Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

konka
28. kvě 2008

ahoj princ, ja ti nevim, odkud budes cestovat, ale jede tam 46, zastavka se jmenuje Hraničky. je to od svinovskeho kostela asi 10 minut. ono to uvidis, ta zastavka je jakoby na takove tocne a ty se vratis, jako na tu hlavni ulici a uvidis tam opravovany velky barak s novymi okny, je tam cedule lekarna. kdyz pojedes tak to uvidis po prave strane, nez to zaboci na tu tocnu. vchod je stejny jako do lekarny, akorat pujdes do prava.. tam uz to uvidis,jsou tam letaky, ale ceduli s nazvem fertimed jsem nikde nevidela.. jinak ulici fakt nevim a cislo taky ne ☹ ale snad ti to me vysvetleni takto postaci...

konka
28. kvě 2008

koczurko: dekuji, ale zatim pockam na srdicko 😀 ale zacinam se opravdu moc a moc tesit 😀

smilers
28. kvě 2008

Nazdar holky😀 z dnesni navstevy fertimedu jsem fakt vyjukana😀

nu a hadejte proc, pac na UTZ se vyklubala vsechna tri zavedena vajicka, dr. byla docela prekvapena pac z krve cekala jedno😀 za 14 dni mam dalsi kontrolu a tam se uvidi, nejsilnejsi zarodek ma 13,80mm a dalsi maji po 12, to hlavni ma v sobe uz zarodek, dalsi bylo videt hur a to poledni zatim bylo videt jako prazdne, no pokud to budou tri, ceka me redukce na dve,v albu mam dnesni fotecku, zatim toho nejsilnejsiho. Tech 14 dni bude teda pekne dlouhych 😠

jinak dle ni jsem zacla 6tt 😉

lilienka
28. kvě 2008

smilers:páni,ty se máš 🙂 upřímě závidím,ale ještě upříměji přeju 😀

smilers
28. kvě 2008

lili diky🙂 ja jen doufam, ze se za 14 dni opravdu nebudu musetr rozhodovat, co a jak 😖

princ
28. kvě 2008

Ahojky ... konko: díky ....já sice pojedu autem ale podle popisu to doufám najdu ..... 🙂
Smilers: moc moc moc gratuluji a držím palečky .... ať se nemusíš rozhodovat .... jinak se omlouvám za pondělí .... odpoledne jsem musela odvést babičku do nemocnice .... a včera to byl takový další špatný den .... od mojí sestřenice přejelo pejska ... ten řidič si toho ani nevšiml a jel dál .... jenomže pejsek to nepřežil .... nemohla jsem včera vůbec spát ....
Jinak přeji všem krásný pohodový den .... 🙂 🙂

smilers
28. kvě 2008

princ, diky, vsak se nemusis omlouvat, az se budes chtit zase ozvat, tak napis 😉

smilers
28. kvě 2008

princ jinak potichu gratuluju k druhe carecce, sice je jeste takova ne moc viditelna, ale je tam 😉

konka
28. kvě 2008

smil: gratulace.. velka, uvidis, vse se za 14 dni vyresi samo..

smilers
28. kvě 2008

konko diky, ja v to doufam 😎 a doufam,ze se to zredukuje v dobrem 😉

konka
28. kvě 2008

neboj.. to bude v poradku... ja ti tak zavidim fotku. budu muset manzela dnes premluvit, at priste jedeme na vylet do olomouce... tak bych chtela videt srdicko.. co ti tvi bobisi? bylo videt srdicko?

konka
28. kvě 2008

smil a jak to mas s utrosem? stejne davky?

smilers
28. kvě 2008

konko na srdicko je jeste brzo, defakto jsem ted ukoncila 5 tt a zacla 6tt, ale toho 11.6. uz by srdicko melo byt slyset 😉 utrous me opet zmenili ne uz na 3.1 ale 2x1

konka
28. kvě 2008

no mas pravdu, jsem trumpeta 😀 koukala jsem na fotku, krasna.. ten muj bobis ma 3mm a je o tyden starsi, tak snad je v poradku... asi je fakt leps jet do te olomouce, at se kouknou poradnym uzt. platila jsi za fotku?

smilers
28. kvě 2008

no kdybych se neozvala tak jsem ji neplatila, pac pi.dr, jim to pry nepise do karty😀😀 jenze ja se blbec zeptala😀

konka
28. kvě 2008

a kolik stala? hele za ten uspech jim tu fotku klidne zaplatim.. mi uz sestricka rikala, ze mi udelaji jeste nejake testy v privnim trimestru a pak poficim ke svemu dr. 😀 ale gratulovala 😵

smilers
28. kvě 2008

jedna fotka stala 1OOkc, jj v 10 tt se dela se me zda NT screenning, me gratulovala taky ale opatrne, poradne si obe oddychneme asi toho 11.6.

konka
28. kvě 2008

mi gratulovaly hlavne sestricky.. jeste pak jedna rikala, ze takovou cestu a s behem jsem musela absolvovat.. no nastesti doufam, ze mimis je dobre zakously... a nepusti se...

smilers
28. kvě 2008

🙂 😉 nepusti se

konka
28. kvě 2008

nesmi 😎 😵 😀

smilers
28. kvě 2008

presne tak, nesmi 😉

konka
29. kvě 2008

ahoj holky, tak co je s vami? zadna diskuse.. kdepak se vsechny toulate... na prochazkach? co ty smil. jak se citis, nejake nevolnosti? 😀

smilers
29. kvě 2008

nazdarek 🙂 konko nevolnosti vubec nemam,zatim 😉 😀 jen unava

konka
29. kvě 2008

smil: ja taky nejak moc spim a rano nejsem k probuzeni... a hned jak odejde dcera do skoly usinam znova.. ale dnes je ti mi nejak soufl, ale mozna je to tim, ze jsem se rano prejedla? nebo vcera vecer...

smilers
29. kvě 2008

ja usinam pravidelne kolem 13 😉 rano jsemunavena ale jen nekdy se donutim jit spat 😉

konka
29. kvě 2008

fakt? a co delas cely den? :-d ja bych furt jen spala... posledni dobou jsem hodne unavena

smilers
29. kvě 2008

rikam kolem jedne to zalomim, nu pak jdu vypustit psiska na zahradu a pak jsem sem tam do vecera na dvorku 😀

konka
29. kvě 2008

smil.. no my bydlime v byte, mam strach z kontroly.. takze se plouzim po byte.. nekdy je to fakt na zblazneni.. kdybych mela zahradu, taky jsem venku..

ili5
29. kvě 2008

Ahojky,tak vidím,že je tu pořád jen Smil s Konkou.Kde všichni jste?Tak už jsem se polepšila a volala jsem tam,Gabka mi poslala číslo a jsem objednaná na 21,7,dřív nemají volno.Jdu se poradit co a jak s převozem.Nejraději bych aby mi dali tu brašnu hned na 1.schůzce,ať to v jeden den vyřídím,ale zatím se jen máme poradit jak to provedem.Má taky tam někdo namířeno v tento den?Tak se pomalu ,ale jistě blížíme k tomu zdárnému konci a šťastnému,doufám! 😝 .
Zítra jestli nepojedu na hory,tak u hodin budu v 17hod.Pak mě musíte posadit zpátky na autobus,nebo netrefím 😀 .Gabko,co ty,pojedeš?

michule
autor
29. kvě 2008

Ahoj holky.
Smil a Konko - je to skvělé, že se tak krásně vše podařilo. Moc vám to přejeme a pevně doufám, že nám se to taky hned v novém prostředí podaří. 😎
Ili - skvělé, takže už jsme kompletní. S tím převozem si nedělej zbytečně starosti. Prostě si zajdeš do gyncentra a domluvíš se s nima a taky s Olomouci a převezeš si je. Je to opravdu jen na domluvě a s každou embryoložkou se domluvíš tisíckrát lépe než s lékaři. A počkej až uvidíš tu svoji ,, brašnu ,,. Já jsem byla v šoku. Je to nádoba, která má dobrých 30kg, naplněna dusíkem, takže jsem na to čučela jak vydra. No a doufáme, že za náma na srazík příjdeš, musíme pokecat.
Koczurko - taky tu pořád nejsem, ale teď jsem zase prozměnu spalšená a užívám ty chvilky blaha a chodím si pěkně po práci kam chci a když večer příjdu, tak mladý má rozehranou hru na PC a hádat se mi s ním nechce, aby mě sem pustil. Takže teď mám právě tu správnou chvilku, kdy není ještě nikdo doma a já si můžu v klidu psát. 😀
Jinak jsem si včera brnkla na genetiku a odpověď pana doktora zněla ,, doděláváme teprve případy z února, zkuste si zavolat za 3 týdny ,,. Takže jsem v naprostem klidu, dříve než v srpnu se do Ol ani dostat nemůžu. Zajímalo by mě, co tam tak dllouho vyšetřuji?? No to ví jen oni. Takže pokud nestihnu napsat do soboty, u hodin si vše řekneme. 😀 😀
Mimco - moc na tebe zítra budu myslet. Drž se a přijď povykládat. 😉
Gabi - příjdeš taky??? 😀