Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
16. lis 2008

Petisto jááááááá tady jsem 😀 😀 😀
Ale radši běž,aby byl manža v klidu...........

evkaa25
16. lis 2008

Jo Petisto,řekla jsem manžovi,jestli bude cvičit podle Mojžíšové,tak se na mně díval,jako vych spadla z višně.Asi takhle 😲 😲 😲 .Ale já ho spacifikuju a on to zkusí 😀
A jaké jsou ty cviky?Od kud to máš???
Jo srazík by byl fakt super.Ale jsme všechny od sebe pomněrně daleko.Teda já a Lili jsme blízko,ale nevím od kud jsou ostatní holčiny.

sonick
16. lis 2008

No ty cviky pro chlapy, to není vůbec špatný nápad! Taky by mě zajímalo, co to jsou za cviky. Petisto, poraď nám a můžeme začít trénovat své muže! 🙂
Včera ve zprávách, které jsem poslouchala jen tak jedním uchem, říkali, že na Ostravsku je tak špatné ovzduší, že je něco ve vzduchu v takové koncentraci, že už to ovlivňuje i SPG. Takže bychom měly opravdu nasadit chlapský trénink. 😉

petista
16. lis 2008

tak jsem zase tady, nakukuju při vaření, máme smažený hermelín s hranolkama, česnekovou polívku, je to nezdravé, ale dobré, teď jsem jedla měsíc zdravě a bylo mi to k ničemu

evkaa25
16. lis 2008

Mnam,mnam,mnam.Hermelín miluju 🙂
My jsme mněli filet a brymborovou kaši.Bylo to dobré.
S tím ovzduším to věřím.Mi vždycky když dojedu do Ov,tak se mi špatně dýchá.
Já si jdu ted´ na chvilku lehnout a pak vezmu pejska na pooooooooooooooořádnou procházku.Už se těším.Musím vychodit ten oběd.A vždycky se s manžou procházkou tak nějak odreagujem.
Tak zatím pa,juknu večer....

sonick
16. lis 2008

Petisto, po obědě nám sem pisni rady ohledně toho cvičení pro chlapy. Nezapomeň! 😉

petista
16. lis 2008

takže holky cviky pro chlapy:
1. leží na boku, jednu paži položit pod hlavu, druhou se opřít tak, aby poloha byla stabilní, před tělem, unožovat nataženou nohu, dýchat zvolna, na každém boku 20x¨- pozor - nepřeklápět, nešvihat nohou, nevysazovat pánev
2. položit na záda, paže upažit do pravého úhlu od trupu, nohy pokrčit v kolenou s chodidly co nejdál od sebe, i kolena zeširoka. Pak přetáčet kolena na jednu stranu a střídavě na stranu druhou, aby se pokládala na zem a pánev se příliš nezvedala, zase opakovat na každou stranu 20x. POzor - nepřeklápět pánev
S dárkama dík, docela dobrá inspirace
tak holky, odkud jste, vy ostatní? Já klidně dojedu, nedělá mi to problém

sonick
16. lis 2008

Jé, díky moc. Takže ode dneška začínáme cvičit. 🙂 A není možné, aby se nedostavil nějaký úspěch.
Já jsem z Poruby.

petista
16. lis 2008

Evko, my jsme včera byli na dvouhodinové procházce se pesem a bylo to moc fajn, tak se hezky procházej.
Sonick, tak hezky cvičte, my budeme taky začínat asi dneska. Úspěch se určitě dostaví
No a s tím srazem to vypadá, že to mám nejdál, ale nevadí holky moc ráda vás uvidím. Ještě uvidím, co mi řeknou ve středu na kontrole, hlavně jak se s něma domluvím na té laparce, a bychom kdyžtak ten sraz spáchali. Obídek hotov, jdeme papat. A pokoj už máme uklizený, tak hurá, vypadá tak o 100% líp, než když v něm bydlel brácha, on s námi byl 6 let, protože studoval v Olomouci, teď už má konečně vlastní byt.

sonick
16. lis 2008

Právě jsem ukázala cviky manžovi, souhlasil, takže večer začneme.
Petisto, dobrou chuť a pak příjemné trávení nedělního oběda ... my teď frčíme za tchýni do lázní Darkov. Čus.

lajcikova
16. lis 2008

ahojik holčeny

petis to se teda určo potkame v lednu ve fn,jdu na prvni pohovor 14ledna-mam už ted hruzu.když si vzpomenu na sobka-brrrrrrr 😝 snad je dostal lepši 😕
jo a na to tema jak si psalal tak tam už taky nechodim,jelikož jak sem potratila tak sem čekala nějakou podporu,ale slyšela sem jen same blaboly-a psat na tema děti a těhule to ted fakt nezvladam ☹ i když je to samo lepši,chce to čas.

tak damy a co srazik před vanocemi?jen prosim nějaky den kdy mam volno-prosim prosim.rada bych vas poznala všechny. 😵

evkaa25
16. lis 2008

Tak jsme z procházky zpátky....myslím,že jsme naši fenečku dokonale uhnali 😀 Ale je to terier a ten potřebuje pohyb.
Petisto dík za ty cviky,v příhodnou dobu to manžovi předvedu 😀 😀 😀 asi mu budu muset za to slíbit nějakou odmněnu 😀 😀 😀
Lajci a ostatní,ani se nedivím,že se vám nechce psát na diskusi těhulek.Holt my ještě budem muset zabojovat,aby se nám splnil sen.Ale já fakt věřím,že nás to dřív nebo později čeká všechny. 🙂
A vůbec,kde je naše těhulka Koczurka???Koczurkooooooooooo.................
Tak a k tomu srazíku.Já s Lili jsme mezi Ov a Op,Sonick z Poruby,Petista z Ol a Koczurka myslím z Ov.Lajci od kud jsi ty?A taky tu byli holčiny jako Monali,Fandra,Michul atd.Ale ty už tu dlouho nebyli.Snad jsem na nikoho nezapomněla....jestli jo tak se omlouvám...
Tak já nevím,ale třeba někde v Ov?Tam by jsme se mohli sjet všechny,no ne? 😉

lajcikova
16. lis 2008

evi ja sem od hranic na moravě,takže pokud by to bylo tak nějak abych stihla vlak domu tak klido dorazim 😉 a rada.ted nevim jestli sem chodi i paraple?

koczurka
16. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Jsem tu dlouho nebyla,nějak mi nebylo dobře.Jste se tu rozjeli. 😀 😀
Já jsem taky z Ostravy-Poruby.Ale na srazík mně asi nevezmete co?I když bych Vás strašně ráda poznala. ☹
Já o těhu ani nepromluvím,přísahám. 😀 😀
Dneska jdu na oslavu narozenin,ale až kolem šesti tak ještě tady chvilku budu. 😵

koczurka
16. lis 2008

Jinak Lajci,dr.Dostál je zlatý člověk,vůbec nemusíš mít strach fakt!!!Nikdy jsem ho nezažila se špatnou náladou nebo něčím.Takže klid. 😉 😵

koczurka
16. lis 2008

Taky vám musím říct že jsem se v pátek tak vylekala že jsem ve 23h jela na pohotovost.Na intimce jsem našla špinění a to jako že dost,nakonec ze mně vypadla taková sraženinka malá tak jsme prostě jely na pohotovost ať nic nezanedbám.Tak nakonec vše v pořádku,vyšetřil mně a udělal ultrazvuk a hned jsem byla klidnější.Říkal že to asi bylo z čípku.Taky mi napsal nějaké léky,askorutin.Hned jak jsem přišla domů tak špinění prostě zmizlo.Já jsem totiž ve čtvrtek přestala brát utrogestan a tak si myslím že to ze mně vypadlo to druhé mimi co se neuchytilo.Prostě to chtělo jít ven ten zbytek.
No takže tak,hlavně ať už je vše OK.

evkaa25
16. lis 2008

Takže Lajci ty jsi z hranic.ak já myslím,že ta Ostrava by šla.
Ještě aby se ozvala Petista,taky to má dost daleko.
Samozřejmně si myslím,že může dorazit každá holčina,která má s náme něco společného.At´ už tu píše,nebo nepíše 🙂
Koczurko o tom ani neuvažuj,že bys nepřišla.Je úžasné,že se z tebe stala těhulka a máš toho s náma moc moc společného,takže myslím,že mluvím za všechny,když řeknu,že tě moc rády poznáme.Vždyt´ ty jsi tady na těch stránkách jedna z nejstarších a celou dobu se tu navzájem podporujem. 🙂 Jinak doufám,že už ti je dobře a užíváš si oslavu narozenin.
No a ted´ by to chtělo začít domlouvat nějaký termín.Asi by byl vhodný víkend,co?Aby mohli všichni v pohodě dojet.
Já se budu snažit co nejvíc přizpůsobit.Má někdo nějaký nápad?

lajcikova
16. lis 2008

koczurko tak ty jako nedojdeš jo?????????????????????? 😠 to si teda piš že dojdeš. 😀 chci si totiž šaqhnout na břiško at se mě to pěkně chyti 😵

no holky ja mam volno jen od patku 12do 14neděle 😔 jinak makam ☹ jen mam velky problem-vubec neznam ostravu.dokažu vystoupit max na vlakovem a sem v prd.... 😀 by mě tam musel někdo čekat 😔

koczurka
16. lis 2008

Holky,tak to jste hodné že by jste mně vzaly. 😵 😵
Lajci,já bych jela nejspíš autem tak bych tě vyzvedla.Mně je to jedno kdy,já mám čas pořád. 😉 🙂

koczurka
16. lis 2008

Tak já utíkám,už mně honí.Zatím papa a mějte se krásně a domluvte ten srazík. 😉 😀
Zítra papa...

evkaa25
16. lis 2008

Holky,tak mně by to taky vyhovovalo o tom víkendu od 12-14.12.
Komu dalšímu by to tak vyhovovalo???
Jsem už celá natěšená.Kéž by to klaplo. 🙂

lajcikova
16. lis 2008

jaaaaaaaaa bych taky dojela,jela by se mnou ještě jedna holčina-snažilka 😀
evi to bys byla moc hodna,kdybys mě vzala-ostravu fakt neovladam 😀
takže chcete sobotu nebo patek?ja už se tak těšim,že mě asi klepne 😀

lilienka
16. lis 2008

ahojky holky-se mnou taky počítejte 🙂 Já bych jela sice autem,ale ov teda moc neznám(prakticky vůbec).Vím kde je Ikea a Tesco 😅 Jo a ještě vím kde jsou nemocnice.....na fakultce jsem ležela a ted na fifejdách leží tatka-včera měl infarkt...manža ho vezl.Štěstí,že je rychlý a dobrý řidič.Jsem vyklepaná ještě ted-brrrr 😢 Lajci-jaký jsi měla problém se Sobkem?

evkaa25
16. lis 2008

Mně by víc vyhovovla sobota,ale podřídím se. 😎
Lajci klidně vem další snažilku,čím víc nás bude,tím více zkušeností si můžem předat. 🙂
Jo a psala to tu Koczurka,že by tě vyzvedla.Takže tvůj dík patří jí.Já Ov znám jen tak trochu.Nejlíp znám centrum.Záleží,kde se domluvíme.Tak holčiny pište návrhy??? 🙂

lajcikova
16. lis 2008

😀 koczurko promin 😔 sem se spletla či co 😅

lili tak hlavně zdravičko pro tatku 😉 a sobek je jak buzna,ještě k tomu arogantni,i ty jeho kecy....sem rada že sem s tama vypadla.

ja tedy navrhuji sobotumnevim ale kde a v kolik-možna tak kolem 14.00at stihnem dorazit dom vlakem. 😉

evkaa25
16. lis 2008

Lili,tak hlavně aby byl tatka brzy v pořádku.
Sobota by byla fajn.Nemocnice taky vím kde jsou,jen nevím,kde by jsme si tam šli sednout.Ví někdo?
Já jsem Sobka viděla jen při vstupním pohovoru a nijak mi nevadil.Všechno mi vysvětlil a i s manželem všechno probral.Oproti Ostravě to pro mně byla příjemná zmněna.Než jsem tam přecházela,tak jsem byla upozorněna holkou,která navštěvovala tuhle diskusi a na základě jejích rad jsem šla do Fertimedu,že Sobek má svůj styl humoru atd.Myslím,že každá jsme jiná a vyhovuje nám třeba něco jiného.
Holky fakt se těším,že klapne ten srazík a všechny vás poznám. 😀 😀
No nic jdu do hajan,tak zase zítra.......

sonick
16. lis 2008

Ahoj holky, tak mě datum vyhovuje a taky se spíše přikláním k sobotě. 😎

Jééééžiši, jak to čtu o tom Sobkovi, tak se hrozím toho, že někdy budu mít zase to "štěstí" se s ním setkat. 😠

petista
17. lis 2008

Ahojky, tak vidím, že debeta ohledně srazu se pěkně rozvinula, so 13.12., po obědě, co? Tak přeorganizuju termín vánoční besídky s kamoškama ( stejně se na ni moc netěším, samá mamina a těhule a jejich chytré rady, neboť neví, o co go). Do OV klidně dojedu, stejně tam jezdím do chvilka se soudit, ale znám jenom soud a věznice, tak budu potřebovat navigaci.
Koczurko, moooc rada tě uvidím, řekla bych, že tvoje zkušenosti nám všem budou vhod.
Lilienko, tak hlavně teď zdraví tvému tatínkovi.
Evko, chtěla jsem se zeptat, bereš ještě Utroš, já už jsem ho dneska definitivně vysadila, MS jede v plné síle, tak už mi připadá zbytečné do sebe dál dlábit nějaké hormony.
Koczurko, a připrav si zásobu těhubacilů, ať nás můžeš všechny nakazit 😀
Lajci, tu kamošku určo vezmi, třeba jí taky přijde vhod pokec s námi snažilkami, mě to aspoň mooc pomáhá, a tady jsou samé fajn baby, ne?
Sonick, na Sobka si připrav nějaké povídání o autech veteránech, on je sběratel, tak třeba by na to zabral. Asi nejlíp, kdybys mu nějakého sehnala 😀

petista
17. lis 2008

Můžu se ještě zeptat, jak jste to měly s neschopenkou, jdu ve středu 19.11. na KO, tam mi tedy určo řeknou, že nic, a no teĎ co? V práci jsem pro jistotu musela odvolat všechna jednání a klienty až do konce listopadu, no a teď, kdyby zjistili ( klienti i soudci), že jsem v práci, by to mohl být docela problém. Myslíte, že mi dají PN až do konce listopadu?

koczurka
17. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

To je fajn že se sejdem,už se moc těším.S holkama co už tu nepíšou jsme už sraz měly a bylo moc,moc fajn. 😉
Hlavně Vás chci všechny poznat. 😵 Mně ten termín taky vyhovuje.
Lajci,klidně vem kámošku,já mám pocit že tu už psala nebo jsem na ní narazily na jiné diskusy.Jen mi pak napíšeš kde přijedete a v kolik a já bych tam počkala.Mně určitě poznáte když tu mám foto ne? 😀
Lili,to mně mrzí s tvým tatínkem,přeju brzké uzdravení.
Vůbec mně nenapadá kde by jsme se sešly,pouvažuju a dám když tak vědět.Centrum moc neznám,jen tak letmo. 😀 😀