Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
22. říj 2008

koczurko dělame tam nočni a rani 12.kratkej a dlouhej tyden.takže mam i volno.a v praci se mi zatim libi sem rada že ji mam.dělame tam hadičky na dializu,je to čiste prostředi.uvidim jak se mi bude libit dal 😉 A ty mamino,jak se citiš?hlavně zdravi 🙂

evkaa25
22. říj 2008

Jo do Fertimedu se dneska konečně dovolal manže.Tak jsme objednaní na sobotu do Ol.Já chtěla do Polanky,že je to blíž,ale manža chtěl jet se mnou,tak si v sobotu uděláme výlet 🙂
Koczurko,já ještě pořád mám uklízecí mánii.Dneska jsem se vrhla na naší knihovnu....... 😀

lajcikova
22. říj 2008

evi tam mi brali asi pul litru krve,na testy na sraženlivost krva a zbytek nevim. 😝 poslali mě tam po tom potratu ☹ ja se rozbrečela přimo u doktora ☹ sem koukla na ty fotky a bylo to.asi to nezažil protože nechapal 😒 sem se pak omluvila za sve chovani,a po injekci šla domu,jedna sestřička tam plakala se mnou,byla u mě u všeho.
chce to čas,asi?fakt se snažim ale občas mi to nejde,v mnoha lidech sem se zklamala po tom potratu,nějak nejsem žadouci a to mě fakt boli.oni se bavi o tom jak čekaj na//,a když něco pisnu tak odezva žadna 😢 tak už tam nepíšu.sem rada za to že tu ste,všem držim palečky.

lili a ty jdeš na dalši pokus ivf?a kdy?

koczurka
22. říj 2008

Evko,to ty jsi šílená s tím uklízením. 😀 Ale občas mně to taky popadne,ale už se to dlouho nestalo. 😀
Lajci,já si myslím že to chce určitě čas a na všechny se vykašli,občas se zklameme v lidech,ale já říkám,,na každé prase se vaří voda!"Je fajn že Tě práce baví,ještě v čistém prostředí to by se mi taky líbilo.Já jsem dělala v řeznictví a tam moc čisté prostředí nebylo. 😖 No jo no měla jsem se lépe učit. 😅

lajcikova
22. říj 2008

hahahahaha 😀 😀 😀 😀 koczurko ale ja sem jen vyučena a to ještě na truc rodičum,takže misto na obchod.akademii sem šla na intr na brašnařku 😀 a to učeni doženeš na prckovi 😉 bude to doktor obor-gynekologie 😵 nic jdu hajat sem spala po te nočni jen dvě hodky 😝 takže dobrou........ 🙂

lilienka
22. říj 2008

ahojky holky.tak jsem konečně dorazila domů z rachoty.Jsem ráda,že sedím-celý den na nohou a v pátek mě čeká odpol a noční 😖 Lajci-já nevím kdy půjdu na další.Nevím jestli jít do Fertimedu a nebo k tomu novému dr od nás,ale ten spolupracuje se Zlínem.Psala jsem holkám ze Zlína,ale žádná opověd....tak nevím.Jinak to vychází stimulace na leden.Ten Fertimed mě odrazuje skrz ty telefony-že nejdou.....Já nevííííííím.Poradtě mi někdooooo 🙂

evkaa25
23. říj 2008

dobré ranko všem 🙂
Lili ty telefony mně tam taky štvou,až tam v sobotu pojedu,určitě jim to řeknu 😠 🙂
V pátek odpol.+noční,to je teda dost nepříjemné.Co vlastně děláš?
Jinak já se cítím fajn,jen mě pořád trochu pobolívá hlava,tak nevim,jestli to může být z toho Puregonu?! 😒
Jinak bříško nebolí,tak uvidíme co mi řeknou jak foliky rostou 🙂
Jo a Lajci,já už se taky v hodně lidech zklamala,ale jak říká Koczurka "na každého jednou dojde."
A jak říká jedna moje výborná kamarádka "Přítel je ten,kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád."

koczurka
23. říj 2008

AHOJKY!!!

Evko,dneska jsi ranní ptáče. 😀 Já jsem teď vstanula.Hlava mně při stimulce taky dost pobolívala,myslím že to bude těmi hormony.Bohužel mně bolí dost často i teď. 😒 A folíků budeš mít dost neboj.Co dneska kuchtíš?
Lili,to si musíš rozhodnout sama.Uvidíš časem,určitě se rozhodneš dobře. 😉

lilienka
23. říj 2008

Dobré ráno
evkoo já dělám u léků-práce je dobrá,jen je občas dost náročná.ted jak mám odpol,tak se s manžou vůbec nevidíme,tak se dohodneme ohledně toho centra až v sobotu-a to možná-já budu nejspíše dlouho spát a on odpol.jde pryč.
Lajci-já se zklamala v tolika lidech,že už to ani nespočítám.Pro mě je hlavní má rodina a s těma jsem si na 100%jistá,že mě kdykoliv podrží a ostatní at jdou do háje,ne? 😉 Dnes tady máme krásně-prší 😀 ale takové počasí můžu.

koczurka
23. říj 2008

Lajci,brašnařka je dobrý.A na truc rodičům jo? 😀 😀 😀 To je dost dobré. 😀 Jinak gynekologa bych klidně doma přivítala,mohla bych mu třeba i poradit a tak že po všech mých zkušenostech.
Lili,ty máš ráda toto počasí jo?Teda to já teda ne,já miluju když sněží. 😀

lajcikova
23. říj 2008

ahojik
tak mam rymu a boli mě hlava 😠 sem zvědava jak budu zitra a¨celej vikend makat 😝 nic nadupu se čim top pujde,bud mi to pomuže nebo mě to zkoli 😀

lili tak to ti nezavidim,my mame s manžou naštěsti stejne směny 😉 jinak by sme si nechavali vzkazy asi po psovi. 😀

lilienka
23. říj 2008

já miluju jakékoliv počasí,jen nemusím šílené horka.A když sněží,tak chodím na procházku 🙂 vlastně v dešti taky.... 😀 Michul se tu dlouho neukázala,co?

evkaa25
23. říj 2008

Koczurko,dneska jsem vstávala v sedum,už jsem asi přespaná 😀 😀
Budu dělat těstovinový salát s kuřecím masem....a možná udělám i nějakou tu buchtu....
Jo a počasí mám ráda když svítí sluníčko,to mně většinou hned ráno pozitivně naladí,ale mám ráda taky podzim,kdyš se člověk courá v barevném listí a jaro a zimu mám taky ráda.Je to dané podle nálady u mně. 😎

lilienka
23. říj 2008

však Lajči máme speciální sešitek na vzkazy 😀 tedá já mu píšu instrukce a on odpovídá jen "ano,ne" 😀
Lajči a jak to dál plánuješ? Já se asi rozhodla pro ten Zlín.Aspon budu mít srovnání.Ted budu muset dělat samé přesčasy at máme na mimísky.Už se na to i těším. 🙂

koczurka
23. říj 2008

Lajci,začínají chřipajzny tak tě asi přepadá nějaká.Paralen by mohl pomoct. 😉
Lili,Michule nevím kde je,myslím na ní pořád.Snad je v pořádku a brzy se ozve.Možná jí zas nejde internet.
Evko,tak co pečeš nějakou tu buchtu?Já mám spoustu jablek tak asi taky nějakou spáchám. 😀

lajcikova
23. říj 2008

😀 lil to je dobre řešeni.sešitek na vzkazy 😅 asi pořidim.lil ja zatim nevim čekam a ty vysledky z te hematologie,pokud budou v pořadku tak zustavam ve fertasu,ale pokud se mi ty cevy ucpavaj tak s tama mizim jelikož oni mi vysadily leky na to.7.11budu vědět,ale radši sem se objednala do te fn.porovnam ceny a pak se rozhodnu 😉 to vše až v lednu 😠

smilers
23. říj 2008

Ahojky vsem, koczur moc gratuluju k tehu 😉 ahoj ivco, jak se vede?

lajcikova
23. říj 2008

ahoj smil jde to,musi 😠 jinak sem četla že už si doma to je dobře tak se drž 🙂 přišti měsic už budeš mamča 😵

smilers
23. říj 2008

ivco jj sem na par dni doma a pak zase supajdim zpet si lehnout do nemocnice 😎 no ja doufam, ze to vydrzime co nejdele

vidim, ze v lednu se budes rozhodovart,tak at to rozhodnuti uz stoji za ten uzel stesti 😉 hlavne musis ustat toto obdobi, a preklenout se pres nej, sama vis
jinak co jsem tak cetla o tom prehlizeni na diskuzich, z toho si nededlej nic, hlavne at mas kolem sebe lidi z venci, co budou stat pri tobe i kdeyz se jejich rady nekdy pekne vytridi...nekdy je i lepsi si dat na cas oraz od konika, to me ver

evkaa25
23. říj 2008

Koczurko,já jsem se ještě do té buchty nepustila,ale mám ještě čas,jelikož manža chodí domů v pět.Chcu dělat buchtu s pudinkem a zahysanou smetanou... 🙂 A co ty?
Lili sešitek na vzkazy mám doma taky,taky kvůli práci.Ale já naštěstí skoro nedělám o víkendech.Jen výjmečně,tak jsme většinou o víkendu s manžou doháněli,co jsme nestihli přes týden 🙂

lajcikova
23. říj 2008

jo smili maš pravdu mi jako by přatele sou fuč zustali jen ti nejvěrnějši těch moc neni.se těšim jak se pak přijdu kouknout na ty tvoje mimča,hlavně aby byli v pohodě a ty taky. 🙂

smilers
23. říj 2008

ivco jak se rika v nouzi poznas opravdove pratele, jj pak musis dojet 😉 pomoct 😀 😀 😀 😀

koczurka
23. říj 2008

Smilers,díky.Už se ti to krátí,za chvilku vás bude doma spousta že?Tak se opatrujte.
Evko,já jsem tu buchtu nechala na zítřek,byla jsem pryč a pak se mi nechtělo.Budu dělat nějakou s jabkama protože jich mám hromadu.A co tobě se povedla?Co manža určitě tě chválil co?

evkaa25
24. říj 2008

čauky všichni 😎
Koczurko,u mně se buchta taky nekonala,jelikož se u nás slaví v sobotu narozeniny od manželova táty a jeho mamka začla péct už včera nějaké dobroty-ona je kuchařka na důchodě-takže silná konkurence 😀 no a dali nám toho tolik na zkušení,že by se ta moje buchta určitě nesnědla,tak ji udělám až po těch narozkách.Ona mamka to vždycky přežene a pak to nemá kdo jíst.Peče fakt výborně,ale hrooozně moc. 😀 Takže ted´ mám cv obýváku před sebou domácí věnečky,dort a pochutiny z lístkového těsta.No a to ještě asi nebude všechno 😝
Jinak dneska jsem začla cítit mírné bolesti v bříšku,takže končím s uklízením a budu se válet 😀 😀 😀

evkaa25
24. říj 2008

koczurko a co dnešní oběd?
Já jsem dělala zapečený Panganius/filet/ se sýrem.Je to rychlé a moc nám to chutná...

evkaa25
24. říj 2008

holky nevim jak u vás,ale u nás bylo ráno 1,5stupně a moc se to nezlepšilo.Mám na teploměru 5stupnů.Brrrrrrrrrrrr.Ani se mi nechce vystrkovat nos ven,ale musím jít s pejskem 😉

koczurka
24. říj 2008

AHOJ VŠEM!!!

Evko,teda ty si papkáš,to se máš.A oslavy to já taky můžu. 😀 Tak už tě začlo pobolívat bříško jo?Tak to už zrajou vajíčka,já měla při stimulce ke konci břicho jak balón.Takže už nic namáhavého nedělej ať neprasknou. 😉 Dneska jsem si byla koupit zimní bundu a naštěstí jsem sehnala rychle tak jsem ráda.Zima je tam teda řádná.Před chvilkou jsem dorazila domů a jen vařím polívku a obalila jsem sýr a upeču hranolky,to mi můžem takové nezdravé jídla. 😎 Pangace jsem dělala nedávno zapečeného se smetanou,moravankou a sýrem a bylo to výborné. 😝 Měla jsem tuto rybu teda poprvé a je fakt super.

fandra
24. říj 2008

Ahoj holky.Tak po delší době jsem kukla jak se Vám tu vede.Koczurko je to uplně super že se ti to povedlo a moc ti to přeji a pěkně si těhu užívej.Je to pro nás motivace.Evko ty pěkně stimuluj at máš co nejvíce foliků.Gabko co ty jak se vede?Jinak my jsme se z toho neůspěchu snad trochu dostali a jdeme dál.Koncem listopadu jedeme do Plzně na imuno tak pak uvidíme jak dále.Držte se a mějte se pěkně.

koczurka
25. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak nám to tu příšerně vázne,kde jste se všichni poděli?
Evko,Ty jsi na té oslavě co?Už se láduješ všema těma dobrotkama,mňam. 😝 Já na oslavách miluju chlebíčky. 😀
Fandro,tak pak dej vědět jak dopadlo imuno a piš častěji ju? 😉

koczurka
26. říj 2008

Halóóóóóóó,holky kde jste kdo???Proč nikdo nepíšete? 😨