Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
14. zář 2008

Díky Lili,tobě taky držím pěsti strašně moc. 😵

koczurka
14. zář 2008

a co kávička už byla?A kdy vlastně jdeš na krev?

michule
autor
14. zář 2008

Ahoj holky.
Tak jsem si na chvilku schrupla a teď vyrážím s drahým na nákup.
Lili - určitě ti kávička neuškodí. A mě přesně tak jak Koczurce řekli, že začnu brát utroš den před KETem.
Večer se ještě kouknu. Zatím pa a Lili - drž se.

koczurka
14. zář 2008

Michul,tak si užíj nákupy.Já jsem zavedla utroš tak ležím.zatím pa

michule
autor
14. zář 2008

Ahoj holky.
Koczurko - tak jak jsi připravená na zítřek? 😀 Budu na tebe moc myslet a pak hned až příjdu z práce se spojím. Doufám, že budeš průběžně podávat info???? 😉 🙂 Já musím ráno do Opavy, vyzvednout si index na nástup na výšku a pak rychle do práce. Pokud to půjde, nahlídnu a napíšu. A v úterý ráno se hlásím v 8.30 na UV do OL a pak podám info já. Doufám, že je to poslední UV před KEtem, jinak se z těch cest zblázním 😀 😀 .
Takže dnes se loučím. Drž se zítra a opatrně.
Všem krásný večer.

koczurka
14. zář 2008

Ahojky!!!
Michul,připravená na zítřek jsem i nejsem.Bolí mně pořád celé břicho,ráno už to bylo lepší a odpoledne zas horší.Tak nevím jestly vůbec transfér proběhne do tak bolavého břicha!?Mám pořád pocit jako kdybych tam měla kámen.Info určitě budu podávat,neboj.Ty se opatruj v úterý a taky budem čekat na info.

lilienka
14. zář 2008

ahojky.Já jdu jen na kontrolu v pátek,o krvi mi nikdo nic neříkal.Kávu jsem si nakonec nedala 🙂 Na ICSI jsem tam byla s holkou,která měla taky bolesti po punkci,ale normálně jí to udělali.Mě po punkci bolelo břicho jen ten první den a to jen decentně.Držím pěsti=štěstí

koczurka
14. zář 2008

Lili,díky za podporu,uvidíme.Snad to bude v pořádku. 😒 Ty jsis tu kávu nedala?A jak ti je jinak?

lilienka
14. zář 2008

je mi tak normálně-prakticky žádné stavy 🙂

lilienka
14. zář 2008

tááák a ted jsem se pořádně lekla-kámoška mi poslala mail,který začíná nádherně a na konec se člověk lekne.Tak to mě naštvala. 😖

ili5
15. zář 2008

koczurko,tak ty jsi už určitě v této době těhotná.Hned napiš jak se cítíš a co nového....Jak to probíhalo,atd. 😉

tigr21
15. zář 2008

ahojky,promiňte,že vám sem lezu,taky jsme se museli o naše štěstíčko dlouho snažit,teď bych vás chtěla poprosit o hlásek,jestli se vám líbíme.mocinky děkujem
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

michule
autor
15. zář 2008

Ahoj holky.
Zdravím po náročném dni.
Lili - zrovna ty by jsi měla být v naprostém klidu a žádné lekání. No teda. To je kamoška 😀 😀 😀 . Tak to ti v pátek budou určitě brát krev, ne? Kolikáty den to bude v pátek??
Koczurko - tak co, jak se cítíš a co miminka??? No a prosím tě co to břicho?? Ani jsem netušila, že tě to fakt tak bolí. Mě to takhle bolelo vždy ořed punkci. To jsem nemohla ani dojet, ale po punkci jsem byla v klidu, takže to neznám. No tak snad jsi v pořádku a dáš brzy vědět. Moc držím palečky.
Ili - co ty, už pracuješ????

koczurka
15. zář 2008

Ahoj holky!!!
Tak mám v dva mimísky v sobě,jedno omibuněčné a druhé deseti.No a to moje břicho?Ani mi nemluvte,mám asi HSS jak jsem tušila,já musím mít všechno fakt.No tak mi daly kapačku a mám si měřit každý den břicho,pokud by se zvětšovalo denně o pět cm tak musím hned jet do Olmíku na kapačku.Takže nějak přežívám no.Ptala jsem se jestly to neublíží mimískům a prý ne,ale já můžu trpět.No uvidíme. ☹

bara011
15. zář 2008

ty fakt musíš mít všechno.Tak se drž at se hlavně mimča mají fajn.Mě začíná bolet bříško jako kdybich to měla dostat tak nevím. 🙄

michule
autor
15. zář 2008

Koczurko - tak fakt. No to by mě nenapadlo. To mě mrzí. sakra a z čeho se tak stalo, proč se tak děje? No tak odpočívej. A miminka opatruj, pamatuj, že tam máš dvě, tak žeby dvojčátka????? 😀 😀 😀 😀 Jak dlouho jsi ležela po ET a mohl tam být drahý s tebou???
Baro - a co ty, jak jsi ty dopadla???

lilienka
15. zář 2008

ahojky.Ted to je 12 dnů co jsem po icsi.Test si budu dělat asi až ve středu-už se toho bojím.Koczurko-ty taky musíš protrpět svý,co? 😒

bara011
16. zář 2008

ahoj holki tak jsem skoro nespala a stále chodila na záchod bolelo mě břicho i tad mě pobolívá jako bych to měla dostat mám strach že jeto spatný znamení , jestli mi tak bude i zítra tak tam raděj zavolám

koczurka
16. zář 2008

Ahoj holky!!!
Tak tato noc byla děsná,nemohla jsem ležet jek mě bolely záda.A to ležím teprv jeden den. 🙄 Už nevím jak ležet,POMOC!
Barun,to jsme ale božatka že,trpíme jak psi.Doufejme že vše bude OK.Klidně si tam zítra zavolej ať máš jistotu. 😉
Michul,po transferu jsem ležela dvě hodiny a drahý tam nemohl být se mnou.No kdyby vydržely oba mimísci tak by mi to nevadilo,ale v to mojem bolavém těle nevím jak se jim může líbit. 😒

lilienka
16. zář 2008

ahojky-já po transferu musela ležet 5hod.Nebylo mi nijak fajn,ale takhle jsem netrpěla.Cestu domů jsem ale protrpěla a to strachy-ty cesty jsou hrozné-všude samá díra-jsem se třepala jak sbíječka-jen doufám,že se ti bobci udrželi...

koczurka
16. zář 2008

Lili,no o těch cestách mi nemluv,taky jsem nadávala celou cestu a taky doufám že to zvládly.Tak ty zítra testuješ?Já asi doma testovat nebudu.

lilienka
16. zář 2008

proč ne?

koczurka
16. zář 2008

nevím,prostě bych chtěla co nejdéle doufat... 😎

lilienka
16. zář 2008

já nejistotu úplně nesnáším.Ale taky si vlastně užívám to období "snad a možná" 🙂

koczurka
16. zář 2008

no tak to myslím... 😉 😀

lilienka
16. zář 2008

tak začínám být mírně mimo-četla jsem si diskuze o Utrog.a je tam napsáno,že to může menstr.oddálit,zrychlit,upravit,rozhodit......si můžeme vybrat holky

michule
autor
16. zář 2008

Ahoj holky.
Všechny zdravím a než si půjdu ducnout, tak rychle napíšu co se dnes dělo v OL. Přijela jsem tam po 8h a odjížděla v 11h. To jsem snad ještě nezažila. To byl masakr. 22 ženských na UV. Byl tam dnes Doc. Dostál. Šlo to rychlosti šneků a já jsem unavená, jako bych měla za sebou šestnáctku. Vyfasovala jsem další divinu, utroš - ten si mám už ode dneška zavádět a tak už se stalo a 2 velké krabice fraxiparinu na ředění krve. 20.9 budou rozmražovat, 21. 9 mám volat po 10h a pravděpodobný transfér 22.9. Cesty byly hrůzostrašné a jsem šťastná, že je dnešek za mnou. Byla tam jedná paní z Jična, jedna až z Žiliny a taky Zlín. No to všechno vím, díky své mamince, která se pustila s každým do řeči a hlídala jestli mě náhodou někdo nechce předběhnout. Takže pohádka. 😀 😀 😀 😀
Lili - to je pecka, takže doufám, že mi ten utroš udělá chaos v mé pravidelné MS a jsem v háji. 😀
Koczurko - jak se cítíš? Co břicho? 😉
Večer kouknu, teď musím ležet. Zatím pa 😀 😀

koczurka
16. zář 2008

Ahojky!!!
Michul,tak super za chvilku taky budeš přeležená. 😀 No to musel být nářez tolik lidí,je to strašně ubíjející no.Ale tak už to máš za sebou tak si odpočiň a pak zas napiš.Hlavně že je vše jak má být a za chvilku budou kopat mimísci.A maminčina společnost jak tak kukám byla taky super. 😀 😀 😀 Musí tě chránit že,to je jasné.Jinak to břicho o moc lepší,díky.Pořád piju,jsem jak průtokový ohřívač. 😀
Lili,to je napsané i v příbalovém letáku všechny ty možnosti.Ale tak budem doufat že na nás to nijak nezapůsobí. 😉

michule
autor
16. zář 2008

Koczurko - no já jsem slyšela, že po HSS nebo u něj se má hodně pít. Takže to děláš jen dobře. Já jsem to dneska trochu zanedbala, tak snad zítra ten pitný režim dodržim. Jinak s mamakou to je legrace na place. Regulovala to tam, s každým se pouštěla do debaty ( hlavní je, že tomu IVF vůbec nerozumí a když se s ní ty ženské začaly bavit, tak kulela oči a nevěděla o co jde 😀 😀 😀 . Sice jsem ji to už ve čtvrtek, jak jela se mnou, vysvětlovala, ale pro toho, kdo se v tom nepohybuje, je to španělská vesnice 😀 ).
Jinak se taky necítím moc dobře, vždy mám problémy když už beru déle ty hormony, je mi zle od žaludku a břicho mám jak obrovský vak. No prostě mátoha. A to všechny tyto léky budu brát až do TT. Normálně pokud to nevyjde ( což si nesmíme připustit ) tak mažu na liposukci ( a vezmou mi to postupně od krku přes kolena ) 😀 😀 😀 😀 !!!!!!! 😀

koczurka
16. zář 2008

Jo jo Michul,mne to dr říkal a navíc jsem si to tu četla v jedné diskusi.Ale dík,jsi hodná. 😉 Tak na tu liposukci půjdem spolu,já se na sebe ani nedívám.Jinak že prý při HSS není chuť k jídlu...no já dojím mega porci a už přemýšlím kdy zas budu moct jíst ať to není blbé. 😀 😀 😀 Asi z toho pití mi moc tráví. 😀
Ty taky radši pěkně bumbej ať nedopadneš jak já. 😉