Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
21. lis 2009

neboj michul prej chrooo chřipku nemam,PN taky nemam pohotovost ji nevystavuje,musi mi ji napsat zpětně obvodak--to bude zase boj 😠 ale mam na to narok,tak se nedam,nebudu mit přece ÁČKO.
jinak u nas jmena-no my jako počitame se dvouma prckama na jednou 😀 -takže zdeněk 😀 a tomaš.a u holek,ester a asi vilma,nebo elen.to je totiž boj............. 😅 ale takove starosti neřešime. 😖
nic jdu ležet a koukat na markizu na bobule,sem tu 1neviděla 🙂

evkaa25
22. lis 2009

Ahojky kočky 🙂
Tak se hlásím po víkendu.Byla jsem opět v jednom kole,návštěvy,večer posezení v hospůdce nad džusem a tak.
Michul,takže Mirek mněl být Kubík,jo?!?Darinka je moc pěkné jméno.Žádnou Darču taky neznám.Tak to je super,že jste se s manžou a synátorem shodli! 🙂
Lajci taky pěkné jména,tak snad už se brzy zadaří.Moc ti to přeju!!!
Snad ti obvodák nebude dělat moc problémy napsat tu PN zpětně,ale snad ne....Hlavně se pořádně vylež at se brzy uzdravíš.
Já jswem dneska jako naprostá zdechlina.Nějak mám poslední dobou hrozně málo sil.Jsem pořád nějaká nefunkční a unavená.Jsem upřímně moc ráda,že jsem na nemocenské a nemusím do práce. 🙂
Tak se pro dnešek loučím,pa zítra..........

michule
autor
22. lis 2009

Ahoj holky. Tak dnes pusto prázdno, no víkedn je asi faykt takový odpočinkový. Já dnes byla v cukrárně a pěkně si to sladké vychutnala a taky jsem žehlila ty pidimidi věcičky a už se těším na superstár.
Lajci - jen si ven nemocenskou, máš na tol nárok a fakt to není sranda, žádná chřipka by se neměla podceňovat. No a k těm jménům - Elenu chtěl šíleně mladý. Do teď si to občas prosazuje, ale nakonec souhlasil, že Darča je dost sexy. Po Esterce touží má kamarádka z práce, má Elišku a chtěla by druhé a nemluví o žádném jiném jménu než Ester. Já žádnou neznám, jen Ester z Pošty pro tebe 😀 😀 😀 😀 😀 . Tomáš je taky moc pěkné jméno. Zbytek není můj šálek kávy, ale každé jméno je krásné když se krásně volá. Na jedné diskuzi je kočena, která čeká dvojčátka holčičky a má vybrané jména - Filoména a Cecílie, jsem nadšená.
Evi - no jo, celou dobu to byl pupík Kubík, ve finále jsem změkla a dala Miroslava po otci. Mají to putovní jméno. Jen mladý je nespokojený. Ale to jsme my všichni. No a Darča je takové hodící se k nám. Miroslav a Darina, tvrdé a když to skloňuješ, tak milé - Mirunka a Darinka. Já jsem taky ráda, že jsem na te nemocenské zůstala, ale jen kvůli tomu, že si to šíleně užívám. Ale někdy mi to chybí. No co, máme na ten odpočinek nárok a a tak si to patřičně užijeme.
Krásný večer a zbytek neděle všem a pište ženy!!!!! 😀 😀 😀 😀

anabeel
23. lis 2009

ahojky holky,maminky a snazilky.
chtela jsem vas poprosit o radu jestli delaji ve FN v olomouci NATIV a jestli ano,jestli nahodou nevite kolik to stoji pro samoplatce?
dekuju moc za odpoved.

preji krasny den i kdyz teda nas prsi 🙂

michule
autor
23. lis 2009

Ahoj holky. Všem krásný i když uplakaný den. Já dnes vegetím doma, ale odpol. jdu za kamarádkou, která rodila 12.11 takže jsem natěšená jak malá. Už se zase vidím jak budu polykat slzy. 😀 😀 😀 😀 A ještě jedna dobrá zpráva pro mě, má Casualplay, takže si ho povozím ať vím do čeho se ženu. 😀 😀 😀 😀 Jo a zítra jdu k holiči na melír, takže na srazu budu neodolatelná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Anabeel - ve FN OL nativy nedělají. Vím to 100%, protože jsem si nějakou dobu dopisovala s kočkou z OV a ta začala chodit právě kvůli Nativům do Reprofitu a pak Brno a Zlín. Pokud nenajdeš odpovědi zde, pošku ti kontakt na tu holku, pokud tady tedy ještě píše. Přeji hodně štěstíčka!!!!!!!!! 😉

lajcikova
23. lis 2009

ahojik
tak mi tu PN dal a bez kecu 😕 a napsal mi antibiotika,včera sem už i zvracela a litala na zachod 😖 fakt sila,ale dneska je mi fajn.takže budu dělat perniky 😉 na kontrolu jdu ve čtvrtek takže do prace až 30.11 😵 ale aby to nebylo moc ružove tak nam opět nejede auto,prej něco z elektrikou 😝 takže když se daři tak se daři.
michul mě zdenek taky nebere jako jmeno,ale když to maji putovnia dědične co nadělam že jo 😎
nic jdu něco dělat asi ležet 😀 no a ja budu kočka největši na tom srazu,nos mam olezlej,sem samej pupinek,no jestli to tak bude pokračovat tak ani nedojedu ☹

evkaa25
23. lis 2009

Ahojky,ahojky 🙂
Lajci doufám,že se do srazíku dáš do kupy.Samozřejmně zdraví je nejdůležitější,ale já bych tě ráda viděla.
Kdo ví co pořád dělá Koczurka a jestli se srazíkem počítá,dlouho už tu nebyla.........
Jo a perníky já mám moc ráda.Úžasné je,když je někdo umí krásně nazdobit.Je to pak jak z pohádky.Ale já to tedy moc neumím.Mám to vždy kostrbaté a tak.... 😒 😠
Michul,tak ty dneska uvidíš tak malé mimi,to je paráda. 🙂 A ty už máš ten kočík objednaný???Já jsem zatím s kočárky na bodu mrazu.Vím trošku co chci,ale je jich tolik.........
V pátek jsem byla v Ov v Sambaby,tak jsem se tam trochu rozhlížela a nějak jsem nenašla,to co bych chtěla.Na netu už pár tipů mám,tak musím dál koukat a studovat. 😀
Ráno tady taky pěkně lilo,ale ted je moc pěkně.Sluníčko svítí a na slunci 20 stupnů celsia. 🙂 Tak asi půjdu na prochajdu.
Byla jsem dneska u kámošky a nakonec jsme se sešly tři a pěkně pokecaly.No a když jsem od ní odjížděla,tak jsem viděla nehodu.Můj šéf z práce v Audině se srazil s nákladákemAuto mněl na padrt,ale naštěstí se mu nic nestalo!!!Opravdu skoro zázrak.Jsem z toho nějak rozhozená.Mněl fakt štěstí!!!

michule
autor
23. lis 2009

Lajci - tak jsi na tom teda fakt bledě. No nic, zdraví je nejdůležitější a nebudeme to hrotit, když ti bude zle, musíš až se dát dopořádku a pak se někdy sejdeme, jen ať to není až půjdou děti zase do školy 😀 😀 😀 😀 !!!! A co se týká těch jmén, je mi to naprosto jasné, hlavně vůbec nic nezavrhuji. To je na každé z nás. Já taky dala Miroslava - putovní jméno 😀 😀 😀 😀 😀 .
Evi - takže my dvě se sejdeme asi samostatně. Já mám dojem, že nám štěstí nepřeje. Ani nevíš kolikrát jsem už myslela na holky. Je to škoda a nevím kde se stala chyba. No nic, máme celé téma pro sebe 😀 😀 😀 😀 😀 . Kočárek ještě nemám. Pojedu do Bialsko Biale těsně před vánocemi a koupíme ho, ať máme něco pod stromečkem. Dechovou podložku koupím těsně před porodem, stojí kolem 2.ooo,-takže to může koupit i drahý a hlavní důvod proč to koupím těsně před je, záruční doba. Takže bude jako nová a hned po půl roce ji prodám. Jsem špekulant, všechno mám naplánováno 😀 😀 😀 😀 😀 . Nehody jsou hodně nepříjemné, že?? I když toho člověka někdy moc nemusíš, tak stejně nepřeješ nic zlého. No jo, machři, musí na ně dojít, třeba je to jen plechařina, ale snad se poučí.
Tak hezký večer, jsem zvědavá kdo dnes vypadne v superstár, tak jdu na kukendo.

lajcikova
23. lis 2009

michul ja se budu snažit dojet 😵 nechci si nachat ujit ty "bachory" 😀 vypada to že tam ale budem jen my tři?????????možna koczi ne???
taky jdu na superstar-tipuju že vypadne lacho 😎 myslim ež to habera řekl včera přesně s těmi hřebiky v rakvi.....ale za to šmajda zpival jak buuuuuh,teda krom toho duetu,to neměl na chodura 😀
jinak hlasim 1plech spalenych pracen 😀 zitra tu budu mit neteř a budem spolu pect ty perniky,to sme zvědava jak to jako zvladnu uhlidat takovou 4kozu 😀 ted ma obdobi že se uraži a nafakuje-no to je něco na mě 😠 takže zitra podam info

michule
autor
23. lis 2009

Lajci - jen přijeď. Kdy jindy budeš mít možnost nechat se poplivat dvěma břuchandama. To uvidíš jak se na tebe aspoň jeden bacil přilepí a nepustí. Nebo se chytnou bacilky od každé jeden a fakt budou ty dvojky. 😀 😀 😀 😀 Tak ty už pečeš? Já budu taky, ale stačí až příští týden nebo ten další. Ale ty budeš mít pomocnici, to je super. Tak bacha na spáleniny!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já jsem si koupila v IKEI nové formičky na vykrojování, tak se na ty perníky obzvlášť těším.

evkaa25
23. lis 2009

Tak Lacho je venku.Myslím,že tak je to nejlepší.Už na ty ostatní nemněl.A Bendik se Šmajdou jsou čím dál lepší!!!Ale mně se líbí Chodur.Je to fakt král! 🙂A Ostravak k tomu 😀 😀 😀 😀 😀
Já se taky chystám péct,ale vidím to tak za dva týdny.Před tím má ještě manža narozky,tak budu muset něco napéct na oslavu.Bude nás tu pomněrně dost na rodinou oslavu.12-14 dospělých a 4-5dětí.............A všichni jsme neskutečně žraví...... 😀 😀 😀
Michul já tu dechovou podložku budu mít od ségry.Bude v té době kdy se mimi narodí rok a jeden měsíc stará,tak myslím,že bude spolehlivá.Vyzkouším a uvidím. 😉
A na kočíky se budu už muset fakt zaměřit.A koupím ho po vánocích,to už snad nebude takový shon.I když představa mít ho pod stromečkem je taky lákavá..........

evkaa25
24. lis 2009

Ahojky 🙂
Dneska se nějak necítím moc dobře.Tlačí mně v podbřišku a pořád se mi motá v hlavě.Ale asi to bude tím,že jsem pomněrně nevyspaná a normálně se mi roztahuje děloha.Už nespím tak moc,jako před tím.Jelikož už se neumím v noci pořádně uvelebit. 😅 Bříško roste a tak už mám strach na něm spát.Tak se snažím spát na boku a na zádech.Ale vzhledem k tomu,že jsem celý život spala pouze na břichu,tak mi to činí docela potíže. 😒
Mněla jsem tu dneska kámošku z práce a ta mi říkala,že včera při té nehodě byla s mojim šéfem v tom autě i jeho manželka.Je v šestém mněsíci a mněla z toho docela šok.Museli ji odvézt do nemocnice.Ale naštěstí vše v pořádku.Možná se tomu mému šéfovi konečně rosvítí,co je v životě důležité..................
No nic,jdu upéct kuře.Dneska jsem ještě neobjedvala.Čekám na manžu až dorazí z práce,že si pak dáme spolu.Tak to budeme mít spíš jako večeři.Ale zase budeme baštit spolu........

michule
autor
24. lis 2009

Ahoj holky. Tak jsem dnes krásně ostříhaná, namelírovaná a cítím se skvělé, po 7dmi měsících jsem upravená 😀 😀 😀 😀 😀 . Měla jsem strach, že mi to nechytne, ale nakonec jsme měly strach, že mi to vypadne 😀 😀 😀 - to by byl masakr, protože paruky jsou hrozně drahé. 😀
Evi - já jsem taky břichospáč, no a teď utrum. Je to fuška se převalit z boku na bok. Každý říká, že musíme hodně odpočívat, ale to se taky pořád nedá jen ležet. Každopádně motaká jsem měla taky, buď v klidu a spomal, je to tlakem. Fakt, sem tam se mi to přihodí. Já taky na sobě cítím, že bych měla brzdit, ale jsem akční a prostě po jednom dni doma už mě pálí paty. Jinak jsem dnes prošla rehabilitaci ( u nás v práci ) no a příští týden v úterý budu mít na míru ušitý těhotenský pás. Je to skvělá věc, trochu mi to zpevní i záda a podporuje správné držení bříška. Tak na to se těším, jelikož se mi zdá, že ho mám fakt nízko. No a navíc to jde přes pojišťovnu, takže nic platit nebudu. Pak ho tady nabídnu budoucím těhulkám. Tobě už to nemá cenu, ty rodíš hned po mě 😀 😀 😀 😀 . Dobrou chuť ke kuřátku. Jo a co se týká toho šéfa, je mi zle, že mohl jet třeba tak rychle s těhotnou ženou. Teď by se měl pořádně zamyslet a děkovat bohu, že nezmařil život - nedej bože životy. Fuj, ani pomyslet nemůžu.
Všem krásný večer a zdravím všechny co jen čtou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

evkaa25
24. lis 2009

Tak kuřátko bylo výborné.Jen jsme se s manžou trochu chytli.Ale naštěstí jen trochu,tak budu dělat chvilku uraženou a pak na to kašlu.Že my se pohádáme vždycky kvůli takovým kravinám.............. 😅 😨
Michul a kde v obchodě se jinak ten těhu pás kupuje?Myslím,že jsem něco takového zahlédla na netu,ale už nevím kde a jestli to bylo ono.Je pravda že záda v těhotenství opravdu trpí a ten těhu pás je dobrá věc.Taky jsem o něm přemýšlela,ale pak jsem se op to nějak přestala zajímat..........
Ty se máš,že jsi ted celá zkrášlená.Mně se nějak pořád nechce objednat ke kadeřnici a to už bych to fakt potřebovala.O obočí ani nemluvě.Potřebovala bych ho protrhat,ale kámoška kosmetička,co mi to vždycky dělá je na marodce a já se neumím dokopat zajít někde ke kosmetičce.Takže já budu vedle tebe na srazíku vypadat jako úplně neupravená břuchatá těhulka........... 😅 🙂
Lajci a co ty?Jak je??
Jo a ten můj šév mněl opravdu pekelné štěstí.Ještě že to dopadlo dobře a odnesly to jen plechy!!Jak píšu.Třeba se mu konečně rozsvítí........

michule
autor
24. lis 2009

Evi - to je dáno, lidi se nehádají kvůli ničemu jinému, než kvůli kravinám. U nás to je taky normální. Drahý se už těší, až bude malá na světě, že prý nebudu tak protivná. No to určitě, on ani neví, jak jsem milá a že to bude třeba ještě horší 😀 😀 😀 😀 . No musí to s náma vydžet. Jinak já Evi jsem viděla v obchodech jen ty ozdobné pásy, dají se nosit na oblečení. Ale tento rehabilitační jsem neviděla. Je dost možné, že se se budou prodávat někdde ve zdravotnických potřebách nebo v těhotenských obchodech. To opravdu nevím, ale jedno vím, MUDr by ti ho taky určitě napsal. Opravdu, je to nic nestojí. Zkus to. No a za vlasy jsem dala 800,- drahý upadl do komatu a po probrání řekl, že už nemá hlad. Já mu chystám večeři a vím, že je vždy z práce hladový a on nejedl. No chudák, nemá to se mnou jednoduché. Nehty, vlasy a to má štěstí, že obočí si barvím sama, ale barva stojí majlant. 😀 😀 😀 😀 Takže se neboj Evi - do soboty budu stejný břucháček jako ty. Navíc se mi to nechce tak upravovat, tak nezoufej.

michule
autor
24. lis 2009

Jo a Lili a Lajci, kde jste? Lajci - jak je?

lajcikova
24. lis 2009

čauky
neteř odjela 😝 perniky sou upečene ale nejsou nazdobene,se mi vysra...zdobička 😠 .pracny sme taky dozdobila a zitra začnu lineckym 🙂 to mě moooc bavi.
jo tak o kadeřnici nemluvim,a co se tyče oboči--to se radši nevyjadřuju 😔 nemam čas no...
jo hadky k vuli kravinam znam,minule sme se dohadaly a pak leželi vedle sebe v posteli a každej si brečel do sveho polštaře ☹ pak sem dolezla,ale byl fakt nasranej 😒 tak sem, se pokorně omluvila...a rano bylo fajn.ale ten čistej vzduch 😵
dneska byl zase na školeni 😠 před chvily dojel a zitra jde zase do prace,sem pořad sama 😝 a už sme mu ukazala co chci na vanoce,tak doufam že si to necha zabalit-přece si nebudu balit svuj darek???ja mam pro něj mobil-kterej sme vyhrala u t.mobile,a mikinu--tak páá

evkaa25
25. lis 2009

Hojky 🙂
Michul,tak to já se dr zeptám na ten pás.Ty ozdobné pásy jsem viděla na netu,ale myslím,že jsem na netu viděla i ty ortopedické.Nebo možná tam bylo o nich jen něco psané,už nevím........
S tím manžou a jeho upadnutím do komatu jsi mně fakt pobavila. 😀 😀 😀 A dokonce ho přešla chut k jídlu,jo?!?Tak to je bomba.To můžeš praktikovat,když se ti nebude chtít vařit. 😀
Lajci ty teda jedeš s tím pečením.Až mně to zachutilo,jak tě tu tak čtu a možná začnu péct už příští týden. 😉
Jo Lajci s tou prací je to asi všude stejné.Já jsem sice doma,ale s manžou se taky moc nevidíme.Domů jezdí kolem půl páté,ale momentálně pracuje ještě po práci na střeše našeho baráčku.Musí to stihnout do zimy,tak někdy dělá i za tmy u lampy. 😒 On domeček je pěkná věc,ale pořád se do něj cpou penízky a pořád je co zlepšovat a zpravovat.......
No a domů přijde v šest,nabaští se a v osum už spinká........
Jo Lajci to máš super,že už máš pro manžu dárky.Já teprve vymýšlím,co mu koupit k narozkám.A na Vánoce už vůbec nevím. 😒
Jo a ten mobil u t-mobile jsem vyhrála taky.Vyhrála jsem j´hned tři.Mněla jsem štěstí.Jeden už mi došel poštou a dva ještě ne.No a ten jeden já koza dala manžovi,protože jeho už to mněl opravdu za pár.Ale mohla jsem mu ho dát třeba na ty narozky......

lajcikova
25. lis 2009

hoj
evi ja vyhrala nokii,je celkem dobra...on ma fakt šunt starej,ja mam sony ericson,asi 1.5roku starej.ale on ma furt ten šunt.ještě ti to dojde,bud ti dojde nokia nebo samsung.zaleži jestli si byla licha nebo suda.ja ho amm schovanej v šupliku kde mam kalhotky 😀 tam nelozi 🤐
musim stejně něco ještě dokpupit,v tu sobotu jedem do polska tak mě zdenek hodi na zpatečni cestě,holky mam dotaz myslite že by to mohlo byt v arealu jak je IKEA?tam totiž jedině trefime,ještě možna k soudu na porubě.ale to si nejsem jista,nebo kdyby nas tam někdo čekal u te IKEI a pak nas navedl kam budete chtit jit.bohužel tam budu jen chvilku sme ještě trochu marod,a hlavně mě poveze manža 😔 tak snad to neva???kdyby jo tak bysme to nechali na přiště.
jo už dělam dneska vločkove kolečka---vřele doporučuju jsou fakt mnamozniiiiiiiiiiiii 😵 😝 ja bych sežrala jen to těsto...
rano sem si dala s mamkou chlebiček a bylo mi pěkně šoufl,sem myslela že se pobleju 😝 sem zvědava na svou prosincovou ms... 😕
nic jdu ještě dělat manžovi společnost ma dneska nočni,takže v 17hod.mizi ☹

evkaa25
25. lis 2009

Lajci,nám taky poslali první tu nokiu.A jak píšeš,je dobrá.Nečekala jsem,že bude mít i rádio a tak.Jako dárek je to super!!Já asi dám jako dárek ty další,co mi přijdou.Jestli mi teda přijdou. 😅 😀
Mně shoping park na tu sobotu naprosto vyhovuje.Takže jestli bude souhlasit Michul,tak se můžem sejít před IKEOU.My s manžou uvažujeme,že taky v sobotu vyrazíme po nákupech.Takže je to naprosto idealní.A to že tě poveze manža přece neni žádný problém.Zaprvé je to velký simpaták-z fotek-a za druhé alespon se nemusíš nikde hrkat vlakem a přijedeš k nám v pohodlí autíčkem.Já můžu stejně taky jen na chvilku,ale hlavně,že se sejdemNo ne?!?My tě s Michul tak poplivem,že neni možné aby to konečně nevyšlo!!!!!!!!!!!!!!!
Koczurka se stejně neozvala,jak to s ní vypadá......

lajcikova
25. lis 2009

tak jo,zdenek rikal ze počka stejne v aute tu tričtvrte hodku,stejne dyl nebudu 😠 ale aspon vas uvidim....nebo prej proleze ty obchody vedle,je tam myslim jakej si hornbach nebo co to tam je,takže v sobotu u ikey,a plati ta 14hod.nebo dřiv?mě by to nevadilo ani tak kolem 13hodin.ale zaleži na vas.se přizpusobim.... 😎

michule
autor
25. lis 2009

Ahoj holky. Já dnes byla v Polsku. Ale už jsem fakt pitomá a neměla bych tak cestovat. No nic, koupila jsem kolotoč nad postýlku a proutěnou truhlu, nevím co do ní dám, ale zatím to je praktické a jsou tam ty malé zákeřné věcičky na žehlení 😀 😀 😀 😀 a pak jen takové pitomosti. No a teď ty pitomosti jím, takže koule jako hrom.
Naprosto souhlasím s Ikeou!!!!!! Takže je to jasné, ve 14.00h před Ikeou a stačí, že se uvidíme chviličku, popliveme Lajci, poměříme břuška a jdeme dál. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jak to, že vyhráváte mobily???? Já to prdím, to jako co byla za soutěž??? No a měla bych dárek pro mlaďocha. A tak mám ,,,,,,,,, však víte 😀 😀 😀

Lajci - tak ty jsi fakt šikovná. Ty už máš jako půl napečeno. No tak to je vrchol. Já teda taky začnu, aspoň budu zase jeden den doma. Napiš mi prosím tě recept na ty vločkové kolečka, to neznám. Děkuji. 😅 Jo a klidněš vemte své drahé, já budu tedy asi sama, ale polovičky mi fakt nevadí.

Evi - no fakt to bylo tak kruté. Ale on je statečný chlap, on to rozdýchá. Ten tvůj je taky pořád v jednom kole, stejně jako můj drahoušek. Příjde ( pokud ho nepřekvapím nějakou jobovkou tak ) nají se, vykoupe a spí a tak pořád dokola. On to naše miminko ani neuvidí 😀 😀 😀 😀 😀 .

Všechny zdravím, jdu si lehnout, čtenářkám posílám pozdrav a těším se na sobotu!!!!!!!

evkaa25
25. lis 2009

Tak to je super,že jsme se na ten srazík tak domluvily!! 🙂
Fakt jsem za to ráda a moc už se na vás těším. 😉 Lajci můj manža,jestli teda pojedeme spolu na nákupy,tak taky půjde trajdat po obchodech.Však je tam toho spuosta.
Jo a ten recept na ty vločkové kolečka bych taky ráda.........
Michul,ta soutěž je pro ty,co mají jako operátora t-mobile.Jsou na to i reklamy v T.Hraje se o 100 000mobilů.Napíšeš sms ve tvaru VANOCE na číslo 2009 a oni ti pošlou otázku.Ty na ni musíš co nejdřív odpovědět.Když pošleš špatnou odpověd,tak oni ti pošlou nápovědu.Těch nápověd je několik.Záleží,jak moc voláš,podle toho se to odvíjí.No a když odpovíš dobře,tak oni ti příští hodku napíšou,jestli si vyhrála,nebo ne.Vyhrává 84 lidí každou hodinu.A hraje se celý den až do 20,12 myslím.

michule
autor
25. lis 2009

Jo Evi - díky, už to chápu. A prosím tě, mám ještě jeden dotaz, kolik SMS jsi posílala ty když máš 3 mobilky????
Lajci - Hornbach je v Porubě hned ve Svinově, ale tam je tolik obchodů, že bude mít co dělat i dýl!!!! 😀 😀 😀 😀

evkaa25
25. lis 2009

Michul,já mněla docela štěstí.Poslala jsem 52sms.Je to sice dost.Jedna sms stojí 9kč.To znamená,že jsem propsala 468kč,ale mám za to tři mobily,které se budou hodit jako dárky.Jeden mně vyčel na 156kč,což se myslím dá. 🙂

evkaa25
25. lis 2009

Holky já právě dělám bramboráky.Ještě je nemám všechny usmažené,ale už jsem jich totálně přežraná.Pomalu se ze mně stává pořádně kulaté prasátko.Takhle se přežrat.Ale když já je mám tak ráááááááááááda.........

lajcikova
25. lis 2009

ja poslala jen dvě sms 🙂 a měla sem mobil,vyhrala sme za to že sme uhodla archeologicky nazev-byla to věstonska venuše. 😵 a pak sem hrala dal asi 2krat ale nevyhrala,nejlip se hraje přes tyden tak kolem 4rano--všichni spinkaji 😉

tak a ted vkladam ten recept:::
100g tuku(ja dala maslo)
100g cukr moučka
1vejce
1van.cukr
a vrchovata lažička kypřiciho prašku
100g pol.mouky
200g ovesnych vloček
50ml rumu
na polevu:
100g cukr moučka
3lžice rumu

postup:
tuk utřeme z vejcem a cukrme v pěnu,přidame prosatou mouku s kypř.praškem,ovesne vločky a rum.zpracujeme v těsto,ktere nechame odležet v lednici cca 30minut.ze začatku se to lepi chce to trochu vic mouky,než ty vločky nasaknou.
pak těsto rozvalime asi na 4mm a vykrajujeme tvary(ja dělala podkovičky,ale pěkne jsou kolečka an ktere pak mužete dat mašličku)
rozložim na plech s pečicim papirem a pečeme na 180 asi 15minut.
po upečeni nechte krtace vychledit,dame na mřižku a potřeme cukrovou polevou,ja dala na každou podkovičku ještě kytičku.

lajcikova
25. lis 2009

je to takova paplanice ale vysledek fakt stoji za to 🙂 zitra budu dělat medove kolačky a to je teprv žradlo 😵 u těch vločkovych je dobre když mate pocit že se to lepi dat do lednice a pak přidat mouku a znovu vypracovat .

evkaa25
25. lis 2009

Lajci tak recept fakt vypadá dobře.Určitě ho vyzkouším. 🙂
Jo a s tím mobilem jsi mněla fakt štěstí!!!To já jsem poslala smsek dost,ale zase to stálo za to a mám dárečky. 🙂
Taky jsem hrávala většinou v noci,když jsem nemohla spát. 🙂

lilienka
26. lis 2009

ahojky holky
teda evi,ty máš ale kliku s tou výhrou-já chci taky vyhrát něco.Já nevyhrála nikdy nic-ani s těma fotka psů-a to jsem tam měla rovnou 4 fotky 😒 🙂 Dnes mám celkem hektické ráno.Sotva jsem se vzbudila,tak mi volal švagr,že neteř má horečku,tak ji nechce poslat do školy,ale že se mojí mamce ani segře neumí dovolat,tak neví co a jak,protože on pracuje až v ostravě.Tak jsem pro ni zajela,ale busem,protože auto si vzal ráno tatka-jsem vstávala ve čtvrt na 8 a o půl mi jel bus,ale stihla jsem to.A zpět jsem jela autem od segry a uprostřed cesty jsem si vzpoměla,že vlastně nemám papíry od auta,tak jsem se domluvila s Kačkou,že kdyby nás zastavili policajti,tak at hraje šílenou nemoc 😀 a ona jasně,ale proč??? 😀 A ještě k tomu neměla klíče od bytu,tak nemají zamknuto...to mi dělá starosti,ale mají kouli na dveřích,tak snad bude vše ok.Ted je u našich-mamka si vzala náhradní volno.Mi se líbí u naší rodiny(ale musím říct,že pouze moji"pokrevní"rodiny),že cokoliv se stane,tak se vždycky rozjíždí něco jako záchranná akce od každého znás 😀 😀 😀 😀 jakože držíme spolu-sice se sem tam pohádáme,ale i tak jsme něco jak k sobě zauzlovaní 🙂