Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

konka
28. čer 2008

smil, kazdopadne ti budu moc drzet palecky... je to jiste psychicka velka zatez.. drz se, treba to priroda vyresila za tebe.

smilers
28. čer 2008

konko diky 😉

koczurka
28. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evvko,vítám Tě tady!Super,čím víc tím líp.Jen čti a piš. 😉 😀

evkaa25
28. čer 2008

ahojky holčiny......právě jsem přijela z opékačky u mého strejdy a jsem úplně v pasti....nemůžu se se svými pocity nikomu kromně manžela,který je na tom stejně jako já svěřit,tak to alespon´ můžu napsat vám.Moje mladší ségra má 1,5letou holčičku Elišku-je úžasná a čeká do mněsíce druhé mimčo....to už vim,ale dneska vypadlo z mojí starší ségry,že čeká taky miminko.Nechtěla to mi a manželovi říct,ale přeřekla se.Holky já jí to fakt hrozně moc moc přeju,ale tak hrozně jí to taky závidim!!!pořád si říkám proč zrovna my?Někdo se jen otře a má. A my se tak snažíme a nic.......... 😕
Chtěla bych zase něco dělat,ale jsem po neúspěšném KETu,tak ted´ budu mít nějakou pauzu.A taky budu muset příští týden nastoupit do práce a to taky nebude zrovna lehké....já si vyprázdnila i svoji skřín´ku a taky jsem musela za sebe sehrat náhradu a ted´ vůbec nevim,co budu v práci dělat.Asi mně šoupnou někde do skladu.Před tím jsem mněla celkem dobrý flek a byla jsem placená od tržby,co bude ted´ nevim.A ještě ty vyzvídavé pohledy kolegů....... ☹ .No však to aasi znáte.............

ili5
29. čer 2008

Ahojky Evko,ten ceník jsem musela omylem vymazat,nemám ani na Fakultku,ani na Fertimed.Holky pošlete mi ho na můj mejl,jestli ho jestli ještě máte a pak ti ho pošlu.
Já nechci jít v Ostravě na KET,protože nedávají žádné podpůrné léky před KET,tak se mi to zdá zbytečné.Evko,ty jsi něšco brala před KET,na růst sliznice atd?Máš ještě nějaké zmrazené? 😉

konka
29. čer 2008

evi, dopade to dobre.. uvidis.. prejdi a novy pokus zkus jinde.. nez ti udelaji vsechna vysetreni, tak uz budes stimulovat a opet vyklizet skrinku 😵 ale tve obavy z navratu do prace chapu.. drz se.. vice mas v ip adrese

tak holky, ono se to prehoupne a my budeme sledovat vasi stimulaci 😀 strihate uz metr 😵

evkaa25
29. čer 2008

čauky,no já jsem před KETem taky nic nebrala.Přišlo mi to divné,ale já blbec pořád věřila doktorům.Já jsem toho vážně celkově moc nevěděla.Spoustu informací jsem se dočetla až tady od jiných holek,ale to bylo až po KETu.Mrazáčky už nemám.Mněla jsem po IVF zmražené 4 embria,ale dvě to nepřežili,no a ty dvě mi zavedli.Ale já mám sestru v OV krevním centru,tak mi udělala 12 den test z krve a pak mi jen hlásila špatnou zprávu....... ☹

konka
29. čer 2008

evi ahoj, moje doporuceni zni.. z ostravy utikej do jineho centra.. bude lip, uvidis..

evkaa25
29. čer 2008

jo já budu utíkat,to se nebojte.V úterý to tam ukončim v OV a hned budu volat do OL,asi zvolíme ten Fertimed.Jak dlouho budu ted´ muset čekat do dalšího pokusu?Někdo tu psal,že se může jít hned jak 2xodmenstruhuješ....tak uvidim.....Já se tak těším

evkaa25
29. čer 2008

V gyncentru mi v út.určo ukončí nemocenskou,tak holt pomašíruju do práce,už abych mněla ten první den za sebou,pak už to snad bude normální....

koczurka
29. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,určitě uděláš líp když půjdeš do Olmíku,je jedno jestly do fakultky nebo do Fertimedu,ale bude to tam určitě stoprocentně lepší. 😉 😅 Jinak s tou prací to bude taky v pohodě,uvidíš.Je to těžké ale prostě musíš být silná.Každopádně jsme tu pro tebe,každé své pocity nám tu klidně svěř,je to moc fajn že něco jako je koník existuje.Moc mi to pomohlo,fakt super.Taky si myslím že to jen tak někdo nepochopí ty moje pocity,takže tak no.Přesně vím jak se cítíš,ale taky se dočkáme neboj a pak na to budem jen vzpomínat. 😉 😀 Tak se drž holka!
Papa zatím...

smilers
29. čer 2008

Ahojky🙂 at bemusite poprad hledat ceniky z center v Olmiku 😉 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

gabka14
29. čer 2008

Ahoj holky!!!

Michul já jsem se nakonec na tu genetiku objednala do té Poruby, tam to bude určitě rychlejší. 🙂 A jdeme tam teď 3.7. Tak ti přeju, abys to ten příští týden už měla hotové. 😉 To čekání je hrozné, že?

Koczurko to máš pravdu, že se to tu rozjíždí...no též bylo na čase, ne?A pak se spolu budem procházet s těma kočárkama, jak jsme si slíbily!!!!! 😀 😀 😀

gabka14
29. čer 2008

Ahoj Evko, vítám tě tady taky mezi námi přeběhlicemi. 😉 Taky si myslím, že uděláš lépe, když změníš OV za OL.Je to opravdu rozdíl, jak už v přístupu doktorů tak i s vyšetřením.

gabka14
29. čer 2008

Holky a copak uděláme s tím srazíkem, co minule nevyšel? 😎 😎

evkaa25
29. čer 2008

ahojky.smilers,děkuji za ty ceníky a recepty,já jsem na ceniky narazila před chvilkou,když jsem si pročítala předešlé stránky,ale ty recepty na čaje atd jsem ještě neviděla.Já teda ještě nic neberu,ale chystám se do lékárny a určo si pořídím ten kontryhel a kys.listovou.
ak konečně už mám tuhle diskuzi přečtenou celou,ale dalo mi to zabrat.Manža mi nadává,že se mu nevěnuju a jsem furt u PC.No a ted´ když jsem si to přečetla a chtěla se mu jít věnovat,tak kouká na fotbal.............no co by jste tomu řekli?!? 🙂

evkaa25
29. čer 2008

Jééééé,takový srazík,to by bylo super.....kdyby jste mně vzali sebou,já bych určitě šla.........................

gabka14
29. čer 2008

Evi to je asi všude stejné.....s těma chlapama! 😀 😀 😀 😀 My už jeden srazík podnikly a bylo super.Ale ten minulý nám nevyšel.A s sebou by jsma tě určitě vzaly. 😉

evkaa25
29. čer 2008

no tak supr,tak doufám,že tenhle vyjde.....budu bedlivě sledovat,na kdy se domluvíte a pak se určitě pokud budu mít volno přidám......

gabka14
29. čer 2008

ale mám takový pocit, že teď o prázdninách to bude asi trošku složitější s tím, aby nám to všem sedlo. Jezdí se na dovolené apod. Ale bylo by to super se znovu sejít, co vy na to holky? Koczurko, Michul, Ili, Mimco co vy na to?Já jsem pro a taky je pro Evkaa. 😉 😉

evkaa25
29. čer 2008

no máš pravdu,oni jsou vlastně prázdniny.My letos s manžou asi nikam na dovču nepojedem.V rámci šetření.a naše těžce naspořené peníze nejspíš pojede na dovču dr Čermák................. 😒 no ale chceme s manžou pojezdit alespon´ po republice.....jen tak občas o víkendu někde zajet a přespat atd.....

evkaa25
29. čer 2008

a co vy holky...?Kdo kam jede na dovču???

koczurka
29. čer 2008

AHOJ HOLKY!!!

No minule jsem na sraz přišla jediná,takže mám trošku obavy. 😎

koczurka
29. čer 2008

My taky asi nikde,možná taky někde tady na víkend občas nebo tak.Zatím nemáme nic v plánu.

koczurka
29. čer 2008

Jinak já jsem sama doma,drahý šel do hospůdky na fotbal,tak je to fakt všude stejné.

gabka14
29. čer 2008

Koczurko to je mi moc líto, jak jsi minule dopadla, ale já jsem v tom nevinně 😒 , já se předem omluvila. 😵 Ale když se domluvím, tak vždy dorazím.A teď, když jsem přišla o práci, tak můžu kdykoliv....teda, když zrovna nebude nic v plánu.My letos taky žádnou závratnou dovolenou nechystáme, pojedeme jen na týden na Olešnou...musíme penízky šetřit na to vytoužené mimi 🙂 🙂

koczurka
29. čer 2008

Jo,jo.Dovolené si ještě užiju dost to mi vůbec nijak nevadí,vzdala bych se všeho jen abych měla mimi... 😉 😀 .
Mně to je úplně jedno,já se podřídím kdykoli,jestly se nějaký sraz domluví tak tam určitě dorazím.

gabka14
29. čer 2008

Já taky určitě dorazím. 😉 😎 Zatím ahoj.....jdu žehlit, ikdyž se mi nechce, ale musím. 😖

koczurka
29. čer 2008

Jé to je škoda. 😒 ☹

gabka14
29. čer 2008

No to je škoda, ale slíbila jsem mladému, že ho tu na chvilku pustím. No jo prázdniny 😀 😀