Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
19. lis 2008

Peti,ať se nepřebumbáš. 😀 Mně taky začal nějak chutnat,teď mi dost chybí.Mám ráda bylinky ale teď bych je neměla,prý to není dobré. ☹
To by bylo fajn kdyby Femigard zabral. 😉

koczurka
19. lis 2008

Mojžíšovou jsem chtěla taky vždycky začít cvičit,ale mně by nepomohla mám srůsty a jen jeden vejcovod takže by to bylo k ničemu.

petista
19. lis 2008

Z bylinek si myslím klidně můžeš čajík pro těhu, dělá to myslím nějaká firma, ale jméno jsem zapomněla.
A neboj, čajíku se nepřebumbám 😀 čajík můžu kdykoliv a kdekoliv. Jen ty bylinkové si sladím medem, aby byly dobroučké a slaďoučké. Koczurko, ten kontryhel si pila před IVF jak dlouho?

koczurka
19. lis 2008

Jo vidíš to,to mně nenapadlo.Díky za radu hned zítra se na to poptám. 😉 😵 Ty jsi hlavička chytrá.
Já jsem ten kontryhel pila cca 2měsíce před ivf.

petista
19. lis 2008

tak taky děkuju za radu 🙂 Třeba ty bylinky pak v kombinaci s léky a hormony zaberou. Už se těším na 15.12. copak s dr. Dostálem upečeme. Na zítra jsem si naplánovala x úkolů, takže se tady asi moc neobjevím, ale večer určitě juknu. Teď jdu s manžou kukat na návštěvníky na Nova cinema, sice jsme tu už viděli xktrát, ale vždycky se strašně chlámem. Tak Koczurko, tímto tě opouštím, pápá, hezky se vyspinkej a pozdravuj mimi, až nám ty bacílky zodpovědně vytváří. 😵 Ahoooj
jo a ještě manžílek vás všechny mooc pozdravuje 😀
tak ještě jednou pápá a dobrou noc

koczurka
19. lis 2008

Já děkuju za radu. 😉 Já jdu zítra na poradnu a pak jdu kuknout po nějakém tom dárku drahému.Já jsem taky moc zvědavá co ti upeče dr.Dostál,ale určitě něco zaručeně spešl. 😉
Ty kukáš na návštěvníky?To je sranda no,možná taky mrknu.
Že děkujem za pozdrav od manžílka. 😀
Tak papa a dobrou.

evkaa25
19. lis 2008

Peti,tys nám tu krásně popsala ten kontryhel.A co sis koupila za smněs s kontryhelem.To jsem ještě nikde neviděla.Většinou jsem narazila na kontryhel samotný.Jo a máš nějaké str. o tom Femigardu?Když tak nám je tu pošli,at si o tom taky něco přečtem.Jo a mi asi zase něco uniklo.Co budeš máčet?Já ho jen piju. 😀
Taky zdravím tvého manžílka.Ten můj mi občas začíná číst,když jsem na koníkovi přes rameno.Možná by si mněli ti naši chlapi založit taky nějaké stránky. 😀
Ale dneska mi můj manža udělal fakt radost.Večer se sám zeptal,jestli budem cvičit ty Mojžíšovy cviky.Tak ted´ u telky cvičil.No moc mu nešel ten druhý cvik,protože se mu zvedala pánev.Tak snad to časem vypiluje.Ale fakt mi udělal radost.Je to holt můj miláček. 🙂
Koczurko užij si zítra poradnu.To musí být krásné.......
Tak pro dnešek dobrou noc všem...... 😔

lajcikova
19. lis 2008

ahojik

do prace sem včera jela tak že mě hodil manža a rano autobusem 😠 koupila sem si vše na advent.věnec takže zitra to udělam-no snad se povede 😉

jinak ja sem IVETA 😀

ten čaj pro těhotne vyrabi TEEKANNE,a je moc dobrej.femigard mam doma piju ho od toho potratu-cca 1,5měsice.no ovu nikde(ale tu ja nemam normalně)tak snad mi aspon cyklus zpravi-bez injekce nejedu 😔
no holky jdu haji -mam depku dneska bych byla asi 15tt,takže je mi pěkně smutno ☹ tak hezky večer.

petista
20. lis 2008

Lajci, jak dlouho vydrží jedna lahvička Femigardu?
Evko, stránky Femigardu jsou www.hemann.cz
Lajci, vůbec se nedivím, že je ti smutno ☹ Mě je taky, a to jsem v bříšku nic neměla 😒
Evi, ten můj čte taky přes rameno, ale jsem si jistá, že by si s jinejma chlapama o těch našich problémech nepsal, v tomto je chlap jak poleno
Koczurko, hezky si to v poradně užij, jak píše Evka, musí to být krásné... 😵
Lajci, ty jsi tak šikovná, že umíš vyrobit adventní věnec, to já vždycky na trhu sháním ten nejhežčejší.

petista
20. lis 2008

teda holky, mě se udělalo teď taaak blbě, blinkala jsem jako o život ☹ To bude asi tím, že jsem si zase vzala prášek na zvýšený prolaktin( ten jsem od ET nebrala). Já blbec zapoměla , že se musí brát až po jídle. Takže jsem radši všechno domluvené zrušila a budu doma, cítím se jak převrácená fusekle.

evkaa25
20. lis 2008

dobré ráno všem
Lajci,Ivet,no to bude zmatek v těch jménech 😀 ,tak ty si děláš sama adventní věnec,jo?To musí být pěkné.Já jsem většinou jakožto prodavačka květin ve velkoskladu nějaký dostala od zákazníků.Tak letos asi taky něco vytvořim sama. 🙂 Pěkně to letí,co?První adventní neděle je už příští víkend.
Peti dík za ty str.jdu se tam juknout.
Jinak dneska je venku opravdu škaredě.Manža přijel z práce,že v tom počasí nedělají,tak ho chcu vytáhnout na úklid pivnice.Ten bude mít radost.
No on by se na nějakých stránkách taky asi nesvěřoval,ale zvědavější je víc než baba.... 😀
Peti a ty se kurýruj,snad se ti brzy uleví.....

petista
20. lis 2008

Tak ve jménech bude zmatek určitě 😀
Tak jsem spočítala, že vlastně už mám volný jenom tenhle a příští víkend, pak už až do vánoc pořád někde v trapu po vánočních besídkách a příbuzných( příbuzné na Slovensko jezdíme navštěvovat vždycky před vánoci), a hurá vánoce, Nemám sice ještě ani jeden dárek, ale díky Lil už mám vymyšleno aspoň pro manžu
Tak co Evi, objednalas Femigard, mě to docela nalákalo i díky reakcím holek tady na koníkovi.
Evi, u vás se taky sklepu říká pivnice, znám to jen o manžovo příbuzných ze SR
Už je mi líp, hurá, byl to opravdu ten pitomý prášek 🙂

petista
20. lis 2008

Lajci, s tou dopravu to musí být bez auta docela horor, dostat se na noční. Když jsem jezdila na brigády tady v OL na noční, tak byl největší problém s dopravou po směně, protože ta mi končila v 4.00 a tram začínají jezdit až 5.00, takže jsem šlapala 2,5 km pěšky. Ale bylo pěkné, takhle ráno v létě, cvrlikali ptáčci, nikde nikdo ... 😀 Ale v zimě byl to byl asi hnus fialovej

petista
20. lis 2008

tak právě k nám dorazila vichřice a hnusné počasí, za chvilku asi začne pořádně pršet, podle těch mraků to vypadá na pořádnej slejvák.
Tak zase samomluva, co 😀 Nevadí, já si ráda pokecám 😀 😀 😀

koczurka
20. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Petis,to je dobře že je ti už fajn.To nevíš že se léky papkají až po jídle? 😉 Nakupování dárků se úplně hrozím,ale to auto je super nápad.Což o to já bych nakupovala,ale ještě aby mi někdo dal penízky. 😀 😀 😀
Evko,ro je šikovný manžílek že už začal cvičit. 😉 Jinak můj drahý je taky občas zvědavý co si tu furt píšem,ale já mu neřeknu ani muk.Ať si taky najde nějakou kecárnu že? 😀 😉 Ty budeš mít doma vygruntováno,to bych potřebovala taky.
Lajci,já si taky občas říkám že už bych měla 7leté dítě kdyby to nebylo tenkrát mimoděložní,ale tak se trápit není dobré.Ale vidíš,je to tak dlouho a taky počítám takže mi to taky nejde zapomenout.
Adventní věnec jsem doma nikdy neměla,asi si ho letos pořídím.Jsi dobrá že si ho budeš vyrábět sama. 😉
Venku to vypadá že bude sněžit že?
Jo holky poradna je hezká jen v tom že vidím mimíska,jinak vážení a braní krve není nic moc.Dneska na mně mimís pěkně mával,taky mám hezkou fotečku. 😵
Co dneska kuchtíte holky???

petista
20. lis 2008

Koczurko, vím, ale já mám Euthyrox a ten se papá před jídlem, a pak na ten prolaktin Parlodel, a ten se papá po jídle. Tak jsem to dneska vzala zároveň a se zlou se potázala... 😀
Kuchtím opečené kuřecí masíčko s omáčkou s bamb. výhonků a ananasu a rýží
Adventní věnec je mooc krásná věc, vždycky mě hrozně těší každou adventní neděli zapálit jednu svíčku, je to hned takové slavnostnější
Já bych taky chtěla vidět mimíska, jak na mě mává .............. 😵 😵 😵 Mooc ti to přeju, musí to být ohromné, že? 🙂 A impetinentní otázka - už si přibrala? A penízky na dárky dá manža živitel, ne? 😀

koczurka
20. lis 2008

Aha tak to jo,vlastně některé léky se berou před jídlem.Zajímavé jídlo dneska kuchtíš!Samé zdraví. 😉
No letos teda bude adv.věnec. 😵
To víš že to je krásné jak mimís mává ručkama a celý se tam vrtí,je to fakt nádhera která na Vás taky čeká holky. 😉 To víš že jsem přibrala,už asi 4kg je to dost no.Penízky na dárky musí dát drahý to je jasné. 😀 😀
Já se jen modlím ať se nám nic doma nezkazí protože to tak každý rok míváme.Minulý rok to byla pračka.

evkaa25
20. lis 2008

čaute holky,no vy tady teda jedete.Jste šikulky.
Já jsem se nakonec na tu pivnici vykašlala,jelikož mám manu doma,tak spolu tak nějak relaxujem. 😀
Jo a pivnice je něco jako sklep.Tady na prajské se to tak říká 😀 😀
Tak pivnice přijde na řadu zítra,nebo někdy.Rozhodla jsem se,že než půjdu do práce,chci mít domeček jak ze škatulky.Ono se vždycky tak dlouho uklízí a pak stačí,že člověk nemá pár dnů čas a je to zas to samé,že?!Alespon´ u nás to tak je!
Koczurko to musí být úžasné vidět mimíska ve svém bříšku.A už máš i fotečky,to je nádhera....................... 😵
Já jsem dneska dělala pečené kuře s rýží,taková klasika.Za chvilku půjdem asi s pejskem na procházku,já vám řeknu já tu naši fenečku nemít,tak fakt nevim....
Petis,ještě jsem neobjednávala,juknu na to až večer,to budu mít víc času.Takhle do mně manža pořád hustí,že se ze mně stal počítačový maniak 😀

evkaa25
20. lis 2008

holkýýýýýýýýýýýý já už jsem z procházky doma a kde jste vy???
To se mi to kecá,co?Ale jakmile nastoupím do práce,je mi jasné,že se tu taky vždycky dostanu až večer. 🙂

lajcikova
20. lis 2008

ahoj holky

tak sem ten věnec zvladla,i okna sem si nazdobila-to sem řikala že letos nic,ale sem neodolala 😉 pak mi ho manža nafotia hodim ho do alba.

u nas bylo kuře pečene ve starych kachlakach-chtěla sem je vybourat,ale zdenula si je vyfnukal,ale maso bylo fakt mnam,i cukrovi v tom pečem-jak ve středověku 😀

koczurko moc ti to těhotenstvi přeju,my čekali 10let a takhle to dopadlo ☹ no snad to časem přejde,ale asi ne je to ve mně a dlouho bude.

ten femigard vydrži cca 1měsic-až dva,zaleži kolik toho piješ.ale u mě žadnej učinek,jen po revizi mi zo utlomilo křeče.

petista
20. lis 2008

Lajci, ty to musíš mít domu už krásné 🙂 My vždycky zdobíme byt první adventní víkend, takže už příští. U ty kachláky ti závidím, moje teta je má na chalupě a buchty i maso z nich pečené chutná o 100% víc než z normální trouby. Tetina meruňková chalupová buchta je vyhlášená. Děkuju za odpověď na Femigard, uvidíme, jestli to bude mít nějaký účinek, objednala jsem 3 lahvičky, psali, že to účinkuje i na chlapy, tak zkusíme i manžu
Evi, taky bude u mě konec kecání, příští týden začíná práce, to chodím domů tak nejdřív v pět, pak obstarat šelmu, tj. s procházkou minimálně hodina, něco pojíst, tak to se sem dostanu tak nejdřív v sedm. Ale už jsem trochu závislák, takže myslím, že určitě bude kukat a sem tam něco písnu.
Viděli jste, holky, tu reportáž o opuštěným miminku. My se můžeme přetrhnout a nějaká mamka tam toho svého broučka nechá.
Manža šel na volejbal, tak jsem tady, kdybyste některá chtěla pokecat.
Tak co Evi, zrelaxovali jste s manžou? 😀 A užili jste si? 😀
Koczurko, manželovým rodičům se současně pokazila pračka, lednička, žehlička a auto, to bylo radosti 😨
Evko a vyřiď manžovi veeelikou pochvalu, musí být úžasná podpora, když se sám hlásí do cvičení. To ten můj radši squash, volejbal s kamarádama, kolo, ale na cviky se 2x netváří, ale ono mu nic jiného nezbude. 😎

petista
20. lis 2008

Zase nikdooooo????? Pozor, budu si vykládat sama
😵

lajcikova
20. lis 2008

peti a ty si přimo olomoučačka?ja ža tam chodila za mlada pařit do varny,timpo... 😀 to ale ted nehrozi 😠
jinak samomluvou trpim taky 😀

petista
20. lis 2008

Jo jo, jsem přímo z Ol, Varna, Timpo, hlavně teda esko, to bylo oblíbené celou vejšku, vždycky ve středu do eska, tam pařba do půl paté do rána, ve čtvrtek chudák profesor, který měl ranní přednášku, protože tam chodili akorát šprti, co by do eska nepáchli ( a když jednou páchli, tak se jeden otrávil alkoholem 😀 😀 😀 ). To byly časy, ach jo... jak nám bylo líto lidí, co jeli do práce, když my jsme se jeli vyspat, no a teď, když mám jednání na osm v Praze, tak naopak já jsem ti "lidi" a závidím děckám, kteří se jedou vyspat. jojo, časy se mění
😵 Ale i k lepšímu 🙂 Teď kdyby nebyly ty problémy s mimi, bylo by úplně zlaté období,. tak jsme zkoušení s mimoušem, jinak by to asi bylo moc jednoduché

petista
20. lis 2008

teď je problém, i kdyby chtěl jít člověk pařit, tak má o 10 let víc než všichni ostatní, takže my spíš chodíme s kamarádama někam sednout, přes léto grilování na zahradě, než se vystřídají všechny rodinky, tak je konec léta. Na diskošce bych si asi už připadala stará 🙂 😀 😒

evkaa25
20. lis 2008

Lajci ty musíš být teda šikulka,když si ty věnce i fotíš a tak.Já jsem zase úchylná na orchidee-Phalenopsisy.Mám jich doma 9 a taky si je fotím,když kvetou.Asi se o ně starám dobře,protože kvetou skoro pořád 😀
Petis to víš,že jsme si užili 😉 Vlastně už od úterý,co jsem už věděla 100% výsledek,tak jestli to tak můžu napsat "jebem jak mačky" 😀 No né,prostě po tom půstu je to fakt úžasné 😅
No nic,jdu na telku,jelikož u zpráv se rozhodl manža cvičit.Tak ho musím jít kontrolovat a taky takovou podívanou si nemůžu nechat ujít!!! 😀

lajcikova
20. lis 2008

evi 😀 tak jebem jak mačky? 😀 😀 😀 sem se fakt s chuti zasmala 😀

peti ty si vlastně stejně stara jak ja,ja budu mit v lednu 29 😠 no prostě maldi v prdeli jen ta krasa zustala 😀

petista
20. lis 2008

tak jsme se holky fakt zasmala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Evi, tvoje "jedem jak mačky" mě fakt dostalo, málem jsem skončila pod stolem. My na to jdem dneska, teda pokud manža nezkysne na volejbale se chlapama a nepůjdou na pětipivo On sice moc nepije ale někdy se nechá zlomit. Už se moooc těším, ten půst je hroznej
Lajci, mě bude v březnu už 31 😠 člověk si nepřipadá tak starý, ale když vidím ty dvacítky, tak si stará připadám, přijdou mi strašně trhlé, ale nebyla jsem jiná.
Eviii, jak se staráš o ty orchideje, já vždycky nějakou dostanu a pak mi chcípne. Poraď, na jakém místě, světlo, slunko, zalívání atd. Teď mám dvě a už mi zachází na úbytě.
Evi, tak nám manžu při cvičení vyfoť, ať můžeme insirovat naše drahoušky 😀

petista
20. lis 2008

Evi a ten smajlík za ... fakt úžasné ... je přesný, přesně tak se asi po sexíku tvářím 😅 Manža říká, že se culím jak měsíček na hnoji 😎

lajcikova
20. lis 2008

nic holky valim na tel,zitra večer ahojik 😀 a moc to stim cvičenim nepřehanějte 😀