Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
30. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

To je fakt mazec s tou genetikou,jsem zvědavá za jak dlouho to budu mít já ty výsledky.Já se tam v tom případě dostanu tak na vánoce do té Olomouce. 😀 😉
Zítra v 17h u hodin,už se těším. 😀

mimco
31. kvě 2008

Ahoj holky,
tak hlásím, že to mám taky úspěšně za sebou. Je to nádherný pocit.
Jenže bohužel dneska nepříjdu, budu sedět v práci.
Tak si to pěkně užijte a slibuju, že na další sraz určitě přijdu.
Pa

princ
31. kvě 2008

Ahojky holky ... mám smutnou zprávu .... mimísci se neudrželi .... od včerejška mám MS ... ☹ ☹
Jinak si užijte krásný den ....

smilers
31. kvě 2008

princ kolik sis jich zavadela? a jak vis, ze to nevyslo, mas to potvrzeno od lekare, ptam se jen proto, ze nekdy se objevi MS aby odplavilo telo to jedno ale druhe tam zustane

michule
autor
31. kvě 2008

Koczurko - máš IP.

smilers
3. čer 2008

teda holky, kdepak se flakate 😀 sem vas musela vysvobodit ze treti stranky 😠

konka
3. čer 2008

ahoj smil. nejspis se zakecaly u tech hodin 😀 tak jak dopadlo vase setkani? smil, jak je ti?

princ
5. čer 2008

Ahojky, jak vidím debata vázne .... no nic holky já se s vami loučím.... jelikož to nevyšlo .... tak si dám ne nějaký čas klid od tohoto tématu .... nedělá mi to dobře .... Všem moc přeji at jsou v pohodě a ať se vám to narodí zdravé .... papa

koczurka
5. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak po delší době se hlásím.Pro informaci všem,,sraz se nekonal".Ale to už je jedno.
Princ,strašně mně to mrzí!Hlavu vzhůru,chce to čas. 😉
Mimco,velikánská gratulace!Šikulka. 😀
Michul,tak jsme dnesky byli na té genetice.Do šesti týdnů by měli přijít výsledky poštou.Byli tam všichni strašně milí a hodní.Pokud by nebylo něco v pořádku tak zavolají,takže se budu modlit ať nevolají.Takže nám to výjde tak přibližně stejně ty výsledky že Michul? 😀
No jinak to tu fakt vázne holky,tak šup,šup! 😅
Těhulky,držte se a opatrujte!

mimco
6. čer 2008

Ahoj holky,
včera mi přišel z olomouce dopis, kdem mě přeobjednali až na 8. 8.. Samozřejmě, že nemůžu, budu v práci. Mě asi raní mrtvice. Budu ráda, když se tam do podzimu dostanu.

fandra
6. čer 2008

Ahoj holky.Po delší době píši.Tak jsme byli minulý týden s manželem ve FN Olomouc u doc. Oborné.Je moc příjemná.Sice jsme tam čekali něco přes hodinu ale to neva.Takže nás čeká krev, genetika,spermiogram,laparka a ještě musím jít vysekat zuby osmičky.Všechny čtyři,ale postupně dva a za půl roku další dva.Rostou špatně nějak dovnitř odhalil to až rentgen a občasné bolesti.Myslela jsem si celou dobu že je to z krční páteře,byla na rentgen páteře,rehabky na záda,krční a nakonec zuby.Takže postupně do těch vyšetření pomalu půjdeme.Chtěla jsem se zeptat holky zda Vás ve FN některou poslali na imunologii nebo nějaké další vyšetření?Držte se holky a mějte se.

michule
autor
6. čer 2008

Ahoj holky.
Koczurko - super, že to máš aspoň za sebou. Jenže nám to asi nevyjde stejně, jelikož podle výpočtu budou ty výsledky tak v srpnu 😀 a to ještě kdoví jestli. Netuším co tam jako dělají. Těhotným dávají výsledky do 3 týdnu a nám do 3 měsíců. No nevím teď jen litují, že jsem nešla taky na Fakultku. ( Napíšu mejlík )
Fandro - paní doktorka je fakt skvělá, to je naprosto odlišný přístup, že? Jinak nás všechny posílala na genetiku i imunologii. Jen se prosím tě objednej na fakultku do Poruby, jelikož by jsi se taky nemusela dočkat výsledku vůbuc, jako já. Koczurka ti jistě pošle tel. že??? 😎 Jinak taky mám za sebou první osmičky a další dvě jdou pryč 12. srpna, ale byla jsem hrdinka když jsem šla na první dvě a teď se do toho zase tak moc nehrnu, dokonce jsem se přeobjednala, už jsem to měla mít teď 3.6 za sebou, ale 10 dnů na práškách se mi nechtělo být. Držím palce. Není to příjemné, ale my jsme holky statečné.
Mimco - jak je Maturantko???? To je oddych, že?? Srpen máš za chvilku a směnu si přehodíš, takovou šanci nemůžeš promrhat 😀 , co?
Všem hezký víkend 😎 😀 😉

mimco
6. čer 2008

Ta osmičky půjdou ven. Já už to mám za sebou cca 3 roky. Nechala jsem si je vyndat všechny 4 najednou ve fakultce. Bylo to při jedné bolesti a zase taková hrůza to nebyla, celkem dobře jsem to snášela, i narkózu. Je pravda, že jsem nebyla moc k poznání, ale tady platí pravidlo, že led je všelék. Byla jsem asi 14 dní doma na nemocenské, z toho asi 4 dny v nemocnici. Jediné co mě tedy pěkně štvalo byla tekutá strava. Já jsem žrout a to bylo fakt za trest. Jinak pohoda. Mám to za sebou a mám klid. Osmičky mě nikdy bolet nebudou.

fandra
6. čer 2008

Michul. Tak to máš pravdu, zcela jiný přístup. Jen mě docela štve, že mě neposlala i na imunologii, musím si to ještě nějak vyřvat. Jinak na tu genetiku jdeme do Fakultky, objednávala jsem to minulý týden, dneska mi přišly formuláře k vyplnění. Jdeme tam 3.7. Hned po dovolené, 2.7. se vracíme z Řecka.No, ty zuby, mrzí mě,že to nemůže udělat najednou, měla bych to z krku. Ale prý musí postupně, nejdříve jednu stranu, pak druhou, tak to budu muset nějak zkousnout🙂 Mimčo, taky jsem chtěla do Fakultky, ale řekli mi, že čekací lhůta je rok. Takže jsem zkusila doporučenou stomatochirurgičku Halvovou, ta mě vezme v září. Pak poležím jeden den v nemocnici a zbytek na nemocenské doma. A s tou tekutou stravou, v jednom je to dobré, aspoň dám pár kileček dolů 😀

mimco
6. čer 2008

Já jsem čekala rok, ale neměla jsem žádné potíže, takže mi to doporučila moje zubařka. Je fakt, že když jsem se byla ve fakultce objednat, tak mě doktor přemlouval, že mi to udělá v lokálce po dvou, ael to jsem odmítla. To bych nedala. Tak mě uspali a nic jsem nevěděla.

fandra
6. čer 2008

No, já naštěstí jdu taky na celkovou anestézii. Ty potvůrky jsou tak škaredě zakouslé, že proto půjdu 2 krát, ale pokaždé v celkové narkóze. Už, ať mám po tom🙂

koczurka
6. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Jéžiš,tady se trhají zuby...to já mám ještě všechny tak aspoň vím co mně čeká. 😕
Michul,já teda na žádnou imunologii nemám jít,poslali mně jen na genetiku.A Vy jste tu nikdo o imunologii taky nikdy nepsali.Tak teď jsem zmatená! 😒
Tak mi napište jak to vlastně je...a co to imunologie je.
Papa zítra... 😅

gabka14
7. čer 2008

Ahoj holky!!!Dlouho jsem tu nebyla, nějak mi to nevycházelo.Minulý týden jsme dostaly s kolegyní výpoved, zavřeli nám ten náš obchůdek.Tak jsem teď nezaměstnaná. ☹

Koczurko, tak to jsi udělala dobře s tou genetikou, že ses objednala do té Poruby.Já jsem ještě na té genetice nebyla a nejraději bych se objednala do Poruby taky, i kdyby mně objednali až na červenec, tak výsledky bych měla mnohem dřív než jak půjdu do té Ostravy.Ale nevím, jestli to není blbé, když jsem se tam k nim objednala,abych to tam zrušila.

Holky jakto, že se sraz nekonal? 😕 Tak to aspoň nemám čeho litovat.Já jsem přijít nemohla, musely jsme s kolegyní dělat inventuru a balit zboží.

koczurka
7. čer 2008

AHOJ HOLKY!!! 😅

No tak jak je to s tou imunologií? 😨 😒
Gabi,já bych se přeobjednala být tebou,zavolej tam a omluv se že to prostě rušíš.Však neboj že oni si to místo neobsadí.Mně dr. na genetice v Porubě říkala,že ty výsledky budou tak rychle protože momentálně nemají tak narváno,možná to budu mít ještě dřív než za šest týdnů...mi říkala.
Pak hned jak budu mít výsledky v ruce tak si mám zavolat do Olmíku a objednat se na tu poradnu.Už aby to bylo.
Jinak mně moc mrzí Gabi že Vám zrušily obchůdek...a co že tak najednou?
Srazík se nekonal protože nikdo nedorazil... 😠 .

gabka14
8. čer 2008

Ahoj Koczurko, tak to jsi u těch hodin stála sama?Ten obchod zavřeli den ze dne, prý byly malé tržby.No co se dá dělat, nějakou práci si snad najdu....ale chci až od září, tak si aspoň užiju léto. 😀 😀 😀 Prosím tě mohla bys mi poslat to číslo do Poruby?Já se tam teda objednám.

fandra
8. čer 2008

Koczurko, taky by nás hodně zajímalo, jak je to s tou imunologií. Doktorce Oborné jsme říkali, že mám tu imunitu docela slabou a ona, že prý zatím nás pošle jen na genetiku, že to stačí. Nevím, nelíbí se nám to. Jak to, že některé posílá a jiné ne? 😒 No, snad ví co dělá🙂

koczurka
8. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

To nám ten víkend zase utekl co?
Gabi,tady máš číslo na na tu genetiku: 597 37 22 12.Je to na poliklinice v prvním patře hned u schodů.Zavolej tam hned zítra ať pak třeba nemají víc lidí.Určitě to tam budeš mít rychleji.
Byla jsem v šoku když nám paní dr. při odchodu poděkovala za trpělivost a vůbec.Nejdřív vás posadí k jedné sestřičce která si sepíše různé data,pak přejdete k do ordinace k doktorce,s tou proberete vše důležité a nakonec vám vezmou krev.Takže si asi myslí že nás nějak obtěžovali nebo co.Tak jsem byla v šoku,protože to vyšetření potřebujeme my a ještě se nám omlouvají. 😨 To se dneska jen tak nevidí že?
Vše trvá cca 30 minutek.Jinak jsme se domluvili že nám to pošlou poštou ať tam nemusíme jít,takže jsme předplatili 2xtřicetikorunový poplatek a je to vyřešeno.Jinak jak tam půjdete tak hned u vchodu je ten automat na poplatky,tak si kupte rovnou 4 ať se tam pak nemusíte vracet.
S tou prací je to blbé no,ale je fajn že to bereš tak sportovně a jak píšeš,aspoň si odpočineš a budeš mít prázdniny.A pak si něco určitě najdeš. 😉

koczurka
8. čer 2008

Fandro,taky v to doufám.Ale tady fakt nikdo nepsal že by je někdo poslal na imunologii.No snad nám to tu někdo vysvětlí! 😨

fandra
8. čer 2008

Koczurko a můžu se zeptat, jaká vyšetření máš vlastně za sebou? Myslím laparku, hysterku a tak dále. Jinak čekám taky na vysvětlení, jak je to s tou imunologií...

koczurka
8. čer 2008

Fandro,já jsem laparku nikdy ještě neměla.Nemám nic moc za sebou,čekáme jak dopadnou výsledky z genetiky a pak se prý může pokračovat dál.Takže uvidíme co nás ještě čeká a nemine.Na tu imunologii se v Olmíku fakt zeptám.A co Ty máš za sebou?

koczurka
8. čer 2008

Jinak máme spermiogram,moje stěry,krev a teď ta genetika.

ili5
8. čer 2008

Ahoj,nebyla jsem tady dlouho,blbne nám pc,předělávajíkabelovku.Mě genetiku nedělali,jen partnerovi.Imunologii vůbec.Možná mi vezmou genetiku v Olomouci,ale nevím,když mám zmrzlíky.Pro papíry do Ostravy asi nepojedu,nebo tam zavolám ať mi je přichystají jak pojedu s tím dusíkem pro mimi.Snad mi je dají.Gabko,tak ty jdeš napřed na tu genetiku,nebo to necháš na Olomouci?Začly jste už něco brát,nějaké vitamíny,hlavně Michul ty,když máš stejně jak já před KET?Já začnu pít kontryhel ráno a babyplan,to asi bude stačit,nevím jestli mám i tu listovku koupit.Poraďte něco.

gabka14
8. čer 2008

Ahoj Ili, já už jsem v Olomouci byla a na tu genetiku mně posílá dr. Oborná z Olomouce.A ty už jsi tam volala?

fandra
8. čer 2008

Kotzurko, já se na laparku mám objednat, doc. Oborná mi dala doporučení. Jinak jdeme teda na tu genetiku, na krev kvůli hormonům, tak jako Ty, no a jinak nic. Ale zatím na to nijak nespěcháme, až po těch zubech. Teď máme před sebou dovču, pak se uvidí. A Ty jdeš na který pokus? Na druhý?

michule
autor
8. čer 2008

Ahoj holky.
Ili - já neustále piju ten kontryhel, jim listovku i babyplan, tím prostě nic nezkazíš a až budou všechny výsledky tak jen cinknu do OL. Už jsi si domluvila ten převoz zmrzlinek?
Fandro - já mám po všech vyšetřeních a stejně nic nezjistlili!!! Ale je to důležité, určitě to odlož až po osmičkách, pak na to budeš mít větší náladu.
Gabi - škoda te práce, ale teď užiješ léto a pak bude zase dobře a třeba do te doby už budeš mít úspěšný pokus za sebou. A jistě se přeobjednej, jelikož je to fakt binec, že to tak dlouho trvá. No já už to vydržím, ale vy holky se fakt objednejte jinde.
Mimco - jinak já měla ty osmičky jen opíchané a ven mi je tahal lokálně asi 30 minut, tak se nedivím, že jsi to dobře zvládla, ono totiž s narkózou je to asi lepší, jenže mi ji nikdo nenabídl, bídáci!!!! 😀 Mám nervy při pomyšlení na umrtvování, ta jehla projela i očním nervem. Paráda 😖 !
Koczurko - já jsem žila neustále v přesvědčení, že se u genetiky dělá zároveň i imunologie, jelikož nám to takhle dělají ( ještě stále ). Měla jsem přímo žádanku na genetiku i imunologii, ale jsem si jistá, že je to tím opakovaným neúspěchem a tak už jsme neměli jiné východisko než konečně zjistit příčinu. ( I když tu asi nezjistí nikdo, že? 😅 )