Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
27. únor 2012

tady ještě fotečka,kde Davídek nespinká a krásně kouká..

koczurka
27. únor 2012

Evi,moc,moc gratuluju!!!Je nádherný,princátko malé. 😵 Přejem zdravíčko,ať krásně roste. 😉 Jak dlouho jsi rodila a kde?
Lajci,pěkné bříško. 😉 Už to máš taky za pár.
Michul,dodatečně přeju Darince vše nej,nej k narozeninkám!!!
Ostatní zdravím!

lajcikova
27. únor 2012

juuuuuuuuu evi ten je krásnej,a je to kluk,ja to říkala 🙂
@koczurka no ani mi neříkej,mam hruzu z toho porodu,každy den se mi o tom zdá 😕 ,jen se chci zeptat jestli vám dal něco ten předporodni kurz?zvažuju jestli chodit nebo ne

koczurka
27. únor 2012

Lajci,já jsem nechodila na žádné kurzy takže neporadím. 😉 A jak se jinak cítíš?Už máš vše nachystané?

lajcikova
28. únor 2012

@koczurka je mi fajn,6,5kg sem přibrala 😠 mam jen oblečeni,lehatko do vany,matraci do postýlky,pleny,a kosmetiku,monitor dechu.kočerek pomalu řešíme,ale je to boj 😀 obchody plne poláku,a x-lander se vyrabi v polsku tak si vyber že?už to uačnu pomalu prát,a dokoupit ten zbytek.ja mam pocit že mam pořad čas 😅 radek stači nakupovat za mě-maniak

michule
autor
1. bře 2012

Ahoj holky. Moc vás zdravím.
Evi - moc gratuluji k Davídkovi. Teda to byl fofr. Je o den a rok mladší než ta naša Dája. Takže ať vám roste, hodně štěstí a užívejte si těch svých krásných dětiček. Jsou rozkošní oba dva.
Evi - tobě děkujeme za gratulaci, slvit budeme až teď v březnu. Mlaďoch slaví dvacítku, tak uděláme mecheche 😀 . A co Honzulka? Bude chodit do školky nebo to zatím neřešíš? My jdeme na zápis teď březen duben, tak doufám, že toho malého tajfuna vezmou.
Ivet - to máš krásnou váhu. Pěkně se hlídáš. To já u Míry nabrala 25kg a u malé 16kg. Ty jsi dobrá. A pupík když tak ležíš ani není vidět. Jen se nám k tomu pěkně postav 😀 😀 😀 . Já nechodila nikdy na žádný kurz, stejně ti to u bolestí nemyslí 😀 . A s kočárem tě naprosto chápu. Já měla dilema!!!! Ty korby jsou téměř všechny malonke. Tak snad se ti povede koupit správný ( já jsem byla na kočárky maniak, ještě mám ve sklepě 2 a 3 už jsem prodala, podotýkám, že víc než půl roku v kočárku nejela!!!!! )
Tak se mějte krásně sluníčka, ať se vám daří a jste spokojene s dětma. Zdravím všechny. 😀
Opět pár fotek té naší dˇáblice.

lajcikova
1. bře 2012

@michule ona je prostě božíííííííí hned bych ji snědla 😀 krásna holčička
ja bych klidně i koupila od někoho kočarek,pokud by nebyl poškozenej atd.zatím sem nic nenašla,přemýšlim nad x-landrem od někoho,ale o nikom nevím.
nefotím ten báchor co mi ted narostl po třech týdnech-hruza 🙄 sem zvědava jak to zhubnu???asi hladovka

mimco
2. bře 2012

Moc gratuluji Evi, Davídek je překrásný 😵.
Přeji hodně zdravíčka 🙂 !

evkaa25
1. dub 2012

Ahojky.
Tak píšu po delší době,nějak neni na nic čas.
Davídek je hodnější než Janička,lépe spinká,i když i ho musím ke spánku dlouho přemlouvat v náručí.V noci spinká 3-4 hodky v kuse a pak tak po hodince.Vstává kolem čtyř a to řve jak tur.Bolí ho bříško.Má kapky,nahříváme,masírujem,já už skoro nic nejím,aby ho nenadýmalo.Ale stejně.......Jinak je každopádně hodný a roste jak z vody.Janička ta naše roštanda si rozsekla pusu až k nosíku.Tak jsme byli na pohotovosti a mněla tři stehy.No hrůza.Je to na obličeji,tak doufám,že nebude mít vbelkou jizvu.
Koczi,rodila jsem zase na Fifejdách a opět jsem byla maximálně spokojená s přístupem.Porod byl nakonec docela rychlý,ale já byla už dříve hospitalizovaná a mněla jsem menší komplikace,takže nakonec mi zase porod vyvolávali a bolesti teda šílené.Myslela jsem,že to nezvládnu.Ale zvládla jsem to s manželem a úžasnýma porodníma asistentkama.Rodila mně ta stejná jako před dvěma roky Janičku. 🙂
Michul,já ti z porodky psala sms Darince k narozkám,jelikož už jsem byla hospitalizovaná a nebyla jsem u PC.Tak opožděně ještě jednou Vše nej!
Lajci já chodila na kurz,když jsem čekala Janču a bylo to fajn.Každopádně mně uklidnovalo,že "tuším"jak to bude probíhat a taky že jsem si prohlídla porodnici,kde jsem chtěla rodit.No ale potom při porodu mi bylo stejně všechno jedno,jen jsem si přála at už to skončí a at je miminko zdravé!!!!!!
Jo a 6,5kg je nádhera.Já ted u Davči přibrala 16kg.Ale v tom fofru,který doma mám už mám jen 4kg nahoře oproti předtěhotenské váze. 😉
Už to máš taky za pár,jak se cítíš??
Mimco a co ty?Jak se daří?Je Deniska hodná?A spinká ti???
Takže tolik ode mně.Posílám nějaké fotečky a těším se,že zas někdo napíše.

mimco
1. dub 2012

Čauky Evi,
Davídek je krásný a jak už drží hlavičku, moc jim to se ségrou sluší 🙂.
Já jsem na Fifejdskou porodnici slyšela vždycky jenom chválu, v listopadu tam rodila moje kamarádka a byla maximálně spokojená.
Deniska je moc hodná, až někdy nechápu. Pořád spinká, v noci taky tak ty 4 hoďky, nají se a spí dál. I přes den pořád chrní. Už se směje a začíná žvatlat, je k sežrání 🙂.
Mějte se moc hezky, ať jste zdraví 🙂!

lajcikova
1. dub 2012

@evkaa25 ty fotky jsou božíííí,no evi ještě 6týdnu,a strach mám,asi jako každej.objednala sem si epi-no tak budu cvičit,jinak mam na hoře už 9kg 😝 vypadalo to na císař,ale princezna se otočila takže klasika,už se mi o tom i zdá.ale radek se těší,nevím jako na co,ale nechci mu odepřít být u toho,on se fakt strašně těší.
jinak posílam fotky až do minuleho týdne,takže už pěknej báchor

evkaa25
9. dub 2012

Krásné velikonoce všem!!!

lajcikova
10. dub 2012

@evkaa25 co jí dávate jíst?ta malá je pořád vysmata 😀 😀 😀

evkaa25
13. dub 2012

Lajci,jí normálně 🙂 ale smíšek je to pořádný.A jak je ukecaná.........!!!No má to po tátovi.Ten je taky strašně optimistický člověk.A já jsem za to ráda.
Ale nemysli si,taky si umí pořvat a vztekat se...
A co ty?Máš to už za pár.Jak se cítíš???

lajcikova
14. dub 2012

@evkaa25 no nevím jak se cítim,mam pocit že mam v báchoru cihlu,sem tam mě bolí spodek,ale nic hrozneho,samo mám panickou hruzu z toho porodu 😒 tak snad to zvládnu,sem citlivka 😀

lajcikova
20. dub 2012

ahojik,tak vam sem hodím pár fotek slona v 36tt 😀

evkaa25
4. kvě 2012

Ahoj.
Lajci,krásné fotečky!!!A jak je?Ještě jsi dva v jednom???
U nás je stále veselo,ale už se s tím denním kolotočem docela zžívám.Celý den se nezastavím,tak jsem ráda,že Davča oproti Janičce docela dobře spinká.Kdyby ho netrápily prdíky,tak by to bylo všechno jednodušší.Takhle si dost pořve,protože se musím věnovat i janičce,i když se snažím ho co nejvíc masírovat.Myslím bříško,kvůli těm prdíkům ale i tak mu to kakání dělá velké problémy.Janča je čím dál ukecanější,celý den něco mudruje,zazpívá už celé písničky Holka modrooká,Travička zelená,Prší prší a pak další skoro celé.
A jak ostatní holky tady a jejich děti???A co snažilky,chodíte sem ještě občas???

lajcikova
4. kvě 2012

@evkaa25 no sme pořád 2v1 ale dneska je mi divně,bolí mě třísla,je mi šoufl,a břicho mam jak šutr,ale ve středu říkal mudr.že vše drží a nic se nechystá 😕 tak uvidím

evkaa25
14. kvě 2012

Lajci,tak cooooooooo???Furt nic???Myslím na vás a držím palce!!

lajcikova
14. kvě 2012

@evkaa25 hoj dneska kontrola verdikt jasnej ve středu indukce-tak ted mě teprve přepadla panicka hruza ☹

evkaa25
15. kvě 2012

Lajci,neboj.Nemá smysl se bát předem,držím palce,aby všechno klaplo jak má a lavně aby bylo mimi i maminka zdravé!!!Myslím na vás a těším se na fotečku a zprávu o porodu.Tfuj tfuj tfuj........ 🙂

milin
16. kvě 2012

Ahoj holky už jsem moc nechodím ale přišlla mi smska od Ivetky 🙂
Takže dnes v 11,52 37000g a 52cm se narodila Terzka 🙂

evkaa25
16. kvě 2012

Milin dík za zprávy!!!To je super,že už to má Lajci za sebou.Terezka má krásné míry,docela kus baby...... 🙂 Mamince moc gratuluju!!!

koczurka
17. kvě 2012

Ahoj všem!!!

Ivet,gratuluju mamčo!!!Přeju Vám oběma zdraví a štěstí! 😉

michule
autor
18. kvě 2012

Taky zdravím všechny ženy!!!!
Ivi - velikánská gratulace a překrásné míry ( my měly úplně stejné 😀 ). Tak ať roste a je zdravá a hodně štěstí vám všem.

lajcikova
19. kvě 2012

ahojik,tak už sme doma,,,porod mi nakonec vyvolávali,v 8.30pulka tabletky,ak mi v 10.40píchl vodu a malá se narodila v 11.52-sem bez nástřihu,jen jeden steh byl tam oděrek,konec si nepamatuju.jak v tranzu 😒 bohužel vyvolávanej je prý bolestivějši,tu posledni hodku kotnrakce po minutě 😝 epidural se už nestuhl takže sem hrdinka.pak hodím fotky

lajcikova
19. kvě 2012
michule
autor
20. kvě 2012

Ivi - tak to je nádhera.!!!!!!!!!!!!! Normálně mi kapou slzy. Zázraky se prostě ději. A já si to dodnes pamatuji a nikdy nezapomenu, že i nám se ten zázrak stal. Je překrásná. A jak se ksychtí 😀 . Kdybych nebyla tak stará, mám jich snad milion. 😀 😀 😀 😀 😀 Přeji moc a moc radosti. Jo a vy budete culíky dělat už týden po porodu. 😀 Taky posílám pár foteček, ale s takovým mimiškem se ten náš lump nedá srovnat 😀 😀 😀 Všem krásnou neděli a našim zlatíčkům pohlazení.

lajcikova
20. kvě 2012

@michule ona je moooc krásna a celá TY 🙂 no u nás vypuzovací prostředky fungovali jinak,máme vlásky...jo je to fakt zázrak,a radek byl naprosto dokonalej,nebýt se mnou u porodu,tak to nezvládnu.
jinak dneska halo v noci,mame tu podložku na dech,a ono to začalo houkat,a malá v pořádku sem málem umřela ☹ seděla sme do rána a hlídala jestli dýcha

evkaa25
22. kvě 2012

Lajci,veliká gratulace.Terezka je opravdu krásná.A těch vlásků........úžasné.Janička mněla taky tolik,vlastně asi ještě trošku víc.No kočka.
Mi u Janičky monitor dechu taky občas houkal a nic se nedělo.Naštěstí jen párkrát.Ale bez monitoru bych nespala!I u Davídka ho mám a zatím žádný planý poplach.Možná maličká jen ležela mimo a on zareagoval.Snad už žádné takové plané poplachy mít nebudeš.
Teda vyvolávané porody opravdu prý bývají bolestivější,ale zase jsi mněla teda pěknou rychlovku.A je super,že byl tatínek pořád s tebou!Mně Kája taky u obou porodů neskutečně moc pomohl.Tak si to co nejvíc užívejte,ty děti hrozně rychle rostou a my hrozně rychle stárnem.........
Vždyt my dneska byli na kontrole s Davídkem a má už 6110g a 60,5cm.No macík je to.
Michul,Darča taky roste jak z vody.Je to úplná princezna(po mamince)s těmi vlásky.Fakt šikulka.Se dívám,že jí ještě v židličce?To závidím.Janča jí bojkotovala v roce a půl. Jsem koupila novou za 2000kč a ona jí tak brzy zavrhla........Vlastně je vůbec těžké jí udržet u jídla v klidu.Je to hrozná divoška.Ale to je Darča určitě taky.Úplně jí to kouká z očí. 🙂
Koczi a co Honzulák?Už připravujete oslavu třetího ročku?