Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
17. zář 2008

Tak jsem zase sama,drahý šel na pivko.Za chvilku nám začíná pošta pro tebe,to zas bude doják. 😀 😀

koczurka
18. zář 2008

Dobré ránko holky!!!
Tak už jsem zas vzhůru. 😒 Jak tak kukám tak si zas píšu sama se sebou. 😎 😀 😀

konka
18. zář 2008

ahojte holky, lili obrovska gratulace.. tak ted se spusti obravska vlna ostravskych tehulek - prebehlic do OL 😀 dame gyncentru na frak 😀
¨
koczurko: co bricho?

koczurka
18. zář 2008

Ahojky!!!
Konko,břicho je mnohem lepší díky.I když mně občas ještě píchne pod žebry a břicho mi ještě nesplasklo,ale zase se mi ani nezvětšilo.Tak snad to bude dobrý.Mám přijet v případě zvětšení břicha o 5cm nebo jiných potíží.Tak nevím no. 😕

konka
18. zář 2008

neboj, urcite to bude dobre, hodne pij.. 😀 kdy ti rekli, ze mas testovat? 😵 za 14 dni?

koczurka
18. zář 2008

Konko,díky. 😵 Piju pořád,drahý mi říká že mně nevidí nic jiného než pít. 😀 😀 Testovat?No mám jet na krev myslím 29.9.A jak se daří Tobě a Adélce? 😵

konka
18. zář 2008

diky moc, dari se nam celkem dobre, akorat v noci se budim bolesti bricha, adelce se nejspis nelibi moje poloha s prikrcenyma nohama. jinak pres den je to vcelku v pohode. ale jak se zapre, tak beham na zachod snad kazdych 10 minut 😀 holka kope primo do moc.mechyre 😵 ale zas o ni vim, ze? coz je prijemne.. jinak prace me vycerpava, ale uz je pomalu konec tydne, tak snad o vikendu spocnu.. vydrzis do te doby netestovat, nebo zkusis driv 😀 ?

koczurka
18. zář 2008

Ahoj!!!
Konko,s tim čůráním to musí být náročné,už ti to tak dělá dlouho?Ty chodíš ještě do práce jo? 😕 Víkend se blíží no a já testovat určo nebudu,je brzo a navíc jedna holka zkoušela testovat druhý den po ET a test byl pozitivní,takže jsme ještě plné hormonů a může to zkreslovat.Dokonce i třetí den to měla pozitivní. 😨 Takže s testem to možná zkusím 13den po ET.
Jinak jako zbytek jste kde??? 😠 😠

konka
18. zář 2008

koczurko, on je pry pregnyl v tela az 10dnu, takze urcite tak brzy jsem nemyslela 😀 chodim do prace od tretiho mesice.. je to narocne.. zatim to zvladam. dnes po dlouhe dobe jsem na netu i odpo, protoze uz jsem doma a ne v praci..

zbytek nejspis lebedi u tv .-D

koczurka
18. zář 2008

Aha,tak asi proto se to ukazuje pozitivní.No tak to nemá cenu dřív jak ten desátý den po ET.Jsi vorkoholik? 😀
Zbytek asi zase protestuje... 😉

konka
18. zář 2008

nejsem .. ale nejaky pocit zodpovednosti me tam nahnal a ted nemam odvahu rict dr o nemocenskou.. porad cekam ze mi ji nabidne a on nic, to je od nej nezodpovednost, vid? 😀

koczurka
18. zář 2008

No to teda!Tak si o ní řekni,já bych si řekla kdybych chtěla být doma. 🙂

michule
autor
18. zář 2008

Ahoj holky.
Koczurko - no já jsem tady 😀 . Vím, že málo, ale fakt jsem jak přejeta parním válcem. Normálně příjdu domů a ducnu si. Spím jak mimino asi hoďku a půl a pak nějaké resty co musím doma udět, jako třeba svačiny. Jak říkám, ten utroš mě normálně vycucává jako hrom. Těším se na ten příští týden až budu vegetit doma. No a jak se cítíš ty? Jak si to tu čtu, tak piješ a hlídáš se, to je moc dobře. Jsi šikula. A už jsi vstala a funguješ normálně?
Já testovat určitě budu. Nevydržela bych to do krevních testů. I když třeba bude zklamání, ale to je osud. Krev zase může říct něco jiného, no já prostě nevím. 😉
Konko - jsi statečná, že chodíš do práce. Asi bych taky chodila. Vím, že první 3 měsíce jsou nejkritičtější, ale pak snad pohoda a když máš ještě v práci fajn kolegyně ( já ano ) tak se doma taky zdržovat nebudu. S tím čůráním je to v těhotenství mazec. To si i po 16ti letech vzpomínám. Taky jsem tak byla uběhaná a ty kopačky!! 😀 Ale zase je to ten nejkrásnější pocit jaký může vůbec být. 😀
Ještě se za váma určitě podívám, teď se jdu spršit. 😀 😎

koczurka
18. zář 2008

Michul,ajoooj!
Mně ten utroš nic moc nedělá,teda přes den ne,ale večer se mi klíží oči už v osm hodin.Dneska už jsem víc chodila,vařila jsem,vyprala jsem a takové drbky no.Mezi tím jsem si občas lehla jak jsem měla chvilku.Pořád mám to břicho nafouklé,myslím že už mi to nikdy nesplaskne. 😒 Proč to nesplaskává,mám už z toho fakt obavy. 🙄

michule
autor
18. zář 2008

Koczurko - asi je to i těma hormonana. Máš je v těle a nějakou dobu tam budou. Snad ti brzy splaskne. Kontroluj ho a nepřestávej pít. A pokud ti není špatně, tak si myslím, že je vše v pořádků. Musíme být statečné. Na každého ten utroš působí fakt jinak. Teď jsem si četla diskusi KET a tam jedna holčina píše to samé co já. Že není schopná hoďu až dvě normálně fungovat. Takže jsem každá jiná. A ještě jsem se nasmála, jak tam popisuje, že je z něho celá špinavá a že z ní vytíká 😀 😀 😀 ( ze mě taky 😀 😀 )

koczurka
18. zář 2008

No o tom mi ani nemluv,jak já ten utroš nesnáším. 😝 To asi ale nikdo že?To budeš mít fajn až budeš doma lebedit.Pěkně spočneš. 😉

koczurka
18. zář 2008

Hele a myslíš že by mi bylo i špatně kdyby se něco závažnějšího se mnou dělo?

koczurka
18. zář 2008

To si musím trochu pročíst tu diskusi KET. 😀 😀 Když tam jsou takové hlášky. 😅

konka
19. zář 2008

holky, mi z utrose bylo taky celkem soufl, ja ho videla v ruce a bylo mi zle 😀 jinak taky vytikal, takze bez slip.vlozky jsem nedala ani krok a po zavedeni jsem pokazde na hod a pul usla.. takze urcite je to normalni..

ili5
19. zář 2008

koczurko.vydrž,mě bylo po utroši zle,motala se mi hlava,byla jsem unavená,ale nemohla spát,pořád se budila.Já ho ale polykala,až ke konci jsem ho zaváděla,myslela,že mi bude líp,ale je to stejné.Mě řekli,že je to jedno jestli jíst,nebo zavést.A jelikož to vytíká,tak jsem ho chtěla mít v sobě celý,tak jsem papala 😀 Jinak jsem na marodce pořád,výsledky zas špatné,měla jsem jít včera ležet na infekční do Havru,ale přemluvila jsem,tak zkusíme antibiotika a ve středu se uvidí.Takže do OL pojedu nejdřív tak v listopadu a to jestli...

michule
autor
19. zář 2008

Ahoj holky. Tady to dnes vázne. 😀
Je víkend - hurá. Už se těším na ten týden volna. 😀 😎 🙂
Koczurko - včera jsem tětu opustila bez rozloučení, že? Ale pustila jsem tu mladého, potřeboval něco do školy a pak zas začala růžovka, tak se omlouvám. Jak ti je a co břicho?? Kdyby ti bylo zle, tak určitě volej do OL, ať víš co máš dělat, navíc jsou tu pro nás. No, ale doufám, že to bude čím dál lepší. 😀
Konko - to jsou přesně ty stavy co provází mě u utroše. Jsem mrtvý brouk. Slipovky kupuju ve velkém.
Ili - takže se tě to pořád drží jak klíště. Boroku, ty máš taky smůlu. Doufám, že ti ty antibiotika začnou učinkovat, ať nemusíš do nemocnice. Budeme držet palce. Musíš se dát dokupy na KET. 😎 😉

konka
19. zář 2008

michul, ted slipovky, za chvili tehu testy 😀 a pak jen jidlo... 😵

michule
autor
19. zář 2008

Konko - kééééž by. Ale to jídlo pro mě není žádná novinka. To mě nepřekvapí, já jsem tak rozežraná, že budu jednou litovat, jak moc jsem si nechala roztáhnout žaludek. 😒 Stejně mám neustále výmluvu, že je to těma hormonama. A je to . Kolik jsi už přibrala teď ty?? A kolik to bylo při první dceři?? 😀 😀 😀

konka
19. zář 2008

pri prvni jsem pribrala 23, ale to jsem zacala na vaze 48kg. ted pri stimulacich na IUI a pak na ivf jsem nabrala 6kg a ted uz mam od tech 6 kg na hore dalsich10 ☹ takze fakt katastrofa.. jsem jak jeden velky valec a lidi nepoznaji, jestli jsem tak tlusta nebo tehotna, za tento tyden se me uz ptali dva lidi.. no vypadam desne, jeste ze zacne zima a budu nosit douhou bundu.. teda pokud ji zapnu 😠 jinak si budu hrat, ze je venku strasne teplo 😵

michule
autor
19. zář 2008

Konko - 😀 😀 😀 😀 . Máš recht, ale o tom to těhulkování je. Já jsem u mladého přibrala 25kg a začínala jsem na 57kg. Po porodu, do půl roku jsem zhubla na neuvěřitelných 49kg. Ale to netrvalo dlouho. No a když jsem loni v únoru začala do sebe rvát hormony na první IVF, tak z mých 57kg, které jsem si neusále udržovala bylo náhle 63 a teď mám 65. Takže jsem taky bublina, ale bohužel zatím bez výsledného efektu dvou //. No a shazovat se mi to nechce. Cítím se skvělé, všechny džíny mám na sobě tak narvané, že stačí malý neopatrný pohyb a je po nich. 😀 😀 😀 No a dost o váze, jelikož mi drahý zrovna nese z práce pizzu, sloupnu ji jak malinu a zas si půjdu lehnout. 😀 😀 😀 To moje kolegyně v práci strašně přibrala, během roku a půl 18kg. A když se ji jedna sestra u nás v práci ptala kdy to čeká, tak se začala tak řechtat, že není těhu, že je tak tlustá. No a té dotyčné bylo tak hanba, že se omlouvá pokaždé když ji potká 😀 😀 . V opačném případě je to daleko lepší, takže nezoufej. 😀 😀 😀

konka
19. zář 2008

michule, vim 😀 rikam si, ze adelka mi to vrati.. ovsem dcera objevila me veci, stejne vysoka, ale hubena jak lunt, takze si je bez dovoleni pujcuje s tim, ze stejne uz se do nich NIKDY nevlezu.. slovo nikdy ma takovy duraz, ze si kladu otazku, zda fakt nema pravdu.. 😵 kazdopadne ted to neresim.. jsem rada ze nasi malou adelain v brisku a hlavne at je zdrava.. neboj, ted to vyjde .. vsem cekatelkam.. urcite, vzdyt rok 2008 je preci plodny, ne? 😉

michule
autor
19. zář 2008

Konko - no to nemá pravdu ani omylem. Vlezeš a zase budeš čupr mamka. Všechny holky co znám co byly teď kolem mě těhulky, tak do jedné jsou suché jak pepř. Až se divím, tak že by na dietu bylo to těhotenství fakt nejlepší??? 😀 😀 😀 😀 Já vím, že s těma holkama to je nářez, to si někdy říkám, že super mít doma chlapa, ale taky pěkně kritizuje. Už teď si dělá ze mě srandu jak vypadám, ale marně mu vysvětluji, že přeci nemůžu vypadat jako jeho spolužačky, že mám ... tolik let 😀 😀 😀 . Blázen malý.

koczurka
19. zář 2008

Ahoj holky!
Jste se ale rozjely tady.Už se tady i rodilo jak tak čtu takže trénujete co? 😉 😀
Kde je pořád ten zbytek holek. 😨 Už ani Lili nenapsala jak je jí.

lilienka
19. zář 2008

Ahojky děvčata.Tak jsem byla u dr.ale na ultraz.nic neviděla,ale že se nemám obávat,že je to ještě brzo aby šlo něco vidět.Dnes jsem si ráno pro jistotu udělala další test(|| 😵 )jinak ten utroš na mě moc asi nepůsobí-jen se mi sem tam zatočí hlava a to je asi vše.Na ko jdu až za 10 dní.Tak jsem nafasovala kys.listovou a další utoš.jo a vzali mi krev,tak budu v po volat.

konka
19. zář 2008

lili, super zpravy.. 😀 drzim pesticky at na pristi kontrole uvidis srdicko.. 😉

michul, hold puberta je hrozna.. ja uz radeji ani neposloucham nektere dceriny vytky k memu zevnejsku 😀 nastesti ma trosku taktu.. 😉