Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
25. srp 2011

Halo,halo kde jste ženy?
Asi jste všichni u vody co?No Honzulák vychrapává tak já se tu nudím u pc. 😀
Tak písněte až budete mít chvilku...čuste

lajcikova
25. srp 2011

ahoj všem tak vas zdravim z chorvatskeho orebiče
no mužu vam jen řict že dovolenou s dvěma dětma už nikdy!!!!nafásla sem od segry maleho,a je to pekloo,nejdřiv cesta sem,jeli sme 18hodin 😝 milda nam poblil auto,no to bych přežila,dva dny sem slyšela že všechno chtěji,a proč jim to nekoupim,lukaáš nasranej že k moři nejde že se chce divat na pohádky_spratek co by jine děcka za to daly,kdyby mohli jen čuchnout k moři,prvni den si rozbil bradu a kolena,mužu řikat nelitej vole,miloš zase havarka na kameni,na konec lukaš chytl nějakeho hajzla,takže jen zvracel,posral nam postel 😠 kuva to je zasloužena dovolena,šli sme doktorovi,tři hodky v čekarně,nakonec mu pichli injekci(drželi ho tři aby mu to pichli)to za 50kun,konzultace 200kun,plus jakejsi sajrajt v lekarně a to jidlo co nam doporučili,tak jsme na 270kunach-jest na naše přes tisic korun....a smrad je nasranej na mě že nemuže kuličky s mlikem 😠 😠 😠 pořad jen žaluji jeden na druheho,no už se těším na neděli jak pojedem domu,a nikdy vice,seru na takovou dovolenou....tak ted sem se vykecala a je mi fajn,jo nemluvim o tom že sem myslela že ma slinivkovou koliku,ale to mam z těch nervu.

lajcikova
25. srp 2011
evkaa25
5. zář 2011

Ahojky.
Tak se hlásím taky už po dovolené.Byli jsme v čechách na baráčku po babičce,tak jsme byli rádi,že nemusíme platit nic za bydlení a podělalo se nám něco v autě,tak jsme nechali 4 000kč v servise. ☹ Ale to byla jediná nepříjemnost,která nás potkala (a značně ochudila).Jinka jsme se mněli perfektně i počasí nám pěkně vyšlo.
Narozdíl od Lajci a Michul...........Teda holky ty vaše dovolenky,to bych teda nechtěla zažít..............
My jsme byli na dvou návštěvách za našimi psími dětmi.Mněli jsme loni v listopadu doma sedum štěnétek,tzak jsme byli některé zkontrolovat,jak se mají.Všichni jsou v dobrých rukách.Dokonce má od nás štěně i herec Oldřich Vízner s manželkou herečkou Vendulou Křížovou.A vypadá to,že všichni pejsani jsou svými pány dokonale hýčkáni a rozmazlováni.Tak jsme byli moc spokojeni. 🙂
Janička vyrůstá tak trochu jako Mauglí.Je pořád mezi zvířátky.Na dovolené pořád s hodně pejsky a taky nedala pokoj králíkům,slepicím,kozám...........No bylo veselo,přiložím nějaké fotečky.
Takže tolik ode mně,zatím se loučím a brzy zas nakouknu co u vás nového. 😉

evkaa25
5. zář 2011
fandra
23. zář 2011

Ahoj holky. Michul, dofatečně přejeme Darince všechno nejlepší k včerejšímu svátečku! Fotečky jste měli moc pěkné, to samé i Evča, je vidět, že jste si to na horách užili. Obě Vaše princezny jsou moc šikovné!!! My jsme se vrátili z Řecka v pondělí večer. Bylo super, ani se nám nechtělo domů. Malý byl fajn, moře se mu líbilo, cestu zvládl taky, i když ta zpáteční byla dost náročná (mezipřistání v Soluni a byl docela divoký, tak to byl záhul). Počasí nám vyšlo, celých 12 dní bylo hezky, jen ten návrat domů byl skok o 20 stupňů☹ Posílám taky prá foteček z Thassosu. Mějte hezký víkendík!

lajcikova
25. zář 2011

ahojik holky
fandro krasne fotky,ten let vam nezavidim,my měli hruzu jak sme letěli do egypta,odložily nam ho o tři hodky a nakonec sme letěli v turbulencich a bouřce,ale zpátečni byl super....

no a jinak tedy sme si dovezli z te hruzostrašně dovolene z chorvatska,takovou malou dutinku,takže jsem 5plus čtyři dny,13října jdu znovu a mělo by byt už i srdíčko,takže sem hruzou bez sebe jak to dopadne,no nezbyde mi nic jineho než věřit že to bude dobré 😒 tedy doufam
tak vas zatim všechny zdraví,

koczurka
28. zář 2011

AHOJ HOLKY!!!

No vidím že máte každá zážitky z dovolených,někdo lepší někdo horší...no ale Lajči ty máš teda překrásné,MOC GRATULUJU! 😵 Super zpráva,držím pěsti ať je tam srdíčko. 😉 A pak že zázraky se nedějí že? 🙂
Opatrujte se,utíkám s malým ven už mi tu hučí jak siréna.
Ahojky

michule
autor
30. zář 2011

Ahoj holky. Tak opět jsem ve stádiu kdy nestíhám. No jo, to je tou prací. Pátky mám naštěstí volné, tak jsem schopná odepsat, když rarach spí. V práci pohoda, malá s mamkou v naprosté pohodě, jen je to záhul. Pořád ve střehu a ve spěchu. Ale asi by mě to ani jinak nebavilo.
Lajci - držím palečky k srdíčku, kéééééž by to vyšlo!!!! Budu na tebe moc myslet.
Evi - malá je skvělá. V očích má taky sto čertů. To by si s Dájou pěkně pohrály 😀 , pobily a pořvaly.
Fandro - skvělé, že se nic nepřihodilo a jste v pohodě všichni. Muselo být úžasně, hlavně když není žádný problém.!!!!!Malý je skvělý a je to teda pořádné chlapisko. Je veliký!!!!
Koczurko - zdravím.
A taky zbytek holek. Mějte se zase písnu. Jdu dovařit. ☹

lajcikova
30. zář 2011

@michule no hurááá,někdo i napíše.ta posledni fotka je suprovní 😀
sem strašně nervozni,kuwa vubec se necitim jak těhotna,jen mě semtam pichne dole,a večer trochu prsa,to jest jako vše.minulej tyden sem myslela že už je konec,sem chtěla jako sex 😀 no tak to tedy neklaplo,krve jak z prasete ☹ tak sem šla rano k doktorovi,a vše tedy zatim oki,řikal že tam začina srdečni akce,no uvidim toho 13.10každej zvraci a omdliva.jen ja nic,pěkně mě to znervoznuje,asi sem fakt cvok 🙄 asi si koupim ten ult.domu 🙂 tak sem si jako postěžovala,trochu vam závidim že vas tu bylo spoustu těhotnych,a semnou si tu nikdo nepiše,ale chápu že neni čas 😀

michule
autor
30. zář 2011

Lajci - nepíše nepíše, si jako myslíš, že až budeš mít doma mrńouska, že jako budeš mít čas nebo co jako???? 😀 😀 😀 😀 Já mám teď u sebe 2 těhule na rozpadnutí, za měsíc to čekají ve stejném termínu a neustále mě stíhají a tak jsem jim řekla, že až budou mít mimino u prsa, tak budu zvonit a otravovat je taky, že nebudou mít čas si ani prdnout,natož tak si dát v klidu kafe. Ono totiž to kulatění se fakt vleče, ale pak zjistíš,že sedíš na záchodě a ať je klid, máš malou na klíně a vesele si trůůůůniš.
A klidně si s tebou budu psát o miminkách. Já jsem v klidu, vše mám čerstvě v paměti. A to toho tam moc nemám 😀 😀 😀 . Neboj nic, někomu není vůbec zle. Nebuď nervka. Navíc to může začít později. Takže držííím palečky, fakt moc a moc. Na poslední fotce je celá hotová z toho psaní na PC. Proto ta krásná frizůůůůra. 😀 😀 😀

smilers
4. říj 2011

Ahojky vsem,
Michul , Fanda, Evka fotky super 😵 Michul z male je uz pekna slecna teda 🙂

ivco jinak gratulace k tehu 😵 a bud rad,a ze ti neni zle 🙂 uzivej si to hezky, utece to jako v 🙂 voda

Tak se mejte hezky 😎

lajcikova
7. říj 2011

hezkej pátek,tak vas po týdnu zdravim
v ponděli mě bolelo břicho jak hrom tak sem radši jela do nemocnice,udělali mi ult,plod v poho srdičko bilo,ale začala sem se otvirat takže hrozil potrat,tak mě tam nechali milion testu zjistili mi že ma kaminky v žlučniku,davla mi kyselinu listovou a b6 a ten utroš.dneska sem byla znovu na ult,řikaly že porostlo mame už skoro 5cm,takže zatim fungujici těhu,ale ty stresy,sem myslela že umřu strachy,nic mi neřekli,jen že to mam nechat na přirodě a ty keci.....mam jen ležet,nic nedělat.....ale sem ráda že je to zatim oki.jinak ja měla srdečni akci v 6tt,a plod v 5tt,ale řikala doktorka že je nějake moc rychle,měla by\ch byt 7ttplus tři a dle ult jsme už 7plus šest,takže každy individualně,,,vypadalo to jak velka fazole
jo a dneska prvni zvraceni po suchem rohliku-fuj mam na ně alergii pořad mi je davali ke všemu-bléééé 😀

koczurka
9. říj 2011

AHOJKY!

Lajči,držím vám moc,moc pěsti.Hlavně klid to bude dobré.Je to fakt zázrak. 😵 A pak že neotěhotníš přirozeně. 😀 😀 😀 Myslím na tebe.Takže jsi doma jo?
Papa

lajcikova
9. říj 2011

@koczurka hojik jo jsem doma,ve čtvrtek jdu znovu na ult.tak zase stresuju
ale utěšujemě že je mi fakt každe dopoledne na umřeni 😀 a pak bych sežrala i radka,ale mam kiloa pul dole--tedy zatim počitam že budu jak koule 🙄
jen ležim a chrápu,nejsem schopna vubec nic.ale radek zvlada na jedničku...
pááá

koczurka
14. říj 2011

AHOJKY HOLKY!!!
Tak co Ivet jak je?Taky nenapíšeš... 😠
Ostatní zdravím.

lajcikova
15. říj 2011

hoj kontrola byla zatim ok,jsem 9ttplus 6myslim 😀 pry je větši než dle ms,v pátek jdu znovu a 4.11na ten screaning do zlína..kurva nemužu dopnout kalhoty,ale vaha mi lita pořad kilo na horu a dolu,tak nevim no...sem zvědava co budu nosit,podprsenka mi je už ted mala,zase to budu mit všechno tam kde to nepotřebuju a to na prsach 😠 😠 😠 😠 .
nic jedu do SAMU juknout nake ty kalhoty,tak zatim hojik

evkaa25
15. říj 2011

Ahojky všem.
Tak se hlásím po delší době,že se máme fajn.Teda tedka už jo,ale před nedávnem nás s manželem schvátila nějaká šílená viroza,kdy nás nebolelo v krku,nemněli jsme rýmu,žádný kašel, "jen"nás šíleně bolely svaly.Ale fakt šíleně a celý člověk.Jsme ráno neumněli vstát z postele......... 😝 Fakt hrůza.Byla jsem i na gyndě,jelikož mně bolelo i bříško,ale naštěstí mimi je v pořádku.Mněli jsme to já a manžel,Janičku to naštěstí taky minulo.Ta putovala po babičkách a dědečcích,jelikož my byli naprosto ko.Ale už jsme zase fit v plné síle. 🙂
Já tedy ne v plné,těhotenství a péče o Janičku je docela záhul.Janička je tedy pěkný čert a to se říká,že březnátka bývají klidné děti....Tak u nás to rozhodně neplatí.Ale hlavně,že jsme zdraví. 🙂
Lajci,tobě hrozně moc držím palečky a potichoučku gratuluju ke krásné fazolce do bříška!!!Vždyt už jsi 10tt,to už jsi ve čtvrtině. 🙂 A já budu příští týden 20tt.
Je to úžasné,že se to povedlo přirozeně,fakt zázraky se dějí....Myslím na tebe.
Smil,Koczi,Michul moc zdravím,co nového a jak se máte??

lajcikova
16. říj 2011

@evkaa25 evi ty jo to letí,už jsi fakt daleko,ja stresuju pořád,na každej ult.chodim z hruzou,ani se na tu obrazovku nedivam,až když řekne že je vše v pořádku tak jukam 😝
včera sem si chtěla koupit vestu 😀 tak to jako neklaplo,sem zvědava co budu nosit????asi elastaky a balonák 😠
evi to břicho mě taky občas boli,včera mazec,sem myslela že zas pojedu na pohotovost,ale dneska je mi fajn...
včera sem snědla sklinku broskvi,a mě bylo tááák těžko,jako už nevim co jist?maso mi moc nejede,sledke taky ne,jen polivky a ted lítam na chlebičkách-same zdrave věci-chudák ta fazolka,bude mit abstinenčni přiznaky na chlebíčky hned po porodu-a radek???ten se jen chláme,že jeho terezka trpí hladem 😠 chiii terezka ja tak tušim že to bude terezka s pindou 😀 ale nechám ho tak,on nechce vědět co to bude,to ja si to tedy řict necham,sem zvědava jak kšandy,poad si sni vyklada-sem zvědava co to teda nakonec bude 🙂 nic jdu vařit,tak zatím pááá

smilers
18. říj 2011

Ahojky vsem🙂

@lajcikova no vidis, ja v tehu ulitavala n ahranolkach, rizkach a chipsech a holky to nijak nepoznamenalo, ani ten abstak na to nemely 😀 😀

@evkaa25 teda, uz 20tt jo? Toto leti 😅 😵 u nas nic noveho, holky budou mit zachvilku 3 roky a v lednu nastupuji do skolky a ja se zapojim do pracovniho procesu, a taaak se me nechce 😀 😀 😀 a jinak se snad mame dobre, dle moznosti, darky na Vanoce uz mam nastesti koupene, nac se stresovat, leti to silene, tentokrat si ty Vanoce musim poradne uzit 😀

lajcikova
18. říj 2011

@smilers no ja to mam každej den jinak 🙄 už druhej den mi nic neni,tak mam zase černe myšlenky,sem prostě magor,myslim že misto na gyndu bych měla chodit na psychinu,ještě že jdu v pátek znovu na ult.už tam sem jak doma.ja měla tayk v prosinci už konečně nastoupit do práce,tak to asi neklapne,sem zvědava co mi jako naš stát dá za almužnu,na porodne nemam nárok,jelikož radek vydělava nad pruměr,prostě spravedlnost jen pro určitou elitu lidi 😠 ale co hlavně at sme zdraví a penize už přežijem

smilers
18. říj 2011

@lajcikova ivet jj, jeden den tak a druhej jinak, hlavni je, ze je vse v poradku. Vubec se ti nedivim, ze mas cerne myslenky, tim co sis prosla se ti nedivim, to by mel kazdy ,a kazda tehule je vetsinou ma..... no a co se tyce statu, to neresim uz, v tom uz mam padla a na davky stejnak nedosahneme, takze vlastne u nas neni co resit

evkaa25
3. lis 2011

Ahojky.
Tak koukám,tady to zas žije. 😉
Jak se všechny máte?Co ratolesti?A co snažilkování?Jedna moje dobrá kamarádka jde zítra na transfér embrií do bříška a pak ty hnusné dva týdny čekání.Hrozně to s ní prožívám...
Taky by mně zajímalo,jak bojujou holky snažilky z téhle diskuze.Opravdu.Škoda,že už tady moc nepíšou.Ale pořád na ně myslím a držím palce.
Lajci a co ty?Jak jsi dopadla na dalším UTZ?
Já ted byla i s Janičkou a manželem na 3D.Myslela jsem,že se Janča taky podívá na mimi v bříšku.MA co myslíte,zajímalo jí to?!?Absolutne ne,jen se tam pořád zaobývala paní doktorkou a těmi všemi přístroji,co tam mají.Jsem myslela,že jim to tam celé vypne.... 😅 No ale viděli jsme mimi,teda spinkalo,tak obličejíček jen z profilu.Mnělo přes něj ručičku a nechtělo se ukázat.Ale jinak to bylo super!
Takse všechny mněje fajn a taky někdy napište...

lajcikova
4. lis 2011

@evkaa25 hoj evi,ty jo to letí,my byli dneska na tom screaningu v I.trimestu,a vše bylo oki,měři 6cm,a pořad kopalo a přetáčelo se 🙂 tak sme si tam s radek pobrečeli 😀 testy vyšli negativně,tak snad to bude dobre,byla sem nervozni jak pes.....
taky sem přemyšlela co ostatni holky,(lili,a monali )jak se mají???

lajcikova
4. lis 2011

a takhle vypada 😀

evkaa25
18. lis 2011

Lajci,krásná fotečka!!!Je to úžasné,že se dá vyfotit miminko v bříšku.
A co jinak?Jak se cítíš?
Mně se nějak často ted dělá špatně a dost mi tvrdne břicho,ale nic vážného.Mimi je pěkný cvalík.Ve středu mnělo 770g ve 25tt.Takže opravdu dost.Janča v té době mněla jen něco přes 500g. 🙂
Jinak nic nového.
Jestli tady ještě nměkdo kouká chodit,tak zdravíííííím...........

lajcikova
19. lis 2011

@evkaa25 ty joooo to bude obr dítko,a už víš co to je?nebo bude překvapko...
ja už se nemužu dočkat až mi to řeknou,už mi z toho hrabe,dneska se mi o tom zdalo,že mi řekl že je to kluk 😀 koupila sem si domaci ult,ale prd v tom slyšim jen svuj tep,sem debil.

evkaa25
19. lis 2011

Lajci,no my se necháme opět překvapit. 🙂
Jaksi je mi to zase jedno,jestli to bude kluk nebo holka.Opravdu,i když mi to lidi nevěří,tak mi na tom nezáleží.
A ty to budeš určitě brzy vědět.Ve kterém jsi ted tt??
A ten domácí UL,co to je?A kolik to prosímtě stojí?Ségra si koupila nějaký obyčejný stetoskop,když byla těhu,ale taky nic moc........

evkaa25
19. lis 2011

Jo a co ty by jsi raději,kluka,nebo holku???

lajcikova
19. lis 2011

@evkaa25 my chcem holku,ale myslim že to bude kluk,no uvidime..ten ult.stal 1000kč,ještě ma rok záruku,je o takove srdičko,naplacaš si gel na břicho a hledaš srdičko mimča,ale ja najdu jen svuj tep,tak nevim.snad tam to mimčo ještě žije,sem stresman ☹
jsem 14+3tta na kontrolu jdu až 1,12-to je doba.
sem fakt zvědava,nesnašim maso,ani sladke mi neleze,ale sežeru denně kilo mandarinek,a sklinku okurek,a valim na polivkach,takže všechno pomichane 😀 naštěsti už druhej týden nezvracim,ani křeče nemam dole,prej se natahoval jakejsi sval v děloze....zhubla sem dvě kg,ale myslim že je mam už zpět 😝
obdivuju tu tvou trpělivost,ja sem tak zvědava.že už bych šla nejraději rodit,hlavně at to dopadne dobře...