Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
2. říj 2008

michul-možná se ti to podaří-pevně v to doufám.Já mám přesně ten samý pocit-takový ledově klidný a prázdný.Snažím se to brát z té "lepší"stránky i když vlastně neexistuje(takže paradox nebo ironie???)dám si turka,napiju se,a možná že bude i to techtle mechtle z mužem 😉 2 měsíce v rachotě přežiju a budu se těšit na vánoce a na nakupování dárků-to můžu 🙂 Ale dělám to jen z nutnosti-at mi v bedně nerupne....a budu se modlit at už mě ten stres a strach nepostihne. Já mám prázdný celý barák...manža od 5 do 17 je v práci...a já celý den sama.A ted dokonce 3 dny v týdnu jsem sama až do noci-to má tréninky. ☹

fandra
2. říj 2008

Ahoj Gábi. Teprve teď jsem se dostala k PC, byla jsem v práci. No, tak jsem tam dnes volala a z 11 vajíček se podařilo oplodnit 8, z toho se dneska 3 přestala vyvíjet a dalších 5 se zatím dělí. Mám volat zítra dopoledne, ale upozornila mne, že se může stát, že se přestanou taky vyvíjet. Tak uvidíme, moc radosti nám to neudělalo. Pokud teda nějaké bude k světu, tak bychom jeli na ET v neděli. Co řekla Tobě ohledně Vašich embryjek? Dělí se prozatím dobře? JInak na zítřek moc držím pěsti!!! Dej hned vědět, co a jak. DRŽ SE 😉

michule
autor
2. říj 2008

LIli - to je taky jedno z pozitiv, na které se těším, techtle mechtle 😀 s drahým, už ani nepamatuji, kdy jsme techtle dělali 😀 . A s tou práci to má jednu kladnou stránku, nemyslíš zbytečně na kraviny, uteče to a jsi dobrá. Tentokrát jsem si ani tu nemocenskou nebrala, jelikož vrácet se s neúspěchem a zbytečné dotazy, je pro mě víc stresující, než tam být a sdělovat jim dojmy průběžně. ☹

lilienka
2. říj 2008

já v práci nic neřekla-dělám v ženském kolektivu a některé holky jsou fakt mrchy a vyloženě se baví něčím neúspěchem.Ted koukám na zamlklý potrat a zam.těhotenství-nechápu jaký je rozdíl mezi normálním potratem.No jsem zvědavá na pondělí,co mi dr řekne-jestli budu muset jít na revizi(či jak tomu nadávají) a nebo ne.

michule
autor
3. říj 2008

Zdravím všechny 😀 .
Hlásím jak jsem slíbila, že test je negativní. Jeden debilní proužek, ale já jsem přece ani nic jiného nečekala. 😀
Taky nejsem ani smutná, protože jsem strašně nasr.... ( omlouvám se ). No hormony prostě pracujou. V pondělí do OL na krev, opět zbytečně, ale když na tom trvají, tak tam teda pojedu. 😀 Určitě se ještě dneska na vás juknu, večer mě ovšem čeká pulkolona, takže legrace na place.

koczurka
3. říj 2008

AHOJ VŠEM!
Michul,to je mi líto že nebyly druhá čárka,ale jak jsi psala i ty mi...počkej radši na krev.Třeba to je ještě brzy,mně to taky ukázalo druhou čárku až 13den a ještě strašně slabou.Já bych s tím pitím ještě počkala. 😉

michule
autor
3. říj 2008

No teda holky, my jsme skoro na třetí stránce. Máme opět víkend. Takže mé oblíbené - hurááááá!!!
Koczurko - já vím, každému to píšu. Počkej na krev apod. Jenže já své tělo znám. Nevěřím tomu. Prostě jsem uzavřela opět kapitolu Ketu a jedu dál. Teď mi prosím tě vysvětli jednu věc! Dělala jsi si test teď, poté co ti řekli, že hCG je vyšší? Jako já chci vědět jestli máš čárečky už krásné!!! 😀 No a pak by mě zajímalo, když Lili psala, že hCG měla kolem 500 a psala, že je to nízké a ty máš 124 a MUDr. říkala, že je to dobrý??? Nějak mi to neleze do šišky. A dál, ty máš jít 16 na UV a už ti řeknou co a jak? Nějak jsem to všechno sice četla, ale asi málo pochopila nebo zazdila. Každopádně je to na dobré cestě, aspoň u tebe a já ti to moc přeji. Jinak dneska fakt pít nebudu, nabídla jsem se jako řidič, takže budu rozvážet opilce. No a 17.10 jedeme z práce do vinného sklípku, takže se strašně moc těším a tam se v sudu určitě vyvalím. 😀 😀

koczurka
3. říj 2008

Michul,
test jsem si od té doby nedělala,nějak tomu nechávám volný průběh.No ono hcg se zvedá co 48h a také záleží který den jsi od ET.Lili měla dřív ET než já tak proto.No řekl mi dr. že se to zvedá takže se uvidí i když bych měla mít vtu dobu už vyšší hcg,ale prý mi to mohl zbrzdit ten OHSS.Jedu tam 16 na krev a tam se ukáže jestly se hcg zvedlo,pokud jo tak bude ultrazvuk a tam by už šlo vidět bublinky nebo bublinka.No ale nedávám si moc naděje abych pravdu řekla,protože mně nebolí vůbec prsa a nemám žádné příznaky.Nechám se zkrátka překvapit.Jinak testů jsem si udělala celkem 7,ale to bylo jen od neděle do středy rána.A v tu středu jak jsem jela na krev tak byla fakt silnější.Mám je všechny schované,pořád se na ně dívám i když to může být mimoděložní,nebo zamlklé,nebo já nevím jaké těhu.Prostě aspoň jsem je viděla na vlastní oči. 😀 😀
Tak si to dneska pěkně užij a ať nemusíš rozvážet moc opilců. 😀 . 😉 Do vinného sklípku bych taky někdy chtěla mrknout.Doufám že se mi to někdy splní.To se máš,já bych tam všechno vypila.
Jinak holky o techtle mechtle mi ani nemluvte,mám absťák jak blázen.Jenže jsem se předevčírem ptala dr. jestly můžu a on mi řek že radši ne ať to neriskuju.Takže musím čekat na 16,to je ještě doba. 😒 😎
Hezký víkend všem!!!
Zatím papa...

koczurka
3. říj 2008

Jo Michul,co to je ta pulkolona??? 😕 😎 😀

michule
autor
3. říj 2008

Koczurko - to je strašné žít teď těch 14 dnů v takové nejistotě, že? Nejdříve čekáš do testů. Myslíš si, že bude rozhodnuto, ať už tak nebo onak a pak zase. To je fakt na šišku. Jinak pulkolona - mladý chodí do tanečních a je to půl kurzů, kdy mají rodičům nebo kamarádům předvést, kolik toho už umí zatancovat. Moc se na to těším, protože mlaďoch má téměř 190 cm, klátí se jak větev a nohy ani neohne v kolenou, jeho pohyby jsou jak od marťanů a strašně se mu směju. To kdo neviděl, neuvěří. 😀 😀 Takže se pobavím. No a na závěr kurzů mají šluskolonu, to už by měli umět zatančit vše. To mají koncem listopadu. A do toho sklepu se fakt moc těším, taky to byl jeden z mých snů a ten se mi splnil, druhý je být na zabijačce. No to bych se poměla. Ten hlavní sen mi nějak nejde splnit, tak si dávám aspoň takové 😀 😀 😀 😀 . Co vy plánujete na víkend? Já se zítra pustím do takového úklidu, že ti dva doma začnou utíkat. Už se těším 😀 😀 .

koczurka
3. říj 2008

Aha takže taneční to jsou. 😅 No tak to dneska budeš pyšná maminka co? 😉 Ani mi s tím čekáním nemluv,fakt už jsem úplně vytřepaná jak startka.Nejvíc se děsím toho že bych potom třeba musela na revizi.To je teď moje noční můra,už jsem to zažila po mimoděložním a je to deprimující víc než to co teď prožívám.Ale to už je osud a nedá se stím nic dělat,já vím.Sny si začnu taky pěkně plnit a že už jich mám jak jsem tak nad tím přemýšlela.To budu mít co dělat abych to vůbec zvládla.Já na víkend nemám žádné plány,možná se něco naskytne. 😵

lilienka
3. říj 2008

ahojte holky
jak mluvíte o tom hcg tak 1 jsem měla přes300,druhé přes 500 a 3 něco málo přes 200-takže je to jasný jak facka.Jo sklípek-to je něco 😉 Jinak o víkendu mamča slaví narozky,takže si dám konečně bez obav vínečko a v neděli asi zas budeme lenošit 🙂 už se i těším na pondělí na ko at vím co a jak-jen doufám že nebudu muset na tu revizi-at si můžem s "tat´kou"konečně užít 😀 .Mi dr řekla po první kontrole,že sex neva a druhý dr- mi to vyloženě zakázal....takže zase je to podle jak kterého dr.Holky jde poznat,že to těhot.je mimoděložní?Mě nic nebolí a jednou mi jedna holka v nemocnici,co jsme byli spolu na pokoji říkala,že ona má to těh.mimoděl.ale že to poznali jen podle krve-nic jí nebylo.S toho mám taky strach.Michul-ty chceš zažít zabíjačku???brrr

lajcikova
3. říj 2008

ahojte holky !
dnes byl den debil,sem šla konečně podepsat smlouvu do prace,a jak na potvoru koukali do potv.od doktora a ten debil mi tam napsal že nemužu dlouho stat,nechapu proč.a oni mě nechtěji vzit at si to necham potvrdit znovu,až sem to znovu potvrdila tak mi řekli že mi zavolaj mě asi jeb... ☹ fakt štastne obdobi.

kocurko maš svatou pravdu že revize je depka sem byla total na dně,musela za mnou dojit psycholožka,ale moc mi to nepomohlo 😖

konka
3. říj 2008

kocurko, treba ted je ten testik uz jasny, nemas v zasobe dalsi.. kazdopdne drzim pesticky..

lilienka
3. říj 2008

lajci-když se sere,tak se sere 😖 bolí ta revize?

lajcikova
3. říj 2008

lili neboli jelikož je v narkoze,zakrok trva asi 10minut.jenže u mě byl problem trpim fobii z narkozy 😖 ale pak sem chytla křeče a šla dobrovolně,sem si řikal když sem potratila tak musim žit aspon ja.žadny strach,když sem to dala ja tak to da každej 😉

lilienka
3. říj 2008

tak to u mě nebude problém-ten strach z narkozy-mi se dobře usíná.Mě zatím nic nebolí(chválabohu),tak mě to snad mine....ted u mě byla kámoška s 5měs.holčičkou...dostala jsem zabrat,ale ve sprše stavidla povolili... ☹

gabka14
4. říj 2008

Ahoj holky!!!
Tak ET mám za sebou, teď jen doufat,mimíska vydrží.Dali mi dvě embryjka, to třetí se nakonec přestalo vyvíjet.Teď jen, aby se zase neobjevil hyperstimulák....snažím se na vaši radu hodně pít, abych nedopadla, jak loni.Mladý jel na víkend pryč, tak je klideček na občasné polehávání 😀 😀 😀

koczurka
4. říj 2008

Dobré ránko holky!!!
Michul,tak jaká byla pulkolona?Bavila jses? 😅
Lili,já taky budu doufat že se mně to když tak mine,nechce se mi do nemocnice ani náhodou. ☹
Lajci,já bych taky nějak psycholožku nepřivítala.Nikdy mně nemůže pochopit,ať jdou do háje. 😉
Konko,testík jsem si dneska zase dělala a je silnější,ale já si pořád myslím že musí být tak rudý jak ten vedle. 😀 😅 No a navíc mi dr. vysvětlil že placenta a embrijo je něco jiného.Že placenta produkuje ten hormon hcg a embrijo už se třeba dávno nevyvíjí.Takže test mi vlastně ukazuje že placenta tam určitě je,ale jestly se embrijko vyvíjí to je ve hvězdách.Proto jsou zamlklé těhu a podobně.No ale dvě čárky vidět je fakt nádhera. 😀 😀 😉

koczurka
4. říj 2008

Ahoj gabi!
Včera jsem na Tebe myslela.Opatruj se a ať se mimískům u Tebe líbí. 😉 😵

koczurka
4. říj 2008

Já jsem pila strašně moc a asi fakt na tom něco je.Vypila jsem denně snad 5-6ll.A taky jsem jedla bílkoviny,jogurty,mlíko a co má hodně bílkovin je ten čerstvý sýr COTTAGE.Tak hezky odpočívej. 😅

princ
4. říj 2008

Ahojky, přeji pěkný den i když to venku nevypadá.
Včera jsem byla na puknci a vyklubali se z toho jenom 4 vajíčka - po hodině jsem se šla zeptat, jestli se všechna oplodnili a nakonec zůstaly jenom 2, protože ty 2 byly nějaké špatné. Takže doufám, že se budu aspon ty 2 vyvýjet dobře. Zítra jdu na kontrolu a možná na transfer. Rozhodla jsem se s manželem že tam zůstane společně přespat, kvůli cesty.

lajcikova
4. říj 2008

kocurko,jo pani psycholožky když sem se ji zeptala jestli ma děti tak s usměvem odpověděla že dvě,jako takova nemuže vědět jak mi je ☹ at si trhne,mě daleko vic pomohlo bavit se z holkama co to prožily 😉 držim ti vše co mam i nemam 😉

koczurka
4. říj 2008

Lajci,no tak to je hnus jako,s úsměvem má dvě jo?Tak to byla nějaká kráva,to jsou ženské to je na zvracení.Já to taky říkám že mně nejvíc pochopí člověk který to zažil,jinak nemůže vědět jaké to je to je jasné.Jinak díky za držení všeho co máš i nemáš. 😉 😀 A s tou prací je to teda věc,kdo Ti to tam proboha napsal?Strašně Ti přeju ať Ti to výjde. 😉 🙂
Princ,držím pěsti ať se drží. 😉

lajcikova
4. říj 2008

jejich zavodni lekař,aniž by otevřel mou zdr.dokumentaci,a když mi to jeho kolegině spravila tak oni ti řeknou že se ozvou,fakt super.taky mi pomohlo bavit se s někym kdo to zažil. 😉 a neděkuj za takove věci se neděkuje to je samozřejmost 😉

konka
4. říj 2008

koczurko, ja myslela, ze placenta se vyviji az tak kolem tretiho mesice, kdy se jim zacne miminko vyzivovat.. jinak ze hcg produkuje zlute telisko.. kazdopadne, pokud sili, tak je to dobre, ja bych to videla hodne pozitivne.

ivet, byla to nejaka krava, co k tomu vice dodat, kdo neprozil, nemuze se vcitit do tebe..

michule
autor
4. říj 2008

Ahoj holky. No skvělé, že jste se tak rozepsaly. Rychle jak závislák vás dočítám. 😀 😀
Koczuro - pulkolona byla skvělá, mlaďoch překvapil. Šel se mnou tančit polku, vedl mě jak profík a já jen v nazouvacích botičkách. No tu jednu jsem hledala po parketě. 😀 😀 bylo to moc fajn, pošlu ti fotky. S tím testíkem to má Konka pravdu - taky bych to viděla teď pozitivně. Je to super ty dvě //. Moc ti držím palečky ať jen sílí.
Laici - to je fakt, bavit se čověk může s druhým jen pokud naprosto chápe co prožívá nebo prožil. Jiní lidé to nechápou. Moje sestra děti nemůže mít. Je ji 38 a celý tento čas strávila samovolnýma potratama a mimoděl. těhot. Psychicky je na tom velmi zle. Dnes už ji chápu, ale když byl mladý miminko, tak jsem jen vrtěla hlavou co pořád vyvádí. Dneska jsem na jedné lodi a podporujeme se, ale lidi ji nechápou. Pořád se blbě ptají ,, a kdy vy budete mít dětí? ,, no už je na to alergická, kdyby jsi ji někdy slyšela jak s těma lidma mluví, tak by jsi utekla 😀 . Jen už se ji opravdu nedivím. - SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ - ☹
Lili - jo jo, fakt je to asi morbidní, ale chci být svědkem všeho co je na zabíjačce. Navíc maso miluji a nejlépe bez chleba. ( Holky vegetariánky a vegánky sory 😀 😀 😀 ). Proto dneska dělám vepřové. Už se těším.
Princ - dlouho jsi tu nebyla. Držím palce k ET.

lajcikova
4. říj 2008

michu to byl muj prvni potrat a věřim že to nikdy už nezažiju,mame ještě jeden od pojištovny pak nevim,snad možna adobce ale je to tak strašně složite že nevim jestli vubec obstojime 😒 je mi tve sestry moc lito,a bohužel ma i věk vyšši,třeba se ji zadaři 😉

koczurka
5. říj 2008

Ahoj holky!!!
Tak zase ta úmorná neděle je tady.Co dneska kuchtíte?
Konko,to jsem si myslela taky že se tvoří placenta později,právě jsem zírala jak blázen.Ale prý to tak je no.
Michul,takže jsi byla mile překvapena,no vidíš to.Na fotečky se budu těšit. 😉 No a ta debilní otázka ,,kdy vy budete mít děti?" tak na tuto otázku bych nejradši kolikrát odpovídala zakroucením krkem. 😀 😀 😎
Lajci,já si myslím že dneska už to není s adopcí tak složité jak kdysy ne?Já už mám pak taky jen jeden pokus. 😒

michule
autor
5. říj 2008

Ahoj holky.
Koczurko - takže já mám od včerejška naložené maso, takže to bude hotové rychle a k tomu ameriky. Taková minutková neděle. No a co vy?? Mě dneska asi pukne hlava, nevím co to je. Nejraději bych si vzala pilulku, ale tak jsem si řekla, že teda ještě zítra počkám na tu krev a pak se podle toho zařídím. Jsem hotová z toho, že se tam musí čekat. Já se zkusím nějak domluvit se sestřičkou, myslíš, že to půjde? Absolutně nechápu, co tam budu ty 4 hod. dělat? A drahý má ještě to koleno takové všelijaké, takže to není ani na procházku. To je mazec. 😀
Lajci - taky mám poslední pokus a ještě i věk. Takže já budu otálet jen do nového roku, pak pokud to půjde, tak to hned v lednu zkusím. Jinak já mám kamarádku, která pracuje na úřadě - péče o dítě. Nemocné, postižené nebo jiné národnosti - tak takové dítě dostaneš do péče do roka. Na miminka a zdravé děti se čeká roky. Bohužel ty naše zákony jsou tak debilní, že pokud se dítěti jeden z rodičů ozve aspoň 1 do roka, tak se o adopci nedá ani mluvit. ☹ Tolik miminek a dětí je v ústavech a my se tu za všech sil snažíme. To je tak smutné. Nemůžu na to přestat myslet.