Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
22. kvě 2012

Přidávám pár fotzek.Na jedné jsme v zoo a mněli jsme dojem,že si Janička spletla kozu s našimi pejsky. 😉

michule
autor
23. kvě 2012

Ahoj holky.
Evi - to je andílek!!!! Ježiš ten roste jako tráva. 😀 😀 😀 Janča má v očích úplně to stejné co Dája. Fakt to jsou asi tajfuni!!!! 😀Teda ta naše určitě. A malý to je vysmánek malý, krásný. Dája dělá s kozama to stejné, ještě na ně chce sedat a jezdit. V židličce je spokojená. Mám klid když je tam. Jí úplně sama a jen pak dělám generální úklid. Dokonce už si sama i chleba maže. Tak to je potom nadělení. Ale od září jde do školky a tak ji musím učit všechno, ať pak není překvapená. V jednom kuse mluví, hlava mi praská a hádá se s náma jak ,, stará-mladá,, 😀 .
Ivi - jak se daří, jak zvládáš????
Evi - no jo, vždyť vy už budete slavit 3 roky a můj drahý 39. To je fofr jak nám to letí. A jde do školičky nebo jsi doma???
Jinak vše v pohodě, využíváme sluníčka a jezdíme neustále na kolech. V práci pohoda, je to balzám na nervy a tak my to tady koulíme.
Zdravím všechny maminy a snažilky a zase pár fotek.

lajcikova
26. kvě 2012

@michule no s pomoci radka zvládam---sice sem bez po ranění ale mam venkovní hemeroid ☹ a prej dost velkej,takže mast a léky--kojím jen v noci nějak není co-takže přikrmujem 😠 a malá se nemuže vykadit,takže tlačí a kde nic tu nic..mame jakejsi sirup a fenykl..no ale nic moc--ale v noci hajá,horší je to ve dne...ale nestěžuju si sem vděčna ža ji mám 😵

koczurka
5. čer 2012

AHOJKY HOLKY!!!

Tak jsem tu zas dlouho nepísla,omlouvám se. 😉
Holky,máte moc krásné dětičky,fakt.
U nás nic nového,pořád dokolečka dokola.Honzulák zlobí jak čert a to jako řádně.Ještě že už jde v září do školky,snad se trošku zklidní.Zrovna teď bojujem s kakáním,prostě nevolá že se mu chce čůrat,má už kolečko na slipech ale nezavolá.Takže ho preventivně musím dávat vyčůrat,noděs.O kakání ani nemluvím,prostě začne kadit do slipů.Tak pěkně mu to šlo a teď začne dělat takové věci.Takže opravdu už někdy to nedávám. 😠
Jinak dneska jsme byly na bazéně v Porubě a potkala jsem tam manžela od Michulky s Darinkou a synem.Nechtěla jsem se k němu nějak hlásit,neznám ho a nevím jestly by mu to nevadilo.Darinka je super,prostě malý vodní živel. 😀 A syna máš taky chlapáka už thy jo.Honza s tvým manželem i prohodil pár slov o tom jak je Darinka šikovná ve vodě. 🙂 Pár fotek jsem tam udělala i s Darinkou tak pak dodám. 😉
Tak to je asi tak vše co mně napadlo.
Mějte se krásně a písněte zas.
Páčko 😵

basistka
6. čer 2012

ahoj, jsem tady uplně nová. Potřebovala bych poradit s jednou věcí.Před čase mi bylo zjištěno PCO, anovulace bez menstruce ( pokud se nevyvola).Lékař nás poslal do Gyncentra v Ov.Momentálně mám v sobě agolutin a čekám než příjde MS a mám jít na krev a manžek na spermiogram. Jenže jsem slyšela a četla spoustu negativ tak zvažuji že půjdu do FN do OL.Moc by mě zajímalo, jak se to pohybuje cenově,a jaká je úspešnost a celkově vůbec jestli je to tam lepší.
Předem moc děkuji

lajcikova
6. čer 2012

@basistka ahojik gyn centrum neznám,ale z fn zkušenosti mám.a upřímně ne dobre,dlouho se čeká.pokud ti mužu doporučit tak určitě reprofit a doktora macháče-je to užasnej člověk,a hlavně neřeší pínze ale to aby ti pomohly.je tu přímo diskuze reprofit olomouc-tak se tam poptej ale vřele doporučuji 🙂

koczurka
6. čer 2012

Ahojky!
Basistko,já doporučuju fn Olomouc.🙂 Sto lidí sto názorů. 😉

evkaa25
14. čer 2012

Ahojky.
Lajci,malá je nádherná!!!!!!!!!!A ty vlásky.......Úplně jako Janička,když se narodila.No bomba. 🙂
Koczi,tak jaká byla oslava narozenin?A co Honzík dostal ke třem rokům??S tím učůráváním do slipů je to blbé.My tohle období taky mněli a ještě i ted se nám to někdy stane,ale většinou jen když je s hodně dětma a zapomene.Ale mněla období,kdy prostě pořád ucvrnkávala do kalhotek,než zavolala.Nám pomohlo to,že jsem jí přestala doma dávat kalhotky.Mněla přímo tepláčky a ucvrnkávat přestala.Ona to nedělala nijak naschvál.Prostě vždycky zkusila trošku zatlačit aby věděla,jestli se jí chce čůrat nebo ne a bylo to.Převlíkala jsem ji snad desetkrát za den.No děs.Ale už je to dobrý,zase chodí pěkně na nočník.Jen teda na nějak nemám čas se zabývat tím,že má ještě plenku na noc.S Davídkem neni tolik času,kolik bych si přála,takže spíme pořád s plenečkou.
Jinak Davča je hodný,ale to bříško ho stále trápí.Jsem myslela,že to pomine s třetím měsícem a za chvilku bude mít čtyři mněsíce a pořád s tím bojujem.Jinak jdeme v pondělí s Davčou na průplachy slzných kanálků do Poruby,tak nám držte palce........mám z toho docela strach.
Basistko,nevím jak ted,ale za nás to bylo v Ostravě opravdu děs.Ted mám spolužačku a ještě jednu další kamarádku,co jsou v Ov a nijak zvlášt si nestěžují.Já jsem byla ve Fertimedu Ol a byla jsemspokojená tak napůl.Ale fn Ol si tady dost lidí chválilo.Tak nevím,jak poradit.Každopádně moc držím palce,aby ses bryzy i ty dočkala miminka!

lajcikova
14. čer 2012

@evkaa25 doufám že ji ty vlásky zustanou,krásně ji světlaji 🙂 jinak už nekojim vubec ☹ ostala sme zánět a tři dny o sobě nevěděla,takže valime nutrilon,my na to bříško máme sab simplex.ale ona na to moc netrpí
zustaly my 2kila a ten špek převyslej 🙄 😠
dlouho tu nebyla monali a lili tak nevím kde jsou holky?

lajcikova
16. čer 2012

dneska máme 1měsíc

evkaa25
18. čer 2012

Terezka je nádherná!! 🙂

lajcikova
18. čer 2012

@evkaa25 no terezka ano,jen matka je jak slon ☹

koczurka
13. pro 2012

Ahojky holky!!!

Tak strašně dlouho tu nikdo nenapsal. ☹ Jde vidět že máme fakt fičák doma. 😉 Máme co jsme chtěly. 😉 🙂 A ty co se ještě nedočkaly tak ty se určitě brzy dočkají. 😉 Moc Vám to přeju!!!
Chtěla jsem Vám tu jen všem popřát KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!
Pořád na Vás všechny vzpomínám! 🙂
Písněte jak se máte.

koczurka
13. pro 2012
lajcikova
17. pro 2012

@koczurka ten je už táák velikej,,já sem chodím ale bohužel nikdo tu už nepíše ☹ taky vám všem přejem krásne vánoce

evkaa25
31. pro 2012

Ahoj.
Všem vám tady přeju vše nejlepší do Nového roku.Hlavně aby jste vy i vaše rodiny byli zdraví!A posílám fotečku mých dvou zázraků!
Jinak já tady sem tam taky kouknu,ale když tu nikdo nepíše,tak se mi taky nechce tady moc psát..........Škoda.
Koczi,Honzík už je pořádný kus "chlapa".Asi se s ním nenudíš.Má oči roštáka.A Lajci Terezka je nádherná princezna.Fakt se vám povedla!

michule
autor
9. led 2013

HOLKYYYYYYY - čauky, jak se máte???? Ježiši vy máte krásné ty dětičky, to je šílenství jak nám to letí. Já tu nebyla ani nepamatuji, teda sem tam kouknu, ale zase se ty stránky měnily a kdo se v tom jako má vyznat. 😀
Honzík, tak to je normální dospělák. Ivi - malá je andílek, nádherný, kouzelný a Evi - to muselo být veselo s těma dvěma čertíkama, že?
U nás vše při starém chodím do práce, malá do školky, mladý na výšku a drahý do práce. Díky za to, jak to funguje.
Fotky taky dodám, jen teď nejsem na svém PC, takže posléze!!!!! 😀 😀 😀
Moc vás všechny zdravím a taky přeji dodatečně vše nej do šťastné 13tky a hlavně hoooooodně zdravíčka a lásky.

michule
autor
10. led 2013

Ahoj holky - pár slíbených fotek a já tu nebudu zase sama, tak se ozvěte. Papa 😀 😀

lajcikova
11. led 2013

@michule ty jo ta je už velikááááá a krásna,celá maminka
posílám fotečky z vánoc,jo a mě si nevšimejte sem jak ylo :( mám z toh pěkne depky

evkaa25
21. únor 2013

Ahojky.
Michul přeju Darince k jejím krásným třetím narozeninám,které mněla včera všechno nejlepší!!Hlavně at je zdravá a spokojená.
Jak se jinak všichni máte?Já dobře,sice ted Janča prodělala dost šílenou virozu,kdy ležela týden s horečkama přes 39,ale už je to dobrý.Davídek dnes má roček,tak to tak nějak prožívám.Hrozně to letí.....

fandra
21. únor 2013

Ahoj.Evi přeji Davídkovi vše nejlepší k ročku ať je zdravý a Darince také vše nejlepší.U nás malý Jiřík chodí od 6.2 do školky a pomalinku si zvyká.Zatím ho vyzvedáváme před obědem, ale pomalu to budeme prodlužovat.Ja nastoupila do práce a hned mne převedli na jinou práci.Jo taková je doba,ale jde to.Jinak Jiřík dostal brylečky,ale časem se to srovná.Mějte se pěkně.

evkaa25
28. únor 2013

Ahojky Fandro.Jiřík je šikula a brilky mu náhodou moc sluší! 😎Práci ti tak nějak nezávidím,já jsem doma maximálně spokojená.Ale snad se brzy zapracuješ a bude to v práci fajn.No zmněna je život.Já vůbec nevím,co můžu od svého zamněstnavatele čekat po mateřské........... 😒
Janička půjde do školky až od září,teda pokud nás vezmou.Ale věřím,že jo.Tak přeju Jiříkovi,aby se mu tam líbilo.
Děkujem za přání,oslava už je za náma a za tři týdny slaví Janča. Uff. 🙂
Tak se mnějte,zatím pa a zas kuknu,jestli někdo nenapsal. 😉

michule
autor
16. lis 2013

Ahoj holky - zdravím všechny po 10ti měsících. Chci jen napsat, že dne 12.11. 2013 se nám narodila s váhou 3,05 a délkou 49 cm holčička Lili. Je to nádhera, fotky dodám, jen nevím, jestli tady ještě někoho zastihnu a moc vás všechny zdravím a ráda bych, aby jste se občas, při troše času ozvaly. PAPA a pozdravuji vaše dětičky.

koczurka
7. únor 2014

AHOJ HOLKY!!!

Moc Vás tu zdravím po dlouhatánské pauze. 😎 Snad tu aspoň občas mrknete. 😉
Michul,moc gratuluju,malá je nádherná. 🙂 Máš můj obdiv. 😉 Jak to zvládáš?A jaký jsi měla porod?
U nás vše při starém,nic zvláštního se u nás neděje.Honzulík roste jak z vody a zlobí jak čert. 😝 Ale je to fajn,jsem šťastná že ho mám. 🙂
Jo vlastně přece jen něco nového,v září jsem se vdala po 18letech,to je mazec. 😀 Takže už jsem paní Koczurová. 😀
Tak se zatím mějte.
Páááá

lajcikova
23. únor 2014

@michule noooo to je novina,,krááásna je,,, písni mi do zpráv,,, jiank u mě nic nového 😀 vdávat se nebudu,další dítě taky nechci děkuji hezky 😝 to není holka to je teroristka..ale vymodlena a moje 🙂

lajcikova
23. únor 2014

@michule noooo to je novina,,krááásna je,,, písni mi do zpráv,,, jiank u mě nic nového 😀 vdávat se nebudu,další dítě taky nechci děkuji hezky 😝 to není holka to je teroristka..ale vymodlena a moje 🙂

evkaa25
12. říj 2014

Ahoj holky.
Michul,moc moc gratuluju k Lili.Ted už jí bude rok.To je mazec.Brzy bude běhat.Nebo už běhá?A co Darča?
Koczi,moc gratuluji ke svatbě. 🙂To jsi s manželem už opravdu douho. 🙂Já s Kájou 14 let,nějak rychle to všechno letí.A nemněnila bych. 😉
Lajci,co Terezka,pořád je tak divoká?
A co ostatní holky,chodí tu ještě někdo???
Já se mám fajn,jen už se mi krátí mateřská,Davča půjde od ledna do školky a mně čeká nástup do práce,na který se vůbec netěším.Doma jsem opravdu spokojená i když to je někdy dooost náročné s těma našima miláčkama.🙂
Tak všechny moc pozdravuju a zas někdy mrknu.Budu se snažit dřív než za rok. 🙂 😀