Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
24. únor 2009

ahojky holky a vítám dasuli 🙂
Monali já jsem podstoupila v lednu hydrolaparoskopii a nic mi nenašli.Pak nám brali krev na základní imunologické vyšetření,no a pak se uvidí,co dál.Manžel má pořádné problémy s kolenem.Vypadá to na operaci,tak nevím,co bude.Manžel se živí na živnost a jestli dlouhodobě onemocní,budeme bez peněz ☹ No snad se to vyléčí bez operace.Ted čeká na nějakou magnetickou rezonanci a pak mu řeknou,co a jak...........

evkaa25
24. únor 2009

Peti co to je ten kajenský pepř???
Jo a dasi,můžu se zeptat,kolik ti je a jak dlouho se snažíte??a taky by mně zajímalo od kud je ten léčitel,co na tebe tak pěkně zapůsobil?
Mám sice z kartářek a léčitelů strach,ale manžel by něco takového moc rád zkusil 🙂

gab123
24. únor 2009

Ahoj holky tak když jsme u toho léčitele tak já jdu zítra,ke známé kartářce má pořad v noci v televizi je dobrá dobrá známá mě k ní veme znaj se dobře.Taky se bojí,ale máme moc věcí na rozhodování a potřebujem nějak navodit.Je fakt dobrá.Uvidíme manža jede semnou je zvědavej!

jinak jsem byla pro výsledky z hematologie a vše je v pořádku potraty mě krev nezpůsobuje.Tak už jen imunol. jestli to bude taky dobrý tak holky vám nevím co si to mé tělo vymýšlí.Ovulaci mám na 1.Spermie taky na 1,krev taky tak vám nevím nevím

evkaa25
24. únor 2009

gab,tak to je taky zvláštní,že u tebe neví,čím to je....Kdy budeš vědět výsledky imunologie??
Jinak zítra napiš,jak na tebe kartářka zapůsobila.
No nic jdu spinkat.Ráno vstávám ve dvě 😒 Pa zítra...

gab123
24. únor 2009

petis už se nám jinak blíží výsledky po dnešku jsem moc zvědavá,měla jsem pocit,že tam něco bude špatný!
evi doufám,že koleno bude o.k já taky dělám na ZL a být marod je na prd taky lezu pořád do práce!
dášule taky se občas hádáme kvůli prkotinám,když se nedaří,ale uřčitě je dobrý začít u sebe mi taky začali ze zoufalství a taky čekáme zda budem plodit přirozeně nebo IVF

gab123
24. únor 2009

monali občas si říkám,kdyby pc nebyl tak se ani nepohádáme někdy mě fakt štve sedí sedí a čučí nebo pak usne a já jdu na pc až dlouho večer.Mě to příde hrozný žrout času ☹

lilienka
25. únor 2009

ahojky holky
když taky byla řeč o léčitelích apod.tak já už jim moc nevěřím-možná si pamatujete jak jsem psala,že jsem byla u jedné paní...ta mě rozhodila...jsem z toho byla celkem na prášky.Říkala,že děti z uměl.oplod.jsou divné,že jak budu mít dítě tak se mi narodí postižené nebo že bude zdravé,ale odejde mi manžel(prý za jinou nebo prostě nebude...) že se vše změní po mém 40-tém roku...Ale že to ona umí změnit,ale je to na dlouho a hodně návštěv(s tím,že 1návštěva je kolem 600kč).no kecy na entou.Ale vzpamatovávala jsem se z toho dost dlouho.Kamarádka je z té paní úplně nadšená a prý ji všechno co jí řekla vychází....tam mám ted strach co když je to pravda.Ale snažím se tomu nevěřit.No jak vidíte,mám v hlavě guláš.Každopádně myslím,že né všichni jsou takoví.Doufám,že narazíte jen na solidní a hodné lidi.

lajcikova
25. únor 2009

ČAUKY DAMY-
koukam že tu řešite léčitele,no ja zjušenost nema ale zkusit se ma vše.
dašenko tvuj přistup se mi moc libi-viz IP.
😉

petista
25. únor 2009

ahoj, tak Evi, k tomu kajenskému pepři se podívek na diskuzi leden - únor, tak se to včera hojně probíralo. V podstatně snižuje imunitu, takže tělo pak lépe přijme embryjko. Můj manža byl taky na operaci s kolenem, ale to už je 10 let zpátky. Taky jsem v podstatně na ŽL, takže vím, jaké jsou problémy, když by byl člověk déle mimo. Určitě to dopadne dobře fuj fuj fuj
Gab, tak to je fajn, že ti hemato dopadlo dobře. Tak za pár dní už budeme vědět to imuno. No jsem hodně zvědavá, když na diskuzi na toto téma jsem se dočetla, že se to řeší prednisonem a cca 3 měsíce chráněným stykem, tak pokud by tam problém byl, tak by mi další pokus IVF vyšel cca červen nebo červenec, tak jsme to nakonec i původně plánovali, že přes léto je míň práce a taky se lidi tolik nevyptávají, stačí říct, že budu na dovolené ( akorát budou závidět tak dlouhou dovolenou) Jinak by měl celkem lákal i pokus teď na jaře, dívala jsem se do statistik a březen, květen a červenec jsou nejúspěšnější měsíce na IVF. No ale stejně je to individuál. Tak se radši budu řídit výsledky z imunologie.

petista
25. únor 2009

Lil, já taky na léčitele a kartářky moc nedám. Ale pokud tomu někdo věří, tak mu to může opravdu pomoct. No a nevěřím mj. i na to, že mé známé kartářka řekla, že bude mít krásného manžela, všem se tím tehdy chlubila. No a v reálu, každému se tedy líbí něco jiného, ale myslím, že ten její krásný doslova tedy není. Nicméně každému se líbí něco jiného, tak třeba pro ni krásný je ( i když nevím, jelikož si nejsou vzájemně zrovna věrní)

gab123
26. únor 2009

Ahoj holky tak jsem byla včera u té vědmi.První pocity byli hrozný neudělala na mě žádný dojem.Jen jsem řekla že mám problém s otěhotněním nic víc.Roztočila kyvadlo a říkala,že mám depresi z okolí že všichni vozí nebo čekaj vyptávání rodiču kdy budou babčou dědou a že mám mírně zakloněnou dělohu a měla pravdu, já na ní koukala jak bulík! Vyšetření které nám dělali,že jsou v šechny v pořádku to jsou jen čekám na poslední imunol. to se taky nemám bát.Určitě budem chovat,ale mám si srovnat pár věcí v sobě ty mě blokujou a přijmout těhotenství prý se toho bojim no nevím nevím asi si to ani neuvědomuju.Jěště mi řekla pár věcí které nikdo neví.Možná tomu nevěříte,ale já jo.Už jsem byla kdysi u jiné a to mi také vyšlo.
Ještě se zmínila o umělím,ale to si máme nachat až jako na posled,ale nemáme odmítat! uvidíme...

lilienka
27. únor 2009

aspon ti teoreticky neřekla nic hrozného 🙂

petista
27. únor 2009

Gab, řekla bych, že je celkem logické, že když k ní přijde holka v tvém věku a řekne, že má problém s těhu, tak že má ( určitě alespoň malinkou) depresi z okolí, kočárků, těhu kámošek apod. Na to nemusím být vědma. No a pokud jde o ta vyšetření, alespoň podle mé zkušenosti většina holek hned vyklopí, v čem je problém, a zakloněnou dělohu má asi 40% ženskej, z toho 10% to zakládá částečně malý problém s těhu. No a umělé by se mělo nechávat jaksi samo sebou až naposled, ale řekla bych, že se do toho moc ženskej o překot nehrne. Každopádně něco mezi nebem a zemí je, ale vědmám moc nevěřím. Většinou to jsou jenom ženské, které mají dobrý čuch na lidi.

petista
27. únor 2009

tedy holky, vy to dneska flákáte 😵 To si určitě užíváte hezkého pátečního večera. já si tedy neužívám, jelikož manža si včera na volejbalu natáhl sval, tak jsem mu u taťky vyzvedla berle ( taťka měl zlomenou nohu před rokem a berle mu nechali), takže manža nechodí a já lítám. Zítra má drahoušek oslavu třicátin, tak je veškeré zařizování na mně. Ale za chvilku jdu hrát k bráchovi Osadníky, tak to bude pohoda, slíbil mi, že když si vezmu chleba, tak mi dá rybičkovou pomazánku, a tu já tuze ráda a brácha ji dělá nejlepčí 🙂 Tak zatim pá, kuknu až v neděli, zítra budu mohutně slavit, že i můj manža má konečně 30 a nejen já jsem třicátník, bude nám asi 3 týdny stejně a pak budu zase starší než on

gab123
27. únor 2009

petiš vím,že jsou lidi,který maj náhled na to jak ty,ale já jí řekla jen 2 slova nic víc byla jsem sticha.To je každýho názor.Já to nikomu nenutím jen píšu jakou mám skušenost.Uvidíme... 🙂
Jinak si uží oslavu a moc se neopíte! mi jsme doma a koukáme na telku.

přeji pěkný zbytek 🙂 večera

asmeena
27. únor 2009

Ahoj holky, občas vám tady kuknu, ale moc nepíšu.

Gab: ta vědma to je dobré, já bych taky toto chtěla podstoupit, ale jsem posera, mám strach, že by mi řekla něco nepěkného. 😒 Ale chci zkusit léčitele.

gab123
28. únor 2009

asmeen oni to špatné neřeknou to nesmí spíš tě někam na vede a záleží na tobě kam a jak se rozhodneš.Léčitele určitě skus tím nic neskazíš 🙂

smilers
1. bře 2009

Ahoj holky, nemate nekdo tel.cislo na Konku? Ptam se hlavne tech, co tu byli od zacatku diskuze. Pokud jo, muzete me ho napsat do IP diky moc,dlouho se nam neozvala, tak nevime, co se deje, diky

monali
2. bře 2009

ahoj holky,
teda teď jsme většinou až na třetí straně 😒 ale je fakt, že já jsem tady taky málo. Každá toho asi máte
hodně.

Lajci, tak jak si dopadla v nemocnici? bylas toho 26.2,, že?

Jinak, byli jsme v OL ve čtvrtek, jela jsem si pro výsledky z hematologie, (dopadlo vše OK) ... ale cesta tam
1,5hodiny - sníh, déšť mlha, cesta zpátky 1,5hodiny zase sníh a v ordinaci jsem byla asi 1minutu - a to nepřeháním
doktor akorát řekl - dobrý den, u vás vše v pořádku , a nashledanou. Myslela jsem že mě povezou. Manžel
naštvaný, brali jsem si kvůli tomu půl den volna, Kdybych to věděla tak si akorát zavolám jak to dopadlo.
No ale co už, vybrali jsme si Olomouc tak to teď musíme vydržet, důležitý je výsledek.

zatím pa

monali
2. bře 2009

Lili, a jak pokračuješ s injekcema? A jak se cítíš?
Mě se to už pomalu taky blíží. Už mám doma v lednici gonal, a ovitrele.V OL to je jinak než jsem byla zvyklá z OV, 2DC půjde na nějakou zastavovací injekci a po ní za 14-20dní teprve začne stimulka, aspoň tak nějak jsem to vyčetla v papírech. Gonal jsem zatím měla u každé stimulky, a naštěstí ho snáším dobře. tak snad to i teď bude v pohodě. 😉

gab123
2. bře 2009

monali s těma výsledkama jsme byli stejně.Čekala jsem 2 hodiny a byla jsem objednaná přišla jsem na čas a trčela jsem tam 2H a za min jsem byla venku no děs,ale co nám zbývá!Já šla sama manžu by to asi zabylo 😢

monali
2. bře 2009

gab123, no já jsem si manžu udobřila v cukrárně hnedka v nemocnici dvěma zákuskama 😀
příště budu všude nejdříve preventivně volat 🙂

monali
3. bře 2009

ahoj holky, 🙂
no kde jste? a co je u vás nového?
Já si tady tak píšu sama a docela mi to jde 😀

lajcikova
3. bře 2009

😉 ahoj všem,tak vas zdravim po delši době 😖 neni času a jaksi ani chut psat ale čtu poctivě,
moni ja ani nevim jak sem dopadla,nedory nemam,ale mam prej obrovsky zanět na čipku,čeka se na vysledky a pak lečba bud antibiotiky nebo operace.přišti tyden budu vědět.tak hodně štěsti všem 😵

gab123
3. bře 2009

Ahoj lajci to je mi líto hlavně že na to přišli a je to zánět to se dá léčit pořád líp než něco horšího.Jsi zas strašně smutná měla by jsi nás zase rozesmát nějakým zážitkem ze cvíča 😅 Uvidíš na výsledkách třeba antib.budou stačit nevěš hlavu a úsměv 😀

gab123
3. bře 2009

jo petiš nemáš už nějaké zprávy? já až v pondělí... ☹

gab123
3. bře 2009

monali ty už jsi začala moc se v postupech nevyznám co a jak těčeká

petista
3. bře 2009

tak zítra jedem pro výsledky na imuno, tak potom písnu, jak to dopadlo.
Lajci, zánět se dá léčit, takže přeju hodně štěstí
Monali, tak vidím, že už budeš taky stimulantka. Já bych chtěla takyyyyyy. No uvidíme co nám zítra řeknou. Tak pá a dobrou

petista
4. bře 2009

Kde jste kdo???? Tak jsme dneska byli v Plzni pro výsledky imunologie, všechno OK, takže tady zakopaný pes není. Jinak Vám holky musím říct, že manža měl mírnou astenozoospermii, teď od prosince se mnou bere Femigard jednu lžičku denně, jí listovku a selzink, cvičí chlapské cviky dle MOjžíšové a teď byl jeho výsledek naprosto ukázkový. Takže je vidět, že to zabírá 🙂
Teď jsem příští týden objednaná k Dostálovi, tak uvidíme, co vymyslíme. Nevím, jestli mám jít na laparku a do lázní a pak další pokus, nebo zkusit další pokus a teprve kdyby nic, tak laparo a lázně. Přece jen i laparo je operace a zatím mi žádný doktor neřekl, že by u mě byla indikovaná. Dostál říkal, že endošku podle dosavadních výsledků s největší pravděpodobností nemám, že mám neprůchodný jeden vejcovod už vím taky. Dostál říkal, ať se pak rozhodnu podle výsledků imuna, že kdyby tam něco nebylo OK, tak by laparku doporučoval, ale naštěstí vše OK je. Co vy na to? Já se spíš přikláním k dalšímu pokusu 😉
Jinak jsem byla u fyzioterapeutky na kontrole cvičení Mojžíšové, řekla mi, že oproti tomu, jak jsem k ní přišla, jsem už docela pěkně srovnaná, takže i to by svědčilo pro další pokus. Pokud bych měla dlouhý protokol, začla bych na konci března.
Tak nevím nevím, uvidíme, co dr. Dostál, dám určitě na jeho doporučení, takže příští týden 10.3. se rozhodne, co dál

petista
4. bře 2009

Jo a ještě mi řekla, že vzhledem k tomu, že imuno je zcela OK, je úplně zbytečné, abych brala prednison ( který dávají víceméně automaticky) a místo toho mi mají jen píchnout jednu injekci Dexamy před OPU. Tak jsem ráda, bo ten prednison je docela pro tělo jako kortikoid záhul.