Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
1. srp 2008

Ahoj holky. 😎
Zdravím z práce a i kdyby mi dnes stál někdo za zády, tak musím psát.
Koczurko - jsem ráda za tebe, že to dostalo tak rychlý spád. Bože - kdyby se to povedlo tou inseminaci. Strašně moc bych ti to přála ( a samozdřejmě každé z nás ). Ježiš - to je fakt super. No a kdyby náhodou ne, tak vlastně hned další měsíc začínáš stimulovat, že?? To je super - konečně se to bude trochu hýbat. Já se začínám fakt těšit, doufám, že ne zbytečně. Jedu už za 13 dní - jééééé 😀 😀 😀 😀 . Jo a teď se opartuj, na koupak raději nechoď - co kdyby.... 😀 😀 😀 😀 😀
Gabi - já si užívám opravdu na plno. Školou se trápit zatím nemusím, i když jsem byla pro index na výšce, ale teď to prdím a chodím s mladým na koupak. Užívám sluníčka a jsem spálená jak rak, začínám se loupat a to za chvíli vyrážím zase. Mám půl dne dovolenou. Takže když letos nikam nejedeme, tak alespoň kouáky mě zrelaxuji. 😀 😀 😀 😀 Co vy, mladého máte ještě na táboře, takže rodinná romantika???? 😀 😀 😀 😀 😀
Zatím se mějte moc hezky, večer kouknu a opět mám pracovní víkend, nevadí, stejně má pršet. ☹ PApa

gabka14
1. srp 2008

Ahoj holky!!! 😀
Tak dneska nás čeká zase den plný sluníčka 😀 😀

Fandro,už jsem chtěla taky na tu genetiku volat, ale ty jsi to udělala za mně. 😀 😀 😀 Dík za informaci. 😉

Michul mladý už se z tábora zítra vrací, ale hned zas jede pryč.Bere si ho na týden moje sestra.Takže rodinná romantika pokračuje. 😀 😀 😀 😀 😀

michule
autor
3. srp 2008

Ahoj holky. 😀 Všechny zdravím z mé pracovní neděle a smutně závidím všem co jsou u vody 😉 .
Gabi - to máš skvělé, takže čas na snažilkování je, teď ještě kdyby nám to tak šlo, že?? 😀 😀 😀 😀
Koczurko - co jako je s tebou? Ty si tu buď píšeš sama, nebo vůbec ne. Ležíš? Tak se aspoň ozvi, ať víme jak se cítíš?? 😀 😀 😀
Fandro - hodně štěstí k laparce a hlavně ať je vše Ok a můžete do toho vběhnout. 😀 😎

koczurka
3. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Michul,nee neležím,ani není proč.Po inseminaci není žádný klidový režim,poležela jsem si po zákroku 10min. a to je vše.Ale díky za optání. 😅 Jinak hned jak dorazí MS tak 1-2 den cyklu mám jet do OL na ultrazvuk,což je divné že?To mi jako budou dělat ultrazvuk přes MS,tak to je mazec.V ten den mi píchnou injekci která se mi chladí v lednici a po 14-20dnech po té injekci začnu stimulovat.Nevím co to je za injekci,ale postup úplně jiný než v OV.Ve středu jdu s tou štítnou žlázou,jsem zvědavá co s ní mám,mám z toho obavy. 😒
Ty už za chvilku taky jedeš do OL tak to je super!Hned na to Gabka,atd. a zas se to tu rozepíše.A určitě se netěšíš zbytečně,to si piš! 😉 😀 Zase máš pracovní víkend jo,Ty jsi nezmar fakt. 😀 😀
Fandro,držím pěsti ať dopadne lapárka dobře a pak jde vše jak po másle. 😅 😉 Tak Ty jsi byla v Řecku jo,to teda závidím,taky bych se tam jednou chtěla podívat.
Gabi,jak pokračuje rodinná romantika? 😀 😀
Zatím pa ještě kuknu...

evkaa25
3. srp 2008

ahojky holky,nějak jsem ted´ nemněla čas,tak jsem tu dlouho nebyla,ale už už se zase polepším..... 😉 Dneska jsem mněla pracovní ned´ eli,takže michule nejsi sama...... ☹ Jinak jsem převážně v práci a o víkendech jezdím po návštěvách,nebo na pivko s kámošema,ale fakt mi chybí nějaká ta dovča...........Koczurko,to je fajn,že už se u tebe věci rozhýbali...a třeba vyjde i ta inseminace....člověk nikdy neví a naděje umírá poslední,no ne????Ale musim se tě zeptat na ten spermiogram,to je fakt hustý!!!!! 😠 A kolikrát ho dělali tvojemu partnerovi/nebo manželovi/???Mému říkali,že ho vždy musí dělat minimálně dvakrát,ale spíš třikrát a taky mu ho dělali třikrát.....Tím chci říct,že by k žádnému omylu nemnělo dojít,ne? 😒 No je to mazec,já jsem se ještě jednou zkusila domáhat svých papírů v Ov,ale nedali mi je,což je mi taky dost podezřelé,že někomu je dají a jinému ne....... 😕 No co si o tom myslet?!? 😖 Jinak už jsem se konečně rozhoupala a 12,8 jsem obědnaná do Fertimedu Ol........................................ 🙂 🙂 🙂

michule
autor
4. srp 2008

Ahoj holky. 😉
Koczurko - to je fakt divné. Vyšetření přes MS? To asi nemyslel vážně. No každopádně stimulaci máš za chviku, stejně by bylo super, kdyby ti to to vyšlo teď. Potřebujeme nějaké super zprávy, ať máme hnací motor. Pak dej vědět co máš s tou štítnou žlázou? To je divné, na co všechno nám ještě nepříjdou. A s tím ležením jsem si samozřejmě dělala srandu, já jen, že jsi tu tak dlouho nebyla 😀 😀 😀 😀 .
Evko - taky to máš za pár. Ve Fertimedu to jde šupem, ty taky budeš stimulovat dřív než my ve fakultce. A na ty papíry teda kašli. Stejně si dělají veškeré vyšetření oni sami a maximálně chcou mít přehled co jsi brala v době IVF nebo IUI a jakou jsi měla reakci. Z těch mojich papíru stejně MUDr v OL nebyla chytrá, ty jejich bláboly z OV nikdo ani nečte. Takže žádná křeč. 😎 Udělají si vše svoje. 😀 😀 😀 😀
Takže zatím se loučím, hlavně ať nejsme zase na 3ti stránce 😀 😀 😀 😀 ....................

gabka14
5. srp 2008

Ahoj holky!!! 🙂 🙂 🙂
Tak ty výsledky z genetiky ještě nemám a budu si muset trošku počkat.Včera mi volala sestřička, že má výsledky jen od manžela a že já musím přijít znova.Že mi tam něco (nějaká buňka) nerostlo, jak mělo a prý by se to nedalo správně odečíst.Ale hned mně ujistila, že to neznamená, že je něco špatně.Jen mi musí udělat druhý odběr, aby to bylo správně.Ty odběry se dělají jen pondělí a čtvrtek, ale byla tak hodná, že je přemluvila, aby mi tu krev vzali hned v úterý, tj.dneska.Tak jsem musela dneska na 6 hod do Poruby.A říkala mi, že mi ty výsledky přijdou než pojedeme do Olomouce.Tak doufám, žeto fakt do té doby dojde.

koczurka
5. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Gabi,to je fajn že jsou tak ochotní a hodní že?Určitě Ti ty výsledky dojdou než pojedeš do Olmíku,ještě když vědí že to potřebuješ nutně tak Ti to urychlí. 😉 😅 Jsou fakt vstřícní.
Michul,je to divné ale je to tak,tady to čtu...tak to tu je-(Pacientka se dostaví 1. nebo 2. den mestruačního cyklu ve všední den na 8h na ambulanci.Po základním ultrazvukovém vyšetření je jí injekce aplikována na našem pracovišti.)Takže tomu rozumím správně?!Už se Ti to krátí Michul! 😀 😉
Evko,drahému dělaly vyšetření spermiogramu v Olmíku jednou,neslyšela jsem nic o tom že se dělá víckrát.Určitě se nespletly,navíc jak jsem šla na tu inseminaci tak by mi tam asi mrtvé spermijky asi ani nezaváděly. 😀
Já jsem se papírů z OV vůbec nedomáhala,ani nic nechtěly jak psala Michul.Já jsem měla u sebe papír který jsem jim v OV neodevzdala a tam bylo napsáno čím jsem stimulovala,kolik bylo folíků a tak.Tak to si dr. přečetl a nechal si to v kartě,ale kdybych to neměla tak to nechce.Tak Ty to máš taky za pár,pak nám tu určitě napiš jak jsi dopadla ju? 😉
Jdu vařit oběd,pak zase kuknu... 🙂

evkaa25
5. srp 2008

ahoj................................
Koczurko já nemyslela v Olmíku,kolikrát mu dělali spermiogram.Já jsem se ptala kolikrát mu ho dělali v Ov.Mému manžovi ho dělali v Ov třikrát,prý kontrolní,tak mně to zajímalo....protože třikrát se přece nespletou.....

koczurka
6. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Evko,v OV dělali drahému spermiogram jen jednou,ani se nenamáhali dělat další když je to pro ně výhodnější ne?Prostě to uzavřeli tím že má strašně nekvalitní sperma a hotovo.Jo,jo je to divné ale je to tak.Teď už to neřešíme. 😵
Dneska jsem byla s tou štítnou žlázou a je vše OK. 😅 Dělal mi i sono krku a nic nenašel.Ale vzhledem k tomu že moje maminka se léčí se štít.žlázou tak pokud otěhotním tak musím chodit na kontroly,až do doby než bych přestala kojit.To proto že je to prý velký nápor na tělo a navíc to můžu podědit.Každopádně mi doporučil pít buď vincentku,nebo mattoni,protože obsahuje dost jódu.No tak hned jak jsem šla od něj tak jsem si koupila čistou mattoni 1,5l a vypila jí za dvě hoďky. 😀 😀 😵 To jsem ale vzorný pacient co? 😀 😀 😀
Včera jsem si odnesla na pojišťovnu tu žádanku na ivf,tak jsem zvědavá jestly to schválí.To by byl mazec kdyby ne. 😕 Stejně to je divné že se to v OV nemuselo že?Prostě vše je úplně jinak než v OV. 😨
Tak já už jsem Vám tu vše napsal tak teď napište něco Vy.
Zatím papa....

konka
6. srp 2008

teda, vy jste se rozepsaly, to bude vlna tehulek 😅 drzim pesticky vsem

ili5
6. srp 2008

Ahojte,Gabko,díky mioc za číslo,zítra jedem do ov na genetiku.Divila se sestra v telefonu,že manžovi udělali genetiku a mě ne,moc mi nevěřila,že jsme v šeobecné,že to mají automaticky dělat oběma párúm,mám to přivést ty výsledky od manži,že to nedělali mě.Mě řekla v OVgyncentru,že je to drahé,tak to udělají jen partnerovi,to jsem ji tak řekla v tel. a ona na to ,že to všeobecná vyžaduje od obou a proplácí,tak se divila.Ptala se ke kterému Mudr,jsem chodila a mám všechny ty papíry jim zítra ukázat,že by je ráda viděla co jsme podstoupili.Tak s 🙂 e zítra ozvu,zatím papa.

koczurka
8. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Tak jsem nás našla natřetí stránce 😠 ,no doufám že se tu brzy někdo ozvete. 😵 Co pořád děláte že ani nenapíšete?A co budete dělat o víkendu?My jsme pozvaní na oslavu od kamaráda,grilovačka a pivínko,ale moc se mi nechce. 😒 Pokud nebude pěkně tak nikam nejdu,protože to má být venku tak uvidíme.No a v neděli se budu asi válet u telky. 😀 😀
Mějte se krásně a pište!!!Papa

koczurka
8. srp 2008

Ili a Ty jsi dopadla jak na té genetice?Píšeš že se ozveš a nikde nic.To je fakt divné že to nedělali vám oběma. 😒 To je síla fakt.

koczurka
9. srp 2008

AHOJTE!!!
Tak jako Vy se asi fakt domlouváte že nepíšete všichni najednou!!!To není možné,buď všichni nebo já sama tady sobě. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
11. srp 2008

ahojky holky
Koczurko,ještě že tě máme,jinak tu teda bylo tenhle víkend hodně mrtvo.Já jsem nemněla vůbec čas,protože se ve středu narodila ségře holčička Adélka 🙂 ,takže jsem byla za nima hned ve čtvrtek v porodnici.....Takže už jsem dvojitá teta,Adélka má totiž sestřičku skoro dvouletou Elišku 🙂 🙂 🙂 No a do toho spousta práce,tak musel modrý koník počkat.Jinak zítra jedeme s manžou poprvé do Olomouce,tak jsem hrozně napjatá,jaké to tam bude,ale věřím,že určitě lepší než v Ostravě.Hlavně jsem taky ráda,že už se začne něco dít.........tak pak se určo ozvu,i když musim hned z Olmíku do práce,protože je nás tam momentálně dost málo,tak nemám za sebe náhradu......tak to bude asi šichta až do večera.... ☹

gabka14
11. srp 2008

Ahoj holky!!! 😉 🙂 😉
Dneska jsme byli s manželem v OL, manžel jel na ten spermiogram a na krev, já jsem tam jela s ním.Měl tam být mezi 7 a 8 hod.Musíme něco seštelovat na autě a tak jsme s ním raději nejeli a jeli jsme vlakem.Měla jsem strach z toho, jaké bude zpoždění kvůli té nehodě ve Studénce.Přijeli jsme na nádraží do OL o 35 min později a v nemocnici jsme byli astři minuty po osmé, ale naštěstí to nevadilo. 🙂 Měla jsem strach z toho, že nám řeknou, že nás nevezmou.Ale naštěstí to bylo v pohodě.Tak teď si jen počkám na výsledky z genetiky a 9.září jedu do Olmíku.Hurá!!! 😀 😀

Evko tak ať zítra dobře v Olomouci pořidíte a dej pak vědět, jak jste dopadli.A neboj se, určitě je to lepší než v Ostravě!!!! 😉

Koczurko tak co ty a ta tvoje inseminace?Zadařilo se?

Holky a co teda s tím srazíkem?Kdy jdem do toho?Pak budem všechny stimulovat a asi nebudeme moci někam chodit po restauracích 😎 😀 😀

gabka14
11. srp 2008

Koczurko tak dneska jsem tu já a ty nikde!!! 😀 ☹ ☹

koczurka
12. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Jsem tu dlouho nebyla...teda to mám ale absenci,to napravím. 😀 😀
Inseminace se nezadařila protože jsem si dnes dělala testík a nic. 😠 😅 Ale co už,to jsem věděla takže jsem ani nebyla nijak zvlášť překvapena,hlavně ať už začnu stimulovat.Teď hlavně ať už dorazí MS a jedu do Olmíku. 😵
Evko a jak Ty jsi tam dopadla?Ty nás napínáš.Určitě brzy napiš. 😎
Gabi,u Tebe už se to začlo taky dávat do pohybu tak to je super.Ty jsi tu včera byla a já zrovna ne,to mně fakt mrzí.Jinak jsem tu večer skoro pořád,teda aspoň nakukuju,jenže když nikdo nepíše tak tu ani nenapíšu.
Tak pište,pište ať tu mám co číst a psát!!! 😉 😅

sweethy
13. srp 2008

Dobré ráno. Chtěla bych se k vám přidat, i když asi ještě trošku předčasně. Chodím k doktorovi, který posílá automaticky do ostravy, všechna příprava je u něj a pak jen zavedení vajíček v Ově, ale já se rozhodla, že chci do olomouce do fertimedu, nejdřív na radu kamarádky a pak i po přečtení diskuze o gyncentru a říkám si, že zas těch pokusů nemáme tolik abych mohla riskovat, jestli zrovna já bych neměla štěstí na jiný přístup. Sice to bude náročnější s dojížděním a asi to bude dýl trvat než dojde k IVF, ale stojí mi to za to. Jen jsem o tom ještě neinformovala svého gyndr. Tak se chci zeptat, jestli musím mít doporučení a na který den je nejlepší se objednat aby mi už popřípadě mohli třeba vzít krev nebo co se dělá, abych si ušetřila nějakou cestu. Budu moc ráda, když mi napíšete.

gabka14
13. srp 2008

Ahoj Sweethy, vítám Tě mezi námi i, i když ještě nejsi úplně rozhodnutá mezi OV a OL.Jen jsem ti chtěla napsat, že rozhodnutí, do kterého centra půjdeš, záleží na tobě a ne na tvém gynekologovi.Mně taky gynejolog doporučil OV, ale ale záleželo jen na mně, jestli půjdu tam a nebo do OL.A já šla do Ostravy, protože to bylo blíž, i když mi dvě kamarádky, které absolvovaly své první ivf v OV radily, ať jedu rovnou do OL.Tak jsem své první ivf absolvovala taky v OV a tím přístupem jsem byla zklamaná.Tak teď dojíždím do OL a i přes to dojíždění jsem spokojenější.Nedá se to vůbec s OV srovnat.

koczurka
13. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Taky vítám sweethy,určitě je to jen na Tobě kam půjdeš a žádné doporučení nepotřebuješ,vše si tam domluvíš.Ráda bych ti ušetřila cestu ale já chodím do fakultní nemocnice a ty asi půjdeš do fertimedu a tam nevím jak to chodí.Takže tak no.Držím pěsti,hodně štěstí přeju. 😉 😅
Gabi,Ty překvapuješ jsi tady teď často,to je moc dobře.Konečně netrpím samomluvou. 😀 😅
Michul,Ty zítra jedeš do Olmíku že?Já taky,dneska jsem dostala MS tak zítra vyrážíme,to je ale náhodička že?Možná se tam potkáme. 😎 😅 Jinak tady máš pěkné áčko tak teda to by tak nešlo! 😀 😀 😀
Jdu se dát trochu do kupy a pak zas nakouknu.
Zatím papapapapapa

michule
autor
14. srp 2008

AAAAAAhoj holky. 😀
Sweethy - vítáme tě. Tak jak psaly holky, asi ti nikdo nezaručí, že nepojedeš nějaké ty cesty zbytečně, my jsme na tom stejně, hoďka cesta do Ol a tam 10ti minutový pohovor a zase zpět. A třeba za dva dny tam musíme jet znovu, to je prostě naše rozhodnutí, taková malá daň za skvělé chování personálu v Ol. Držím palce ať ti to ke stimulování k prvnímu IVF rychle uteče.
Koczurko - Gabi - dlouho jsem tu nebyla, já vás ale čtu a tím svým bezproblémovým životem po škole, nejsem schopná ani napsat, jsem obyčejný babrbar, fuj 😉 . Takže - jsem zpět z OL. Nepotkaly jsem se tam, ale co, potkáme se doufám už brzy na srazíku 😀 , že?? A vypadá to se mnou asi tak: první den cyklu začnu brát Divinu ( hormony estrogenů ). Tabletu večer a ráno. 12 DC si musím začít píchat Clexan, je to injekce na ředění krve
( mám trombofilní stavy ). Hned zavolat do Ol 15 - 18 den se objednat na ultrazvuk. Pak by měl být KET. MUDr. Oborná neví zatím, v jakém stavu mám emrbya, jelikož embryoložky byly na obědě, ale to zatím nevadí. Rozhodující stejně bude, jestli se rozmrazí všechny dobře, protože se taky může stát, že to nedopadne dobře a začnu se připravovat na stimulaci k IVF. Ale musím doufat. No a tedy příští měsíc mi dělají KET. Tak mám z toho dobrý pocit. Říkala, že jsme taky oba v naprostém pořádku a že nechápe kde je chyba. Drahý má taktéž skvělý spermiogram, já jsem hormonálně zcela v poho. Můžou být třeba špatné embrya. Mám vždy hodně vajíček a je to třeba na úkor kvality, tak to se dozvíme při KETu.
Nechápu jak může ještě Ov fungovat, když si vzpomenu, že Čermák mi při KETu neudělal ani ultrazvuk, natož nějaké léky k přípravě sliznice, tak jsem v šoku a začínám mít pocit, že nám nikdy ani žádne embryo nevložili. A nejsem sama, kdo je jistě na pochybách. UFFF - to je slohovka, že?
Koczurko - to nevadí, že to nevyšlo, teď nám to vyjde. Jak jste dopadli vy???? 😀
Gabi - co u vás nového? 😀 😀
Určitě teď budu psát pravidelněji, jsem nedočkavá a musím se s váma o to podělit. Pište zatím papa 😀 😀 😀

ili5
14. srp 2008

Ahojky holky,konečně sem tady.Michul,já taky nevěřím moc,že mi něco zavedli,hned jak tam říkala,paní má ještě 4 zamražené.Jakoby řekla nic ji tam nevkládej,bude ještě pětka za ket v kapse. 😀 .Zítra jdu na krev 3 den menzes a posílám to do OL a 20,8, jedem i se zmrzlinkama.Musím ještě zítra zavolat do OV,jestli nám půjčí kyslík.Holky já ztratila papír na tu krev zítřejší,vše jsem prohledala a nemám,takže zítra půjdu na krev,pošlu jim to a musím zavolat Dostálovi,že to posílám bez papírů,jen ampulku co mi dali.Je to trapas,musela jsem to nechat u sestry jak jsem šla 21,den cyklu,anebo v OV na te genetice,měla jsem to všechno v jedné složce.Trapas.
Michul,tak ty už za měsíc těhotníš,ty se máš.Já mám taky léky už doma,tak asi v září už budu taky stimulovat,snad.Jestli nebudou chtít počkat na tu genetiku. 😉

ili5
14. srp 2008

Mimčo, 😒 co je stebou?

mimco
15. srp 2008

Ahoj holky,
jsem tady, omlouvám se. Pořád Vás čtu a sleduju.
V úterý jedu konečně do Olomouce, tak jsem zvědavá. Ale na IVF bych to asi teď neviděla.
Doma s manžou to není nic moc, takže se to teď moc nehodí. Jaksi spíš teď řešíme rozvod a ještě k tomu mám moc nemocnou mamču. Takže žádné pozitivní zprávy nemám. Proto raději ani nepíšu, každá tady máte dost svých starostí.
Takže Vám všem moc držím palce a kdyby byl nějaký srazík, určitě se přidám, pokud nebudu v práci.

koczurka
15. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Mimco,to je mi lito ze máš takové trápení.Přeju Ti ať se to co nejdřív vyřeší a pomine.Opatruj se.
Michul,taky se to u tebe rozjelo pěkně.To je rychlost že? 😵 Tak a jdem na to holky,jdem bojovat! 😉 😵
Jenom piš michul a klidně se s náma děl o všechno,od toho tu jsme ne? 😉 😀
Jinak my jsme tam Michul včera dojely kolem půl deváté,vy jste tam asi byly později.Kupodivu tam nikdo nebyl tak mně hned vzala vaše dr.Oborná.Je to příjemná a milá paní.No tak jsem se utvrdila v tom že jsou tam fakt asi všichni tak příjemní že to není ani možné. 😵 Udělala mi teda ten ultrazvuk a píchla mi tu injekci.26.8. mám přijet na kontrolu,mezitím si musím vyřídit testy krve na HIV a krevní skupinu,atd. u obvodní doktorky a vzít to sebou.To je zatím asi vše.
Ili,u Tebe to jde taky bleskovou rychlostí,to začnem stimulovat všechny najednou. 😉 😅
Gabi,Ty taky určitě začneš s náma v září že? 😉 😀
Evko tak jak jsi dopadla?
Fandro,jak dopadla laparka?Asi odpočíváš že?
Zatím se mějte holky,papa...

michule
autor
15. srp 2008

Ahoj holky. 😀
Koczurko - to jsme se nemohli potkat, jelikož já jsem tam byla na 11.30 objednána. No a MUDr. Oborná je fakt skvělá ženská. Začínáme se asi hromadně těšit na září, že?? To uteče a budeme čekanky obecné. Hurá, teď jen domluvit sraz, kdo příjde příjde, kdo ne, má smůlu. 😀
Mimco - taky s tebou cítím, to je život na h.... mamča a manža... no radosti kopec, fakt. Držím palce, ať se vše vyřeší a maminka se z toho brzy dostane.
Ili - já si myslim, že asi budou chtít počkat na tu genetiku. Aĺe přeji ti, ať ti to rychle uteče. Mě MUDr. Oborná hned řekla, že zkusíme ty zmrzlinky, že by to byla škoda, že tam šance jsou a co jsem si četla tady v diskuzích, tak fakt už hodně holkám KET vyšel. Musíme doufat. I kdyby se rozmrazilo dobře jen 1 embryo. No ne?? 😀
Zatím hezký den a víkend HURÁÁÁÁ 😎

koczurka
15. srp 2008

AHOJKY!!!
Tak na srazík bych klidně přišla,jen ať tam zas nejsem sama. 😒 Domluvte to a jde se!Mně osobně je to jedno kdy.Hlavně honem ať to stihnem,protože potom pod vlivem hormonů si nebudem moc dát do nosu. 😀 😀 😀 I když já už v sobě hormony mám,ale ještě ne tak moc.Jinak jsem nenapsala na co mi píchly tu injekci.Ta byla na zlepšení tvoření a kvalitu folíků.Takže taková příprava vaječníků před Ivf.
Zatím papa...užívejte víkendu.

gabka14
15. srp 2008

AHOJ HOLKY!!!
Tak se nás tu sešla skoro celá naše sestava.
Michul ten srazík by jsme měly podniknout, co nejdříve,pak už asi nebudeme moct.
Koczurko tak to nevím, jestli začnu s váma v září, já tam jedu teprve 9. září a teprve se doví, co a jak.Ale MS bych měla mít až ke konci září, tak možná.To by bylo super, kdyby jsme začaly všechny skoro zároveň.Aspoň by jsme si tu sdělovaly svoje dojmy.
Mimčo, taky držím palečky, ať je všechno brzy zase v pořádku.
Ili, tak ty taky už v září, to je super. 🙂