Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
2. pro 2008

peti a co jako mam pisat???? 😀 zitra se objednam do car,a tam se uvidi.teda pokud nezačnu krvacet ☹ moc tomu nedavam-radši 😒

evkaa25
2. pro 2008

Lajciiiiiiiiiiiiiii jsem napnutá jak kšandy 😀 Strašlivě moc bych ti to přála.Moc,moc,moc!!!Hlavně piš jak to vypadá.I když já už to vím.Vypadá to že jsi těhulka a to by mezi nás vneslo obrovskou naději a optimismus.Alespon´ mi určitě 🙂
Peti věřím,že toho máš moc.A kdy vůbec jdeš na ten pohovor co a jak dál?Myslím,že taky ještě v prosinci,že?!Já zítra určitě napíšu,co jsme vykoumali.
Lili z Ov znám jen určité části,třeba centrum.Ale my jsme holky šikovné,my si poradíme a nezabloudíme 😀

evkaa25
2. pro 2008

Lajci jen tak z ničeho se na testu dvě čárky nedělají!!!
Lili díky za telefon,už ho mám uložený v mobilu.Moc se těším na srazík!!!

evkaa25
2. pro 2008

holky ted´ hledám na Fertimedáckých stránkách,jestli tam neni mapa,kde v Polance to je a nic jsem nenašla.Neumíte mi někdo popsat cestu,nebo str kde by byla nějaká mampka?
Se brzy starám,co?To jsem celá já..... 🙂

evkaa25
2. pro 2008

Holky já jsem ale popleta.....už jsem si tu mapu našla 🙂
Lajci asi se mi dneska bude o tobě i zdát 😀
No nic přeju všem dobrou nocinku a zítra určitě napíšu.Jsem objednaná na odpoledne,tak tady juknu až večer 🙂

lajcikova
3. pro 2008

ahoj všem
tak sem zase testovala,ale je slabši než včera-tak fakt nevim asi nějakej omyl ☹ je to jak stin uplně sem ji musela hledat.no počkam ještě do zitřka a pak se uvidi 😒

koczurka
3. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Lajci,co to tady čtu?To by bylo super. 😉 To mi řekni z čeho se ti ta druhá čárka mohla udělat?No jsem moc zvědavá jak se to nakonec vyvrbí.
Evko,tak jak jsi dopadla na kontrole?Co jste vykoumali?
Lili,taky se moc těším na svícenky. 😉
Petis,jsi v jednom kole jak tak čtu,ale důležité je že si najdeš aspoň chviličku a písneš sem občas.Já do práce nechodím a taky to nějak nezvládám častěji tu psát.Prostě nestíhám. 😀
Tento víkend máme oslavu narozenin drahého takže mně čeká náročnější víkend.Už teď jsem unavená. 😀

evkaa25
3. pro 2008

ahojky holky,tak hlásím,že už jsem zpátky 🙂
Dr Holub přišel o hodku později než mněl,takže nás byla plná čekárna a já první na řadě.Dr nervozní,že neztíhá,takže já se samozřejmě nestihla zeptat na všechno,co jsem mněla v plánu...... 😒 No prostě dojeb!!! 😖
No každopádně mně čeká hydrolaparoskopie,asi v lednu,protože ted´ v prosinci už to nestihnu a taky nastoupit do práce a hned zas lítat po vyšetřeních by asi nebylo to pravé ořechové.
Mněla jsem v papírech napsanou i hysteroskopii,tak nevím,jestli se to dělá dohromady,nebo každá zvlášt´......?!
No tak už mám doma léky,které si mám vzít před zákrokem a tak. 🙂
Zítra si asi pojedu zařídit předoperační vyšetření a vzhůru do toho. 🙂A v pondělí nastupuju do práce.
Jinak jsem si řekla,že na tu imunologii se zeptám příště v Olmíku,jelikož tam pojedu na ten zákrok....
Takže tak.Ted´ fičím s pejskem na procházku a juknu tady později.....

lajcikova
3. pro 2008

no koczurko vubec si nejsem jista,spiš si myslim že je to to fyziologicke těhu nebo jak se tomu keca 😔 už mi z toho hrabe,jestli tam zitra bude fakt jen ten stin tak asi nic,je to skoro neviditelne ☹ takže předpokladam plany poplach. ☹

lilienka
3. pro 2008

ahojky
lajci-co dodat....já vyloženě jsem ted taky naštvaná-už už jsem si myslela-že by? a nic nic slavný soude 😖

evkaa25
3. pro 2008

lajci ještě se nevzdávej!Uvidíš zítra.........kéž by! 😉
Jo mně brali dneska ještě krev a zítra si mám zavolat,jestli jsem némněla mimoděložní těhu,protože mám pořád zvětšený pravý vaječník.Ale já myslím,že 100%ne.
Holky já už se tek hrozně moc těším na ten náš srazík!!! 🙂

koczurka
3. pro 2008

Lajci,tomu fakt nerozumím. 😒 Vůbec nevím že existuje nějaké fyzio.těhu. 😕 Však uvidíš zítra.
Lili,co ty že nejsi v práci? 😀 Jsi tam pořád.
Evko,já se taky strašně těším na srazík.To už nám uteče že? 😉

monali
3. pro 2008

ahoj zdravím
Lajci, to je teda záhada, že nám nemůže nic prostě jít jednoduše 😠 Musíš vydržet do zítřka a uvidíš.
Každopádně držím palce ať tam zase jsou ty //.
Koczurko tento víkend oslava, potom srazík a pak už skoro vánoce., to budeš potřebovat hodně síly,co? 😵
Evko, hydrolapar. a hysteroskop. se podle mě dělá najednou při jednom zákroku. A co už se těšíš do práce? A jak dlouho jsi tam vlastně nebyla?
Já jsem se dneska objednala na enkokrinologii na 22.12. , genetiku bychom měli mít kolem 28.12, Tak snad na ten únor už budu mít všechno v kupě a začne se něco dít.

evkaa25
3. pro 2008

zdravím všechny 🙂
Monali,to je fajn,že ses ukázala.Já jsem byla na nemocenské od poloviny října.Po pravdě se moc netěším,ale to mně rychle přejde.Já to tak mám pořád.Na práci,co mně tam čeká se netěším(kvůli nemocenským na IVF jsem se vzdala svojeho dobrého místa),ale na lidi jo 🙂
Monali takže ty plánuješ IVF na únor?
No já jsem právě dopekla 5 druh cukroví a asi letos končím.Už budu dělat jen nepečené.Rumové kuličky,Rafaelo atd. No už ani nebudu mít tolik času,když budu chodit do páce
No možná ještě něco upeču.........mi to většinou nedá a peču a peču... 😀 😀

lilienka
3. pro 2008

Koci-já mám noční,víš? 🙂 Zítra jedem na tu genetiku,už ráno- tak spát půjdu až přijedem-doufám,že to dlouho nepotrvá.Včera(vlastně dnes 🙂 ) v práci byla sranda-holky mě slyšely zpívat přes 2 jedoucí mašiny a špunty v uších 😀 a to zpívám falešně-chudáčci 😀 tak zatím ahojky

lajcikova
3. pro 2008

ja se nevzdavam,jen se neupinam na ten pro nas teda určo zazrak ☹ prej je po potratu pohnojeno no že by to teda fungovalo i na nas to teda fakt nevim 😒 myslim že to stejně do ra¨na dostanu,občas mě pichne ve vaječnikach,chodim častěji na zachod tak fakt nevim-určo sem si to vsugerovala do palice,debil 😒 ted budu zas nasrana 😠
ale těšimě že už se bliži ten sraz,jsem vysvobozena ze zeabijačky-hurááááááááá 😀 nesnašim ten smrad 😝

monali
3. pro 2008

Evko, v únoru teprve bude dr.plánovat stimulaci,aspoň doufám 😉 Je super,že máte v práci dobré lidi,protože dělat s nesympaťakama je fakt za trest.
Lili, my když jsme byli na genetice tak to trvalo tak půl hoďky. formuláře jsme už měli vypsané doma, jenom s náma doktorka doplnila nějaké údaje, rozkreslila náš rodokmen, kdo měl jakou nemoc a nakonec nám vzali krev. Byli jsme ve fakultce v Porubě a doktorka byla úžasně příjemná. Když tak písni jak to u vás probíhalo.
Lajci, zabíjačka? vy chováte pašíka?

lajcikova
3. pro 2008

ty jo nam ve fertasu vzali krev a tim to zhaslo-prej vyšetřeni na genetiku 😠 hajzlici 😠
moni my nechovame nic jen psa a kočku,jo ještě rybičky 😀 to děda s babi 😀

monali
3. pro 2008

Lajci, když jsem chodila do gyncentra v OV tak mi ani nedělali testy na štítnoužlázu (co jsou prý dost podstatné(
a krev brali akorát 3DC, a v FN OL ještě i 21DC. Pak si teda vyber CAR 😠 Ach jooo, kdyby to tak šlo bez nich.
Já jsem ještě zzabijačku nikdy neviděla, a teda nevím jestli bych chtěla. 😀 My jsme doma vždycky chovali akorát slepice a králíky, a psy a kočky. Teď v paneláku nemáme nic. Jenom manžu a to je někdy pořádné zvíře
nazabití 😀 😀

evkaa25
3. pro 2008

Mně dělali genetiku v OV,to jsem myslím něco vypisovala,ale brali mi to přímo v Caru a ve Fertasu jsem nic nepodepisovala a brali mi to taky přímo tam.Lili a tebe jako z Fertasu poslali na tu genetiku nekam jinam?Kam na ni jedeš?Určitě se pak ozvi,jak bylo.Jinak ty noční ti fakt nezávidím! 😒 A jak dělá manžel?Vidíte se vůbec?
Já když mám v práci frmol,tak se s manželem skoro vůbec nevidíme.........
Lajci pořád na tebe myslím,tak se holka drž 🙂
Monali vypadá to,že se těšíš na další pokus.Já mám docela strach z těch vyšetření-jsem zbabělec,ale chci vědět,kdyby byl nějaký problém.A potom taky vzhůru do boje. 😀

monali
3. pro 2008

Evko, jo docela se těším, hlavně proto, že po prvním IVF - zamlklé těhu, jsem se dost dlouho vzpamatovávala,
potom jsem zase řešila jestli zůstat v OV nebo přejít do OL, a najednou je rok pryč. teď mi to navíc komplikují ještě
blbé výsledky a navíc ve FN mají hrozně dlouhou objednací dobu, protože je tam nával .
Ale aspoň doufám, že vychytají všechny mouchy a snad to pak už dopadne.
Navíc jak čtu jsem z vás tady nejstarší a nechci mít dítě ve 40. 😒
A vyšetření se neboj, zní hrozně, ale bude to v pohodě. třea budeme stimulovat ve stejnou dobu.
A v kolik zítra vstáváš, že tady ponocuješ?

lajcikova
3. pro 2008

jo nejstarši jo??? 😀 mě bude v lednu 29 😠 to sem chtěla prvni do 25,tak ve snu 😀

monali
3. pro 2008

no, a mě bude v únoru 33, skoro se stydím to napsat, taky jsem si myslela , že když se v 27 rozhodnu mít dítě
tak šup a už to bude. Potom mi moje -dr. poslala na laparo, s tím, že mi propíchají vaječníky a do 3 měsíců otěhotním, a zase nic. Potom mě poslala do CAR a to jsem se viděla za měsíc těhjotná s dvojčatama. A najednou
mi bude 33 a pořád nic. 😔 Ale zatím pořád věřím , že se to povede, ještě mám dva pokusy.
Navíc už máme doma i papíry k adopci, ale zatím je nemáme vyplněné, ale už s tou možností počítám. Manža taky
i když o trochu méně. tak uvidíme
Tady bych chtěla aby mi bylo 29 😀

evkaa25
3. pro 2008

monali koukám,že toho máš taky hodně za sebou.....Takže už se snažíte 6 let,to jsi asi už mněla nějaké inseminace,že?Když jdeš ted´ na druhé IVF.
Já si zítra pojedu zařídit předoperační a jelikož nerada čekám u doktorů,tak tam pojedu už na 7,to znamená že budu vstávat o půl šesté 😀 Ale když chodím do práce vstávám když mám výjezdy(2x týdně) ve dvě hodiny ráno,takže tohle je pro mně "pohoda" 😀
Na druhou stranu ted´ o nemocenské si užívám spánku,jak můžu.

evkaa25
3. pro 2008

Monali moc by mně zajímalo,jak probíhá a kde vlastně dostaneš papíry k adopci?Zatím spíš jen ze zvědavosti.........Já osobně vím,že bych do toho šla,ale ne ještě ted´.Ted´ ještě nejsem v žádném případě připravená.

monali
3. pro 2008

a já jsem se zrovna litovala, že musím vstávat 4,50 😀
Jo měli jsme 2x IUI, více prý nemá smysl mi tvrdili. a tak jsme šli do IVF.(předtím jsme tomu ještě nechávali volný průchod,jako že se určitě zadaří)
Teď mi dr.dostál taky navrhoval IUI, ale to jsme odmítli. Už v OV mi říkali, že moje vajuch mají silnou slupku, a spermie se tam nemůžou dostat, takže to nechci. Rovnou zkušíme ivf.
Co to znamená ty výjezdy, a uprostřed noci?

evkaa25
3. pro 2008

monali nebudeš tomu věřit,ale já rozvážím květiny.Moje trasa je Třinec,Jablunkov,Č.těšín a někdy až na Slovensko.No a jelikož musím zvládnout denne kolem třiceti zákazníků,tak vyjíždíme před čtvrtou ráno.No a to předtím ještě musím s partákem naložit auto-dodávku,takže chodíme do práce na 3hodky ráno 😀
No ale zase je to práce s lidmi,i když opravdu náročná.
Monali třeba budeme bojovat opravdu společně.Možná i s Lili a Petistou a ostatními holkami,kterým se v tomhle roce nezadařilo.A my se dočkáme a pak zas budem probírat těhulení 😀 A Koczurka nám bude radit.Bude to takový náš předboj,,,,,,,,,,,,,, 😀
No nic manža volá at´ jdu chrupkat,tak už vás opustím

monali
3. pro 2008

já se taky loučím, dobrou

lajcikova
4. pro 2008

hezky den,teda pro mě moc ne 😠 test zcela negativni,se na to.... ☹ ale moc mě to nemrzi jsem s tim počitala,necham si pichnout injekci na vyvolani a pak se uvidi 😉 tak hezky den

evkaa25
4. pro 2008

ahojky
Lajci tak co to proboha mohlo být?Jsi statečná,to by mně asi položilo 😒
Jinak já jsem dneska na to předoperační nejela.V pondělí nastupuju do práce a manža má ode dneška až do vánoc volno,tak jsme si řekli,že si tedka ty dva dny společně užijem! 🙂 Doktorů už máme dost a já to potřebuju až na leden,tak to budu řešit až v lednu 😀
Tedka mi manža vaří oběd-zapečenou brokolici se šunkou a sýrem 🙂 Je to prostě miláček!!!