Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
16. zář 2008

jdu do hajan,zítra ráno jsem tu jak na koni! 😀 😀 😀 Dobrou...

koczurka
17. zář 2008

Dobré ránko všem!!!
Tak začínám být hodně moc přeležená.Já jsem lenoch na houby. 😀
Kde jste všichni?

lilienka
17. zář 2008

dobré ránko 🙂

bara011
17. zář 2008

dobré ránku jak vidím tak nenažraná nejsem sama

lilienka
17. zář 2008

jo jo je nás víc-taky se hlásím 😀

koczurka
17. zář 2008

Ahojky!!!
No já pořád piju a jím a piju a jím.Za chvilku prasknu.Ne ale je mi o moc líp,musím zaklepat na dřevo ťuk,ťuk. 😵
Co dneska kuchtíte když už jsme u toho jídla? 😝

koczurka
17. zář 2008

Lili,tak co budeš dnes testovat? 😉

lilienka
17. zář 2008

Už jsem testovala-ááááá-objevili se || !!!!!!!!! 🙂 Ale mám strach,že to prostě nevýjde,že se něco stane,že třeba ten test byl vadný....mám prostě samé obavy,ale jsem nevýslovně štastná.Už jsem to volala muži-bylo nádherné slyšet jak se směje.Ale taky má obavy.Holky-já jsem tak zmatená,ale štastná.Zatím to našim neřeknu-at pak třeba nejsou zkalmaní atd.Tolik rozporuplných pocitů jsem ještě nezažila.Nechci to zakřiknout(ťuk ťuk-na dřevo 🙂 ) asi se ze mě stává blázen 😵

lilienka
17. zář 2008

jo jinak budu péct rybku 🙂 - zdravé papu pro bobísky 🙂

koczurka
17. zář 2008

Lili,velikááááááánskáááááá gratulace,super!!!No je nádhera... 😵 No vidíš to a ty už jsi nedoufala. 😉

koczurka
17. zář 2008

Tak vyfoť testík a šup s ním do alba... 😎

koczurka
17. zář 2008

Mám úplně husí kůži...to je štěstí...

lilienka
17. zář 2008

už nabíjím baterky do fotáku 🙂 mobilem je to rozmazané.

lilienka
17. zář 2008

nejvíc mě mate to,že mám takové pocity jako před menz.Nemůžu se dočkat pátku,co mi řekne doktorka.

koczurka
17. zář 2008

Tak se opatruj a plivej hóóóódně bacilků!!!!!!!! 😉

koczurka
17. zář 2008

To prý normálně bolívá bříško,si dělají místečko...

koczurka
17. zář 2008

neboj vše bude v pořádku... 😉 😵

lilienka
17. zář 2008

děkuju 🙂

koczurka
17. zář 2008

Tak co mamko jak je?Na co máš chutě? 😉 😀

lilienka
17. zář 2008

mluvíš ke mě? 😀

koczurka
17. zář 2008

jo jo...Lili...

lilienka
17. zář 2008

žádné zvláštní chutě nemám,spíše mám pořád hlad 🙂

evkaa25
17. zář 2008

ahojky
Lilienko mooooooc gratuluju!!!

evkaa25
17. zář 2008

a Kczurko ty se šetři,ted´ to určitě vyjde....nám všem!!! 🙂

koczurka
17. zář 2008

Ale,kdopak nám tu zavítal po dlouhé době...no ahojky Evko.Určitě nám všem to tentokrát výjde! 😉 🙂

koczurka
17. zář 2008

Lili,tak klidně papkej ať jsou mimísci silní. 😉 😵 Teď jíš za tři tak se nediv že máš hlad. 😀

michule
autor
17. zář 2008

Ahoj holky.
Lili - skvělá zpráva. 😀 To je super. 😀 Radujeme se s tebou. Tak teď se ještě dočkat pátků a vysokého HCG a konečně tady máme první těhulku. No a pak tu snad začne ta těhu vlana, že Koczurko? - takže už jsi přeležená!!! No tak to se mám na co těšit. I když si potřebuji oddechnout a pořádně. Já příjdu z práce, šoupnu si utroš a hoďku spím. Pak jsem teprve schopna fungovat. Takže ty hormony se mnou cloumají. 😒

koczurka
17. zář 2008

Michul,na mně už ani ten utroš nezabírá.Jsem vyspaná na rok dopředu.Dneska ve 3h ráno jsem se vzbudila a byla jsem vyspaná. 😠 Od zítřka už budu hodně chodit po bytě a pomalu vše dělat.Když se to má podařit tak se to podaří,no ne?Embrijka ze mně nevypadnou tak co.Neříkám že budu gruntovat nebo skákat jak opice,ale takové ty běžné věci proč ne.Někdo chodí po třetím dni do práce tak co.To ležení mně totiž ubíjí a to taky není nejlepší.Takže se opravdu máš na co těšit. 😉 😀

michule
autor
17. zář 2008

Koczurko - to si piš, že ty 4 dny stačí. I když vlastně nevím co doporučují v Ol, kolik dní máš mít klidový režim, co ti řekli? V Ově vždy říkali, že 4 dny ležet a pak vše ,, pomaloučku, polehoučku ,, 😀 . Pokud půjdu v pondělí na KET, tak ležím taky maximálně do pátku a pak pohodový víkend a šup do práce. Vždyť by jsme zblbly v posteli 14 dní. Taky je mi jasné, že budu přeležená, ale první dva dny mi to bude vzácné, teď totiž vstávám o půl 6 a tak pořádný odpočinek potřebuji jako sůůůůůl. 😀 😀 😀 😀

koczurka
17. zář 2008

No první den je super,druhý ještě taky,ale pak už ne.Vlastně mi neřekly jak dlouho,jen že se mám šetřit. 😒