Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

asmeena
5. dub 2009

za clostil jsem platila 35,- + 30,- za recept, puregon bereš taky pro stimulaci před IUI? Ten jsem měla jen u stimulace před IVF a tam jsem doplácela něco přes 1.000,- ale když jsem si to měla plně hradit, tak ta jedna puregon ampule 300jednotek byl za 3000,- a utrogestan za 65,-

evkaa25
5. dub 2009

ahojky všichni 🙂
Venku je tak nádherně,že jsem tady od čtvrtka nebyla.Jsem to ale ostuda,ale užívám si sluníčka.Včera jsme byli na dvě pivka na zahrádce i s naším pesanem a bylo to fajn.
Asmeno plánujeme srazík 16,5.Nechceš se přidat??
Zatím účast přislíbily:
-petišta
-lili
-evka
-lajci

asmeena
5. dub 2009

a kde ten srazík budete mít evi?

evkaa25
5. dub 2009

no někde v OV.
Minule jsme byli v Koruně.Je to dvě zastávky tramvají od Svinova.

asmeena
5. dub 2009

Ještě uvidím, zní to lákavě. Ale do května je ještě daleko.

evkaa25
5. dub 2009

no jasně,však uvidíš. 🙂
Asmeno ty jsi za puregon na celou dobu stimulace doplácela jen 1 000kč?Já jsem platila kolem 6 000kč a to jsme obě ve Fertimedu.Tak mně to trochu udivuje......

asmeena
5. dub 2009

né, na jednu dávku, za celou stimulaci puregonem jsem dala 11.000

evkaa25
5. dub 2009

jo tááááááák.Jsem já to ale popleta. 😀

evkaa25
5. dub 2009

11 000 to je teda taky pořádná pálka.
Je to hrozné kolik peněz nás to všechny stojí..... ☹
Asmen,myslím,že jdeš v pondělí na kontrolu,že?!Tak at ti to dobře dopadne.Musíš být taky velká bojovnice.Máš už toho přece jen taky dost za sebou.Neuvažovala jsi třeba o lázních?Já o nich uvažuju ted.Jsem z toho všeho nějak unavená.
Manžel je ted doma po operaci kolena a jako živnostník dostává jen 2000 ze sociálky.Do toho chceme letos postavit pergolu.Máme už dlažbu,ale jinak nic.Tak musíme ted dost šetřit.
Mně to nevadí,ale je pravda,že manžel je vůči IVF už dost skeptický.Na druhou stranu já už bych zase chtěla.Bojím se sice neúspěchu,ale co jiného můžem dělat?

asmeena
5. dub 2009

mám evi za sebou skoro to samé jako ty. Nejprve mi Vodička tvrdil, že mám špatné vaječníky, Holub ten mě rovnou zavrhl, že děti mít nikdy nebudu. A Jaroš v Polance mi dělal před měsícem laparoskopii a sdělil mi, že je vše O.K., že spíš máme imunologický problém. Tak se ho chci zítra zeptat na užívání prednisonu. Zítra mě čeká pátá IUI v tomto roce a ve středu reinseminace - to pak budu mít vyčerpané všechny hrazené IUI v tomto roce a už na to kašlu. Své 3.IVF podstoupím tak za rok na jaře. Teď si chci dát pauzu. A o lázních jsem neuvažovala, protože problém žádný nemám.

asmeena
5. dub 2009

My teď rekonstruujeme ložnici, protože předtím to byl poloviční dětský pokoj, tak už jsem si řekla dost, že se musí udělat pořádná ložnice a né pořád na něco čekat.

evkaa25
5. dub 2009

přála bych ti to,aby ti IUI vyšlo.Já jsem na IUI nikdy nebyla,prý to u nás nemá smysl.No nevím.
U Holuba jsem byla jednou a pokud to jde,tak tam už fakt nechci.
Já jsem si taky říkala,že před 3 IVF si dám rok pauzičku,ale ted už zase uvažuju,co dál.Mé 2 IVF bylo v listopadu.
Já jsem podle doktorů taky naprosto v pořádku.O lázních uvažuju spíš abych se uvolnila.Je pravda,že na miminko neumím přestat myslet.A taky v práci mám pořádný frmol a stres a to mi taky asi na psychice nepřidá. 😒
Jo a když jsi u toho dětského pokoje,tak my jsme už před 1 IVF přistavili garáž a z bývalé garáže jsme udělali dětský pokoj 😅 Máme tam dokonce i takový dětský koberec s myškama.No a mimčo nikde.Pokoj ted slouží pro návštěvy.Hlavně když tu jezdí ségra se svýma dvěma holkama.Takže slouží alespon mým neteřinkám. 🙂
Asi jsme to před prvním IVF brali,jako že to fakt vyjde.Nevěděli jsme holt do čeho jdem.

asmeena
5. dub 2009

tak já jsem se prvního IVF bála, ale u druhého už jsem říkala, že to na 100% vyjde a nevyšlo. Uvažuju, že u té poslední hrazené IVF zkusíme zaplatit PDG, ale já mívám málo vajíček (jenom 7), tak nevím jestli se to vyplatí, ale aspoň bych potom zbytečně nepodstupovala ET a měla bych další cyklus hrazený.

asmeena
5. dub 2009

Evi a ty jsi přímo z Ostravy?

evkaa25
5. dub 2009

asmen ne já bydlím mezi Ostravou a Opavou.
Já si zase byla jistá na poprvé,že to vyjde a ono nic.Potom Ketík,to už jsem byla skeptická.U 2 IVF jsem tomu taky hodně věřila,ale už jsem věděla,že to nemusí vyjít.
Hele co je to přesně to PDG?Je to nějaká diagnostika embryí,že?To jako že vyšetří ty embria ještě nějak před zavedením a když nebudou dobrá,tak nedojde k ET?Ještě jsem o tom nic moc neslyšela...

asmeena
5. dub 2009

je to preimplantační diagnostika, oni udělají genetiku embryjek, jestli není nějaká chromozomální vada.

koczurka
5. dub 2009

AHOJ VŠICHNI!!

Ty jo vy jste dneska toho napovídali. 😨
Dneska už není takové sluníčko jak včera že?Včera jsme nakonec s drahým šly na procházku a dala jsem si i malé pivko. 🙂 No snad už se to počasí moc nezkazí.
Petis,mně objevil cystu dr.Dostál při prohlídce,ale nevím kde jsem jí měla,ale určitě ne jak ty na vaječnících ale někde blíž.Tak mi jí jen prasknul něčím a pak jsem dost špinila.Je dobře že ti na to přišly,jsem slyšela že pak můžou cysty i bolet a dělat neplechu. 😕

koczurka
5. dub 2009

Monali a co jste pěkného v Polsku nakoupili?Takže jsis taky včera užila krásný den. 😉
Asmen,díky za pochvalu,taky budeš mít takové bříško neboj. 😉
Lajci,to ti nezávidím ty migrény,to musí být humus. 😖
Petis,jo někdy prý prasknou samy cysty.Možná že už tam při kontrole nebude. 😉

lilienka
5. dub 2009

ahojky holky
tak víkend za náma a zítra zase do rachoty 😖 Lajci-neboj-nikdo se vás nezlekl 🙂mamka řekla,že jse sympatiční a že bylo poznat,že ti není moc dobře. Holky a co kdyby se srazík konal v Opavě? Je to jen návrh 🙂ale jestli upřednostnujete Ostravu tak mi to neva🙂Dnes jsem se pustila do oken-až kolem 16 hod(no jsem blázen-ani nevím co mě to popadlo 😀 )a skončila jsem před asi 10 min.Jsem zbitá jak kůň. 🙂

lajcikova
5. dub 2009

asmen ja to spletla mam puregon500 😀 sem prostě debilita. 😎

lil to sem rada že se nezlobiš,ja klido beru i tu opavu,ale holky by se asi neměly jak dostat,musely by asi přesedat ne?
koczi doufam že doraziš.mam pro tě překvapko 😀 😎

sukubka
5. dub 2009

ahoj holky pardon že vám sem lezu já přešla s fertimedu do Fn a znám se z monali jen chci odpsat PETISTa já vás občas čtu.Máš úplně stejnou stimulaci jako já 1den cyklu kontrola a píchnutí Diphereline taky sem měla na levém vaječníku cystu a měla sem přijít za týden a kdyžtak odsátí,šla sem na kontrolu a praskla mi,takže se neboj!!!!!jinak ve Fertimedu mě cystu odsávali bez uspání a to nepřeju nikomu jinak s narkozou je to úplně v pohodě spíš tak necelých 10minut je to lepší jak OPU nebolí po tom ani břicho nic,ale ty cysta ti praskne!!!!uvidíš vůbec se neboj.Víš kolik takových cyst si mohla mít ale nevěděla jsi o nich protože oni se tvoří před menzes a po menzes praskají,jinže mi o nich nevíme protože málo kdy chodíme 1den cyklu na kontrolu!neboj

koczurka
5. dub 2009

Lajci,překvapení?Že ty jsi zas vykládala karty?Řekni mi to,já nesnáším překvapení,pjosím! 😅

koczurka
5. dub 2009

Kukáte na výměnu manželek?Je to dneska zajímavé. 😅

lajcikova
5. dub 2009

jo koukam je to jakesi uřvane 😀 ale aspon se nehadaj,klido bych tam mohla v praci mame taky spoustu lezbiček a sou fajn 😉 klikrat lepči než heterosexualove.
neboj koczi nic sem nevykladala,jen bych si hlavně rada šahla na pořadnou těhuli 😀 tak neže porodiš,ale ty čekaš kluka a ti se přenaši. 😎 to stihnu.
nic jdu chrnět zitra mam nočni 😝

koczurka
5. dub 2009

Dneska to bylo hrozně uřvané,no jo no my ženské jsme citlivky. 😅
Lajci,no uvidím jak na tom budu,ráda bych dorazila,ale pokud to bude nakonec v té Opavě tak to určitě ne. 😀
No to mám radost s tím že se kluci přenáší,snad to u mně nebude platit. 😉 Byla bych moc ráda kdybych rodila koncem května a né až v červnu,v polovině května naběhnu na okna a to by bylo aby to nebylo. 😀 😀 😉
Tak dobrou...zítra pa.

lilienka
5. dub 2009

tak Opava padá-já si chci taky sáhnout Koci 😀

lajcikova
6. dub 2009

čauky damy
moni tak co?kolik jich maš a kdy jdeš na opu?napiš sem nervni za tebe 😉

koczurka
6. dub 2009

AHOJKY!!!

Taky čekám na zprávičky. 😨 Snad se brzy ozve.
Lajci,tobě přeju příjemnou noční a ať ti to uteče. 😉

evkaa25
6. dub 2009

ahojky holky.
Jsem v jednom kole,tak vás jen jdu pozdravit 🙂 a jdu chrnět.Mám za sebou 16hodinovou šichtu,tak jsem úplně hotová..........
Všem krásné sny.....

petista
6. dub 2009

ahojík, tak jsem napsala dloohý příspěvek a on mi zmizel 😒
tak ještě jednou
Srazík by se mi hodil taky víc v OV, nebo mám z OL lepší spojení, jinak se mooc těším. Koczi, ty budeš úplně ošmataná, protože já si chci taky sáhnout 😀
Lajci, já jsem za léky k IUI nedoplácela skoro nic, jen myslím pár peněz za Utroš. Kup si ty léky v lékarně v areálu FN, tak jsou výrazně levnější, protože s CAREM mají nějakou smlouvu.
Jinak holky moc děkuju za info ohledně cystu, jste moc hodné.
Asmen, a poslali tě na imunologické vyšetření? Mě z FN - dr. Dostál poslal po 1. pokusu