlo.
Dnes dovezou koberce, tak už se mi to bude rýsovat a nemusím pak chodit v botech po kostky v bordelu. Včera jsem nemalovala, šla jsem gruntovat k sousedovi a došla večer, najedla se a přišlo mi dost zle, tak jsem tak blila, že jsem se u toho dočista počůrala, ještěže tam máme dlažbu 😀 To se mi ještě nestalo, hnus.
Co vaříte? já jdu na fazolačku a žampiony, tatarka, bramborek, salátek s rajčat. Tak se loučím jdu vařit.

michule
autor
22. zář 2009

Ahoj holky. Všem krásné dopoledne. 😅
Jen to tu tak pročítám tak jsem strašně ráda za to, že se najde skupina lidí, kteří mají vždy něco málo společného. Jsem ráda, že se můžeme podržet, alespoň formou písmenek. Že se chápeme a víme přesně každá o čem je řeč a to doslova. Všechny jsme a nebo byly jsme na jednom ,, KONI ,, víme proč jsme tu a nemyslíme žádná nic s přetvářkou. To se ve světě ,, plodných ,, nestane, nechápe!!! Můžeme si ponadávat, pozávidět ( v tom dobrém ), ale co musíme je, věřit. Každá si zasloužíme jeden uzel štěstí ( i když nám v 17ti řekne -,, ty vole, ty jsi váleček ,, 😀 ). Ale stojí za to trpět. Je strašně krásné zvracet tak, že si myslíte, že je to váš poslední okamžik, pak rodit celý den a nenávidět naše drahé, protože oni se ,, JEN ,, dívají, ale je to jen naše výsostní právo a to ,, ONI ,, nemají. Moc nám všem přejí veliké bříška ( a třeba plné strií ), zdravé miminka a neskutečně důležité pohledy od kočárků. Protože my si je musíme zasloužit a tudíž máme na ně největší právo na zemi. Takže všem MOJIM ( zdejším ) čekenkám plivu ty největší - nejúpřimnější - nejvíc nakažlivé a tlusté bacilky TFUJJJJJJJJJJJJJ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Kéž by už konečně pomohly!!!!!!!!!

mimco
22. zář 2009

Holky jste zlaté, děkuju 🙂 .
Ili, právě, že to jsou embryjka z 2IVF v Olomouci od Dr. Březinové, 2IVF jsem měla na jaře, ale nechytly se, tohle bylo menší zlo.
Z tou kolegyní z práce je to šílené, to si ani nechci představovat, ale hlavně, že má nakonec zdravou holčičku.
Ráno jsem volala Březinové a 29. 9. pojedeme do poradny, tak jsem zvědavá. Kdybych neměla u nich nemocenskou, vzali by mě tak někdy příští rok.
Ten doktor mě poslal domů, protože jsem byla v pohodě. Já jsem krvácela večer před tím, dopoledne na pohotovosti jsem byla v pohodě. Já si myslím, že by se stejně asi nedalo nic dělat, nebo to tak raději beru.

michule
autor
22. zář 2009

Mimco - jsem strašně zvědavá co ti řeknou popřípadě doporučí. To opravdu není samo sebou, je to jak přes kopírak - má sestra. Taky vždy když zapadla tak se neradovala, jen se hrozila toho, jak dlouho tentokrát. Vždy do 6ti týdnu to šlo pryč. A její muž má spermie 100%. Třeba to bude problém, který vyřeší laparka. Moc bych ti to přála. S těma kolegyněma to já znám, to jsou tak odporné pohledy, tváří se, že ti rozumí a přitom se za bukem směji. Nic o tom neví, ale pracovat se musí. To jsou tak hnusné situace. Jak moc ti rozumím. No nic - vzhůru ke sněhuláčkům!!!!!!
Tak teď se musím rozloučit, jedu na ten 4D ultrazvuk do Havířova a večer příjde ta kamarádka mě ,, srovnat ,,. Chodím jak indiánská babička, takže se na ní moc těším. Pokud bude vše OK, večer tady dám fotečky rybičky a pokud zjistíme - pipinku nebo luloška 😀 - tak vám to dám hned za tepla vědět.
Jo a opět nevařím, nestíhám, spala jsem do půl 10, snědla jsem tu největší bagetu s anglickou ( jak zdravé ) a večer si udělám halušky se slaninou - hurá, už se těším.
Všem moc krásný sluníčkový den a plný pozitivního myšlení. 😀 😀

evkaa25
22. zář 2009

Michule,tak se budu těšit na večer,co napíšeš. 🙂 Jsem úplně blbá,ale co je to 4D?To je lepší UTZ než 3 D? 😕
Snad tě večer ta kámoška srovná.
Já mám poslední dobou hrozné křížové bolesti.Tak se asi budu muset donutit cvičit,aby mi to trochu povolilo.
Ili já dneska vařím jen houbovou polévku a dáme si ji s chlebem.A k večeři si dám zapečenou brokolici se sýrem.Už mám na ní pár dnů chut. 🙂
Mimco,taky jsem zvědavá,co ti dr. řekne na kontrole.Drž se.
Lili,to co píšeš o tvojí kolegyni je šílené. ☹ To si vůbec neumím představit. ☹

lajcikova
22. zář 2009

ahojik

mimco.....na to neni co řict,jen sme si představila jak sem to měla,večer dvě dutinky a za dva dny revizi ☹ ☹ ☹ je to strašně nefer,a nespravedlive,ten nahoře někomu naděli děti i tři a nam neni schopen nadělit aspon jedno zdrave?????????????????????????????? ☹ 😔 😔 😔 držim ti palečky k brzkemu srovnani,hlavně psichicky protože to je to nejhorši 😔

michul táááááááák co je to rybka?nebo kapr? 😀

nic jdu ještě zalehnout,jinak zubařka mě vezme až zitra takže trpim jak ten pes,deblni zub 😠
všechny vas zdravim