Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

konka
19. čer 2008

jo a koczurko, vysledky budou urcite vyborne.. oni ted jiste pracuji rychleji, aby o prazdninach meli min prace 😀 tak se ti to urychli a za chvili zacnes stimulovat... 😵

gabka14
19. čer 2008

Ahojky holky!!! 😉 🙂

Koczurko tak to je super s tou genetikou....to byla rychlost, tak jsem ráda, že jsem nakonec volala do té Poruby.Doufám, že to budu mít taky tak rychle.

Ili no ahoj....konečně ses mezi nás zase podívala, i když mám pocit, že to tu tak nějak flákáme všechny. 😀 😀 😀

HOLKY PŘEDSTAVTE SI, DNESKA JSEM VLEZLA NA NAŠÍ BÝVALOU STRÁNKU OSTRAVSKÉ GYNCENTRUM...PODÍVAT SE, CO TAM JE NOVÉHO, CO SE TAM PÍŠE A NĚJAKÁ HOLČINA TAM PSALA, ŽE DR.JAROŠ V GYNCENTRU SKONČIL!!!!!

koczurka
19. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

No sláva,tak jsme se tu zase sešly. 😅
Konko,my na prostřední bečvě máme rodinu.Taky tam jezdíme často.Dokonce jsme tam byli i v kempu,,Kněhyně".Jinak s tím stimulováním si asi ještě počkám. 😎 Opatruj se!
Gabi,to je fajn že to je tak rychle že?Jinak jsem z toho v šoku že dr.Jaroš odešel!!! 😨
Michul,gratuluji k tomu že jses tam dostala.Vím že jsis to moc přála,jsi šikula! 😉 😀 A jak často tam budeš dojíždět?

ili5
20. čer 2008

Ahojky,no tak Jaroš to tam opouští?Držel tam jakštakš statistiku,no to tam teď bude vypadat,možná má lepší m
ísto,nebo ho propustili,že mají míň peněz,když je šikovný a další pkusy se nemusí dělat 😀 .
Tak na konci července budem vědět jak kdo pokračuje,už se tam těším.

konka
20. čer 2008

ahoj holky, no jeste ze jsem odesla z gyncentra. jediny jaros tam stal za to.. ted uz to tam bude fakt na prd...

koczurka
23. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak co to tady je zase jako? 😠 😒
S tím Jarošem jsem taky v šoku,to je fakt mazec.Teď už to tam fakt můžou asi v gyncentru zabalit.
Jinak dnes mi dorazily výsledky z genetiky,vše v pořádku jak jsem se dočetla tak uvidíme.
Dneska ještě určitě nakuknu,zatím se mějte. 😀

katiz
23. čer 2008

Ahoj holky, zdravím vás do OL... Bych se vás chtěla zeptat na zkušenosti s lekaři v OV... Dr. Jaroš ke kterému jsem chodila skončil a ve středu jdu na kontrolu a pry at si vyberu doktora kterej mi je sympatický a k tomu že mne přeředí. Čermáka jsem zavrhla a odmitla při prvni navštěve OV a to z větší části díky vašemu upozordění na jeho přístup... Sestra mi doporučila čermáka, ha ha, tak to jsem ji opět odmitla a pak že k Polačkovi, na foto co tam maj vypada normalně, ale ... 😅

konka
23. čer 2008

teda, nezavidim nekterym z vas rozhodnuti ke komu jinemu, kdyz ja chodila do gyncentra, tak dr. jaros byl nejlepsi a velice hodny a ohleduplny lekar. no treba sezenou adekvatni nahradu. kazdopadne se holky drzte..

michule
autor
23. čer 2008

Ahoj holky.
Tak Jaroš je fuč, to jsou novinky. No já i s ním měla špatné zkušenosti, ale když když říkáte, že stál ta to, musím to respektovat.¨
Katiz - Poláčka si moc dobře pamatuji, dělal mi 3x transfér a byl fajn, sama legracka. Jenže nevím jaký může být ošetřujíci lékař, to je těžké.
Koczurko - takže ty jsi hotová ( super, že máte vše OK, to je moc dobře!! 😎 ) , no a na kdy jsi objednána do OL? ( Možná jsi to už psala, ale moje hlava děravá!! 😀 ) No a jak bylo o víkendu, museli jste si to pěkně užít, bylo nádhrně.
Všem krásný zbytek dne a taky nahlídnu.

koczurka
25. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Zase to tu vázne jak tak kukám.
Katiz,já bych tak ráda poradila,ale kromě Čermáka jsem se tam nesetkala s žádným doktorem.Však zkus a uvidíš. 😉 😀 Pak ho můžeš vyměnit ne?
Michul,do Olmíku jedeme 30.7. Jinak na chatě bylo moc,moc dobře.Že jsi taky zavítala! 😀 😉
Tak pište nějaké novinky,drby a tak. 😎 😀

katiz
25. čer 2008

Při dnešní kontrole byl k dispozici pouze čermák. dr. Jaroš mi řekl že pokud bude aspoň nějaký folik tak že zkusíme IUI. Proto jsem svolila vyšetření UTZ čermákem... a je to hnusný, sprostý a absolutně nesympatický člověk. Jakmile do mne ultrazvuk strčil, tak jsem bolesti vykřikla, v tomto "lekaři" jste měly uplnou pravdu...

koczurka
25. čer 2008

AHOJTE!!!

Katiz,to je teda mazec.Je to fakt hrůza to chování a o citu nemluvě.Jak na běžícím páse že?

konka
26. čer 2008

katiz, to me moc mrzi.. a vybrala sis tedy jineho lekare? a jak jsi teda na kontrole dopadla? je folik? bude IUI a kdo ho bude tedy delat?

tak muj bobis ma 3,5cm maval rucickama, nozickama a ma velke brusko po sve mamince... z toho neustaleho jezeni.. screening 8/7, tak doufam, ze bude vse v poradku...

katiz
26. čer 2008

Nevím co budu dělat, ale asi se skontaktuju s Dr. Jarošem... sice asi si nemuže pamatovat všechny svoje klientky,ale snad poradí.. nevím proč, ale jemu jsem věřila... 😔

konka
26. čer 2008

katiz, to je tim jeho pozitivnim pristupem.. mohu se zeptat jaky je problem u vas, u nas byl v manzelovem spermiogramu... a ten byl fakt pak uz katastrofalni... tak proto ani IUI nedoporucoval, ale pravda je, ze me ani neodrazoval.. zavolej mu, urcite..

gabka14
26. čer 2008

Ahoj holky!!!

Katiz to je mi moc líto s dr. Jarošem, on jediný tam stál docela za to, i když mně ke konci naštval taky. Ale určitě byl lepší než Čermák!!!!!!!!!!!!!!!Ale nevím, ke komu jinému by se tam dalo chodit, já jsem měla ten pocit, že buď se chodilo k Jarošovi nebo k Čermákovi a že ti ostatní byli u zákroků.Aspoň já jsem měla ten pocit, třeba to tak není.

Tak teď jsem opravdu moc ráda, že jsem přešla do Olomouce a asi nejsem sama. 🙂

katiz
26. čer 2008

tak u mě jsou anovulační cykly, takže uživan duphaston a pak clostylbegyt... no a aby toho nebylo malo, tak manzel ma spermiogram na nižší hranici... Folik byl maly, ale možna dorosteste ale na dalsi UTZ mne nepozval, pry zbytečne, a jedina možnost IVF... ted to necham byt a za par tydnu uvidim co udělat... ale asi budu chodit k Jarošovi do jeho ordinace, a pak se uvidí co dál...

gabka14
26. čer 2008

Koczurko tak to je super s tou Olomoucí.Ale paradox je, že ty jsi se do OL objednávala nejpozději z nás a nakonec jsi nás všechny předběhla a jedeš tam už v červenci. 😉 😉 🙂

princ
26. čer 2008

Ahojky.... už jsem tady dlouho nebyla a nemohla jsem se dočíst ...
Katiz : já se ti divím že raději nejezdíš do Olomouce.... z Ostravy jsem utíkala už po druhé návštěvě u Čermáka, ten chlap je hrůza ... to je malé slovo ....
Já jezdím do Olomouce.. ikdyž nám to nevyšlo na poprvé .... ale užn se těším až tam začnu zase jezdit .... ať už je polovina srpna ....

konka
27. čer 2008

katiz to je fakt divne, folici mohou dorust, urcite si necim stimulovala, kdyz mas dva ne? hele, muj muz ma katastroficky spermiogram a jednou jsem musela na inseminaci k cermakovi.. proste tam dr. jaros nebyl.. rekl, mi pri pohledu do papiru, ze to nema cenu, ze v te strikacce je snad jen jedna ziva spermie, tak jsem mu s klidem rekla ( byla jsem s diskuse na to pripravena) , ale durazne, ze inseminaci chci,kdyz jsem stimulovala a ze zazraky se deji.. ale je fakt, ze se divil, ze dr. jaros neposlal meho muze na nejake vysetreni.. kazdopadne kdzy kazdy rikal neco jineho, utekla jsem do olomouce.. musela jsem si zvyknout, ze pokazde je tam jiny lekar, ale opravdu uzt nezavadi nikdo tak "necitelne" jako cermak, takze kazda zmena je zmena k lepsimu.. inseminaci by ti snad jaros mohl provest i u nej v ordinaci... holka drz se, ale kazdopadne byc se nedala odbyt.. folici mohou dorust.. ten cermak je fakt hnup.. omlouvam se za to slovo, ale je jeste slabeho charakteru..

michule
autor
27. čer 2008

Ahoj holky.
Tak se opět hlásím před víkendem s pozdravem.
Gabi - jak to vypadá s tou tvou genetikou?? Já ji mám od drahého hotovou a na moji se čeká do ( snad ) příštího týdne. 😎
Jinak hlásím, že jsem do Olomouce objednána 14. srpna, takže hned po Koczurce. Celý červenec má MUDr. Oborná dovolenou a tak mě vcucli hned na půlku srpna. Jsem napnutá jak luk, i když je to až za 6 týdnu. Že by se konečně začalo něco dít??? Konečně. 😀 😀 😀 😀
Smil už za náma dlouho nezavítala, tak doufám, že ji ty 3 miminka moc nezlobí??
Konko - to utíká, už jsi 11týden těhulka, už roste bříško??? Doufám, že dodáš fota?? Opatruj se 😀 .
Koczurko - co tento víkend podnikáte??

ili5
27. čer 2008

Ahoj holky,Konko,jak se cítíš,snad ok.Smirels asi dávají trojičky zabrat,že se neukáže.Prázdniny jsou tady,tak naše diskuze bude váznout,už se těším do Olomouce,chci už to mít za sebou.Zbytek dovolené asi padne na cesty tam,protože to v práci nemůžu říct,tak si budu brát dovču a vymýšlet na co ji potřebuji.Je to na celý den,než se tam z Karviné dostanu.Snad to tam najdem 😀

smilers
27. čer 2008

Nazdarek, jsem ostuda 😀 mrnata zamestnavaji hlavne se spanim, sem jak spici pana pres den😀
konko jinak krasne miry mrnete 😉

ili vidis uz pisu 😀 ve stredu vam dam vedet, ceka nas zase utz a asi screening a krev no a hlavne verdikt

ili5
27. čer 2008

Hodná Smil 😎

smilers
27. čer 2008

ili😀 ses taky detektiv😀

koczurka
27. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Gabi,to je věc no,jsem se objednala nejpozději a výsledky se dozvím první.Ale už se to tu rozjíždí,pomalu ale jistě! 😉 😅 Kdy Ty tam na tu genetiku jdeš Gabi?Jsem zapoměla. 😎
Michul,tak Ty jedeš kousek po mně,dobrý...jsem to říkala že nám to výjde stejně.A po Tobě hned Gabka a pak hned Mimco,Ili,atd... 😉 😀 Konečně že by se už něco začlo dít?To tu zase všechno budeme psát jak to probíhá a bude tu živěji že?
Jinak tento víkend nevím co bude,zítra asi pojedeme ke skoro švagrové na chajdu,něco ugrilujeme a tak.Taková pohodička zase no.A co Ty?
A co Vy holky co budete dělat Vy?
Těhulky,Vy klidně spinkejte,odpočívejte ale občas taky písněte a plivněte bacilky ju? 😉 😀
Papapa...

konka
28. čer 2008

holky, tak ja mam bruch jak tesne pred porodem, ono to tou stimulaci nejak narostlo a ted je to tim jidlem 😀 .. ale snazzim se to trosku omezit.. ale kdyz nic nedelate a jen spite a jite.. tak asi nic jineho nez pribyvajici vaha nenastane..
tak to vas tu pak bude, teda tech stimulujicich a naslednych tehulek 😀

smil: ja fakt jdu na screening v utery 8/7, pry to jiny den nedelaji a jsem tak blbe objednana na 12,45 na krev a utz pak az 18,45.. no manzel se netvaril, tak snad nebudu muset jet vlakem 😠

evkaa25
28. čer 2008

ahojky holky....byla jsem na diskuzi o OV,ale ili5 mi poradila,abych zavítala tady mezi vás "zběhlice",protože i já chci přejít do OL.Ještě jsem si vás tady nepřečetla,tak jdu na to...... 😉

konka
28. čer 2008

ahoj evko, vitam te.. cti jen cti .-D

smilers
28. čer 2008

konko uvidime, treba me vemou jen krev a na screening pujdu v utery, uvidime a je mozne, ze meten screening udelaji ted, protoze ja cekam trojky a u me se rozhoduje o redukci, takze potrebuji met vysetreni aby vedeli, ktere mimco, v pripade redukce je slabsi 😉