Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
1. bře 2010

Ahoj sluníčka. Teda vy jste pilné včelky. A děje se toho víc než dost. 😀
Já dnes byla dnes brzy ráno u hematoložky, výsledky krve špatné, musím ředit krev a přísný zákaz košťálové zeleniny ( nějak se to neslučuje s krvi, ale neptejte se mě proč !!!!). Takže za 10 dní zase krev a kontrola. Po dobu 6tinedělí jsem nejvíc v riziku trombózy. No a pak jsem vyřídila malé rodný list, porodné a pojišťovnu a teď jsem zbitá jak pes. Mamka hlídala, malá prý byla hodná, ale já nervózní. Zítra by měla dojít MUDr dětská, chodí první dny domů, tak jsem ještě rychle poklidila po urputných návštěvách a čekám na její povel až budu moci ven.
Koczurko - malý je fajn chlap 😀 😀 😀 . Zubač zubatý. No každou chvilku začne chodit. Jak spí v te tatrovce, úplně jsem si vzpoměla na mojeho mladého, který byl přesně takové ,, vybijokno ,, 😀 😀 😀 . Letí to - ani nedovedu pochopit jak moc?????? To miminko co jsi držela nedávno v ruce už ani neuneseš, že? Hlavně ať roste a je zdravýýýýýý!!!!!! Takže zdravím závislačku. Už vím co to je. U mladého jsem to brala všechno jinak, u malé jsem jak prvnička, vytřepaná a nikdo mi nesmí nic říct, hned bečím nebo nadávám.
Moňul - držím strašně moc palečky ať ,, hysterka 😉 ,, dopadne dobře, což určitě dopadne a ty po ni nejen zapadla, ale taky konečně donosila jedno zdravé ( jedno klidně stačí 😉 ) mimisko. Taky jsem zvědavá na tu léčitelku, hned pak napiš.
Evi - kolíbka je fakt krásná. To je masakr, taková dobovka!!!! To už se dneska nevidí. Hlavně ať je mimisko v ni spokojené a ty ho navykneš na houpání a jste v pasti 😀 😀 😀 . Mamča mi Darču nosí a klepe po zadečku a ona dneska ani usnout v postýlce nechtěla. Ale pokojíček se ti rýsuje nádherně. A rosteš jako z vody 😀 😀 😀 😀 . Vypadáš moc krásně. Já jsem sice nadšená, že si můžu dřepnout 😀 , ale ty už jen pár dní a můžeš pomalu začít odčítat. Jsem strašně zvědavá na to tvoje mimisko a hlavně co to bude!!!!!! Ty jsi hrozná, takové napětí mi nesvědčí, vždyť příjdu o mlíko!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lili - hoď se ihned do klidu. To mimisko to ucítí. Prostě to vyjde a hotovka. Navíc ten nativ je šetrný, takže žádná zátěž pro tělo a embryjko se zavrtá a hotovo. Nemysli na nic jiného než na pozitivum. Kdy začínáš?? Jako myslím kdy ti má dojít debilní mršice????? 😉 . Jsi šikula s tím česáním. Já si to taky dělám sama 😀 😀 😀 😀 😀 a pěkně sklízím ovoce. Akorát jsem na plese nebyla ani nepamatuji, jo a co to je vlastně ples? A sex? 😅
Mimco - vzhůru do nového boje, hodně štěstíčka a síly. Hrozně moc bych chtěla číst, jak vám to vyšlo, jak je ti špatně, jak roste ti břuško. Piš častěji ať jsme v obraze!!!!!
Prostě a upřímně - už si ty miminka po tom všem zasloužite dojediné. Sakra práce!!!!!!!! Kde je ta spravedlnost???? 😉
Holky - musíte převzít ty štafety. Tak to přece musí býýýýýýt!!!!!!! Budeme na vás všechny s Dardabášem myslet. Držet paluchy a i když už nemůžeme plivat bacilky, tak zaměstnáme Evču - ať kolem sebe naplive co to dááááááááá. ( Evi - jen mě vynechej, jo? Děkuji 😀 😀 😀 😀 )
Ili - malá je takový tlusťoch nejajedený. Krásně spinka, vzbudí se s šíleným kraválem na jídlo. Hltá jak pejsek a pak si ublinkává. Nenávidí svoje ruky, tak ji vážu do vánočky. Pak se uklidní. Dneska ji půl dne bolelo bříško, tak mažeme Pupíkem. My máme taky režim, taťka koupe - 18.30h. Vzbudí se v průběhu noci, pak kolem 5ti a pak zase ráno. Zatím to máme takové všelijeké, někdy vyrží 5 hod někdy se budí co 3 hod. Mám doma plenky Huggies od 3 - 5 kg a co myslíš? No máme je malé, mám 4 balíky. Šlak mě trefí. Ne nadarmo se říká, že se nemá nic kupovat dopředu. Každý propaguje bepanthen na opruzeniny, 230kč v pr....jsme na něj alergičtí. Mažu tedy bradavky. No jsem chytřejší. Jo a bodýčka - 56vel. máme malé 😒 . Jsem fakt blázen, nevím proč jsem to kupovala. Ale mamča mi to říkala ,, neblázni, všechno si dokoupíš po porodu,, jenže já byla chtřejší a tady je výsledek!!!
------------ Takže holky, tady je jeden z důvodu, proč musíte otěhotnět, musím se těch věci za rozumnou cenu zbavit!!!!!!!!
Tak se mějte ženy. Pište ať mám co číst. Pomalu se budí puclík, než začne ječet jdu ohřívat mlíko a večer kuknu a dodám novou profi fotku od výtvarnice, která chodí po nemocnicích a fotí miminka. Je nádherná, tak ji musím nějak hezky ofotit.
Všem krásný večer.

ili5
2. bře 2010

ahoj,
michul, já mám pleny pampers taky 3-5 kg, 800 ks v těhu koupené a tlačí nás, tak jsem z toho taky smutná. Ale dávám mu je zatím furt. Včera v poradně váží 5 018 g a 56 cm. Spoustů věciček taky jsme ani nevytáhly, taková škoda. Mám malinké věci, a to spopusty, kombinézky, to nezapne přes břicho... Čepky 2 vůbec neoblek 😀 .
My trpíme na větry hodně, pomáhá nám probio. kapky, každý den 5 kapek, bez toho jsme v prd. Došly nám a drahý jel hned do Polska a baba před ním vzala posledních 3 balení, tak sháněl v dalších lékárnách. Vyjdou tam na 250 kč 5 ml, u nás stojí 600 kč, kur... A polštářek pecky třešní v polštářku, koupíš v drogerce DM, poradila mi to dr a je to výborné. Večer dám na bříško před koupáním a to jsou palby a hned se i vykadí. Stojí kol 50 kč, ani to ne. Na bradavky rozedrané mi mast nezabrala, ale kojím přes silikonový klobouček, výborná věc. I toho má více v pusině, mě to nebolí, spokojenost na obou str.
Jinak malý spí opět na balkoně, ještěže je venku nádherně. Už byli i na výletě celodenním, ve Dvorcích u babičky a dědy, vše prospal. V autě se mu líbí, jak se houpe s dupou 😀
Nikol opět nějakou salmonelu, jedla v sobotu opět hamburger, nedá si říct a je tam kde před 2 roky, akorát není na kapačce, ale u babičky, koberec, postel zblitá, posraná... Už tak je hubená a zas zhubne ještě. Jsem ji seřvala, nakopat do zadku, v těch bolestech si čistila koberec a převlékala postel sama. Nebo jsem ji zakázala to jíst, když pak tak trpí a ona ne. Minule zánět žaludku, střev, dehydrovaná. Zas slibuke. Jsem měla strach o malého, nebo kdyby zvracel, tak jsme měli jet hned na kapačky s ním, že je to dost nakažlivé a přenáší se vzduchem. Naštěstí klid.

evkaa25
2. bře 2010

Ahojky.
Já dneska jen na skok,nějak nestíhám.
Na poradně vše ok.Miminko sestupuje hlavičkou do porodních cest.Ty jsou zatím naprosto uzavřené.A vážíme 2586g. 🙂 Bude to asi díky té dietě docela prdolka to naše miminko.Taky mi měřili ozvy a ty jsou taky v pořádku.Dr říkala,že jsou přímo ukázkové,ale já tomu nerozumím. 😅 Další kontrola zase za týden.Taky mi brali stěry na streptokoka a příští týden snad budou výsledky.Doufám,že to bude v poho. 😉
Lili,kdybych umněla pěkně malovat,taky bych si ten pokojík vymalovala motivy,které by se mi líbili.Ale já nejsem umělecké střevo. 😀 Z těch pěnových obrázků mám ale taky hroznou radost. 🙂
K tomu účesu-chlapi jsou prostě jiné plemeno než my ženské............. 😠 Netrkne je to,že by nám udělalo radost,kdyby nás občas pochválili.U nás to je stejné,pochvaly se dočkám opravdu zřídka........
Já si taky myslím,že je fajn,když bude mít naše dětátko pěkný vztah ke zvířatům a k tomu určitě pomůže,že máme pejska.Ono ani tak nezáleží,jestli ho máš přímo doma/i když o to je samozřejmně ten styk intenzivnější/ale jak se k němu chováš.A to od rodičů určitě děti odkoukají. 😉
Michul,to je mi líto,že ti krev dopadla špatně. 😒Já tomu teda vůbec nerozumím,ale snad za těch deset dní testy vyjdou lépe a trombozy tě minou velkou oklikou!
S tím napětím jsi mně pobavila! 😀Neboj,myslím,že to sletí jako voda a já ti budu psát sms,že jsem porodila at už klučíka,nebo cácorku.Jejda já jsem taky tak strašně zvědaváááááááááááááááá.............
Holky musím končit,všechny zdravím a napíšu,až budu mít více času........pa pa

evkaa25
3. bře 2010

Holkýýýýýýýýýýýý,oni mi vymazali Trixinku a želvouny z alba. ☹ ☹ ☹ A já se tak s tím albem tak natrápila................ 😖

monali
3. bře 2010

ahoj holky, tak už jsem zpátky doma 🙂
chystám se dát si oběd a dokonce jsem našla i kousek čokolády co manža nesnědl - je hořká tu on nerad 😀 😀

Vezmu to postupně. V pondělí jsme byli u té léčitelky a pocity?? nevím fakt nevím 😕 Zase říkala že to je
od páteře a že mám posunuté pánevní dno. To mi řekla hned ve dveřích. Potom mě tak různě ohýbala a protahovala a působila na mě svojí energií.... S tím že pročistí tělo a postupně uvolní páteř... Před náma tam
byly nějaké dvě paní, jednu bolela noha a druhá měla problémy s migrénou a se všema cvičila stejně, tak
nevím ono na jednu stranu je logické,že při správném protažení a uvolnění všechno v tělě trochu spraví. Nakonec
jsem jí řekla, že jdu na tu hysteroskopii tak mi to zakázala, že teď na mě působí její energie, tak do toho nemám
míchat doktory, a po terapii se nesmí 3dny pít alkohol a mýt se jenom omývat. Manža má problémy s krční páteří
a cvičila s ním stejně. Další sezení za měsíc. Asi tam půjdeme, když nic tak nám protáhne páteř 😉 platí se
3OO Kč za osobu, to není tak hrozné. Navíc než se dostanu k IVF vyjde to tak na 3 návštěvy, tak co kdyby
náhodou?? A je fakt, že když se mnou něco dělala cítila jsem teplo v podbřišku a jemné dloubání tam,kde
jsou vaječníky, myslela jsem že to normálně dělá rukama (musela jsem mít zavřené oči a být uvolněná) ale
manža se na to díval a říkal, že se mě vůbec nedotýkala. Třeba má fakt nějakou energii 😲

No a v úterý jsem šla na tu hysteroskopii (popravdě jsem se trochu bála, když tvrdila že ta její energie by mohla v těle už být a působit) naštěstí všechno dopadlo v pohodě. Nic nenašli jenom nějaký malý polyp a ten odstranili, jinak všechno v pořádku, takže se zase neví, co způsobuje potraty 😒 Jinak byla jsem ve Vítkovicích
na pokoji jme byly 2, druhá byla cikánka - ale úplně v pohodě, taková mladá paní i jsme trochu pokecaly, a to
se mi setra omlouvala, že mě dávají na pokoj s ní, ale to jsem nijak neřešila. Akorát jsem měla trochu obavu, jestli za ní na návštěvu nepřijde třeba 2O příbuzných 😀 , ale nepřišel nikdo. Takže dneska po vizitě mě pustili.

Teď jsem doma a užívám si klid, zítra už zase fičím do práce. Zrovna začal pan Monk, tak koukám. Dám si
ten oběd,a budu lenošit 🙂

lilienka
3. bře 2010

ahojky
To je dobře,že jsi ok. U té paní bych asi nevěděla jak reagovat,ale snad ti pomůže a já ti budu moct závidět 😉

michule
autor
4. bře 2010

Ahoj holky. Já se omlouvám, ale je to miminko pěkný masakr!!!!!! Stíhám vše jen když malá spí. Už jsem byly i venku, ale v kočárku se ji až tak moc nelíbí. Takže než usne, proječí i půl procházky. Asi je to moc stísněný pocit pro ni, nemůže hýbat s těma svojima hyperaktivníma rukama 😀 . Nestěžuji si, ale jsem vyčerpaná jak studna 😉 . No, ale to jsme chtěli. 😉
Moňul - to je moc fajn, že jsi dopadla na 1. Já měla taky polyp, brali mi ho sice laparkou, ale je dobře, že to vevnitř vyčistili.Moc držím palečky na zotavenou a na boj!!!!
Evi - to je hnus, proč to udělaly. Kdyby aspoň do IP napsaly důvod. To si tam fakt musíme dávat jen děti, břicha atd.? To se mi nelíbí. Ale víš co, aspoň jsme ji viděly a víme o kom píšeš. Kulíšek malý, zahajuji protest!!!!!!! 🤐 Jinak miminko ti pěkně roste, stejně tu váhu neber vážně. Víš jak jsem dopadla já 😀 !!! Nakonec budeš mít takového puclíka jaký se u nás hřeje. 😀 😀 😀 😀
Ili - já vyrážím s malou autem za chvilku. Jedu do práce, pak na oběd a za ségrou. Jsem zvědavá jak bude reagovat. Na poradnu jdu 15.3 takže váhu dopíšu. Ale je to malá tlustice. Já jsem byla úplně stejně tlustá. Prošoupávala jsem kamaše mezi nohama, a to dost dlouho. 😀 😀 😀 😀
Holky bojovnice, přeji vám moc štěstíčka a myslím na vás. Moc toho nenapíšu, ale já se zaběhnu a pak budu zase psát poctivě. Papa my dvě 😎

ili5
4. bře 2010

Michul, Patyno spí zas dlouho jen v kočárku, tak je na balkoně celý den 😀 . Ruce mu většinou stáhnu, ale on je divoch a vytáhne si je. Asi ty skumavkové děti jsou tak aktivní, v porodce mi ho taky stahovali do zavinovačky, aby neměl ruce, jinak jsem byla doškrábaná u kojení, celé prso. Už se trošku zklidnil, prob. kapičky a ty pecky z třešní jsou výbnorné, dávám často na bříško, to jsou pak perdy a kakání až po kolena. Určo si je kup, jsou v DM. Nahřejou se v mikrovlnce a přiloží na bříško, hned se zklidní a zapomene máchat rukama a nohama.

evkaa25
4. bře 2010

Ahojky. 🙂
Michul,ani nevíš,jak strašně mně to naštvalo,že mi to smazali a ani mně nikde neupozornili,nebo tak.Asi to je v pravidlech Koníka,že zvířata do alba nepatří.Ale vím,že některé holky je tam mají,jen na to admin ještě asi nepřišel.No najdu nějakou fotečku,kde jsem s Trixinkou já a tu mi tam snad nechají.Když Trixi je opravdu jako člen naší rodiny.At už to někdo chápe,nebo ne!!!
Tu váhu beru jen orientačně,ale ze začátku těhu bylo mimi spíš nadprůměrně velké a ted je kapku menší,tak to přisuzuju té dietě.Vždyt já od toho prosince 1,5kg zhubla a už jsem nic nenabrala.
Musím se tedy přiznět,že ted už dietu docela polevuju.Ptala jsem se dr,co placenta,jelikož diabetikům může začít ke konci těhu selhávat/proto se často porod vyvolává před termínem/a dr mně ujistila,že placenta funguje dobře.Ukazovala mi ji na UTZ.Byli na ní nějaké skvrnky a to je prý,že už se připravuje k porodu.No moc tomu nerozumím,ale hlavně že dr mně kontroluje a že je vše ok. 🙂
Michul,neni se čemu divit,že nestíháš s ani ne 2týdenní Darinkou doma.Jsi dobrá,že i tak tady za náma chodíš!!! 😉 A co tvoje ségra?Určitě má z Darinky radost,ale asi to pro ni musí být těžké,ne?Já vím,jak jsem obrečela ségřino druhé těhu,když nám se pořád nedařilo..........A to jsem jí to ze srdce přála!!!!!!!!!
Ili,ten polštářek z DM mám taky.Stál pár korun,tak jsem neodolala,ale doufám,že nás prdíky nebudou moc trápit a že ho budeme potřebovat co nejmín.......
Monali,tak koukám,že s tou léčitelkou to bylo zajímavé.Já nevím,co bych si myslela,ale jsem v tomhle docela nedůvěřivá.Na druhou stranu zkusit se má všechno! 😉 A hysterka dopadla dobře,tak to je super.Ted ještě to imuno a tělíčko se může připravovat na další boj!Věřím,že úspěšný.
A to přeju všem snažilkám tady,pro to plivu pořádný těhubacil:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dlouho tu nebyla Lajci,taky Peti a Mimco psaly,že jdou brzy do boje!Myslím na vás holky!!

evkaa25
4. bře 2010

Holky,já zas nakukuju a nechápu,proč mám svůj příspěvek zase nějak divně roztažený.... 😠 Psala jsem dneska i na jinou diskuzi ve stejný čas a tam ho mám normální.Chápete to někdo??Píšu pořád stejně. 😲

michule
autor
5. bře 2010

Ahoj holky.
Evi - taky mám tu stránku zase natáhlou, já nevím, ale ty jsi nějaký destruktivec stránek 😀 😀 😀 .Ségra je úplně báječná. Vzala si týden dovolenou, chodí pořád, jezdíme po venku, já mám její Elisku a ona Darču, jsme dvojka k pohledání. A jde vidět, že Eliska strašně žárlí, že si ji ségra nevšímá. Ale je to k smíchu, ona totiž není zvyklá na tak dlouhé procházky, oni to ani u buldočku nedoporučuji a tak když dojde domů, vypije hektolitry vody a spí a chrápe do dalšího dne. Prostě sranda. Když se nevidíme dopoledne, tak už nám je smutno, a to nastupuje v úterý do práce a už teď bečí. Ona ji miluji, jako kdyby byla její. Tak ji říkám, že je prostě naše a basta!!!!Takže ty jsi bobku ještě zhubla? No víš co, taky každé zlo je k něčemu dobré. Už to máš za pár dní a ve formě budeš dřív než řekneš ,, borůvkový koláč ,, 😀 😀 😀 . Já mám nahoře ještě 4 kg, ale doma pomalu cvičím břicháčky, potřebuji do plavek mít pekáč buchet!!!! 😀 😀 😀 😀 Počkej až ti svištík dá záhul, budeš mít hned všechno dole.
Ili - asi je to pravda. Namíchali nám sice krásné a zdravé děti, ale ty jejich nešťastné ruky. Já ji taky pořád vážu, jenže ona se tím strašně uklidní. A dneska byla noc!!!!! Ty prdy. Mamka dojde na hlídání a já jdu koupit ten polštářek, nějakou antikolikovou láhev a nutrilon. Já už jsem nešťastná. Nechci ji pomáhat trubičkou, i když jsem to dnes už udělala, držela jak to nejšťastnější mimo na světě. Měla jsem sice posmolené ruky, ale hlavně, že ji bylo dobře. 😀 Takže Paťa je na tom stejně? To je radost. Ale aspoň ti spí na balkóně. To naše princezna ne. Ta miluje teplo. Je v dekach zabalena a hoví si. To má po mě. Já jsem Ital jak vyšitý. 😀
No a co vy holky bojovnice? Jak jste na tom? Lili - kdy začínáš a Mimco?
Každopádně vás všechny moc zdravím. Musím běžet něco navařit, pokud jsem to ještě nezapoměla a při trošce času hned nakuknu. Ráda bych psala o něčem jiném, ale ten život je teď zak otočený, že brzo budu odkázána na český slovník. 😀 Je to prostě fuška. 😉 , kterou vám za srdce všem přeji. Nevím co je za den, co je to televize, co se děje ve světě a zapoměla jsem jak vypadá hřeben. Kruhy pod očima nevidím a bojím se oholit. Jsem jak křovák. 😀 To vás sluníčka všechny čeká. Tak papa my dvě.

ili5
5. bře 2010

Michul, tu truničku taky dávala, než jsem začla dávat ten polštářek. Paty taky miluje teplo, je po mě 😀 , tak asi pro to v kočáru spí nejlíp. Je nAvlečenej, v peřince, fusáku a ještě na kočár dávám plenklu, ať to nedýchá ten czduch studený. První měsíc byl protivný přes den, ani ven, nebo byla moc zima, ty prdy... Teď už je zlatý, si leží přes den, už povídá nahlas ááááá. eja, směje se nahlas, to už je supr.
Jen očko mu hnisá od narození, tak nás asi nemine narkoza, ale masíruju kanálky, otírám čajem, antib. mast už nemažem, tak uvidíme, máme na to týden, pak nás to nemine, boroček.

gabka14
6. bře 2010

Ahoj holky!!!
Dlouho jsem tu nebyla a tolik novinek 😀 😀 😀

VELIKÁNSKÁ GRATULACE ILI,FANDŘE A MICHUL k narození miminek 🙂 🙂 🙂

michule
autor
8. bře 2010

Ahoj holky. To je teda zase účast. Tak jdu jen pozdravit, dokud malá spí a hlavně posunout z 3ti stránky.
U mě nic nového. V tom mrazivém počasí se ani nedá chodit ven. Drahý měl víkend volný, takže mi šíleně pomohl s malou. Mladý včera zase musel asi hodinku hlídat, museli jsme jít do obchodu, ale věděla jsem, že když usne, tak cca 4 hod opravdu spí. Takže je to fakt šílená pomoc, když na to ženská není sama. 😖 No a já jsem vzhůru od 6.30 a už mám vytřeno a postaveno na oběd. Měla bych si jít asi s malou lehnout, ale tak toho aspoň více stihnu. Takže tak u mě. Praní, žehlení, vaření. A to neustále dokola. No jo.......
Gabi - moc děkuji. No a jak se máš ty? Vůbec tady nezavítáš. Jak zdravíčko a co Danek?
Evi - ty se musíš hlásit častěji. Víš přece, že je řada na tobě a ty nenapíšeš ani řádek přes víkend!!!! 😀 Podle termínu máš na těhulení už jen 19 dní, takže vydržať!!!!!
Ili - tak jsem ten polštářek hned v pátek koupila, taky antikolikový Nutrilon, ale nic!!!! Jsem z těch jejich prdů nešťastná. Řve neskutečným způsobem. Cvičím s nožičkama, ale ani prd ☹ . Příští pondělí jdu na poradnu a tam se s ní musím domluvit co a jak. Vždy po jídle sebou mele, ječí, kroutí se až je z toho fialová. Ještě někdo mi někdy řekně, že holky na větry netrpí, tak mu dám přes držku 😀 😀 😀 😀 . Malý už musí být správný. Ty děti po těch 6ti týdnech jsou už fajn. A co má bobek s očičkem? Chudáček. To jsou starosti.
Moc zdravím všechny a Lili a Mimco - tož je to s váma možné, jak jste daleko? 😀 😀
Krásný den všem, pracujícím i těm co jsou doma. A pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( nebo nám tu diskuzi zamknou!!! )

ili5
8. bře 2010

Ahoj, gabko, zdravím moc, jak pokračuješ s těhulením, kdy jdete na to?
Michul, my to měli to samé na začátku, asi ty hormony přešly na děti, malý byl taky uřvan přes den, ale v noci hezky spal. Už je moc hodný. Ten polštářek dej na bříško, přikryj ji a hned větry nejdou, ale po chvíli, malý se hned uklidní, přestane sebou máchat, většinou se i vykadí. Ale dávám od narození každý večer po koupání probiot. kapky, určitě dávej, prý zabíraj až po měsíci. Asi je to pravda, nebo my už jsme hodní. V Polsku vyjdou na 250kč, u nás na 600kč. Mám zásobu v lednici ještě 4 ks, nebo nám došly a drahý jel hned pro ně do Polska a baba před ním češka vzala poslední 3 ks, tak sháněl po dalších lékárnách až sehnal nakonec 😀 Jsou maličké jen 5 ml, ale když pomáhaj, tak co naděláme. Poradila mi to dr, ať je koupíme v PL. ZJinak dávám Nutrilon který jsme zkoušeli obyč, ten vyzvracel, tak dáváme extra, pro lepší nasycení nebo jak to píšou, nebo pro lepší spokojenost, oba jsou oranžové, nebo s tím zeleným to je řídké a zvrací to obloukem. Kojím jen ráno a před koupání večer, spíš to má jen jako předrm 😀 .
Jinak včera spal na balkoně před 12 jsem ho tam dala, do 16 hod, nakrmila, přebalila a jel do Tesca s Nikol tak spal do 18 30, nešlo ho vzbudit, jsem měla strach co v noci, ale je přesný jak hodinky. V 19 15 koupání, v 20 usne, ve 2 vzbudí na jídlo, pak v 5 na jídlo, pak v 8 a to už nespí, už si povídá ááááááááá a směje se nahlas, koupili jsme mu v sobotu v PL kolotoč, jsme tam pro něj extra jeli 😀 a je z něj unešen, dává sde nad postýlku, akorát se natáčí ručně, to mě nenapadlo, myslela jsem, že je na baterky, tak lítám a natahuju 😒 .
Jinak dr dávaj na prdy i ten sanxi plan kapky, nevím přesně jak se to píše. Je na recept, plastí se prý jen 30kč, ale moc nepomáhá a jsou to léky, které se kapou až 15 kapek 4 x denně, takže nerada bych dávala miminku už léky, dost že dýchá to svinstvo tady na Karvinsku.

evkaa25
8. bře 2010

Ahojte holky. 🙂
Zdravím především Gabku,dlouhos tu nebyla.A tak jako Ili a Michul by mně zajímalo,jak se máš a jak pokračuješ se snaženíčkem?
Michul,máš pravdu,že to tu ted pěkně flákám,ale když moji známí a rodina si řekli,že nemůžu chybět na žádné akci,protože po porodu už na ně nebudu mít tolik čASU.tAK POŘÁD NĚKDO NĚCO VYMÝŠLÍ A POŘÁD MNĚ NĚKAM ZVOU. 😅No a já jsem pak tak utahaná,že ani PC nezapnu.Ale myslím na vás pořád! 😉
Včera jsme byli večer na pizzu,před včerem zase s jinými kamarády na pivku/já pila Bonaqu 😖 /a před tím jsem tu mněla obě ségry na návštěvě.No a do toho mám pocit,že bych toho mněla ještě do porodu hrozně moc stihnout,ale všechno už mi jde nějak pomaleji. 😅 Manžela musím nahnat na mytí oken,jelikož přes ně po zimně témněř nejde vidět a nedovedu si představit,že bych je čistila sama.Taky chci udělat takový větší úkild v kuchyni a koupelně........no není to nutné,manžel říká,že mi přeskočilo a že chci porodit předčasně,ale když já mám ted takové nutkání! 😅 😵 Že by poslední záchvěv hnízdícího instinktu???? 😀 😀
Ili a Michul,jak vás tu čtu o prdíkách a tak,tak alespon vím,že až se mi mimuško narodí,vy jste o krok napřed a budete mi radit.Taky je tu Koczurka,takže se nemám čeho bát. 🙂
Michul,koukám,že Darču hlídá celá rodina.Musí být vážně hodná,když vydrží tak dlouho spinkat.A Ili Patriček to samé.Jak píšeš že spí od osmi večer až do dvou.To je paráda!!Mně svištík v noci vůbec nechce nechat vyspat.V noci se tam nejvíc mele a já většinou usínám opravdovým spánkem tak ve čtyři ráno a spím do devíti.Budík si nenastavuju,ale v devět se prostě vzbudím a už neusnu.Taky mám slušné kruhy pod očima,jsem zvědavá,jak to budu zvládat po porodu. 😕
Manžel mi dneska ráno říkal,že začíná být v pohotovosti,kdyby mi praskla plodovka. 😀 😀 😀 Že už nebude chodit na pivko a bude mně pořád hlídat.Myslím,že mu dneska ráno.když koukl do kalendáře došlo,jak rychle se porod blíží. 🙂 A mně to připadá,jako by to bylo nedávno,když jsem na testu objevila stín druhé čárky!
To hle přeju všem snažilkám ze srdce nejvíc!!Tak plivu nějaký ten těhu bacil:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monali
8. bře 2010

ahoj holky 😉
tak zase všechny zdravím v pondělí večer - už to začíná vypadat jako by to byla moje oblíbená doba 😀

tak máme za sebou další víkendovou oslavu. Začlo to už minulý týden- teta slavila 50, teď švagrová 45, pak se slaví moje narozky, potom tchán svátek, moje mamka narozky, velikonoce, neteř narozky, volný víkend, pouť u tchánů,
další švagrová narozky, švagr narozky,......... a je půlka května 😒 😠 prostě nářez Ne že bych měla něco
proti oslavám,ale čeho je moc, toho je příliš.
Jinak nemám ani co psát, tak vždycky aspoň kuknu.

monali
11. bře 2010

Dobré ráno 😉
teda až 4.strana 😠 No kde se všechny touláte??. To abych posunovala já, to se ještě nestalo 😀

No jo, maminy - Ili, Michul a Koczurka nemají čas, Evka už se pomalu připravuje na svištíka,
ale aspoň Lili, Petista a Mimco by mohly písnout co je nového. 🙂 a Lajči, už tady taky dlouho nebyla.

Já jsem v práci a vůbec mě to tu nebaví, navíc je tu pořád zima. Miluju jaro a ono nikde.
Tak aspoň přeju hezký den a celý zbytek týdne. 🙂

michule
autor
11. bře 2010

Ahoj holky.
Moňul - ty jsi šikulka. Pěkně si slavíte. Jen užívej oslav, pak ti vyjde miminko a máš po srandě 😀 😀 😀. Moc ti to přeji. Jo a kdy se chystáte do te Plzně??? Ani nemluv o te hnusné zimě. Já než se obleču a pak malou, leje se mě jak z konve. Pak už to bude zase o něco málo lepší. Hodíme šatičky a mažeme ven. Prostě už té zimy bylo dost. A bude lépe, prý se má od 15.3 oteplovat až na 15st. Tak tomu říkám paráda, ale než to příjde, tak nás šlak trefí do jedné. 😀
Já opravdu nemám čas. A to proto, že víme kde je příčina toho neustáleho Darčiného pláče po jídle. My prostě máme tu kojeneckou třímesíční koliku. Bojovat se proti tomu nedá. Po jídle pláče, je to záchvat. Svíjí se až modrá. Všechna opatření jsem udělala, ale prostě musíme být trpělivý. Spinka trhaně, nosit ji neustále nemůžu, nemám ani sílu, tak ji položím na bříško, tak je ji nejlíp a ona tou únavou pak na chvilku usne. O nocích ani nemluvím, ještě to tak bude pokračovat chvíli a já budu mít 40kg i s domovním číslem 😀 . Je mi ji strašně líto a trhá mi to srdce, ale bohužel, nemůžu mít všechno, hlavně že je a to je nejdůležitější. Kolem 11h volám MUDr, jestli třeba ještě něco neporadí a pak už jen čekat až to přejde.
Takže to jsou opravdu mé starosti. Když jdu ven tak jdu s kraválem a tak se i vracím. Prostě poklidná dvojka.
Moc vás všechny zdravím a přeji klidný spánek ( nic jiného mě teď nenapadá ).
Evko - jsi stále 2 v 1????
A holky jak pokračujete se snažením??? Tak snad až večer nakuknu, tak se něco málo dovím. 😉 Zatím se loučím.

evkaa25
11. bře 2010

Ahojky.
Monali,jsi šikulka,žes nás posunula z té čtvrté strany.A s těmi oslavami to máte tedy pěkně nabité.To by mně snad ani moc dlouho nebavilo.I když já mám co mluvit,předminulý týden jsme slavili mamčiny narozky,minulý víkend švagrovu čtyřicítku a ted v sobotu slaví ségra 25 narozeniny.V březnu má narozeniny hodně lidí od nás z rodiny.A v dubnu pak má můj tatka,ale až ke konci.Tak jsem zvědavá,na kdy se trefí svištík. 😀 😀
Zatím se na rození necítím,v úterý jsem byla u dr,tak mimi pěkně porostlo,má + - 3200g! 🙂 Říkala,že je to tak akorát,ale mně už to přijde docela dost,na to že porodní cesty jsou stále naprosto uzavřené. 😅 😕 Před týdnem mi říkala,že má okolo 2500g a ted takový skok.Ale je pravda,že je to jen orientační.A dr mněla nový UTZ,tak myslím,že každý UTZ to váží s nějakou odchylkou.No nechám se překvapit.
Ale na porod se vážně začínám těšit,témněř vůbec nemůžu spát,hrozně mně bolí kyčle,záda,nohy..........No už se vážně cítím docela unavená,těžká.Pomáhá mi na to plavání,tak jezdím s manžou nebo kámoškou na bazén plavat.Jsem tam jak nějaký mimozemštan s tím mým bříškem.Lidi na mně koukají a většinou se culí. 🙂 No ale mně to pomáhá,tak budu chodit plavat asi co to půjde.Snad neporodím na bazénu!! 😀 😀 😀
Jinkaj sem byla včera kromně bazénu v solné jeskyni a s manželem jsme si jeli nafotit do Hlučína akty s bříškem.Neni to nejlevnější,ale mám z toho vážně radost.Řekli jsme si,že po tom co jsme vrazili do IVF se tam jedna tisícovka za fotky ztratí a na bříško s mimískem jsme přece jen čekali,tak jsme si nechali ty akty udělat. 🙂
No takže vidíte,že já jsem jaksi pořád v jednom kole,tak flákám i to psaní tady,ale budu se snažit polepšit! 🙂
Michul,tu koliku mněl i Ségřin Ondrášek,tak si dovedu představit,co zažíváš.Ségra to kolikrát nedávala a brečela s ním,když nevěděla,jak mu pomoct.Zabíralo ji balit malého pořád do zavinovačky.Byl v ní témněř pořád,ale vždycky se v ní náramně uklidnil.Ale každé mimi je jiné........Je třeba vydržet,ta kolika by mněla po třech měsících zmizet.Držím palečky,aby to bylo co nejdřív.
Já taky věřím,že bude brzy počasí teplejší,vždyt za 10 dní je oficiálně jaro.A za chvilku Velikonoce!
Jak jinak ti je v šestinedělí?Co tam dole?Bylas myslím docela potrhaná,že?!Bolí to ještě?To víš,já jsem ted zvědavá,když mně to za chvilku čeká................
Tak to dneska tak ode mně všechno,musím jít uklízet.Děláme s manželem takový větší úklid.Tedy dělá hlavně on a já ho směruju a tak trochu kibicuju. 😅 Ale on je zlatíčko a moc mi pomáhá,jelikož je ted třetí den se mnou doma,do práce jde až v pondělí.
Všechny zdravím a pište pište,at zase neskončíme na čtvrté stránce! 😉

evkaa25
12. bře 2010

Ahojky,jdu jen pozdravit i když to vypadá,že jsem tu momentálně sama. 😅
Dneska doděláváme s manželem úklid a večer jdu na dámskou jízdu s kámoškama a manžel jede s klukama na pečené koleno. 🙂 Tak už se na večer docela těším.
Jinak jsem pořád 2 v 1.První TP mám příští týden ve středu-17.3.tak jsem zvědavá,jestli se něco bude dít,nebo jestli miminko ještě bude spokojené v bříšku.Včera mi tam dělalo vyloženě spartakiádu.Bylo to super,jsme ho s manžou sledovali.Ale chvilkama koplo tak,až jsem se málem počurala. 😅 😀 Už se na něj mooooooooooooooooooooc těšíme!!!
A co holky snažilky?Kdy jdete do boje?Jsem zvědavá a držím palce!!

monali
12. bře 2010

hezký pátek, 😉
Evi, tak ty jsi ještě v celku 🙂 Už jsem myslela, že když se tu tak dlouho neukazuješ, tak jestli náhodou
se svištík nerozhodl, že si užije poslední sníh 😀 - aspoň doufám, že už je to poslední sníh 😒 A 3200g to
už je docela cvalík. Ty pohyby miminka musí být super, když jsem teď byla v tom špitálu tak jsme na
televizi koukali s paní co byla v 34tt a ona mi ukazovala jak se jí najednou začlo nadzvedávát bříško na jedné
straně, za chvíli na druhé - bylo úžasné i se na jenom dívat, a jaké to musí být to zažít. 🙂 Prostě nádhera.

Michul, to je mi líto, že Darinka má takové problémy, takový malý uzlíček ,chvíli na světě a už se chudák
tak morduje. Tak ať to brzy přejde, ať si obě můžete trošku oddychnout. 😉 Ale snad i počasí se umoudří,
ať už je tepleji. Do Plzně jedeme zhruba za 14dní, tak i proto doufám, že bude lepší počasí. Nerada bych
zůstala někde na D1 2hodiny trčet 😝

Zítřejší oslava nám odpadla - lépe řečeno spojili jsme ji s tou, co nás čeká příští týden - tchán je Josef, tak se
bude slavit. Na víkend zatím žádný plán nemám, ani mi nebude vadit když zůstaneme doma. Jsem poslední,
dobou nějak bez elánu, navíc taky potřebuju doma uklidit, vyžehlit, a i nějakou buchtu bych chtěla
upéct. Takže tak.

Všem přeji hezký víkend a ozvětě se 🙂

koczurka
12. bře 2010

AHOJ HOLKY!!!

Monali,s tím léčitelem to je zajímavé.Držím pěsti na tu imunologii,určitě dopadne dobře a šup do těhulkování. 😉 Ty oslavy ti fakt závidím,já už na žádné nebyla ani nepamatuju.
Evko,ty konce jsou nekonečné,ke konci jsme se taky stráááááášně moc už těšily až bude malinký s náma venku.Uteče těch pár dní jak voda a už nám tu budeš psát že je mimísek na světě. 😵
Michul,to je strašné ty koliky,já jsem tolikrát brečela s malým jak se svíjel božatko.Měla jsem vždycky hrůzu když jsem kojila co bude.Dávala jsem si fakt bacha na to ať nejím nic nadýmavého,jen starší pečivo jsem jedla a stejně.Musí to fakt přejít samo,vyzkoušela jsem snad úplně všechno a nic,ale do těch třech měsíců se to fakt ztratilo.Asi se ty střeva fakt musí nějak rozhýbat nebo co.Drž se!Jo a taky mi nikdo nemohl nic říct,hned jsem taky brečela a nadávala. 😀 😀Ty hormony to je děs.Ale musím říct že dodnes nemám ráda jak mi někdo dává rady ohledně malého. 😠
Ostatní moc zdravím.

fandra
13. bře 2010

Ahoj holky.Evi už to máš za pár,sletí to a budeš mít prcka v náručí.Já nedávno rodila a malý už má 5 týdnů.Letí to šíleně.Michul ta 3 měsíční kolika je šílená,ale musíme to překonat,jak píše Koczurka.Dáváme probiotické kapky,cvičíme s nožičkama,mažeme pupíkem,ale stejně to musí přejít samo.Koczurko je to šílené,Honzík už bude mít 9 měsíců.Je to už velký chlapák.Jinak jsem dala fotečky do alba,tak třeba koukněte jak malý roste.Mějte se.

evkaa25
13. bře 2010

Ahojky.
Fandro malý je nádherný a na těch fotkách vypadá strašně spokojeně! 🙂 No paráda!!Máš pravdu,že to hrozitánsky letí,vždyt nedávno jsem našla na testu takový malilinkatý stínek druhé čárky a za týden,nebo za dva bych mněla rodit. 😅 🙂 Ale už se na to vážně docela těším!!
Koczurko,já jsem hrozně zvědavá na mamku a tchýni,co se rad okolo miminek týče.Neříkám,že by mi nemněli radit,ale vždycky bych si chtěla vybrat ty rady,které mi přijdou užitečné a jinak si to dělat po svém.No bude to asi veselé,jelikož to vidím u sester,jak to chodí a jak mají někdy nervy nadranc..............
Monali,takže ty máš konečně volný víkend. 😀 😀 😀 Se nedivím,že ti to ani nevadí,jen pěkně relaxuj,to je taky hrozně důležité!
Michul,volala jsi té Mudr?Poradila něco zajímavého a účiného??Musí to být hrozný záhul,tak se drž!
Já jdu vařit jen lehký oběd,jelikož hned po obědě vyrážíme do Ovy k ségře,tak zase juknu zítra..........pa pa

michule
autor
13. bře 2010

Ahoj holky. Přeji krásný víkend. MY válčíme stále stejně. Včera jsem byla na hematologii a výsledy jsou dobré, takže po šestinedělí jdu na poslední krev a vysazuji léky. Jsem sama, mladý je na mistrovství republiky v Chomutově, v pondělí přijede a jede na soustředění do Beskyd. Ani nebudu psát kolik jsme do něj už vrazili peněz, jinak bych se z toho osypala 😀 😀. No a drahý je v práci. NAštěstí malá spinká, tak jsem připravila oběd a vymydlila linku. Toť asi vše u nás!!!! 😀
Fandro - tak malý na to taky trpí???? A jaké používáš kapičky ty? Jinak je moc moc pěkný. Modrásek, já mám Darču zase jen v růžovém, užívám si ty barvy. Při Mirkovi jsem to měla jako Evča, neutrální barvičky. Jinak to fakt šíleně letí. Už má 5 týdnu. Chlapák jak hrom. A kojíš?
Evi - já úplně vidím sebe jak jsem se těšila. No bylo to sice pěkné těhulení a klidné, ale už bych to nevrátila. Teď bez toho břuška se člověk fakt cítí lépe. Volný pohyb, to je to co mi chybělo. Ale patří k tomu, takže žádne rouhání - z mé strany. Market občas řekne, že by je vrátila zpět do břuška, ale já to neřeknu nikdy. Jinak MUDr jsem volala, řekla mi, že to chce velikou trpělivost, nosit a nosit. A že ten antikolikový nutrilonek zabere tak po týdnu, což bylo včera. Zatím je to o něco málo lepší, koupila jsem ji v lékarně ty homeopatické kapičky BabyClam, 10 kapek před papáním a tak kapu kapátkem. Ty ji chutnají a mlaská jako brouček. Užívej oslav a pak už budeš moci všechno zdlabnout. Hlavně ať je bobeček zdravý a nepotká tě to co nás. Spokojené miminka = spokojená mamina. Už za pár dní to poznáš. 😉
Moňul - tykže vy jedete autem? A už máte v Plzni zařízeno ubytování? My jeli vlakem, bylo to pohodlné, ale ubytování jsme si sehnali pěkně hnusné. Pro výsledky když pojedete, tak už jen na otočku. Držím palečky ať vám Ulčová najde příčinu a ať máš brzy veliké břuško!!!!! 😀
Koczurko - Ty jsi si to užila taky s Honzulákem? Ježiš, to je sílá, tak to má snad každé druhé miminko, že? A kdy ho to přešlo? Já ty rady poslouchám, ale pomalu zjišťuji, že si stejně musím všechno vyzkoušet sama. A že těch rad bylo požehnaně. Jinak mamča ta má svatou trpělivost. Chodí za malou a hodně mi pomáhá. Né že bych to potřebovala, ale když musím k MUDr tak 100% vím, na koho se můžu spolehnout. Nosí ji, zpívá a povídá si s ní. Takže paráda a já si můžu v klidu třeba vyžehlit. Jsem opět jako prvorodička. 😀 Brečím a nadávam jako ty. Takže jsme na tom stejně, ale aspoň si tím ulevím. Stejně to malé nepomůže a dokud mi nerozumí, tak si to můžu dovolit, to jsou kolikkrát slova !!!!!!!!!!!! 😉 A co malý velký muž, už se začíná pokoušet chodit?? A papá sám? Mladý byl taky hyperaktivní dítě a vzpomínám si, že od konce 8 měsíce už chodil. Ale to jsou vyjímky. Není kam spěchat. Já jako malá jsem chodila zase až v roce a půl. Asi jsem věděla co mě pak čeká, takže žádný spěch ( i když mamka mi říkala, že jsem byla tak tlustá, že jsem nemohla začít chodit, protože mi třely nohy o sebe a mě to bolelo ) 😀 😀 😀 😀 A co se týká mé šestinedělky - tak naprosty maras!!!!! Já fakt jen brečím. Vůbec se nepoznávám. A včera ve zprávách - to miminko nahé ve sněhu. Nebudu o tom psát, zase mám slzy v očích. To musela být aková sv.....ě........nééééé, nestačily by nadávky. Nesmím se dívat na nic. Tak si pouštím hudbu a zpívám malé.
Užijte víkend a zdravím holky co se neozývají. 😉 Jdu dodělat oběd, drahý volal, že za půl hoďky je doma. TAk všem dobrou chuť a Jaru Zdar!!!!!!!!!!!!!!!
Jen co mladý dorazí, hodí nové fotky do alba. My ji totiž jen fotíme, jako blázni!!!! 😀

fandra
14. bře 2010

Ahoj Michul. My koupili ty "Probiotické kapky" (Bio Gaia). Zabírají až za měsíc, zatím je dáváme malému 14 dní, ale vidíme zlepšení, tak uvidíme. Je fakt, že tím si asi dětičky musejí projít, má to skoro každé mimi, co znám. Taky mi to rve srdce, když malého vidím, jak se kroutí, ale věřím, že po těch 3 měsících už bude dobře.Jinak nekojím, kojila jsem prvních 21 dní, ale mléka bylo moc málo, takže jsme i tak dokrmovali, no a teď plně krmíme Bebou. Dáváme Jiříčkovi 5 krát po 150 ml. Od zítřka za týden jdeme na poradnu, tak jsem zvědavá, kolik bude vážit, protože už je to poznat, jak ho nosíme, že je to kus chlapáka 😀 Tak se opatruj a hodně trpělivosti s prdíkama, bude líp 😉 Pak vlož ty fotečky, určitě kuknu na Darinku.

evkaa25
15. bře 2010

Ahojky,hlásím se,že jsem pořád 2v1,ale jsem strašlivě unavená.Opravdu moc tak pisnu až večer,nebo zítra...............Každopádně všechny zdravím!! 🙂

michule
autor
15. bře 2010

Ahoj holky. Taky jen pár řádků. Na poradně malá přeječela všechny děti. MUDr se mě ptala, jestli je tak neklidná pořád a tudíž mi doporučila ty hnusně drahé kapky z lékarny, takže jdu do nich. Do Polska se nikdo zatím nechystá, takže za plnou palbu - 649,-no paráda. Jinak vážímě 4160g a jsme holky jako lusk. Říkala, že je tedy velká nato, že má 23 dnů, že při propouštění jsme měly 3550g. No, ale co nadělám, když ji tak chutná. 😀 Na další poradnu jdu 6.4 a snad nám píchnou i naušničky. To bude kravál, já nevím jestli u toho budu. Pošlu tam nějakého Hitlera za mě. 😀
Fotky jsem vložila.
Evičko - drž se, já ti držím palečky do finiše!!!!! Ptala jsi se jestli mě bolí ještě spodek. Už dávno ne. Bolelo jen cca 5 dnů. Dnes jsem už zahojená a dokonce jsem se v klidu mohla i oholit 😵. Takže toho se neboj. Jen na sexík 😀 si ještě netroufneme 😀 😀 😀 😀.
Fandro - tak malý papka taky slušně, že? Je to boj, no musíme přečkat. Fakt to má teď každé miminko, s kým se bavím to zažil nebo zažívá. S kojením jsem na tom stejně. Odstřikovala jsem, ale už mi nekapne ani kapka. Mrzí mě to, ale nenadělám nic. Už ani prsa žádné nemám. Zato s břichem bych mohla sutěžit 😀 😀 😀 .
Přeji všem krásný zbytek dne.

michule
autor
16. bře 2010

Ahoj holky. Jdu opět pozdravit. Malá spinká, takže mám chvilku. Tady se nic neděje, poslední příspěvek ode mě, no nic. 😒
Dívaly jste se včera na Primu - na ten nový seriál - Zázraky života????? Úplně jsem se vrátila zpět. Bečela jsem jak malá. To fakt můžeme pochopit jen my, co jsme si to zažily nebo zažíváme. Moc krásné - doporučuji.
A co holky snažilky, že se neozýváte - Lili a Mimco??? Jak se máte a co nového v boji???
Lajci - co ty, dlouho jsi tu nebyla!!!!!!
Máme tady pusto prázdno.
Tak opět přeji všem krásný den a snad budu mít co číst!!!! 😵