Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

katrin111
16. led 2009

ahoj lajci,nedalo mi to a musim ti napsat,me taky ceka prvni navsteva ve fartasu v polance a problem bude asi taky jako u tebe...ty nase kila navic...mam z toho hruzu...chodilas taky do polanky?????janak asmeenko ty casto navstevujes polanku,tak jsou tam i baculky???fakt mam z toho strach. ☹

asmeena
16. led 2009

Katrin: z hubeňourů si nic nedělej. Chodí tam teda převážně moc pěkné, mladé a hubené holky (to jsem teda čučela jaké modelky mají také problémy, ale není to jenom v Polance), ale samozřejmě i baculky. Ze začátku jsem z toho měla trošku dilema (protože já nejsem nejhubenější 165cm 70kg), ale prostě jsme všechny na jedné lodi.

katrin111
16. led 2009

jo jenze ja mam o dobrych 20 kg vic nez ty asmeenko....a to jsem vyssi o pouhy centak nez ty....mam nemocnou stitnou zlazu tak mi dela neplechu......fakt mam z toho depku...a budu se tam vazit???doufam ze ne.... 😖

asmeena
16. led 2009

nebudeš se vážit. A jestli půjdeš k Jarošovi, tak ten je moc hodný. Nemusíš mít strach. Uvidíš co ti doporučí. Možná ti nejprve navrhne IUI a pak budete teprve řešit IVF. A možná, že by bylo dobré mu říct o té štítné žláze. Od mojí mamky známá má dceru, která měla taky problémy se štítnou žlázou (díky tomu nemohla otěhotnět) - dostala léky na úpravu nějakých hormonů, které ta žláza produkuje a teď se rozrodila tak, že musí brát i antikoncepci, aby doma neměli školku. 😉

katrin111
16. led 2009

jo kazdopadne chci jit k jarosovi....dam na vas...on ordinuje vzdy jen dopoledne???a holub odpoledne????jj reknu mu o stitne zlaze....to IVF me moc nelaka,jelikoz je dost drahe....takze do toho asi nepujdu.........spis jen IUI....jsem uz taky dost z toho psychycky na nic.... 😨

asmeena
16. led 2009

Já už to beru sportovně, akorát bolesti se bojím, ale jinak už né. Jaroš je tam jenom dopoledne.

katrin111
16. led 2009

jj to ja taky bolesti....uplne silim jak mi jen berou krev.....a tam mi ji budou brat nekolikrat ze???ze normalne divim ze jsem nekdy porodila.... 😀

asmeena
16. led 2009

katrin: sestřičky jsou tam šikovné a nemusíš se bát ani té krve.

katrin111
16. led 2009

no uvidim,ve stredu pisnu jak sem dopadla...mate zitra sraz ze????se mate....skoda ze v ostrave...je to dost daleko.....

asmeena
16. led 2009

Katrin: nijak se nemůžeš na srazík dopravit? To je škoda, jinak jsi samozřejmě taky vítaná.

katrin111
16. led 2009

asmeenko nemuzu,ostravu vubec neznam,a mame zitra s manzelem akci.....a vubec...ty si tady pises nemas nahodou dneska sexovat????? 😉

asmeena
16. led 2009

to už mám za sebou. Chtěla jsem na to skočit ještě jednou, ale to už se mi teď moc nechce, tak to nechám možná ještě na zítra ráno. 😀

katrin111
16. led 2009

aha tak to jo...ja ted nemuzu mam mrchu,tak zitra budu muset pomoct mojemu at je 4 dny na stredu po sex.abstinenci...... 😀

asmeena
16. led 2009

4 dny jsou lepší?

katrin111
16. led 2009

no jak sem tam volala tak mi rekli ze at ma tak 3 az 4 dny sex.pust...tak to tak akorat vyjde.....

asmeena
16. led 2009

no my jsme se milovali v sobotu a pak až ve středu na IUI dával manžel vzoreček, tak měl jenom 14mil. a pak hned v pátek měl 21mil. Je to zvláštní, čím delší má můj muž pauzu, tím má horší spg. Nebo už nevíme čím to může být. A prý když předtím vypije kávu, tak jsou rychlejší (ale nevím co je na tom pravdy, tak manžel dnes vypil rychle kafíčko a frčeli jsme do Polanky - normálně kávu ale vůbec nepije, co by ale neudělal pro miminka.)

katrin111
16. led 2009

aha,tak to jsem zvedava...muj muz byl na spermio tady u nas v nemocnici a napsaly mu tam divny ten pocet a to 52x10/6ml...nevis kolik jich teda je?????tak to taky podstrcim mojemu kavicku 🙂

lilienka
18. led 2009

ahojky holky
tak tu máme zas neděli 😖 nechce se mi do práce-tak nějak jsem zjistila,jak jsou lidi zlí a hnusní 😒 kde jste kdoooo

larri
18. led 2009

Co se deje lili? zlobi te nekdo v praci?

asmeena
18. led 2009

lili? Co se děje? Já vím sama jak jsou lidi zlí, když nám včera švagrová napsala, že nám přeje, abychom děti nikdy neměli a doufá, že je taky mít nebudeme. Prostě svět je plný blbců, s tím nic nenaděláme.

Já se zítra chystám taky do práce po 2,5 měsících, tak doufám, že jsem už všechno nezapomněla.

lilienka
18. led 2009

larri-snad si ještě pamatuješ jak to tam je... 😖 Na oko všichni kámoši jak cip a za rohem tě pomluví apod.As-mi naštěstí nikdo nic takového nepřál(aspon né přímo) a kdyby to udělal,tak by to nerozchodil-myslím,že bych reagovala jak lajci 😉

larri
18. led 2009

lili,to vis,ze si to pamatuji,akorat vubec nevim kdo tam jeste dela a kde delas ty.Ja ale nejvic podrazu poznala az tady v praci.

koczurka
18. led 2009

AHOJ HOLKY!!!

Lili,to já znám,někteří lidi jsou fakt krysy.Ale kašli na ně,já si vždycky říkám že mám super rodinu a mojeho drahého na kterého je spoleh a vím že je tu pro mně.Přece si nebudu znechucovat život falešnýma lidma,no ne?

lilienka
19. led 2009

Koci máš pravdu-já si to taky říkám,ale když ti někdo hází klacky pod nohy v práci,tak je to na houby.Není to sice nějak drsné,ale i tak to znepříjemnuje žití.Já se sice nedám ale už mě to otravuje.Dnes jsem celkem dost vyštavená z roboty a to jdu ještě uklízet dřevo co nam navezli-to budu večer spát jak dudek.Ve čtvrtek jdu na ko tak jsem zvědavá jak se s tím dr domluvím.A jak jinak?Jak se ti daří? Přišla už pošta? 🙂

evkaa25
19. led 2009

ahojky holky 🙂
Tak ve středu máme poslední rozloučení s babičkou.Bydlela ve Vysokém Mýtě,pochází od tamtud táta,tak už zítra pojedeme autem a přespíme ted´už v tak prázdném baráku po babičce ☹ Mám tam ještě tetu a strejdu s rodinou.Babička by dneska oslavila své 86 narozeniny ☹ Ale je to krásný věk.Mrzí mně,že poslední dobou už jsme za ní nejezdili tak často......Pořád práce a když né práce tak doktoři.No vždyt´ to znáte.........
Jinak dneska jsem volala do Fertasu a objednala jsem se na pátek na hydrolaparoskopii.Dřív mi to kvůli pohřbu nevycházelo a i tak už práci zas vyšilujou,jelikož já dělám práci za 1,5 člověka a všichni tam toho mají dost a do toho jsou 2 nemocenské......Ale práce neni všechno,tak na ně kašlu 😉
V pátek to bude 9 den cyklu,doufám,že to neni moc pozdě.Dr mi říkal,že to má být co nejdřív po ms.No a víte,že ms jsem mněla dost zpožděnou a taky ji pořád mám,i když už jen slabo.Byl někdo z vás tady na té hydrolap?Kdyby jste mi mohli napsat,který den jste byli vy??
Asmeno jaký byl srazík???Kolik vás bylo?
Lili snaž se v práci od toho negativního odprostit.Někteří lidi dokážou být opravdu hloupí a necitliví,taky to znám.........

asmeena
19. led 2009

evi: byla jsem na té hydrolapárce ve Ferťasu, byla jsem 8DC, takže tak jako ty asi. No a měla jsem to v narkóze, takže jsem platila 500,-. Dospávala jsem pak po narkóze půl hodinky a pak za mnou přišel Vodička (ten mi to dělal), sedl si ke mně na postel a řekl mi, že mám vše v pořádku a že prý můžu rodit i normálně, holčině vedle mně řekl, že ta bude rodit jedině císařem. Taky mi řekl, že u mě se klidně nastimuluje 7 folikulů (což mi ale nepřijde nijak moc), a pak jsem šla domů. Myslím, že jsem se ještě osprchovala vlažnou vodou. Nic mě potom vůbec nebolelo. Takže pohodička.

lajcikova
19. led 2009

ahoj evičko,moc přijmne obdobi nemaš ☹ ale bude lip-musi
na mě vlezla jakasi depka,že to zase nezvladnu(hubnuti,otěhotnět,atd.)sem zase hleděla na to svoje album-a vysledek?depka,slzy ☹ asi ho smažu.

lil lidi sou svině,mluvim z vlastni zkušenosti,ale když to sou cizi tak ještě,ale když je to rodina... ☹

petista
19. led 2009

ahoj všickni,

tak manža je na sportovišti, osadníci se nekonají, jelikož jeden hráč má zítra zkoušku, tak jsem tady. Evi, tak držím pěsti na tu hydrolapa... A v práci se nezblázní, nějak bylo, nějak bude, no a my tady máme priority jasné
Lil, lidi umí být superhnusní. Někdy když v kanclu poslouchám, co všechno vymyslí, je mi z toho až fyzicky špatně. No a ještě kolikrát po mně chtějí posvěcení, že se nedopouští ničeho nezákonného. Tak takovým lidem slušně odpovím a pošlu je - samozřejmě taky slušně - do kytek. Naštěstí klientů mám dost, takže si můžu vybírat, tak hajzlíky zastupovat nemusím.
Asmee, tak doufám, že si v práci aklimatizovala ...Jinak říkají, že na spermio má být pauza 3-5 dnů.
Na to imulogické vyšetření mi pí. doktorka taktně řekla, že nesmím NIJAK přijmout manžovi spermie. JNo to nijak skutečně dala zřetelný důraz. Je vidět, že už v tom má grif. 😀 Takže jsem oprášila gumičky, ještě jsme dokonce našli nějaké neprošlé, i když za ty 4 roky snažení jsem myslela, že už nebudou použitelné žádné 😀

evkaa25
20. led 2009

ahojky 🙂
asmeno,tak tos mně uklidnila,že to nebolí.Já jsem hrozný strašpytel..........Jinak Vodička je moc fajn,kéž by tam v pátek byl. 🙂
Lajci máš pravdu,že ted u mně vše stojí tak nějak za h...o,ale jak píšeš-bude líp!! 🙂 Ty se snaž taky nesmutnit,ale prát se za každou cenu!!!Vím,že to není snadné........ale my to zvládnem!
Holky jsem hrozně ráda,že vás tady mám!! 🙂
Peti,tys mně zase šokla s výsledky toho imuna.To jako,že spermie tvého manži ve tvém těle brání otěhotnění?? 😲 Co ti teda doporučila,kromně toho,že nesmíš přijít do styku se spermiemi??U IVF to nevadí??
Musela jsi být v šoku,co?!Snažit se o dítě a milovat se s ochranou...................tak to je teda fakt paradox 😖
Já dnes odpoledne jedu na ten pohřeb,hrozně to bolí,ale to je život..........Doufám,jen,že babička věděla,jak moc jsem jí mněla ráda.......
Holky držte se!! 🙂

lajcikova
20. led 2009

AHOJ EVI ,TO VIŠ ŽA BABIČKA TO VĚDĚLA 😉 NIC JDU,DNESKA SEM BYLA VE FN NA KREV,TED JDU KE ZNAME.TAK ODPOLEDNE JUKNU,ZATIM PÁÁÁÁ