Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
13. říj 2008

michul jo moje debilni sny ☹ dneska mam jakousi debilni depku,moc to kolem mě stimuluje a těhotni,nějak to nezvladam. 😢 ja mužu tak na stimulovat psa 😒 zas budu čekat jak vul a to až od ledna,nenavidim to čekani,kromě toho po novem roku je většinou mrtvo,nikdo nechodi do car,všichni až na jaře a před vanocema 😖 tak budu zase čekat 3/4roku asi mě jeb....dneska bych se z chuti ožrala i když nepiju ☹

michule
autor
13. říj 2008

Lajci - to tě úplně chápu. jak já ti rozumím. S tím ožíráním....to já nemám problém. Třeba teď jsem po tom neúspěchu 3 dny trošku nasosla a pak jeden den bečela jak želva. Přešlo mě to. Ale depice hnusácké když se přicucnou, tak se nechcou jen tak pustit. S tím stimulovaním psa....no taky to není špatný nápad 😀 . To čekání, strašně rychle to utíká, zatím pošetříme a jdeme do toho. Ty máš tak poslední pokus, že? No vidíš, jsme na tom stejně a pokud to nevyjde, pak už si to hodím - e. 😀 😉 A to mi věř, že tentokrát to prostě vyjít musí a basta!!!!!!!!

lilienka
13. říj 2008

ahojky
no u mě ta práce...no jak kdy-někdy super a někdy humus fialový,kór když se po mě někdo vozí.Ale aspon mám práci.Sehnat robotu pro ženskou-nadlidský úkol. 😖 Lajci-to přejde neboj.Já už si myslím,že jsem za vodou.Dnes jsem se furt usmívala-ani nevím proč 🙂 (doufám,že mě to hned tak neopustí) Snad tě tím "nakazím" 😉 Ted mě čekají samé oslavy,tak se budu plánovaně opíjet a od ledna útrum 🙂 Michul-žádné hození neplánuj-výjde nám to všem 🙂

koczurka
14. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!
Michul,nepíšu protože jsem věčně někde v tahu,nebaví mně být doma pak strašně pomalu utíká čas.No a večer keckám s drahým nebo je na PC on.Takže i teď dovařím a utíkám ke kámošce na drby. 😅
Kdy jedeš do toho sklípku?Abych Ti připoměla zabalit si pár věcí. 😀 😀 😀
Lili,mnoho pracovních úspěchů přeju. 😅 😉
Lajci,čekání je nejhnusnější věc kterou znám a nesnáší ji úplně každý.
Gabi,na zítřek držím strašně moc pěsti!Budu na Tebe myslet. 😉

gabka14
14. říj 2008

Ahoj holky!!!
Tak jsem začala s tou rekvalifikačkou a šílím!!!Dneska jsme měli pět hodin angličtinu, síla.Ale aspoň mně to odpoutá od přemýšlení, že se to asi nepovedlo. 😕 Dneska jsem 11 den po ET a dělala jsem si test a byl negativní.Zítra jdu na krev, tak asi vím, co mi tam poví.Vůbec se mi tam nechce.

michule
autor
14. říj 2008

Ahoj holky.
Gabi - nemusí to být negativní z krve, uvidíš. Nebudu ti psát bláboly, já měla stejně debilní test, ale přeci jenom jsem čekala na tu krev, jak na Boží slovo. Uvidíš. Každopádně ti strašně moc držím palce na ten konečný ortel. No a píšeš, že angličtinu piluješ. To je mazec, že? Já normálně ještě pár hodin po matuře měla snahu mluvit pořád anglicky, snažila jsem se jakoukoli větu hned hodit do překladu a vůbec nikoho to nezajímalo, takový jsem byla magor. A dnes! Ani nemuknu, ani na slovíčko si nevzpomenu, no jo, celé učení může jít někam. 😀 😀 A teď co mám umět v zimním semestru, tak to je na mě příliž, to nezvládnu nikdy. Tfuj tfuj tfuj na zítřek.
Koczurko - tak ty jsi taková drbanice, jo? To je třeba, aspoň si kráíš čas tím debilním čekáním. A s tím belením 😀 - no dobrý, budu čekat na tvůj povel. Dneska jsem byla v Hypernově a parádně si nakoupila. Jsem se sebou spokojená. Skříň bych si měla nějakým způsobem nafouknout, už to tam cpu jako do ..... Do sklípku odjíždím v pátek po práci, takže se s váma spojím až v neděli večer, doufám, že se to tady pohne. 😀 😀 😀

evkaa25
14. říj 2008

čauky všichni,
holky když píšete o těch jazicích,tak já jsem mněla na základce němčinu,pak ještě 4roky na střední,to znamená dohromady neuvěřitelných 9roků a nedám dohromady kloudnou větu 😒 Tím bych se nemněla ani chlubit,co?! 😀 Ale zítra jdu na první lekci angličtiny pro začátečníky.Tak jsem taková plná odhodlání.........Fakt se těšim 😎
Jinak zítra jedu do Ol a pokud bude všechno v pohodě,tak snad už začnu stimulovat 🙂
Michule ten sklípek ti fakt závidim.........hned bych jela taky.Já jedu s manžou a pejskem v sobotu do Brna na výstavu.Bude to asi naše poslední výstava a pak když bude všechno ok,si naši fenečku nechám uchovnit.Jako aby její štěn´átka byly s papírama 🙂 Štěn´átka plánujem tak za rok a doufáme,že mimísek bude o něco spíš 🙂
Všem držím moc palce................zatím ahoj

gabka14
14. říj 2008

Ahoj,
Michul já vím, že třeba z krve to nemusí být negativní, ale teď večer, jak jsem šla na záchod, tak jsem trochu špinila.Dokud jsem neviděla krev, tak jsem ještě měla trochu naději, ale teď nevím, nevím.Myslím si, že už to je ztracené.Ale na tu krev jsem zvědavá, to je konečný ortel.To stejné, co mi teď píšeš ty, tak jsme nedávno psaly tobě, že? 😀 😉 Ale moc díky za podporu. No a jestli ta krev bude negativní, tak se aspoň ožeru 😀 😀

konka
15. říj 2008

gabi: neves hlavu, ja krvacela od 10 dne a vidis.. ani to neni neuspech, drzim pesticky

lilienka
15. říj 2008

ahojky holky,tak jsem přišla z práce-bylo fajn-lidi mě vítali jak na 1.máje 😀 Ale zjistila jsem,že mi zkrátili dovolenou o 2 dny-byla jsem dloooouho nemocná,ale naštěstí mi to výjde do konce roku,jinak bych musela naddělávat.Už jsem si zhruba zajistila méně náročnou práci po tom druhém pokusu,at nejsem zase tak dlouho doma.Nějak jsem to zaonačila-nechci nikomu říkat o co se jedná 😉 Gabi-držím ti pěsti.
Evkoo-co máš za hafíka?

koczurka
15. říj 2008

Ahojky!
Lili,je to příjemné když tě v práci přivítali že?To je taky mazec s tím krácením dovolené,jak kdyby si to doma člověk užíval při nemocenské nebo co.Hadi! 😎

lilienka
15. říj 2008

mi ani nemluv,ale všichni z toho byli vybití,že se to tak dělá... 🙂 no,někdo musel být první a přijít na to,že? 😀

koczurka
15. říj 2008

jo,jo lidi ještě neznají věcí.Jinak taky na mně vždycky čučí jak na ET mimozemšťana. 😀 😀 😀

lilienka
15. říj 2008

😀

gabka14
15. říj 2008

Ahoj holky, tak mimi se nekoná ☹ 😢 Je to k nasrání,ale co se dá dělat, přírodě člověk neporučí. Škoda.Tak se aspoň vydám s manžou v pátek do hospůdky a hezky to tam zapiju.Vždyť já kvůli toho ani neoslavila svoje narozky, měla jsem v sobě embrijka, tak jsem nepila, tak teď si to vynahradím a hezky na žal!!! 😉 Stále se utěšuju, že ještě máme jeden pokus a na druhou stranu si říkám, že už je ale poslední.Do OL jsem objednaná na prosinec, pak uvidíme co a jak.Dost mně to mrzí, ale hlavně jsem šíleně naštvaná.Snad se pak do třetice i na nás štěstí usměje....i na vás holky, kterým to taky nevyšlo.Dneska trošku pobečím a pak zas šup do normálu a zase začít šetřit.
Koczurko držím pěstičky na zítřek, ať máš všechno v pořádku 😉

lilienka
15. říj 2008

gabi...... ☹ není co dodat.....ta smůla,je fakt šílená-usadila se snad na nás na všech.A my ji porazííííííme 😉

evkaa25
15. říj 2008

Čauky všichni 🙂
Gabi,držela jsem ti pěstičky......je mi to moc líto,že to nevyšlo ☹
Já jsem dnes byla tky v Ol a od 2dne menstruace začínám stimulovat.Zase mně dokázali uplně zaskočit,když mi dali vybrat ze dvou léků,při čemž u toho jednoho se nedoplácelo nic a u Puregonu,ten jsem si vybrala jsem doplácela 5380.Prý je pro mně lepší,tak jsem nechtěla nic nechat náhodě.A taky ten první lék,už nevim,jak se jmenuje se píchal injekcí do zadku a já nevím,kdo by mi to píchal.Puregon je v peru.Myslím,že už tu někdo psal,že ho mněl 🙂
No já samozřejmě nemněla tolik peněz,tak jsem se tam domlouvala na příště a zase jsem se uplně zapomněla zeptat,jestli mám pokračovat s Untrogestanem 😀 😀 😀 Nevíte někdo???Já jsem tam pak volala,ale mněli tam asi nějaký problém s telefony.
No a aby toho nebylo málo,tak mi zapomněli napsat vycházky 😒 Doktorka se mně vůbec neptala.Já jsem ji dneska zavalovala furt nějakými dotazy,tak asi zapomněla.Ale co já bez vycházek??? 😅
Lilienko já mám velice temperamentní plemenopejska.Irský terier.Ale je jich docela málo a málo kdo je zná. 😎 Je to jako foxterier,ale celý rezavý.No a my s manžou ji máme jako naše miminko.Hrozně moc nám pomáhá 😀
U nás platí to jak se říká:Pes nejlepší přítel člověka.

lilienka
15. říj 2008

Puregon jsem si taky píchala-sice poprvé,to byl šok největší(jako sama si něco píchnot),ale dá se to.A taky jsem doplácela přes5000.Ale Utrog.jsem měla až po transféru.Tak v tomhle ti poradit nemůžu.S těma tel.mají problém už měsíc.A na ty vycházky jsem tehdá zapoměla taky 🙂 a po tel.to prý nejde.Tak teriéra?To musí být živel 🙂

evkaa25
15. říj 2008

takže nejsem sama tak sklerotická?! 😀 😀 No a jak jsi to řešila s těma vycházkama?Nebo ti je napsali hned příště?
No z toho píchání si sama sobě mám taky trochu strach...........vlastně dost 😀 ale co by jsme nezvládli pro ten náš vytoužený sen,že 🙂
Mámkamarádku,která má 30let a má fakt silnou cukrovku.Píchá si to tak pořád a zvládá to.Už to dělá úplně automaticky.
Jo teriéři.Kdo je nemá,neví jak moc jsou živí.Ale nám to vyhovuje,jsme s manžou taky dost divocí 😀 😀 😀

lilienka
15. říj 2008

napsali mi je na další ko.Já mám zahradu,takže venku jsem byla pořád 🙂 Mi sestra všechno vysvětlila,ale zapoměla mi říct,že mám vytlačit všechen vzduch z té jehly....naštěstí jsem se koukla na net co a jak.Nevím jestli by to udělalo nějaký průser,kdybych to dala i se vzd.A ještě-neuměla jsem si to píchnout pod úhlem,ale jen kolmo.Jak jsem si to píchla po úhlem,tak mi to udělalo bouli pod kůží.To víš-já nemám s tím žádné zkušenosti.

michule
autor
15. říj 2008

Ahoj holky.
Gabi - kurevská smůla. Ani hezky se to nedá nazvat. Já už prostě nemám ani jiného a pěkného slova. Jsme na tom opět úplně stejně. Já tam jdu taky v prosinci - 11.12 a ty? Bohužel nebo bohudík mi to nevyjde tak dobře jak jsem čekala, jelikož mrchu bych měla dostat začátkem měsíce, takže asi stimulace začne od lednovské mrachy. Aspoň budu mít veselého Silvestra 😀 . Jen se opij a pořádně, já to udělala taky. Tak moc mě to mrzí. Je to prostě v pr... ☹
Lili - o té nemocenské vím, taky jsem to tak měla a dokonce už loni. Je to bordel, ale my s tím asi nic nezmůžeme. Hlavně, že máš práci, ta člověku aspoň trochu pomůže jak na penízky tak na jiné myšlenky, že?
Evko - moc ráda bych ti poradila, ale kdyby jsi mě zabila, tak si nepamatuji, proč jako ten utroš bereš? Vím, že se bere i na upravení mrchy, ale já si prostě nepamatuji, jestli máš nějaké IVFko už za sebou, nebo to bylo IUI? Promiň, ale je nás tu tolik, že mám zmatek, ale ten mám i v hlavě a jsem celá nedočkavá toho sklípku. Ježiši, já se tam tak spumprlikuju, že se proberu až v pondělí. 😀 😀 Ale ta výstava s miláčkem bude taky skvělá a pak miminkovské štěňátka...... je to bude veselo. 🙂
Koczurko - pěsti do zítřka nepouštím a snad už to bude konečný verdikt a začneš plivat bacily velké jak monitor, jasné???? 😀 😀 😀

koczurka
15. říj 2008

Gabi,to mně moc mrzí.Jednou to tu prolomíme,do třetice všeho dobrého. 😉

michule
autor
15. říj 2008

GAbi - já mám taky poslední pokus, ale přeci jen ti chci ještě dodat sílu, kterou mi dodala jedná holka ze zdejší diskuse, login má Kuba2 a diskuse se jmenuje Snažilky o první mimi nad 35 let. 3 x IVF absolvovala v Gyncentru a nic, přešla do Reprofitu v OL ( mimochodem, je to velmi zajímavé, že v OL mají 3 CARy a v naší ctěné Ostravě jen jeden a ten ještě stojí za hov..). No a v tom Reprofitu se dělají tzv. NATIVY ( psala, že hned otěhotněla, bohužel o miminko přišla v 11 týdnu ) a to jsem si nechala od ní vysvětlit a tady je její okopírovaná zpráva co to vlastně je: - je to to samé jako IVF - jen nepícháš injekce a pokud máš OVU tak ti odebetrou to jedno vajíčko co se ti tvoří a pokud OVU nemáš, tak bereš jen clomhexal nebo clostylbegyt případně dopíchneš nějakou malou dávku injekce (puregon, gonal..to je jedno) a pak už je to stejné jako IVF. Ale cena je někde úplně jinde. Jelikož pojišťovna přispívá jen na 3IVF a to já mám už za sebou-takže už by mě další IVF stálo přes 50tis.-proto jsem zvolila nativy s min. stimulací. Jinak před tím jsem chodila do Gyncentra a to no comment.

ili5
15. říj 2008

Ahojky holky moje, čtu vás pravidelně, ale nemám co psát, jen tiše držela pěstičky. Je zvláštní, že to ani jedné nevyšlo!Gabko, na to se nedá nic říct, kecy, že to příště vyjde, je fráze ohraná a myslím, že ji máme plné zuby....Já nevím, zda vůbec někdy půjdu, mám pořád zdravotní problémy, ale to je snad na jinou diskuzi. ☹

Susyk už určitě porodila a nám nenapsala ani řádku. Byly jsme spolu na et, tak bych už taky chovala, smůla.
Držte se a pište, čtu poctivě.PAPA

gabka14
15. říj 2008

Holky moc děkuji, že jste na mně myslely a držely jste pěstičky.
Lilienko to teda jo, my tu smůlu porazit musíme!!!!
Koczurko jo prolomíme a ty budeš ta, co to prolomí a my se pak přidáme. 😉 Držím pěstičky na zítřek!!! 😉 😉
Michul krásně jsi tu smůlu nazvala, tak samo to cítím já!!!Jo a zase jsme na tom úplně stejně, ale my to zvládnem,jen tak se snad nedáme do třetice to už musí vyjít.Já jsem objednaná na 16.12.A ten NATIV se cenově pohybuje jak?Nevíš? Já doufám, že ho už nebudeme potřebovat, že ten poslední pokus už nám dopřeje to, po čem tak moc toužíme.A ty NATIVY se dělají jen v tom Reprofitu?

koczurka
15. říj 2008

To by mně taky zajímalo kolik to výjde a kde všude to dělají. 😕 😨

lajcikova
15. říj 2008

ahojte holky ☹

teda to je zkurvene obdobi,sem tak nasrana pořad čekame a nic 😒 a když už to mame tak potratime,fakt super 😒

gabi nezlob se je mi to lito,ale mam fakt nerva a tak sem to napsala sprostě ☹

no jinak sem byla v praci a zatim to jde,tak snad to vydrži 😉 tak se mějte holky a držte se ,ikdyž huř se kona než mysli 😒

evkaa25
15. říj 2008

holky,tady je tak smutno ☹ ☹ ☹
Michule,to se mně nemůžeš ptát,proč Untrogestan beru.Já už se v tom sama nevyznám.Prostě mi řekli brát,tak beru 😒 Jen nevím,jestli ho mám brát dál... 😨
No jinak,mám za sebou první lekci angličtiny.Je nás v kursu 8 a fakt dobří lidi.Ale mám hlavu jak škopek.Ze všeho 🙂
Holky neztrácejme optimismus..........musíme věřit 😉

evkaa25
16. říj 2008

dobré pozdní ráno všem. 🙂
Volala jsem hned ráno do Fertimedu,ohledně toho,jestli mám pokračovat brát Untrogestan a pořád jim stávkujou telefony. ☹ Holky jestli jste někdo brali před stimulací Untrogestan,zkuste mi poradit...Já fakt nevim a tam se zřejmně nedovolám 😠 Mně fakt štvou!!

bara011
16. říj 2008

ahoj evko chodila jsem s koczurkou do olmika bohužel mě se to zatím nepovedlo.četla jsem si tvoji prozbu a podívala jsem se do svojí zprávy já jsem utroš začla brát až po odběru oucitů a brala jsem ho až do kontroly z krve a hned ten den mi ho zas vysadily tak nevým. Držím vám všem pěstičky