Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
3. bře 2008

Koczurko - všichni lékaři v Ol budou lepší než v OV. Jsem si tím jistá. ( I když ať se třeba nedivíme, že?? 😀 , ale tomu nevěřím ). Je to velké rozhodnutí a závazek, takže si spíše děláme legraci ať tam voláš okamžitě, až se na to budete cítit, tak tam prostě zavoláš, že?? No a že jsem tady same dvě mě ani nepřekvapuje, hlavně, že Pupin psala, že se za náma vždycky těší a nebyla tady pěkně dlouho. My dvě jsme normálně věrnice, ještě i Gabka, ale ta má dneska asi pauzu a Ili zase nemocnou malou, no tak si musíme stačit. 😀 😀 😀

koczurka
3. bře 2008

Určitě všichni lékaři budou lepší než v tom našem slavném centru,to si piš!!!Samozřejmě to vím.
Na Ostravsku teď řádí nějaký bacil,slyšela jsi o tom?Už hodně mých známých trpí průjmem a zvrací,ale prý šíleným způsobem...Tak doufám že mně to nepostihne,nějaký moribundus.
Tak přeju dobrou noc a zase zítra se budu těšit.Papa

gabka14
4. bře 2008

Ahoj holky!!!

Michul a Koczurko, jo taky jsem věrnice. Teď tady za Váma chodím poctivě, ale včera na mně padla nějaká únava a šla jsem brzy spát. 🙂 Ta moje kolegyně má pořád nemocenskou, tak jsem od pondělka do pátku v práci do večera. Už mně to teda vůbec nebaví.Večer se tu ukážu 😉

pupin3
4. bře 2008

Ahojky holky 🙂 🙂
Omlouvám se že jsem se tady dlouho neozvala byla jsem na dovči v Tatrách,trochu si odpočinou.Přijela jsem včera ráno a odpoledne hned šupky dupky do práce až do 19hod.Ale nebojte myslela jsem na vás 😎 😎 .
Michule to víš že se těším ale nebyla možnost se za vámi podívat.Holky vy tady píšete pořád o papírech ale ve Fertimetu po mně nechtěli papíry s gyncentra ale jen od mého gyn.doktora ohledně gynekologických operací co jsem prodělala.Vy jak jste volali do Olomouce oni vám řekli že chcou papíry s gyncentra???? A já jsem přímo řekla doktorovi ve Fertimetu že jsem s Ostravou přerušila veškeré styky a že už tam nejdu a nic neříkal....Tak se právě ptám... 😉 Holky v pátek jdu do Poruby na ultrazvuk a prohlídu tak jsem zvědavá co mi řeknou doufám že vše bude jak má být..
Začínám být už nervozní 😝 😝

michule
autor
4. bře 2008

Ahoj holky.
Dneska mám dovolenou a za chvilku jdu taky vytahovat stehy z rán po osmičkách a tak jsem v rychlost, jak jinak, že, musela navštívit koníčka pacholíčka 😀 .
Gabi - my víme, že pracuješ do večera, nemáš to jednoduché, ale když my zase tak pozdě už spíme. No nevadí, snad se nebudeme neustále míjet. 😎
Pupi - tyk ty jsi byla na dovči, jo?? To je super. A lyžovali jste?? Bylo hodně sněhu?? Jé, já bych taky potřebovala nutně relax. No a ohledně těch papíru: ano, první co bylo v telefonu, tak nám řekli, ať si doneseme nějakou dokumentaci, tak proto tak plašíme. Fertimed to má trošku jinak než fakultka. A tak doufáme, že nebude žádný problém, jinka nás čeká vyšetření určitě i v OL, tak z toho nemám žádný strach, že by se dozvěděli něco jiného než z karty z OV. Stejně tam je asi důležitý protokol ohledně stimulací a hlavně naše zmrzlinky, které nám doufám vydají bez problému. No a na ten UV ti držíme palečky, všechno bude dobré, neboj nic. 😀 Nebuď nervozní, nebo dostanou strach i vaječníky 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!
Koczurko - ještě jsem o bacilu neslyšela, ale jak se bránit?? Asi tomu nezabráníme a přinejlepším trochu zhubnu 😀 😀 . No to není legrace vím to, fuj - doufám, že se nám to vyhne a oklikou to navštíví jiné město ( jen ne Olomouc proboha!!!!! ) 😀 😀 😀

gabka14
4. bře 2008

Ahoj holky!!! 🙂 😉

Michul, náhodou tak pozdě, jak jsem chodila, už tu nechodím!!! 😀 😀 😀 Teď se snažím jít tady hned, jak dorazím z práce. To teď vy tu býváte později než já 😀 😀 😀 😀 😀

gabka14
4. bře 2008

Pupi hodně štěstí v pátek v Porubě, ať ti ten ultrazvuk dobře dopadne.Žádný strach a nervíky 😉 😉

michule
autor
4. bře 2008

Gabi - no to není možné, kde se tu tak brzy bereš???? ( 😀 - lrgrácky, ty by mi šly, že?? )

gabka14
4. bře 2008

Jsem tu vždycky tak brzo 😀 😀

gabka14
4. bře 2008

Legrácky, legrácky....ty musí být, bez nich by to nebylo ono 😉 !!!

michule
autor
4. bře 2008

No jo, ale proč teda nenapíšeš??? 😀 😀 😀 Taky si čteš jiné diskuze?? Já totiž ano, ale to jen když mám čas. Ted ho sice nemám, ale místo učení se dívám na koníka, já dělám vždycky všechno když se mám učit. Jen to jediné ne!!!

michule
autor
4. bře 2008

To teda nebylo. Jsem zvědavá jak nám půjdou legrácky po návštěvě OL, pak po KETu a IVF?? Takže teď si to musíme užít 😀 😎 🙂 😀 😀

gabka14
4. bře 2008

No to máš pravdu, měly bychom si je užít teď, pak to zase asi budou pořádné nervíky 🙂

gabka14
4. bře 2008

Já už se na OL docela těším, ale zároveň začínám být docela nervózní, zase ten kolotoč, stimulace atd. Tak doufám, že tam k nám budou vstřícnější.

gabka14
4. bře 2008

Tak tobě se nechce učit, jo?!?? 😀

michule
autor
4. bře 2008

Gabi - ani ne nervíky, jako pořádne depice!!!! To zas bude sledování sebe sama, ráno, odpol, večer, noci nespíci a ráno protivné, no ježiš!!!! To aby jsme na to své drahé pomalu připravovali 😀 😀 . A proto si to teď musíme užívat - myslím te legrace!! Aspoň, že se tady dovedeme podržet, jen málo lidí to dovede pochopit ,, sytý hladovému nevěří ,, ☹ 😀

michule
autor
4. bře 2008

Já se taky těším, i když teď bude jen pohovor a max příprava na červen. Dříve kvůli te škole nepůjdu. To bych těma nervama neměla připravenou dobrou postýlku pro zmrzlinky.
A učit-----to se mi teda nechce, jako ekonomie a činnosti podniku - to fakt nemusím. Jo a zítra budu mít zase nervy před budovou 😀 .

gabka14
4. bře 2008

No ty depky budou. Doufám, že nedopadnu jak v prosinci, když jsem ty nejdůležitější dny proležela v nemocnici, žádný klid, furt mně sestry volaly, jednou na krev, za chvíli moč a teploměr, no hrůza. Místo abych v klidečku doma ležela, tak jsem někde pořád trajdala.Tak snad mi to teď všechno proběhne normálně, žádný hyperstimulační syndrom, žádný zánět močového měchýře a horečky.Tak tu legraci si budeme teď ještě užívat, a pak si budeme užívat radost s rostoucího bříška a nakonec z miminka, no né?

gabka14
4. bře 2008

To se ti nedivím, že se ti nechce učit, no ekonomie-hrůza. Zatím se loučím, jdu čučet na Ordinaci.

pupin3
5. bře 2008

Ahojky ,Michul na dovči bylo super sice jsme tam byli jen na 3 dny ale i to stačí na odpočinek.Sněhu tam je docela dost,ale já nelyžuji tak že je mi to docela fuk....Raději se procházím.Holky četly jste to na netu jak ta američanka porodila jednovaječné trojčátka tak to se ji poštěstilo.To musí být super 🙂 🙂 🙂 .Dneska jsem se dozvěděla že moje kamarádka co taky nemohla otěhotnět a už byla dvakrát tady v ostravě a jednou v Olomouci tak se ji poštěstilo a je těhotná a to přirozenou cestou.Ani o tom nevěděla,jela se domluvit na další insem.. a oni jí řekli že už to podstupovat nemusí že je v 5týdnu...
Holky jelikož jste tady dýl na tom pokecu néž já, neuvažovali jste že by jste si dali scuka na kafčo????

michule
autor
5. bře 2008

Ahoj holyk.
Pupi - to je super nápad, klidně i školu vynechám. Tak teď se stačí jen domluvit a jdeme do toho!!!!!!!!!!!!!!! 😎
Gabi - to si piš, že to teď dopadne dobře, musí a moc tomu věřím.

ili5
5. bře 2008

Ahoj zlatíčka,nemám jaksi čas,tak jen dočítám a jen pár pozdravů.aby jste si nemyslely,že na vás prdím.Tak zatím pa.V pátek mám volno,tak se budu víc věnovat.pa 🙂

gabka14
5. bře 2008

Ahoj holky! 😉
To je teda super nápad s tím kafíčkem! 😀 😎 Se divím, že nás to tady nenapadlo dřív....a to jsme přitom takové chytré holky... 😀 😀 😀

koczurka
5. bře 2008

Ahojky všichni!!!Vynikající nápad s kávičkou,tak se domlouvejme... 😎 .To by byl babinec 😀 !

michule
autor
5. bře 2008

Tak to je moc hezké, jsme se tady sešly najednou a to se tak často nestává!!!!
Gabi - to máš pravdu, jsme chytré, krásné a ještě k tomu inteligentní a proto nás to napadlo tak rychle 😀 - teda Pupinku!!!!!!! 😎 😎
Koczurko - to byl byl mazec, tolik bab, to by jsem se přeřvávaly a drbaly jak zrvané, ale může to být super.
Tak pojďte se domlouvat. Já říkám, že i školu obětuji. A to je oběť jako hrom 😀 😀 😀 😀 .....

gabka14
5. bře 2008

Michul, tak to je teda oběť jako hrom 😀 😀 😀 No já nevím, nevím, aby ti tam něco neuniklo 😀 😀 😀 😀

gabka14
5. bře 2008

No to by byl fakt mazec, takový babinec. No domluvit bychom se mohly, důležité je kdy, ale taky kde! 😎 Všechny určitě nejsme z Ostravy ☹ 😵

smilers
5. bře 2008

Nazdarek holky,vidim, ze se to tu zase rozjizdi, tak jak pokracuje migrace do olomouce? Uz jste tam vsici?🙂

koczurka
5. bře 2008

No tak já nevím kde a kdy...tak něco navrhněte a já se podřídím!!!Příští týden v pátek dělám testy a pak mám volno.Tak nějak asi o víkendu co?Smilers,já tam ještě nejsem v Olomouci,ale budu tam... 😎 .

smilers
5. bře 2008

koczurko🙂 vsak jasny🙂