Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
2. zář 2008

Konko,to je super zprávička.Holky jsou fajn,hlavně těch věciček krásných. 😀 Adélka se mi taky moc líbí. 😉 😀 Jinak my jsme na srazu taky abstinovaly protože jsme obě s Michul stimulantky.No škoda že jsi tam nebyla,aspoň by jsi nás nakazila.Na testování si ještě chvilku počkáme.Ale dočkáme. 😉 😀

konka
2. zář 2008

koczurko neboj, stimulace utece jak voda.. nejhorsi je porad to cekani, vid? ale i ted i ja porad cekam.. 😀 kdy mate termin OPU a Et?

gabka14
2. zář 2008

A hoj holky, moc mně mrzí, že jsem nemohla na ten srazík přijet, ale něco mi do toho vlezlo.A prostě nedalo se nic dělat, rodinné důvody......stačí to jako omluvenka? 😀 😀 😀 😀 ☹

Koczurko jak dlouho ještě asi budeš stimulovat?Už aby to bylo za tebou, co?

Michul a tobě budou kdy zavádět mimíska?
Moc vám oběma držím palečky, aby to pokračovalo všechno v pohodě.Já už se taky moc těším, až začnu stimulovat. 🙂 🙂

gabka14
2. zář 2008

Konko to je super....holčička. 😵 😵 A to jméno taky, kdybych měla někdy holčičku, tak chci taky Adélku nebo Terezku. 😵

michule
autor
2. zář 2008

Ahoj holky. 🙂
Všechny moc zdravím. 😉
Konko - to je škoda, prostě jsi přšla s křížkem po funuse, ale není všem dnům konec. Bylo fajn. Pořád jsme s Koczurkou mluvily a nakonec bylo jedenáct a zima jak na Sibiři 😀 . Ale vyjde nám ten srazík určitě jindy. To se musí zbytek holek domluvit. Já si myslím, že s Koczurkou můžeme kdykoliv. A k těm jménům - musím říct, že jsme se dobrou hoďku bavily o jménech.... co by kdyby..... sny ty nám nikdo nevezme. A jedno je tedy jisté, jména máme vybrané. 😀 😀 😀 😀 😀 Teď už jen ty miminka. Holčička - to je nádhera.
Gabi - příště ti to vyjde. Když to nejde, tak se s tím nedá nic udělat. Prostě hlavou zeď neprorazíš. Já jdu do OL 11. 9 to bude jen UV a pak mi řeknou, který den mi podle velikosti sliznice zavedou zmrzlinky.
Koczurko - jak pokračuješ s injekcema?? Zítra jedeš na UV, tak pak dej hned vědět. Vydržať!!!!! 😅 Doufám, že nám to čekaní přinese ovoce - kééééž by. 😀 😀 😀

evkaa25
2. zář 2008

ahojky.Tak jsem dneska byla v Olmíku,mněli jsme jít na inseminaci,ale všechno je jinak. 😒 Nějak pomalu mi rostou foliky,tak mně objednali zase na čtvrtek.Jestli dorostou,tak půjdem na tu inseminaci a jinak mi budou dělat nějaké vyšetření děložního hlenu.Hysteoskopii nebo tak nějak.....Máte s tím někdo zkušenosti? 😕
Je to fakt oproti Ostravě 100 a 1!!!Tam mi jednou odebrali krev,řekli že manža má špatné spermie a šlo se na IVF.Ted´ mám konečně pocit,že se o mně někdo zajímá,fakt mně těší,že se do ničeho nejde po hlavě a radši budu podstupovat více vyšetření a budu vědět,že jsem pro to udělala maximum 🙂 Tak uvidím ve čtvrtek,jestli už budou dorostlé na inseminaci a když ne,tak nepůjdem na IVF v září,ale v říjnu.....To už bude spousta z vás určitě těhu a budete mi posílat bacily 🙂 😀 🙂
Koczurko díky za odpověd´ ohledně té nemocenské,ptala jsem se dneska sestry a ta říkala,že se většinou dává až na stimulaci,tak se budu snažit v práci co nejvíc šetřit,nebo se možná zeptám doktora,ale to se uvidí..............
Jo a k těm jménům,já bych chtěla DANEČKA a TEREKU...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ili5
2. zář 2008

Zdravím všechny,Michul,jak ti je po divině,má nějaké vedlejší příznaky?Snad ne 😀 .Tak se blížíš k zdárnému konci.Je super,že nám to výjde v září skoro všem.Koczurko,tobě je dobře,nejsi moc nafouklá ze stimulace? 😀 .

ili5
2. zář 2008

Evko,čtvrtek tu bude cobydup.Když stačí jen IUI tak je to lepší a šetrnější a máš 6 pokusů ročně,což je super.Já musím jen IVF a mám už jen 2 pokusy na které nepůjdu,protože na to nemám.Takže musí vyjít KET:Kámoška se zajímá o čarodějnictví,karty atd.Dala mi nějaké kouzlo,musí se dělat jak dorůstá měsíc do úplňku,tak jsem zvědavá jak to funguje.Lidi si ji chválí,že je na ty věci dobrá,tak uvidím,já tomu moc nevěřím,ale pár lidem co znám pomohla.Doufám,že si teď o mne nemyslíte,že jsem mišuge 😀 😀 😀 .Člověk se už chytá všeho.

evkaa25
2. zář 2008

ili5 my jdem na IUI poprvé a mám za sebou taky jedno IVF.V OV mi inseminaci ani nenabídli.V OL mi řekli,že za zkoušku nic nedáme.Manža má spermiogram hrozně kolísavý.Celkově nic moc,ale máme i zamražené spermie-potvůrky jedny 😎
Moc šancí nám s inseminací nedávají a potom jdem na druhé IVF.
K tomu čarodějnictví....opravdu si nemyslím,že jsi mišuge.Nám už to kamarádi s podobným problémem radili.Jim to vyšlo.Já jsem k tomu dost skeptická,ale manža už říkal,že by to zkusil.Určo pak napiš,jaké to je.....

ili5
2. zář 2008

No uvidíme,jak moc to funguje,ty ji řekneš problém a ona sestaví co k tomu potřebuješ a co máš dělat.

evkaa25
2. zář 2008

a ona už ti něco sestavila?V čem to spočívá?Jsem zvědavá,co... 🙂

fandra
2. zář 2008

Ahoj holky!
Evko, možná se tam ve čtvrtek uvidíme 😀 Jestli zítra dostanu MS, tak jedu do Olmíku na ultrazvuk a injekci Decapeptylu. Co se týče té hysteroskopie, tak jsem jí nedávno podstoupila společně s laparkou a kontrolou průchodnosti vejcovodů v nemocnici na Fifejdách. Dělá se to v celkové anestezii, je to endoskopická kontrola děložní dutiny, při které je možno provádět i nějaký zákrok. Máš pravdu, je to úplně rozdílný přístup, taky jsme s manžou byli v Ostravě 😠 Hrůza. Taky jako Ty, kromě krve a spermatu nedělali vůbec nic. A vůbec je zajímavé, že v Ostravě manželův výsledek byl docela OK, tak teď v Olmíku to vyšlo bídně. Ale to už jsme tu psaly, je nás více takových.
Ili, s tou kartářkou se nemáš za co stydět. Proč to nezkusit. Od mojí kamarádky mamka nemohla dlouho otěhotnět, pak navštívila nějakou kartářku a otěhotněla přesně na den její rady. Ale to na tom nebyla jako já s manžou, které ICSI nemine. 😀
Koczurko a Michule - držte se! Brzy vás budu následovat 😉

koczurka
2. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
No vy jste se rozjely,já nestíhám. 😀
Konko,termín OPU se dozvíme asi zítra podle ultrazvuku.Ale doufám že brzy. 😎 😀
Gabi,jak dlouho ještě budu stimulovat to se taky asi dozvím zítra.Taky brzy začneš a pak to jde bleskovou rychlostí. 😉 😀
Evko,je to fakt že to je 100 a 1 oproti OV,tam by ti na něco takového ani nepřišly.Tak držím pěsti ať dorostou a IUI výjde. 😉 😀 Jinak ta nemocenská se prý vypisuje až od odběru,tak nevím.
Ili,je mi dobře,občas trochu divně ale to patří k tomu.Břicho moc nafouklé nemám,tak jen doufám že se mi tvoří aspoň nějaké folíky. 😒 😕
Fandro,je super že nás budeš následovat. 😉 😀
Michul,injekce mi pořád píchá drahý a vše je OK.No s těma jménama to bylo dobré no,hlavně že už v tom máme jasno. 😀 😀 😀 😉 😎 To máš pravdu že my můžem na srazík kdykoliv. 😀 Zítra dám určitě vědět jak jsem dopadla v OL a tak.
Tak se zatím mějte papa...

evkaa25
2. zář 2008

zdravím všechny,na to že je úterý se to tu pěkně rozjelo.... 🙂 🙂 🙂
fandro,píšeš,že jsi podstoupila i tu laparku,co to vlastně obnáší?Vím,že se tím zjištuje průchodnost vaječníků,ale nevím jak...... ☹ aA jinak já jsem objednaná ve čtvrtek na půl deváté a určitě se tam zdržím,tak kdyby to vypadalo,že tam taky pojedeš,tak napiš tady na koníka,budu sem poctivě koukat 🙂 Hrozně ráda bych pokecala s někým,kdo ví jak nám všem je.... ☹ 😉
Koczurko s tou nemocenskou,je to asi jak píšeš,budu to muset ještě v práci vydržet ☹
Jinak se všichni držte!!!! 😎 😎 😎 Já jdu chrupkat,pa pa

fandra
2. zář 2008

Koczurko, na zítřek držím pěstičky, ať jdeš co nejdříve na punkci.
Evko, to by bylo super, mohly jsme se poznat a všechno probrat🙂 Já ti zítra písnu, jestli pojedu v ten čtvrtek nebo ne. A podle toho bysme se domluvily. Jinak ta laparka: Všechno je to pod narkózou, trvalo to necelou hodinu, laparkou se do tebe podívají(neřežou, dělají pouze vpichy) ,zjistí, jestli je to všechno tak, jak má být, případně odstraní cystu nebo myomek,ložisko endometriózy atd. Pak mi dělali tu hysteroskopii, to je to, co jsem ti psala a pak ti vejcovody napustí nějakou modrou tekutinou a sledují jejich průchodnost. Není to nic strašného, vůbec se neboj, ale snad to ani nebudeš potřebovat! V nemocnici jsem ležela necelé 4 dny. V úterý ráno jsem nastoupila a v pátek dopoledne jsem šla domů.
Nic, končím, jdu počkat manžu, za chvilku přijde z práce a je čas jít chrupkat.
Holky, opatrujte se a dobrou noc!!!

gabka14
3. zář 2008

Ahojky 🙂 😉
No já teda taky zírám, jak jste se tady rozjely. 😀
Koczurko no to doufám, že už budu brzo stimulovat.Já ještě pořád nemám výsledky z té genetiky.Já jsem byly na začátku srpna znovu na genetice na krev, že mi tam nějaká buňka nějak málo rostla, tak že mi musí vzít znovu krev a že mi výsledky příjdou do 10 dní.Ale nic nepřišlo, tak jsem tam dneska volala a sestřička mi řekla, že to už je hotové a čeká to na vypsání, ale že tam není žádná doktorka, tak že mi to všechno pohledá a v pondělí, že to pošlou.Ptala se mně, kdy jedu do OL a když jsem jí řekla, že v úterý, tak mi řekla , ať si pro to v pondělí přijedu.Tak snad to budou mít vypsané.Tak to zase bude lítání a do toho všeho jsem zase začala chodit do práce, sice jen na 4 hodinky, u kámošky ve večerce.Sice mám taky částečný důchod, ale jsem ráda, že můžu na chvilku vypadnout z baráku. 😀 😀

michule
autor
3. zář 2008

Ahoj holky.
Super, že mám co číst. Jde vidět, že nase diskuse neumřela!!!!
Gabi - takže jsi opět zaměstnána, to je super, aspoň není mnohdy čas na přemýšlení. Doufej, že to snad budou mít hotové. Ať přijedeš do OL a jdeš na to, následuješ Koczurku 😀 😀 😀 .
Evko - taky jsem po laparce i po hysteroskopii. A tak jak psala Fandra. Nic to není. Mě chtěli odstranit jen malý polyp, který se někdy utvoří i po MS, no a já jsem se jen špatně čistila po IVF. Tak koukli, vzali, přitom hned zjistili průchodnost a šla jsem druhý den domů. Neboj, dobře to dopadne. 😀
Ili - já jsem se zase rok držela jedné paní - bylinkářky, ta mi určila co 2 hodiny pít bylinky - různé druhy a ty jsem si sebou nosila i v malých petkách uvařené a dodržovala to. Jen jsem po druhém IVF byla už tak zklamaná, že jsem se na všechno vybodla a teď jsem se vydala na pospas Olomoci. Taky bych do toho šla. Nechceš jí říct, ať nám to vyčaruje všem 😀 😀 😀 ? Jinak po Divině se cítím naprosto normálně. Ráda bych řekla, že mám větší chuť k jídlou zrovna po tomto léku, ale jím napřetžitě i bez Diviny. Takže žádné vedlejší účinky ani příznaky nemá.
Koczurko - tak co, jak bylo v OL a jak jste dopadli???? Čekáme na tebe, tak se neflákej. 😀 😀 😀 😀
Pište ať je co číst...zatím... 😎

koczurka
3. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Tak jsem dnes dostala další dvě pera a v neděli mám přijet na ultrazvuk.No byla jsem v šoku jak řekl v neděli. 😕 Dneska mi řekl že to folíci pěkně rostou takže zatím vše vypadá dobře,no uvidíme.Na jedné straně jsou 7cm a na druhé 10cm. 🙂 Ještě vůbec netuším kdy bude transfer,ale jak dlouho ještě můžu stimulovat že?Dneska stimuluju sedmý den,no snad už dlouho ne.Chci už mít hlavně punkci za sebou. 😕 Jinak dneska tam bylo lidí...no seděly jsme tam asi tři hodinky. 😝
Evko,dneska se mě ptal jestly nepotřebuju vypsat nemocenskou,takže se vypisuje během stimulky.
Gabi,pokud Ti řekly že to budou mít tak to tam budeš mít určo.Takže v úterý,no to se tam příští týden rozjíždíme všechny jak tak koukám.Taky je fajn že máš prácičku,dobrá zpráva. 😅 Je to fakt,aspoň vypadneš mezi lidi a nepřemýšlíš nad prkotinama že? 😉 😀
Tak zatím pa...

koczurka
3. zář 2008

Tak jsme se tu minuly že Michul? 😎 😀

koczurka
3. zář 2008

Jinak jsem ráda že se tu zase scházíme jako dřív. 😀

gabka14
3. zář 2008

no jo s tou prácí to je teď docela fajn, ale jsem pořád na pracáku. Tu práci mám jen na dohodu o provedení práce, můžu si tak do 4000,- přivydělat. Ale nevím jak dlouho v té práci budu.Z pracáku mi nabídli rekvalifikačku.Budu to mít na půl roku,s tím, že mám maturitu, tak mi nabídli rekvalifikaci na administrativní pracovnici pro zahraniční firmy s angličtinou.Je to i s praxí přímo ve firmě, takže jeden týden budu ve škole a jeden týden pracovat.Ze začátku bych chtěla zkusit chodit makat i do té večerky, ale nevím, jestli to budu zvládat...přece i to zdraví 😀 😀 To by bylo fajn, když do toho všeho ještě otěhotním 😀 😀 😀 😀

evkaa25
3. zář 2008

čauky,tak středa mi v práci utekla jako nic,výjmečně jsem brzy končila a už jsem zase tady.... 😉
fandro jak to s tebou vypadá?Jedeš zítra do Fertimedu,nebo ještě né? 😕 Já jsem fakt zvědavá,co mi řeknou.Jestli zkusí tu inseminaci,nebo budou ještě dělat nějaké to vyšetření.Z té laparky mám docela strach,ale když už to má tolik z vás za sebou a píšete,že to je v pohodě,tak už se bojím mín´.. 🙂
koczurko,to je stejně mazec,že to funguje i v neděli 😀
Zítra napíšu jak jsem dopadla,ted´ jdu koukat na Ulici............

evkaa25
3. zář 2008

díváte se někdo taky na Ulici?Já vím,že je to blbost,ale připadá mi to alespon´ trochu ze života...je to jediný seriál,který sleduju když mám čas.

michule
autor
3. zář 2008

Koczurko - neminuly jsme se, jsem tu pořád, ale Pc byl v obležení.
Gabi - tak ještě škola, no to je paráda. Zrovna teď jsem si zapisovala předměty na univerzitu do Opavy, mám to každou lichou středu a už 24.9 začínám. Takže opět nabírám kosmickou rychlost. 😀 😀 😀
Evko - nedívám se, takže se mnou o ulici nepokecáš, ale vím o co tam jde. Ale třeba o Růžovce bych se mohla bavit hodiny 😀 😀 😀 😀

fandra
3. zář 2008

Ahoj holky!
Evko, bohužel, ještě jsem to nedostala ☹ I když už jsem týden na Brufenech, protože mě bolí břicho. Ale víš co jsme si ani jedna neuvědomily? Já chodím do Fakultky a Ty do Fertimedu 😀 Takže bysme se načekaly 😀 😀 Držím Ti pěsti, ať na žádné vyšetření nemusíš. A i kdyby, tak z té laparky fakt neměj strach, nic to není a navíc, my jsme statečné...
Koczurko, to je paráda, i v neděli, to jsem taky docela překvapená. Tak, ať pěkně rostou 😉
Holky, jdu koukat na telku na Přátele, všechny zdravím a přeji krásný večer!!!

evkaa25
3. zář 2008

michul,no každá jsme závislá na něčem jiném.... 😀 😀 😀
fandro,kde jsi?Jak to s tebou vypadá,jedeš zítra do Olmíku,nebo ne?

evkaa25
3. zář 2008

ahojky všichni 🙂
fandro,my jsme teda poplety...já už vůbec neregistruju,kde která jsme. 😎
holky zítra se ozvu,dneska nám paní doktorka naordinovala sex(prý budou zítra zkoumat děložní hlen,jestli neni moc hustý a ty manžovy potvůrky se v něm třeba nezaseknou),tak jdu za manžou do pelíšku 😉 🙂 😉

ili5
3. zář 2008

Gabko,já taky ještě nemám genetiku doma,řekla do 3-4 týdnů nejpozději a včera to bylo 4 týdny,myslím aspoň.Nebo 3?No nevím,počkám ještě týden a pak tam zavolám.
Jinak jsem byla dnes 1.den ve škole,dodělávám maturu,je to na 3 roky,tak snad to nebude hrozné.Každý rok jsem to odkládala a teď se rozhodla na poslední chvíli a skočila do toho na stará kolena 😀 .
Přeji dobrou noc

gabka14
3. zář 2008

Ili neboj nebude to tak hrozné..ta škola. 😉 😉 Já taky maturovala nedávno, teda, abych byla přesná, před dvěma roky.Takže taky skoro na stará kolena 😀 😀 😀 😀 😀 .

koczurka
4. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Evko,tak jak jsi dnes dopadla?
Gabi,to je super nabídka co jsi dostala s tou rekvalifikačkou že?No ale pokud chceš dělat toto a ještě ve večerce a do toho ještě mimčo tak to by jsi se musela fakt rozkrájet.Michul je kosmická a ty by jsi musela být extra kosmická. 😀 😀 😀