Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
16. říj 2008

dasule,neteřinku máš moc pěknou...... 🙂
A co jinak,jak se cítíš?

dasule
16. říj 2008

děkuji,no nic moc,ale už je to lepší.Mám sice zlomené srdce,ale pořád si říkám,že si nás štěstí jednou najde,no není možné! 😉 Mimča se určitě dočkáme,ale ta cesta k němu asi není a nebude jednoduchá,asi to chce čas a né moc tlačit,jak se říká na pilu 😉

evkaa25
16. říj 2008

no to určitě jo,ale kdo to má vydržet......... 😒
No každopádně všechny tady jsme strašně silné holky a miminka se u nás budou mít nejlíp jak to jde. 🙂
Už aby to bylo.Ale jak se říká život je boj,tak bojuj.

evkaa25
16. říj 2008

Já si pořád říkám,že si tu smůlu holt vybereme ted´ a pak už bude všechno jak má....... 😎

koczurka
17. říj 2008

AHOJ HOLKY!
Díky moc za gratulace,jste moc hodné.Dneska jsem se byla nahlásit a předat nemocenskou ke svému gynekologovi.Vyšetřoval mně a vytiskl mi i fotku mimíska tak na ní furt kukám jak jelitko. 😅
Mimco,jde to docela rychle co?Super.S tím vyšetřením před manželem jsem zažila taky v Olmíku,mně to teda nevadilo a drahý se jen díval jak se vyšetřuje.Má z toho aspoň nějaký zážitek no.Akorát jsem se ho ptala jestly mu nepřišlo divné vidět jak se cizí chlap dívá přímo tam.A on že né,mně by to teda přišlo divné. 😀 😀 😀
Michul je nejspíš už ve sklípku a pije tam všechny ty dobroty,ta se má. 😝
Hezký víkend holky...

ili5
17. říj 2008

Ahojky, dnes jsem tady naposled, myslela jsem, že jsme tady parta, která podrží v každé situaci, což jsem se mílila. Jak to nesouvisí s těhotenství, i když jsme spolu tolik zažili, tak prostě se to přehlíží. Jak dopadnou výsledky se střevama a jak dopadnu, to vás určitě zajímat nebude, tak vám přeji jen úspěchy a papa

koczurka
18. říj 2008

Ili,no comment.
Urazit se kvůli tomu že ti teď k tomu nikdo nic nenapsal je podle mně divné.Je nás tu prostě víc a když přejdeš na druhou stránku tak už si nezapamatuješ všechno co kdo psal i když si to přečet tak na tebe hodně myslel.
Já jsem taky kolikrát napsala něco a nikdo mi na to nic nenapsal,ale přece se hned neurazím.A věřím tomu že jsi tu naposledy nebyla a toto si přečteš.

konka
18. říj 2008

ili, koczurka ma pravdu, ne vzdycky si vzpomenes nac si chtela reagovat. chapu, ze ted prozivas asi ne moc prijemne obdobi, ale ono se to zlepsi, uvidis.. kazdopadne hodne stesti

koczurka
20. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak kde jste jako? 😨

princ
20. říj 2008

Ahojky Koczurko, ty jsi byla ve fakultce? a u koho?

evkaa25
20. říj 2008

ahojky,tak se hlásím po víkendu a koukám,že tu nepanuje moc dobrá nálada. ☹
Ili,myslím,žes reagovala přehnaně,vždyt´ ono je toho tolik,coo si tu člověk za den přečte,že si to fakt nemůže zapamatovat.Taky si myslím,že by jsme mněli držet spolu!Jak snežilky,tak ty,co už se jim to povedlo.
Jinak já jsem si včera začla píchat Puregon.Je to fakt pohodlné,akorát jsem dneska ráno nevěděla,kolik mi toho ještě zbylo v peru,tak jsem si to píchala po 50ml třikrát 😀
O víkendě jsem byla s pejskem v Brně,dostali jsme na výstavě jedničku a pak jsme si zajeli ještě do Brněnské ZOO.Jsem nevěděla,že je tam tak pěkná zoo a mohli jsme tam dokonce i s pejskem 🙂
A co vy holky,co jste dělali???

lilienka
20. říj 2008

ahojky
koczurko,tak jak se cítíš?Doufám,že odpočíváš.Chci se tě zeptat,kde jsi byla víc spokojená za ve fakultce nebo ve Fert.Já se asi budu opět objednávat do Fer.na prosinec.Evkoo,takže máte doma fešáka-paráda.Já mám doma tlustou fenečku 😀 ale to já jí nepřekrmuju- to je už věkem.Taky ted musíš se šetřit.Brala sis nemocenskou?

evkaa25
20. říj 2008

Lilienko,nemocenskou jsem si brala,mám dost náročnou práci.Tak se ted´ budu válet doma.To se bude zase kynout. 😀 😀 😀
Ted´ se zrovna učim angličtinu,do která večer jdu.Teprv druhá lekce.Jsem uplně mimo.Jen mně štve,že nemám vycházky,tak snad mi je dají až pojedu na kontrolu.Chci se objednat do Polanky.Lili bylas tam?Je to tam v pohodě?

lilienka
20. říj 2008

Polanka je v poho,je to tam jak ve Fert.Mi se jedná o to,že to tam mám blíž než do Ol.Jo,jinak tam neproplácí 205,ale při stimulaci jo.Já si brala taky nemocenskou-taky mám těžší práci.Mě to čeká až v lednu,jen musím v prosinci na ko a kvůli pojištovny.No nic,jdu do rachoty na odpol 😒 to nemám ráda-odpol.Tak zatím pa pa

evkaa25
20. říj 2008

lili dík za info... 🙂 Já to mám do Polanky taky mnohem blíž.
O těch pojišt´ovnách mi něco říkal Sobek,i když si to už nepamatuju.
Jinak odpolední jsou fakt na nic,taky je nemám ráda.Jsem dneska prví den na nemocenské,tak jsem myslela,že se budu válet.Ale když jsem se kolem sebe rozhlídla,usoudila jsem,že můj domeček potřebuje generální úklid,tak se činím... 😒 Docela mně to chytlo 🙂

koczurka
20. říj 2008

AHOJKY!!!

Evko,takže už se to rozjelo na plný pecky. 😅 A to si pícháš sama?Jestly jo tak klobouk dolů,já si to nepíchla sama ani jednou. 😎 Slyšela jsem že Brněnské zoo je moc krásné.Takže další jednička pro pejska jo,tak to je šikula. 😉 Tak když máš nemocenskou tak doufám že budeš častěji psát,já to tu budu pořád sledovat. 😉
Lili,já do fertimedu nikdy nechodila,chodila jsem do gyncentra v Ostravě na první pokus.Tam jsem nebyla vůbec spokojena a proto jsem přešla do Olmíku,slyšela jsem na fakultku strašnou chválu tak jsem do toho šla.Prostě to bylo na doporučení od lékařů.
Princ,jo jo ve fakutce a chodila jsem k dr.Dostálovi.Jsou tam všichni strašně příjemní a člověk se tam cítí dobře. 😉 Ale pokud tam budeš chtít jít tak tam volej co nejdřív protože jsou dlouhé objednávací lhůty.

evkaa25
20. říj 2008

Koczurko sama jsem se divila,ale zvládám si to píchat sama.To pero je fakt šikovná věcička 🙂
Při prvním pokusu jsem brala Menopur.To mi píchala kámoška.Jehla jako hrom a taky jsem si musela dvě a pak už tři tablety sama rozpouštět v roztoku.Pak to teprve nasát do jehly,což se mi nikdy nedařilo nasát to všechno a pak teprv píchnout. ☹
K té ZOO,tak kdo budete v Brně,tak si tam fakt zajděte.Viděla jsem tam poprvé v životě lachtany.Neni to tam sice moc velké,ale spousta zvířat tam žije pospolu v simbioze,ne každé zvlášt´.Třeba krokodýl se skoro metrovýma želvama a půlmetrovýma rybama v jednom akvárku.Fakt mně to nadchlo. 🙂
Můj pejsek je fakt šikulka.Za výstavu dostala plno psích dobrot samozřejmě,ale taky jsme jí koupili PSÍ PIVO.To jsou vymoženosti,co?! 😀 Prodávali to tam skoro ve všech stáncích.Prý je to novinka!!!Ještě jsme jí ho ale nedávali,tak pak napíšu,jestli to pila,nebo ne.Normálním pivem pohrdá-narozdíl od páníčků 😀 😀 😀 Já mám totiž pivo fakt ráda.
Jo as myslím,že ted´ tu budu fakt častěji.Až pomine moje uklízecí mánie,zase se budu určitě nudit a budu vás tu furt otravovat 😀 😎 😀

koczurka
20. říj 2008

Evko,
tak až Tě přejde ta mánie tak klidně furt otravuj. 😉 Budu ráda,protože tu nahlížím několirkát denně a když nikdo nepíše tak nemám co psát.Navíc teď jsem na netu skoro pořád když teda nejsem u dr. nebo tak.Jsi dobrá s těma injekcema,spousta holek to zvládne sama jenom já jsem srágora. 😀 Já jsem měla gonal v peru a je to fakt super v těch perach než si to natahovat z ampulek.A kdy jdeš na kontrolu?Já strašně ráda chodím do zoo,tady v OV jsem byla milionkrát a stejně se tam jdu kuknout každý rok znova a znova.Chtěla jsem se podívat i v Olmíku do zoo a nějak jsme se tam nedostali.O psím pivku už jsem slyšela,moje skoro švagrová chová vlčáky chodí s něma na cvičák a tak,má už spoustu pohárů a má je vycvičené perfektně takže už mi o tom pivku taky říkala.Jinak já pivko zbožňuju a teď když nemůžu plnotučné tak si dávám aspoň nealko. 😀 😀 😀

evkaa25
21. říj 2008

Čaute všichni 🙂
Řeknu vám,že ta nemocenská mi fakt bodla.Dneska jsem spala do půl jedenácté 😕 Tp už se mi fakt dlouho nepovedlo.
Včera jsem byla na druhé lekci angličtiny a musím říct,že mám hlavu jek škopek 😀 No holt budu muset doma fakt šrotit,abych se moc neztrapnila.Ale musím uznat-a jsem za to i ráda-že jsou tam na tom i hůř než já 😅
Koczurko kontrola mi vychází na sobotu,tak se chci objednat radši o den dřív na pátek do Polanky.Jenže se dneska zase neumim dovolat do Fertimedu.Už mě s tím začínají opravdu štvát!!!Mají tam nějakou poruchu na telefonech a někdy se prostě celý den nedovoláš.No nic budu to muset zkusit zítra. 😒
V Olomoucké ZOO jsem už taky byla.Je taky fajn.No prostě zvířátka,to je moje.Já kdybych mohla,tak mám zoo doma 😀 😀 😀
Jako malá jsem chovala morčátka,želvičky-ty chovám do dnes/mám jednu 12letou a jednu asi 15letou/,rybičky.Ségra mněla laboratorní myšky a druhá ségra křečky.No a když jsme bali starší,tak jsme našli na ulici pejska,kterého srazilo auto a přinesli jsme ho našim domů.Mamka ho nejdřív nechtěla,ale jelikož jsme ho nechali u nás vyléčit,taky byl na operaci s nohou,kterou mu naši zaplatili,tak jsme si na něho tak zvykli,že už ho ani mamka nechtěla dát pryč.No a ted´ už máme všichni své pejsky. 😀

koczurka
21. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,teda ty jsi dobrý spáč.Jenom odpočívej do důchodu se ještě nadřem že? 😉 😀 😀 Tu angličtinu se učíš jen tak?A doplácela jsi něco za léky?Těch zvířátek jsi teda měla požehnaně,jsi taková zvířecí máma jak tak čtu. 😀 Já mám jenom papoucha.Co dneska kuchtíš?Já dneska hlídám kamarádce 6letého chlapečka tak se díváme na pohádky a po obědě zajdem někam na průlizky.Aspoň se nenudím. 😅

lilienka
21. říj 2008

Ahojky děvčatka 🙂
tak jsem se vrátila od nového dr.Je to sympaták-má smlouvu s gyncentrem ve Zlíně-nevíte o nich někdo něco?S těma telef.ve Fertimedu-jako to už je fakt problém-mají to už 2 měsíc.At mi nikdo nevykládá,že se to nedá opravit.Jsem na ně trochu naštvaná,protože onehdá,jak jsem krvácela,jsem potřebovala poradit co a jak a nedovolala jsem se tam.Musela jsem oblítat plno jiných dr.Koczurko-já chtěla taky papouška,ale manža je proti.Loni jsem 1hlídala tetě a on útočil na chlapy-na srandy kopec 😀 a od té doby slovo papušek je u nás tabu 😀

evkaa25
21. říj 2008

Lili máš pravdu,že už to s těma telefonama přehání.Já mněla ten problém,když jsem nevěděla jestli brát dál utroš,nebo ne.A dovolala jsem se až druhý den.No a ted´ se chcu objednat a zas to nejde ☹ Je to bezohledné k pacientům.
Učit se angličtinu jsem se rozhodla po letošní dovolené v Egyptě.Připadala jsem si tam jak blbec,protože jsem nerozumněla ani slovo a hrozně mně to štvalo.Manža je starší,tak měl ve škole Ruštinu,takže alespon´ rozumněl,i když taky neumněl odpovědět.No a já jsem se ve škole učila němčinu.Kdysi jsem jezdila hodně po světě s kapelou,tak jsem si to docela pamatovala a uměla jsem německy i mluvit.No jenže jak jsem přestala hrát v kapele,přestala jsem jezdit,němčinu jsem zapomněla.Mám hrozně krátkodobou pamět´. 😒
No a ted´ jsem odhodlaná naučit se šprechat anglicky 😀 Bude to ale asi se mnou sranda 😀 😀 😀 Nejhorší je ta výslovnost............
Koczurko za Puregon jsem doplácela 5000.Dali mi na výběr nějaký lék co se nedoplácel,ale byly to nějaké injekce do zadku,které by mi zase musel někdo píchat a ten Puregon.Ten mi paní doktorka doporučila víc,tak jsem do toho šla.A co ty?Doplácela jsi něco za ten gonal?

evkaa25
21. říj 2008

Jejda,já jsem se zase tak rozepsala,že jsem ani nenapsala,co dělám k obědu... 😅
Dělám jen houbovou polévku.Manža je dneska na fušce-dělá zedníka a oni jim často dávají oběd.Tak dneska jen tak z lehka tu polívku.
Jo a večer udělám kotel vajíčkové pomazánky.Mám na ní hroznou chut´ 😎

koczurka
21. říj 2008

Lili,to je fajn že jsi spokojená s novým dr.Papoušek je fajn akorát dělá s těma zrníčkama dvacetkrát za den binec tak pořád chodím s lopatkou a smetáčkem.Asi ho to baví se dívat jak kolem té jeho klece se plazím a sotva zametu tak jde jak naschvál zase na zrníčka. 😠 😀
Evko,já jsem nedoplácela za ten gonal ani korunu,sama jsem byla mile překvapena.Houbová polévka je moc dobrá,vidíš už jsem jí dlouho nedělala.S tou anglinou jsi šikovná,sama od sebe,hmm. 😉

evkaa25
21. říj 2008

Koczurko,to s tím gonalem je super,žes nic nedoplácela.Nevím,jak se jmenoval ten přípravek,který mi nabízeli bez doplatku,ale zvolila jsem ten lék,co mi doporučila dr.Samozřejmě je možné,že z toho zase mají zisk doktoři,ale s tím mi nic nezmůžem,že 😒
I tak mně to ale vyjde levněji než v Ov.Ptala jsem se a říkali,že se vším/ICSI,AH/mně to vyjde na 14000kč.Vím,že tak nějak platila i Konka.A v Ov mně to stálo 23000kč.Tak uvidím,ale myslím,že i když si přičtu kolik jsem projezdila do Ol,tak to tady budu mít pořád levnější.O přístupu nemluvě....ten všichni co byli v Ov známe.Kolik to stálo tebe,jestli se můžu zeptat?

evkaa25
21. říj 2008

Jo a papoušci jsou super,jsem si vzpomněla,že jsem jako malá mněla taki andulku Pipulku a ségra mněla anduláka Pipáčka. 😀 😀 😀 Bych na ně málem zapomněla....... 😀

evkaa25
22. říj 2008

ahoj všichni.............kde jste kdo??? 😲

lajcikova
22. říj 2008

ahojik holky kdepak ste?????????ai pracujete 😀 no ja sem po druhe nočni 😝 se, dnes byla na kontrole v car po revizi,prej sem o.k.ještě mi chybi vysledky z hematologie,ty až 6.11.no děcka ja sem to v tom caru nezvladla a zesypala se ☹ asi sem fakt blazen 😢 nestěžuju si ani se nelituju to ne,jen mam potřebu to někomu vyklopit,tak se nezlobte 😒 dali mi injekci na uklidněni.celkem zabrala.tak hezkej zbytek dne 😉

koczurka
22. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Lajci,ta navsteva v caru musela být nepříjemná to naprosto chápu,člověk si tam všechno připomene.Ale hlavně že už to máš za sebou a vůbec se neomlouvej jsme tu i od toho. 😉 A v práci se ti líbí?To tam máš ranní,odpol. a noční?
Evko,o tom přístupu to je to je jasné a levněji to výjde to určitě.Taky jsem to počítala a i s cestama to vyšlo určitě líp. 😉 A jak pokračuješ s injekcema,dobrý?A ještě se nenudíš doma?Dovolala jses už do toho caru?

evkaa25
22. říj 2008

lajci,kdo by se zlobil?
Blázen určitě nejsi.Já už jsem se taky párkrát rozbrečela v čekárně,holt prožíváme těžké okamžiky....
Ale my jsme holky silné....no,ne?! 😀
Bud´ ráda,že jsi o.k.To je důležité.A co to vůbec je hematologie?To je něco s krví,ne??