Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
1. zář 2010

ahojky 😉
U nás je přímo příšerně. Už od včera jenom pořád lije a fouká vítr. Dneska jsem měla oblečené tričko, svetr a bundu a nebylo mi nějak zvlášť teplo. Mám nejradši podzim tak snad ještě bude nějaké babí léto.
Lajci, tak co hřiby? už jste je zpracovali všechny a nebo ještě máte? 🙂 Já moc hřiby nemusím, baví mě je sbírat,
ale jíst je moc nejím. Koukala jsem na fotky a vypadáte všichni tři moc spokojeně. Jsem moc ráda, žes našla chlapa se kterým je ti dobře.
V pondělí jsem byla na kontrole, folíky zatím nic moc, jenom 8mm a asi jenom dva 😒. Dostál se tvářil jako že dobrý,
ale já z toho moc nadšená nejsem. Mám sice nižší dávky hormonů než minule, ale i tak se mi to zdá málo. Další
kontrolu mám v pátek, tak snad to bude lepší.
V pátek teď máme honičku, zase chystáme prodejní akci. Normálně bývá až koncem října, tentokrát to šéf posunul.
Zdravím všechny maminy a snažilky.

smilers
3. zář 2010

Ahojky vsem🙂
@lajcikova diky🙂 doufam, ze uz mate dohribkovano 😀 , u nas letos nikdo nebyl, takze nic 😅
@monali co kontrola, doufam, ze dopadle dle tvych predstav a i kdyby nedopadla, tak i z tech dvo foliku a nasledne dvou vajicek muzou byt hned dvojky 😉 jako to neni v mnostvi, a kdyz to ak vezmu dle sebe ani v kvalite, hlavni je, aby tve telo bylo pripravene prijmou bobany, a jak rika moje mamka si pro ne mela dobre ustlane 🙂 Drzim moc palce, at to vyjde a uz nemusis nic resit🙂 Jinak holky ted hromadne prechazeji do Reprofitu, i z FN.

michule
autor
3. zář 2010

Ahoj holky, tak já jen v rychlosti chci pozdravit a ať víte, že na vás myslím. Jsem z ďáblice vyčerpaná a šťastná, že má drahý volný víkend, aspoň si to s ni užije. Dneska je opět ve formě. Tentokrát to jsou zuby. Úplně bílo má v te papulce, jen čekám na prořezání. Spala 2 x 45 minut, takže relax se u mě bude konat až asi v roce. 😎
Moňul - neboj nic, i ze dvou fazolek může být nášup jako u Smil!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Jak jsi dnes dopadla???
Ivi - já hřiby přímo miluju. Jako nepoznám ani choroše, ale klidně bych ho snědla 😀 .
Smil - co děláte když je venku tak hnusně?? Pro mě to je za trest, malá aspoň v tom kočárku je jakžtakž, ale doma - to je na mašli. Holky jsou spokojené spíše doma nebo venku???
Evi -tak vy jste jeli pryč a já si myslela, že se potkáme o víkendu v Hlučíně, máte tam pouť!!!! Tak pokud bude krásně, tak my určitě zajdem na kukandu.
Všem přeji krásný víkend a snad bude krásně.

smilers
3. zář 2010

@michule no kdyz je hnusne, coz je bud prseni nebo fakt fujavec, tak jsme doma a vetsinou si holky bud hraji a nebo jak je dlouha chvile, tak cuci an notasu an pohadky, ale ony se moc nenudi, pac skoro kazdy den tu maji kamarada a ja kamosku 😉

Holky jsou samo radsi venku, o tom zadna 😀 Uvidime v zime, to bude asi horsi

fandra
4. zář 2010

Ahoj.Počasí venku nic moc,ale přesto chodíme na procházky.U nás jedna novinka a to že malému se vyklubal zoubek 🙂 To bude muset taťka koupit zlatý prstynek 😉 Včera jsme byli v Tescu a koupili nějaké podzimní oblečení na malého.Měli tam hezké bundičky slevněné ze 300 na 100kč.Už se těšíme na čtvrteční plavčo.

fandra
4. zář 2010
lajcikova
5. zář 2010

ahojik
no ja ty houby nejim,ale sbiram je ráda,minule sme byli v rajnochovicich i s kamošem,a kluci byli velmi chytři a my zabloudily,takže srpnovych 25km 😠 mam nalomenej maliček na noze takže super,bolei to ještě ted.už s nima na hřiby nevhodim,ještě že jsou mobili z navigaci jinak by sme tam byli ještě ted 😀
dneska sme byli v dubu na pouti,měli sme i od segry maleho takže sme o tisicovku lehči a nic nemame a skoro se kluci ani nepovozili 😝 rok od roku dražši

nevite co je s lili???dlouho sem ji tu neviděla 😕
moni držim palce i pěsti at ti to klapne,už si to fakt zasloužíš 🙂
nic jdem na oslavu tak mizim zatim hoooj 😎

monali
8. zář 2010

Dobré ráno
🙂 Tak jsem byla včera na kontrole, Zase tam byla hromada lidí, naštěstí jsem byla asi třetí, tak jsem moc dlouho
nečekala. Výsledek kontroly teda nic moc, folíci moc nerostou a ani jich nepřibývá.Tak jsem si musela už
dokoupit další pero Gonalu ( stálo 4600,00 ale zase když si vzpomenu, kolik jsem platila v gyncentru, tak to není taková hrůza, hlavně aby to bylo k něčemu. )a další kontrola je v pátek . Na začátku stimulace jsem byla taková nadšená, ale teď už mě to nějak přechází , Snad už to v ten pátek bude lepší.
Holky všem díky za podporu, pořád věřím ,že se to už tentokrát povede.
Všem přeju hezký den, a maminy držte se a snažilky snažte se
🙂 🙂

evkaa25
8. zář 2010

Ahoj holky. 🙂
Tak jsem zpátky z naší malé dovolené.Mněli jsme se super,jen počasí nic moc.Janička byla moc hodná.Sice se mi častěji budívala v noci v cizím prostředí,ale po nakojení dál spinkala a to většinou až do osmi hodin. 🙂 Doma spává jen do šesti. 😒 Já bych ještě tak ráda chrněla,ale nenechá se ukecat. 😀 😝
Monali,držím moc palečky,aby do páteční kontroly foliky pěkně dorostly,ale víme všechny,že úspěch nezáleží ani na kvalitě a ani na kvantitě.Ber to tak,že tentokrát to prostě musí vyjít!!!!!!!!!!Moc na tebe myslím!! 😉
A jak si vzpomenu na ty ceny,za snažilkování,tak je to vážně síla!Člověk platí a platí a naprosto žádná záruka,že se to povede.No děs.Ale vám to tentokrát prostě vyjde! 😉
Lajci,jaká byla oslava?
Lili si dává od koníka myslím pauzu.Ale vím,že byli na dovolené v Egyptě. 🙂
Fandro,jak to že musí táta kupovat prstýnek??To neznám.Gratuluju k zoubku!A plakal při prořezávání nějak víc než obvykle??
Smil,to že k vám chodí kámoška s klučinou je super.Já jsem se ted seznámila taky se spoustou maminek na kojeneckém cvičení a je to super.Pokud to jde trajdáme venku s kočíkama a je nás čím dál tím víc.Úplný konvoj kočárků. 😀 Moc se mi to líbí.A Janičce ostatní děti taky.Bude asi společenská! 😀
Michul,ta židlička stojí myslím normálně 2120.Já si pro ni jedu zítra do Sam Baby.Chtěla jsem sice něco levnějšího,ale ta Fabula se mi moc líbí,takže levnější židličky nemají šanci. 😅 😀
Jsem se nějak rozepsala a manžel už mně vyhazuje od PC,tak zatím pa pa..........

smilers
10. zář 2010

Nazdarek🙂
@evkaa25 konvoj kocarku nema chybu 😀 u nas na vesnici ted otevreli rodinne centrum, takze s eholky budou zaclenovat i mezi ostatni deticky nez jen s jednim kamaradem, coz je fajn a snad to tam vydrzi🙂

do Egypta bych jela zase, jen mit toho sponzora😀

evkaa25
10. zář 2010

Ahojky,nejak dneska nestíhám,ale zajímá mě,jak dopadla dnes Monali........Moc na tebe myslím a tržím všechny palešky co mám!!! 🙂
Smil u nás taky chybí sponzor............a to máme jedno mimi. 😉 A jedno chlupaté,to teda taky dost zbaští. 😉 😀

smilers
10. zář 2010

@monali tak jaka? Napinas jak ksandy, ja doufam, ze se nakonec vse v dobre obratilo 🙂
@evkaa25 toz ja jsem rada, ze jsme se do Egypta dostali jeste pred detma🙂 a mozna se tam jednou podivame az budou deti velke a budou z toho neco mit, pac lezeni na plazi, to opravdu enni pro nas, tenkrat jsme byli s manzelem na poznavacce 😉 😀

monali
10. zář 2010

ahojky,
tak dneska už to bylo lepší, sliznice 9 mm a folíky už kolem 20mm, dohromady asi 7. Docela se mi ulevilo,
asi to fakt tak dlouho trvala než dorostli protože jsem měla nižší dávky hormonů než minule.
OPU mám naplánovanou na neděli, tak snad se něco urodí a bude z čeho vybírat. Zítra ještě obstaráme
nákupy, mám v plánu vyžehlit trochu pouklízet a v neděli jedem. 🙂
V pondělí půjdu normálně do práce - máme tu naši akci, budou grilované speciality, ryby atd... a prý je
objednáno 300 domácích zákusků - to už se fakt těším 🙂

Evi, fajn že se vám vaše malá dovča vydařila. A malá teda byla úplně hodňoučká to byla určitě obletované miminko 🙂
A je fakt, že to počasí si prostě nejde vybrat ani dopředu naplánovat. . A co váš pejsek, neplánujete mu štěňátka, aby
měla Janička malé chlupaté kamarády?

Smil, děkuju a taky doufám, už jenom v dobré. Poznávačka po Egyptě je můj tajný sen, jednou jsme měli vyhlídnutý
zájezd,kombinovala se tam jízda vlakem, plavba lodí i autobus. Vypadlo to super, akorát hold to bylo dražší než
bychom zaplatili, ale třeba jednou....

v neděli dám určitě vědět jak jsem dopadla 🙂 hezký víkend všem

smilers
11. zář 2010

@monali drzim palce na ne, ja myslim, ze to klapne 😉

nu, jinak to, co pises za poznavacku jsme meli s manzelem 😉 jeli jsme presne ttuto poznavacku ( tenkrat jsme si na to pujcili , jinak by to ani neslo) http://cestovatele.orbion.cz/profil-cestovatele... je to muj cestopis, nerucim za chyby 😉

evkaa25
11. zář 2010

Zdravím všechny.
Smil,my jsme taky byli s manželem v Egyptě.Dokonce dvakrát.Poprvé jsme mysleli,že tam uděláme miminko a nějak to neklaplo. 😖 A podruhé se to zadařilo.Po návratu z Egypta jsem otěhotněla.Máme s manželem Egypt strašně rádi.Jinak jsme v zahraničí byli jen v Bulharsku a nikde jinde.Ale v Egyptě 2x!! 😀
Taky nejsme zrovna klasičtí váleči na pláži.Byli jsme na pyramidách,v Luxoru,Káhiře............
A stejně jako ty snad když budou penízky,tak se tam ještě jednou podíváme s odrostlejší Janičkou a když se zadaří,ta k třeba ještzě s dalším dětátkem. 😉
Monali,to je super,že folikům se u tebe tak daří!!S tou prací myslím,že děláš dobře.Pokud v práci nenosíš nic těžkého a přehnaně se nestresuješ,tak jdi do toho.Alespon nebudeš myslet na to,co se v tobě odehrává.Teda alespon na to nebudeš myslet celý den. 🙂 A grilované speciality bych si rozhodně nenechala ujít. 😀
Jo a s pejskem jsi nás přesně odhadla.Trixinka má každou chvíli hárat a jedeme za psím galanem do Brna.V zimně by se měli štěnátka narodit a na jaro je budeme prodávat.Chceme si nechat k Trixince jednu fenečku a jednu dostane teta,která má s irskými teriery chovnou stanici.Jen musí Trixinka zahárat do konce listopadu,jinak by byl problém s papíry,které jsou vystaveny jen na rok a nám to končí v listopadu.Tak snad nám to vyjde. 🙂
To bude doma bláááááááááázinec!!! 😀 😀 😀

evkaa25
11. zář 2010

Jé ahojky Smil,nemám ted čas číst si o té poznávačce.Vypadá to ale úžasně.Ted fičím dělat oběd a pak to prostuduju,pa pa......
A kde jsou ostatní kočandy?Co děláte o víkendu???

koczurka
12. zář 2010

AHOJKY!!!
Všechny Vás moc zdravím.
Monali,moc na Tebe myslím a držím pěsti.Těším se na zprávy. 😵
Smil,rodinné centrum to je to jak u nás ty herničky pro děti?Jako že rodiče si poklábosí a dětičky si pohrajou?Platí se u vás?
Michul,zoubky to je další taková nepříjemná etapa že?Už je nějaký venku?Který se klube?
Evko,tak jste se měli fajn to je dobře.Janička asi poznala že je na dovolené tak si dopřávala spánku líp jak doma. 😀
Tak já utíkám,Honzátko se p...o. 😀

smilers
12. zář 2010

Ahojky vsem🙂
@evkaa25 vsak jasny, ja to jen dala pro predstavu, jak to chodi na poznavackach 😉
@koczurka ano, je to centrum jako kazde jine , akorat to poklaboseni u nas moc nehrozi😀 platime 40kc za celou rodinu, cas nehraje roli 😉 je to sice pod zastitou farnosti, ale je tam jen jedna verici jinak ostatni, co tam chodi jsou atheisti.-)

monali
13. zář 2010

dobré ráno 🙂
už jsem v práci tak musím jen tak narychlo. Včerejší OPU proběhla v klidu, ještě mě trochu vnitřek pobolívá, ale
to je normální. Akorát nakonec mám jenom 5vajíček ☹ Jsem z toho dost mimo, protože tak málo jsem fakt
nečekala. Teď už to ale nijak neovlivním, prostě jenom doufám, že z toho budou aspoň 2 bojovníčci, kteří
půjdou zavést. Mám volat zítra dopoledne, tak se uvidí.
Přes noc budeme spát - v rámci práce- na Ostravici, tak se ozvu až navečer, jak jsem dopadla. Snad to bude
dobrá zpráva 😉

koczurka
13. zář 2010

Ahoj Monali!
To vůbec nevadí,prosím tě hlavně se tím nestresuj.Víš že nezáleží kolik jich je,ale na kvalitě.Dobře to dopadne,musí!!!Hezky si užíj pracovní akci a zítra písni. 😉

smilers
13. zář 2010

Ahojky vsem🙂

@monali tak tfuj,tfuj, at se drzi co nejvic, ja mela tusim 6, ale nevim to jiste, a z toho 4 zustaly, a vidis, jak jsme nakonec dopadla😀 takze ja bych urcite nevesela uz predem hlavu, drzim moc palce🙂

jo a na mnozstvi nezalezi, vsechno zalezi na tom, jak je tve telo pripravene hlavne, a jak vis i u me, kvalita vajicek neni taky rozhodujici, je to vse sazka do loteri, bud a nebo. Tak jeste jednou tfuj,tfuj🙂

evkaa25
13. zář 2010

Monali,taky se přidávám k hokám a držím moc moc palce.Přesně jak píše Smil,nezáleží ani na kvalitě ani na kvantitě.Výsledek nejde odhadnout dopředu.Ale já věřím,že to tentokrát vyjde!!!!!!! 🙂
Smil už jsem si přečetla o tom Egyptě/konečně trochu časud :-/No jsem se docela zasnila...........😀 😀
Koczi a kde vy s Honzíkem chodíte do rodinného centra??
Kdepak se nám fláká Michul,Lajci,Fandra,Mimco a ostatní holky???

smilers
14. zář 2010

@evkaa25 to me tesi 😵 😉

jinak vsechny zdravim🙂 ja mam holky nachlazene a kaslou jak tuberaci, tak ejn doufam, ze z toho nic nebude 😒
@monali tak jaka? Na kdy mas naplanovany ET?

lajcikova
14. zář 2010

hezky večer
se omlouvam ale nějak neni čas,a bohužel ani nalada,v praci mi po dvou letech neprodlouži smlouvu takže od 1:10 jsem bez prace 😔 😢 a na obzoru nic,

jinak sme dodělavali chodbu ,už to mame a je to moc krasne,a všechno dělal ráda sam i botnik jelikož sem si navymyšlela blbosti 😎

moni držim ti moc vše co mam,je to prostě bud a nebo,to bohužel neovlivnime 🙂 tak se drž

monali
14. zář 2010

ahojky,
tak jsem zpátky. Vezmu to od konce, ET mám naplánovaný na zítra, ale až po 12hodině, prý toho mají hodně, ale to
je v pohodě. Ze 5 vajíček zůstaly 4, z toho 2 jsou lepší a 2horší, tak snad do zíítra a pak na dlouho už vydrží. Ale
musím přiznat, že když jsem volala tak se mi kolena třepaly 😵 .
Jinak akce byla fajn,večer jsme se pobavili, potancovali, bylo i šampíčko a vínečko - přiměřeně 😉 nacpali jsme
si břucha jídlem a zákuskama. Dokonce jsem chvilkama ani nemyslela nato, jak to dopadne, byl to docela
dobrý relax.
Lajci, s tou prací je mi to líto, nejhorší je, že nová se špatně shání, ale zase je fajn, že na to nejsi sama a tvoji
chlapi tě určitě podrží. A to je nejdůležitější. A teda ten tvůj miláček je teda hodně šikovný, když si všechno umí
udělat sám. Drž se a mrkni na nás častěji.
Smil, tak ať se holčičky co nejdřív uzdraví.
Ostatní jenom narychlo zdravím, už tady usínám, - no jo už nezvládám pařit jako kdysi 😀

koczurka
14. zář 2010

Zdravím všechny!!!
Monali,držíme pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Dobrou...

smilers
14. zář 2010

@monali 😉 to je bezva pocet, hele nekopirujes tak trocha me, ze by trebas dalsi trojcata?😀😀 drzim moc palce, at to vse dobre dopadne, jak rikam, si jedna z dalsich, co si to uz zaslouzi 😉

ivco, no v dnesni ekonomicke krizi uz se ani nicemu nedivim, o to vic je me to lito, tak snad dalsi praci najdes brzo a na pracaku se moc neohrejes, pac tam to neni o co stat
jinak jsem se konecne seznamila s tvou sestrenkou , a je bezva🙂 jinak Radek je sikulka, je fajn, ze jsi konecne nasla toho pana praveho 😉

no nic, valim chrnet, zitra jdu s holkama k dr, at je radsi vysetr, pac se me to jejich tuberacke kaslani nelibi, manzel ma taky rymu, mamka ma chycene dutiny a ja, aby se nereklo, mam knedlu v krku, takze parada 😠 😀 😀 jsme rodina lazaru, fakt, ze jo 😀 😀 dobrou

lajcikova
15. zář 2010

ahojik
smil Ty ses potkala s Janou???no upřimně ja nemužu posoudit,asi před třemi tydny jsem ji viděla po x letech,moc se nestykame ☹ spiš s jejim bratrem stim ano,ale mala danielka je krasna.

a smlouvu mi neprodloužila mistrova,z duvodu že jsem v červenci marodila,a jezdila každej den na aro do ol.za mamkou,a ona mi ted řekla že to je muj problem 😠

moni držim palce aby ti zavedli aspon tři bojovniky a zustali min.dva 😵

nic valim do školky takže zatim ahooooj

smilers
15. zář 2010

Ahojky vsem 😉

@lajcikova jj, s Janou, dela v tom rodinnem centru, njn, hold rodinu si nevyberes, trebas nekdy k sobe tu cestu najdete 😉

a co se tyce prace, njn vetsinou si zamestnavatele nebo nadrizeni hledaji nejakou vymluvu , proc neprodloiuzit, jen je smutne, ze na ukor rodinneho prislusnika, ktery na tom nebyl moc dobre

moni drzim na dnesek palce🙂

evkaa25
15. zář 2010

Ahojky.
Koukám,že jste se tady rozepsaly.Šikulky!. 😉 😀
Lajci,s tou prací je mito líto.Vůbec ti to nezávidím,ale snad se něco brzy najde!
Monali,moc na tebe dneska myslím!4 vajíčka jsou super score.Věřím,že to budou bojovníčci!
Smil,tak jak u dr?Snad to je jen nachlazení........
My jsme měli včera mít první lekci plavání s Janičkou a představte si,že jim na tom bazéně praskla trubka a lekce se o týden posouvá. 😠 No a já jak naschvál asi příští týden pojedu do Brna s naší Trixinkou za nápadníkem Jerrym,jelikož Trixi konečně hárá a chceme štěnátka.Tak mně hrozně mrzí,že asi na té první lekci plavání nebudem. 😖 No ale Janička je šikovná,tak snad to všechno doženem potom. 🙂
Takže tak rychle dnes ode mně,mám kupu žehlení a Janička si mě co chvilku žádá,takže zatím pa pa........