Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

smilers
15. zář 2010

@evkaa25 no, holky maji v pusinkach a v krku opet puchyrky, jsou zahlenene, ale nastesti muzeme aspon ven na zahradu co nejvic rikala mudra🙂 tak snad to bude zase ok, jinac me trefi 😠
@evkaa25 tak preju, at se fenecce , zenich libi 😉

evkaa25
15. zář 2010

Tak to je dobře,že to neni nic vážného.
Je to super mít zahradu,že?!Janičce se dobře spinká,když je venku tak napůl sichravo,tak ji nechávám v kočíku na zahradě a většinou tu půlhodinku,někdy víc schrupne....Jinak s tím spaním to u nás pořád neni nijak růžové,takže jsem za to moc ráda. 🙂
Dneska zrovna spinká docela pěkně.Usíná u kojení a pak skoro hodku spinká,tak žehlím,žehlím,žehlím............Už mě z toho pěkně bolí záda.No a za chvilku vyrazíme s pejskem na prochajdu.
Taky doufám,že se jí ženich bude líbit.Ale nevím nevím,ona je docela vybíravá.Holt modrá krev,no.......Se nosí jak pětistovka do banky. 😀

smilers
15. zář 2010

@evkaa25 😀 😀 budes muset doufat, ze se ji zenich bude libit 😝

monali
16. zář 2010

dobré ráno 🙂
tak jsem doma a docela si to užívám. sice ve mě trošku dloube myšlenka jestli jsem přece jenom neměla chodit
do práce, ale myslím že raději ne, Hodně práce by mi nevadilo po akci to tam bude hlavně honička a stres.
ET proběhl včera v pohodě, zavedli mi 2embryjka 7buněčné, a teprve se uvidí jestli ty další 2 půjdou zmrazit.
@evkaa25 , mít zahradu je super, to vám moc závidím tady v paneláku, naštěstí rodiče i tchánovci zahradu mají,
tak si to užívám aspoň tam. A s pejsek to je dobrý, když se jí její psí ženich nebude líbit, tam je utrum. A přitom
bych řekla že se prostě potkají a skočí na sebe 😀 I když jak má tu modrou krev tak si může vybírat.
@smilers , dík ale trojčátka bych asi nechtěla, no a doktorka mi přála jedno zdravé miminko, oni nemají moc
rádi ani dvojčata, protože je s tím spojené hlavně větší riziko. A navíc přece jenom už nejsem nejmladší, ach jo 😒
kde je moje představa, že budu mít dítě v 27? Ale nechci se rouhat, budu moc šťsstná když se to podaří teď.

Ostatní moc zdravím 😉

smilers
16. zář 2010

Dobre ranko vsem 😉

@monali vsak jasne, to byla jen legrace 😉 , no, ono je sice hezke, ze to v centrech nemaji radi, ale kdyz zavadeji dve, tak je jasne, ze tam ta sance je vetsi, treba v Nemecku povoluji jen jedno, takhle by to melo byt i u nas, ale sama vis jak, clovek je rad i za to, co se z toho vyklube 😉 takze jeste jednou drzim moooc palecky🙂

koczurka
16. zář 2010

AHOJKY VŠEM!!!

Smil,tak co holky už jim je lépe?Už je tu zas to počasí kdy ty děti budou často nemocné,chjo.Teda aspoň u nás to tak je.S těmi rod.centry za ty jsem vděčná,myslím že je přes zimu hodně využijem.Náš Jeníček je totiž hodně společenský,má rád děti tak jsem ráda,aspoň se nebudem nudit.
Evko,to je fakt pech,ale co není všem dnům konec.Určitě to doženete.Co by jste pro Trixinku neudělali,ať si holka taky užije. 😉 😀
Monali,určitě to máš lepší doma,spočneš a aspoň nemusíš být v tom stresu v práci no ne?Jsem si tak uvědomila,já jsem měla v ten samý den akorát o dva roky dříve taky ET. 😵 Na ten den nikdy nezapomenu 15.9.2008. 😵
No nic holky,Jeníček mi už tahá tričko a říká papa tak už musíme jít ven tak zatím papa 😀 večer.

smilers
16. zář 2010

@koczurka holky jsou naladove uz ok, ale ryma a kasel je ne a ne pustit, takze bojujeme porad, ale je to uz lepsi o mnoho

jj, to rodinna centra, hlavne v zime jsou opravdz k nezaplaceni,pac ven clovek s nema moc nechodi, kdyz je trebas snih, a takhle se dostanou mezi dalsi vrstevniky 😵

ja mela ET 4.5.2008 😀 😵 sakra, to uz je pekne dlouho, nejak me to pri detech ubiha

michule
autor
17. zář 2010

Ahoj holky, moc a moc vás zdravím. Jsem tak vytížená z te malé uřvánky, že si vás stihnu jen přečíst a už když se chystám psát, začne řádit jak černá ruka 😀 . Zuby se zatím neprořezaly, ale nateklé to má jako čert. Na poradně MUDr říkala, že se to blíží, ale může to ještě chvíli trvat. Naočkovala nás třetí vakcínou Prevenar 13 a vážíme 8,6 kg.
Moňul - sleduji tvé postupy a držím strašně moc palečky. Opravdu moc. Tento rok byl plný porodu, ale už by měl nastat zase plodící rok, no ne???? Takže ať se ( aspoň ) jeden mimisek drží za tu sliznici zuby nehty 😀 😀 . A po tobě je na řadě Mimco!!!!!! Nemůžeme už plivat bacilky, ale poplivu ti ode mě a od zlobivky štěstíííííííí.
Fandro - takže Jiřulka je zajíček, to je skvělé a předcházelo těm zoubkům nějaké zlo??? A jak je na plavání???
Evi - taky to máte nabitéééé. Trixi je teď důležitější. Ten bazének vám neuteče, ale táto jedinečná příežitost je neodkladná!!! Ta židlička opravdu stojí 2100, ale měly ji ve slevě a nestála jak jsem psala 3450, ale 2450. Už mám z malé bujnou fantázii.
Smil a Koczur - už jsem taky zjišťovala ty centra pro děti a našla jsem hned dvě u mě v okolí. Takže i my budeme docházet jinam než domů, protože to je na šlak trefení. 😉 🙂 A máme nad Kauflandem u nás v Zábřehu postavený JOJO park a je to tam úžasné. Takže se těším.
Ivetko - tak co s tou práci???? Už máš něco jiného v merku???To je skvělé jak jsi psala, že už musíš jít, že spěcháš do školky, ježiš já si na to vzpomenu a mám potničky, jak jsem vždycky běžela ať mi ho neodvedou do domova a nebo ať nejsem mezi posledníma. Vždycky tam byl úplně první a poslední. Tak snad se to za tři roky u mě změní a Darču budu vyzvedávat včas!!!!!!
Krásný víkend pracujícím a pohodový maminám. SOS - potřebuji více spánku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posílám pár aktuálních fotek.

lajcikova
18. zář 2010

krasnou sobotu
u nas teda pracovni,sem si vymyslela změny na zahradě tak se realizuji 🙂 chudak radek

jo michul je to pro mě nove,chodit do školky učit ho psat pismenka a čisla,ale ktrasna změna,
jinak mala darinka je fakt krasna a začina se ti podobat 🙂 😵 chtělo by to sraz

s tou praci zatim nemam nic,sem na neschopence,a ještě sem to k tomu nedostala,naposledy 2:8,test byl minulej tyden negativni,prsa mě ale boli i to břicho jakobych to měla dostat 😠 a nic,takže jdu v utery k doktorce,tak sem zvědava co se mnou 😕 asi odstřelit 😀
nic jdu dodělat oběd pro ty hladovce,dneska mame maso na kunjovance,a těstoviny,tak snad se zasiti kluci 😝

fandra
18. zář 2010

Ahoj holky! To plavání je super! Vřele doporučuji. Je nás tam 9, z toho 8 chlapečků a jedna holčička. Jiříčkovi se to líbí, je ve vodě spokojený a po tom plavání je vždycky nádherně dobitý, takže pěkně pospinká a já mám chvíli klid 😀 JInak hlásím, že už máme druhý zoubek, oba dva jsou jedničky dole. Kromě toho, že je malý v těchto dnech nevrlý, tak musíme zaklepat, ale sníší to celkem dobře. Teploty nemá, jen hodně sliní a už delší dobu častěji kaká. Dáváme mu na to Calgel mastičku a jinak všechny možné kousátka včetně chladítka. Michul, fotečky úžasné, Darinka je fakt kouzelná. Počasíčko nám teď přeje, je fakt kouzelný podzim, tak o to více kočárkujeme, zatím užíváme hlubokého kočárku, ale myslím, že už brzy budeme předělávat na sporťák 🙂 Minulý týdem jsme si udělali výletík do Zátiší u Kijovic, pěkně jsme se prošli, zašli si na obídek a našli dokonce i hříbky na smaženici 😝 Tak se mějte pěkně a přeji příjemný večer!

monali
20. zář 2010

ahojky všem, 🙂
u nás je dneska nádherně, vlastně celý víkend bylo taky tak, Úplně miluje tohle podzimní počasí, jenom aby vydželo
dlouho 🙂
Dneska jsem si byla u svého gynekologa pro nemocenskou, byla jsem s ním domluvená, že mi to napíše zpětně,
od toho minulého čtvrtku, tak mi to tak napsal. Vycházky mám od 8 do 20 hod, to je taky super, aspoň můžu pobýt
u našich na zahradě a nemusím se bát kontroly, v tomhle tom jsem strašná posera 🙄 Když jsem měla vycházky
do 13hod, tak už minutu po jedné jsem úplně viděěla kontolora jak stojí u nás za dveřmi) 😀 I když jak jsem mu
říkala o vycházky, tak na mě hleděl, co jako chci, že prý mám ležet. Ale co vím tak už v gyncentru mi tvrdili, že právě
jenom ležet taky není dobré, že se sliznice neprokrvuje. tak jsem z toho trošku zmatená, ale jakž takž jsem ležela ty první tři dny, a teď se prostě šetřím, ale doma funguju normálně. 😉
Jinak mi to zatím utíká nějak pomalu, zdá se mi že už jsem doma dlouho a přitom jsem teprve pátý den od ET. Jak
jsem si říkala, že budu v klidu a pohodě, tak už mě to zase chytá. Na WC se hrozím co uvidím, navíc se sleduju, už
asi třetí den mě pořád píchá ve vaječníkách, jako by se mi chtěla rozjet MS a utrogestan to držel. No prostě pako,
asi mi chybí pořádná práce 😠

@koczurka tak doufám, že mi tohle datum taky přinese štěstí, a nějakého toho Honzíčka. Vůbec me nepřipadá že
už jsou to dva roky, co jsme to s tebou prožívali. A jak dlouho už vlastně bydlíte v tom novém bytě, a jak se vám tam
líbí?
@lajcikova jestli u vás bylo tak hezky jak u nas, to jste asi na zahradě udělali kus roboty, co? Asi to byla dřina, ale
zase posezení v pěkné zahradě je k nezaplacení, a jste něco přesazovali a nebo dělali úplně novou úpravu. S tím
testem je mi to líto, bylo by moc fajn, kdyby se to podařilo, ale to ještě může přijít příště.
@michule už jsem si říkala co se děje, že se tak dlouho neozýváš, Malá je moc hezká, takový adnílek s četíkem v těle, 😉 no snad ji ty zoubky už nebudou trápit dlouho. A děkuju, taky bych chtěla, aby tenhle rok a kontrétně září
byl úspěšný a plodný 😀

smilers
20. zář 2010

Nazdarek🙂

@monali drzim pesti, to cekani je nejhorsi, ale muzu te upokojit, ze i ja se chodila kontrolovat na WC 😀 , a jelikoz jsme nemela ani zadne priznaky, ze bych byla tehotna, tak jsme si rikala, ze to stejnak nevyslo, az pak jsem se docetla, ze priznaky muzou byt a nemusi 😀 takze tfuj,tfuj at jde vse tou nejlepsi cestou 😉
@lajcikova je skoda, ze test mas negativ, ale vis jak,clovek mini a priroda meni 🙂 a uz si byla u gyndr? Segra takove vypadky ma, kdyz ma cystu, tak snad bude vse ok

@michule mala je nadherna, roste Vam do krasy, to bude napadniku 😀 jinak ty centra jsou fajn, zase tam poznas nove lidi a mala se vic dostane do kolektivu deti

jinak u nas vse beze zmen, rymujeme ( nakonec mam na ceste odsavacku na vysavac😀) a kasleme, ale nastesti neteplotujeme

lajcikova
20. zář 2010

ahoj

moni držim ti vše co mam,a nejsi pako jsme všichni stejni 😀
test sem si dělala před tydnem,a na gyn.jdu zitra rano,tak asi klasicky agulutin a pujdu domu,ale neřešim to,ja stim ani nepočitam 🙂

asi mam unavovej syndrom,pořad se mi chce spat,a žrat 😀 ale ty prsa by mě bolet nemusely 😝 😒 😠 tak uvidim zitra

už sem si i četla na netu že ty přiznaky co mam tak je to naběh na mrtvici 😀
tak zitra podam info,zatim hoj

michule
autor
21. zář 2010

Ahoj holky. Je fakt krásně, tak toho asi všichni využíváme k prochajdám. Já jsem si ještě i okna stihla umýt, pak až na vánoce 😀 😀 . Malá spí, díky bohu. Už totiž v noci nespíme celou noc, ale o půl 1 a to pravidelně si chceme hrát a zdolávat K2 😀 😀 ( pořád se staví a někde šplhá ). Pak usne a v 6 h ráno je živá. Takže už ani noc pro mě není potěšením. Ale odzbrojující je to, když se začne řechtat jak kůň, to změkneme všichni a mávnu rukou, však to takhle nebude věčně.
Moňul - to jsme snad dělala každá. Já jsem na tom Wecku byla co hodinu a sledovala, jsi naprosto v pořádku. To jsou ty blbé nervy, člověk je nervózní, vždyť jde o velkou věc. Vydržať babo a pliveme na tebe s Darčou!!!!!
Smil - uvidíš jak je skvělá ta odsávačka, holky budou mít nosánek jako nový 😀 😀 😀 .
Ivi - taky jsem chodila na agolutýn. A bylo to způsebeno cystou, já na ně trpěla hodně. A prosím tě, mrtvici fakt nemáš, tu mám pomalu já z malé. Vysoký tlak, bolesti hlavy??? Neboj nic, teď máš školkového prince, pak bude školák a to budou starosti a pak to příjde, není boha, že ne!!!!!!!!!
Fandro - to je skvělé to plavání. Už se těšíme. A mohly jsme tam být 2 holčičky!!!! No nevadí. Nic nám neuteče.
Takže už tu mám malou dračiči na zemi a vyvřiskuje, musím ji postavit komín, ať se chvilku zabaví. Mějte se krásně a zase se ukážu.

lajcikova
21. zář 2010

hoj
tak jsem zpatky a sem tedy max.zmatena,mudr.řikala že mam sliznici vysokou 9mm,prej vysoka,a mam hodně napruženoua prokrvenou dělohu 😕 ,pichla mi agulutina řekla že si mysli že to asi stejně nedostanu,že asi zázrak.tak nevim noooooooo,počkam těch deset dni auvidim,sem realista,takže dycham z hluboka 😀

tak sem vas informovala,zpravy nevim jake jsou,to ukaže čas

tak zatim páááááááááá

smilers
21. zář 2010

@lajcikova no vidis 😉 zmena je zivot a zazraky se i v dnesni dobe stavaji 😀 nu, tak to vypada, ze se nakonec prece jenom budes radit mezi tehule, zatim ti gratulovat nebudu, pac jak pises zatim neni nic jasne, ale mam dojem, ze tva mudr asi vi , co rika 😵
@michule odsavacka je supeeeeeeeeeer, fakt si chvalim 🙂

evkaa25
22. zář 2010

Holky ahoj.
Vůbec nestíhám,za chvíli pojedeme do Brna za psím ženichem a včera jsme měli první plavčo s Janičkou,takže v jednom kole............
Chci popřát Michulině Darince vše nej nej k dnešnímu svátku. 🙂
Monali,i když nepíšu,tak na tebe pořád myslím!Držím palečky,aby se u tebe miminka pěkně zabydlela.Minimálně jedno a na devět měsíců!!
Lajci u tebe to vypadá taky moc zajímavě.Moc bych ti tro přála.A vem si mně.Po dvou nezdařených IVF a jednom KETu jsem otěhotněla přirozeně,takže taky držím moc palce!
Všechny ostatní jen narychlo zdravím,musím jít balit Janičce věci..........pa pa

koczurka
22. zář 2010

AHOJKY VŠEM!!!
Všechno nejlepší DARINCE k svátku přejeme s Honzíkem!!! 😵

monali
23. zář 2010

ahoj holky,
taky přeju Darince k svátku, vše nej ať je pořád tak roztomilá a dělá mamince i taťkovi jenom radost 😀
U mě všechno stejné, testovat se zatím nechystám, zkusím to asi až v pondělí nebo v úterý, ve středu jedem do OL
tak ať vím s čím počítat. . Raději ještě doma nemám ani test.
Lajci, to je teda napínavé, držím palce a bylo by to moc fajn.
Evi, tak jak jste dopadli u ženicha, dala si vaše psí slečna říct a nebo jí nebyl dost dobrý?
Michul, s malou si teda užíváte 😀 , ale moc vám to přeju.
Ostatní zdravím a zase kouknu

smilers
23. zář 2010

¨Dobre ranko🙂
@michule taky preji Darince vse nej k svatku 😉
@monali tak tfuj,tfuj na pristi tyden, at tam ty // jsou 😉

monali
24. zář 2010

ahoj všem,
tak víkend zase před náma, i když počasí se má trošku zkazit, snad nebude úplně hnusně.
My se chystáme zítra na oslavu, tchyně slaví narozky, manžel narozky a švagrová svátek, naštěstí se domluvilo,
že se to oslaví najednou. Tchyně uděla oběd, my zákusky ( už jsem zplácala jeden tvarohový a ještě dodělávám roládu) a chlebíčky, a švagr obstará pití, oříšky atd.
Chceme taky ještě grilovat - letos asi naposled, tak snad to vyjde.
Volala jsem do OL tak mrazáčky nemáme žádné, nezbývá než doufat, že snad se zadaří.

všem přeju hezký víkend 🙂

smilers
24. zář 2010

Ahojky🙂

@monali si teda davate,a ze by jsi poslala, to te ani nenapadne 😀

mrazacku je skoda, ale trebas uz nebudou potreba a budou rovnou dvojcatka 😉

fandra
26. zář 2010

Ahojte holky! To je počasíčko, že? Po dlouhé době jsme celý den doma, snad už brzy bude líp 😠 Michul, dodatečně přejeme Darince vše nej ke svátku!!! Oslavili jste to řádně? Evi, takže první plavání máte za sebou, jo? A co Janička? Jak se jí to líbilo? My už máme za sebou tři lekce, je to super. Moc se nám to líbí 🙂 Tak užijte zbytek uplakané neděle a ozvěte se!

michule
autor
27. zář 2010

Ahoj holky. Tak moc vám všem děkujeme za přáníčka. Malá dostala na svůj první sváteček bezpečnostní helmičku a je to skvělá, leč drahá věc. Máme všude dlažbu a tak nemusím mít strach, že si ublíží. Už totiž vstává ke všemu a nejraději by sama chodila. Pak dostala knížku žirafku Jůliii zachranářku a panenku Blaženku Piškvorkovou, je větší než ona, ale je to hadrovka a tak s ní dělá šílené věci. Počasí je hnusné, a taky my jsme se nevyhnuli rýmě. Takže odsáváme a kapeme do nosu u toho samozdřejmě řveme a řveme. Brácha odjel do Prahy do čtvrtku se školou, tak vegetíme samotní.
Minulý týden jsme podnikli s mým bráchou výlet na Lysou horu, i s malou a bylo to skvělé. Jen jsem 2 dny nemohla chodit a sedět, nevyhla se mi svalovka. 😀 Fotky dodám, jen co mi je brácha pošle.
Moňul - jaká byla oslava??? A jak se cítíš? No taky si myslím, že už žádné mrazáčky nebudeš potřebovat. Je to škoda, já se taky chamtila a nakonec všech 9 skončilo jako biollogický odpad 😀 😀 😀 😀. Takže si myslím, že ty dvě mimiska co nosíš, budou stačit, co ty na to???? 😀 😀 😀 Kdy jedeš do OL????
Smil - ta odsávačka je skvělá, že??? Mámy vysavač vytáhly a malá to má jako bezva hračku, ale jen co ho zapnu tak ječí. No, ale pomáháme jim tím, takže nám snad jednou za to poděkuji. 😀
Fandro - malý je fajný, celý zababuchaný. Je to velký chlap. Už se taky těším až začneme s tím plaváním!!!!
Ivi - tak co, jak to vidíš??
Evi - jak se malé líbí na plavání????
Moc zdravím Koczurku a Honzíka a Mimco - ta by měla jít na tu laparku a pak plodit!!!!!!!!!!!!
Takže všem sílu do dalších hnusných dnů a snad aspoň přestane pršet, ať se můžeme jít na chvilku projít!!!!

lajcikova
27. zář 2010

ahoj všem
takže ja lasim že po agulutinu jsem to dostala,takže nic,takže si pojedu pro proveru a femibion 800,a po novem roku se uvidi

michul krasna fotečka,mala je fakt jak princezna 🙂

monul tak co?????

smilers
27. zář 2010

Ahojky vsem 😉

@michule mala je nadherna 😵 uplnej andilek 😉 , jj odsavacka je super, u nas nastesti mame uz po ryme😀
@fandra malej je krasnej🙂
@lajcikova to je skoda, ja uz myslela, ze se to konecne podarilo, ale priste to uz musi vyjit a je hlavne bezva, ze uz mas defakto jendo dite, ktere ti to vynahrazuje, to je fajn

koczurka
27. zář 2010

AHOJKY VŠEM!!!
U nás je malý opět nemocný a tak je dost protivný a nenechá mně skoro nic udělat,pořád se po mně plazí a fňuká takže šílené. 😒 Tentokrát jsme se zase antibiotikám nevyhnuly 😠 ,ale co se dá dělat.
Ivčo,no škoda ale nevěš hlavu jednou to příjde jak blesk z čistého nebe. 😉
Michul,Darinka je malá princezna moc jí to sluší. 😵 Na Lysou bych si taky klidně vyšlápla,ale drahý strašně nerad chodí takže nejsou lidi. 😀
Moni.tak co už jsi testila nebo počkáš až na krev?
Fandro,malý je taky dobrý smíšek,šikulka 😀 To letí už budete mít 8měsíců!!!Nedávno jsi rodila.
Evko,tak jak se líbil ženich Trixince?Jak bylo?

monali
27. zář 2010

ahoj holky,
tak jsem dneska testila - na testu pusto, prázdno, sněhobílo - ach jo ☹ Bylo to moje třetí IVF, tak zatím vůbec nevím co bude dál. Dost mě to sebralo, tentokrát jsem měla od začátku pocit, že to dobře dopadne. No jo, jak jsem stará tak jsem blbá ☹ Navíc se mi začíná rozjíždět MS. Na krev jedu ve středu.
děkuju že jste na mě myslely a držely mi palce. 😉

evkaa25
27. zář 2010

Ahojky všem!
Dlouho jsem tu nebyla,jelikož jsme byli s Trixinkou v Brně a protáhli jsme si to jako dovču do neděle.Bydleli jsme v Blansku,byli na Macoše a tak.Počasí nám docela vyšlo,do soboty bylo moc pěkně a v neděli pršelo,ale to už jsme jeli domů.
Trixince se ženich líbil,sice se docela bála,no jo holt poprvé je poprvé!. 😀 Ale Jerry byl šikovný,tak si spolu pořádně užili,tak doufám,že už má Trixinka v bříšku miminka. 😉 Bude to poznat nanejdřív za měsíc,tak uvidíme,uvidíme.Každopádně ji ted šetříme a taky dostala granulky pro kojící feny. 😎 😀
V plavání se nám moc líbilo.Jen mně překvapilo,že tam plavalo s dětma hodně tatínků.Ve skupince před náma byli tři tatínci a jedna maminka.A v naší jsme plavali dvě maminky a dva tatínci. 🙂
Líbí se mi,že v jedné skupině jsou jen čtyři děti.Tento týden jdeme ve středu,tak už se moc těšíme.
Jo a než jsme jeli do toho Brna,tak se stala Kájovi nehoda s ohněm,skončil na pohotovosti s popáleninama druhého stupně.☹Naštěstí se zakryl rukou,tak má trochu opálený obličej,teda spíš nos a dost má spálenou ruku.Bobek můj.Ale naštěstí ho to nebolí,díky rychlému ošetření na pohotovosti a časem se to snad zahojí........
Monali,moc na tebe pořád myslím a držím palečky! 🙂
Fandro,Jiřík je fešák.Takový buclík roztomilý. 🙂
A Michul darča je princezna.A ten pohled nemá chybu. 🙂Dárečků k svátku teda dostala požehnaně.Přeju vám,aby vás brzy rýma opustila.Ono v tom počasí se neni moc čemu divit. 😖
Lajci,hrozná škoda,že to u vás nevyšlo. ☹
Smil a co holky,už jsou zdravé??
Přikládám pár fotek z našeho výletu v Brně.......

evkaa25
28. zář 2010

Monali,jak je?Něco nového?Pořád na tebe myslím a věřím,že se to tentokráte povede!!