Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
4. zář 2008

čauky,tak jsme právě dojeli z Olmíku.Inseminace se nekonala,jelikož moje foliky se od úterý ani trochu nezvětšily.Dělali mi jen UTZ,kde to zjistili.Ptala jsem se čím to je,že nerostou,jestli třeba nemám nějakou poruchu ovulace a doktorka mi to vysvětlila,že během 1roku vynechá každé ženě 2-3ovulace.Takže mám přijít až 17den dalšího cyklu,aby věděli,jestli ovuluju,jestli mi to třeba ted´ nevynechalo.S tou inseminací se uvidí,když tak by jsme šli rovnou do IVF,ale uvidí se.No takže tak.Jsem ráda,že to radši odložili,radši aby kdyby byl nějaký problém to zjistili před IVF.Přece jen je to 2pokus a taky to dost stojí,vždyt´ to všechny známe........Takže já ted´ budu sledovat,jak se daří vám a začátkem října se uvidí,co a jak.....
Jo a holky,když už jsme mněli s manžou dneska to volno,tak jsme se tam zdržrli a zašli tam do zoo.Bylo to super,jsme úplně utapkaní... 🙂

evkaa25
4. zář 2008

Koczurko a co ty,jak probíhá stimulace...?

koczurka
4. zář 2008

Evko,je dobře že na to jdou tak pomalu,jen ať na vše příjdou včas než aby potom něco zanedbaly.To jsem netušila že vynechávají ovulky,my za chvilku budeme znát z gynekologie úplně všechno že? 😉 😀 😀 V OL prý je krásné zoo,taky se tam někdy mrknem.Jinak u mně stimulace probíhá dobře,už mám břicho pěkně nafoklé. 😅

evkaa25
4. zář 2008

To máš pravdu,že za chvilku budem úplné gynekoložky 🙂
Super,že stimulace je jak má být.Od kterého dne cyklu vůbec stimuluješ?Mně se zdá,že v Ol mají úplně jiný postup než v Ov,že?!? 😵 Mně říkala už ted´,že mně čeká intenzivní,ale krátký protokol.Tak uvidíme.Počkám si,až začnete těhotnět a pak se připojím 🙂 Už se na to fakt těším 🙂
Jo a do té zoo si fakt někdy zajděte,mají tam ted´ spoustu mlád´at,byli jsme tam skoro tři hodky a alespon´ jsme se tam hodili pěkně do pohody 😀

michule
autor
4. zář 2008

Ahoj holky.
Jdu jen pozdravit a podpořit. 😀
Evko - lépe pomaleji, než do toho vběhnout jako v OV a nemělo by to vyjít. Taky jsme všechny čekaly a ještě to máme to před sebou. To vydržíš, jsme statečné. 😀
Ili - zvládneš to. Já to znám, je to těžké a hektické, ale zvládnout se to dá. Já maturovala teď v květnu a oddechuji ještě teď. No a vidíš, 24. 9 zase nastupuji do školy. Jsme holky šikovné. 😀
Koczurko - já začínám být taky pěkně nafouklá a prsa mi pukají. Jsem jako před MS a přitom mám po ni. Takže se nemůžu dočkat, až se to začně zase rozuzlovávat. To znamená, že ta Divina je taky hormon, fuj. No tak je to s náma. 😎 😀 😉 🙂
Takže pokud se zde ještě dostanu, tak určo napíšu. 😀

koczurka
4. zář 2008

AHOJKY!
Tak ulice skončila a to je jasné jak jsem tu já tak tu není nikdo. 😀
Michul,fakt jo Ty jsi taky nafouklá.Tak to jsme takové bublinky že? 😀 😉 😀 No já to mám fakt čím dál větší. 😅

michule
autor
4. zář 2008

Koczurko - jsem tady, ale už zase začíná růžovka. No, ale jsem spíše prsatice a za pár dnů si začínám píchat injekce na ředění, tak to možná trochu vyrovnám. Třeba s tou krvi to má fakt hodně společného. No nevím, ale jsme dva balónci. Jo a ještě - včera si ségra koupila pejska, miminko francouzského buldočka. Takže máme radost v rodině. Je nádherná. Hezký večer a možná ještě kouknu. 😀 PA

ili5
5. zář 2008

Ahojky,takže jak mi nebylo dobře,tak jsem dnes zkončila na lístku.Od středy takový průjem,jen voda,co 20 minut i v noci,od včera 38,1 teploty.endiaron a černé uhlí nějak nezabírá,snad už bude líp.V pondělí jdu pro výsledky výtěru a na sedimku.Mám brát Divinu asi od úterka,tak nevím jestli to neodložit na říjen,když mám takové potíže,dr.neví,prý si mám zavolat do OLomouce,že on se v tom nevyzná.Tak raďte.Jsem nešťastná,chtěla bych to už mít za sebou. ☹

koczurka
5. zář 2008

AHOJ VŠEM!!!
Ili,to mě teda mrzí že máš takové potíže.Já bych počkala na to pondělí jak dopadnou stěry,do té doby snad ustoupí i potíže a uvidíš jak se cítíš.Pokud by výsledky byly špatné tak je jasné že bych to odložila.Jinak do Olmíku zavolat můžeš v pondělí až podle výsledků ne?Nebuď nešťastná,hlavu vzhůru,však nám nic neuteče.Opatruj se a nestresuj. 😉 😀

ili5
5. zář 2008

Ahoj Koczurko,to jsou ty vitamínky,byliny a pak se z toho člověk leda tak pos.Já jsem si koupila v Tesku pochoudkový salát na váhu,tak jestli z toho,nevím.Spíše se mi to hromadilo,nebylo mi dobře nějaký čas a muselo se to nějak projevit.Raději tu listovku jíst nebudu a uvidím.V pondělí tam hned zavolám a písknu vám.Kdybych šla až v říjnu,to bychom nerodili ve stejném měsíci 😀 .Tobě se to krátí,co?Ten kdo má problémy přibrat nějaké kilo,tak by měl podstoupit IVF a byl by spokojen.Michul už taky kine a mě to čeká.Po 1.IVF jsem přibrala a nezhodila to,naopak ještě teď přibrala.Ale teď mám průjem,nic nejím,tak mám alespoň nějaké zásoby v těle. 😀

ili5
5. zář 2008

Psala jsem diskuzi dlouhou a jak jsem ji odeslala,tak mi to zmizlo i přihlášení. 😒

koczurka
5. zář 2008

Ili,to mě hned napadlo jestly jsi něco nesnědla.Je velká pravděpodobnost že to je z toho salátu si myslím.Já bych si salát na váhu nelajzla.No hlavně ať ti je líp a přejde to.No mě se to krátí no,v neděli budu doufám vědět kdy jdu na punkci.S tím přibíráním je to mazec no,ale zatím jsem teď nic nepřibrala spíš naopak.Nevím jak je to možné ale je to tak.Jsem si četla na nějaké diskusi že tam některé holky při stimulce zhubly.A přitom teď nemám pohyb,necvičím a jen jím tak je to zvláštní.Ale to se pak určitě obrátí.Víš kolikrát se mi to už stalo že jsem napsala dlouhý příspěvek a pak mi to neodeslalo a zmizlo?Je to hnus že?Píšeš tak dlouho a pak je vše v čudu. 😀 😠 Od jisté doby než odešlu příspěvek tak si ten příspěvek nejdřív očerním(označím) a zmáčknu na CTRL+C a to se ti uloží,pak když mi to třeba neodešle tak to nemusím psát znovu,ale jen zmáčknu CTRL+V a ono se tam ten příspěvek vloží.Je to chytrá věc fakt. 😉 😅

ili5
5. zář 2008

No to jsou věci,já si říkala,že na některých diskuzích si převádějí stránky ,aby nezapomněly která kdy šla na et a ket,jen jsem nevěděla jak se to dělá.Ty jsi chytrá hlavička.Hlavně aby byly výsledky v pondělí ok,ráda bych stimulovala,nebo jak se tomu říká před KET,v úterý,teda jak dojde mrcha.

koczurka
5. zář 2008

Ili,
díky ale chytrá hlavička nejsem,jen jsem dělala rekvalifikačku na počítače a pár takových chytrých věciček nás tam naučily. 😎 😅 Budu ti držet pěsti ať tě to přejde a můžeš začít stimulovat. 😉 Drž dietku a to by bylo aby nebylo,no ne? 😉 😀

koczurka
5. zář 2008

Hezký víkend holky!!!Jdu na nealko pivko a za holkama pokeckat.Tak zítra pa...

evkaa25
5. zář 2008

čauky všichni,jen jsem nakoukla a taky jak koczurka mířím na pivko............Ili šetři se,určitě se ti udělá zase dobře.Zatim pa

ili5
5. zář 2008

čus,taky jen nakukuji a bavte se hezky na pivču,já trávím páteční den na WC.Zítra je horničák a já budu sedět doma.Příští týden půjdu,určitě budu ok.Pa

ili5
6. zář 2008

Michul,kolikátý den už bereš Divinu a kdy jdeš na UZ?Zajímá mě kolikátý den od 1.dne se uskuteční KET,když vše půjde tak jak má,samozřejmě. 😉

michule
autor
6. zář 2008

Ahoj holky.
Přeji taky všem krásný víkend.
Koczurko - to je parádička to nealko pívko, co?? 😀 😀 😀 😀
Ili - Divinu beru od 30.8 - takže přesně týden. Na UV jdu ve čtvrtek, takže 13tý den od začátku. No a pak se dozvím co dál. Tebe hlavně ať přejde ten průjem. My to máme teď v práci, řádí střevní chřipka, takže žádná novinkaa. Ovšem z čeho to je, nikdo neví. I kolegyně smolila celý den. Tak snad to brzy přejde. Musí!!! Ať můžeš začít s náma stimulovat. 😀 ( Jo a já přibírám i s vody, je to marné, ale je to tak. ) Pokud to nevyjde, začnu běhat ve dne v noci. 😀 😀 😀 😀 😀
Tak zatím pa a určitě napíšu.

koczurka
6. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Michul,myslím že tobě to moc neuškodí když přibereš,jsi jak lunt. 😉 😀 Jinak nealko pivko není nic moc,no ale když já mám pivo ráda a když nemůžu plnotučné tak co už. 😀 😀 😀 No možná bych mohla,ale radši nechci.Tak že řádí střevní chřipka jo?No doufám že ji někde nechytnu,to by mi teď tak scházelo. 😕
Ili,tak jak je?
Jsem zase opět zvědavá co mi zítra pan doktor řekne,jestly už to bude na punkci nebo fásnu další injekce.To doufám ne,vždyť už stimuluju docela dlouho. 😒
Zatím pa...ještě určo příjdu... 😅

ili5
6. zář 2008

AHOJ!Já už dnes byla jen 1x,teplota ráno taky nebyla,jen křeče zůstaly.Takže je to na dobré cestě.
Michul 13. den jdeš na UZ?Já mám jít 15-16 den od 1.dne.No ještě nevím jestli tento měsíc nebo příští.Je blbé,že jsem na marodce a pak za 3 týdny znova...Ale na úterý se už nechám uschopnit.V práci to neví a na nemoc.lístku bude asi razítko Fakultka-neplodnost,že?Budu to muset nějak vykoumat,jestli se to nedá jen od obvodního napsat.

michule
autor
7. zář 2008

Ahoj holky. Všem krásnou neděli.,
Ili - taky jsem měla plánovanou kontrolu kolem 15tého dne MS, ale když jsem volala, tak MUDr. řekla, že Uv uděláme dřív, asi aby to vyšlo opravdu na ten 15. - 18. den KETu. Každopádně se občas podívám na diskusi KET a momentálně to za posledních pár měsíců žádné kočce nevyšlo, tak snad prolomíme ledy. 😎
KOczurko - ty jsi dneska byla v OL, tak hlas se, jsem napjetá. 😀 😀 Kdy jdeš na punkci???
Zatím pa a pište, opět jsme se dostávaly pomalu na 3ti stránku. 😎 😉

koczurka
7. zář 2008

AHOJ VŠEM!!!
Nak hlásím že punkci ještě přesně nevím kdy půjdu,ale v úterý tam jedu zase a to už bych se měla dozvědět určo.Dneska mi píchly nějakou injekci,zase nějaké hormony na folíky a dostala jsem ještě jednu na zítra.No a k tomu ještě si píchám ten gonal.A v úterý se uvidí.Pan dr. dneska hlásil...na jedné straně dva 16mm folíky a dva 14mm a na druhé straně dva 15mm a dva 16mm.Tak doufám že zůstanou a porostou.Bylo tam docela dost lidí,strávily jsme tam zas dvě hoďky.Samozřejmě já zase poslední na řadě,nevím jak je to možné ale jsem vždy poslední.Jsem nějaká ospalá,asi tím brzkým vstáváním tak se jdu na chvilku natáhnout a pak zas kuknu.Jo a to nás ještě dneska zastavily policajti a dostaly jsme pokutu 200kč,nesvítilo nám světlo. 😠 😀 No jo no,už to máme v pořádku.

michule
autor
7. zář 2008

Koczurko - tak to je skvělé. Folíky ukázkové a na světlo se momentálně teď vyprdni. Hlavně, že jsi v pohodě. Oni by si stejně něco našli. Tak odpočívej a pak písni. 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
7. zář 2008

AHOJKY!!!
Michul,to víš že prdím na světlo. 😉 Odpoledne jsem si fajn schrupla.Včera jsme byly na Hlučíně na ten ohňostroj,bylo fajn.No a pak jsme přišly dost pozdě protože se od tama nedalo odjet,no mazec,absolutní kolaps na cestě.A jak u Tebe probíhá stimulka,vše v pohodě?Opatruj se.
A vy ostatní jste kde?

koczurka
8. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Kde všechny vězíte?
Ili,tak co jak je?
Gabi,jak ty jsi dopadla?Výsledky dobrý?
Michul,tak už i mně začly pěkně natékat prsa a bolí mně.To si teda piš že prolomíte ledy!!!O tom nepochybuj. 😉

ili5
8. zář 2008

Ahoj děvušky,tak jsem došla od dr.a podle výtěru je to infekce.Takže něco jak salmonela.Prý mi budou volat z hygieny.Tak salátek v Tesku už nikdy!!!!!Ve středu jdu ještě pro 1 výsledky a ve čtvrtek chci jít do práce.Snad mě pustí.Takže na ket příští měsíc,jestli vše bude ok.A nevím jestli si můžu dovolit 2.nemocenskou hned za měsíc.Se mi to teď pos.na poslední chvíli.Už jsem to mohla mít za sebou.No nedá se nic dělat.

dasule
8. zář 2008

Ahoj kočky,tak dr. Jaroš už pracuje ve Fertimedu,momentálně v pobočce Polance nad Odrou,jaký on je?Neznám ho...

lilienka
8. zář 2008

ahojky děvčata
tak jsem tu po dlouhééé době.Mám za sebou ICSI-před 5 dny.Těhot.test si mám udělat až tak 13-14 den-já to nevydržím. ☹ Sleduju kolika holkám se to nepodařilo ani na 2 či 3. Znáte někoho,komu se to podařilo hned na poprvé?

michule
autor
8. zář 2008

Ahoj holky.
Koczurko - je mi to jasné, že v Hlučíně muselo jít o život. Dneska na rádiu Čas to hlásili celý den, ale údajně to tam byla nádhra. Takže jsme prsatice obě. No to je paráda. Vše probíhá v poho, jen to břicho nafouklé, no třeba to mám fakt z toho množství jídla. 😀 😀 Uvidíme, připraviji se psychicky na první dávku Clexanu a na čtvrtek. A ty jdeš zítra, že? Tak hned opět napiš.
Ili - nevadí, hlavně, že budeš v pořádku a další měsíc jdeš na to. Ta pohoda před KETem ( nebo před IVF ) musí být, to je hodně důležité. Já bych do toho s nějakou virózou taky nešla. Tak se opatruj. No a s tou nemocenskou to je hrozné, ale nedá se nic dělat. Ale taky to vždycky řeším. Jen teď si ji fakt brát nebudu. Vezmu si dovolenou a pak vše budu dělat opatrně. Výplatu si kazit nebudu, ale při IVFku si ji určitě vemu, ty injekce jsou více otravné než Divina. Prostě to v práci musí pochopit. Buďme statečné!!!!! 😎 😀
Dasule - to je mazec, takže Jaroš je taky přeběhlík??? Ostavské gyncentrum mu fakt kazilo reputaci. No nedá se přirovnat k Čermákovi , ale má zkušenost je velmi negativní. Ale holky ti určitě o něm napíšou i hezké věci. Každopádně holky co chodí do Fertimedu to mají fajn, že mají tu pobočku v Polance, je to příjemnější než ty hodinové cesty, 10ti munutový UV a zpět do OV. No jo, ale co jsme si vybraly to máme. Jsme to, ale božatka 😀 😀 😀 .
Lilienko - a víš kolik je holek, co jim to vyšlo na poprvé. Neboj nic. Taky budeš mezi nima. Buď opatrná a piš nám jak se cítíš!!!!! Kde jsi byla na IVF?? Ani si nepamatuji, že jsi už tady byla. 😀 😀 Držím moc palečky.