Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
28. zář 2009

Ahojky holky. 🙂
Doufám,že i pracující si dneska užívají krásný slunečný volný den.........
Lajci,říká se,že na chřipku pomáhá vypotit se na cizím těle.Co ty na to??? 😀 😀 😀 samozřejmně přeju brzské uzdravení.
Michul,tak jsem koukala na ty kočárkové odkazy a musím říct,že výběr je tedy veliký.Ale už mám představu.Musím skloubit praktický kočárek s cenou.A samozřejmně aby byl taky pěkný.Chtěla bych asi oranžový.To je taková neutrální barva......... 🙂
Tvůj manža ted musí mít určitě plno starostí s tou jeho vykradenou hospodou.Doufám,že jste ji mněli pojištěnou. 😕 A co policie,tuší alespon,kdo by to mohl udělat??
Monali a co ty?Jak ti je?Cítíš nějaké zmněny?Myslím na tebe.
Mimco a kdy ty jedeš do Ol?A co manžel,nebude ted třeba přístupnější k dárcovským spermiím?Drž se!
Všechny zdravím a jdu koukat na bednu.Hrajou tam samé pohádky a to já ráááááááááda!!!! 😀

ili5
28. zář 2009

Ahoj, michul, ty kočáry mají sice na burze malé, ale v obchodě, je tam nahoře přímo obchod jen s kočárama, už několik let. Měla jsem ho i pro NIkol, neteři jsme s bráchou taky tam kupovali před 5 lety a taky v poho. Neslyšela jsem u nikoho, že by se jjim rozpadl. A máš 2 roky záruku. Je rozdíl dát u nás 22 000, nebo tam 9 000 . A sporťák určo z toho používat nebudu, to koupím kvalitní a přímo sporták, než trojkombinace, to se mi nelíbí. Takže ho pakl hned prodám, jak povyroste a kokupím novej sporťáček. Ještě uvidím, musím tam zajet a okoknout více těch obchodů, je jich tam spousta a hlavně na ten košík na kolečkách.
Lajci, tak T\y jsi cukrářka. Prosím Tě, nevíš náhodou recept na marcipán co se vyválí a rozprostírá na dortu? MY to zbožňujem a nechávám dělat za nehorázné peníze dělat dorty, nebo nevím jak se ten marcipán, nebo ta hmota,co je pokratá dortou, nevím jak se volá dělá. dě+kuji

lajcikova
28. zář 2009

ahojik

ili ja dělam tenhle recept:1krabice sušeneho mleka pol.(ja kupuju v albertě),1salko v plechovce,1dcl.vody.1lžičku mandlove aroma,solamyl.
všechno kromě solamylu smichat,pokud by se ti to lepilo na ruce tak si je natři olejem,pokud je hmota řidka tak přidej trošku suš.mleka,nebo podsypej mouč.cukrem.

pak dělam ještě tuhle:100g suš.mleka,100g mouč.cukru,100g medu,trochu oleje a mandl.aroma.

ještě sem zkoušela tuhle ale to mě moc nenadchlo 😠 :koupiš si marshmalove bonbony(jsou ty takove pěnove,bud sou modre,řikaly sme tomu šmouli,nebo jsou ružovobile)citr.štavu,cukr moučka,mandl.aroma.
bonbony pokapeš citr.štavou a daš na 20vteřin do mikrovlnky ohřat,potom přidavaš po troškach cukr a aroma,až vidiš že se ti to tolik nelepi,tak daš na val a vypracuješ,nezapone podsypat cukrem.
jinak cukrařka tda určo nejsem,jsem typ co si to ztahne z netu,nebo z kuchařky a podle toho jedu.tož takova sme cukrařka
😀 jinak ruže a ozdoby děla zdenula jelikož ja a vytvarna vychova to nejde 😝
nic jdu dal ležet ☹

monali
29. zář 2009

dobré ráno holky 🙂
Tak už jsem zase v práci, je to lepší než doma aspoň nemám tolik času myslet jak to dopadne.
Cítím se tak nějak nijak, a dál je to klasika co jdu na WC tak se bojím co uvidím 😒 a stejně pořád
přemýšlím jestli jsou bubliny v pohodě.
Na víkend jsme byli u našich - malovali, já jsem dělala poradce 😀
Zatím pa

janysek70
29. zář 2009

Ahoj Monali 😉 , jsem Tě zrovna zahlédla..., tys také po transferu? Já jsem dnes 6. den a také se jedu podívat poprvé do práce....

michule
autor
29. zář 2009

Ahoj holky. Tak jsem doma opět s mladým, sedím u něj s rouškou na puse a starám se. Teploty přetrvávají, dostal antibiotika ( už druhé tento měsíc ) a potí se. U MUDr bylo dětí jako smetí, asi vypukla epidemie, já čekala raději v autě. Vařila jsem špenátek s vajíčkem a zeleninovou polévku. Jojo, vitamínů není nikdy dost!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Lajci - máš aspoň skvělý koníček a mě by nevíce bavilo dělat ty kravinky s tvým drahým, mysllím jako z marcipánů 😀 😀 😀 . Babička když pekávala vánočku, tak nahoru dávala z těsta nádhernou růži. Vždy jsem to dělávala s ní a proto když je vánočka, musí být růže s ořechama. Jinak s těma kočárama máš dobrý vkus. Hned jsem si je prohlédla a dobrýýýýý!!!!! Jen ten Wheels je pro dvojčátka, že? To už se mi pro dvojky více líbí Easy Walker Duo Walker Sky, ten jsem si plánovala, ale je to jedno, naštěstí máme každá jiný vkus.
Moni - tak hlavně, že jsi OK, cítíš se OK a s ,, véckem ,, to vím a vzpomínám si na to naprosto přesně. Hnus bylo to, když jsem si nechala udělat červenou francii a při každém použití papíru jsem měla depku. Takže pryč s nehty!!!! Myslím na tebe a opět plivu - TTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJ bacila jednoho velikého na Monali ( nabo dva ) 😀 .
Ili - já mám kamarádku, která má kočárek z burzy. Je nádherný, krásná barevná kombinace a skvělé jezdí. Vůbec ty kočárky nehaním. Jen jsem napsala, že já bych do něj asi nešla. Jen když bychom počítaly tak se stejně pak dobereme stejného výsledků. Kočárek z PL koupíš 3kombinaci kolem 7.500,- skvělé, pak chceš, ale kvalitní sporťák a ten vyjde tak kolem 6.000,- no a to mám za tu cenu nový X-Lander. Ale taky pořád přemýšlíme. Opravdu dokola se bavíme o kočárech. Ten po kterém bažím stojí kolem ,, dvacky ,, ale je mi to líto. Pak to prodám za třetinu a korbička z toho bude používaná tak 4 - 5 měsíců. Proto jsem projela Net, všechny Ostravské prodejny a teď se chystáme do Bialsko Biale. No a pak podám zprávu. Ale je to hrozné dilema. 😠 😉
Evi - drahý chodil jak tělo bez duše. Pořád projížděl kamery a víš co? Už je to venku. Včera se vyřešil lup. Jela v tom i servírka a to jsem si myslela, že se z toho přepadení položí a oni jeli na 3 díly. Dnes nesmí nikomu věřit. Lidé práci nemají, shánějí ji a když se naskytne, tak tě oloupí. Jo a oranžová je dost dobrá, obzvlášť na Cam Cortina, ten kočátek v této barvě je úchvatný.
Janýska zdravím a držím palečky k pozitivnímu výsledků a zbytek našich taky, ale kde jako jste nechápu!!!!???? 😀 😀 😀

lajcikova
29. zář 2009

ahojik,ja sem tuuuu 😀 nějak nemam silu ani psat,dneska sme nešlůa ani do angličtiny 😠 sem k.o,sice je to lepši ale ještě nejsem fit.zitra zubařka,mě asi fakt jako jeb.....sme jak devadesatiletej hypochondr 😢 😔 no aspon sem zajïmava 😀vypila sme hektolitry čaje,sežrala cele plato acylpirinu,a ibalginu,ještě sem nadupovana i napojem coldrex,no jestli tohle nezaber tak už teda jako nevim,to nepočitam citrony kysane zeli co sme sežrala
😝zitra jdu na noc tak musim byt fit.debilni chřipka nebo co to je za humus.

michul tak kravinky s mym manželem ju??????? 😀 😀 😀 😎 si to tedy uži,ja tedy nemam pocit že by byl moc zabavnej 😠 michul mam otazku asi je blba,ale co budete dělat ze zmrzlinkama???ne že bych je chtěla jen se ptam 😉 jestli nechceš tak neodpovidej. 😎

moni držim ti palce,i pěsti už ani nevim co bych měla držet jen aby ti to vyšlo.
😉

ili5
29. zář 2009

Ahoj monali, držím pěstičky, co testík?
Janík, tak bylas na novém IVF, nebo ještě mělas nějaké zmrzlíky. Snad už to tentokrát výjde, držím pěstičky, pak dej hned hlášení. To bys zítra mohla udělat i testík, že?
Lajci, díkky za receptík, určo to zkusím. Já na pečení moc nejsem, nějak se mi nic nedaří. Vaření je super, jak jsme podnikali a kuchařka odjela do lázní, nebo onemocněla, tak jsem vařila sama pro 150 lidí a 2 druhy a 2 polévky denně, tak to mě baví a jde, ale pečení to je jedna mazanice, sice někdy chutná, ale vzhledově.. 😀
Michul, ty se rozepisuješ čím dál tím víc, myslím, že za chvíli Ti 1 stránka nebude stačit. Já vždy nakuknu, když si oidskočím a narychjlo to projedu, takže někdy nejsem vůbec v obraze, ale polepším se až budu mít hotovo, snad na vánoce už tu budu pravidelně číst a hledat kočíky atd...

michule
autor
29. zář 2009

Ahoj holky, jsem zpět z Polska. Nakonec jsme se s drahým rozhodli, že pojedeme dnes. Vyrazili jsme ve 14h a za hoďku byli na místě. A opravdu tam kočárky vyjdou ( podotýkám jak které ) až o 4.OOO,- levněji než u nás nebo na netu. No a já se zamilovala do Set Casualplay S4, tady vyjde kolem 21.OOO,- a tam když mi dá kamarádka dobrý kurz ( dělá ve směnárně ), tak 17.OOO,-. No drahý to šel rozdýchat do hospůdky na vínko, nemůže uvěřit, že se dá kočárek prodávat tak draze a já mám o čem snít. Takže mám dárek na vánoce. Teď jen pobláznit rodinu ať přidá prašulky a můžeme kupovat. No ptala jsem se tamních prodavačů co si o nich myslí a o jiných taky a shodli se na tom, že ,, imičáky ,, jsou tady ty a Mutsy, ale že praktičtější jsou Inglesie. Ale ty Mutsy tam vyjdou na 22.OOO,- a to už by byl asi rozchod. 😀 😀 😀 😀 😀
Ili - když já vždycky začnu psát, jako že stručně a buch, půl stránky v háji. Říkala jsem, že budu psát raději 3X denně, naž jednou az 3 dny a budu stručnější. 😀
Lajci - no já nevím, ale když jsme se bavili s drahým tak jsme se shodli na tom, že pokud by byla rybička hodné miminko a posléze batole, tak bychom to do 4O let ještě zkusili. Takže uvidíme. 😀 😀 😀

lajcikova
29. zář 2009

no michul se mu tedy jako nedivim,to je tedy palba 😀 to budete mit i zlate kola ne?a bude to jezdit samo.to ja mam naplanovane že za 20tisic musim mit komplet vybavu 😕 a ty jen kočar,se někdo ma 😠 😀 ne jak my chudaci. 😅 🤐
ili ja taky rada vařim,ale pect sem začala je to asi druhej rok,ani cukrovi sme nepekla,ted dělam i 16druhu,asi starnu 😎 😀 dneska sem byla krast u sousedu ořechy 🤐 mame svoje ale to sou takovi mrzaci a oni maji ty obrovske 😀 přijdu určo do pekla.

ili5
30. zář 2009

Ahoj, lajci, já pekla na vánoce myslím loni, nebo předloni, to byla hrůza 😀 nic mi nešlo zformovat, tak už žádné cukroví, jen pomáhám babce. To se nenaučím nikdy, škoda. Já nikdy nebyla na sladké, ale nyní v těhu jen sladké a brambůrky a tyčky nemůžu ani vidfět. Daří se mi bublanina a jednoduché , tak je furt dokola peču, na tom není co zkazit. 😀
S těma kočárama nevím, já ještě vybraný úplně nemám, zdá se mi, že jsou na jedno kopyto, jen cena se liší,všechny mají 3 kkombinaci, sedačku do auta,, deštník některé, ale jinak stejné, sem tam něco jiné, kolco, rukojeť. Ale jak se podívám zletmo po ulici, tak mi příjde, že každý vozí tentýž kočík. Objetovala bych tchýnine peníze tu dvacku do kočáru, ale když imitace , která nejde lajckým okem poznat stojí o desítku méně, tak nene. To bych musela natrefit na nějakou šupu co tady není. Známá prodává kočár černý z Anglie za 200Euro, ale zas je na chlup stejný, korba, sedačka, sporťák, ničím zvláštním se neliší, a ještě ty přední kolečka má malé, což bych ve sněhu neutáhla. Musím velké kolca ať toho chlapa uvezu. 🙂

evkaa25
30. zář 2009

Ahojky kočky 🙂
Mně se vždycky střídá období,kdy se fakt nudím a pak zas nevím,kam dřív skočit.Včera jsem celý den lítala a dneska se chystám za kamarádkou na pokec.Má 3,5letého kluka a dvě holčičky-dvojčátka skoro 2leté.Tak mám o zábavu postaráno. 😀
Michul,to s tou hospodou je fakt síla,ale alespon,že je našli tak brzo.A k té servírce-to už člověk fakt neví,komu má věřit. 😒
Kočárkama už se taky zabývám,ale já mám představu,že se vlezu do 10 000kč.Maximálně těch 13 000kč.Ségry mají jedna za 8 500kč a druhá za 7 500.A jsou praktické i vzhledově pěkné.Myslím značka Firkon.Ale je pravda,že pro ně jeli tehdy někam až do Plzně,nebo kam........Tak uvidíme,co nakonec koupíme.Je jich ale tolik,že to chce trpělivost při výběru. 😉
Lajci,tak ty jsi taková cukrářka?!Já popravdě taky moc nepeču,nejsem na to stavěná,ale závidím těm,které to ovládají a daří se jim.Já dělám jen opravdu jednoduché recepty...... 😅
Koczurka taky hodně peče,myslím.Pamatuju,jak tady psala,kolik těh druhů cukroví má na Vánoce. 🙂
Monali,držím pořád pěstičky,tak piš jak ti je!! 🙂
Všechny zdravím a jedu na tu návštěvu ke kámošce..............

michule
autor
30. zář 2009

Ahoj holky. Tak dneska máme pěkně hnusně, aspoň se mi perfektně spalo, dnes až do půl 10. No a teď jsem taky v jednom kole a ještě musím k obvodní a pro lístek na peníze a ten zanést do práce a pak rychle na úřad. Takže se tu objevím zase až večer. Naštěstí mladý už teploty nemá, ale ten kašel, jako by hulil dvacku denně. Takže i nadále rouškuji.
Lajci - nejsme bohatí. Já jsem strašně pitomá. Drahý mi pořád nadává, že to není možné, proč jsem proboha tak náročná. Já to považuji za obrovský hendikep. Je to normální nemoc, ale není na ni lék. Mě se vždy líbí ty nejdražší věci. Už od malinka. Já vždy vemu do ruky věc, aniž bych věděla kolik stojí á bum - je to vesmírná cena. Jednou jsem v ruce držela kabelku z hnědé kůže, popadla mě touha takovou mít a víš co, stála 5.5OO,- a na to opravdu nemám. Takže léčím se, ale jde to pomalu. Drahý se vrátil včera s hospůdky kolem jedné ráno, byl tak ,, lehce pink 😀 😀 😀 ,, a říkal, že za ty prachy by měl plazmu i s full HD a na celý život. Tak jsem se ještě ráno pobavila, no má pravdu, ale jsem prostě zamilovaná. 😀 😀 😀 😀 😀 ( do toho kočárku ). A jak ti je? Možná by to chtělo antibiotika. Je toho všude plno.
Ili - máš pravdu. Já si taky myslím, že všichni mají ty samé kočárky, ale prostě a jesně převažuji ty z Polska. Nedivím se, za ty prachy. Je pravda, že imitace dělají i v kočárcích, ale projeví se to na kvalitě. Jsem si tím 100% jistá. Tak jako boty NIKE 😀 pravé a MIKE z tržnice 😀 . To je nepsané pravidlo.
Evi - to znám. Jednou nevím co od nudy dělat a jindy se nezastavím. Tak si to dnes užij s dětma.
Moni - kdy se chystáš testíkovat? myslím na tebe.
Všem ostatním krásný a pohodový den.

lajcikova
30. zář 2009

ahojik
dneska je mi lepe,včera sme si napařila hlavu do horke vody ze soli 😀 a je mi teda lip.jen se mi spoušti krev z nosu ale to je topu rymou.i zubařku sme zvladla,řikala že si tam mam postavit stan 😀 jsem tam každej tyden 😝
michul taky mam rada značkove hadry ale neni na ně pořad 😠 takže kupujem jen malemu značkove boty aby měla nohyx v pořadku,ted sme kupovala v deichmanu botasky nike a staly jen 599kč,bude je nosit tak ještě na jaře a mužem je schovat 😀 ale je tam ta fajfka 😉
jdu dodělat oběd mame syr 😝 a večer na nočni 🙄 tak ještě odpoledne juknu zatim pááá

fandra
30. zář 2009

Ahoj holky.Tak jsem se úspěšně dostala do druhé poloviny těhu.Genetický ultrazvuk dopadl na jedničku.Dr. se tenkrát v 16 tt. nemýlil a je to opravdu chlapeček.Jinak nám od nového roku pěkně krouhnou mateřskou.Příjdeme o dost peněz z mateřské.Posílám okaz.http://www.penize.cz/59603-schvaleno-jak-s... se pěkně.

evkaa25
30. zář 2009

Ahojky Fandro.
Gratuluju k chlapečkovi!!! 🙂 🙂 🙂 A taky že UTZ je v pořádku.To je hlavní.Tak užívej těhulkování a třeba se za náma zastav častěji... 😉
Jinak jsem se dívala na ten tvůj odkaz a pěkně si zanadávala.Jsem nějak nesledovala zprávy a vůbec netušila,co si zas na nás ti politici vymysleli. 😖
lajci to je fajn,že už je ti líp.Tak at ti uteče noční,at se zase můžeš doma zavrtat do postýlky a vyhnat ty bacily úplně!! 🙂
Michul u vás to musí být taky zajímavé.Tě úplně vidím,jak doma chodíš v té roušce 😀 😀 😀 Hlavně dobře,že už se mladý uzdravuje.
Koczurku asi zamněstnává Honzík naplno,že tu tak dlouho nebyla.Tak ji a všechny ostatní zdravím..........

monali
1. říj 2009

dobré ránko 😉
Děkuju, že jste mi držely palce, ale už je klidně můžete pustit ☹
Druhý den už krvácím, a mám bolesti jak po revizi, no to je prostě konečná ☹ Ani jsem si ještě nestihla
koupit test, a teď už nemám náladu si ho kupovat, i bez toho na sobě poznám, že z toho nic není.
V sobotu slaví manža narozky, tak jsem si říkala co kdyby, aspoň malá naděje a nic z toho. Pořád říkal, že
chce nějaké překvapení, no tímhle ho teda moc nepřekvapím ☹ Ach jo. :-

evkaa25
1. říj 2009

Ahojky všem.
Monali,to je mi tak líto.............. ☹ Je to strašně nespravedlivé! 😒 Tak se drž.
Jdu ted dělat oběd a pak zase juknu,ale jsem dneska nějaká unavená,tak od rána sedím u televize.Snad mně to přejde...... 😉

ili5
1. říj 2009

Monali, to je mi moc líto. Jaks psala,že ti to dělala nová dr a udělala to špatně i holce před tebou, je děsné. Co si vytrpíme a pak to dají nakonec zvorat nějaké nové co se na nás učí. Já bych toi teda odmítla, nechala bych si zavést jen od Oborné, nebo Dostála. Příště si dupni a trvej na tom. Hodně štěstíčka....
Fandro, zas to není tak nejhorší, mohly jsme dopadnout hůř. Měl\y nám vzít 3 000 na porodném, nechali, pak rodičovský na 3 roky taky nesnížili. Takže jen mateřskou snížili a ta je jen půl roku, dotkne se to převážně těch co mají velkou výplatu, já co mám 13 000 hrubého se to nedotkne vůbec, jelikož tam mi uberou, ale zas přidají na přídavku na byt a sociálním mi zvednou, jako samoživitelce, takže já jsem docela spokojená. O 3 000 na porodném, nepříjdu a o příspěvek 2,5 roku taky ne, jeliukož to zlatíčko Paroubek nepodpořil. Jak budou volby, tak každopádně jdu, nebo jak ti cypi ODS zas budou u koryta tak budem žebráci a zbyteček republiky rozprodají. Je to tu děs, hned bych někam odjela pryč, ale nemám kam. Sousedka bydlí ve Švícarsku a tady, jak dojede, tak jen nadává, jak to vše trvá na úřadech, neochota, podvody, jak se každý třepe jak druhého oškubat, hnusí se ji to tady a utíká za chlapem stále tam.
Dnes peru, venku je fajně, vítr fučí, tak mi to poschne, sluníčko krásně svítí, ale už to voní zimou. Už nám topí, tak mám doma teplíčko.

lajcikova
1. říj 2009

AHOJIK

moni ☹ ☹ ☹ moc mě to mrzi.je to nefer. 😔

jinak sem četla ten přispěvek,tak kdybych šla na nemocenskou tak budu mit po dobu těhu 267kč deně 😀 😝 😠 to je fakt jako almužna.kur...co tady se dějě,se na to vyseru.takže 8010kč měsičně,a to se vyplati

jdu jěště poležet a zitra od rana ani spat nepujdu budu dělat ty dorty 😝

ili5
1. říj 2009

lajci, já šla na nemocenskou v únoru, to jsem brala 190 na den, pak 209 a od 61.dne beru 228 na den, takže za 30 dní mám 6 840 čistá ruka. Je to děs, ale já jsem na tom stejně, nebo mi dali příspěvek na byt, sociální, takže mám skoro jak bych chodila do práce. Já se už nedivím cigi, že nerobí, flákají děcka, mají víc při děckách, než my co chodíme do práce, dřeme a máme 1 nebo 2 děti. To se jim to pak hulí, chlastá a hrajou automaty, když mají tolik a sedí na řiti.

michule
autor
1. říj 2009

Ahoj holky. Už jsem psala odpoledne, zase to byla slohovka a pak se mi to všechno vymazalo. No málem mě šlak trefil. Hodila jsem s noťasem a šla spát. Teď mě vztek přešel a píšu a doufám, že nezmáčknu něco blbě a normálně to odešlu. Dnešní poradna dopadla dobře, jen mi MUDr připoměla, že 6kg v půlce těhotenství je dost, ale že to na mě nejde zase tak vidět, takže jsme to přešly. A v úterý jdu na ultrazvuk asi je to ten velký II. trimestrální a hned pak na srdíčko. Takže úterek bude náročně hektický a plný nervů. Tak snad to všechno dobře dopadne, jsme přeci holky statečné. 😀 😀 😀
Fandro - moc gratuluji k pytlíčkovi. Jsi tu s náma málo, ale aspoň víme, že jsi v pořádku. Koukám, že je tady překuličkováno - Ili, Koczurka a ty. No my budeme potřebovat ženicha, takže tak to má být. 😀
Evi - jsem zvědavá na toho vašeho hřibka??? Vy fakt nechcete vědět pohlaví? Mě to v dnešní době strašně lákalo. Ale obdivuji když někdo vydží až dokonce. A kdy máš poradnu ty?
Moni - moc mě to mrzí. Jsem byla už odpol pěkně nas+ana. Škoda, mohlo to být parádní překvápko a nádherný dárek, ale jak jsi psala, mohlo to být způsobeno tou novou MUDr. Budu držet palečky na další pokus. Máte ještě nanučky nebo jdete rovnou do nového IVKa? A kdy jedeš do OL?
Mimco - ty jsi jak pořídila v OL? Vím, že jsi měla jet 29.9.
Lajci - takže zuby už v poho? Nenervuj se s tím platem, stejně nic nezmůžeme. Můžeme jen nadávat, ale stojí nás to spoustu síly. 😀 😀
Ili - mě nedali nic. Mám jen čistě nemocenskou a jsem o půl platu ztratná. Já být sama, tak chodím na kořínky a mladý má boty z PETky. Jen si teď zkusím nějaký příspěvěk na socce vyřídit, alespoň zpětne za tři měsíce, protože jsem nikdy na nic neměla nárok díky výši platu. Takže já doma budu jen nezbytně nutnou dobu a mažu do práce. Už jsem si dnes vzala práci domů. A romákům bych preventivně dávala po uších a ne žádné dávky.
Politiku nesleduji, nenávidím je a nervovat se, je zbytečné, oni mi kočár nekoupí. A nechci být sprostá. Fuj!!!! 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Koczurka už za náma nechodí vůbec. To je nevěrnice. 😀 😀 😀

evkaa25
2. říj 2009

Čauky holky 🙂
Michul,to znám,když píšu,píšu,nemám konce a ono se mi to nakonec všechno smázne. 😠 To je na nervy......
To je fajn,že ti poradna dopadla dobře.A těmi 6kg se vůůůůůůbec nezabývej.Já jsem v 15tt a mám nahoře 3,5kg.Ale je mi to jedno,hlavně aby se mnělo miminko dobře!! 🙂
Já jdu do poradny taky v úterý.To by mi mněli dělat testy z krve-asi ty tripltesty.Tak se těším,že drobka uvidím,ale zároven se trochu bojím,aby bylo vše v pořádku.
Zatím jsme s manželem rozhodnuti,že pohlaví si říct nenecháme.Já tedy jsem docela zvědavá,ale nám to je opravdu jedno,jestli to bude cácorka,nebo klučina. Tak uvidíme.
Jakto,že si bereš práci domů?Vždyt jsi na nemocenské.To nějak vypomáháš šéfce nebo šéfovi?
Já jdu dneska večer na pizzu s kámošema.Tak už se těším,jak se nadlábnu. 😀 A zítra mám sraz ze střední v Ov.V ńeděli chceme jet do ZOO,tak snad bude hezké počasí.
A co ostatní plánujete na víkend???

evkaa25
2. říj 2009

Michul,Ili jsem se chtěla zeptat,za jak dlouho po tripl testech vám řekli výsledky?
dneska jsem zabruslila na diskusi,kde rozebírali NT screening a tripl testy.Docela mě tam vyděsili,jelikož já na screeningu nebyla a tam psali,že ty tripl testy nejsou vůbec spolehlivé.Že je lepší ten screening.Já tedy doufám,že nám s drobkem vyjdou tripl testy dobře,ale zajímá mně,jak dlouho budu čekat na výsledky.Doufám,že ne moc dlouho.
A potom v tom 20tt dělají ten velký UTZ a tam přeci taky zjistí,jestli rozí riziko downa,nebo rozštěpu,ne?!?
Ili ty jsi to tak nějak mněla,že?!V tom 20tt ti potvrdili,že bude mimčo zdravé,že?!?
No říkám si,že se tím nebudu zabývat a už zas o tom přemýšlím,jestli jsem neudělala špatně,že jsem na ten screening nešla.Už aby bylo po všech testech,aby si člověk mohl s čistou hlavou to těhulení pořádně užívat.
🙂

lajcikova
2. říj 2009

ahojik

kurv..........ja mam dneska den,všehno se m,i zdrclo,nenaskočily mi korpusy,tak to všechno letělo 😠 ☹ seru na to................nic nedělam.

holky nevite kde najit nakou praci domu???potřebuju prachy(ostatně jako vždy) 😝

michul to ja politiku teda sleduju a pěkně se rozčiluju 😀 bych je tam nakopala všechny do jednoho.
večer kouknu snad se tu objevite někdo? 🙂

michule
autor
2. říj 2009

Ahoj holky. Všechny zdravím.
Evi - takže mi brali tripltesty taky tak kolem 15 - 16 tt a bylo to ve čtvrtek a v úterý mi volala genetik, že máme zdravou rybičku. Já jsem to tedy měla rychlovku a sama jsem byla překvapená. Ale neboj z toho screeningu mi taky MUDr říkal, že triply budou spolehlivější, no a ty jsi četla, že spolehlivější je screening. No každopádně uvidíš, že budeš mít hříbka v pořádku. No a teď v tom 20tt se dělá velký druhotrimestrální ultrazvuk, ten je taky spolehlivý a navíc je to ten, který zjistí zda jsou všechny orgány rybičky v pohodě. Prostě neboj, všechno bude v naprostém pořádku, musí. Takže se na úterek budeme těšit společně. Jinak práci jsem myslela, že musíme předkládat návrhy vánočních přáních. Tak jsem doma seděla, navrhovala, načrtala a teď si zajdu do práce pro matroš a budu vyrábět. Máme je pro všechny klienty domova, a těch je kolem 280, takže každým rokem to je pěkný masakr a já těm svojim holkám chci pomoci. Navíc pár přání jde i na úřady a to se musíme jako domov prezentovat.
Lajci - boroku, to máš ale debilní den. No a co teď? Máš ty dorty dělat pro dědu? To je fakt, jak se se+e, tak se se+e. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jakmile zjistím něco o nějakých výhodných domácích pracích, dávám vědět. S těmi politiky stejně nic nenaděláme. Je to velký bordel, nám státním zaměstnancům mají snížit platy o 10% a sami si je krouhli o 4%. Tak co to je? No já nemám slov a mám se nad tím neustále rozčilovat? Smolím na ně. 😠
Všem krásný večer. 😀

lajcikova
2. říj 2009

nemam žadnej dort,udělala sem medovnik pak vyfotim 🙄 sem nasrana.s tou praci bych ti byla vděčna 😔 ...........

evkaa25
3. říj 2009

Pěknou sobotu všem. 🙂
Tady u nás je sice jen 14stupnů,ale sluníčko svítí,tak je to docela příjemné.Budu muset vyrazit ještě před srazem na malou procházku. 🙂
Lajci já o žádné práci domů nevím.Většinou to bohužel bývají podvodníci.Nedávno jsem e o to taky zajímala na netu,ale ničemu jsem tam nevěřila,tak jsem se na to vakašlala.
Já politiku sleduju občas,ale většinou mně to tak rozčílí,že jdu radši dělat něco jiného. 😅 😀
Michul,tos mi udělala radost,že jsi na ty výsledky čekala jen 3 pracovní dny.Já jsem se bála,že to třeba bude 2-3týdny.... 😒
v úterý hned pisnu,jak to probíhalo a taky budu se těšit na tvojí zprávu od dr.
To je hrozně pěkné,že děláš ty vánoční přáníčka. 🙂 Jestli tě to ještě k tomu baví,tak neni cořešit.Mně by to asi bavilo. 🙂
No jo vánoce jsou za dveřma.Zachvíli aby jsme začali nakupovat dárky............... 😉

ili5
3. říj 2009

Evi, v 1. trimestru jsou výsledky buď ten den, nebo na druhý den, mě jelikkož mi zas přidal 1 týden tt, že je plod velký, tak mi musel udělat tripltest 2. trimestr, nebo ten první už nešel, takže jsem čekal 3 týdny, to se už čeká dýl. A z 90% výjde pozitivní starším ženám, mě vyšel dokonce down 1:60, ale na plodovku jsem nešla, podepsala pak ve 20tt jak jsem šlas na velký UZ reverz, protože v tom 20 tt to vidí jestli je nějaký menťas, nebo má rozměry zprávné. Takže nám to vyšlo OK. Příště jak bych ještě někdy byla těhu bych na triple nešla, ale jen na UZ ve 20 tt, to stačí a není riziko poškození plodu při amniocenteze a potratu.
Dnes byla v Polsku, koupila soupravičku bílou, košilka, dupačky, čepička takový hrubší materiálejk hebounký, vypadá jak na křest. To bude do porodnice. A byla v obchodě kočárky a mají tam novinku kočár kožený, zas ty trojkombinace jako každé běžné, ale ta kůže, jeden kočík co ještě netrajdá tady v KA. Byl bílí celý, lae mají vzorník, by se mi líbil černý a může se zvolit jiný kočýár, jiná autosedačlka a jiný sporťák, tak další pěkný kočárek. A konstrukce se taky může vybrat ze tří druhů, to přendají, jestli takové gumy, taková rukojeť....